Új privát üzeneted érkezett!

Mentségemre legyen mondva, 10 évvel ezelőtti képek (avagy Sajtiné terminológusa szerint mi nyertük a versenyt)

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Kormi,
semmi bajom a mostani frizuráddal, de így, hogy láttam ezeket a képeket, miért nem növeszted meg a hajad valami olyasmire, mint az esküvőn? Iszonyat jól áll!!! Meg a barna szín is. Eredetileg milyen?



A nászutas képeken úgy nézünk ki sztem, mint akik lemaradtak az osztálytól az osztálykiránduláson. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,
Az esküvőn vörös volt a hajam, s akkor még daueroltatva volt. Nekem olyan típusú a hajam, hogy anno belerakták a legerősebb dauert, s három nap alatt kirúgta. Ez is csak pár órán át tartott. Csak valami egyenes frizura jöhet nálam szóba, sokmindent kipróbáltam már, még ez a legjobb, amit Zelma vág nekem. Jópár éven át kipróbáltam a vörös különböző árnyalatait, eredetileg totál fénytelen szőkésbarna vagyok, nagyon útálom. Most megvagyok ezzel a melírral. Hajhosszban próbáltam a teljesen rövidtől (iszonyú ronda) a derékig érőig (ahhoz meg túl kevés a hajam) Majd előkeresem, van egy 96-os kép, azon volt a legszebb vörös, de már megúntam azt a színt.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 

 
 

Kormi,
most már mindent értek! De a barna haj akkor is jól állna neked. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, az osztálykirándulós hasonlat találó, de ne felejtsük el hozzátenni, hogy nem ugyanattól az osztálytól maradtak le, mert míg egyikük gimnazista, a másikuk alsós... a szereplők beazonosításában nem segítek... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa!

Olyanokat tudsz írni, hogy én ilyet sose mernék..., de azért nagyon cool. :lol:

Köszönöm a dícséreteket 7 évvel ezelőtti külsőmhöz... de sajnos már nem leszek oylan többé... vagy igen? Diaa, kéne egy kis kitartás kölcsönbe, ha már végeztél a fogyókúrával! :lol:

Kormi!
Tényleg nagyon jól álltak a loknik! De megértem, hogy nem kívánod vissza, én is csak egyetlen egyszer daueroltattam be... másnap már úgy nézett ki, mintha csak be lett volna fonva és minden 10. hajszálam a tövétől 5cm-re letört... A vöröset viszont imádom, mint hajszínt. Rengetegféle vörös voltam már. Az olasz képeken van ahol vörös vagyok, aztán útközben lett befeste olyan nagyon szőkére. Egyébként az világos rézszőke... szín. A legsötétebbel kezdtem és minden árnyalatot végigfestettem... :lol: Vagyis minden hónapban másképp néztem ki. Jó móka volt, de most már nem lenne idegem hozzá. Most az eredeti hajszínemben pompázok ami szerencsémre tetszik. Barna, kissé szőkés és vöröses csillogással... mikor hogy süt rá a nap.

Hú annyi minden akartam még írni, de kezdődik a fürdetési idő és a Dani!!! összeveszett a Gergő!!!!!vel!!!! Merthogy a Gergő elveszi tőle a játékot, jóllehet szegény kis 10 hónapos még csak kúszik és felülni semtud.... (csak felállni, de az mindegy)

Kép
sasha
 
 


Cool!
:evil: :evil: De hát komolyan nagyon sokat változott Kormi! :roll: Persze ezzel most nem azt értem,hogy most rosszul néz ki csak másabb. :wink: :?

Pl:Itt vagyok Én. 8éve is ilyen szarul néztem ki mint most. :twisted: Néz csak!(A kép elég rossz minőség mert nem tudtam noooooormálisan lefotózni a képet. :oops: :evil: )
Kép Kép Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Livi, a rendes:
"Nesztek, biztos jól kiszáradtatok a sok szaladgálásban, jól jön egy kis hűsítő ásványviz..." :lol:
Kép
liviapu
 
 


Dia, harmonikusan festesz, akár mennyire is tiltakozol ellene. (De Kormi önbizalomhiányos... ezért írtam, amit :wink:)

Sasha, igen, te nem írsz ilyeneket, mint én, ami magyarázat lehet arra, te mért vagy szeretve :wink: De én soha nem törtem a népszerűségre, mindazonáltal remélem, Gabus nem bántódott meg, de eddig frappánsan állta a froclikat, és ez kettőnk közt amúgy is szigorúan kölcsönösségi alapon működik. (Gabus, szólj már 1 szót......) 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


szó

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagyon cuki Livicsek!


Coolasa
Azokat nem tettem fel... de a kedvedért felteszek egy elbaltázott sorozatot is...

Ma délben citromos tejfölös tonhalat ettem finom fűszeresen...
Bepácoltam... egy citrom leve, tej (szürkemarha ) fokhagyma, őrölt babérlevél, bors, rozmaring, oregánó, boróka... majd pár óra múlva kisütöttem és tettem még rá egy kicsi tejfölt... nagyon finom próbáljátok ki!
--------------------------------------------------------------------------------

Minden menyasszony nagyon csini!
...és hogy mindenkire mennyire ráismerek!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kikérem magamnak, 21 vagyok azon a képen!!! :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Liviapu, pont ilyen macis lepedője van Nokinak, mint a ti tv-teknek :wink: ugye milyen érdekes?

