Új privát üzeneted érkezett!

Cool, Julcsi alszik máris, ha túl korán felébredne, akkor elmegyünk értetek, de akkor hívlak. Légyszi kapcsold be a telefonodat!!

Eszti találtam anyagmaradékot, viszem!!

Kormi a törött rész szerintem sérülésveszélyes!!!!!!!!!!!!!! De lehet, hogy le tidod ragasztani pl szigetelőszalaggal, akkor nem :shock: :roll:
jumam
 
 


Ja, Cool és ma azt fogom elmesélni, mikor Jupap elveszett Zágrábban :shock: :D ! Hogí miért voltunk ott :shock: ?? Kitalálhattad volna: Rolling Stones koncerten!
jumam
 
 


Mancs melyik babakocsit néztétek ki?
Mi a Graco Mosaic-ot vettük és az Outletben (Soroksári út) 10.000-rel olcsóbb volt. Egyébként most elég jó volt ott a választék.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

 
 

Jumam!!!! Csüggök a telefonomon!!! (meg a parkettáson, aki hirtelen felindulásból azzal fenyegetőzött, hgoy beállít ma délelőtt....) :?

Kép Kép
coolasa
 
 


Na végre felébredt Csipkerózsikám, még szopi, öltözés ..., szóval megint nem tudunk időben elindulni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


SZiasztok!

Időnként benézek hozzátok, még mindig dokit keresek... :cry:
Az eddig ajánlottak nem vállaltak, de az egyikük ajánlott egy drnőt, Radnai Katalint.
Az égvilágon semmit nem találtam róla a neten, se a nevát a kórház honlapján.
Hallott már róla valamelyikőtök, egy új doki?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi,
sajnálom. :(
Petik Dóra sem vállalt már?
Nem hallottam a doktornőről semmit. Ő is fiatal? Vagy ezt sem tudod?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


ááááá, 96 képet csináltam... :oops: még sosem lőttem ennyi képet el talin.... :oops: na majd mindjár jön pár. :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok csajok

:( :( :( Nem értünk oda, annyira sajnálom. :( :( :(
Benyó mire hazaértem, elaludt (anyu volt vele) és csak fél 3-kor ébredt fel.

Jumam, látod, így hiába vitted az anyagot. De vedd fenyegetésnek, lehet, jövő héten ellátogatunk hozzád, és megnézem úgy. :wink:

Mancsusz, ugye milyen szép? Szerintem szebb, mint Horvátország, érintetlen, még. Mi most is azt tervezzük, hogy esküvő után oda húzunk el 2 hétre. :wink:

Nem tudom még, kivel varrassak, bár Cool fenyegetett, hogy ajánl valakit esetleg, és ezt lehet, hogy igénybe is fogom venni, mert itt Pesten nem ismerek senkit. Cool?? :) :)

Nagyon várom a talis képeket. :)
Vendég
 


Uxi, én sem hallottam még a doktornőről. De ha gondolod, megkérdezem a szülésznőmet.
Vendég
 


Kacajklub szupi volt, megint jó nagy volt a nyüzsi. :D

Tücsi,
hol voltatok? Mi van Veletek???

Marci :)
Kép

"Most összenyomom a fejed!" :lol:
Kép

Részegen, mint az angol drukkerek :lol:
Kép

Szilvi és Timi ...
Kép

... jól érezték magukat :)
Kép

Kukuccs! :D
Kép

Csáki II. :lol:
Kép

Farkasszemnézés :D
Kép

"Ajjajj, odaégett!"
Kép

Jóbarátok :lol:
Kép

"Jól van Levi, szépen eszel!" :D
Kép

Már a legkisebb is így pózol :D
Kép

Helló!
Kép

Petykó - tiszta Apukája :)
Kép

Szülinapos nagylány :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Petra lemaradt :(

Szóval a szülinapos nagylány :)
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kormi Benedekjéről nem sikerült a képem :(, azt hiszem mindenki más megvan. Ha nem, nem szándékos!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!!!

