Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hódocska!
Igen, már tavaly augusztusban beírattam Violkát a bölcsibe!
Tami nagyon édesen nevet a képeken!

Viki!
Jobbulást Petikének! :(

Erzsó!
Milyen volt a hétvégi buli? Majd kérünk ám képeket! Milyen volt a torta? Én ma szeretném megrendelni!

Mamavica!
Tőled is várunk ám képeket!
:)
Esetleg akinek nagyobbacska gyereke van, és tudna nekem cumiról, ill. cumisüvegről való leszoktató módszereket mondani, szívesen venném! Tudom, el kell venni tőle és kész, de mit mondjak neki? Az kevés, hogy ő már nagylány, ez nem hatja meg! :(

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Kép Kép Kép

Köszönjük a drukkokat!

Pénteken még jól volt, szombaton már látszik rajta, hogy valami nem ok., tegnap meg már nem is fényképeztem! :(

Szép napot Nektek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!

Petikének millió gyógypuszi! Csak had szopizzon, ilyenkor az a legjobb!

Jevi!

Sajnos én ilyen leszoktató módszereket nem ismerek. Nálunk nem volt cumi, cumisüveg is minimális, de azt simán elhagyta.
A szülinap szűk családi körben zajlott. este dobok pár képet.
A torta viszont nagyon finom volt!!!

Ma voltunk először oviba :lol: . Nagyon élvezte a lányzó, haza sem akart jönni! Igaz, az óvónénikkel sem komunikált. Na meg a közös feladatokban sem kívánt részt venni, mert más játékok tetszettek neki :? :shock:
Ennek ellenére minden remekül ment :wink: !

Akkor most jöjjön egy kis homeopátia! :o
A homeopátiás készítmények csak természetes hatóanyagot tartalmaznak. Semmilyen mellékhatással nem rendelkeznek, ezért bármely korosztály alkalmazhatja.
Homeopátiás kezelés alatt kerülni kell a kámforos, mentolos dolgok fogyasztását (rágó, cukorka, fogkrém stb...), és magát a készítményt távol kell tartani az elektromos készülékektől (mikró, mobil, stb...)
Homeopátiás szereket mindig a tünetek alapján válasszuk ki.

A homeopátia további előnyei gyerekeknél:
-már újszülött kortól megfelel terápiára
-alkalmas a leggyakoribb gyermekbetegségek, testi és lelki panaszok kezelésére egyaránt
-nem toxikus, nincs mellékhatása
-összeegyeztethető más hagyományos kezelési formákkal
-nem okoz gyógyszerallergiát
-erősíti az immunrendszert, megelőzésre is alkalmas

Pici babáknál pár csepp vízben oldjuk a golyócskákat!

Akut betegségek, sérülések házipatika szinten is orvosolhatók. A nem kielégítő vagy elhúzodó gyógyulásnál, krónikus esetben mindig kérjük homeopata szakember segítségét!

Mamavica!
Fogzásra: Chamomilla C15-ből: 5 golyó akár félóránként.
Ha csökkenek a tünetek, a szert is csökkenteni kell. Pár csepp vízben kell feloldani és csak műanyag kanállal szabad érintkezni a szernek!

További szép napot mindenkinek!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 

 
 

Sziasztok!

Viki!

Én is sok gyógymanót küldök Petikének! Jöjjön rendbe minél előbb!

Timi!

Nagyon szépen mosolyog Tami! És milyen szépen látszanak az aranyos kis fogacskái! :lol:
Mi is eldöntöttük,hogy hétvégén leengedjük az ágyat.

Jevi!

Én is kíváncsi vagyok a leszoktató tippekhez, igaz nálunk csak cumifüggőség van, a cumisüveghez megpróbáltam nem hozzászoktatni.
Tényleg igaz,hogy általában 1 évvel előbb intézni kell már a bölcsibeiratást ? Lehet,hogy jövő év januárjában vissza kell majd mennem dolgozni, ezek szerint jó lenne akkor nem ártana már most körbenéznem bölcsi ügyben. Igaz?

Erzsó!

De jó,hogy Adélnak tetszett az ovi! :D Reméljük így is marad még sokáig. :lol:

Sziasztok: Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Zsófi a ma vett etetőszékben...

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1170687474.14.jpg[/img]
Kép [/img]

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!

Andi!

Mi voltunk bölcsiben január elején és azt mondták, hogy ráérek március végén menni a beiratáskor, ha csak szeptembertől szeretném vinni! Azt hiszem március elején erre rátelefonálok még egyszer, nehogy lemaradjunk a helyről! :?
Zsófi tündéri az etetőszékben, meg a piros kis kendőben! :wink:

Mindenkinek köszi a gyógypuszikat, gyógymanókat stb... (ma még nem volt lázas! kopp-kopp-kopp 1000x )

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Andi!

