Új privát üzeneted érkezett!

KépKép

Samunak sok-sok gyógyító puszit küldünk!

KépKép
logi
 
 


BENDE! BOLDOG 3. HÓFORDULÓT!!!

Kép








R

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Muti muti a cipőt!!!!! :P Mekkora kell Nikinek?

KépKép
logi
 
 

 
 

BALA, BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kép

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Nikinek most a 18-as a jó. De a rózsaszín 19-es, a kék pedig 20-as. De ezek mintha picit kissebb méretek lennének. Nagyon szépek voltak fiúknak is!!! És hát ennyi pénzért :roll: 10e-alatt nem láttam még ilyen minőségűt :roll: Horror milyen drágák a gyerekcipők :evil:

Mindjárt teszek fel képet!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Kép

Kép
Lábujjhegyen :-)

Kép
Indulunk a Corába!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Jónapot :)

Sajnos én nem metróval járok, úgyhogy most kell behoznom a tetemes lemaradást :)

Minden okés, dolgozni jó, gyermek jól viseli, apja is. Gép végül három napig feküdt a javítós pasinál, bent pedig lassan őrölnek a bürokrácia malomkövei, kábé hétfő lesz, mire csatlakozhatok a mátrixra, úgyhogy mindenféle elvonási tünetem van.

Nekiállok az olvasásnak, aztán esetleg az írásnak.

Mindenkinek puszi. M.
mircike
 
 


Sziasztok!

Samunak boldog féléves szülinapot, és hamar-gyors gyógyulást kívánok!!!!!

Bendének boldog negyedéves szülinapot kívánok!!!!!

Balának meg boldog névnapot!!!!!

Mi most ebédeltünk, nagyok délutáni pihiben vannak. Liza alszik. Nyugi van és békesség.

:D :D :D :D

Emmával délelőtt voltunk korizni, nekem 10 éve nem volt kori a lábamon Emmának meg soha. Vicces látványt nyújtottunk a pályán, de jól éreztük magunkat. Apa tartotta addig itthon a frontot Flórával és Lizával. Nem volt szerencséje Liza ordibálós hangulatában volt. Már nagyon várt minket haza. (Hülye nagy szél van, nem csoad hogy Liza kicsit nem jól viseli)

Na pihizek kicsit! Mindenkinek kellemes szombatozást, a betegecskéknek gyors gyógyulást.

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Szia mircike! De jó, hogy újra itt!!!! :wink: szuper, hogy minden jól alakult :wink: .

Jujj de szépek ezek a csukák!! Ilyen szandis fazon volt fiúsban is Reni? Borin a mai napig nagyon szeretem ezt a zárt szandál fazont, jól ki lehet használni.De sajna ami neki volt 20-asban, az nem lesz jó Marcira (virágos-szivecskés :? )
Na, megvan a délutáni programunk :D .
Niki annyira cukkancs, az a pocak meg zabálnivaló. Apja imádja a csajt, mi? Már írtam, de megint leírom, csudajó így eltűzve/feltűzve Niki haja :wink: .

KépKép
logi
 
 


Még annyit, hogy tényleg jó árban vannak ezek a kiscipellők. Már én is nézelődtem, egy pindurka minicsuka 10ezer meg afölött van :cry: :( :? .

KépKép
logi
 
 


Zsóka, ha megnyitod, akkor látod, h milyen termékek vannak! :D
http://www.cora.hu/akciok/akciok.php

Miricke, tök jó, h vagy! :P :P :P

Nóra, tök jó lehetett a korizás!!!!!!!!!!!!! :P :P

Reni, Niki nagyon édes!!!!!!!!!!!!És már milyen nagy lány! :P :P Cipőcske sztem is nagyon szép!!!!!!!!!!!!Én is helyből 2 vettem volna, ennyiért, főleg, h még csinos is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És ahogy Zsóka írta a "fazonja" is jó! :P :P

Akkor Kata, Zsóka jó shoppingolást nektek! :P :P
mazsolák
 
 


Hátszóval nem baj, ha nem reagálok mindenre? Annyi volt, hogy bizti kihagynék valakit vagy valamit, pedig csomó mindenre tudnék ám írni jókat :)

Felmerült itt: Tehát úgy van, hogy délelőtt itthon vagyunk ketten Mirkóval. Délben ebéd, elaltatom, közben hazajön apja, elmegyek, kettőre bent vagyok munkahelyen. Gyermek négy körül ébred, én fél hétkor itthon vagyok. Bölcsis jel majd akkor lesz, ha megyünk márciusban. De akkor aztán feltétlenül megírom ám nektek!!! :)

Képekre mindenképpen:
Zsék tündériek, a kis lovas kép :) Jelmez nagyon ötletes!
Bori nagyon édi volt kicsinek is, és tiszta Marcus :) Egy évesen milyen tipikus az az egy éves nézés :)
Lizacica egy tündér, mint mindig :) Hihetetlenül megnőtt!!! :)
Niki szokás szerint egy bombanő! :) Szobaszánkó :)
Juli milyen nagy már, hihetetlen!!! :)
Samunak azok a husi kis bicepszei :)
Márk is milyen kis husi!!! :)


A maiakra már tudok reagálni éljen :)

Tali: Mindenki welcome ám, Anaci ne hülyéskedj :) Nagytesók is!!! Én férjeket is szívesen lecsekkolom, de enyémet nem tudom ígérni nektek cserébe :)