Isteni volt a klubbosdi, Livi szerencsére aludt itthon utána. Most ébredt, Z meccset néz, megyek uzsiztatni gyorsan, csak Esztinek annyit, hogy kicsi a világ, az a baba, akiről írtam az Bori, akiről Te is írtál. Már jól van úgy tudom, az anyatejből kapta el az agyhártyagyulladást, az anyját is kezelik, de rajta nem jött ki.

Pá, majd este jövök!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, :)
Vendég
 


Eszti, tényleg nagyon szép Montenegro. én sem gondoltam volna, hogy ennyire. jó kis nászutas hely, és még közel is van! :D

Na akkor képek:
bububububububoréééék!!!! (nemtom mér, ez jutott eszembe... 8) )
Kép

Kisfiam, a menyasszonyoddal is kell foglalkozni, amikor találkoztok... :wink:
Kép

Végre valaki aki autózik velem!!! Mindenki csak azt hatogatja, hogy nem működik, nem működik...dehogynem működik, csak tudni kell hogyan! Igaz, Vanília? :wink:
Kép

Méghogy a másik oldalról lehet felmászni...pfö...majd azt én tudom!
Kép

Ne nézzé' má' vazze! nem láttál még ivó kislányt? hö...
Kép

Vajon mi járt a fejében itt újdonsült szöszke kismamánknak???? (szerintem nagyon király a hajad Sajti!) :D
Kép Kép

Kondeli Családi Idill...avagy hogyan eszünk mi, hármasban...
Kép

vagy kettesben...
Kép

Na most Anya nem figyel...becélzom, és olyan gyors leszek, hogy észre sem veszi majd hova tűnt a labdája...hihi... :wink:
Kép

Pénzügyi megbeszélés...lepapírozzák a jövőt... :wink:
Kép

Addig én itt jól elleszek ezzel a kék micsodával, meg ezzel a kis piros halacskával...
Kép

Fogadjunk, hogy nekem is sikerülne jó képet csinálnom rólad Anya!!! Kipróbáljuk? Na? Na?
Kép

hűűűű, az annyát, most ezt ez a hülye kis oroszlán csinálta???Hát hogy a túróba keveredtem ide????
Kép

És itt a cica, meg a nyuszi is....látjátok? Neeem? Érdekes...hogy ti egy afrikai sörényes híúzt, meg egy ausztrál ugrónyulat láttok??? Úgy látom Liviapu még van mit behozni... :wink:
Kép

Fíííííííííínóóóóóóóóóóóóóóómmmm!!!!!!!
Kép


Óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó...így kell? Jól csinálom, mi?... Jó a tanítóm is... :wink:
Kép

Bárcsak lekéredzkedne...bárcsak lekéredzkedne...bárcsak, bárcsak, bárcsak...! (Jó kis súlya lett már Lventének az fix...:wink:)
Kép

- Jaj, de szép sapit szereztél, kicsim!!!
- Ugye, Anya, miylen király? Akkor ugye hazavisszük ezt is, oké? (kettőt már eltettem, de pszt..! :wink:
Kép

Na jó, de csak felpróbálni adjuk oda neki....mi visszük haza...pedig de jól áll neki is!!! :wink:
Kép

majd még jövök, csak most mennem kell...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


két felirat felcserélődött, biztos rájöttök melyik... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


De jóóóóóóóó képek. :)

Bubek nincs is annyira közel Montenegro, 1000 km. Dubrovnikig még csak csak jó, mert autópálya Splitig, de aztán kegyetlen az útviszony. Sajna az érintetlenségnek ez a hátulütője, hogy nincsenek még olyan utak, mint azt mi elvárnánk. :)
Vendég
 


Ja, és hogy még egy vonzereje legyen Montenegronak: mi rendszeresen 2-3 euroért kajáltunk meg ketten (nem per fő, hanem együtt), ami egy teljes étekzés volt, fullos. Ezek után reggelizni is elmentünk, meg ebédelni és vacsizni is, és mondhatom, hogy szuper jó kaják vannak. És, bármilyen furcsa, de mindenhol, még a legutolsó hotdog árus is blokkot ad. Érdekes ország, ajánlom mindenkinek. :)
Vendég
 


Ilyen a tengerpartja :)

Kép Kép
Vendég
 


Bocs, belejöttem. Ez Kotor és a világ legdélibb fjordja, a kotori öböl.

