Új privát üzeneted érkezett!

Andrea, szia! Köszi az infót, majd kiderül, hogy miféle tünetek ezek! Kép

Orsi! Nekem is lassan töltõdik le. Szerintem ez azért van, mert egy letöltéssel már kb 450 Kbbyte-ot kell letölteni, és ez lassú folyamat. A babanetesek szokták az aktuális üziket becsoportosítani az adott hónap írásai közé, és így az aktuális üzik maradnak csak itt. Ahogy mi írunk ide, a letöltentõ adathalmaz Kbyte-ban folyton nõ. Nem tudom hogy érthetõ voltam-e, ha nem, bocsi.

Orsi, köszike! Kép
cupp, Beja
Beja
 


Most van pár percem, gyorsan irok elöéletemröl. Háromszor voltam terhes, az elmúlt 4 évben, az elsö (akart) baba szive megállt a 13. héten és megmütöttek. A pasi is lelépett, mert nem bírta a terhelést.(Ezek az o szavai.)Azóta két kapcsolatban lettem számolási probléma miatt váratlanul terhes, de olyan hülye vagyok, mindenki mindenféle érveit figyelembe vettem, és nem tartottam meg a babákat, pedig szerettem volna.

Benneteket olvasva azonnali kivizsgálást kértem az orvosomtól, aki ugyan kinevetett, azt mondta, gyereket csinálni kell, megvan fél óra alatt Kép, de beleegyezett végül. Így most ciklusdiagnosztikára járok, vérvétel és UH. De az orvos szerint csak simán hisztis és hülye vagyok. (Jóban vagyunk, ezért a közvetlenebb hang tole.) Szerinte minden rendben van nálam, én viszont elkezdtem rettegni, hogy az élet adta esélyeket nem használtam ki, és most már késo, sose lesz gyerekem.
Ne harizzatok, ha unalmas voltam, próbáltam tömören fogalmazni.

Csütörtökön lesz a második vérvétel reggel, este az UH, és nagyjából most kellene szerelmeskednünk a cél érdekében.

Corax tel: 247-0548, 246-2784
Ügyintézo: Kovácsné

Sziasztok
lotti
 


De jo ismét köztetek!

Ma vagyok elöször, most engedett dolgozni a doki.

Virganya!!KépKépKépKépKép EZ IGEN!!! Legyetek nagyon boldogok!

Orsi, Beja, Laura!
Nem tudtam minden hozzászolást elolvasni, de asszem nektek kell most szorítani. Rajtam nem mulik!

Rolam annyit, hogy ápr. 2-án kell megjönnie, de a höm már most is csak 36,8, ugyhogy megint nem jött össze. De ezerrel koncentrálok másra, mert ápr. 7-én esküvöm lesz. Totál izgulok miatta, nem tudom, hogy rendben lesz-e minden.

Sziasztok!

Niki
Niki
 

 
 

Lányok,
az én párom 35 éves lesz júniusban. A vizsgálatokat velem kezdik, de a petevezeték átjárhatósági vizsgálat elött apuci jön! Remélem akkor is olyan kedélyesen veszi majd, mint most!

Képzeljétek már szédülök is! Reggel még azt hittem, hogy a hirtelen keléstöl van (bár belegondolva azt ahogy reggel kimásztam az ágyból még jóindulattal sem nevezném hirtelennek Kép), de most is érzem, ahogy ülök a gép elött. Nem olyan vészes, remélem nem lesz rosszab, mert kocsival vagyok és még haza is kéne jutnom! Annyira szeretném hinni, hogy remélhetek, de ugyanakkor félek is nehogy azért produkáljam a tüneteket. Próbálom elfoglalni magam, de nem igazán megy. Még másfél óra az UH-ig. Remélem attól majd okosabb leszek!
Na mára befejezem a nyavajgást! Valószínüleg már csak holnap jövök, mert rémesen lassú ez a gép.

Sziasztok!
Orsi
Orsi
 


Lotti,

Sajnalom az elso babat. A masodik kettonel nyilvan Te tudod, hogy miert dontottel igy.

Szerintem nem kell panikolni. Minden jel azt mutatja, hogy nagyon termekeny vagy es ha nem volt semmi komplikacio akkor az igy is marad.

Szoval fel a fejjel.

Most van ferjed, vagy allando kapcsolatod?

Udv
PK
petrakovacs50
 


Sziasztok!

Alig gyozöm olvasni,annyit írtokKép!

Lányok,a pályaudvarral vicceltem:azért mert akkor már TOLATNI fogunk.Ettol függetlenül találkozhatunk a Délinél.

Orsi,szorítok neked az UH-n.Hüvelyi lesz?

Laura,azért írni remélem fogszKépHány éves vagy?(ez off)

Barbi,elküldtem a lelkierot,remélem megkaptadKépJa,és ne dugulj már elKép

Eszter,GRATULA a szivecskéhezKép

Beja,szerintem is próbáld meg késobb!SMS-t nekem is!!!!!!!!!!!!!!
Orsi,köszi a szájbarágást,én sem tudtam.

