Új privát üzeneted érkezett!

Szia Anikó!

Nagyon jó hogy Geri meggyógyult. Gabi milyen gyógyásznak tanul?
Én már előre félek a héthői naptól,azt sem tudom hogy mit csináljak előbb.
Nálunk is lesz lekvárfőzés ,mert ha sütök valamit az nekünk egy üveg lekvár.Én szoktam minden féle gyümölcsből főzni.Most legutoljára barackból főztem.Anyuval azt beszéltük hogy van annyi szilva ,lehet hogy két üsttel fogunk főzni.
Jövőhéten lesz a hugom eljegyzése,most biztos nem főzünk ,de utána..................

Jó bölcsizést nektek hétfőn.
Sziasztok,Ildikó
befaba
 
 


Hát ezt jól megfogalmaztam,de nagyon fáradt vagyok.
Ezer bocsi
befaba
 
 


Sziasztok!
Ti tudtok valamit a vasárnapi bababörzéről???

KépKép
be.bea
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon régen jártam már itt. De látom nem csak én!
Szeretném bejelenteni, hogy az álmunk valóra vált és Gerinek kistevére születik. Májusra várható a manócska. :)
Most csak ennyit akartam. Megyek is.
Puszi!

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok én egy szabadkígyósi anyuka vagyok és van egy 2 éves kisfiam szívesen csatlakoznék a társasághoz
tündi23
 
 


Szia Tündi!
Örülök, hogy te is ránk találtál!
Majd írj magadról és kisfiadról is. :wink:
Mi épp most készülünk Szabadkígyósra a kastélyhoz. Ősszel mindig olyan csodálatos ez a park.
Az én kisfiam 3 és fél éves, örökmozgó csemete. Most várom a 2. babámat, aki májusban jön majd világra a számítások szerint. Békésen lakunk.

Most sajnos mennem kell, mert ma megyünk be az oviba, hogy mikor kezdhet Geri. Nagyon izgulok, mintha vizsgázni mennék. :)

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Anikó! NAGY GRATULÁCIÓ!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
Nagyon örülök hogy sikerült,remélem minden rendben van.
Mi elkezdtük az ovodát,nagyon tetszik Bálintnak.Már voltunk betegek is ,Fanni és én mandula gyulladással voltunk othon,Bálintnak meg ment a hasa.

Tündi örülök hogy ránk találtál, nekem 3 gyerekem van .A legnagyobb 15, 11 , a kics meg 3 éves volt juniusban.Én még szeretnék babaát,csak egy kicsit lenne könnyebb az élet.

Most megyek mert apa megy dolgozni.
Anikó, írj hogy mi van veletek.
Puszi Ildikó
befaba
 
 


Sziasztok!

Én is örülök hogy végre olyan anyukákkal tudok beszélni akik szintén babáznak.
Egy kicsit magunkról:
3 éve élek szabadkígyóson és azóta is vagyok férjnél.a gyerköcünket Bencének hívják és most volt júliusban 2 éves. nagyon virgonc igazi örökmozgó. már nagyon várjuk mi is az ovit.
egyenlőre ennyi :D
Anikó nektek sok sikert az ovihoz és a kis pocaklakónak jó egészséget
Ildikó neked is köszike az üdvözlésért jó hogy így rátaláltam erre az oldalra
szioka
tündi23
 
 


Sziaszok!

Tündi, az én nagyobb fiamat is Bencének hívják .A név kötelez Beni is nagyon eleven kiskölyök volt,már mostanra egy kicsit lenyugodot.Most más gondunk van nagyon serdülünk.A kislányomról nem beszélve, a maga 11 évével!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anikó remélen hogy jól vagytok?




Sziasztok,Ildikó
befaba
 
 


Sziasztok!

ne haragudjatok, hogy így eltüntem, de ez a terhesség nagyon megviselt ezidáig. Tegnap tudtam először kenyeret enni. :) Már a 4. hónapban vagyok, annak is lassan a közepén és most kezdek jobban lenni. Nagyon sokat fogytam a 2 és 3. hónapban, pontosan 6 kg-t. Nagyon gyenge voltam, semmi nem maradt meg bennem.
Mára már van annyi erőm, hogy a sarki kisboltba elmennjek, de még messzebbre nem merészkedem, főleg egyedül nem. De majd csak összeszedem magam.
A baba jól van, szépen fejlődik. :) Geri is várja már a testvérét, bár nem tudom mennyit fog fel belőle.
Ennek ellenére jól vagyunk, zajlik az élet.
Geri várja a télapót és a karácsonyt, minden nap emlegeti. Próbálunk majd együtt készülni.

Ti hogy vagytok?
Most mennem kell.
Puszi mindenkinek!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Nagyon vártam már hogy jelentkez.Nem tudtam elképzelni hogy mi van veletek.
Hát az nem jó hogy ennyire kikészít ez a baba.Nekem a fiukkal nem volt semmi bajom ,de annál több Fannival.Csak nem kislány lesz ez a baba????????? :D :D :D

Sok erőt ,meg kitartást mert ha nincs jól az ember nehezebben telik.