Edus: Ha a titkárod nem elég, akkor tényleg szívesen segítek, leszek a titkárnőd taliszervezés ügyben, jó? Majd bentről írok neked mélt. És akkor darabszámot, helyet, időt mindent körímélben el tudunk intézni, oks? Munkaidőben ofkorsz :) (Bár ugye délelőtt is az van, a délutáni csak a második műszak hehe)

Zsófi: Adjál csak alma-őszit neki, aztán kész. Az a legfinomabb és mehet is ennyi idősen. Jobbulást a trutyihoz!!! Szívjátok neki sokat. Tudod normálisan használni az orrszívót? Nekem beletelt pár idegbajos éjszakába, mire rájöttem, hogyan kell rendesen kimosni, meg hogy az orrlyukában kicsit mozgatni kell, hogy a legjobb pozícióba kerülhessen a vákuum.

Kata: Én abszolúte sokáig tettem elé partedlit, de már nagyobb volt... ööö most gondolkozom..., olyan fél és egy éves kora között volt a leghúzósabb, akkor szinte egész nap partedlit raktam elé. Ilyen kis korában még biztosan nem. Mert már ült, ahogy emlékszem... Ikeában lehet 200 Ft körül kapni öt darabos pamutot.

Julcsi: Remélem jobban vagytok!!! Tudsz pihenni? Ha gondolod jövő hétfőn egyik délelőtt átugrunk ám szívesen Mirkóval!

Cora: Még jó, hogy olvaslak titeket, tán hétfő délelőtt én is kiugrom. Főleg a cipő indított be, muszáj lesz párat venni. Olyan 22-23-asakat :) Nekünk az első cipőnk is 20-as volt, egy éves korában :)

Anaci: Korizás, nem semmi. Apa meg két csajjal otthon, nagyon ügyi!!!

Jajaja: Melba, Klári helló jajdejó, hogy itt vagytok!

Meg mindenkinek helló, aki csak readonly :wink:

Boldog félévest, meg névnapost, meg egész hónapost meg törthónapost mindenkinek, csajok én ezt sose tudtam figyelni, most meg már jó indokom is van 8) bocs, tényleg előre és utólag is boldogot mindenkinek :)

Azt hiszem ennyi, jó sokat termeltetek hála az égnek! :)

Mindenkinek névsor szerint puszi.
Betegeknek és nyügizőknek jobbulást!!!
M.
mircike
 
 


na szívjuk az orrmányát szegénynek van h negyedóránként. de van h csak óránként. szerencsére tudtuk h mozgatni kell az orrszívót. köszi kata a kamillás tippeket egyelőre nagyon bejön! 3 óránként szoptatom, h kapjon jó sok folyadékot, sterimár és a c vitaminos izé nálunk is játszik.
még mindig bágyadt, de szerintem nem lesz nagyobb baj. nem olyan vészes, remélem nem lesz rosszabb egyelőre csak megfázásszerűnek tűnik, de az is lehet h hamar elkaptuk. mert tudom, h most van egy ilyen vírus. a böfi még mindig fáj (??) neki.
kerekpocak
 
 


beteg fél szülinapos:

Kép
kerekpocak
 
 


De édes, és mennyire látszik, hogy pepe :( .
puszi Nektek Zsófi és jobbulást Samu legénynek.

Edu köszi, megnézem. Ma már bizti nem megyünk, nincs kedve Apának :cry: .

KépKép
logi
 
 


Reni, Niki gyönyörüüséges-szépséges ! a kis cipellők is telitalálatok ! Laurának még nincs is "rendes" cipője, illetve 1, de az még nagy neki.
tényleg, olyan cipőnél amiben járni fog, erre kell figyelni, amit írtál, h. harántemeléses legyen? v. mire még?

Mircike, tök jó, h. müxik a rendszer otthon nálatok. főleg, h. apája napközben haza tud jönni.

Anaci, hol voltatok korizni?
fú de rég voltam én is.

nálunk is van Engedetlenségi Mozgalom, csak a délutáni alvás terén. magyarul megy a balhé. én meg erre nem tom mit csináljak, de csak túlleszünk egyszer ezen is.

M.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Köszönjük a dícséreteket!!! Bezsebeltük :mrgreen:

Ó de aranyos Samu!!! Tényleg látszik rajta, hogy beteg :(

Mircike
Jó, hogy jelentkeztél!!!

Zsóka
Ezek a kiscipik vannak akcióba :wink:


Kép

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Marcsi
Nekem amit mondtak azok ezek, hogy harántemeléses legyen és jó ha a talpa sem kőkemény, ennyit tudok...