Szonja,szerintem nem fárasztasz senkit.

Andrea,köszi a szorítástKép

Frissítés:
Beja: 8c, 31cn, 13ou
Kriszti: 8c,17cn,2ou Galagamacsa(29ev)
Orsi: 8c, 18cn, 4ou (Komlo) 26 év
Anna: 4c, 21cn, 13ou (Hamburg)
Laura:6c, 39cn, mensit nem várva.(Budapest)
Eva: 19c, cn15.
Mariann: 3c,19cn,?(Miskolc).
Monika: 6c, 77 cu, Budapest
Jutka: 3eve 22cn. (Videk)
Kinga:1c,31cn 8ou???????
Rony: 3c, 29cn, 14ou
Szonja:4,5 éve 24cn (Budapest)

Na,ennyi duma után még mindig nem szabadultok meg tolem mert elmondom,hogy mi volt a hüvelyi UH-n.A lényeg:9mm-es a nyálkahártya,a bal oldali petefészekben 15mm tüszo.Ami rossz,hogy az UH-s no szerint olyan,mintha le akarna válni már a nyálkahártyaKépKépKépSzóval ezen kiakadtam.De még csak a 19.napnál járok,szóval elég korainak tartom,bár ha azt vesszük,hogy az utolsó ketto ciklusom 25 napos volt,akkor már lehet,hogy látható,nem tudomKépKép.
Pénteken egy sima UH-n voltam,ahol 20mm-es tüszot lehetett látni,na,az minden bizonyal ovulált már.Kérdezte a doki,hogy mikor volt akció.Mondtam:péntek,szombat,vasárnap,hétfo.Szóval találkozniuk kellett.De lehet,hogy hiába találkoznak,ha a nyálkahártya esetleg vacak.Ezt egyébként nem mondta a doki.Azt mondta,most nincs teendo.Gondolom,várni kell,megjön-e vagy sem.

Szóval,nincs valami jókedvem.A hom meg tegnap óta fent van.Már amennyire a 36,7 fentnek nevezheto.

Nem tudjátok,milyen vastagnak kell lennie a nyálkahártyának?

Hello,Mariann
Mariann
 


Lotti!

Örülök, hogy írtál magadról. Ezek után csak egy kérdésem lenne, ha nem vagyok indiszkrét. A mostani párod is szeretné a babát? Mióta vagytok együtt?

Minden jót neked: Laura

Orsi! Nekem is nagyon lassan töltodik le, de ha ez a rész majd az archívumba kerül, (új lapot kezdünk) majd sokkal gyorsabb lesz.

Laura
Laura
 


Mariann!

KépKépKép

ne szomorkodj!KépKép

En nemtom milyen vastagnak kell lennie de ha megtudod lecci ird meg.

Lotti!

Nem hiszem,hogy remenytelen lenne talan csak ido kerdese!

Kriszti
kriszti
 


Mariann drága! SMS-nék neked, de nem tudom a számod! Kép beaszepvolgyi@yahoo.com, írd meg légyszi! Kép

Lotti, köszi a Corax-os infókat! Kép

cuppp, Beja
Beja
 


Mariann!

29,5 (novemberben leszek 30). Elso babánk lenne, a párom 42. Miért írtad, hogy (ez off)?

Az életkort is rá kellene írni listára, ha lesz idom, megcsinálom. Csak mindenki írja meg!

Laura
Laura
 


Laura, ha újítasz listát, írd rá légyszi hogy én 25 vagyok, és budapesti.
Köszi!
cupp, Beja
Beja
 


Sziasztok lányok!

Lotti, ezek szerint Te használsz LH-tesztet. Lenne egy kérdésem. A halvány csík után kb. mikor jelenik meg az erõs csík, ami már a teszt pozitív voltát mutatja? Elõre is köszi válaszod!


Akik nem várják, azoknak drukk ezerrel!Kép

Ujka
ujka
 


Frissítés:
Beja: 8c, 31cn, 13ou Budapest (25 év)
Kriszti: 8c,17cn,2ou Galagamacsa(29ev)
Orsi: 8c, 18cn, 4ou (Komlo) 26 év
Anna: 4c, 21cn, 13ou (Hamburg)
Laura:6c, 39cn, kb. 20ou Budapest (29,5 év)
Eva: 19c, cn15.
Mariann: 3c,19cn,?(Miskolc).
Monika: 6c, 77 cu, Budapest
Jutka: 3eve 22cn. (Videk)
Kinga:1c,31cn 8ou???????
Rony: 3c, 29cn, 14ou
Szonja:4,5 éve 24cn (Budapest)

Laura
Laura
 


Beja,emil mentKép.SMS-t várom majd.

Laura,azért volt off,mert ez csak tényleg a szimpla személyes "kíváncsiságom" miatt kérdeztem,a kedvesed életkora miatt.Az az álláspontom,ugyanis,hogy a nagyobb korkülönbség jobb a párkapcsolat szempontjából.Ez persze csak feltételezés,mert a párom fél évvel fiatalabb tolemKépvagy inkábbKép?? Szóval valószínuleg nem fogom megtudni,hogyan muködne egy ilyen kapcsolat...De a fejemet azért felkaptamKép
Na,ez valóban off voltKépKépBocsi.

