Új privát üzeneted érkezett!

Eszti,
nem tudom a baba nevét, azt sem, fiú-e vagy lány, anyu férjének a nővérének az unokája. Anyu említette a dolgot, de csak futólag.

Zoli ma és holnap szabin van, voltunk soppingolni, délután meg játszón, azért nem voltam ma.

SIKERÜLT TÚRNOM MARCINAK BRAZIL MEZT!!!
(Nem turiban, csak annyira mélyre kellett túrni a bótban a ládában.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilyen, mikor hordva vagyon (ez nem Marcié persze):
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok! Gondoltam benézek ide. Az én lánykám is az Istvánba született..Néztem, hogy van itt egy-két babus akivel majdnem egy idősek vagyunk:). Megkérdezhetem, hogy a tücsökzene mit takar pontosan? Mit csinálnak ott a kicsik és a mamáik? Lánykám is nagyon szereti a zenét, sokat hallgatunk itthon. Ahogy észrevettem hihetetlen jó hallása és ritmusérzéke van. Nézelődtem, hogy hova lehetne elvinni, csak hát vidéken lakunk és ez nem olyan nagyon egyszerű.


KépKép
makviraga
 
 

 
 

TeletábiminiteddleazonnalLivi nagyon vagesz. :wink:

Makviraga, a tücsökzenén, énekelnek, mondókáznak, zenélnek a prücskök, anyukával együtt. Ha jól tudom, kapnak a manók zeneeszközöket (kereplő, rumbatök, csörgők stb.) és így lehet velük együtt énekelni, mutagatni, meg ilyenek. :)
Kinél szültél?
Vendég
 


Sziasztok!
Cool!
Megkaptam az emailt,köszi.Én 2000ft-ot küldtem Timitől. :roll: :lol:

Ilba!
Kitartás,szorítok,drukkolok meg minden.... :lol:

Többieknek is pussz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sasha!
A Te fiacskád Demeter Gábor :?: :roll:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia,
az ő fiacskája. :wink: 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ronaldinha :D :D :D :D :D

Mamac, kitartás! Remélem Áronnak semmi komoly baja nincs max. benyelt vmi kis fertőzést!

Makvirág, mi Ringatóra járunk (Ott nem kapnak a gyerekek hangszert,....elmélet kifejtése a Ringató honlapján), te hol laksz?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
azt álmodtam, hogy Szonjecra/re (?) vigyáztunk Zolival, Z anyukája hozott neki sütőtök+csirkés bébikaját, azzal etettük. Megette. :lol: Cool is ott volt, olyan fura volt, mert nem szólalt meg. Aztán eccer elindult az utcán, de úgy nézett ki, mintha nem is lenne ébren, csak nyitott szemmel mászkál öntudatlanul. Utánaszaladtam és visszavezettem a házba.
Jó mi?

Mákvirág,
akkor én is kérdezek: milyen színű a papucsod? :lol: :lol: :lol:

Én csajom is imádja zenét, táncot, ha összehoznánk őket jó kis bulit csinálnának! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, azon nem csodálkozom, hogy ti vigyáztatok Szonjecre. Liviaput egyszer már úgy is kiszemelte magának :D Azt nem értem, hogy ki mászkált öntudatlan az utcán? Szonja vagy Cool?

Holnap tali, ugye? Nehogy mint vakegér egyedül mászkáljunk a szoba közepén!
Ja, Cool tuti jön! Én meg viszem a zsét :lol:


N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gabus jut eszembe én meg voltam a Marakana /Maracana?/ stadionban :lol: És még a füvet is jól megtapostam bár, számomra ez nem jelentett akkora nagy dolgot mint a pasiknak mellettem 8)
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Cool volt, aki alvajárt.

Ja. Tali. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nem tudom emlekeztek-e ram, de sok okos tanacsot kaptam meg annak idejen Toletek. 36.heten jarok, es iszonyatosan ketsegbe vagyok esve.