Kép
Vendég
 


Abbahagytam.... 8) :oops:
Vendég
 


Ilba, nem vállalt ő sem, de ő javasolta ezt a dokit.
Fogalmam sincs, milyen, még a Google sem dob ki rá egyetlen találtatot sem. :shock:

Eszti, utánakérdeznél?

Egyre inkább az az érzésem, minden doki szabin lesz júliusban. Mér ötöt próbáltam... :cry: Vagy egyszerűen protekció kellene hozzájuk. :?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi, megkérdezem. :)
Vendég
 


Tali megint jó volt, egy nagy nyüzsi!!!!!!!!! képet nem sokat csináltam, majd este talán letöltöm őket.

Eszti,
ne hagyd abba!! Egyébként, ha erre jártok, gyertek be nyugodtan tényleg anyagot nézni.!! ill. azért előtte egyeztessünk!
De nem kell semmit elkapkodni, én másfél hónap alatt szerveztem össze az egészet, ruhákkal, vendégekkel, ebéddel :D
A varrónőt én is meg tudom adni, de ő biztos drágább, mint Cool unokatesója, mert idősebb. a sógornőm anyukája.

Uxi, tudom, hogy Boros Juditról nem jókat hallottál, de hol, kitől? Ha itt a babaneten, akkor sztem azzal ne foglalkozz, azzal vki le akartaq járatni a drnőt.
Bár nála is mindig sokan vannak, mindig rohan.
Barátnőm 14 hónap különbséggel 2 gyerkőcöt szült vele és nagyon meg volt elégedve. Pedig nem egyszerű szülések voltak! Én is hozzá jártam de végül mikor a lányom született, épp külföldön volt vmi konferencián. Szülésznővel szültem, de nem is hiányzott orvos!!

Cool, ugye nem áztatok meg? miután elváltunk, erre esni kezdett.
jumam
 
 


Uxi, nekem sem ismerős ennek a drnőnek a neve…

Peszti, akkor inkább megadom az unokahúgom számát, és te kérdezd meg, hogy vállal-e ilyesmit, vagy ajánl-e bárkit… vagy wiwen is felveheted vele a kapcsolatot: az ismerőseim közt Bor Viktória néven találod. Esetleg ha félénk vagy, de hódítani akarsz, ha ha ha, ugyanezen kérdéseket feltehetem neki holnap én is a wasabiban, ugyanis mág megint japán koszton élünk majd vacsoraidőben, ezúttal vele és a barátjával. Ja, kis bátorításként a döntéshozatalban elmondanám neked, hogy az idei miss bikini világszépe versenyen, ahol egy magyar lány lett az első, a bikinin kívül a zsűri előtt estélyiben is fel kellett vonulni, és a magyar csajszi ruhája nyerte el az estélyik közül egyöntetűen a zsűrinél az első helyezést, nos ezt véletlenül pont az unokahúgom tervezte és varrta… :)

Tücsi, hallottam, hogy megbetegedtél, sajnálom, hogy nem voltatok (hát még te, gondolom)..

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam, no ázás, ellenben Noki a buszon a 2. megállónál természetesen felébredt, és szélesen mosolygott rám, meg magyarázott is valamit széles gesztusokkal, de ezt úgysem hiszi el itt nekem senki, szóval abba is hagyom.... :wink:
és Jumam, én is 1.5 hónap alatt szerveztem az esküvőnket, ami azért nem volt túl bonyolult, mivel csak a meghívókat kellett meggrafikáltatni, a rucival kiszolgáltak, és még bementünk a kedvenc éttermünkbe, hogy ekkor és ekkor legyen zártkörűsítve a hely. Persze a menü kitalálására 5x annyi időt szántunk, mint az összes többire együtt, merthogy ínyencek volnánk biz szempontból vagy mi..