Mariann
Mariann
 


Mariann!

Ha már azt is megbeszéljük, hogy mikor volt akció, egyáltalán nem tartom off-nak, ha megkérdezed a kedvesem életkorát.:-)
Tényleg, hogyan rajzolod ezeket a sárga-kék vidám-szomorú fejecskéket?
Amúgy nem tunik soknak ez a 12 év most, de lehet, hogy ha én 70 leszek, o meg 82, akkor jobban fogom érezni a különbséget. Ha megérjük.
Végülis még neki sincs gyereke (nem is volt soha nos), ennek azért örülök, mert majd együtt fogjuk átélni az elso baba megérkezését. (Az o 42 éve ellenére.) Csak tartanánk már ott!

Puszi: Laura
Laura
 


Ujka, nagyon változó mikor mit mutat a teszt. A mult honapban 7! napig volt halvány, azt hittem már baj van velem, de csak csúszott az ovuláció a 20. napra. Most ma van a 13. nap, és olyan vastag a teszt csík, majd leugrik. És tudod: a vastag csík megjelenése után 20-48 óra az ovuláció idopontja. Tehát nekem vagy holnap vagy pénteken. Én délután 1kor tesztelek mindennap, mert ebéd után mindig kell pisilni és így egyszeru.

Mindenkinek: igen van állandó partnerem, ugyanaz, akinek érveit már egyszer figyelembe vettem. Most azonban azt mondtam: ÉN akarok gyereket, 31 éves vagyok, nem nagyon van mire várnom. Ha O nem biztos bennünk, menjen el, ne gátoljon az életem alakulásában. Ha marad, akkor legyen gyerek. Maradt. Kép

Sziasztok
lotti
 


Sziasztok!

Most tudtam visszajönni hozzátok, sok a munkám
ugyanis. Sajna.

Hiányoztam egyáltalán valakinek?

Listám: 19c, 15cn, Nyíregyháza, 26 éves vagyok.

Közületek már olyan sokan tartanak azon a ponton,
hogy már nagyon várhatják, hogy lesz-e baba.

Én meg itt állok a ciklus közepén.

Éva
Éva
 


Éva!
Persze hogy hiányoztál, ne mondj már ilyeneket! Kép Na...

Ne aggódj, neked is hipp-hopp itt lesz a mensiNEMvárási idõ! Kép

Tudom, hogy nagyon régóta próbálkoztok, és rettentes lehet hónapról hónapra (csúnya szóval élve) pofára esni (én így szoktam nevezni a kudarcot), de muszáj lazítanunk ahhoz, hogy sikeresek legyen az akciók. Hidd el, én is annyit, de annyit görcsöltem az elmult hónapokban, hogy juj, vajon megjön-e, juj, vajon sikerült-e, hogy már kezdtem bedilizni... De aztán megtaláltam a fórumot, itt ez a sok remek leányzó, jobbnál jobb fejek, folyton itt lógok közöttük, és azóta mindent sokkal-sokkal könnyebben veszek! Mint pl a ma reggeli negativ tesztet... csak legyintettem egyet és kész. Tudom, hogy úgyis meg fog jönni, de semmi gáz, megyek majd a gyógyitárba, veszem az ov. tesztet és mindent bele!!! Szerintem a nyitja az egésznek az hogy: CSAK LAZÁÁÁÁÁN! KépKépKép

Nnnnnaaaa.... bocs a szóáradatért lányok! Kép
cuppppppppppp, Beja
Beja
 


Kedves Lányok!
Olvaslak Benneteket, de mivel nem történik semmi nem csökkentem a letöltési sebességet...
A cysztáim köszönöm jól vannak... Sajnos Kép

Nagyon nagy drukk a REMÉNYKEDŐKNEK!Kép
Olyan jó olvasni, amikor valakinek sikerül és persze irígykedni is "jó".

Laura!
Már azt hittem sosem találok iylen lányt, akinek jóval idősebb a párja. Hát én is ilyen vagyok. Ő 43 éves. Mindketten januáriak vagyunk. Én a 20-as éveim közepét taposom. Nagyon szeretjuk egymást és nagyon vágyunk már mindkettőnk 1. (és a többi) babájára. Isten még várakoztat bennünket. Ő tudja miért...
Eleinte féltem ettől a korkülönbségtől, de már késő volt, mert nagyon szerelmes lettem. És vagyok már néhány éve. Igaz, a szülőkkel való harc nem volt könnyű, de sikerült. Ők is nagyon kedvelik a DRÁGÁMAT Kép
Szóval, Te hogyan éled meg ezt a dolgot? Ugye nem késtünk (késett) még le semmiről? Olyan jó lenne néhány bíztató szót hallani olyantól, aki ebben bene van!
Köszi, hogy elolvastad!
cincerke
cincerke
 


Lányok!