Mi amióta áll, azóta "rendes" cipőt hodunk 8)

És apa és lánya imádják egymást nagyon, nagyon :D

Anaci
Korizásra írigy-irigy!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Köszi Reni, látom vannak fiús szandálcipik is :wink: (és azok csak 1799,-Ft-ba kerülnek :mrgreen: )

KépKép
logi
 
 


sajnos megy fel a láza... már 38.1 (a -5 tized után). szerencsére a közérzete jó. jókedvű. kapott panadol babyt. lehet este kúp kell majd ha feljebb megy.
kerekpocak
 
 


jajj szegény Samu :( de majd túl lesztek ezen is!
Lizu aludt egész nap. akkor még mondjuk több gyogyót is kapott, de ő enni sem kelt föl! szal gáz volt................. mi is rengeteget szívtuk a nózit, de az nagyon muszáj és nagyon jót tesz!

ja eszembe jutot még: INFRALÁMPA!!!!! van nektek zsófi???
napi 3-5ször 2-3 percig olyan 30-40 cm-ről lámpázni... jó a takony ellen....
lmkata
 
 


jaj kata de jó ötlet!!!!!!!! azonnal bekapcsoljuk!!!!!!! köszi!!!
szerencsére nagyon jó a hangulata! nem nyűgi, mosolyog. tegnap sokkal szomorúbb meg levertebb volt. képzeljétek egy pillanatra még 4kézlábra is állt.. (valszin véletlen...de akkor is...)
kerekpocak
 
 


jutott :oops: 2 db tö betű....

Mircike!
welcome on board ! :) dejódejó h írtál!!! :)
látod ez a jel dolog izgat mindenkit nagyon ? ;) miért???? nem is értem ?? de már én is annyira kíváncsi lettem! :)

na várj lemaradtam... szal akkor most du dolgozol mármint nem anyásat hanem a jogászosat :wink: és akkor márc. 1-től leszel reggeltől már a munkában, Mirkó pedig bölcsiben?
:roll: :oops: aha.


Reni !
cipőre ihletet kaptam ám! ;) de nem mentem végülis ma, lusta voltam..... majd holnap. patópálnékati :)


Ja Anaci! nem ér olyan hülyeséget írni h jöhetsz e a talira! :lol:
hiszen azért topiktali! ha amolyan "bennfentes" lenne akkor gondolom nem itt trágyálnánk ki.... :lol: :lol: :lol:
hűűű korizás! jó kis program! szegény apa!

nekem lizi már másodszor kakilt a tenyerembe !
a hülye hugom kitalálja mindig h vigyük a csap alá kimosni a poopót... na ilyenkor mindig rájön lizura az ihlet és kapok egy adagot a markomba! :lol: :lol:
halálra röhögjük magunkat mi meg közben a noémivel, mert büdi meg undi meg minden..... :lol: :lol: :lol: :lol:
de megzabbantom ezt az én kis mókás kislányomat eccer az tuti! :lol:
(ja a hülye hugom csak idézőjeles, kedveskedős hülye... :oops: :P )
lmkata
 
 


Zsófi jajj de jó h jókedvű! az könnyebbség nektek is. a kisdrága! :P

infralámpa ha alszik. hogy ne nézzen bele - de bocsi gondolom tudod... :oops: :oops: :oops: csak for sure írom.... :oops:


édes a képen - télleg látni a kis szemén h beteg.
jaaaajjj én akkor nagyon kivoltam, mert mi pont kórházban is voltunk lizivel az elején és anniyra kis elhagyatott gyámoltalan volt :cry: mondjuk jó volt a rosszban h minden nap odahívtam a dokit h vizsgálja meg nem húzódik e neki lejjebb. de szerencsére maradt "csupán" felsőlégúti.. (vagy léguti?-mindegy..)

aztán felírtak neki fenistil cseppeket, meg sinecode cseppeket meg ambroxol q-t de semmit nem adtam be :? :oops:
kapott/ kap épp elég gyógyszert... és szerencsére akkor már kifelé jött belőle, na meg hogy nem volt láza....

ja ,meg amúgy mi eszünk aloe vera gélt. ő is meg én is. állítólag jó. hát én mondjuk tiszta ragya leszek tőle... :roll: de az tuti h tele van minden jóval, meg a neurológus dokinéni is mondta h ehetjük, úgyhogy most ezt tesszük :roll:

na megyek.

puszókok
lmkata
 
 


hello evribodri! jobbulást a betegeknek ! ! !
Kép
lmkata
 
 


na meg még egy nagyon vicces grimaszolós
Kép
lmkata
 
 


Zsófi, infralámpát lázas gyereken nem szabad alkalmazni, csak ha lement a láza!!!!


Este jövök...

Kép
nóri8
 
 


Nóri, ilyet még nem is hallottam, de végülis logikus lehet.... :roll:
szal akkor inkább télleg ha nem lázas!
(mondjuk mi simán használjuk mindentől függetlenül, de babókkal fő az óvatosság!!!!)
lmkata
 
 


FARKASNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!!!! ÍGY MEGKÉSVE is!!!!!!!
kerekpocak
 
 


BALÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!! :D

BENDÉNEK BOLDOG 3. HÓNAPOT!!!!!!!!!!! :D

SAMUNAK BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT!!!!!!!!!!! :D

És kis késéssel (bocsi Nóri)
FARKASNAK BOLDOG 9 HÓNAPOS SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!
:D

Majd még megpróbálok jönni, puszi mindenkinek!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Na itt vagyok.