Nálunk minden rendbe,Bálint szereti az óvodát nagyon ,még sokszor hétvégén is menni akar.Kész levágni egy hisztit is ha nem visszük hétvégén,aranyosak az óvonénik.Kellemeset csalódtam az oviba ,mert nem ide akartam vinni,de az az ovi már betelt ahova mentünk volna.
Most Fannival van bajon az iskola miatt,nagyon serdül és nincs ideje tanulni,ugyhogy "megszorító" intézkedéseket tettünk.

Megyek mert sorbanállás van a gép előtt,már Bálint is kezeli a gépet.Sokszor veszekedni kell vele, hogy adja oda a nagyoknak.Az egyszervolt .hu nagyon jó kis játékok vannak avval szokott játszani.
Na mostmár megyek.
Ha az erőd engedi gyere.
Puszi,Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!Csatlakoznék hozzátok!Én is békési vagyok,mint Anikó.Van egy 5 hónapos kislányom Kyra.Július 6-án szültem császárral.egyedül nevelem,habár még éppen férjnél vagyok.Édes kis csöppség,igazi csaj,már sokat vissong.jókedvű baba,annak ellenére,hogy az apukája születésekor elhagyott bennünket.Lelkiekbe így kicsit kivagyok,ezért is gondoltam,hogy csatlakozom egy jó kis bandához.befogadtok?
Szia Anikó!Hogy viseled a kismamaságot?remélem már jobban vagy.nem lehet,hogy ismerjük egymást?
puszi mindenkinek! :lol:

puszi Nektek
piciq7
 
 


sziasztok!

ismét itt vagyok remélem mindenki jól van!!!
Sajnos mióta elkezdődött a suli nem sok időm van.
Most már 5 hónapja próbálkozunk a kistesón de sajnos még nem sikerült remélem a jézuska hoz nekünk egy kis csöppséget!

Szia Piciq!
örülök hogy te is itt vagy!
sajnálom hogy egyedül kell felnevelned a kicsi lányodat de hátha megtalál még a szerelem!
Mindenesetre üdv itt köztünk!! :D
tündi23
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem sokszor tudok jönni, mert próbálok itthon is helyt állni, Gerivel is törődni és ugye sokat pihenni,mert még nem vagyok jól most sem.

Piciq7!
Nagyon örülök, hogy te is csatlakoztál. Bár sajnálattal olvasom, hogy edelül maradtál a picikddel. Lehet ismerjük egymást, nem tudom. Merre laktok? Én a Kőrösi Csomán a fürdő mellett.
Majd ha jobban leszek, biztosan tudunk találkozni is. :) Főleg nyáron, ha az én manóm is megszületik. :)

Már lassan félidős leszek, rosszulléteim még megvannak.

Tündi!
Szurkolok nektek, hogy hamarosan összejöjjön a kistesó! Geri már várja. Néha beszél hozzá, simogatja a hasam. Nagyon aranyos. :)

Most megyek,mert nem vagyok valami jól.
Puszi mindenkinek!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!
Nem állt még össze a kép,hogy ismerjük e egymást bennem se.Én most a Táncsicson lakom,de a volt férjemmel Rosszerdőn laktunk.


Mindenkinek Kellemes Ünnepeket és Egészségben és Örömökben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok!

puszi Nektek
piciq7
 
 


Nem hiszem, hogy lesz időm feljönni még karácsonyig, így
Nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon értem rá jönni, Geri most is itthon van, taknyos és köhög. :(
Remélem mindenkinek jól indult az új esztendő. :)
Én nem vagyok valami jól még mindig, de azért nem is akarok panaszkodni. Holnap megyek uh-ra, már nagyon várom. A baba írtó sokat van fent, nagyon izgága. Néha fáj is egy egy mozdulata.

Piciq7!
Biztos nem ismerjük így egymást, mert én a város másik égében laktam és dr Hepp ferencben jártam suliba is, na meg utána a gimiben. Illetve most is távol lakunk egymástól. Noha láthattuk már egymást, nem kizárt. Jól vagytok?

Ildikó!
Te merre csavarogsz?

Majd írjatok ti is, talán jobban lesz időm mostmár.
Puszimindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Tündi!

Hogy álltok a tesóprogrammal? Még mindig semmi? Nagyon drukkolok nektek, hogy hamar összejöjjön!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Merre vagytok? :cry:

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!



Sokszor benéztem de senki nem írt .