Nekem lassan mennem kell haza.

De mindenkinek borzasztóan drukkolok!

Csíkokat kívánok Nektek, méghozzá kettõt, jó
erõset!!!!!

Holnap jelentkezem.

Puszika mindenkinek.
Cupp.

Éva
Éva
 


Beja!

Köszi, hogy gondolsz rám! Örök hála.......


Üdv mindenkinek, most már tényleg megyek
mert itt hagy a busz.

Éva
Éva
 


Lanyok!

Nem voltam ma tul beszedes,de azt azert megosztanam veletek,hogy tegnap megsem sikerult elkapni a pasimat,egyszeruen ha muszaaaly akkor olyan szinten nem megy,hogy mar el sem kezdjukKép
Soha tobbe nem utalok ra!

Lotti!

Nekem csak 2 napig mutatott kb.olyan vastagsagu csikot mint a tesztcsik de halovany is volt,szerintem nem volt tuszorepedesemKépNeked mindig erosek a csikok??

kriszti
kriszti
 


Sziasztok!
Tényleg nagyon lassu a gép! föleg igy hétvége felé./hosszu üöi nem ismeri a gép azért nem irok nem a helyesirásom béna/.
Szóval én is 29,5 éves vagyok jó hónap volt '71 ben a november ugye lányzók?
Kriszti!
Olvastam azt amit irtál arról a spontán teherbeesésröl. Biztos van benne valami, csak tudod engem még ki se vizsgáltak.
Mindenkinek!
Hallotatok már a Varga féle természetgyógyászatról? Nem vagyok egy nagy hive a term.gyógyászoknak de ebben lehet valami. Azt hiszem talpmasszázzsal foglalkozik és meddöséget is kezel állitólag elég jók az eredményei./Orvosok is kénytelenek elismerni./Jó lenne kideriteni hol rendel nem tud valaki segiteni véletlenül?

Szisztok Jutka
khjutka
 


Csajszik!


Nem ment át a reggeli levelem, pont szurkoltam benne a csíkot vároknak, és Viráganyának meg sok sok boldogságot kívántam!! KépKépKépKépKépKép

Nagyon jo ujbol köztetek lenni, annyira hiányoztatok!!! Jelentem meggyogyultam.

Nálam annyi van, hogy a höm leesett 36,8-ra, és hétfön kell megjönnie. Ugyhogy ez megint nem jön össze. ...

Pussz, Niki!
Niki
 


Csajok!

Ez mi??? Kimaradtam valamiböl???


Frissítés:
Beja: 8c, 31cn, 13ou Budapest (25 év)
Kriszti: 8c,17cn,2ou Galagamacsa(29ev)
Orsi: 8c, 18cn, 4ou (Komlo) 26 év
Anna: 4c, 21cn, 13ou (Hamburg)
Laura:6c, 39cn, kb. 20ou Budapest (29,5 év)
Eva: 19c, cn15.
Mariann: 3c,19cn,?(Miskolc).
Monika: 6c, 77 cu, Budapest
Jutka: 3eve 22cn. (Videk)
Kinga:1c,31cn 8ou???????
Rony: 3c, 29cn, 14ou
Szonja:4,5 éve 24cn (Budapest)


Niki
Niki
 


Niki!

meg nem kene feladnod!Mennyirol esett le?

Jutka!

Figyi csak a tesomek 1 evet vartak az elso gyerekre closti,szuri minden volt,nem sikerult 5 honap mulva spontan terhes lett,a 2. gyerkoc is gyogyi segitseggel sikerult,a 3.-kal 8 honappal a szules utan ugy lett terhes,hogy meg eccer se verzett!Tessek szives pozitivan gondokodni!KépKépKép
1.5 -2 evente szult pedig az atl.-nal kisebb hatrahajlo mehe van es kb. evente egyszer menstrual!Gyonyoru 3 lanya van.

Ez remelem mindenkit ujult erovel tolt fel

Puszi Kriszti
kriszti
 


Cincerke!

Engem a korkülönbségben csak egyetlen egy dolog "zavar" (de azt is a külvilág gerjeszti, nem a mi kettonk dolga) hogy állandóan azt kell hallgatnom az ismeroseinktol, már évek óta, hogy: miért nincs már gyereketek? Ennyi idosen már kellene gyereketeknek lennie, nem lesz idotök felnevelni, felelotlenség késobbre hagyni, stb. Foleg a kedvesemnek mondják. Én meg itt állok fél éves próbálkozás után baba nélkül, majd' megorülök, úgy szeretnék már babát, erre mindenki ezzel nyaggat. (Senki nem tudja, hogy próbálkozunk, rajtatok kívül.)

Szóval, ha fiatalabb lenne, talán ez nem lenne. De ez a legkevésbé érdekel, inkább csak felszínesen bosszant.

Jutka!
Hanyadikán születtél '71. novemberében? Én 14-én.

Puszi mindenkinek: Laura
Laura
 


Laura!

