Új privát üzeneted érkezett!

Bee
A csészés dolgon nevetek mióta olvastalak! Kép
Jobbulást kívánok!!!!!!Sajnos ebben a "rossz" időben mindenki beteg :x

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csillagfény! Hűha! Lehet, hogy reggelre már Kandi üzenetére nyitom meg a babanetet? Sok sok erőt kívánok!

MNiki, Okr-nak teljesen igaza van, nekem is ez volt az első, ami bevillant: szerelmes vagy, ezt igazán megbecsülhetné a férjecskéd! ;)

Csakegy, nem tudom mi áll a javuló cukrod hátterében, de örülük, hogy rendeződött! Már csak pár hétig kell kibírnod a szurkálásokat! Az biztos, napi többször nem lennék képes megamat megszúrni! Nem semmi vagy!

KAndi, szuper, hogy már "üzemkész" a kocsi. Hű, most nem vagyok képben, ha fellebbez, akkor bírósági, vagy csak sima közigazgatási tárgyalás lesz? Mert ha az előbbi, nem hiszem, hogy belevág. Túl egyértelmű, hogy neked van igazad, és ha kicsit okos (vagy van egy jó és tisztességes ügyvédje) nem pazarolja a pénzét perköltségre.
Összeszorul a szívem, amikor ilyen történeteket hallok, olvasok. Én biztos elvenném a szülőktől. Kegyetlen világ az intézet, de ennek picurnak még mindig jobb körülményeket biztosítana, mint az a gazember apja. :evil: Apuka megérdemelne egy kis agyabugyát, mondjuk a börtönben.

Bee, gyorsan gyógyulj meg! :)

Okr, még nem találkoztam olyannal, akinek csak icipicit is, de szimpatikus lett volna az államtitkárka. Mostanában biztos gyakran csuklik. ;)

Kellemes vasárnapot! Csillagfény Neked pedig sok drukk!
mamint
 
 


Vkinek rajtam kívül p.é előtt fájt már a cicije????Vagy lehet a prolaktinom ugrott fel????Lehet kár volt abbahagyni a mastodynon cseppeket :x

Kavicska
Engem már bosszant,mennyire utálja!De mennyire tájékozott felőle....az még megdöbbentőbb.Még kiderül vmi régi ismerőse. :D :D :D

Csillagfény lehet már úton a kórház felé?!Nagyon izgi!Drukkolunk nektek+++++++ Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Kép

*Csillagfény* nem üzent,pedig nem volt kikapcsolva a telcsim!Lehet,még jól kipihente magát,a menet elött! :lol:

***Mamint***NA ahogy Én tudom,az ügy sima lenne,hiába nem ismerte el.....de mivel 100%-ra Őt hozták ki károkozónak. :twisted: DE fellebbezhet 8napon belül......de nem ismerem a menetet...hála istennek....nem tudom,mit tehet....csak,hogy ha nem fogadja el a rendőrségi határozatot,akkor hosszadalmas lesz az ügy....
De köszike,hogy ,ennyire biztatóan írod,hogy mit tegyen inkább!!!! :wink:
Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt!

Látom Csillagfényék még egyben! :) :shock:
Andika korán keltél!




LH tesztem kb uolyan,mint tegnap.Cicik fájnak,a fejem csupa patti,mint mensi előtt.Mi van ilyenkor????Most megint megjön?? :shock: :shock: :shock:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Krisztinke!Lehet ,Nekem is fájna....de mivel,nincs pé-m,így nem tudom,hogy fájna-e! :lol: :lol:
De Neked tuti pé-d van,erősebb lett az Lh teszt?

Oksika,meggyőztetek,nézetek egy progi szintet és majd,az eldönti....sőt lehet kérek egy UH-t is!De sajna ez is csak tolja a napjaimat.......miért nem tud,csak simán megjönni????? :shock: :evil:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szervusztok Drágáim! :)

Kandika!
Napsugaras megvan, kellemes is volt. Úgy tudok aludni hétvégén, de úgy...! :)
Csillagfény nickjét láttam ma reggel! :)
Valószínüleg még 2 in 1. :D

Kriszta!
Szerintem ne idegesítsen, mert a párod nincs egyedül ezzel. A Kaális topikban is kinyílt a bicska a lányok zsebében.
Nem egy közkedvelt nőszemély!
Kellemes hétvégézést Nektek!