Nálunk semmi különös nem történt.Bálint nagyon szeret óvodába járni.Az óvonénik is nagyon szeretik,csk néha vagyis sokszor nagyon hangos,és ezt meg kellet szokni mindenkinek .
Nagyon rossz evő alig eszik valamit, evvel is volt egy kis problémánk.De most már adok neki vitaminokat és talán úgy néz ki hogy javulóban van. :lol:

A nagyokkal már egy kicsit gázosabb.Ezerrel serdülnek! :) :) :)

Most élvezzük a jó időt.Én kint vagyok a piacon mindíg.Ha jön a rossz idő majd nem megyek.

Anikó,remélem hogy mostmár jobban vagy.Nem tudjátok hogy mi lesz a baba neme?Vagy nem fontos.
Gergőnek hogy tetszik az óvoda?



Sziasztok,Ildikó :D
befaba
 
 


Sziasztok!
Békéscsabai kismama vagyok, és ikreket varok, már nincs túl sok hátra. Jókor jelentkezem, mi? Lehet, hogy egyszer csak hetekre eltűnök majd (illetve ez biztos).
Szeretnék én is csatlakozni a klubhoz. 29 éves vagyok, és teljesen spontán jött össze az iker dolog (mindenki ezt szokta először kérdezni) fél év munka után.
Szeretném megkérdezni, hogy vittétek-e a gyerekeket babaúszásra, ha igen, hova, és milyen a tapasztalat.
Üdv!
Évi

vica
jenei éva
 
 


Sziasztok!

Szia Évi!
Örülök, hogy te is csatlakoztál hozzánk. Én Békésen lakom, és van egy 4 éves nagyfiam, illetve jön a kistestvér is, aki 25 hetes. Babaúszásra mi nem jártunk. Itt nincs is, viszont mait tudk ajánlani, az a babamasszázs. Nagyon nagyon jó és hasznos is. Ha Geri hasa fáj, még most is alkalmazom és jó neki. Ha van Csabán is, akkor szerintem érdemes eljárni, bár kis picurkával nem tudom milyen lesz. :) Gratulálok hozzájuk!

Ildikó!
Már jobban vagyok, csak pihennem kell, mert hamar felmegy apulzusom. De azért utólértem magam és ki tudtam takarítani alakást. MÉg ablakot is mostam pénteken meg függönyt.

megyek,mert Geri felébredt!
Puszi mindenkinek!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Anikó örülök hogy jobban vagy.nekem hál istennek nem voltak ilyen problémáim a terhességek alatt.Fannival egy kicsit gázosabb volt ,de nem vészes.
Nálunk aránylag minden rendben, Bálint nagyon nyűgös időszakát éli.Sokszor legszívesebben világgá menék. Multkor mondtam is neki, és ő azt mondta hogy jön ő is velem.
Na mit szólsz ,még világgá sem mehetek.
A nagyok is mindig valami őrültséget csinálnak.Már mondtam apának hogy beutalhatna valahova egy kis pihire.

Na ennyi a nyafogásról! :roll: :lol: :lol: :lol:

Évi.
Jó hogy ide találtál,most gyere sokat mert ha meglesznek a picik biztos nem lessz sok időd.
Nagyon irigykedek rátok mert olyan jó babázni.A nagyobbak annyi gondal járnak.Vissza sírom a kicsi gyerek korukat.
Most egy kicsit depis vagyok...........Bocsi

Megyek is mert nem vagyok valami jó paszban.

Sziasztok,Ildikó :wink: :wink: :wink:
befaba
 
 


Kép

Most ez a mese Bálint kedvence.Ezt ha lehetne egész nap elnézné.
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Remélem nem vagy olyan depis mára már!
Örülök, hogy te is írtál pár sort.
Jól tartja a mondás....kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. :wink:
Nyugi, ez a hosszú hidegebb és esősebb idő is közrejátszik. Majd ha kisüt a nap és kint lehet rohangálni, mennyivel jobb lesz és könnyebb.

Geri is hisztisebb, de őt most szokatjuk át a saját szobájába. Mire jön a tesó, addig jó lenne, ha megmaradna ott és külön birodalma lehetne. Kicsit nyűgös ez, de át kell esni rajta.

Ez nem a Sam a tűzoltó? Geri még nem ismeri a mesét és remélem nem is fogja,mert amit ez képes a mesék miatt csinálni... MOst a Thomas őrület van és nagyon gázos. Olyan hisztit lecsap érte, hogy öröm hallgatni. Bár most készül a Thomas-os szoba, mert ezt szeretne nagyon. Szülinapjára rendeltem Angliából ágyneműhuzatot, most csinálok majd egy képet a falára és dekorgumiból is Thomas-os dekorációt, na meg konzerves dobozból ceruzatartót, meg ollótartót. Persze ezeken is a vonat lesz rajta. Így olcsón megúszom a Thomas-os szobát! Elképesztő!