Zsófi nagyon menő ebben a kendőben :D !

Viki!
Végre jó hír, hogy Petike nem volt lázas! Csak így tovább!

Szép estét mindenkinek!

Erzsó


Egypár szülinapi kép: Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Erzsó!

Adél nagyon szép kislány! És úgy nézem, hogy a süni torta is sikert aratott! :wink:
Örülök, hogy tetszett neki az ovi, majd belejön a foglalkozásokba is, csak most minden új Neki! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat Zsófi nevében! :)


Viki!

Petikének olyan szép kis pofikája van. :lol: És persze menő a fülhallgatóval! :)
Örülök,hogy jobban van, és már nem lázas!
Akkor mégsincs 1 éves várakozási idő a bölcsikben, Ez jó hír, csak nem tudom,hogy mindegyiknél így van-e. Mi valószínűleg a Köztéri bölcsibe fogjuk vinni,mert mindkettőnk munkahelyéhez az van a legközelebb.

Erzsó!

Tényleg jó ez a sünis torta! Tényleg nagyon szép kislány Adél! És olyan komolyan áll a torta mellett, kész hölgyike! :lol: :lol:

Szilvi!
Mi újság veletek! Várjuk ám a babahírt!

Sziasztok:Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!

Petikén valóban látszik mikortól lett beteg. :cry: Remélem már jobban van. :D

Erzsó!
Köszi amit a homeo-ról írtál. Ezeknek a szereknek a nagy része vény nélkül kapható? Nagyon jók a képek, látom ízlett a torta! :D

Andi!
Zsófika tényleg vagány a kis kendőben! :D Mint egy kis törpi-manó! :D

Ma volt nálam Monee, jól van, csak még egy náthát is benyakalt szegény. :cry:

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!
Még élek én is... Bocs h eltűntem, de meghalt a számítógépünk.
:x
Amíg nem voltam jó sok dolog történt.
Minden kis betegnek jobbulást kívánok sok gyógypuszival!
Monee!
Fel a fejjel, ennél a helyzetnél csak jobb lehet minden! Vigyázz magadra, mert a lelki bajok kihatnak a testedre is, nehogy lebetegedj!

Nálunk:
a múlt héten Borsay doktor elfogadott, bár nem mert ő sem túl sok biztossal kecsegtetni, de legalább nem augusztusban lesz nyaralni és némi rugalmasságot mutatott.
Hétfőn voltam UH-n, most léptünk be a 12. hétbe, már 5 és fél centi a Picurka, minden rendben van vele.
Én meg holnaptól elmegyek táppénzre, mert nem hiányzik h a suliban összeszedjem a gyerekektől az influenzát, a fejem már úgyis fáj napok óta, ma meg kicsit fájdogál a torkom is. Lázam szerencsére nincs, de nem is hiányzik.

Mindenkinek sok puszit küldök:

Reku
reku
 
 


Sziasztok!

Köszi a kérdést mindenkinek, már jobban van Peti (legalábbis remélem, hogy nem lesz megint visszaesés ) Tegnap már nem ment fel a láza, és eddig ma sem! A kedve is jobb lett, viszont nagyon megszokta, hogy napközben is szopizik, ennek annyira nem örülök, mert több hét volt, mire végül leszokott róla, erre most úgytűnik kezdhetem előlről. (de legalább meggyógyul, ez a jó oldala )


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Csak gyors kukk, mert rohanok!
Köszönjük a bókokat Adél nvében!
Ma már teljesen egyedül maradt az oviban! Negyed 9-re mentünk és 12.30-ra kell érte mennem. Ma már ott ebédel!
Tegnap másfél órát volt egyedül, de nem volt vele semmi gond. Szerencsére nem sírt, bezzeg én..... :oops: ! Férjem szerint lökött vagyok :lol: !

Tegnap megkaptuk a 3 éves oltásunkat. Igaz pici sírás volt, de ez semmi ahoz képest hogy mekkora üvöltések szoktak lenni. És nagy meglepetést okozott, mert a doktornéni minden kérdésére válaszolt, ami eddig szintén nem volt jellemző.

Timi!
Ezek a szerek vény nélkül kaphatók!

Reku!
Már ti is a 12 hétben jártok :o ,most írtad nem rég, hogy még a titkolozós időszakban vagytok :) ! Hogy repül az idő!!!!!!

Viki!
Örülök, hogy Petike jobban van!

Most rohanok, de este ha lesz időm akkor még jövök!

Sziasztok
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Jevi!

Violának boldog születésnapot!!!!!!!!!!!! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Violkának nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Viki!

Örülök, hogy Peti jobban van és végül nem kellett szednetek semmiféle antibiotikumot! :D

Erzsó!