Bocs Zsófi és Kata, hogy az előbb csak úgy "bekiabáltam", de a mi orvosunk ezt mondta, és tényleg logikusnak tűnik, hogy ha lázas, akkor a melegtől csak feljebb megy a láza.
Egyébként nagyon sok puszit küldök a kis beteg Samunak és persze nagyon boldog hófordulót!!! Ez a legszebb hóforduló szerintem, legalábbis én ezt nagyon vártam.:) (köszönjük mi is a köszöntést :) )
Szegény Samu, lehet azért hogy az éjszakai nem alvásba a fog is bejátszik már, hiszen benne van a korban. :)

Kata, Lizus nagyon szép a képeken! Mindig olyan sokáig szoktam nézni olyan édes! A grimaszolós is tündér, meg itt ahol együtt vagytok! :) Hasonlít rád!
Vicces ez atenyérbe kakilás! :) :) Farkas régebben kilőtte a kakit apelenkázón, úgy kellett elugranom, de sokszor volt, hogy nem sikerült. :lol:
A húgod nagyon jófej hogy ennyit segít, meg éjszakázik. Bulizás helyett. :)

Reni, Niki és a cipők nagyon csinik! :) Pont a napokban beszéltem egy Anyukával és ő mondta, hogy 6ezer alatt sehol nincs gyerekcipő, aztán az én Anyukám felvilágosított hogy 10ezer alatt se nagyon van. Hát én elájultam. Én még nem vettem Farkasnak cipőt, de lehet, hogy nem is fogok :) :).

Nóra, a korcsolyázás vicces lehetett:). Jó, hogy már jól van a család! Liza kaki ügyei már jobbak? (bocsha írtad, nagyjából már elolvastam mindent, viszont szita az agyam és el is felejtettem :) )

Zsóka, tök jó, hogy Marcus elkezdett enni, főleg, hogy a mama főztjét!!!! :) Tegnap néztem ezt a bűvös kölesgolyót én is a tescoban de nem volt. Bár tökmindegy mert úgyse merném odaadni neki. Próbáltam már kiflit haraptatni vele, de ahogy kitátja a száját, meggondolom és elhúzom. Félek.
Ja pedig tegnap kibújt a 6. fogacska!!!! :)

Edus, Imi, köszönjük Zsombesz ajándékát! :) Meséltem a papának, és azt modta, hogy jófej család lehettek! :) :)
A találka egyébként nem a Millenárisban lesz? Én úgy képzeltem, hogy odamegyünk a játszótérre és kész. Ez a szervezés elég komolyan hangzik. Én is szívesen segítek, ha tudok vmiben, bár sokat nem tudok ígérni, mert nagyon húzós időszakom van. Ha vége a vizsgáknak, áprilisban mi is költözünk!!!!! Juhéjj! :) Persze nem a világ végére, csak a kerten belül, házat cserélünk Anyukámékkal.:) De ott nőttem fel, lesz három szobánk és ajtók és falak!!!!! (most egy egy légterű hodályban lakunk, amit rendesen felfűteni se lehet....)
Na de azért tényleg szívesen segítek csak mondjátok meg mit tegyek :) .

Mircike, jó, hogy jól alakul a visszaszokás. Emlékszem egyszer írtam, hogy úgy dolgoznék már, mire te írtad, hogy nem hiszed el hogy komolyan gondolom, erre most te is írod, hogy jó a munka. :) Most hogy járok erre a felkészítőre, annak ellenére, hogy minden gondolatom Farkas körül forog, azért be kell vallanom, hogy nagyon jól esik, egy kicsit kimozdulni otthonról.
Esti cici és fürdés gondok rendeződtek már? vagy az csak egyszeri alkalom volt?

Marcsi,a kismamába ovastam, hogy az hogy lefekteted és mindig feláll, pörög stb. :arrow: motolla effektus, éjszaka is csinálja amit nappal tanult. Amiket Lauráról írsz, szóról szóra Farkasnál is így voltak/vannak.

Melba, megnéztem a képeket, hát Doma vmi gyönyörű! A kedvenc képem, bár mindegyik tündér, amikor Apukája karján leopárdként lóg ,és a feje a papa tenyerén. :) :). Nem semmi hogy még mindig nem vagy jól. Mondjuk én ezt a vákumot se tudom elképzelni, hogy hogy van. Sőt, ha megkérdeznének hogy van-e még vákumos szülés, simán rámondanám, hogy nincs. (persze már nem, mert tudom, hogy van). De miért nem császároztak? gyorsabb volt a vákum? vagy veszélyes lett volna a babának?

Julcsi, köszönjük a köszöntést! :) Hogy vagytok ma? Lehet, hogy azért Barnus nyűgjébe más is közrejátszik. Farkas ma volt olyan hihetlenül nyűgös, hogy még. Két fő evésnél úgy ordított, hogy abba kellett hagynom, ki kellett vennem a székből és kb. 5 percig ordított, aztán vissza, és nagy hüppögve evett tovább. Vmi biztos van a levegőben, hogy ilyen sírósak lettek a kicsik.
Idegbaj levezetésként én volt hogy a fotelba rúgtam éjszaka. :oops: Azért jó módszer, mert levezeted az ideget, és a gyerek semmit sem vesz észre belőle. Úgyanúgy marta tovább a fejemet, mint ahogy másfél órával előtte. :)
Tényleg, ugye mindenki kisbabája mar, harap, orrot csavargat, orrba nyúl ott kaparászik, szájba nyúl ott kaparászik, hajat húz különös gonddal stb...ugye? és éjszaka is ugye? :roll:

Na azt hiszem eldugulok.....

De még a jókívánságaim hátravannak. :)

Szóval,

BALÁNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!

BENDÉNEK NAGYON BOLDOG HARMADIK HÓFORDULÓT!!!!