Tudom nehez nem foglalkozni masokkal de a sajat erdeketekben muszaaaly lesz tojni a fejukre.Nagyon rossz lehet mindig ezt hallgatni de majd,hogy meglepodnek mikor azt fogjatok valaszolni,hogy mar csak par honap!KépKép

Kriszti
kriszti
 


Niki drága!

Ez a lista arról szól, hogy ki hol tart a ciklusban. Veszem az én példámat, nekem az van ideírva hogy:

Beja: 8c, 31cn, 13ou Budapest (25 év)

Ez azt jelenti, hogy ez a 8. ciklus, amiben próbálkozunk a babával, a mai nap a 31. ciklusnapom, a mai a 13. napom az ovuláció után, Budapesten élek és 25 éves vagyok! Kép

légyszi, te is add meg ennek megfelelõen a paramétereidet, hozzáírunk a listához!
cupp
Beja
Beja
 


Lanyok!

az `Ismerjuk meg egymast`-ban lehet regisztralni nyari babanetes talalkozora!Mamacica es en mar feliratkoztunk persze a majusit is tartsuk meg!Kép

Kriszti
kriszti
 


Laura,egészen biztosan hamarosan együtt örülhettekKépA vigyori:kettos pont és zárójel,de már csak akkor látszik,ha elküldtedKépKép.

Cincerke,mirol késtél volna le?Ne viccelj.

Niki,üdv!Kép

KhJutka,sajnos nem ismerem azt,amit mondtál.

Hol van Optimista-Pista?

Hello,Mariann
Mariann
 


Sziasztok, csajok!
Remélem, mindenki jól van!!!

Beja! Nagyon szurkolok! Szerintem majdnem biztos lehetsz benne...csinálj 4-5 nap múlva megint egy tesztet!

Laura! 1000 %, hogy terhes vagy!!! Kép Lehet, hogy kevés vizelet került a tesztpapírra, azért lett csak másfél csík. Csinálj még egyet, inkább drágábbat, de olyat, amelyikre rá lehet pisilni, és nem kell mártogatni!

Lányok! Én nem értem ezeket az álpozitív eredményeket. Valamelyikőtök azt írta, hogy két pozitív kórházi tesztje volt, mégsem volt terhes. Szerintem itt inkább arról lehetett szó, hogy a terhesség bekövetkezett (a teszt csak a HCG jelenlétét mutatja ki), de valamilyen korai hiba miatt (elsősorban a pete valamilyen rendellenessége miatt) sajnos elhalt (ami nem túl boldogító, viszont a természet szelekciója sajnos könyörtelen; ami nem életképes, az elpusztul). Ezért nem lehetett érzékelni később (pár nap múlva) a terhességet. Egyébként a Medilabra rá is van írva, hogy ha pozitív, akkor 4-5 nap múlva meg kell ismételni, hogy fennáll-e még a terhesség. A két legfontosabb hét az első kettő, ekkor dől el, hogy a megtermékenyített petesejt talál-e magának megfelelő fészket, be tud-e ágyazódni. Ezt most olvastam Czeizel könyvében. Szóval, kedves tesztelők, ha pozitív a tesztetek, TESSÉK VÉGRE UJJONGANI ÉS KIGRANI A BŐRÖTÖKBŐL! Ennyi várakozás után ezt igazán megérdemli az ember lánya! Ne keseregjünk, hogy fél, meg halvány, meg 5 perc után jelenik csak meg...Örüljünk! Az elültetett magok között is van olyan, amelyikből nem lesz semmi...így sajnos biztos így van ez az embernél is. De ebben a topicban mindenki megérdemli ezt az élményt!!!

Éljen a két csík, akkor is, ha halvány!!!
Mindenkit sokszor puszilok: Viráganya
Viráganya
 


Beja, így már sokkal világosabb, köszike!
Akkor én is frissítek:

Frissítés:
Beja: 8c, 31cn, 13ou Budapest (25 év)
Kriszti: 8c,17cn,2ou Galagamacsa(29ev)
Orsi: 8c, 18cn, 4ou (Komlo) 26 év
Anna: 4c, 21cn, 13ou (Hamburg)
Laura:6c, 39cn, kb. 20ou Budapest (29,5 év)
Eva: 19c, cn15.
Mariann: 3c,19cn,?(Miskolc).
Monika: 6c, 77 cu, Budapest
Jutka: 3eve 22cn. (Videk)
Kinga:1c,31cn 8ou???????
Rony: 3c, 29cn, 14ou
Szonja:4,5 éve 24cn (Budapest)
Niki: 10c, 23cn, 9ou, Bp, (nemsokára Érd), 27 év


Kriszti!

37,00 -ről esett le 36,8-ra.


Puszi, Niki
Niki
 


Sziasztok lányok!

Én hozzátok képest kispályás vagyok és igazából még nem is szeretnék babát,csupán egy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni,mint a téma nagy szakértőihez!A menstruációm 5.napján kezdtem el fogamzásgátlót szedni életemben először.Ugyanezen menzesz 15. napján azonban nem védekeztünk.Mekkora a valószínűsége a teherbeesésnek(ciklusaim általában 28 naposak)?
Névtelen
 


SZija lányok!