Kép Kép
coolasa
 
 


a fényképezőgép mögött megbúvó EMBER
Kép

egy megörökítésre érdemes szem(üveg)pár Kép

az egyhangú menü feljavítása Kép

hiába, nem kap eleget enni, na!
Kép

és még vezetni is tud... Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


avatarkép-tipp Bubek Anyukája számára Kép

1kupac kukac, meg még1 kupac kukac az.... Kép

... nem fogjátok kitalálni hány kupac kukac Kép

AvízAZúr
Kép

Sajti és Sajti dzsunior épp egyeztetik, otthon ki kinek a pocakját fogja simogatni Kép

Julcsi és a naaagy sárga izééé Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk kocsiban alvó gyerekekkel, fel is vittük őket, párom Benedeket ülve letámasztotta a kanapéra (ha ilyenkor elfekteti, mindig felébred), én meg cicin altattam a kisebbet. Utána megreggeliztünk, feltettem a képeket a gépre, de a keptar most nem enged be, majd még próbálom, közel 100 kép van.

Levente idegtépő produkcióinak egyike:
Kép

Azt hiszem, nekem volt a legolcsóbb esküvői ruhám. Kb 2-3 Eftért vettük a Lilifo butikban, most is van még egy ilyen butik a Mammut I.-ben, nagyon szeretem, olyan retro ruháik vannak. Arra emlékszem még, hogy a kalap drágább volt, mint a ruha.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Képek

Ilba érdekfeszít
Kép

Ecce homo után szabadon: íme a merőkanál
Kép

Duett
Kép

Szülinaposka
Kép

Ne szólj Anyáéknak, hogy kiszöktem az ablakon, jó?!
Kép

... közben valakire rádőlt a sátor
Kép

Hopp, egy pocak!
Kép

Kár a gőzért Livicsek, úgysem tudsz megpuszilni!
Kép

Anya már több sikerrel járt
Kép

Petya és a csúszda 1.
Kép

Petya és a csúszda 2.
Kép

Petya és a csúszda 3.
Kép

Kikonyultak
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Cool, fellelkesültem,...unokahugod rendes rucikat is varr? Akarom mondani amolyan nem estélyi, menyasszonyi fajtákat is? Mert ha egyszer ismét normál ruhákban járhatok tuti lecsapok rá! Mennyit kerestem én varrónőt!

Tücsi, én is jobbulást kívánok neked :!: Mondtam Bubeknek, hogy igazán postázhattad volna a gyereket :)

Bubek, csak most láttam a képet,...nagyon szép menyasszony voltál te is!

Eszti, nem is tudtam, hogy ilyen Montenegró-szerelmes vagy. Én gyerekoromban ott nyaraltam sokat, de tavaly előtt Kotor és Dubrovnik között ingáztunk. Az egészből viszont arra emlékszem a legjobban, hogy találtunk egy pici fekete, bánatos szemű kutyát és nem hoztuk magunkal. Azóta is sírhatnékom van ha rá gondolok :cry: Sajnálom, hogy ma nem jöttetek.

Még-még képeket. Én most csak várom és jókat mosolygok a fotókon,...nálam nem volt gép :oops: :P

N.
Szonja fél hatig aludt!

Kép Kép
natasa1975
 
 


lányom tisztán kivehetően kétségbe volt esve nélkülem Kép

egész elszomorodott.. Kép

le van sújtva.. Kép

épp hisztizik.. - hiába, ezer arca van ennek a gyereknek, én mondom.. Kép

itt már nagyon kivan (Ilba figyelmébe: a kis piros tál még miindig görcsösen szorongatva, nyilván, mert nem volt elég játék körülötte a labdás sátorban) Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Esküvő: mi is gyorsan megszerveztük,...igaz novemberben volt,...de, mind a ketten nyár/meleg utálók vagyunk.....Csak a polg.hivatalban kellett volna a nőnek begyakorolni a nevem, mert 3x mondta, mindig máshogy és egyszer sem helyesen :?