SAMUNAK PEDIG NAGYON BOLDOG FELEDIK SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!


Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


hűű Nóri ez a költözősdi tök jól hangzik! de arik anyukádék!! és akkor ők fognak az "egy légterű hodályban lakunk, amit rendesen felfűteni se lehet"-ben lakni? :lol:

nekem lizi a hajamba kapaszkodik nagy szeretettel... :wink: a markolászós kezével....(ami a bal)

sztem a vákum akkor van, amikor a baba már elindult, de útközben elakad. szóval csaszi ugrik, mert már ott nincs a gyermek és nincs más mód a kijutásra. :roll:
én így tudom, de lehet h nem pontos :roll:

pusszok!
lmkata
 
 


Igen Kata, ők (Anyukám, nővérem, kisfia) fognak itt lakni, de ők tesznek bele falakat, és kis kályhát. Ez a ház a nővérem háza, azért cserélünk helyet, hogy a férje (külön élnek) ne akarja eladni. mert amúgy ha mi laknánk benne, el akarná. :roll: Azért megy anyukám is mert a nővérem nem akar egyedül a gyerekkel lakni. Ezért is költözött vissza hozzá pár éve, mert miután különváltak a férjével, nem akart egyedül lakni. A ház üresen állt,én meg szemet vetettem rá. :) azért lett egy légterű, mert a sógorom szerint ez más életérzés...az biztos :) :) (jesszusom, remélem nem olvassák a topikot, jól kiteregetem a szennyest :) :) )

Kép
nóri8
 
 


áhhhááá... értem... hát nálatok is vannak aztán családi kapcsolatok! :wink: :roll: :? :lol: :oops: :oops:
de akkor is tök jó hogy így össze tudjátok hozni h mindenkinek jó legyen! :wink:
lmkata
 
 


Látom a korizás mindenkinek bejön. Emma igen bátor volt, bazi nagyokat esett, de jókat röhögtünk rajta. A Széna téren voltunk, ott ha nem tör ki a totális nyár április végéig lesz jég.

Nóri! Sajna Liza kaik ügye nem oldódott meg. 8 naponta tojik, akkor is csak kúp után. Dokinénink azt modta menjünk el hasi UH-ra, bár igazából nincs min izgulni. Majd hétfőn kérek időpontot ultrahangra.

A költözés dolog jól hangzik, még akkor is ha bonyolult családi jövés-menés van a háttérben.

Flóra és Emma nagyon arik voltak ma, nem panaszkodhatok, bár Emma idönkén úgy viselkedik mintha kamaszodna. (Kicsit korai, de hát ez van)
Liza viszon ma egész nap nyűgös volt, vagy evett, vagy aludt, vagy üvöltött, más nem volt. Ha ébren volt, és nem volt tele a szája cicivel azonnal üvölteni kezdett. :shock:
Most éppen nyugis, majd lassan eszik, utána alvás, remélem reggelig.

Ha gondoljátok én is beszállhatok a topiktali szervezésbe. E-mail, net van, idő kevesebb, de ez jelenlegi státuszunkból adódik így. Ideje szerintem senkink nincs elég. :wink:

Na megyek etetni, altatni, aludni.

Kellemes estét, éjszakát, alvást mindenkinek. Babáknak nyugis alvást!!!!!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi gratulációkat!
Annyira édesek vagytok, hogy gondoltok Balára, még így is, hogy eltűntünk egy ideje. :oops:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ezer bocsi, hogy csak most jelentkezünk, de szalad velünk minden. Még csak olvasgatni sem volt/van időm. Ha sikerül egy kicsit gépközelbe kerülnöm, akkor is a szakdolimat kellene írnom, de az az igazság, hogy nem nagyon haladtam vele eddig. Ugyanis az építkezésünk felpörgött egy kicsit, s ma bezárták a házat! :lol: Bent van minden nyílászáró! :lol: Mázlink volt az idővel. Minuszos időben nem ment volna ilyen simán.

Az utolsó oldalt azért átpörgettem :wink:
Lizababa gyönyörű, Katamamája szintén!
Samunak Boldog félévet! Szegénykém jól kifogta ezt a takonykórt pont mostanra. :( Jobbulást, s máramennyire ilyenkor lehet, nyugodt éjszakát!
Niki hogy áll már! Hihetetlen! Nem is olyan rég még Ti is a kezdeti nehézségeket nyögtétek (mikor lesz már kaki? :wink: )
Mirkónak kitartást a cicimegvonáshoz, Anyának meg gyors visszarázódást a mókuskerékbe!
Edus! Remélem a rókakoma már elköltözött tőletek, s simábbak a reggelek. :roll:
Julcsi! Remélem jobban vagytok minden téren. Barnus szépen javul, s a ház sem okoz több bosszúságot nektek.
Bendének és Farkasnak boldog hófordulót!


Elnézést, hogy a többieknek most nem reagálok, de abszolúte nem tudok visszanézni. :cry:
Úgy hiányoztok!
Azért néha belesek majd, de nem ígérem, hogy mostanában túl gyakran.