Bocs, hogy eddig nem irtam, de kórház, táppénz, minden bejáccott, az utóbbi két hétben, de hálistennek semmi gond már.
Viráganya! Nagyon megörültem mikor olvastam, ez fantasztikus! Gratulálok!!!Mikor mész dokihoz?
Mariann! Még régebben irtad, hogy én nem köszöntem meg a gratulációt...ez nagyon ciki, de valószinű tényleg az lehetett, hogy elnéztem, nehariiiiiiiiii, de azért igy utólag, köszönöm Kép
Eszter! Tök jó, hogy veletek is minden rendben, vigyázz magatokra!

Mindenkinek nagyon szorítok!!

Szijasztok, Lara
Lara
 


Sziasztok, kedves Babavárók!

Nagyon szurkolok Nektek, hogy mihamarabb teljesülhessen álmotok.
Van akivel már találkoztam a chaten is, de a még eddig ismeretleneknek mondom (amit elottem Viráganya is publikált), hogy nyáron babanetes találkozót szervezünk. Azokat is várjuk, akik már babásak, akik még pocakosak, és persze azokat is akik egyenlore reménykedok vagy érdeklodok. Szóval ki ne merjétek hagyni!!!!! Kép
Nézzétek meg az Ismerjük meg egymást / Nyári babanetes találkozó topicot. Írtam bele egy kérdoivet is.
Annyira jó lenne találkozni.
(Nekem már van egy lassan 11 hónapos kisfiam, Kristóf, de mi is egy évet próbálkoztunk, mire megfogant a kis lurkó. Augusztusban szeretnénk újabb babával startolni, így én is izgulok kicsit, hogy most mennyi ido mulva sikerül majd. Szóval július végétol én is itt leszek veletek, a babavárós topicban. Addig is gyertek találkozni!)
Pusssssz Kép
Dorka
dorka (dorka)
 


Sziasztok!

Lara,haragról szó sincsKépJó,hogy itt vagy,már hiányoztálKép

A mai UH eredménye miatt még mindig aggodalmaskodomKépA dokim azt mondta,ha ebben a hónapban nem,majd a következoben sikerül.Meddig kell még ezt hallgatnom?KépMost egy kicsit szomorú vagyok.
Ráadásul Optimista-Pista sincs ittKép

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Sziasztok lányok!én két hónapja szedem a closztilbegytet,ma vagyok a 16.napban és mindkét csik erősen látszik,és a petefészkem is nagyon fáj,nálatok előfordul ilyen?
Társalgó
 


Sziasztok!

Mariann! Ird le reszletesen a vizsgalat eredmenyeit, vagy hogy mit mondott az örvos.

Beja! Egy szandalban jarunk. Ket lehetöseg van: Vagy feladjuk erre a honapra, vagy nem. csak az a baj, hogy azt felül döntik el, mi pedig lent nem voltunk eleg eredmenyesek.
nekem allatira faj a hasam, a höm 36,7 es azt hiszem ma kellett volna megjönnie. Elszamoltam magam, mert van a 14.-nap a üeteeres utan.

Mindenki annyit irt, nem birtam követni.

Laura veled mi van?

Ujakat üdvözlöm.

Különben nagyon ügyesek vagytok, ahogy megujitjatok Lista-pistat.

Azt hiszem en vagyok a legöregebb:35 ev 11 honap.

Mindenkinek puszi

Anna
Anna
 


Szonja, most látom, hogy vissza lett dobva a levelem. Nem kaptad meg amit írtam szerda délelőtt?

H. az Indexről
Névtelen
 


Kriszti, nem mindig egyformák a csíkok. Söt. A múlt hónapban olyan is volt, hogy megjelent halványan, aztán két napra eltünt, megint visszajött, megint eltünt, mig végül aztán lett erős csik.

Szabályosan úgy néz ki, hogy halvány, közepes, erős, aztán semmi, mert tüszőrepedés után az LH szint lecsökken. Amikor eltűnik megint, akkor vagy túl rajta, mondta az én orvosom.

Ez a ciklus normálisabbnak tűnik, most időben és szabályosan történnek a dolgok.
lotti
 


Sziasztok!

Kriszti! Nem gondoltam volna, hogy még a kórházi teszt is megbízhatatlan, de nem árt tudni.

Picur! Amikor még azt hittem, hogy vágyaink azonnal teljesülnek, elmentem ellenoríztetni a fogaim. Ekkor kérdeztem meg a dokit, mi van, ha mégis lesz lyukas a terhesség alatt. Azt mondta, hogy ilyen kis mennyiségu szuri nem árt a babának.
Viszont a lidokainos Streptils (nem bizti, hogy pontos a név) szopogatós torokfertotlenítot nem ajánlották a patikában, mivel nem bizonyított, hogy nem árt a lidocain a babának. Persze, lehet, hogy a gyógyszerész volt túl óvatos.