Olyan jó, hogy még csak vasárnap van! :)

Kavics
(29 cn.)
Vendég
 


Semmi csajok. A hasam keményedget, de ez a kis lustaság csak nem akar kijönni....
de köszönöm, hogy velem vagytok.
Mindenki izgul, és naponta kérdezgetnek körülöttem.
Én pedig lassan már kezdek belenyugodni, hogy ez a kis lustaság még alszik egy kicsit, aztán majd jól megrugdossák a kórházban, hogy jöjjön ki.
kavicska, ja furi az, hogy most egyre kevésbbé félek a szüléstől, mint eddig, mert úgyis túl kell rajta esni, másrészt meg úgysem tudok ellene tenni semmit, majd igyekszem jó kislány lenni. Meg nagyon kíváncsi vagyok már a kis lurkóra.

kandika, durva a sztori, amit írtál. Én azt sem tudom, az anyuka hogy bírja. Én tuti elmenekülnék valahová, ahol nem talál meg.

Üdv mindenkinek, szép vasárnapot!
csillagfény
 
 


Krisztinke!
Nati bebiztosítja,hogy hétvégén se aludjak 6-7óránál többet.....na de Ő már alszik 10-kor,de Én :shock: .... Gondolom Ada is ilyen!?
Nem fog megjönni,főleg ezen a ciklusnapon......inkább pé-d van! :P
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika
Én inkább halványabbnak látom,és a petefészkeim sem szurkálnak. :wink:
Azért tuti kizárt,hogy tegnap p.é lett volna.Szerdán még domináns tüszőm sem volt,csak a sok apró.Bár ki tudja,lehet nem látták.

Progi szintet mindenképp nézess!Egy UH,és vérvétel csak egy nap csúszás.Az nem vészes.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kavicska!Na akkor ezt pont Neked tettem fel...mármint a képet! :wink:
Aha látom a 2:1-est itt sunyizik! :lol:

***Csillagfény*** citrom félbevágva és szőlőcukor legyen Nálad....nagyon lényeges!Na és babatörlőkendő!!!!!!Almalé-szőlőlé!!!!
ÉS nyugi,a végeredményre gondolsz....minden simán fog menni!

Megyek Natit gyötörni.....olvasni kell 1-2órát!

na pusza
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


.....na láttam,már karón varjut......
Áfonya,hogy lett terhes....na és van még itt a neten egy ismerősöm,elmaradt az inszem,mert nem volt tüsző.....ma 9hetes terhes!!!!hihihi :lol: Jó hogy van Uh,de néha minek!!!!! :shock:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika
Ada 23 óra körül szokott elnyúlni,és reggel elég korán kel,de ma aludtunk 8-ig!

Cicikhez:Lehet a prolaktin csökentő szerem hiányzik.holnap el is megyek,veszek egy üveggel.Aztán meglátjuk.

Csillagfény
Ez a gyermek megvárja a hétfőt :D

Kavicska
Édes sokáig alvást használjátok ki,mert a babával nem lesz ilyen-! :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Néha úgy beindulnak a társalgásaitok, hogy alig lehet visszaolvasni.... :D

Andi:
szép kint az idő, erre jó volt kelni, pláne, hogy nemrég keltem, de rögtön ide vezet utam... :D (na persze, anyukám volt az első, mert hívott, hogy fent vagyunk-e, erre én , most már igen...)
Az autóval kapcsolatban:8 nap a fellebbezés a kézhezvételtől számítva, ami lehet, hogy csúszik, mert sok ügyfél azzal húzza az időt, hogy nem veszi át!!!!ekkor a szabály: 2. kézbesítés után 5. napot úgy kell tekinteni, hogy kézbesítették!!!onnantól számít a 8 nap!
Ha fellebbez, jön a tárgyalás, amit én nem tartok hosszúnak, mert kirendelnek szakértőt, aki megállapítja, hogy ez meg az történt, az előfordulhat,hogy a károkozó is kér szakértőt, de az kissé drága neki, nem izgulnék, hogy ezzel húzná az időt.
összességében annyi, hogy ha fellebbez is, ne úgy képzeld el a tárgyalást, mint amikről hall az ember, hogy eltart x évig, mert ezek simább ügyek.
Ha kell bármi, segítség, csak szólj!


olyan szép az idő, mi meg itt gúvasztunk és tanulunk mindketten , szemétség, ahelyett, hogy kint lennénk!!!! :evil:

Esemény is volt nálam: jelentem 1 cn!!!!!
végülis ezk után kár volt így izgulni, mert 30 nap tényleg korrekt 70-90 naphoz képest!és csak 2 hete szedek 1,5 tablettát!!!!

Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem:
lesz átjárhatóságim, ettől függetlenül is szedhetem aznap is a meforalt????nem laparral csinálja, hanem valami folyadékról dumált a doki.

Lafead
1 cn.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap csak beugrottam. Aztán meg már nem engedett be! :evil:

Mniki!

Én mindig mondom, h. a sport veszélyes! :lol: Máskor azért egyél előtte vmit!

Lara!

Ja! Akkor jól van! Már kezdett meginogni a hitem a dokinkban! :shock:

Csakegy!

Szerintem a karácsonyi dőzsölés cseszte el a cukrodat. De szerencsére a diétával rendbe tudtad hozni!
Én is ezen filóztam a minap, h. nem elég azt mondani a diabéteszes kismamának, h. 170-180 g szénhidrát, hiszen azt egy csokival már reggel le lehet teljesíteni! Lehet, h. a diabetológusok és dietetikusok is továbbképzésre szorulnának! :shock:

Kandi!

Örülök, h. legalább már működőképes az autó. Remélem a p.csa nem fog fellebbezni! :evil:
Már miért ne lenne jó tőle a 3. napi hormonod? Másoknál is azt szoktuk javasolni, h. ilyen maratoni ciklus után célszerű meghozni a mensit és utána csináltatni hormonvizsgálatot. Szedd be nyugodtan! De azért előtte legalább a hődet mérd meg!
Hát mindenesetre egy gyermekvédelmistől meg kéne kérdezni, h. mi ilyenkor a teendő! Csak sajnos az anya azt fogja vallani, h. csak elesett a lépcsőn. :cry: Aztán a végén még te nézegethetsz hátra a sötétben! De ha azt látod, h. a kicsit is bántja, mindenképpen szólj a gyermekvédelmiseknek! :evil:

Mamint!

A „tisztességes ügyvéd”-en jót nevettem. :lol: ( Bocs Babancs! :? ) Az ügyvéd feladata az, h. annak az érdekeit képviselje, aki felkérte! A fennálló jogrendünk pedig tele van megfelelő kiskapukkal, h. egy ügyes ügyvéd még a teljesen egyértelmű ügyeket is meg tudja fordítani a védence javára. Persze megfelelő javadalmazásért. :wink: De remélem a csajnak nem ér meg ennyit a dolog! :evil:

Csillagfény!

Akkor majd holnap! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Ez a babanet dilis egy csöppinkét! :?

Rambóka!
Nemcsak Babancs jogi végzettségű, Lafi, Mamint is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lafi!
Gratula a 1 cn.-hoz! :)
48 órával a HSG előtt (ez a klasszikus kontrasztanyagos, RTG képerősítő alatt vézett átjárhatósági) el kell hagyni a metformint, és a beavatkozást követő 48 órán keresztül se szedd be.
Nekem kedden volt, ezért már vasárnaptól nem vettem be (szombat este volt az utolsó szem) és péntek reggel volt a következő amikor bevettem.
Ha UH -s lesz, akkor ott nem muszáj elhagyni!
Ezt tudd meg pontosan, hogy melyik lesz!

Backa!
Hogy vagy???
Hogy haladtok? Punkció? Transzfer? Ideje? :)
Vendég
 


Rambóka!

Én berezeltem, amikor mondta a lapart a telefonban. Hirtelen csak annyit tudtam mondani, h "uf". Válaszul visszakaptam "uf ". :lol:
Én bízom benne, h ez az átfúvás elég lesz a babához, hasonló képpen mint tavaly. De több sikerrel.