Puszi mindenkienk: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Azért gyűjtöttem nektek képeket :wink:

"Ezt Apa építette nekem, én meg felcsecséztem a golyókkal!"
Kép

"Kipi-kopi kalapács..."
Kép

"A kalapácsomra esküszöm, hogy én csak a golyókat ütöm a kalapáccsal!" (Van hogy a macska vagy a kutya az áldozat :oops: :? )
Kép

"Esetleg telefonálhatok is vele?"
Kép

"Imádok pancsizni" (Olyannyira, hogy csak úgy tudjuk kivenni a kádból, hogy leengedjük a vizet alóla :wink: )
Kép

"Megy a hajó a Dunán, lemaradt a kapitány! ..."
Kép

"Mutatsd a nyelved!"
Kép

"Anya! Fogat is kell mosni!"

Kép

"SZERELMEIM"Kép

"Első ebédünk a bezárt házban (meglepi volt a fiúknak, csak kávét ígértünk nekik :wink: )
Kép

És végül:

PUSZI MINDENKINEK!!!
Kép

Kép

Kép
timtom
 
 


Kata, nagyon cuki Liza ! és jó az új avatarod is ! felteszed nagyban?
tesód nagyon jó fej.. emo stb.. meg popsimosás csap alatt, mint a csecsemősök a kórházban. meddig lesz nálatok?

Nóri, boldog 9-est Farkasnak !
olyan jókat derülök mindig az írásaidon. főleg, h. nem poénnak szánod, és mégis. v pont attól.
orrbapiszkálás és hajhúzás nálunk is menő. meg nekem "újabban", kb. 2 hónapja a cicimet markolássza és nyomkodja szopi közben olyan erővel, h. néha felsikítanék. volt, h. meglátszott a helye.
ez a motolla effektus nagyon találó kifejezés. :? mondjuk Laura nappal is az, nemcsak éjjel. még evés közben is jár keze-lába. most éppen ráérzett hogy tudja magát hintáztatni a hordozóban.. na evés közben annyira nem jó. de tényleg egy fél percre nem áll le napközben. lehet, ha majd ülni fog tudni, akkor igen, de most még csak tanulóstádiumban van a felülés technikája. ha ültetem, akkor stabilan el van hosszabb ideig, de magától még csak kísérletek.
pont eszembe jutottál vmelyik nap, h. egyszer megnézted a hiperaktivitás tüneteit vhol. hát bennem is felmerült.. :wink: :wink:

fú, ez a költözés akkor olyan lesz, h. kellemest a hasznossal? mekkora kertetek van amúgy?

Anaci, mit csinál Emma, mint kiskamasz? :lol:

ja, meg mindenkitől kérdezem:
Laurát a saját játékai alig-alig kötik le. akkor is inkább akkor, ha én játszom vele konkrétan. mármint Laurával + egy saját játékával. akkor figyelget, de azt sem hosszan. hanem inkább megy a nem neki való dolgok felé. pl. távirányítóval hosszabb, mit hosszabb rengeteg ideig elvan, meg szerintem egész nap ellene vele, dettó testápolósdoboz, újságpapír,nylonzacskó,telefon, ásványvizes üveg, popsitorlős doboz,dvd-tok ilyesmik. a sajátjai nemigen. pedig cserélgetem őket, meg korának megfelelők elvileg a cuccok.
a védőnő szerint amúgy normális ebben a korban, h. "csak" mindent ráz, ütöget, kóstol és elhajigál. Laura ennek mestere. mondjuk nem tudom miért várom egy nyolc hónapos babától, h. egymásra rakja az építőkockákat v. ilyesmit. vagy várnom kéne?
nálatok volt \ van ilyen v. hasonló?

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


én sem maradhatok ki képfelrakásból:

Kép ágyrafelmászósrosszcsontbetyárlaura

Kép ágyrafelmászósrosszcsontbetyárlaura 2.

Kép ülve, kivételesen plüss játékkal

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Timi, egyszerre írtunk ! Bala nagyon édi ! most nézem micsoda hosszú szempillái vannak !

javultak az éjszakáitok?

a ház nagyon tuti lesz, az étkező már most nagyon frankó. :)
nyárra tervezetitek a költözést? gondolom nagy sikere volt a meglepi ebédnek ! ki ült a téglaszéken? :roll:


Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


minden babó gyönyörűűűű!!!
bala telefonálós és laura ágyrafelmászós ill labdaevős képe különösen nagyon jó!!!!!!!!!!!!! lolonak milyen szép piros felsője van!!! és hozzá illő nacija!!!!!!

éjszaka: samu újra átaludta. úgy néz ki h a párologtatás és kamilla+ orrszívás megtette a hatását (sztem még nem a foga) kopp kopp. remélem ez már jó jel. sajnos hőem és láz van folyton - este és regel is.

mindenkinek puszi
kerekpocak
 
 


Zsófi, tök jó hogy Samu átaludta az éjszakát. Ha tud jó sokat aludni akkor hamarabb is gyógyul.

Bala, nagyon aranyos!Kedvencem a két kalapácsos kép! :) Hogy hogy kiskádba fürdik még? Nem pocsolja össze a fürdőszobát? A házatok nagyon jónak néz ki, már a múltkori képeken is néztem amikor kívülről látszott. Pont ilyen tornyot kerestem a tescoban tegnap mint ami Balának van (a kis edények egymáson), de nem kaptam.