Geri nagyon jól fejlődik, ha itthon van szépen beszél már. Na le van még maradva, de nem nagyon. Inkább már csak beszédben. Ügyes, okos, kívülről tudja a Benedek Elek néhány meséjét, rengeteget énekel és versel. Imádja.
Várj a a tesót is. Folyton hordja a hasamhoz a kis vonatokat és mondogatja, hogy ez ki és milyen, mit csinál, stb... Olyan aranyos. Csak így maradjon szülés után is. :)

Megyek,mert van még egy kis dolgom.
Puszi mindenkinek! Remélem jól beindul a topik. :)

Kép

KépKép
anyko
 
 


Itt egy kép a kis Thomas-os gyerekről. :)

Kép

És még egy, a szeretett pulcsiban. :)
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Mára már javult a helyzet egy kicsit.De most megyek a nagyok szülőiértekezletére és már előre félek!!!!!! :oops: :oops:
Igen ez Sam a tűzoltó.Bálint nagyon szereti,meg a thomast is .
Ha gondolod tudok küldeni DVD-t közel 3 óra mese.Én már sokszor azt veszem észre hogy a zenéjét dudolom.Ha nagyon szépen megkérlek nekünk is tudnál Thomasos faliképeket csinálni.Biztos nagyon örülne neki.

Nálunk a Minimax nagyon bejött.Ez egy kicsit le tudja nyugtatni.Csak olyankor semmi mást nem lehet nézni mert egyből észreveszi ha elkapcsoljük a tv-t.

Ha van plussz Thomasos képed szólj,elmegyek érte.Most lesz Bálint nap .

Nagyon jó lesz neked ha meglesz a baba, úgy szeretnék én is babázni még,de azt hiszem elég ennyi, mert a kicsik is egyszer megnőnek!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Megyek mert 2-től Beninél szülői 16.30-tól meg Fanninál.úgyhogy ma estig az iskolába fogok ülni.Nagyon utálom. :wink: :wink:



Puszi,Ildikó
befaba
 
 


Anikó egyszerre írtunk,nagyon jó a pulcsi.Hol vettétek?
Nagyon szeretnék én is egy ilyet.
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Most csak gyors válaszolok.
A Thomas-os dolgaink Angliából valók. Ez a pulcsi is. De van még szerintem lehet kapni, csak én legközelebb áprilisban rendelek. Ha addig ráér, akkor majd szólok. Kint rengeteg Thomas-os ruha van, amit csak el tudsz képzelni.
Én is rendelek majd Gerinek Thomas-os pólót és még Zsófinak ezt azt, na meg 2 barátnőm is rendel majd. Levélben küldök címeket, ahol pár dolgot meg tudsz nézni.
A Thomas-os képet majd csak valamikor márciusban tudom csinálni,mert a szalvéta is Angliából jön. Magyarországon még nem lehet kapni állítólag. ha addig ráér, majd megbeszéljük.

Rohanok, mert Geri beteg lett az éjszaka, köhög és itthon vagyunk.
Meg a vacsit is csinálnom kell.

Puszi!
Anikó

Ilyen az ágyneműgarnitúra ( rengeteg Sam-es dolog is van! )
Kép

És ezt a cipit is kinéztem neki. :) Írtó szuper. :)
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó!


Nagyon érdekelne ,ha csak áprilisba is rendelsz.Kb az árak !?
nagyon tetszik Bálintnak a pulóver megmutattam neki.
Gyógyuljatok meg minnél hamarabb.

Puszi Ildikó
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Mindjárt megnézem a pulcsit, hogy mennyibe kerül. Ide teszem fel az oldalakat is, ahol vannak ruhák és játékok is. Nézegesd meg őket. Barátnőm úgy számolja, hogy 1 font 500ft. Tehát a fontot mindig 500ft-tal szorozd fel. Nam eg majd lesz postaköltség is, de az nem sok, mert többen fogunk rendelni és eloszlik.

Itt apulcsi, de látom, hogy a 3-4 éves méret elfogyott:
http://adams.co.uk/shop/product/products_id/3602.html

Viszont nagyon sok féle van kint. Majd ha aktuális lesz, megnézi barátnőm, hogy milyenek vannak és milyen árban. Ez 8font, tehát 4000ft.

Ruhák:
http://adams.co.uk/shop/home.html
http://www.mothercare.com/gp/home.html
http://www.next.co.uk/

Játékok, ruhák és miegyéb. :) :
http://www.woolworths.co.uk/
http://www.toysrus.co.uk/
http://www.elc.co.uk/

Biztos találtok valamit. Ha esetleg nem jutsz egyről a kettőre, segítek, de nem bonyolultak az oldalak.

megyek,mert Geri most aludt el, nagyon szenvedett szegénykém. A fejét fájlalta, de nagyon. Annyira rosszul volt, hogy leizzadt, láza nincs. Azt állítja, hogy beütötte a fejét és azért fáj neki, de nem találtam semmi nyomát. Remélem nem komoly, nem agyrázkódás.

Puszi!
Anikó

Ja, ilyen a szalvéta, ilyen képet tudok majd csinálni nektek.
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!