Kép
lara26
 
 


***Lafead*** Ahaaaaa,akkor nem lesz veterán a kocsi,mire lezárul az ügy....ennek örülök!-és köszike előre is a segítséget! :)
Szóval ha nem veszi át....akkor se tudja a végtelenségig húzni.Bár az Ő helyében,engem érdekelne,hogy mi van abban a boritékban!
Első cn,na az szupi....bár Én is ott tartanék már!
Férjem nagymamája kb. 1/2 6-kor csörgeti a telcsit.....és kérdezi meg,hogy még alszunk......de Én minden zokszó nélkül,vissza tudok aludni! :lol:

*****Krisztinke*****na az a 8óra is jó,....az már reggel!
Sajna Én csak hétvégén tudok fényes napra ébredni....a többi napon,már rég dolgozok....pedig,a hold világit csak....vagy a sötét felhöktől,még az se! 8)

***Rambóka!***Na akkor most vegyem is be?????vagyis,ha ma elkezdem,és szedem-úgy megyek vérvételre....semmit nem rontok el???
Hétfőn kezdi az igazi ittlétet a baba,szóval,akkor már több időm lesz....megnevelni az apucit.....lehet...kap egy-két pofont....csak nem lehet elriasztani,mert lelép....mielött,akár merre lépnénk az ügyben....szóval nehéz....hiába tanultam pszihológiát....ez már 6x3éves......mást kell alkalmazni,mint a kicsiknél!Nehéz....de majd mérlegelünk! :?

***Kavicska****Főzöl ma,??????Vagy Apa kápráztat el valamivel ismét???

****Csillagfény****Óránként azért jelentkezhetnél..... :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kellemes Vasárnapot mindenkinek!

Csillagfény, akkor a drukkok maradnak. :)

Lafi, gratula a rövid ciklushoz! Következőben már lehet, meg se jön! ;)

Rambóka, a tisztességest úgy értettem, hogy az ügyfeléhez korrekt. Mert nagyon sok ügyvéd van, aki beleviszi mndenféle fellebbezésbe, perújításba, felülvizsgálati kérelembe a védencét csak azért, hogy az fizessen. Közben meg semmi értelme, csak a pénze csökken az ügyfélnek. Lafinak, abban igaza van hogy ha tárgyalás lenne mégis, nem nagyon tud sok mindenbe belekepaszkodni a nő. A bíró se engedélyez minden bizonyítási indítványt.
Szóval, KAndi, no para! :D
mamint
 
 


Andi:
Az a gond sok esetben, hogy nem akarják tudni, mi van abban a borítékban:(
mivel amúgyis tudják, mi van benne!!!!próbálják húzni a dolgot, sajnos. nem egy ilyet láttam, de ne aggódj, a Te ügyed azért nem kacifántos, mint egy nehezen bebizonyítható ügy. egy kicsit tudja húzni, ha van ügyvédje, egy kicsit még tovább, de marhára már nem tudják húzni a tárgyalás végét, amennyiben eljut az ügy a bírói szakba!!!!
nem lesz gond, nyugi!és a kocsid sem lesz veterán, nem tart addig:)

Kavicska
köszi az infót!megérdeklődöm a dokitól, hogy melyik lesz, de sztem a klasszikus.
azt mondta, be sem kell feküdni, csak pihizni utána 2 órát és ennyi. meg kontrasztanyagról dumált hogy ha van valami elzáródás és nagyobb nyomással csinálja, akkor az még átjárhatóvá is teheti.
Vendég
 


Mamint:
bárúgy lenne :D
de sajna, ebben max reménykedni tudok...
Vendég
 


Ja! Akkor bocsi! :oops: :oops: :oops:
Túl sok TV ügyvédjét nézek mostanában!
Tényleg ügyvédcsajok, ti is nézitek? Csak nekem tűnik flegmának az a rendszeresen megszólaltatott ügyvédcsávó v. nektek is? Mert ő a szócsavarás tipikus esete számomra! A másik, idősebb ürge sokkal szimpatikusabb, az legalább használható tanácsokat is ad!

Kandika!

Azért a mensi 3. napját várd meg azzal a vérvétellel! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szeretm nézni, igen.Legfőképp, mert mosolygok néha. annyi sok hülyeséget látok és hallok benne.
néha Juszt juszt is meg akarja a dolgokat egy pillanat alatt oldatni velük, pedig egy ügy olyan kacifáncsos is tud lenni, hogy igazán nem is magán a tényálladékon múlik a dolog, hanem az ügyvédek észjárásán és jogtudásán.
mert messze is el lehet jutni egy-egy ügyben, ha olyan bizonyítékokat talál egyik-másik....
ezért tud elhúzódni egy-egy ügy...
na de azért a bírók tudása sem semmi, tisztelet a kivételnek, sajnos!!!!a mostani ítéletek, háááát megérnek egy-egy misét :evil:
Vendég
 