Adélnak is nagyon boldog születésnapot kívánunk! Nagyon jól nézett ki a torta! Remélem jövőre már a Máténak is csináltathatunk rendes csokitortát, és már kinövi addigra a tejérzékenységét.

Rólunk egy kicsit: lehet, hogy mostanában még kevesebbet fogok jönni, mert a Mátéval február közepén bemegyünk a kórházba. Eddig nem írtam róla, hogy mi fog velünk történni ebben az évben, mert az ember maga sem gondol rá, amíg nincs itt a pillanat, amikor nem lehet tovább húzni a dolgot. A Máténak van egy "kisebb" fejlődési rendellenessége, amit epispadiasisnak hívnak. Nem igazán szeretnék részleteket írni, mert elég nehéz róla beszélnem, de mostmár azt hiszem, hogy egy kicsit muszáj róla írnom. Ez egy húgyúti rendellenesség, és meg fogják műteni szegénykét. Még nem tudják az orvosok sem, hogy hány műtét lesz, bonyulult lesz vagy sem, mert minden akkor derül ki, amikor műtik, hogy milyen súlyos az elváltozás belül. Addig annyi a dolgom, hogy vigyázzak rá, ne legyen beteg, ne szedjen antibiotikumot, ne legyen náthás stb. Elég rémisztő leírást adtak az altatásról, de gondolom minden eshetőséget fel kell sorolniuk, hogy mi történhet. Majd azért még megpróbálok addig jönni, de ha túl vagyunk mindenen, majd mindenképpen megírom.

Mindenkit üdvözlök! További szép napot!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

VIOLKÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Netty!
Ledöbbentem attól amit írtál.
Reméljük nem lesz semmi komplikáció, és kérem a Jóistent elég legyen egy kisebb beavatkozás!
Vigyázzatok rá nagyon, és ha van valami fejlemény akkor jelentkezzetek!!!!!


Ismét egy kis ovi téma :wink: :
Semmi gond nem volt az oviban. Ebédkor megette a paradicsomlevest, rántotthúst, krumplipürét :shock: !
Itthon parilevest kb.2 hónapja nem eszi meg, a krumlipürét meg sem kostólja mert szerinte gusztustalan :? !
Ti értitek ezt???? :roll:
Hazajövetelkor ment a sírás mert nem akart hazajönni :shock: !
Ja és elmesélte az óvonéninek, hogy apa a rendőrségen dolgozik. :wink:
Szóval a beszoktatás nálunk ennyi volt!!!

További szép napot mindenkinek!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a szülinapi üdvözleteket, ma csak hármasban tartjuk, hétvégén lesz a "buli"! (nagyszülők, dédik, tesóm), szóval azért nem lesz nagy felhajtás! Jövő hétvégén meg egy kis babazsúr, majd teszek fel képeket! Sünitorta megrendelve! :wink:

Netty!
Én is kívánom, hogy ne legyen nagy baj, nagyon-nagyon fogok szurkolni, hogy tényleg ne legyen nagyobb beavatkozás! Minden jót kívánok Nektek!

Erzsó!
Nagyon szép lánykád van, és el vagyok ájulva milyen ügyes ovi terén is, szerintem egyáltalán nem vagy lökött, ahogy magamat ismerem én is bőgni fogok!

Viki!
Örülök, hogy Petike meggyógyult, végülis nem szoptattad napközben sokáig (gondolom csak pár napot), talán nem lesz ezzel gond...

Reku!
Örülök, hogy jelentkeztél, szerintem is jól teszed, hogy táppénzre mész, már nem is mész vissza, vagy csak egy kis időre gondoltad?

Andi!
Nagyon helyes Zsófika abban a piros kendőben! :D Nagyon jól mutat az új etetőszékében!
Bölcsi: szerintem mindenképpen érdeklődd meg ott, ahová be szeretnéd adni, mikor jelentkezzetek, nálunk sajna az egyetemi bölcsiben - nem vicc :( - már van aki magzatkorban is beíratja a gyermekét! És pl. a Módszertaniba is nagyon nehéz bejutni! (Budai Nagy Antal), nekünk pl. ez a kettő van a legközelebb! Ez utóbbiba is jelentkeztünk, ha nem vennék fel az egyetemibe, és már várólistán vagyunk! Pedig nov.-ben jelentkeztünk, majd egy évvel korábban! :evil:

Most sajna mennem kell, sok dolgom van még!
Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Reku!

Örülök, hogy szépen gyarapodik a kis pocilakód és lassan túl lesztek a kritikus időszakon is. :D Most már véglelg mész táppénzre?

Erzsó!

Örülök, hogy tetszik az ovi Adélnak. Ilyen gyorsan megy a beszoktatás? Az meg, hogy te sírsz, szerintem normális. :wink:

Jevi!

Violkának Boldog Születésnapot! :)

Netty!

Hát meglepett amit írtál Mátéról.

