Új privát üzeneted érkezett!

Ákata: Sajna nincs

KépKép
Kép
jadey
 
 


Simigabi: Ne máááááá :roll: Betegség... Gyógyuljatok meg!!!

Köszi szépen a képet, nagyon tetszett!!!

KépKép
Kép
jadey
 
 


Csajok, szívjunk el egy békepipát :lol: Kép

KépKép
Kép
jadey
 
 

 
 

Jadey,
jajj :D durva látni, még akkor is, ha nem igazi :D
Kenyérsütő: reklamálni fogok a forgalmazónál, kötelessége adni magyar nyelvűt is.

Simigabi,
gyógyulást nektek!

Egyébként azért jövök most ilyen hamar, mert tudom már, mi maradt le:
Árárzékeny pelenkavásárlóknak:
ma vettünk Pluss-os pelust, és megdöbbentően jó (legalábbis eddig :wink:). BabySoft árban van (33,33 Forintra jön ki db-ja), de légáteresztő!

Pussz - Kata

ákata2
 
 


Ákata, nekünk Alaskás sütő van..

vérzés sajna nem lett enyhébb, ugyanolyan sok, és sokáig tartó mint volt...egy pozitivum van csak, hogy nem fáj....nem is vettem észre, csak amikor mosdóba mentem.

Simigabi, jobbulást kívánok!

Pussz, Angel
Vendég
 


Hu mi folyik itt....
de látom lecsengett a dolog,egész nap rohadtúl fájt a fejem most adtam Neki.
Kinyílt a bicska a zsebemben a másik topikosok hozzászólásain,de rosszul esett Mamy írása is.
Zárjuk le mostmár és minden térjen vissza a régi kerékvágásba, és hátha viszajönnek a régiek is.

Fánk istenien néz ki.

Vikinek jön a foga meddig tart ez, mert már két nap óta csak a kezemben van el ott is ordít néha és iszonyatosan csíp.
Megyek mert felébredt.
sue
suezika
 
 


Sziasztok!

Vigyázat!!! Hosszú lesz!!!

Geszti!
Persze, hogy nem futok el a talink elől :wink: Ki nem hagynám!!! :D
Barninak jobbulást!!!

CzMelinda!
A fülbevaló nagyon helyes! Ügyesen újított az ékszerész :D
Köszi a fánkreceptet! A referenciaanyagok nagyon ínycsiklandozóak :lol:

Jadey!
Köszi a könyv felajánlását! Először megnézem egy-két helyen, és ha nem tudjuk megvenni, akkor élek a lehetőséggel és megköszönöm, ha elküldöd.
Mi műcici beszerzésén gondolkodtunk már (szexboltban lehet, hogy kapható :lol: ).

Bali!
A pötyik nekem allergiás kiütésnek tűnnek, olyan csalánkiütésszerűnek. Valami extra kaja lehet, ami Te ettél... De bízom benne,hogy már múlóban vannak.

Boldog születésnapot!!! :D
Kép

Tina!
Örülök, hogy itt vagy! Remélem, tényleg nincsen semmi baj.

Ákata!
Örülök,hogy a Csajsziknál beindult a kajcsizási kedv.
Sajnálom, hogy az orrszívást és a fogzás nehézségeit. Nem lehet, hgoy a fogzás miatt bedurrant nyálkahártyáik miatt kell szívni a trutyit? Ilyenkor sokkal több váladékot termelnek, csak ugye a nyál látványosabb.
tolatni mi is szoktunk :lol:
Az alváslaborral még várok, a hét második fele egész barátságos volt az alvás terén... De ha lesz valami infom róluk, akkor megírom.
Sajna kenyérsütő ügyben nem tudok segíteni :(

Csengő!
Örülök, hogy a Srácok jobban vannak. Drukkolok, hogy teljesen és végérvényesen rendbe jöjjenek.
Köszi, hogy leírtad a pszichiáter dolgot. Én sem követném (Benivel meg egyszerűen képtelenség) a doki ajánlását, mármint, hogy ne igény szerint szoptassam. Én is csak úgy bírom ki a két gyerekkel, hogy átlagban hetente kétszer Anyukám itt van és segít. Sőt pár hete heti 1 alkalommal Marci Anyukáméknál van és Benivel kettesben lehetek. Annak ellenére, hogy Ő is ilyen korkülönbséggel nevelt minket a húgommal, igazat ad nekem, hogy máshogy ezt nem lehet bírni. Bár én nem voltam olyan rosszaság, mint msot nekem Marci :roll: Remélem, hogy Neked is könnyebb lesz, ha lesz egy kis segítség.
Néztem kikerekedett szemekkel, hogy én többet bírok, mint Te :shock: . A fenti az egyszerű oka: Anyukám segítsége.