Kép Kép
coolasa
 
 


Mamac, a kis diplomatikus :wink: 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool!
Szerinted Nekem van önbizalmam? :shock: Harmonikus vagyok...... :lol: :? :shock:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia, igen, te rendben vagy, ezt sugárzod, sajnálom, te tehetsz róla..... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Nédda mán, Mamac gonoszkodik! Ilyen sem sűrűn van! :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mamac!
Húúú jól hangzik ez a hal recept. :wink: Kár,hogy nem igazán vagyok oda a halért. :roll:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Gabus, mamacból is sikerült kihoznunk, nem volt hiábavaló a soksok kacajos tanfolyam....

Jumam, Dada szeme hepiendes?

Natasa, te emigráltál?

Kép Kép
coolasa
 
 


Zoli lerajzolt:
Kép

Lehet, hogy kinyír, amiért feltettem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Gabus...
Jobb ha a férjemet nem kérdezitek ki gonoszkodás terén... rém cinikus tudok lenni...
Azt hiszem ez is csak azt mutatja, hogy ritkán járok talira...


Gabuska
Tényleg olyan vagy a nászutas képeteken mintha csak 13 lennél! :lol:
Nem hiszik azt a játszótéren hogy a kishugodat hintáztatod?
Ez persze bók... remélem neked is

Ilba
Kedden vagy szerdán vagy csütörtökön mit szólnál ha találkoznánk cd ügyileg? Hozzátok is elmehetünk bár, hogy odatalálok-e azt kétlem :?
Ha minden igaz jön a vízszerelő így a leendő lakástájékon leszünk...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gabus, mi a baj ezzel a rajzzal? Hasonlít. Mondjuk kevés olyan nőt találni a földön, akire nem hasonlít, de ne térjünk el a tárgytól... 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, :lol: , jéé, és akkor ezek szerint Nokinak és a tévénknek nagyon hasonló az ízlése..

Amúgy Gabus azt írta, hogy 21 azon a fotókon? Biztos csak felcserélte a két számjegyet (... :oops: , na, assszem inkább felveszem a nyúlcipőt) - Bár, amilyen gonosz Gabi, ...mert egy dolog, hogy felrakta a rajzomat a világhálóra, de hogy volt szíve Livit félbevágni?!?!)
liviapu
 
 


(ja, és amúgy tényleg hasonlíthat a rajz a Gabira, mert mikor megkérdeztem Livit, hogy "...és hol az anya?", akkor Livi felismerte Gabit a rajzon, mert odamutatott :lol: )
liviapu
 
 


Livi másik felét én is hiányoltam...
Amúgy látom az egész családnak erős művészi hajlamai vannak...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ti akartátok
Kép

Se autónk, se macskánk (vagyis kölcsönbe van), de nem baj... :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Apuci mitől fúvódott fel ilyen szépre? Livi frizurája amúgy korpulensen kivehető...

Kép Kép
coolasa
 
 


Az hagyján, hogy felfúvódott, de 2 orra van, mindkettő a füle helyén. :twisted:

Tegnap előtt - idevágó téma... - volt az M1-en emlékműsor Illés Lajosnak, egy csomó Illés, Fonográf, Koncz Zsuzsa nótával, hűűűűű, de jól esett!

Ilbusbilbus, ha olvasod, kapcsold mán be a szkájpodat! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek,
ma is néztük a bodykat, egy db angol mez volt, 11-es számmal a hátán, 80-as. Megvettük Livinek. :oops:
56-os egy csomó van, nem kell a jövendő beli kistesónak? :wink:

1 hete nem vettük elő a babakocsit. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabusbabus :D ,
bekapcsoltam.

Visszaolvasok.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Nézte valaki a döntőt?

Esküvői fotók tök jók, szerintem mindenki nagyon szép és boldog volt. :)

Jumam,
Nagyon jó az új avatarod! És nagyon irigykedem a szép, nagy konyhádra. :wink:
„Semmi mást soha nem irigyeltem senkitől, csak a szép, tiszta bőrt”: én is. :(

Mamac,
Fogyival nagyon ügyi vagy!!! Mennyi ideje csinálod?
Tali szupi lenne!!! Holnap kell visszamennem dokihoz, megmondja hogyan tovább és akkor tudom megmondani mikor jó. De ha nem jön közbe semmi, akkor kedden mi talira megyünk. Nem jöttök?

Kondelék,
Ez nem Mátrafüred?
Szép család vagytok. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mátrafüred. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Ezt a cserfes bandát!
És egyáltalán nem gondoltok azokra, akiknek ezt vissza illene olvasni :evil: Így én meg gondoltam magamra, meg főleg arra, hogy álmos vagyok meg fáj a szemem :? és főleg a képekre szorítkoztam :P
Nagyon szép /volt és most is az/ mindenki! Én kimondottan szeretem olykor a "nyálas" esküvős képeket nézegeteni :) De, azt is látom, hogy nem csak bennem teng túl az önbizalom :wink:

Mamac, gratesz a fogacskákhoz! A fogyihoz már gratuláltam. Egyszer szívesen felfogadnálak, hogy csinálj rólam képeket, mert a te fotóidon minden szép.