:( Pedig épp akartam kérdezni, hogy mi újság építkezés-ügyben. Gondolom most nem ez a legfontosabb. Egyszerre hosszabb időre mentek be, vagy azért -ha több műtét lesz- hazajöhettek köztük? Nagyon drukkolok nektek! :D

Mi ma voltunk tanácsadáson, 8490 gramm és 71 cm Tamara. És elég nyűgös, mert most valamelyik fogacska irtóra fáj neki. :cry:

Sziasztok :Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

NEEEM, sajna nem tudok sokáig egy helyben ülni, úgyhogy a tanévet mindenképp szeretném végigcsinálni, csak most, az influenzás időszakban maradok táppénzen.
Szerencsére nem komoly a torokfájásom, csak homeos bogyót kell rá szedni, úgyhogy ez sem okoz majd gondot a babának.
Láttam, hogy többen is érdeklődtetek a homeos orvoslás iránt.
Ha gondoljátok, egy hasznos honlapot ajánlanék: www.boiron.hu
Itt sok mindent leírtak, lehet kérdezni is.

Szép napot mindenkinek:
Reku
reku
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk:
Akik még emlékeznek Girára, teljesen véletlenül ráakadtam a szegedi topikban, visszaköltöztek Szegedre, gondolom, ezért nem jött már erre...

Marcsy, remélem, te nem hagytál el minket?! :roll:

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Violkának is nagyon boldog szülinapot kívánok!
Köszi a bölcsiről az infót! Azt hiszem akkor ideje elkezdenem intézkedni. Persze először a munkahelyemmel kell tisztáznom,hogy mikorra várnak vissza, aztán felveszem a kapcsolatot a bölcsivel is.

Netty!

Én is nagyon szurkolok értetek, aztán ha túllesztek rajta jelentkezzél feltétlenül!

Reku!

Jól teszed,hogy táppénzre mész, amíg tart az influenzás időszak. További jó pocakosodást, és köszi a homeós honlapot!

Timi!

Látom Tami szépen fejlődik! Mi jövő hét szerdán megyünk tanácsadásra, már én is nagyon kíváncsi vagyok Zsófi méreteire. :D
Nem mondod,hogy már megint jön egy újabb fogacska? Nagyon belehúzott Tami! :lol:

Erzsó!

Ezek szerint tényleg gyorsan beszokott Adél az oviba. Az meg különösen tetszik,hogy olyan kaját evett meg, amit otthon nem. :D

Rólunk:
Zsófi napközbeni nem alvásával nem tudok egyszerűen mit kezdeni. Már 1 hete, ha beteszem a kiságyba aludni- mint ahogy eddig is szoktam, ha látom,hogy álmos- rögtön hasra vágja magát, majd feltérdel a kiságyba, és a tetejéről nézeget ki, meg eszi a kiságy szélét. Hiába fektetem vissza 50-szer, akkor sem alszik el, csak cirkuszol, a végén meg már üvölt. Ma is csak egyszer aludt kemény félórát, de úgy hogy elringattam a kezembe! Látom rajta,hogy már annyira fáradt, és álmos,hogy nem tud magával mit kezdeni, de mégsem alszik. Nem tudom,hogy most ezt miért csinálja.

Sziasztok. Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!

Reku!

Köszi a linket.

Jevi!

Hát igen, Gira már rég volt, ezek szerint mégsem érezte magát olyan jól Pécsen. :cry: Sajnálom

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Andi!

Ez a most bújó/kibújt fogak közül az egyik alsó (gondolom én). De nem találja ő sem a helyét, bár már tök régóta alszik, lassan fel fogom ébreszteni.

Sajnálom, hogy Zsófikának nem megy az alvás. :cry:

Kép
hódocska
 
 


Kép Itt készülődik neki a kiságy tetejének evéséhez
Kép és itt eszi [/img]

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok, én még mindig itthonról, csend van és nyugolom, semmi készülődés. Most már minden nap doki, nst-uh felváltva. Ma azért annyira kiakadtam, ma uh volt, nem a saját dokink csinálta, nem hazudok, kb 5 mp volt a vizsgálat, éppen hogy meghallgatta a flowmetriát, aztán ennyi! Nem kell, hogy órákig viszgáljon, de még csak annyit sem kérdezett, hányadik hétben vagyok! Na mind1.
Vasárnapig kaptunk haladékot, legkésőbb akkor megindják a szülést!

Netti: én is kitartást és egy rövid beavatkozást kívánok, és pláne rövid kórházban tartózkodást! Nagy kalappal, minden rendben lesz!
Vendég
 


Sziasztok!

Netty!

Kitartást kívánok Nektek és remélem minden a lehető legjobban alakul és nem kell nagyon sokat kórházban lennetek, és nem kell sok műtét sem! Sajnálom! :cry:

Szilvi!