Titeket olvasván a következő jutott az eszembe:
politikusoktól, rendőröktől, orvosoktől, ügyvédektől, APEHesektől, bürokratikus ügyintézésektől, hülye tanároktól mentsen meg az élet! :lol: :lol: :lol: :lol:

De verőlegények kezébe se kerüljön az ember! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kavics!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


Rambóka! :lol: Persze a 3.napi vérvételre várok a 3.napig......de Norka-Kavicska írta,hogy nézessek progit,hogy volt pé-m?és kell a duphaston vagy sem........na de akkor ne szedjem be a progi vérvételig??????vagy elöbb nézessek progit és utána kezdjem el szedni????Végülis....csak a 47.cn :lol: napon vagyok! :? :shock: Na??????

Kedves szakértők....köszönöm szépen!!!!!Lafead-Mamint!!!!!!!! Kép


Kavicska....mit főztél ma???????????Ne lógj meg a válasz elől!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Természetesen addig ne szedd be, mert akkor fals eredményt fog adni!

Majd, ha kiderült a progiszinted alapján, h. volt-e PÉ-d, csak utána vedd be mensimeghozás céljából!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska:pláne, ha még kominálod is némelyik állást a másikkal.... :D

amúgy tényleg, az a baj, hogy sok kedves kollega, akit apu meg anyu beprotezsált olyan helyekre, ahol ész is kéne nemcsak mani, meg ismertség, nem tudnak megállni a lábukon és még a sulit is úgy intézték el nekik, hogy EGYEDÜL voltak bent a tanárnál...nyilván mindent tudott.....azért kapott mindig 5öst....
na szóval velük van teli a pálya és hát menten meg mindket is azon ítélet vagy bármi más , amit az ilyenek kicsi kezükkel írtak alá.
sajnos, ez van.
akinek meg esze van de semmi ismerőse max örülhet, ha titkárnősdit játszik egy multinál....és nem ő lesz a bíró, ügyvég, ügyész...ügyvédséghez meg naggggyon dok mani kell, szóval zárt a kör.nehét kitörni.
de azért én és néhány ismerősöm mindent megteszünk, hogy ismerettség nélkül is, de vigyük valamire....
Vendég
 


Kép -nehogy ,így járjak a végén :!: :lol: mert akkor Kép de akkor: Kép a qrvának!
Na de akkor majd,ott lesz a fény az:Képvégén! Na nem poénkodok tovább....megyek teregetni....Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


nem tudom, lehet, hogy erős voltam. csak elkeseredett egy kicsit, nem ezt vártam, amikor anno jelentkeztem ide.
pedig szeretem a hivatásom....
Vendég
 


Andi:
jót mosolyogtam!!!!!!!!!!!!!!tetszett!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D
Vendég
 


Lafi, cseppet sem voltál erős. Ez így van, nem kell szépíteni! :(

Andi, jófej a macsek! :)
mamint
 
 


Rambóka!Okés,tiszta,akkor nem veszem magamhoz... :lol: Majd a vérvétel után!
****Lafead::::::::ne legyél szomi,minden pályán ez van,,,,,,sőt...néha a szülők,úgy tudnak viselkedni,mintha csak az Ő egy szem gyerekével játszadoznánk,(nem 14-15 másikkal egyetemben)....mikor elárulom,hogy 70.000.- a fizúm....azt hiszik hazudok...éppen ezért van Nálam mindig fizetés papir.....szóval azért vagyunk egy páran....akik a munkánkat, nem csupán a pénz miatt csináljuk!!!!!Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


mamint:sajnos.... :cry:

amúgy tök jó, néha, ha belépek a rendszerbe, az utolsó hozzászólást p. 2006-os dátummal írja, de még az előző oldalt adja fel utolsónak.akkor frissítek, újból jó, majd ha küldök valamit, ismét ugyanaz a probléma....na meg van olyan is, hogy nem is jön be semmi.
Vendég
 


Kép

Na Csillagfény????Megy ,már a 1"segre" pacsi????


1"segre" = popókára!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi:
nem szomorú vagyok, megszoktam. tudom, hogy más pályán is hasonló problémák vannak. sajnos. ez a mai világ.

eszméletlen, amiket felteszel, nagggggyon tetszenek.