Ági!
Én állva szoktam Benyót néha szoptatni, mert máshogy nem hajlandó rácuppanni. Aztán ha relaxálódott, akkor leülök :roll: Mit meg nem teszünk a kis sz@roskákért :lol:
Matyika helyes kis szakácstanonc :lol:

Gabi!
Jobbulást Nektek!!! Gyógypuszik repkednek Felétek!!!

Sue!
Az én fejem is fáj :cry: Jobbulást Neked!
Hát a fogzás nagyon változó, vagy kibújuk Neki holnapra, de lehet, hogy akár csak hónapok múlva. De nem feltétlenül fog addig szenvedni. Kitartást Nektek!

Beni előbb egy jókorát trottyolt a pelusba, ma már másodszor :shock: , ami nálunk az akár 4-5 napos kakimentes időszakok mellett elég nagy ritkaság. Párom tisztába tette és közben lepisilte Őt, na meg persze az ágyat, padlószőnyeget :lol: Olyan jót röhögtem :lol:

Babakajcsi-receptek röpködnek az éterben? Ha igen, én is szeretném kérni. Köszönöm!!! :D

Egyedül elalvás: most még szerintem is korai. Marcinál 8-10 hónapos kora körül akadtak gondok alvás terén. De sokáig (elmúlt már vígan 1 éves) a cicin aludt el, csak éjjel kelt és ott alkalmaztuk a "sírvahagyós-szobába menős-nyugtatós" módszert. Ő szerintem nagyon könnyű eset volt, Beni pedig jól megdolgoztat majd minket (már most kezdi :lol: :roll: ).


Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Köszönöm lányok!!! Erre volt szükségem!!! :lol: :lol: :lol:

Suezika!
Kb. két évig! :shock: :) Miket próbáltál?

Ki is írta a receptes topikot? :oops: Jó ötlet, én bizti, benézek! :)

Csengo!
Lássuk, jól értem-e... Azt tanácsolta, vidd Mikit bölcsődébe, meg a nagyihoz? Mert ha igen, én tartom jó ötletnek. Én valami ilyesmit gondolnék: Nem elég, hogy állandóan a kis szarossal foglalkozik az anyám, most már le is passzolnak :evil:
Vagy ha muszáj, mert nem bírod (mert gondolom, nem könnyű :roll: ), akkor talán jobb lenne a nagyi, mert ott ismét lehet főszereplő, nem? Persze nem mindegy, milyen a nagyi... Ó, persze nem tudom, csak találgatok... Két olyan család él most körülöttünk, akiknél kicsi a korkülönbség (1 év, 3 év), én úgy látom, az idő segített. Persze, a másikatisbevonjukakisbabagondozásába-n kívül...
Szóval nehéz ügy, de hátha kisütünk valamit! :)

Ó, megint mennem kell....... :( :(

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Hú van ám termés,tök jó!!!Él a topik!!!Hurrá!!!!

Ákata
Pont ma voltam a plusba és majdnem vettem pelust ,mert van utalványunk,amit ott be tudok váltani akár pelusra is.(eddig rossmanost hasznéltam,de ott nem jó az utalvány )
Ha tényleg jó,holnap veszek :wink:
Fülbevaló:én már nagyon szeretném Laurának,de a párom nem .Talán majd a szülünapja körül beletetetem. :?

Ági
Gratula a fánkhoz, a kis kukta is nagyon aranyos !

Csengő
Én már annyi fánkot bezabéltam hogy lassan hányok(bocsi),szívesen küldenék,hidd el! :wink:

Timi
Te is finit sütöttél!Boldog 4.-ik hós szülinapot!!

Gesztenye
Jobbulást Barninak!

Bujka
Négykézláb állás:csúcs lehetett :lol:

Simigabi
Tominak is jobbulást kívánok!

Livi
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!Nemsokára nekem is itt lesz :wink: Én sajna nem tudok olyan szupi képeket idemásolni mint a többiek(Lost :lol: _hú már az agyamra ment :roll: )

Jadey
Békapipa :lol: de azért durva is!A buszozás jó lehetett és bizti szép a mosolyod is ha segítettek :wink:

Beuka,Bettus???
Nekem hiányoztok!Vagy nem szeretitek a fánkot sem???

Sue
Nem csinélnál Vikinek egy vonalzót,hogy tudjuk mennyi idős?
Fog:nem tudom meddig tart sajna.

Na lépek,fürcsi lesz.
Nagyon jó hogy írtatok, nagyon szeretem olvasni kivel mi történt és a képeket is imádom nézegetni!!!

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Csajok!

Ti is kaptok trágárkodó privát üzeneteket? :twisted:

M

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Bujka: Még nem kaptam

KépKép
Kép
jadey
 
 


Bujka! En nem kaptam ilyet...
Annak oromere, hogy el a topic es jo ide irni rakok fel kepet. Igyekeztem ugy fotozni, hogy a pottyok is latszodjanak, de nem jott ossze pedig ott figyelnek a labszaran.
Kép
Bali! Szerintem Miki hamarosan tulteszi magat a dolgon. Aztan szeptembertol hatha ovis lesz. Meg a jo idot is varom es akkor vihetem a jatszora. MAr nem vagyok ugy elkeseredve, mint fel eve.
Az idot mindent meggyogyit.