Marcsi, Laura nagyon ügyesen mászik az ágyra! És olyan kis vagány külseje van! Nagyon tetszik! :)
Farkas kb egy hete kezdett el játszani.Addig ő is csak ment és pakolt, persze még most is , de most már le lehet kötni egy kis időre. És tudunk játszani. Tologat gurulós játékokat, és pakol kockákat, ezt azt.
Nekünk is van ilyen csörgős labdánk!:)
Egyébként tök jó: Eduséknak ikeás focijuk van ami nekünk, Marcinak szivacskockája, Samunak fehér egere (nekünk kék), Laurának csörgős labdája... :), ha kapok a tescoban olyan tornyot mint Balának akkor az is közös lesz, sőt vele van már gurulós dobozunk ami egyforma ( a lego tetejű :) ).

Ja kérdezted a kertet. 250nöl. Pont annyira van beépítve amennyire lehet, a többi részen meg kerítések, egymás hegyén hátán, hogy a kutyák külön legyenek.

Julcsi vártam tegnap hogy írsz, láttam hogy beléptél. Aztán elálmosodtam és lefeküdtem. (Zsolti nem volt itthon)

Na megyek , jó vasárnapot! Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Nekünk is van csörgős labdánk!! :D :P :wink:

Laura naggyon ügyes és csudaszép! Atyaég, Marci nagyon le van maradva nagymozgásilag :roll: .

Bala cukkancs, mint mindig. Szuper a nappali :wink: .

Lizu cukorborsó, egyre inkább anyujára hasonlít.

Ezt a kamillás párologtatást én is kipróbálom, bár már jól van Marci, még mindig szakadozik föl a trutyi :? . Samunak jobbulást!!


Egy tegnapi friss pancsizós képünk (a szőrös láb nem az enyim :D )

Kép
egy pakolós
Kép

és egy csodálkozós :P
Kép

KépKép
logi
 
 


éééééééééédesek!!! hihetetlen négy kék szem!!!!!!!!!!!!!!!! hmm vajon kié a szőrös láb?????????????
olyan építőkockás izénk nekünk is van! :D :mrgreen:
kerekpocak
 
 


jaaaaaaaahhhhahhhhaaaaaajjjj a csodálkozós marcipán egy álom !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: annyira nagy arc! :wink: :wink:
Borcsa pedig gyönyörűséges nagy nővéres mint mindig :wink:

kamillás párologtatás alapból is jó ha száraz a szoba, de megfázás esetén különösen! mondjuk mi nagyok úgy szoktuk h bele még eukaliptusz olaj, de a piciknek sztem még nem szabad :roll:


Bala és Laura édesek! Timi meglásd hipp-hopp és már nem téglákon ülve kell kajálnotok :wink:
nekem még mindig hihetetlen h itt lakunk...... :roll: (mondjuk még nem is telt el olyan nagyon sok idő, 2006 június végén költöztünk ki)



Zsófi tök jó h jobban van Samu! remélem a láz is elmúlik szépen és akkor aztán gyógyultnak nyílvánítjuk a fiatalembert! :wink:
jó h időben elkaptátok sztem a nyavaját még az elején!!!!! :wink:


az én lizám nagyon belejött a kakilásba, volt h ő sem produkált napokig (mondjuk a max nálunk 5 nap volt), de egy hete minden nap tojik, van h egy nap 3X is.
hát amennyit eszik, nem csodálom!!!

6X eszik kb egy nap, úgy 160-200 között per evés :arrow: szóval nagyon beindult :), plusz mellé halvány kamillatea a szünetekben h kapjon jó sok folyadékot.
ja amúgy már anyatejci sajna csak mutatóban van... de azért cicizkedünk mindig picit a feeling kedvéért :lol:
még egy hónap és elkezdünk majd mi is szépen főziket eszegetni :roll: :lol:

Marcsi, amúgy az emos meg a csap alatt mosós tesóm nem ugyanaz :lol: azaz a tesóm nem is emos!!! hálaazégnek. csak ismeri a témát mert mostanság ez nagy divat lett! :wink:
nálunk ma itt van a 3 tesóm, anya, apa, egyik tesóm pasija, a kutya, majd jön Ákos mamája, meg ugye mi 3an. szóval elvagyunk :lol: :lol: :lol:
Lizi alszik itt a nappali közepén a babakocsiban, eddig akint voltunk csak megint nagyon fúj a szél :roll:

na helyzetjelentettem! :lol:

pusszancsok, majd lehet h még benézek :wink:
lmkata
 
 


ja az avatar nagyban, de sztem már feltettem régebben, nem???
mindegy, ismétlés a tudás anyja vagy mi :lol:
aki látta ne nézzen ide! (én úgysem tudom megunni) :lol:

Kép
lmkata
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a nyugtatást meg ötleteket! Tegnap voltam is a piacon kikapcsolódni (zöldséget venni) meg a DM-ben.

Nóri!
Tegnap este beléptem, hogy írok, de annyi olvasnivaló volt, hogy a végén mindig bealudtam és esett le a fejem, úgyhogy mentem is aludni. Most meg már azt sem tudom, kinek mit akartam írni.
Barnus is állandóan tép, csíp, mar stb. Ez az egy, ami talán megnyugtatja, hogy odaadom a hajamat, hogy ne sírjon. Már alig van, huszasával cibálja kifelé. Meg állandóan a számat tépi v. az orromat, karmol stb. Újabban harapdál, de olyan erővel, hogy tiszta fognyom az ujjam. Egyszercsak elkap és vicsorogra agyonharap. De frankón!