Az egyik ok, ez a fizetes dolog. Hihetetlen, hogy par hettel szules elott azon kell filozzak vajon eleg lesz-e a penzunk, kell-e majd kulon a korhaznak fizetni. A legszornyubb, hogy ez februar 15.en dol el, a terhessegem utolso napjaiban (az elso babat 2-3 hettel korabban szultem)

A masik ok, hogy ma talalkoztam eloszor a szulesznovel. Sokan ajanottatok Borondi Zsuzsat. A dokim is Ot mondta. Hat nem tudom. Lehet, hogy csak sokan voltak, de abszolut nem foglalkozott velem. Felkototte a CTG mutyuroket, es elment, majd visszajott, es annyit mondott, hogy szolt a dokinak, menjek a varoba. Hat nem tudom. Tobbre szamitottam. Olyan volt, mint egy ugyeletes szuleszno, es nem mint egy fogadott. Raadasul a dokim sem kerult elo egy oran at, igy sirogorccsel mentem haza,hogy ha jonnek a fajasok, a szules nem lesz senki akire szamithatok. Annyira meg vagyok zuhanva.

CTG: nektek nem kellett kozben egy gomdot nyomkodni amikor a kicsi mozgott? NEkem az elso gyereknel olyan volt.
Ja, es egy csomo 90% fajasom volt, de senkit nem erdekelt. Megneztem az elso gyereknel a CTG papirokat, es ott a szules reggelen volt hasonlo.

Lanyok en annyira borzalmasan felek. Pedig csak 19honapja szultem. Talan epp ezert felek. Nem ismerem a korhazat, a szuleszno sem volt az igazi, a dokim mindig elfoglalt, es raadasul meg ez a fizetes dolog is. Szoval nagyon ketsegbe vagyok esve.

A szuloszobara polon, papucson, kivul mit rakjak meg be?

3 nap a bent tartozkodas ugye? Ez mit jelent, hogy a 3.napon johetek haza, vagy a 4.nap reggel?

Kerlek ne kezdjetek el szidni, hogy tul sokat varok a szulesznotol,es ez az en hibam. Tombolnak a hormonjaim.

Meg egy kerdesem lenne: ha hetente van CTG, es hetente talalkozom a dokival, akkor szerintetek minden alkalommal kene fizetni, mint eddig havonta, vagy most mar csak szulesnel?
Es a szulesznonek? Nekem az elso szulesnel a szuleszno csak szules utan fogadott el halapenzt, de akkor sem nagyon akart.

Kerlek segitsetek!!!!

Halas koszonettel
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jó estét!

Eszti,
„Mi van ma?” – Hát végre jó idő! Mi is ezer év után 2x is voltunk lent. :)
Holnap nem jöttök? Meg tudjuk beszélni akkor a Tücsökzenét.

Makviraga,
Mi erre járunk: http://www.tucsok-zene.hu/

Mancs,
Bevásároltatok?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Judit!

NYUGI!!! :wink: :wink: :wink:

Szerintem ha mindenképp szeretnél szülésznőt választani, és a ma megismert nem volt szimpatikus, akkor keress másikat! Vagy gondold át, hogy meg tudnál-e benne bízni szülés alatt? Mert ez fontos szerintem.
De ne ess kétségbe, majdnem mindenki más szülésznőnél szült és mindenki elégedett volt :arrow: minden szülésznő jó!!!

CTG-n nekem nem kellett nyomogatni semmit.
Végül orvos látta a CTG-det? Ki a dokid?

Szülőszoba: én beraktam 1 köntöst, ha wc-re mentem jól jött, 1 kicsi törölközőt, ásványvizet.

A kórházi CTG-kért nem fizettem a szülésznőnek semmit, csak szülés után.

Beni csütörtök délután született és vasárnap reggel mehettünk haza (tejem volt már rendesen, minden oké volt)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ezvicc,
én emlékszem, mert tecc a neved. :wink:
Sztem, ha a kh.-ba jársz ctg-re, akkor nem kell fizetni. Én a magánrendelőjébe jártam a dokimnak, de megmondom őszintén, nem emlékszem, hogy fizettem-e, de valószínű. :roll:
Nekem nem volt fogadott szülésznőm, de ha lett volna, csak a szülés után adtam volna pénzt.

B. Zsuzsával találkoztál már többször is? Mindig ilyen?

Párod bent lesz veled?