Czmelinda, mar sutottem palacsintat :oops:

Bujka, arra gondoltam, hogy nalad a szopi is extra odafigyelest igenyel es a nagyobbik is kisebb. Nem hisszuk el a negykezlabazast, csak ha kepen latjuk!!!!!! :lol:

Meg egy kep az en gyonyorumrol, itt a kezen latszodnak a pottyok.
Kép
udv cs
Vendég
 


csajok a net koverit! Itt nem is latszik olyan sovanynak az en kicsim....
Vendég
 


Bujka!
Miért Te kapsz? :shock: :shock:
Én is csalánkiütésnek tippelem, de elképzelésem sincs mitől... Epres joghurttól lehet? :shock:
Na ez ma nem fog menni... nyifi-nyafi...

Puszi lányok! :(

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Bali,
Boldog szülinapot...
Dentinoxot eddig,de nemigazán jó szerintem,mást még nem ,de ha ez így megy 2 évig.......
:)

Czmeli,
csinálnék,de analfabéta vagyok ehhez.....
csinálsz Nekem egyet??????????

Bujka,
akkor front van,vagy ami rosszabb betegek leszünk,de egy sör után mintha jobb lenne...
:)
négykézláb...gratula

most megint mennem kell,ez hihetetlen milyen nyűgös....
sue

4hó 2hét 2nap
:)
suezika
 
 


Bujka :Ha még megvan a privi üzid, küldd át légyszi. Elküldöm az illetékeseknek, egyszer már kitiltottak innen vkit hasonéókért.
Tényleg, miért Te kapod???

KépKép
Kép
jadey
 
 


Bali: tegnap én is írtam a pöttyökre. Nekünk is akkor jönne ki, amikor joghurtot, vagy vmi nagggyon tejes cuccot eszek. Pl Palacsinta :roll:

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sziasztok!
Nem ismerjük egymást, de ha időm és Ábel engedi, szoktam itt olvasgatni.
Csak annyi, hogy szerintem néha maradni, megpróbálni valamit megőrizni, újjáépíteni a legnehezebb. Klasszul csináljátok, és hajrá.
Zsófi

vonalzó helyett: #***_"" Ábel most 4 és fél hónapos""_***#
zsófica
 
 


zsófica: Nagyon aranyos vagy! Köszönjük, hogy így ismeretlenül is törődsz a sorsunkkal! Ha gondolod, néha írhatnál is. Az egyik barátném kisfia is Ábel. Szép név!

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sue: vonalzóügy Ha priviben megírod a jelszavadat, felteszek Neked egyet. Vagy távirányítunk, ha úgy szeretnéd.

KépKép
Kép
jadey
 
 


Csengő: Milyen szép a fiad! Hasonlít az én Bencusomra!!! :wink:

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sziasztok!

Csengő!
A net tényleg kövérít mindentől függetlenül, ezért nem reklámozom magamat, mert minek tupírozzam még, ami eleve nagy :lol: :(
És miért is lenne sovány Bálint? Hány kiló? Persze rossz, ha most sokat fogyott hirtelen :( A pötyik nem lehet, hogy az esetleges vírusfertőzés kiürülését jelentenék?
Nagyon édes Bálint! Helyes kis mosolygós :D
Az tuti, hogy a szopi nem egy sétagalopp Benivel, meg ugye az alvásnak nevezett műremeke, így ezekkel megspékelve tényleg fincsi az egyre hisztisebb Marcival. De én is úgy vagyok, hogy csak jobb és könnyebb lehet: szép lassan összeérnek és eljátszanak maguk (már néha látom a fényt az alagút végén :D ).
A képet meg mindjárt felrakom :lol: :lol: :lol:

Livi!
Szerintem elképzelhető, hogy a joghurt kavart be az eperrel megspékelve. Előtte ettél ilyet?
Sajnálom a nyüszit. Kitartást!!!

Sue!
Jó a "vonalzód"! :lol:
Nem leszünk betegek!!! Csak front van vagy délelőtt megfújt a szél (nálunk nyílt terepen elég keményen fújt már megint).

Zsófica!
Köszönjük a bátorítást!!! :D Tudod, már csak azértis!!! :wink: Gyere közénk és írj Te is magatokról :D
Vonalzó :wink:


Privát üzi: Felejtsétek is el, mintha nem is írtam volna semmit róla, csak azt hittem, hogy mást is megtalált.
Jadey, inkább megpróbálom magam rövidre zárni, de sajna nem megy el a válaszom (gondolhatjátok, hogy a stílusa össze sem hasonlítható a feladójéval...).

Pöttyök: egyébként most, hogy írjátok, nekünk is van :oops: , de én a Babé koszmó elleni samponra "fogom". Ahogy használtuk pár napot a lába szárán jöttek ki ezek a piros, kiemelkedő pötyik, amik még most is megvannak, de már száradnak. Én csak vizes gyógyszertári krémet kenek rá. Remélem semmi extra.