Köszönöm az oldalakat, nagyon jók.Biztos hogy fogok rendelni .Neken a póló is nagyon jó.A cipőből nem tudom hogy hanyas kellene Bálintnak,ha tudsz segíteni majd igénybe veszem.
A szalvéta tök aranyos ,most is hogy írom a levelet úgy kell állítano, a monitort hogy lássa a szalvétát.Ja és már kb. 1 órája Thomast nézünk.

A kiságy nagyon tetszet Bálintnak ,Kérdezte hogy "veszel ilyet?
Nagyon édi ,de ára is van.

Remélem Geri hamar rendbe jön ,biztos érzékeny a frontra.
Te jobban vagy?

Puszi,Ildikó
befaba
 
 


Kép

Még ezt a csoda ágyat találtam csak az oldalt nem tudom beilleszteni,majd hazajön Beni és segít.
befaba
 
 


Szia Ildi!

Majd előkeresem neked a cipő mérettáblázatot, de ha jól emlékszem, nekünk 9-es kell, az valami 17 cm-es lábra való. De majd megnézem pontosan.

Hú, ige, rengeteg dolog van, ami szerintem nagyon jó és sok jó árban is van, főleg rucik. Én Zsófinak innen rendeltem. 7db bodyka volt egy csomagban és postával együtt sem volt több 500ft-nál darabja. Pelenkázó táskát is onnan veszek,mert töredéke az itteninek.
Az ágynemű sok helyen van és mindenhol más árban. Érdemes jól körülnézni,mert akciók vannak és 1000ft-ok a különbségek.
Ami nekünk lesz vagyis már megvan, az 8900ft volt akciósan. A függöny, amit kinéztem, az pedig 10000ft. De ezt csak az új házba veszem meg, mert ide felesleges. Itt van szép bordó lepkés csipesszel. :)

A cipő is írtó vagyány, majd én is akarok venni Gerinek, ez 5000ft a mi lábacskánkra. Pólóból is van egy jópár féle. Főleg nyáron lesz érdemes venni. Áprilisban rendelek, hogy májusra ideérjen. De majd megbeszéljük még adig a dolgokat.

Geri jobban van sokkal. Igazából nem is nagyon köhög, az orra sem nagyon folyik, de nem mehetünk oviba. Az az egy éjszaka fájt nagyon a feje és kész. Tegnap már csavargott a mamáéknál. Most meg már nem bír magával. Jobb, ha oviban van, ezt látom rajta is.

Én is jól vagyok most, csak a derekam nagyon fáj.
Puszi!
Anikó

A többiek hol vannak?

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Annyi minden történt, amióta nem tudtam elolvasni, hogy most nem is teszem meg, majd ha lesz időm.
No, én megszültem közben, Szegeden. A lányok 1850 és 2050g-al jöttek a világra. Igazándiból még várhattak volna vagy egy hónapot. 33 hétre születtek. Majd később elmesélek mindent. A gyerekek a szegedi gyerekkórház koraszülött intenzívjén vannak, de jól vannak, mostmár gyarapszanak. Én remélem a héten megyek vissza, és remélem a héten már eljutunk oda, hogy elkezdhetünk kísérletezni a szopival.
Köszi a babamasszázs ötletet, azt hiszem szükségünk is lesz rá, hogy majd még jobban összeszokjunk velük.
Majd még írok!
Évi

vica
jenei éva
 
 


Szia Évi!

Gondoltam rád ma is, hogy vajon mi lehet veletek. Biztos babázol már! Szívből gratulálok a kislányokhoz!
Ez még most nehéz, ha nem lehetsz velük állandóan, de hamar eletelik majd ez a kis idő, amíg megnőnek kicsit és elkezdenek szopizni.
De a lényeg, hogy jól vannak. :)
Ha majd lesz időd a babák mellett, akkor írj és ha kérhetünk egy fényképet, azt nagyon megköszönnénk! :)

Addig is minden jót!
Sok puszit küldök neked és a babáknak is!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó

Siklerült bemásolnom a Thomasos oldalt nagyon jó dolgok vannak rajta.Ma vettünk Bálintnak egy kirakót és egy kisvonatott.Nagyon aranyosak.


http://www.thomas-tank-engine.com/


Ildikó
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Igen, ezt az oldalt ismerem, de ez amerikai sajnos. A világ összes pénzét el lehetne költeni, főleg ha Gerire bíznám a dolgot. Ezért is csinálok inkább mindent sk, amit csak lehet. Gerinek is vannak vonatjai. 8db talán. Ugyanis a rokonok is ezt vesznek neki, mert közöltem, hogy hiába vesznek mást, nem játszik vele. Így karácsonyra kapott egy párat és szülinapra is ezt kap biztosan.