Cool, most lehet az egész Bnet egyhangúlag ellenem voksol majd, de szerintem a pároddal olyan egyforma-like szátok van. OK, a tőés vastagabb meg nőiesebb, de akkor is. És rakhatnál fel még nyálas fotókat :!:

Kormi, szerintem neked naggyon jól áll az a hajszin ami az esküvődön volt!

Jumam, tudom, hogy nem a konyha miatt,...de engedd meg, hogy tudassam veled, hogy a konyhában az ajzat nagyon tetszik nekem!

No, nem fogok most minden képet meg hsz-ra kommentárt írni, mert tényleg rengeteget írtatok.

Mi a szüleimnél voltunk a hétvégén. Elég gyorsan dőlt el, mert Szonjaapa az utolsó pillanatban mondta, hogy mégsem dolgozik a hétvégén :D
Képekben:

Kép Kép Kép Kép

És beismerem egy kissé f.stam mert, Szonja megmakacsolta magát és egyik babakajáját se akarta megenni. Így felnőtt kaját kapott és azt ette amit mi. Ma este szerencsére már elfogadta a neki csinált gabonás gyümit, de tegnap nem.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
1 évesen felnőtt kaját?! Szégyelheted magad! :lol:
Mit evett amúúúúgy?
A második képen nagyon hasonlít Szonjec és a nagyi frizkója. 8)
Nagyon csípem, mikor felhúzott orral, amolyan csákisan vigyorog. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


De jó Szonjáról a pártedlis kép!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nekem a második kép tetszik nagyon Szonjáról, piszok kis huncutnak néz ki! Látom, Leventéhez hasonlóan pöndörödik a füle mögül a haja.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Ez is egy nászutas kép, nem az ovis csoportommal vagyok. :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilyenre vadászok, de nagyon (már Benedek is belezúgott a neten keresgélve). Így ha valaki meglát egyet, síkítson, please!
Kép

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Gabus :twisted: Azt nem bánom, hogy ezt eszi csak hát mivel Ő eszik és Ő teszi a szájába és harap,...így sokkal kevesebbet eszik mint amúgy.
Reggeli nyista /cici/
ebédre: levesből répa, zöldbab + krumpli, zöldborső, kenyér
vacsi: kenyér, pipisonka, sajt

Ma reggeli: joghurt, kenyér, felvágott
Ebéd: krumpli, malacsült, kenyér, utána egy piskóta
Vacsorár már normalizálódott.

Egyébként engem a sírba visz ezzel a orrhuzogatással. Aranyos, de EGÉSZ nap így járkál és még fúj is hozzá mint egy veszett sün.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gabi,
és elhitték, hogy házasok vagytok? Itt tényleg borzasztó fiatalos vagy. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Van olyan közületek aki házas, de még nem volt nászuton??????
Gabus a te képeidre Cool kell, hogy reagáljon. Én majd csak olvasom meg írígykedem a nászt miatt :P
Kormi, ki gyártja ezt a játékot?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kép

csak úgy mert cukik

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Fiatalos?????? :D
Pimaszul fiatal!
Miért pont Lolita jutott eszembe? :roll:

Csajok, ugye márc első hétvégéjén megyünk kikapcsolódni? :oops:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Szonja
Mekkorát nőtt :shock:
Olyan nagylányos

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac, tényleg cukik, de írjál is valamit mert, addig nem tudok aludni menni pedig már nagyon kellene!

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
Fisher Price. Az új ára Karácsony előtt már 9000 Ft alatt volt, most csúsztam le egy teljesen jó állapotú használtról, az 6500 Ft volt, annyit simán megadtam volna érte.
Itt a linkje (itt van demo is, amin ki lehet próbálni, csak az én elavult rendszeremmel nem jön be):
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... cat=buroll

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


OK, írtál :)
Mákod, hogy nem az orrhúzogatást dicsérted :wink:

Most mehetek aludni :)

Jó éjt mindnekinek!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


ilba
Jó majd még beszélünk
most jön apósom elbitorolni a helyet...
Keddi talit már kérdeztem, hogy valaki cooli részletességgel eltudná e magyarázni, hogy kell odamenni... ha nagyon bonyi tuti nem megyünk no meg most a vízvezetékszerelés miatt sem egyszerű... vagy esetleg most jut eszembe mi lenne ha együtt mennénk óbudától? Ti mivel szoktatok?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kormi, bocsesz, de én meg azt hittem, hogy azért nyomozol, mert nem tudod hol lehet ilyet találni. De akkor te nagyon is jól tudod csak árat optimalizálsz.
Én most nem akarok játékot venni! Tőlünk TUTI nem játékot kap Szonjec szülinapjára, mert már elég van neki. És kezdek besokalni :twisted:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?