Laura! Nem az volt a célom, hogy elbizonytalanítsalak. Egyébként Mr. Spock tanácsa elhiszem, hogy idegesíto. Én már nem tudom, melyik környékbeli patikába menjek, már szerintem hülyének néznek a sok teszt-vásárlás miatt (vagy kicsit paranoid vagyok), a tesztgyártók meg csak gazdagodnak; és utálom az orvosnál azt mondani, hogy lehet, hogy babát várok, úgy írjon fel valamit, ha beteg vagyok. A munkahelyemen megorít a kollégák "csak nem?" kezdetu kérdése, ha fáradtabb, stb vagyok.
Egyébként a kávé, alkohol stb. a nagyon korai szakaszban még nem tud ártani a babának, mivel nincs még közvetlen kapcsolata az anya vérkeringésével. Én foleg az egészséges táplálkozásra, és a vitaminokra gondolok, mivel sok vitaminnál van úgy, ha csak akkor kezdi el feltölteni az ember a készletét, amikor kiderül, hogy babát vár, akkor már késo. De azt hiszem, akik itt vagyunk, és egy célért küzdünk, ezt meg is tesszük.

Barbi! Az én dokim azt mondta, amikor a 2. ciklus is kimaradt, hogy nem érdemes tovább várni, foleg a baba-terv miatt, ezért írt fel nyálkahártya-lelöko tablt, hogy legyen egyáltalán ciklus. Szerintem ne várj tovább!

Viráganya! Nekem a két halvány poz. teszt mellett a korai napokban volt hányinger, hányás is. Miután ez megszunt, és a teszt is negatív lett, és a rosszullét is megszunt, az elso doki aki megvizsgált ezt mondta, amit Te, hogy valószinuleg egy koraterhesség volt, és már nincs meg. De mivel továbbra sem jött meg a mensim, utánamentem a dolognak, foleg, másik két doki (két hüvelyi UH) szerint nem is voltam terhes.
Hogy miért ez az egybeesés, hogy két téves teszt, és mensi sehol, egyik sem tudott igazán válaszolni.

Beja: 8c, 31cn, 13ou Budapest (25 év)
Kriszti: 8c,17cn,2ou Galagamacsa(29ev)
Orsi: 8c, 18cn, 4ou (Komlo) 26 év
Anna: 4c, 21cn, 13ou (Hamburg)
Laura:6c, 39cn, kb. 20ou Budapest (29,5 év)
Eva: 19c, cn15.
Mariann: 3c,19cn,?(Miskolc).
Monika: 6c, 79 cu, Budapest III. 27év
Jutka: 3eve 22cn. (Videk)
Kinga:1c,31cn 8ou???????
Rony: 3c, 29cn, 14ou
Szonja:4,5 éve 24cn (Budapest)
Niki: 10c, 23cn, 9ou, Bp, (nemsokára Érd), 27 év

Éva! Férjem 30 éves

Mónika
Mónika
 


Sziasztok!
Igyekszem rövid lenni,hogy ne várjatok miattam sokat az oldalra.
Tegnapi elkeseredésem után ma elmetünk a dokihoz. (a párom a váróban volt). Sikerült találnom egy orvost itt a közelben, akinek elmondtam röviden a helyzetemet. Pár kérdést feltett, és utána beutalt vérvételre, hogy biztosan kizárhassuk a terhességet. Holnap délelöttre meglesz az eredmény, ha idetelefonálnak, utána megyek vissza a dokihoz. Azt mondta, hogy ezek után utánajárunk annak, hogy miért nincs ciklusom.
Tök jó fej,( kb 50 éves nö), a legnagyobb meglepetésemre.
Szóval, most egy kicsit jobban érzem magam, végre elindultam valamilyen irányba. A férjem egyre csak hajotgatja, hogy ne izguljak, meg fogják "javitani" a cunci-puncitKép
Olyan édes, úgy imádom!! Ja, és augusztusban lesz 29 éves!
Na, ennyit mára, sziasztok!
Barbi
Barbi
 


Sziasztok Lányok!

Társalgó!

Nekem is szokott fájni kicsit a petefészkem, sõt
még most is fáj peteérés után.

Laura!
Nálunk is az a helyzet mint nálatok. Mindenki
azt kérdezi, hogy mikor lesz már baba (kivéve
a szüleimet, õk nem akarnak sürgetni), hogy
már lassan 4 éves házasok vagytok és még
sehol semmi? Az én környezetemben sem tudja
senki, hogy próbálkozunk, csak nektem öntöm
ki a szívemet. Olyan jó, hogy mindent meg lehet
veletek beszélni.

Szerintetek 2 nappal az ov.után mirét fáj még
mindig a petefészkem?

Laura, Beja és aki már OTT tart!!!!
Észleltek valami jelet, ami a másállapotra
utal? Mert, ha a 2. tesztcsík halvány is, a
tünetek jelenthetnek valamit. Nem?

Cup-cup

Éva
Éva
 


Lányok!

Most egy kicsit itt hagylak
benneteket, mert itt a kórházban
ahol dolgozom, meghalt egy beteg és
sürgõsen írni kell a papírokat.
Szóval jönnek diktálni!