Bár most szerencsére nézni nem akarja, inkább a Kisvakondot.
Ma lesz szülői értekezlet az oviban. Szerintem a farsang lesz a téma. Varázsló jelmezt csináltunk anyuval. Még van egy kicsi híja neki, de már nem sok.
Amúgy utálom a szülői értekezletet.
Pénteken anyuéknál lesz farsang az oviba, így oda is megyünk. :) Ott a szülők is részt vesznek, a mi ovinkban, ahova Geri jár, pedig nem mehet be szülő állítólag. De ez majd most kiderül.

Megyek, mert Geri is itthon van még. Holnap megyünk vissza a dokihoz!

Puszi mindenkinek!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!


Nálunk holnap lesz a farsang Bálint pókember lesz .Vettem neki egy jelmezt nagyon tetszet neki,előszőr a maszkot nem akarta felvenni ,de a nagyok rábeszélték.Nálunk lehet menni a szülőknek is ,csak pont délelőt lesz én meg a piacon vagyok.

A szülőiről ne is beszéljünk.Multkor a nagyoknak voltam és nem kívánom senkinek.Bencénél a föld alá bujtam volna legszivesebben.A kamasz fiamat mintha kicserélték volna,először azt hittem hogy rosszul hallok,de nem. :oops: :oops: :oops:
Fannikánál csk dícséret,de az ő of-je egy szószátyár.Iszonyatos!! :!: :!: :!:

Örülök hogy van Bálint mert egy kicsit meg tud nevettetni a nagyok rosszaságai mellett.
Na elég a nyafibol.
Puszi,Ildikó :D
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Majd írj ám a farsangról! Képek lesznek?

Én is túl vagyok a szülői értekezleten és meglepő, de csak jót mondtak Geriről. :) Néha vörösödtem rendesen, mert rólunk volt szó, de mindegy.
Szerdán lsz a farsang, tehát pont egy hét múlva. Addigra remélem megygógyul Geri.
De a farsangra visszatérve...Szülő nem lehet ott, amit gondoltam is. Nekünk üdítőt és valami sósat kell vinni. Halálra fogják magukat enni a gyerekek, már látom, mert 10 lány van, azoknak a szülei sütit kell hogy vigyenek. A fiús szülők ( 12 fiú van ) pedig üdítőt és sósat visznek. 22 gyerek, iszonyatos mennyiségű édesség lesz! :?

Most, hogy mindjárt indulunk a dokihoz, most kezd köhögni csúnyán. Eddig nem köhögött. De mindig így járunk. valami megérzése van a gyereknek. :(
Na megyek is,mert megszárítom a hajam és kicsit összepakolok.

Puszi!
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Ildikó!

El is felejtettem..
Bálintnak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Kép

Anikó és Geri

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Köszönjük a Thomasos képet.Szerdán tartottuk a névnapot és Bálint már alig bírta kivárni amíg megérkeztek a vandégek.Kapot kisvonatokat és repülőket.

A farsang jól zajlott ,nem sokáig voltak beöltözve mert nem bírtak magukkal .Inkáb kiviték őket az udvarra.Ott jobban érezték magukat.Ettek- ittak alig akartak ebédelni.A Bálint napot csak másnap tartották meg.
Lesznek fényképek is majd teszek föl,csak találnom kell egy kicsinyítő programot.
Pzszi,Ildikó
befaba
 
 


Szia!

Bocsi, hogy csak most írok, de mindig van valami.
Pénteken voltunk anyuéknál az oviban a farsangi bulin, de nemmentünk csak a végére. Kicsit táncolt a gyerekekkel Geri és utána már egyből volt a tombola. Szerencsére nyertünk is. Nagy volt az öröm. Az oviban szerdán lesz, de ma is kijelentette, hogy nem akar oviba menni. Mindig ez a cirkusz megy, minden áldott áldott reggel.

Holnap pedig megyün a sportcsarnokba a baba-mama börzére. lesz játszóház. tavaly is nagyon tetszett Gerinek, most is elmegyünk. Bár én vásárolni is akarok pelenkákat, mert megyünk babalátogatókba és ez lesz a leghasznosabb dolog. Ott legalább akciós és még +400ft kedvezmény is jár. vagyis tavaly így volt. Remélem most is így lesz. Gerinek is néznék fekete nacit és pólót a farsangra, mert az még hiányzik a varázsló ruhához.
Na meg szétnézek, hátha lelek valamit olcsón, ami még hiányzik a babának. De inkább a játszóház az ami miatt megyünk.

Kicsinyítő program szerintem a mihov freeware resizer, ami nagyon jó. Nekünk is az van.

Most megyek. Puszi!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Csak nem lett rossz a kedvetek a hosszú borongós idő miatt? Igaz ma nekem sincs olyan jó kedvem, mint általában szokott lenni.