Szorítunk Nektek, hogyy akkor vasárnapig induljon útnak a kisbabátok!!! :)

Andi!

Zsófi nagyon ügyesen eszi az ágyat! :wink:
Mi a 48-as térre szeretnénk Petit bölcsibe vinni, nekünk az van közel a melóhelyhez, ott mondták a márciusi beiratást szeptemberre! Mondván, hogy szeptemberben veszi át tőlük a nagycsoportot az óvoda és akkor tutira lesz hely! (talán ebből a szempontból jó a szeptemberi baba :wink: ) Viszont suliba majd nem mehetünk, így 4 évig kell ovizni--ebből a szempontból nem jó a szeptember! :( Bocs, a kis kitérőérrt! :oops:

Peti már úgy tűnik jobbanvan, de még mindig nem akarom elkiabálni! Láza nincs, és nekiállt enni, igaz szinte csak gyümölcsöt, de abban legalább van sok vitamin!!!! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Sajnálom én is hogy Gira nem jött már és nekem is feltűnt hogy Marcsy is nagyon régen volt.
De! Képzeljétek tegnap kétszer is láttam Beát és Annát az Árkádban. Mindketten nagyon szépek és mosolygósak voltak, uh. velük biztosan minden rendben van! :)

Netty!

Sajnálom, hogy nálatok is baj van. Remélem én is hogy minden oké lesz. Ha lesz hozzá lelkierőd hogy leírd, szívesen látjuk hogy mi is volt a baj okozója.

Most így annyira rosszul jön ki, de épp szerettem volna mesélni, hogy voltam a varrónőnél akit ajánlottál. Nagyon szimpatikus volt, elmondott mindent amire kíváncsi voltam, ajánlott boltot ahol tudok anyagot venni a felsőhöz és mindemellett az ár amit mondott az is nagyon korrekt volt.

Többször kértétek hogy írjak, vagy rakjak fel képet a ruháról, de sajna nem tudok. :) Nincsen, mert ugye egyedi lesz és akkor lesz kész ha kész lesz. :D És ami ilyen szempontból még ennél is nagyobb gond, hogy amég meg nem veszem véglegesen az anyagot, addig semmi sem biztos. Mindennap mást gondolok hogy milyen legyen. :D:D:D:D Találtam képen egy olyat ami egészen hasonló ahhoz amit szeretnék, megpróbálom felrakni.
Kép
Jéééé... elsőre sikerült, remélem látszani fog. Annyi a különbség hogy nekem lesz hozzá kis kabátom is, márciusban még nem lesz olyan szívdöglesztő hőség előreláthatólag hogy szabadon tudjak flangálni csak így. :D

Viki!

Tök jó, hogy Petinek nincs már baja! :D

Timi!

Köszi mégegyszer a beszélgetést. Azóta csináltunk otthon egy nagy megbeszélést és tisztáztuk a dolgokat, leginkább anyagi téren. Megegyeztünk, hogy ez a sok gond ellenére a legfontosabbat nem felejtjük el, figyelünk egymásra és nem hagyjuk hogy a rajtunk, a kapcsolatunkon csapódjon le a sok feszültség. :D Most kicsit jobb minden, találtam egy pár olyan állásajánlatot, amire már érdemes volt a pályázatomat elküldeni. A Tescoval jó ötletet adtál. Ma elmegyek megkérdezni hogy nincs-e valahova felvétel, hogy minél előbb legyen valamilyen munkám. Addig is lesz időm tovább keresni. :)

Szilvi!

Remélem Nektek sikeresebb lesz ez a várakozós időszak, mint annak idején Timiéknél volt. Nem kívánom Neked az oxitocinos megindítást, jobb lenne ha természetesen indulna el a baba hozzátok.
Öhhmmm... lehet hogy hülyeség, meg nem is szeretnék tanácsot osztani, de most olvastam egy könyvet a természetes szülésről, illetve a születés megindításról és ott első helyen szerepelt a szeretkezés, illetve a mellbimbók ingerlése (amiről azt állítják hogy nagy mértékű, de nem veszélyes mennyiségű oxitocint termel és segíti a fájások erősítését és a születés megindítását). Ha nem berzenkedtek a Pároddal az ilyenektől, talán érdemes lenne megpróbálni, baj nem lehet belőle. :) Jó babázást Neked!

Andi!

Aranyos Zsófi! :)

Réku!

Ha TP-n leszel ugye gyakran beugrasz hozzánk?! :lol:


Szép napot!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok,
hála a bogyónak, mára már el is felejtettem h fájt a torkom... :D

Monee,
nagyon szép a ruci, nekem is nagyon tetszettek/szenek az ilyen egyszerű ruhák, és szívem szerint én is hasonlóban mentem volna férjhez... de aztán "nagyszoknyás" lett a ruhám. Biztosan gyönyörű leszel benne!