Az első szülésed nagyon fájdalmas volt?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szülőszobára vigyél nagyobb türit is, hátha zuhanyozol. :wink:

Én kedd reggel szültem és pénteken jöttünk haza.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok.
Julcsi elég náthás. Nem lázas, csak az orra folyik, szivogatni kell. De még történhet csoda holnapig. :roll:
Natasa honnan tudod, hogy Coolék tutira ott lesznek, esetleg te tudod őket vinni, ha mi mégsem megyünk?? Írtam neki pár órája sms-t, hogy mi legyen de még nem válaszolt :? Biztos hollandozik.
Pedig nagyoooon szeretnék ott lenni...

Mamac, gyógyulást!!!!!!!!!!!!!!!!!
jumam
 
 


Jumam, vagy? Találkozzunk holnap fél1kor a georginán? Ha nem, megyek hagyományosan, most legalább jó idő van.... mindettől függetlenül remélem, hogy gyermekeid 2/3-ának az egészségi állapota helyrejött, Zsófival ha jól tudom, nem volt semmi gixer....

Gabus, na oké, hogy kissé el vagyok néha varázsolva, de alvajárni határozottan nem szoktam. Vagy csak nem ébredek fel rá. :wink:

Ezvicc, nem irigyellek... ez jutott eszembe, de neked most ilyen hszekre végképp nincs szükséged, úgyhogy átadom a terepet a bátorításban profibb többieknek. :x De mélyen együttérzek.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
74-es holland body? Narancssárga. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nem kapok százalékot.
De olyan aranyosak.
És nem is rossz minőségűek. 890 forintért sztem tök megéri.
Gondolkodtam nagyon, hogy hozok Nokinak ajcsiba egyet, de az milyen már, hogy csak neki?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Merhogy brazil, angol meg holland van csak, és csak Coolról tom, hogy überalles narancssárgák.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, mármint nekünk is találtál ilyet a ronaldinha mez mellett a bótban, vagy ez az újabb terézanyai adományod? Utóbbi esetben jöhet, nem ugrom el előle... :wink:

Jumam! Kikapcsoltam a mobilom, mert engem úgysem keres senki..... ide most képzelj el egy pilláimon rebegő kövér könnycseppet.....
igazából a kiskutyánkkal este állatorvosnál voltunk, és nem kapcsoltam vissza. De mindjárt pótolom.

Eddig nem volt biztos, hogy megyünk Nokival, de mivel Natasa így harangozta be, engedelmeskedem, ó magastekintetű padisah, áldassék a neve...

Kép Kép
coolasa
 
 


Kriszta,
Vvolgának küldtem mailt, kértem tudodmit és tök ari volt, örült neki és fog küldeni. Tudodmit. :wink:

Még egyben vannak, kb. 1 hét múlva szül asszem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Julcsinak jobbulást!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabus, nem, nem kérünk köszönjük, és ne költsd a pénzed mindenféle hülyeségre, pl alvajárókra... (azért nem kérnék, mert rengeteg ruhánk van, hihetetlenül sok, és örülök, hogy nem fog minket a nagyrésze később kiszorítani a lakásból, mert gonoszul visszaadom eredeti gazdáiknak, hogy őket szorítsa ki...érted ugye?) :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabi,
Klinsis nincsen? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool
ez úgy van, hogy Bubek kért Marcinak. Én kerestem, többször is, míg végül találtam a bótban. És keresgélés közben a kezembe akadt egy holland mez, mondom, nahát, Cool a nagy holland fun, megkérdezem, nem akar-e egyet vetetni Nokinak, a méret is jó, 74-es. Aztán, mivel nincs meg a számod a telómban és ott álltam a közértben tanácstalanul, eszembe ötlött, hogy nem kérdezlek meg, hanem viszek ajcsiba. De az előbb említett ok miatt nem teszem. Vagy mégis? :roll: :oops:
Fő a határozottság!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
[quote="gabuska"]M írta:gabuskaerhogy brazil, angol meg holland van csak, és csak Coolról tom, hogy überalles narancssárgák.

:wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba!
ennyibol sajna nem tudom leszurni, hogy meg tudnek-e benne bizni, hisz alig beszeltunk par mondatot. Ezert tartom hulyesegnek, hogy csak a 36.het korul lehet szulesznot valasztani. Az elsot mas korhazban szultem, es ott max megbiztam a szulesznomben, de O a 16.hettol mellettem volt. Most egy 2honapos kisfiuval otthon babazik :(
Dokim:Koiss Robert (vegtelenul szimpatikus, aranyos doki, csak mindig 2 orakat kell ra varjak, mert a korhazba jarok hozza. A maganrendeloje nekem a vilag vegen van) Remelem azert ha szulok, akkor ra fog erni.

Gabuska!
Hat en sem tudom, hogy a szuleszno mindig ilyen, mert most lattam eloszor :(
Koszi, hogy emlekeztel ram :)
Gyors, de fajdalmas szulesem volt. Ezert is rettegek, mert tudom mi var ram. Bent lesz remelem a parom. Az elsonel bent volt. Talan ma az volt a baj, hogy nem volt velem. Az idosebbel volt itthon.

Iszonyatosan osszezuhantam. Nagyon felek. A masodik szules konnyebb szerintetek?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Halihó!

Csak gyorsan pár sort, mert hulla vagyok.
Holnap úgy néz ki, hogy megyünk. Mindhárman. De később érünk oda, úgy, mint a múltkor. Olyan 1 körül. Hamarabb nem megy, mert ha ott ebédeltetem meg Petikét, utána nem tud aludni, és fél óra múlva tiszta flúg lesz. Lásd: amikor első Kacajklub látogatásunk alkalmából Natasa ölében nyavalygott :lol: :shock: Úgyhogy itthon megebédel, aztán indulunk, és útközben alhat.

Ezvicc,
szia! Örülök, hogy újra itt vagy :wink: Figyi, a mail címed a szgépünk újratelepítésekor elszállt, de ha dobsz nekem egy mailt vagy privit a címeddel, akkor írok úgy. Okés? NYUGI!!!!!!!

Gabi,
Ronaldinha :lol: :lol: :lol: :lol: Mit szólsz ehhez az olasz cirkuszhoz? Döbbenet :shock:

Kép
mancs
 
 


Gabus, ezt nevezem, már magadat idézed, szeretnék egyszer én is ilyen híres lenni... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus tudommit :wink:
jumam
 
 


Gabus,
pont ma akartam írni, hogy Vvolgáról tud-e vki vmit :wink:

Áronbabának és Julcsibabának jobbulást!!!!

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!
Esztipeszti: magán rendelésre jártam, dr. Gajods Editnél szültem.:)Nagyon jó fej csajszi! Csak pozítív dolgokat tudok róla mondani.

Natasa1975: Sóskúton, de mondjuk ez úgy magában nincs messze, csak nekünk nincs kocsink:(. Ez nehezíti a feladatot.

Gabuska:) feladtad a leckét, hírtelen el kellett gondolkodnom. Az első viszont kérdés melyik papucsom?.... mert több is van...de mondjuk a fő papucs az fehér:).

Ezvicc: Én nem voltam itt amikor tanácsokat osztogattak, de: Ne izgulj!!Mondjuk könnyű ezt mondani, de tessék a babusra koncentrálni, meg arra, hogy ez neki nem tesz jót!!!
Mondjuk én személy szerint pólónál többet vinnék:) , vagy hosszú pólót, mert amikor én szültem aznap 16 szülés volt és ott tobzódtunk apukástól!Tiszta gáz volt. Bár nekem nem csak pólóm volt, de volt ott anyuka aki ugyan csak húzogatta a ruháját. Amúgy meg szerintem egy váltás ruha sem árt ( ezt azért mondom, mert nekem elég hosszú idő volt a szülésig, elég nehezen is jött össze és hát jó volt átöltözni egyszer közben) , illetve törölköző, meg a babus ruhája, plédje. Ja és szénsavmentes ásványvizet és én úgy emlékszem szőlőcukrot is lehetett enni!

Az szerintem természetes, hogy ha valaki szülésznőt fogad és fizet neki ezért akkor elvárhatja a törődést.