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Jadey!
Olvastam, amit tegnap írtál és köszönöm is! :) Csak nem hittem, hogy a joghurt "ütős" kajának számít.... :roll:
Még most sem vagyok biztos benne, mert már 2 hete joghurtozom, de csak pár napja pöttyös a manó. Viszont márkát és gyümölcsízt váltottam a napokban. Létezik, hogy attól? :roll: :roll:

Most már befejezem a témát, mielőtt mindenki megunná! :)

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Olvaslak titeket sokszor,még régen írtam ide. Örülök, hogy nem hagyjátok szétesni a topikot.
Nagyon elszomorodtam a vitákon, maradjatok együtt, mert jó és igazán színes csapat vagytok!

Anikó

Kép[/url]
quito
 
 


Sziasztok!

Jadey, Lívi!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!



Ma Szolnokon voltunk és nagyon elfáradtunk, nagyjából futottam végig amit termeltetek. Nagyon örültem, hogy sokat írtatok. :)

Szegény Kata meg egész nap tök nyűgös volt, alig evett, csak 1-2perceket, mindig elfordult :( Sokat sírt is.
Egész nap a hordozóban volt, az is biztosan megviselte. Mindenesetre fürcsi után bealudt, azóta is durmol. :)

Kata homlokán és szája körül kis kiütések vannak, mint a pattanás, de nincs megérve. Kb. egy hete kezdődőtt, ma estére tök sok lett. Lehet, hogy ettem vmi olyasmit?

Fogzás, nyálzás, nyűgösségen kívül milyen tünetekkel járhat?

Lányok! A fánkok nagyon szuperül sikerültek. Megkívántam én is. :D

Dorka!
Jó a babák étrendje, amit küldtél. Nagy segítség lesz. Köszi.

Angel!
Corába mi is beakartunk ma menni, de már nem volt energiánk hozzá. Majd a héten valamelyik délután benézünk. Szép dolgokat vettetek.

Jubi!
Szupi a weboldalad, most nézegetem éppen. :)

Tina!
Jók a képek, megijedtem már miért nem jössz, azt hittem vmi nagy baj van. A mai 10,02-es hozzászólásoddal teljes mértékben egyetértek.

Linda!
Fánk recept :D Észrevettem a szép füébevalót, de akkor kedvem nem volt írni, annyira le voltam döbbenve és kiakadtam nagyon...

Na jó éjt, én is megyek durmolni, hulla vagyok...

Köszi

Kép
Kép
edi78
 
 


Négykézlábazás, amit el tudtunk belőle csípni. Így rugózta magát előre-hátra :D
Kép

Utána pedig pihenni kell ám!!! :wink:
Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok,

Csengő,
végre képek! B egyáltalán nem tűnik soványnak és betegnek - inkább az ellenkezőjének. Szép, kiegyensúlyozott, nagy babának :D Bátyóról is kaphatnánk fotót?
pöttyök: sztem allergia.

Bujka,
alvás :D
Gyalázkodó levél :evil: Nekem nem jött... Anyukád segitsége: hát igen, ez nagyon klassz! Ezért megérte elköltözni :wink: Érden meg tudott látogatni egyáltalán? Nekünk hetente jön Anyu, férjem hozza-viszi a vonathoz...

Bali,
holnap megnyitom a receptes topikot, OK? És felrakom a talkedli-receptet...

Sue,
nekem fogkibújás előtt volt nyafka napokig Lili. És a két kis alsó fogánál látszott egy-egy pici gödör, mielőtt kibújtak. Most Lizánál látom. És ő kibirhatatlan (na jó, túlzok - igy is tündérbébi). Pelus sztem jó, de az első éjszaka után többet tudok majd mondani...

Angel,
kösz az ikres bókot - nem azért, de nekem ritka szerencsém van, mert a csajokkal egész könnyű, úgyhogy nincs szó dupla munkáról, leszámitva a monstre etetéseket. Már gondoltam is, hogy irok a kismamának, mert ott valahogy csak a "hipernehézsorsú" ikres anyukák szólalnak meg. Mamám elolvasta a múltkor az ikres cikket, és azt mondta, rémregény :wink: Tényleg nem fényezésből irom, de ők három hónapos koruk óta elalszanak este maguktól (ha nem fáj vmilyük és nem éhesek), eljátszanak egyedül és együtt (mondjuk fél-egy órát egyhuzamban, de van, hogy tovább is), és nem igazán sirósak. Most a fogzást megszenvedjük kicsit, nade ennyi bőven belefér. Nálunk a cicisztrájk okoz gondot, mint vissza-visszatérő probléma, de ezt már megszoktam :wink: Sz'al nagy szerencsém van... (Most Liza itt ül az ölemben, meg is puszikáltam a kis fejecskéjét... mintegy köszönetképp :wink:)

Na, Lilike hiányol odaát Apával...