Ma lesz a farsang a centerben. Jön valaki? Mi megyünk, ha Geri bír magával, mert ma nagyon hisztis volt. mamáéknál ragadt, mert nem bírtuk hazarángatni. Borzalom és fogalmam sincs, hogyan törjem meg ezt a makacs önfejűségét és hisztijét. Nagyon terhes és nem tudom mit csináljak vele. Tanácsokat várok! :wink:

A farsangon is túl vagyunk. Borzalom, mert az óvónénik kiraktak egy halom édességet és sóst az asztalra, Geri meg leült és míg volt ette. Nem szóltak rá, hogy elég lesz, nem kéne többet enni. Nem is táncolt. :( Tegnap megnéztük videón és mondta Geri, hogy szomorú voltam és nem is táncoltam. De azt nem mondta el, hogy miért volt szomorú. Puff neki, ez van. Hátha most acenterben sikerülne kicsit feloldódnia. Visszük a jelmezért is, hátha rá tudnám venni, hogy öltözzön be, mert akkor kap valami kis meglepetés csomagot.

Én jól vagyok, csak szuszogokés pöfögök, ha hajolni kell. :lol:
Megyek és reménykedem, hogy majd jelentkeztek ti is!

Mindenkinek sok puszit küldök!
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jut eszembe Ildikó!

megkaptam a szalvétát Angliából! Jövőhéten megcsinálom akkor nektek is a képet, jó?
Megkaptuk az ágyneműt is és írtó szééép! Geri még nem látta, hisz azt kapja szülinapjára. Meg kaptunkmeglepinek egy Thomas-os Happy birthday fellógathatós táblát is. majd lefotózom a szülinapján. Ez is meglepi lesz neki.
Márciusban fogunk rendelni úgy, hogy majd áprilisban érjen ide. Szóljak Ildikó, ha rendelünk? Mert innen Békésről 3-an fogunk rendelni, így a kis postaköltség is 4 fele oszlik majd. A teljes postaköltség 705ft és ezt osztjuk szét. Szóval nem vészes.

Itt van még egy oldal, ahol vannak játékok és miegyebek:
http://www.argos.co.uk/static/Browse/ca ... Engine.htm
Felül a piros sorban van olyan, hogy Toys and baby, ott vannak még játékok. Most úgy linkeltem, hogy pont a Thomas-os dolgokat lásd! :)

megyek mostmár tényleg!
Puszi!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok.
Már nagyon régóta olvasgatlak "Titeket"csak eddig nem írtam.
Novemberben mikor regisztráltam Angliába készültünk,aztán úgy alakult hogy maradunk (szerencsére),csak nem tudom kivenni a Londont az adataimból.
25 éves vagyok,most várom a 2.babámat aki júliusban fog megszületni.20 hetes pocakos vagyok most.A kisfiam 2.5 éves,Patriknak hívják.A 2.babót még nem tudjuk mi lesz.
Jelenleg még dolgozom,egy általános iskolában irodán.
A miért elhatároztam végre hogy írok,az az,hogy Patrik is imádja a Thomas-os mesét,visongat mikor elkezdődik.A minimaxon kívül csak Walt Disney,Pixar és ehhez hasonló aranyos meséket gyártó cégek rajtfilmjeit engedek neki meg esetleg Animal Planetet.Mert a bölcsiben így is tanul "dolgokat",legalább itthon ne.

Szóval.

Kedves Anikó.
Ne haragudj hogy így ismeretlenül,de ha nem lenne gond,mi is szeretnénk rendelni veletek Thomasos ágyneműt,egy két ruhát,kiscipőt. :?:
A férjemmel majd átnézzük rendesen mit is szeretnénk és ha nem baj,eljuttatnám hozzád a listát.
Örülök hogy Geri jobban van mert visszaolvastam mindent,és eléggé el voltam szörnyedve a sztorijaidtól. :cry: A családban is volt hasonló helyzet 2 hónapja.Nem kívánom a legnagyobb ellenségemnek sem.De az a fő hogy szépen fejlődtök. :lol:
Mi is voltunk Center farsangolni,8-as sorszámmal mentünk fel,nem sokkal a Kis hableányos előadás után.Patrik volt az első mikulás,utána még jött azt hiszem egy.Én voltam az aki fekete felsőben és farmerben felment a gyerekével,ha láttatok.

Kedves Ildikó.
Mi négyen vagyunk testvérek,én vagyok a legidősebb.Szerintem mi sem állunk meg 2.nél.Gratula neked a gyerkőcökhöz.Kitartás a nagyokhoz.Szegény anyu is sokszor égett miattam a suliban :oops: ,aztán csak felnőttem és már a 2 babámat várom de nagyon!!!

Kedves Éva.
Gratulálok az ikrekhez. :D Remélem jól vagytok.
Mi a Belvárosi Gimi uszodájába járunk úszásra(nem mindig).
4 hónaposan kezdtük,de ha tudtam volna hamarabb is vittem volna.
Minden vasárnap van 8:30-tól,800ft.
Nagyon ügyes és aranyos tanárnéni tartja.