A hazamenetel a 3. napon attól függ, hogy hogyan van a baba, nem sárgul-e be, mikor tartják a vizitet. De egyébként ha semmi nincs vele én úgy emlékszem elengedtek mindenkit a 3. napon.

A dokinak való fizetés az dokifüggő szerintem. Mi nem fizettünk a szülés előtt a ctg-kért. Szépp lett volna 2 hetet ráhúztunk és 2 naponta mentünk már be a végén.

A szülésznőnek való fizetés attól függ mit beszéltél meg vele, de egyébként szerintem a szülés utánni lenne a korrektabb részéről.

Egyébként nem megy veled senki családtag? Nekem férjikém ott volt és nagyon sokat segített a jelenléte. Persze ezt mindenkinek magának kell tudni. Mindenesetre ne félj!!!Ne izgulj!! Nem olyan vészes..én azt tudom mondani, hogy én úgy indultam neki, hogy a gyönyörű kisbabánk ára egyetlen napnyi kellemetlenség a szülés miatt, de már annyira vártuk, hogy eltörpült a dolog:).Perzse azzal tisztában vagyok, hogy ez nem ilyen egyszerű, de a babára koncentrálj!!!Neki nyugalom kell. Remélem tudtam valamennyit segíteni, másnem abban , hogy tudd drukkolok és a nehéz szülésen is túl lesz az ember én ezt egészen biztosan (tapasztalatból) tudom állítani.

Ilba: köszönöm megnézem!

No most megyek! Sziasztok! Örülök, hogy bekeveredtem ide!:)Mák
makviraga
 
 


Mák,
nini, egy újabb Gajdos páciens! Én is az vagyok! Meg még 3an asszem.
Mi már annyi jót mondtunk itt róla, hogy a többiek sztem halálra ásítozták magukat.

Mancsi,
olasz cirkuszról csak annyit tudok, hogy meghalt egy rendőr, de hogy mikor, hol, miért és kik verekedtek, azt nem.

Ezvicc,
én mindenkitől azt hallottam, hogy könnyebb volt a 2. szülés, de legalábbis gyorsabb az elsőnél.
Ha valaki nagyon tart valamitől és baromira fél, akkor tuti kellemes csalódás a vége. :wink: Drukkolok/unk:!:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam, már el is olvastam a 45757783482383 éve írt smsed, látod, felesleges izgulni, egyszer mindenre sor kerül.. :wink:

SZóval nehogy részünkről bármiféle nyomás legyen rajtad, meg felelősség, mert mi csak koscival tudunk eljutni a talira... 8) eddig nem is gondoltam rá, hogy lelkiismereti konfliktust okoztam.
Ha amúgy is mennétek, akkor szívesen csatlakozunk, mert kb 3/4 órával gyorsabb veletek, nem is beszélve a felgeteg hangulatról a vezetőülés-anyósülés viszonylatában, de nehogy ez befolyásoljon. Ha amúgy is mennétek, akkor a maradvány nátha-nemnátha nem érdekes, mert mindegy, hogy a kocsiban találkozunk veletek, vagy a talin, ahol amúgy is egymás hegyén-hátán lakunk.... szóval teljesen rádbízom... (kedves, mi? :wink: )

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, akkor én reggel döntök :?
És szólok, itt vagy sms-ben, bár úgy tűnik ez biztosabb.

Ezvicc, ne izgulj, minden rendben lesz!! Ha nem tetszett ez a szülésznő, akkor szerintem próbálkozz mással!! Nagyon fontos, hogy megbízz abban aki ott van veled, és ha az kell neked, hogy foglalkozzon veled, akkor azt tegye. Ha minden a te elképzelésed szerint lesz ott abban a néhány órában, ha biztonságban érzed magad akkor tudod magad elengedni úgy, hogy ne érezd a fájdalmat elviselhetetlennek.

Nekem a harmadik szülésem volt ilyen (pedig a dokim nem is volt ott :) - lehet, hogy ezért :wink: ), szép, nyugis, és abszolút elviselhető. A gyerekek között van kb 5 év, úgyhogy nekem elvileg midnegyik első szülésnek számított. Orvosi szempontból. Úgy emlékszem ezt szokták mondani.