Cool, ugye nem kell átforgatnom Szonjec zsebeit? :twisted:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


fiúk a klubból Kép

látod Petike, a mi családunk anyai ágon genetikailag így tartja a fényképezőgépet Kép

Mancs Komáromi Istvánról ábrándozik
Kép

ki mondta, hogy Petike drogos lesz vagy homokos???
Kép

Petike tudományos expedíción Kép

örül a család, mert bemondták a hírekben, hogy nem lesz se drogos, se...
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


itt Marcit akartam eredetileg fotózni... Kép

itt meg Livit..
Kép

na itt akartam Áduszt...
Kép

minden hajszál a helyén.. Kép

mindenki fogyasztja a magáét Kép

o-of dö tájgör Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


sehol egy kötés, biztos csak szimulál.. Kép

Szonject láthatóan újfent feldobja a társaságom Kép

rá bezzeg gerjedt... Kép

Szonjec, arcán a kimerítő börtönévek nyomával.. Kép

és persze a legközelebbi férfin lehet csak gyakorlatozni..
Kép

Zsófi olyan nagy darab, hogy csak a fele fér rá 1 képre, ugye..
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


gyermekem ezt a pillantását mancsbának küldte... Kép

...ám dekoltázsa szemérmetlen mutogatásával ő maga sem tud elszámolni, azt mondja, minden olyan gyorsan történt..
Kép

na azért tudok én rossz képet is készíteni, hélás..
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


ja, vége.

Kép Kép
coolasa
 
 


Kormi,
én nyertem, az én esküvői ruhám volt a legolcsóbb, mert barinőmét alakítottuk át. 8) Eredetileg csinlátatta, aztán nekemadta. Anno együtt néztük ki egy újságból a mintapéldányt.

Jók a képek + a feliratok. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa, persze, rokonom normál ruhákat is varr, ebből van nagyobb kereslet (ki hinné, de tényleg, bosszantóan kevés estélyi ruhás embert látok kapaszkodni a 4es 6os villamoson..)
Nem, nem kell kiforgatnod Szonjec zsebeit... mert az első kudarc után elfelejtkeztem szent missziómról.. nade klikkesedünk mi még... és akkor a házatokbana megannyi tökéletes, pici zúg...hmmmmmmm, összefut a nyál a számban.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, nemá'! Tegyél fel még képet!
Egyébként Noki dekoltázsán nekem is megakadt a szemem :) az utolsó képen meg tuti azért van egy baba profilból fotózva, hogy látszon egy orr, ha már Nokedlijé fehérbe borult :wink: Ez nem rossz, ez művészi! :lol:

Szonja ma 5x kakilt! Pedig nem is taliztunk Tücsivel :D Most ázik a s.gge a vízben.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Cool, újfent nagyon jót rötyögtem a képaláírásaidon. :) Méééég.
Vendég
 


Cool, zugon kívül mire fut a nyál a szádban? Mindegy csak édes legyen te meg éhes vagy van preferenciád? Komoly kérdés, nem fenyegetés :!: Csak hogy hangsúlyt adjunk a klikknek :)

Hihihi, enyém volt a legdrágább kölcsönzött ruha :oops: 8) De, éljünk a mának érzés uralkodott el rajtam és ha már addigi fél életem egy fehér köpeny alatt töltöttem el, gondoltam kirúgok a hámból :wink:
Viszont a menyecskés úgy lett varratva (barinőm anyósa) és a piacra is simán elbandukolhatnék benne olyan egyszerű. Ez is volt a cél, egy menyecske már ne fodrozzon inkább sárkánykodjon :twisted: :D

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nagyon jók a képek!!!
Petra 6-ig aludt, aztán nekiállt kajálni, evett 200 ml gyümit, maradék főzit, majd gabonapépet. Nem tudom mi van ma vele, kis éhenkórász, most bulátát nasizik.
Bubek köszi a bébikaját, Petrának nagyon ízlett.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


dehát ennyit fotóztam.... bezárt a bazár. Hja, az élet kegyetlen. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


csak ha valaki nagyon unná már az örökösen aranyos gyerekek fényképét nézegetni
Kép

Ja, semmi bajom a fátyollal /máson/. Ha neme kellett volna felvennem akkor még szingli lennék az fix :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa menni volt a legdrágább kölcsönzés? (csak mert enyém se volt piskóta)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, szivesen elküldöm privibe, de lehet nem írnám ki a Bnetre :oops:
Apropó, gyorsan sok képet, hogy teljen az oldal, mert utálok a tetején lenni :shock:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ha sok képet rakok fel, akkor is Te leszel felül.
Várom a privit.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?