Nagyon jó éjszakát Nektek!

Puszi - Kata

ákata2
 
 


Melinda,
Beni továbbra is egy tünemény! :D

ákata2
 
 


Bali: Én el tudom képzelni, hogy márkafüggő... Nem mindegy, hogy mennyi trutyi van benne...Lehet, hogy a másik nagyon műanyag volt :roll:

Edi: Köszönöm!!!
Lehet a kajától, meg emlékeim szerint a fogzás is produkálhat furi dolgokat...

Bujka: Nem semmi a kiskarapek! Ebből hamarosan rohangálás lesz :lol:

quito :Köszi a bátorítást! És gyere sűrűbben! Ti jól vagytok? Tényleg rég hallottunk felőletek.

KépKép
Kép
jadey
 
 


Kata!

Gábor kiszúrta a kenyérpirító problematikát. A forgalmazó céggel régen kapcsolatban volt:

Steelbird Kft. , Budapest XI. ker. Nándorfejérvári út

Ha megvolt a cég a a cím, akkor bocsi.

Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Edit!
A pötyik a szája körül akár a nyál megváltozott összetételétől is lehet. Nálunk is volt ilyen.
A fogzás fosival, hőemelkedéssel is járhat. Meg ugye étvágyalanság. Biztos van még, de nem jut eszembe több :roll:
Nyügi: szegény Kata és szegény Ti :(

Quito!
Neked is köszi és gyere újra!

Na megyek, Beni újra ébredezik...

Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Próba egy, kettő :lol:


Sue :Ha nem tetszene a szín, vagy változtassak valamin, pl. becenév, szólj nyugodtan.

KépKép
suezika
 
 


Küldtem privit is, de mivel én léptem be először, engem értesített :lol:

jadey

KépKép
suezika
 
 


Most látom, hogy ugyanolyat csináltam, mint Edi Katájának van... Bocsi, cseréljek valamit??? A kislányt kicserélem.

KépKép
Kép
jadey
 
 


Csere egy-kettő :lol:

KépKép
suezika
 
 


Jajj Bujka neked is egyre helyesebb a fiad. Igy mar elhiszem a mutatvanyt! Balint most 7400g es 74cm.

BALI! NA erre jo a net. En pont penteken ettem epres joghurtot, mert elfogyott a meggyesem! Lehet ettol lett extra sok potty szombatra! Mostmar biztos vagyok benne!
Es persze BOLDOG SZULINAPOT!!!!

Quito es Zsofica! Gyertek gyakrabban.

Akata! A batyust eleg nehez lefotozni. A mostani ikres cikkre gondolsz a kismamaban? H. Dorkaera? (o a Gereb Agi nagylanya)


Mennem kell, mert nagyfiu nem bir magaval. Alommanoknak nyoma sincs.

cs
Vendég
 


Csengo: Ijesztő, de ugyanezek a méreteink :wink:
Nekem nem válaszoltál, most akkor jól megsértődök, jó? :lol:

KépKép
Kép
jadey
 
 


ahogy jott le az oldal Miki fiam Bujka Marcijat latva felsikoltott: OTT VAN MIKI! Es amikor Beni is betoltodott:HUHU anya, ott van Balint!
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Jadey, hat igen...restellem. :oops:
Szoval szepek a topic babak. Foleg a mieink :lol:

tobbiektol elnezest de faziskesesben vagyok.
Vendég
 


Jadey!
Gratula az első buszozáshoz. Én eddig csak kenguruval mertem, mert a kocsit elég nehéz lenne emelgetni és lehet, hogy nem tudnék olyan szépen mosolyogni, ahogy te, hogy segítsenek :lol: .

Bujka!
Mi még a terhesség alatt találkoztunk és egyáltalán nem találtam rajtad semmi kivetnivalót, főleg nem az alakodon :lol: .
Örülök, hogy javulást vélsz felfedezni alvás és szopi terén, remélem, hogy már csak jobb lesz. Gratulálok a négykézlábas mutatványhoz, igazán édes a képeken.

Simigabi!
Jobbulást!

Csengo!
A fényképeken Barni is ducibbnak látszik, a feje pedig kerekebbnek, de a videón szerencsére már eredetiben van rögzítve :lol: .

Ákata!
Köszi, hogy megoldod a receptes topic megnyitását, mert ugyan az én ötletem volt, de még nem csináltam ilyet és bíztam benne, hogy valaki felvállalja a feladatot. Már alig várom az ínycsiklandó recepteket.