én néha olyan kislányos vagyok, mindig röhögnek bent rajtam a mhelyen, férjem szerint nem is kéne nekünk gyerek, elég vagyok és is neki.állandóan ilyen gyerekes hülyeségeket veszek. kedvencem a színes tollas toll.most is vettem egyet, azon tigris is van, de van micimackós is, narancsszínű és világít,ha írok vele.
megzabálom az ilyen dolgokat!!!!
szóval visszatérve,nagyon tetszenek, amiket csatolsz....
Vendég
 


Kép jimmy kutyám

imádom ezt a kicsi okos vizslakutyát, jimmyke és nagyon intelligens és szép és okos és kedves, és imádja a gyerekeket és .....
Vendég
 


Lafi
Az a toll,ami világít miközben írsz engem is érdekelne.Hol vetted?????????
Hivatáshoz:egy nappalis csaj ecsetelte milyen jó is én szakmám (ő ügyvitelire jár) ide a kutya se akar menni dolgozni ,így hamar kapok állást :shock: :D Azrán közöltem,hogy már 12 éve van állásom ebben a remek szakmában :lol:

Andika
Az enyém is annyi,mármint fizu.Ha sokat éjszakázom ,és túlórázom néha átlépi a bűvös határt! :wink:
Nekem a kocsis-szaladós kép tettszik!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kép -na Krisztinke,ez a kép Tőled van,azt hiszem.....na meg,hogy mész: Kép sütni-főzni és Kép na meg...... Kép de most jön a kedvenc sorozatom......majd jövök utána!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Okr:
a nagyvárad téri metróaluljáróban. 500 ft. ott ahol várod a metrókat, van egy újságárus, nála vettem.
van kiasautós kékben és rózsaszínben pompázó tollakkal.
van micimackós, tigrises, ezek sárga tollasak,
van királylányos annak a színét nem tudom....
mindegyik feketén fog
és írtóra édesek,ezzel virítok bent a mhelyen is az ügyfelek előtt is, alig néznek idiótának... :D de nem zavar túlságosan....
Vendég
 


-édes a kutyika!Nagyon hosszú nyelve van ám! :lol:
A cicámról nem teszek aktuális képet,mert Ő már inkább a toronyőrre hasonlit!!!!szegénykém..... :cry:
Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lafead!
Csak laza vagy,nem idióta!Kis aranyos.....de nem szorakozott....azt megcáfolod a tudásoddal!!!!KépJó lehet az a toll! :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi: :D
de még milyen jó!!!!!!!!!!!!!egy egész kis család figyel az asztalomon, minden nap másikkal írok.....
van világítós, van tranzfeszcica(nagggggyon tollas, rózsaszín), van lila, van pillangós tollas, szóval minden....
Vendég
 


Lányok, hogy itt milyen csevely folyik!

Kandika!
Diák ebéd volt. Spagetti, bolti szósszal. :lol: :lol:
Isteniii! :lol: :lol: :lol:
Nem volt kedvünk kotyvasztani! Kép

Ó lányok!
Olyan szép szakmában dolgozunk.
Mindenki tanul valamit, lányos ábrándjait álmodja.
Aztán a fenekünk hozzáér a hideg falhoz :shock: és felébredünk! :lol: :lol:
Valahogy ez a bunkó hasonlat jutott az eszembe. :roll:

Lafi!
Olyan tollat, a legközelebbi Budapesti tartozkodásomkor, fogok venni!

Kavics
(29 cn.)
Vendég
 


Kavicska
Légyszi vegyél nekem is,mert én sosem járok arra! :P

Lányok ,most megyünk apával ,most még megtehetem.Puszika,jók legyetek!! Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kép Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jelentkezem.....
Keményedés marad, más nincs. Nagy séta volt duán :)

üdv mindenkinek! :)
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Csillagfény :?: :!:

Lafi, édi a kutyusod! Miért lennének hülyeségek azok a tollak? Úgy fel tudják dobni az ember napját az ilyen dolgok! Szeretnék én is de a csajom úgyis lenyúlná... :wink:

Kandika,a babás sztorid nagyon kiakasztott. Én is úgy gondolom hogy szegénynek nem biztos hogy jobb ha "családban" nő fel! Ilyen "szülőkkel"... :evil:
A képek amiket felraksz nagyon jók! Ezen a páron akkorát nevettem! :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:
Én is találtam egy párt, olyan édi!
Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?