Szilvi,
csatlakozom Moneehoz, én is azt hallottam h egy jó kiadós szeretkezés megindítja a szülést... :oops: Hááát, nem tudom, hajrá! :D

Netty,
nagyon szorítok én is nektek, hogy minden a legkönnyebben menjen! Biztosan nagyon jó kezekben lesz Máté és tuti h valóban inkább csak megijesztik az embereket a műtéti tájékoztatóval, és rendben lesz minden!

Mindenkinek szép napot!
Reku
reku
 
 


Sziasztok!

Andi!

Nagyon jók ezek a képek! :lol:

Monee!

Remélem sikerül hasonlóra legalább elkészíteni ezt a ruhát, mert nagyon jól néz ki. Meg ez a fotó is jó az óarany háttérrel, barna bőrű csajszival.
Örülök, hogy kicsit helyre tettétek a dolgokat. :D

Szilvi!

Huh, hát kitartást és továbbra is megy a drukk. :)

Ma vettem ezt a Chamomilla ch15-öt, a gyógyszertárban azt mondták, ilyen kicsi babának is elég a nyelve alá tenni, aztán nagy köhögés lett belőle. De a vízben sem oldódott fel. (meleg vízben kellett volna?) Ebből 5 szemet adjak neki?

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


A spenót zöld. A hálóban a szőnyeg fehér (volt). :twisted: :twisted: :lol:

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Szilvi!

Drukkolok,hogy ne kelljen vasárnapig várnod! :D Én a kiírt napon szültem, és előtte nap még szeretkeztünk. Lehet,hogy tényleg ennek volt betudható a másnapi szülés. :lol: :lol:

Viki!

Köszi neked is az infót bölcsi-ügyben. Zsófi is majd 4 évig lesz ovis. :cry: Ebből a szempontból a július sem jó.

Monee!

Nagyon tetszik a képen levő ruha. Nekem is valami hasonló volt, igaz az az "őskorban "volt. :)

Timi!

Képzeld Zsófival miután hazaértünk, még ki tudtam tolni az erkélyre, és aludt fél3-ig .:shock

Sziasztok:Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok,

hát köszi a tanácsokat, igen ezt én is hallottam, hogy egy jó kis keksz beindítja a szülést, de hát nekem már hetek óta nincs nagy kedvema mókához, és szerencsére papa sem akar idő előtt "kezetfogni" a kisfiával vagy megsimizni a buksiját!! :oops:
Szóval kicsit lelkileg nem nagyon akarjuk a dolgot. Talán megindul magától is. Ma este mindenesetre annyira aktív, olyan giga rugásai vannak. Bár megdumáltam vele, hogy sütök egy pizzát, azt szépen megesszük, és rá pár órával bemegyünk szülni! Hát odáig megvagyunk, hogy megvolt a vacsi!
Ja, mától látogatási tilalom van, de szerencsére eddig az apás szülést még nem tiltották be, úgyhogy jöhet papa is, ami azért megnyugtat, a többit meg majd megoldjuk. Az most már tuti, hogy kamera lesz nálam, aztán majd azt kiadom kukkolásra. Férjem meg valahogy csak bejut titokban hozzánk! Az nem kell, hogy a babát tartogassa, de valami üveg mögött csak megleshet minket!
Na, szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi!

Remélem már boldogan babázol! :wink:

Timi!

Szőnyeg: ne is törődj vele, egy darabig még egy csomó színű lesz :wink: :lol:

Monee!

Biztos nagyon szép lesz az a ruha!!!!! :D

Képzeljétek Petinek kibújtak a szemfogai! A kis hegyesek :lol: nagyon vicces, épphogy kibújnak az inyből és olyan kis csúcsuk van, szúrósak! :lol: És egyszerre 2 bújt ki neki! A bal alsó és a felső! :shock:

Jó hétvégét Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Gólyahírt hozok!
Tegnap este megszületett Deszilvi kisfia Ákos baba!Mindketten jól vannak.

Szilvi nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
diadora
 
 


Sziasztok!

Deszilvi!

Sok-sok gratula! Legyen nagyon sok örömötök a bébiben! :lol: :lol: :lol:

Úgy látom Ákos baba érkezésén kívül nem sok minden történt itt a hétvégén, remélem azért mert mindenki valami mással érezte jól magát! :)

Nálunk az történt hogy szombaton volt Katáéknak egy tánc versenyük és ott ücsörögtünk és tapsoltunk ezerrel. Nagyon ügyesek és szépek voltak a lányok, aminek meg is lett az eredménye, hiszen a csoportjukban nyertek. Szerencsére a másik Apáczais csapatok is elsők lettek, így a felkészítő tanárnéni is kapott díjat, mint a legsikeresebb oktató és az iskola is, mint a legsikeresebb intézmény. :D Nekünk a vége már egy kicsit uncsi volt, de a csajok élvezték. :lol: :lol: :lol:
Persze a táncon kívül az volt a nagyon nagy szám az egészben, hogy a zsűri egyik tagja mittomén milyen Marcell volt, aki a Szombatesti lázban is zsűrizett. A csajszik érte voltak megőrülve... Az első tánc utána Kata úgy jött oda Norbihoz, hogy "Apa, képzeld, a Marcell kétszer is a szemembe nézett tánc közben!" :D:D:D:D:D

Timi!