Neked kevés idő a van a gyerekek között, a tested jobban emlékszik az előzőre és még nem alakult minden teljesen vissza, ezért szerintem valószínű, hogy könnyebb lesz. De akkor is az ellazulás a legfontosabb, amit a para nem segít elő egyáltalán :wink: !! Ne félj!!!!!!!!!!

Nekem Böszörményi Beáta volt a szülésznőm, nem választott, éppen ügyeletben volt, (igaz egy héttel előtte láttam őt és gondoltam, milyen szimpi, milyen jó lenne vele szülni :wink: ) Amennyit kellett annyit jött, nem volt erőszakos, figyelembe vette amit én akartam.
A történetet elolvashatod a Ki ismeri Boros Juditot c. vagy a Ki tud valamit B.J.-ról c topikban (bocs, hogy nem tudom, de kettő van és nem emlékszem, melyikbe írtam meg, ha meg kilépek, hogy megnézzem, elszáll a hsz-em.)

Ha bármiben tudok segíteni, írj akár privit is, vagy ide!!
Ha bármi kérdésed van írj privit is nyugodtan.
jumam
 
 


Judit,
Koiss dokit sokan dicsérik, azt hiszem Novum szült nála.

Mák,
Én is az vagyok. :wink:
Hol van Sóskút? :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jumam, ez a beszéd, ide mindeképp benézek holnap, reggel ugyanis mindig azzal indítok, hogy képbe hozom magam, ki mit fecsegett előző éjjel (leginkább te és én persze, de néha még Gabus is marad, elnyomva percenként 1-1 ásítórohamot) :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba,
hát ott van, ahová a katicabogárkát teszik a törökök. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, na most megyek aludni...hihi....

Kép Kép
coolasa
 
 


hogy mi?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én viszont tényleg megyek.

Holnap 8-kor kelek, az nekem émg hajnal, ki kell pihennem magam előtte. :lol:

Jóccaka!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="gabuska"]I írta:gabuskalba,
hát ott van, ahová a katicabogárkát teszik a törökök. :wink:


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mancs
 
 


Valamelyik nap láttunk a játszón a kavicsok között egy katicát. Livi azóta is mindig keresi, aztán széttárt karokkal mutatja, hogy nincs. Megzabálom!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs!
zsamboki.judit@gmail.com
Varom leveledet!

Makviraga!
Jaj, felreertettel :) Persze pakoltam melegitot, polokat, kontost, gyerek rucikat :) En csak a szuloszobara gondoltam :) Beviszem ezt az egesz pakkot, es meg + amit irtam. Bocsanat, kicsit felreertheto volt.
A ferjem jon remelem, csak most a kicsire vigyazott, ezert kellett egyedul mennem. Lehet a szulesznonek ez volt a baja, hogy nem terunk ki az anyagiakra? Azert remelem nem! 16 szultek meg melletted? Ennyire nepszeru ez a korhaz? Hat en remelem nem jarok igy. Most meg idegesebb lettem :)

Jumam!
Koszonom szepen! Igazan jol estek a soraid. Hat remelem tenyleg emlekszik a testem az elozo szulesre :) Nekem az elso szulesem volt olyan amit irtal. Csak a szulesznom mint irtam babazik. Szoval most minden mas, az egesz terhessegem tiszta stressz volt, jo nagy resze. Volt veromlenytol kezdve, mioman at, rossz afp minden. Remelem most mar csak jo dolgok kovetkeznek.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Mancsi,
vettetek kocsit?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
nem vettünk, mert annak ellenére, hogy a Brendon honlapján azt írják, hogy van az, amit akartunk venni, nincs. Csak a kiállított darab. Úgyhogy holnap reggel telefonálgatok egy sort, hogy esetleg a Váci útiban van-e. Mert én már nem bízom a netben. Nagy szar. :evil: :evil: :evil:

Ezvicc,
köszi, holnap írok mindenképp :wink:

Kép
mancs
 
 


Ilba mi vettünk esernyőre csukható babakocsit, holnap bemutatom. :wink:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?