Mamy hozzászólásán egy kicsit én is kiakadtam, mert eléggé általánosított a topicra vonatkozóan (pedig elvileg csak 1-2 emberrel volt baja). Most hogy ő már nem szándékozik jönni, esetleg visszatérhetnének a többiek, hogy újra a régiek legyünk.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Sziasztok!

nem is tudom hol kezdjem....
Beléptem kb 9-kor, láttam, hogy szombat du. óta 3 új olda lett, úgy örültem, hogy tele raktátok képekkel a topicot, elkezdtem bőszen olvasni, erre....
Komolyan azt hittem, hogy itt a vége, de TI lányok hihetetlen jók vagytok, és megmentettétek!!!
Mindenki annyira jókat mondott, én nem tudok már újat mondani (nem is tudnék, és egy szürke egérnek is érzem magam hozzátok képest).
NAGYON ÖRÜLÖK, túléltük ezt!
Én akkor jöttem ide először, amikor kb 7 hetes voltam, és véreztem, kétségbe voltam persze esve, de itt megnyugtattatok. utána valamiért (szerintem munka mellett valahogy nem ment a fórumozás) itthagytam a topicot, de végül visszajöttem szeptember környékén. no minden nem is ez a lényeg, már most is rezgett a léc, hogy így nem maradok itt tovább, de komolyan így nem tudtok lerázni :lol: :lol: :lol:

Linda, Jadey! köszönöm szépen, hogy gondoltatok most is Rám, és hiányoltatok.

na és most a hozzászólásaim, valószínű megint nem lesz rövid :oops: (bevallom jegyzetelni szoktam, és igaz, hogy sokat írok, de szeretek reagálni dolgokra, mert tudom, hogy másnak is jól esik, ha odafigyelnek rá :) nekem jól esik, bár most a sok olvasástól, a mai naptól, meg a késői időpontra való tekintettel, lehet, hogy kihagyok valakit, akkor bocsánat!!)

Linda! hogy a fenébe ne szeretném a fánkot, imádom, nutellával :lol: na Laura is már 3×fordult!! Nálunk sem sikerült ám még többször :) 160 km/h egy kicsit sok :( de majd kitalálunk valami mást :) nagyon szép lett a fülbevaló!
ja és igen, látod, én be sem mertem vallani, nekem sem lett túl jó a helyesírási tesztem :(

Csengő! végre, láttam képet Bálintról!! Nagyon édes, és vidám fiúcska!!! Ez tényleg elég riasztóan hangzott, hogy már 3 hónapja beteg :( de örülök, hogy már javul a helyzet.
Hangosan felnevettem, a Peti + Gesztenye pároson :) tetszett :)

Angel, megdobbant a szivem, amikor azt olvastam nem jössz többet - ez Bujkára is vonatkozik - nagyon szomorú lettem volna....
no az a lila utálat, csak nemhogy valmi focicspat miatt van ? :wink:
Örülök, hogy visszajött a tej! ügyes vagy!!! 2 hete nem ettél tejcsokit?!?! jaj hogy bírod?

Gesztenye! szegény Barni :( örülök, hogy mára aért jobban lett! A tesómnak is ma van a szülinapja! Boldog szülinapot a párodnak !
A köhögés nálatok mennyire volt intenzív?

Jadey, Livi!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKTEK!!!
Kép

Melinda-Bujka! Beni már 4 kézláb nyomja! Nem semmi! Nagyon ügyes, annyira aranyos!!! és ahogy utána pihen.... :)
elárulom, én is mindig kiröhögöm a párom, amikor Boti lepisilja!

Dorka! szegény Bendi :( nem múlik az a ... hasfájás :( mielőbbi jobbulást!

Tina! elpirultam, Botit 2× is írtad :) :) :) nagyon örülök, hogy újra itt vagy!!!

Jadey! a korral kapcsolatos vicced volt az első dolog, amin felnevettem a sok depi után! nagyon tetszett!!!

Á_Kata! Liza + nátha :( honnap derült akkor mégis ki, hogy nátha? sok jött az orrából szíváskor?

Nózi! ezzel a "be vagyok sózva, hogy elmeséljem ha a bab csinál valamit" dologgal én is így vagyok. de szerintem ez normális, hisz mi tudjuk, hogy ezek milyen nagy dolgok!

Ági! Jó segítséged volt :) annyira aranyos!

Gabi! mielőbbi jobbulást Tominak!

Edi! nem csoda, hogy Kata elfáradt!

Lányok, nekem szükségem van Rátok, bevallom!!! Nem hívhatom mindig a dokinénit! :lol:
de most komolyan, nagyon sok dolgot megtudtam Tőletek, amit köszönök!!!!

még azért elmesélem, hogy mi volt ma, de azt már egy másik hsz-be mert így is túl hosszú lettem :oops: :oops:

js és bocsi a hibákért, de képtelen vagyok visszaolvasni, már eléggé álmos vagyok.