És megette azt a spenótot vagy a szőnyegre kente? :D:D:D
A turmixgép nincs elfelejtve, már itt hurcoljuk napok óta a kocsiban, csak mindig közbejön valami, mielőtt elvinnénk hozzátok! Pénteken például hajnalban Pestre kellett mennünk, ezért maradt el. :shock: Lehet hogy ma viszem. :lol:

Viki!

Édes lehet Peti a fogacskáival! :)

Diadora!

Miért nem jössz gyakrabban?

Szép napot mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Csak még egy gyors szolgálati közlemény. :D

Marcsyék jól vannak, nincs náluk semmi gond, "csak" Krisztike lábra kelt és most nem győzi követni a család. Amég megy a manó, azért szalad Marcsy, amikor meg épp alszik, akkor meg azért hogy a többi dolog is meglegyen. :D Azt ígérte ahogy lesz egy kis ideje, felugrik hozzánk! :lol:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Szia Szilvi!

Gratulálok Ákoska érkezéséhez! A másik topikból láttam a méreteit, és tényleg szép nagy baba lett! :lol: Ja,és láttam a képet Ákosról, nagyon szép baba!
Remélem nem bánod,hogy kimásolom amit oda írtál:
sms:
Sziasztok,vegre meghogzott a golya ma fel 6-kor,nem csoda hogy nagy csomag voltam:4560gramm es 55 cm ja es Domjan Akos a nevem ! Mama,Papa nagyon boldog!


Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!

Deszilvi!

Hatalmas gratula Ákos babához! Tényleg nem semmi méretek! :D Legyetek nagyon boldogok, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok Nektek!!!


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Deszilvi és Ákos!
Sok boldogságot és jó egészséget mindkettőtöknek!!!

Többiek,
még tapasztalatlan vagyok... :roll: a hajnali időpont azt jelenti, hogy Ákos magától indult útnak? De lehet hogy ez most nagyon buta kérdés volt... :oops:

mindekinek szép napot!

Reku
reku
 
 


Sziasztok!

Deszilvi!
Nagyon gratulálok Ákos érkezéséhez én is! Kívánom, hogy nagyon sok örömötök legyen benne! És sok-sok tejcsit!!!

Kép

A hétvégén megvolt a szülinapi buli, pár kép, ha nem bánjátok:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Szóval jól sikerült, összesen 10-en voltunk, a
szűk család! Még a hétvégén lesz egy babazsúr, aztán ennyi elég is lesz! :)

Monee!
És képek nem készültek Katáról meg a táncról? Megnézném...
A menyasszonyi ruha nagyon szép! :wink: Marcsyról is köszi az infót!

Hódocska!
Hát igen, a szőnyeg! :? Azért remélem jutott a pociba is!

Már mennem is kell, felébredt Violka: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Sok boldogságot és boldog szép napokat kívánunk nektek!

Lányok!
Én megint csak futtában vagyok itt.
Adél szombat estére lebetegedett. A tegnapi és a mai napot is szinte átalussza. Ennyire még soha nem volt beteg!!!!
Akárhányszor köhög mindig sír, visitt, hogy nagyon fáj a torka.
A dokinéni azt mondta, hogy mandulagyuszija van! :(
Ha jobban lesz akkor jelentkezem!

Vigyázzatok a gyerköcökre meg magatokra is!

Sziasztok
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Évi!

Adélkának is ilyen kanapéja van, mint Violkának, csak más a mintája :D !
Viszont az ágyneműje pont olyan mintájú :D !

Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Nagyon szupik a képek! :)
Sünis torta :lol:

Erzsó!

Adélkának gyors gyógyulást kívánok! Remélem hamar túl lesztek ezen a mandulagyuszin! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


egy másik topikban találtam, de olyan aranyos, hogy muszáj volt feltennem Nektek is! :)

http://www.youtube.com/watch?v=5_ARBWKp ... ed&search=

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors kukk így reggeli elött, később úgysem lesz rá időm :twisted:
Így gyorsan végigfutottam a beszélgetést, most többre nem futja.
Erzsó!
Adélkának jobbulást, remélem hamar meggyógyul.