Igyekszem vissza.

Puszi

Éva
Éva
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap végre voltam UH-on (hüvelyi volt): Endometrium 14mm, jobb oldalon sárgatestnek megfelelö képlet. Szóval szerintük 90%, hogy volt peteérésem, de a biztonság kedvéért jövö hónapban csinálnak még egyet, közelebb a középidöhöz (ez a 18. napon volt). Azt mondta az UH-os doki, hogy eléggé OP-s, tudja valaki, hogy ez mit jelent? Én hülye, ezt elfelejtettem megkérdezni. Azt mondták terhességnek nem látták jelét Kép, pedig még mindig fáj a hasam, söt tegnap már ugyanúgy fájt, mint mensi alatt szokott!
Beszéltem a háziorvosom aszisztensével, szerinte semmi akadálya, hogy ö vegyen vért, és mivel ök mindig Pécsre viszik laborba (Komlón nem tudnak hormonszintet nézni) mindent meg tudnak nézetni. Már csak le kéne mennem. Hányadik napon szokták levenni a vért az ilyen vizsgálatokhoz?
Égek az információ vágytól, csillapítsatok le légysziiiiii!

Frissítettem a listát, remélem jó lett:
Beja: 8c, 32cn, 14ou Budapest (25 év)
Kriszti: 8c,18cn,3ou Galagamacsa(29ev)
Orsi: 8c, 19cn, 5ou Komlo 26 év
Anna: 4c, 22cn, 14ou Hamburg
Laura:6c, 40cn, kb. 21ou Budapest (29,5 év)
Eva: 19c, 16cn Nyíregyháza (26 év)
Mariann: 3c,20cn,?Miskolc
Monika: 6c, 80 cu, Budapest III. 27év
Jutka: 3eve 23cn. Videk
Kinga:1c,32cn 9ou???????
Rony: 3c, 30cn, 15ou
Szonja:4,5 éve 24cn (Budapest)
Niki: 10c, 23cn, 9ou, Bp, (nemsokára Érd), 27 év

Társalgó,
ovulációkor sokan érzik a petesejt kilöködést, valószínüleg ezt érezted te is!

Névtelen,
az adatok szerint peteérés körül nem védekeztetek, amiböl elvileg terhesség is lehet. Én úgy tudom, hogy a gyógyszer biztosan csak 1 hónap után véd, de arröl inkább egy dokit kéne megkérdezned, akár itt a babaneten is!

Mindenkinek szép napot!
Orsi
Orsi
 


Sziasztok lányok!

SOS! Segítsetek! Látom páran írtátok, hogy szokott fájni a petefészketek. Most van peeérésem és nekem is fáj, de csak bal oldalt. Sőt, ha tapogatom, akkor érzem, hogy a bal petefészkem duzzattabb. És aggódom nehogy v.mi cisztaféleségem legyen. Clostyt szedek és annak egyik mellékhatása a petefészkek cisztikus menagyobodása. Nektek volt már ilyen. Vagy tulreagálom. A peteérést ennyire lehet érezni?

Köszi, catnet
catnet
 


Sziasztok!
Sajnos nincs idom, de a "pozitiv teszt-még sincs terhesség" témához szeretnék hozzászólni. Az Indexe-n volt egy találkozó ahová egy orvos is eljött és o mondta, hogy van kémiai és biológiai terhesség...Szóval a kémiainál csak a HCG hormon termelodik, de nincs embrió a pociban, a biológiai a normális! Hát, nem tudom mennyire volt világos?!
Kedves Catnet!
Ne aggódj teljesen normális amit érzel, már korábban irtam, hogy nekem az elso adag Closty után olyan görcseim voltak, hogy nem tudtam dolgozni és akkor volt jó a peteérésem!
Indexes Barátném!
Tegnap délelott kaptam egy emilt toled, de sajnos nem volt idom válaszolni!
A statisztikához: a párom és én is 27 évesek vagyunk, és nem dohányzunk!
Pusszantás mindenkinek, Szonja
Szonja
 


Jó reggelt!

Orsi,a 14mm nagyon jóóóó!!!A terhességet ilyenkor még nem lehet látni.Úgy hogy minden reményed meg van szerintem a pozitív teszre!!!!Már elore irigykedem.
Bár tegnap találtam egy cikket,ami azt írja,hogy az endometriumnak a sikeres terhességhez 10mm körül kell lennie.Tehát hátha van esélyem nekem is a szolid 9mm-emmel.Bár az az igazság,hogy ebben már nem nagyon bízom.Hm...(ez egy sóhajtás volt).

Anna,mire vagy kíváncsi,mert nagyjából leírtam.De ha valami konkrétra,akkor szólj.Nem tesztelsz(ha most az ido,és még nem jött)?

Hello,Mariann
Mariann
 


Jo reggelt!

Mostanaban mindenkinek faj a hasa,dereka peteeres utan hat en is ide tartozom majd leszakad a derekam.Most nincs mit irnom de olvaslak titeket,jok legyetekKépKép

Kriszti
kriszti
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?