Kép
Kép
beuka
 
 


Csengő! Miki! :lol: :lol:

komolyan egy bőrgyógyásznak ki kellene adni egy fényképekkel illusztrált könyvet a csecsemőkön előforduló kiütésekről, hogy legalább legyen fogalma a naiv szülőnek...
nekünk most a feje hátulján vannak piros sebekre hasonlító dolgok, vagy kikaparja, vagy a koszmó néz úgy ki :shock: nem tudom :oops:



Ma megvolt a keresztelő. Éjjel alig aludtam, picit paráztam, csak tudnám miért :shock:
kb 30- an voltunk ,család + barátok.
A bátyám lett a keresztapa, Ő fogta végig. Aludt, csak akkor ébredt fel, amikor levettük a sapiját, hogy meglocsolhassa a pap. (hú ez olyan húsvétiasan hangzott, pedig nem is :lol: :lol: ) egy mukkot nem szólt, onnantól csendben figyelte az esetményeket.
Megdícsért bennünket a pap, hogy nem nagyon volt még ilyen, No nem is kell mondanom mennyire büszke voltam. Ráadásul a kaján az ölembe ült, egy ideig vigyorgott mindenkire majd egy kis idő után elaludt, betettük a székébe, és szépen aludt.
mindenki el volt ájulva, én meg büszke voltam magunkra, hogy igenis nem sültem bele az anyaszerepembe :) pedig, minderről a kisfiam "tehet" akinek egyszerűen jó napja volt (szerencsére azért ez nem ritkaság, de ez nem rajtam múlik :))
Bocsánat azt hiszem kicsit ömlengős lettem, de tényleg jó érzés volt.
Ja mondanom sem kell az apuka, a nagypapa, és a dédipapa (mindegyikből csak 1 van:) úgy berúgtak, hogy csak na...
apuka 5 óta alszik :roll: kettesben fürödtünk Botival a nagykádban. kíváncsi leszek az éjszakára :lol: mármint apuka részéről, hogy kukorékol, vagy alszik tovább :)
na megyek meg is nézem, hogy él-e még :)

bocsánat, hogy ennyit pofáztam, de tényleg jól esik néha kiírni az embernek magából dolgokat, vagy egyszerűen elmesélni valakinek, akik még ráadásul kedvesek is a szívének :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka,

Na végre! Azt hittem már, hogy elvettük a kedvedet :roll:
Köazike a virágcsokrot :lol: Boldog szülnapot a tesódnak is!!!

Nagyon ügyi volt Botibaba a keresztelőn, jó érzékük van általában a gyerkőcöknek, hogy kik előtt és mikor kell bizonyítani :lol:
Párod él még??? Alá is tehetnél egy légzésfigyelőt éjszakára :wink:
Te szürke egér????? Ezt meg hogy a búbánatban találtad ki??? Felejtsd el! Te vagy az egyik legfigyelmesebb, legszorgalmasabb emberke itt köztünk, úgyhogy eszedbe ne jusson tovább állni!!! Képeket kérünk majd, biztosan szépek voltatok!!!

Tényleg, ajándékhalom, vagy pénz lett a családi meglepi a végén???

Gesztenye: Boldog szülinapot férjuradnak is!!

KépKép
Kép
jadey
 
 


Közben volt egy szopi! Még jó, hogy nem feküdtem le.
Ja igen, jut eszembe, éjjel már csak fekve szotatok (kicsit szunyókálok is közben), köszön szépen a tippeket!!!

Jadey! jaj zavarba hozol :oops: :oops: (köszönöm :))
légzésfigyelő :lol: :lol: jó ötlet, bár úgy hallom, az Ő saját légzésjelzője már bekapcsolt :lol: rendesen húzza.

képet, majd kérnem kell, mert mi hagyományos filmessel nyomtuk, de volt aki digitálissal fényképezett. (érdekes ez a filmes fényképezés, már teljesen elszoktunk tőle, tiszta zsákbamacska :lol: )

Végül zömmel pénzt kaptunk. Járókát fogunk venni, meg majd etetőszéket...

na de most már tényleg megyek aludni.
JÓ ÉJT! Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


:( elkaptam az influenzát. Méghozzá nagyon könnyen, uis. csak boltba és patikába mentem, máshová nem járok. Senki nem köhögött rám, de még betegnek tűnő embert se láttam a közelemben... Mindig kezetmosok, ha utcáról jövök be - szóval eléggé odafigyelek és mégis. :( A dokim meg egy igazi hülye, alig van betege, szinte senki nem jár hozzá. Azt se tudom, hogy szoptathatok-e, vagy azzal most bajt csináltam, hogy szoptattam??? Remélem nem.
Tünetek: hidegrázás, láz, izületi fájdalmak, fejfájás, általános levertség.

Vigyázzatok magatokra, könnyű elkapni.

Amúgy visszaolvasóban vagyok, és hirtelen csak annyit szeretnék, hogy:

Bali nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Angel - mindig olyan jól megfogalmazod a lényeget!!!

Lányok nagyon szuperek vagytok, hogy megmentettétek a topikot!

Beuka -akkor az elvártnál is jobban sikerült a keresztelő joggal vagy büszke! Remélem párodnak nem lesz túl nagy fejfájása :D Jó, hogy pénzt kaptatok így azt vesztek, amire szükségetek van.