Az utóbbi napokban mi is betegek voltunk, a Dominika 4 nap után egy hetet töltött itthon, utána egy hét ovi után még egyet itthon volt.
Ahogy láttam Monee írta, hogy miért vagyok távol mostanában. Hisztike pakol, rámol, közlekedik a lakásban...elmászik az ágyhoz, vagy a szekrényhez és már áll is, kapaszkodik és megy, az sem riasztja vissza, hogy az ágy végéhez ér, továbbmegy, aminek az a következménye, hogy elesik, de nem ijed meg, egy kicsit sír és folytatja. Azt hinné az ember, hogy az egész napi mozgástól anniyra kifárad, hogy alszik éjjel, pedig nem. Most éjjel "csak" 1:30-ig voltunk fent. Mostanában napközben is sokat sír, vagy a frontok miatt, vagy a foga miatt, nem tudjuk, de nem látszik betegnek. Ha valami zenét hall már rázza a pelenkás fenekét, gagyarászik amit persze még nem értünk. Mindent eszik amit mi, kivéve a tejes kajákat. A kedvence a pizza :lol: Ha berakom a cumiját a szájába akkor kiveszi és be akarja dugni az én számba :)

Most így kutyafuttába egy gyors kérdésem lenne. A Dávidnak még mindig nem jön le a bőr a kukijáról. Azt hallottam, hogy ráér még 6 éves koráig is. Ez igaz?? A dokinénit megkértem, hogy nézze már meg, azt mondta minden rendben, nincs itt semmi baj. Mégis idegesít egy kicsit. A múltkor fürdésnél egy kicsit jobban meghúztam neki és egy nagyon kicsit felszakadt, de azóta nem jön lejjebb. Már fürdés elején elkezdi mondani, hogy ugye nem nézem meg a kukiját mert az fáj neki, veszekszik miután meghúzom neki, hogy "látod anya, megnézted a kukimat és most fáj"...

Nah, megyek is, remélem többet tudok jönni és lesz időm vissza is olvasni rendesen.
marcsy
 
 


Sziasztok!

Marcsy!
jó, hogy jelentkeztél! :)
Kuki ügyben még nem tudok nyilatkozni, nekünk azt mondta a dr.néni, hogy 4 éves korig ált. nem csinálnak vele semmit! Lehet, hogy ezzel nálunk is baj lesz! :(
Remélem mostmár elkerül Titeket a betegség! Szép napot Nektek!

Timi!

Merre vagy? Minden O.K.?

Szép napot Mindenkinek ebben az ócska időben! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Erzsó!
Adélkának:
Kép

Mi Komlón vettük a kanapét, a Horizontban! Ti is? :)

Viki!
Gratula az újabb fogacskáknak, haláli a video! :D

Marcsy!
Örülök, hogy jelentkeztél, sajnos Dávid ügyében én nem sokat tudok mondani! :(

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Jevi!

De készültek képek a lányzóról, rakok is fel, csak el kell hoznom őket otthonról. :)

Marcsy!

Sajnálom hogy Dávidnak van ez a bibije. Nem tok én sem róla semmit, nekem sosem volt olyanom. :)

Erzsó!

Hogy van Adél?

Timi!

Merre jársz?

Réku!

Hogy vagy? Látszik már a pocid? :lol:

Pussz,
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Szerencsére Adél már jobban van. Tegnap este óta nincs láza, igaz étvágya sem!
Szinte semmit nem eszik, a folyadékot is kínkeservek árán fogadja el!
Délután rám hozta a szívbajt! Annyira köhögött, hogy elkezdett hányni. Sugárba jött ki belőle a sok slájm. Nagyon megijedtem, de azóta nem köhög :? ! Lehet hogy ez a rókázás jót tett neki?
Bocsi, hogy ezt részleteztem :lol: !

Monee!
Nagyon szép a ruha!
Anno nekem is a hagyományos nagyszoknyás rucim volt.
De annak idején az volt a módi :lol: !

Viki!
Gratula Petikének az új fogacskákhoz :D !

Évi!
Látom jól sikerült a szülinap! Majd kérünk képeket a babazsúrról is!
Mi Adélnak nyáron vettük a kanapét a dombóvári Horizontba, mert itt Komlón nem volt. Adél első látásra bele szerelmesedett, úgyhogy másnap mentünk utánfutóval és már hoztuk is. Rá két hétre már volt itt Komlón is, igaz annak nem tetszett a mintája !
Próbálok feltenni képet a mienkről is :) !

Marcsy!
Sajna ebben én sem tudok segíteni, DE: anyu szomszédjában van egy kisfiú akinek a doktornéni nyáron hátrahúzta a bőrt, pedig még csak 2 éves volt. Szóval nem tudom mi alapján döntik el, hogy kell e hátrahúzni vagy sem!

Mennem kell megjött apa :P :wink: !
Szép estét mindenkinek!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Kép Íme a mi kanapénk! Kép

Kép

Kép
erzsó78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?