Azt hiszem elsőre ennyi.Remélem befogadtok köreitekbe:-)))))
Mindenkinek szép hétvégét erre a pár órára még.
Sziasztok.Enikő
enikõ24
 
 


Jaj.milyen vagyok.Elfelejtettem a lényeget.
Békéscsabán lakunk.
Sziasztok.
enikõ24
 
 


Szia Enikő!

Nagyon örülök, hogy te is csatlakoztál hozzánk! Kár, hogy lekéstük tegnap a farsangi jelmezbemutatót, csak épp a végére értünk oda, mert a mosógépem felmondta a szolgálatot és rendbe kellett tennem a fürdőt előtte.
De utána ott voltunk a székek előtt barátnőmmel és kislányával. Geri és Dórika együtt táncoltak és írtó édesek voltak.
Utána felmentünk a minimaxhoz, mert Geri szeret ott játszani előtte.
Majd legközelebb jobban megbeszéljük, hogy ki megy ilyen bulikba, hátha összefutunk, elvégre nincs távolság köztünk.

Nyugodtan rendelhetsz te is Enikő! Úgy akarom majd, hogy márciusban adnánk le a rendelést és az áprilisban van itt. Azért gondoltam így, mert Gerinek is kell egy két tavaszi nyári ruha és a kis Zsófi is májusban születik, akkor meg nem tudom, hogy át tudnám adni nektek a rendelt dolgokat vagy sem.
Nekünk is van Thomas-os ágyneműnk és március 10-én adjuk oda Gerinek, Utána le tudom fotózni neked! Ez volt a legolcsóbb, de nagyon jó minőségű és nagyon szépek a színek is rajta.

Gratulálok a babádhoz neked is! Nem is lesz sok Zsófi és a te babád között. Nekem is a 2., de én gonoltam, elég is lesz ennyi. :) Már nagyon várjuk mindannyian, én éjjel is azt álmodtam, hogy megszületett és szoptattam, majd toltam a kocsiban. Olyan édes volt! :)
Ki az orvosod? Most olvastam a szülészetek fórumban, hogy felére csökkentik az ágyszámot és el is költözik a szülészet és a nőgyógyászat egy másik épületbe. Te tudsz erről valamit? Én csak most olvastam. Remélem megmarad a baba-mama szoba is és a vajúdó is.

Geri végre tényleg szépen fejlődik, az óvónénik ismeglepődtek a gyors tempójú fejlődésen. Mostmár biztos teljesen egészséges lesz és nem lesz gond vele.


Éva!
Remélem már otthon vagytok a két kis csöpséggel!

Sziasztok, Anikó
Kép

Tegnap pedig vonatozni is voltunk. :)
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Most beszéltem barátnőmmel, aki Angliában él. Március 15-ig kellene leadni a rendelést.
Nagyon sok helyen lehet kapni náluk pólót, nadrágot, ruhaneműket, amik nincsenek fent a neten. Így írhattok méretet és hogy mit szeretnétek, körbenéz. Szóval lehet olcsóbban is vásárolni,mint a honlapokon levő rucik. Persze azokat is lehet rendelni.
Megírjátok mi érdekel és én beszélek barátnőmmel. Utána itt megírom az árat és ha tud képet is küldeni, felteszem ide őket.
majd írok mérettáblázatot is, jó, csak most készülök holnapra és megyek vasalni.

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok lányok!


Ne aggódjn Anikó, nálunk is nagyon hisztis Bálint,péntekn a Tescoba csinált nagy jelenetet..Mondtam neki hogy soha nem visszük magunkkal akkor mégjobban kezdet hisztizni.
Én nem tudtam volna menni a centerbe ,mert szombaton kártya buli volt nálunk.12 tepsi pizzát sütöttem,nagyon untam a végét.
Biztos hogy szeretnék rendelni.Nekünk póló, kisgatya és ágynemű kellene.Nekem úgy is jó hogyha a barátnőd nem katalógusból rendeli hanem megveszi.Mindegy hogy milyen,csak Thomas legyen rajta.Nekem már az agyamra megy a Thomasos mese,van olyan nap hogy a 3 órás kazit kétszer kell megnézni.Multkor már eldugtam a gyerek elől,2 napig a "szerelőnél "volt.


Enikő

Jó hogy ránk találtál,nem olyan nagy gáz a két nagyobb gyerkőc.Vannak jó és rossz napjaink.Most a nagyfiammal egészen jól elvagyunk,a lányom kezd az idegeimre menni.
Nincs üres járat!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Remélem lesz egy kis szünet.
Nyáron el szeretnénk menni nyaralni,de apával gondolkodunk hogy csak ketten megyünk,kipihenjük őket. :D

Anikó
Jöhetnek a Thomasos képek.Mennyibe került az ágynemű?
Megyek mert holnap kezdődik a taposó malom.

Pusza nektek


Ildikó
befaba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?