Csengő - Bálint nagyon szép, vidám kisbaba! Miki :lol: :lol: :lol:

Bujka - még nagyon rég kérdezted, hogy kinek mennyi ideig játszik el a gyereke: Zsoltika teljesen egyedül játszik, nem igényel, de nagyon örül, ha játszom vele. Ez nem mindig volt így, de amióta forog, jól elvan :D Nagyon ügyes Benike - tényleg négykézlábra állt! Istenem, szinte minden napra jut valami új!

Edit - gratula Katának a forduláshoz!

megyek visszaolvasni :)

Kép
nózi
 
 


Nózi!

Nekem sincs időm, csak meg akarlak nyugtatni gyorsan: direkt jó, ha szoptatsz, mert így az ellenanyagokat is megkapja a kölök, nem csak a bacit... Sőt minél gyakrabban tedd mellre, kell a sok folyadék! :)

Beuka!
Én is túl akarok már lenni a keresztelőn! :) Büszke is lehetsz!!! Bár ilyen szerencsém lenne nekem is! :roll: :lol:

Mégegyszer mindenminek köszi a köszöntést!
Majd jövök!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Jóreggelt, Lányok!

Livi, Csengő,
mi a helyzet a pöttyökkel, betegségekkel?

Dorka,
hasmenés van még? Kell tenyésztés?

Remélem, ez a szép napsütés elűzi Nózi influenzáját is...

Jobbulást, Mamák és Babák!

Beuka,
nagyon jó, hogy itt vagy! Féltem, hogy elmész, és úgy örülök, hogy nem! Szürke egér dolog - micsoda egy marhaság!!! Hajam égnek áll!!!! Egyetértek Jadey-vel...
Hű, de klassz lehetett a keresztelő... Mi is tervezzük, csak a jobb időre várunk. Bevallom, én életemben egyszer voltam keresztelőn, akkor is szűk, családias esemény volt. Férjem szintén nem tapasztalt ilyesmiben. Leirnád pár szóban, hogy szokás ilyenkor? Ebédet ad a család, étterembe megy, vagy elég egy uzsonna - őszintén szólva most nem telne egy nagyobb banzájra, sajnos :oops:. Én arra gondoltam, hogy tavasszal, ha elkészül a kertünk, ott tarthatnánk egy kisebb összejövetelt, süteményekkel, szendvicsekkel, családi és keresztszülői körben...
Férjed túlélte az éjszakát? :wink:
Nátha: a doki vette észre, mikor elmondtam, hogy Liza néha hogy köhög. (Bántja a slejm a torkát - bocsánat, de ezt nem tudom szebben irni.) Úgyhogy napi egy porszivózás van.

Gesztenye,
bocsánat, nem akartam idegen tollakkal ékeskedni... :oops: :D Én már utánad irtam, valóban.
Megnyitom akkor ma, bár még én se csináltam ilyet. De csak megbirkózom vele :wink:

Melinda,
Gáborodnak ezer köszönet! Meg is keresem őket. Mégiscsak tarthatatlan, hogy itt áll a kenyérsütő, ami még lekvárt (!) is készit, de nem tudom használni... Jó, ha rászánnék pár órát a háború és békényi haszn.ut. angol/német végigolvasására, biztos menne, de kinek van ideje arra. Azt inkább rátok szánom :wink:

Na megyek, vár a házimunka...

Puszi - Kata

ákata2
 
 


Csengő - köszönöm a megnyugtatás! Akkor ma egész nap fekszem Zsoltikával no meg babanetezek :) a dokit kihagyom.

Kép
nózi
 
 


Csengő,
igen, arra gondoltam, de valahogy a többi ikres cikk is hasonló volt eddig (anno Krisztől kaptam egy ikres különszámot). Mindenki arról regélt, hogy majd' belepusztult (na jó, most erősen sarkitok), holott nekem vannak ikres ismerőseim, és 1. egyik se abálódott le, 2. egyiknek sem voltak extra nehézségei, sőt, kedves, jó babákról regéltek mindig. Mint ahogy én is a huhogó szomszédoknak, részvétnyilvánitó ismeretleneknek :wink:
PS: egyébként meg marhaságnak tartom, amit a cikk szerzője ir, nevezetesen, hogy egy jó gyerekkel nincs meg az az intimitás, mint egy örökké karon levő, sirós babával. (Elnézést a jelzőkért, de biztos értitek, mire akarok kilyukadni.) Elvégre az ember nem csak akkor és azért foglalkozik a gyerekével, mert az sir! (Nekem ebből az ikres cikkből nagyon ez jött le, sőt, még a mama utalt is rá, hogy a jó kisfiával direkte kellett foglalkoznia, mert jó volt).
Te soxor irtad, hogy Bálint milyen egy angyalka, mig Miki többemberes baba volt. Te hogy érzed, igaza van a cikk irójának vagy sem? Nekem ugyanis nincs összehasonlitási alapom.

ákata2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?