Ja! kérdés. Ti hogy vagytok a körömvágással? Én akárhogy levágom, sőt már reszelem is, olyan éles marad. Még ha engem karmol nem is érdekel, de az arcát tépi a fájdalomtól és néha tiszta sebes a pofija. Hogy csináljátok, hogy ne legyen éles?

Timi! De jó, hogy bekukkantottál! Bala mint mindig olyan kis életrevaló, igazi felnőtt kispasi.

Kata! Lizi olyan kis csodás! Én nem is értem, hogy egy ilyen gyönyörű ártatlan teremtés hogy lehet beteg! Biztos, hogy hamar el fog neki múlni, nagyon szorítok! Példaképem vagy a türelem, kitartás területén! Ja, mi is tavaly június végén költöztünk!

Zsófi! Szegény Samu! Ezt a kamillát akkor én is kipróbálom este, ha ilyen hatásos. Ti hogy viselitek, hogy ilyen kis beteg? Ő még csak mintababa volt eddig,ugye? Pedig lassan ti is benne lesztek abban a korban, hogy fogzás, napirend-átalakítás stb.

Nóra! Örölök, hogy jobban van a család!

Marcsi! Laura felmászós képe is isteni! Hogy ez a kiscsaj milyen szép! Na majd egyszer megskubizom élőben is, hátha találkozunk, vagy ha addig nem, akkor a nagytalin.

Minden babára olyan kíváncsi vagyok!!!!!!!!!!

Mircike! Örülök, hogy vagy ismét! Jöhetsz, ha van időtök. Vagy akkor a Corába mentek? Merre van ez a Cora? Pesten nincs belőle? Tök jó cuccok vannak, egy csomó mindent kinéztem, már csak pénzmag kellene hozzá!

Mazsola-család! Jól van mindenki? Róka-koma kilakoltatva végleg? Zsék?

Reni! Ti jól vagytok? Nagyon édi cipőcskéi vannak Nikusznak! Olyan jó csajos dolgokat lehet kapni!
Milyen sütit sütöttél? Mi az, hogy "A hálós járóka nem süt", ezt nem értettem.

Zsóka! Vettetek cipőket? Nagyon aranyos a két kis rosszcsont! Milyen drágák a fürdőkádas képen! Meg az az utolsó Marcipán vigyor, haláli!

elküldöm...

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


NA még rólunk...

Kicsit jobb a helyzet!
Kevesebb a sírás, nem sokkal ugyan, de zöld erdőben jár...!

Evés!
Nagyon szépen alakul! Már csak ritkán "folyunk mellé", és egyre többet eszik Barnus. Sőt, megkockáztatom, de majd jól megnézem a füzetkémben, hogy már többet eszünk mint kórház előtt. A vacsik biztos, mert a mi Avent poharunk pár napja (3?) kicsinek bizonyult, úgyhogy a Nóri kölcsönpoharából eszünk, ez nagyobb. Eddig a vacsi sinlac max 200-220 volt, ált inkább 180, most meg 240-250-250 + még némi tea.
Eddig Zsókáékhoz hasonlóan egy üveg kaja elég volt, kh után közvetlen sok is, most fel kellet turbózni, hogy elég legyen.
Jóízűen eszik, csak lassan, illetve csak tévére meg játékféleség vagy kistörülközőbiléta társaságában. Mindegy, csak egyen!

Cumi!
Már be sem tudom adni neki, kitolja a nyelvével. Ha nagy nehezen sikerrel járok, kilöki és csak sír.
azaz ma a délelőtti (40 perces) alvásánál odaadtam amikor már majdnem teljesen bealudt, és úgy álmában szopikázta egy kicsit. Hátha visszatér neki, hogy mi az meg mit kell vele csinálni.
Akkor talán kevesebb sírás lenne, mert régen is ezzel meg lehetett nyugtatni.
Kicsit furcsa dolog, hogy most leszokott, nekem meg erőltetni kell, aztán majd 1-2 év múlva meg "veszekedni" kell majd, hogy ne cumizzon már. Kár, hogy vissza kell szoktatnom, bár egyelőre nem sok sikerrel.

Cici!
Már nem próbálkozom. Csütörtök reggelig nagyon sok próba után feladtam miután be sem kapja, nem is érdekli. Még reggel megpróbáltam, mire tiszta erőből ráharapott, de úgy, hogy azt hittem a bimbó a szájában marad, kicsit véraláfutásos lettem ott. Szóval ennyi volt! Szerintem nem is érzett már benne tejecskét, mert akkor lehet, hogy kellett volna neki. Nem tudom.

A másik (ép) oldalon jön egy fogunk, egy felső, nagyon fáj még ez is neki!

Szerintetek nagyon gáz, hogy megkóstoltattunk vele néhány "még nem szabad ilyet enni" dolgot????
Ettünk már ilyeneket, hogy (Bala kedvence) nutellás palacsinta - persze, csak egy-két nyalatnyi meg csipet, somlói g.- egy nyalás hab, egy nyalás csoki. Annyira nézte ahogy ettünk és ordított érte! Egyébként meg már mindjárt egyéves, ha én a békás vízen fel tudtam nőni...!
Ennél ekcámásabb már úgysem nagyon lehet, más baja meg nem lett tőle!

Megyek, mert mindjárt kel, addig forralom a vizét.

Puszi mindenkinek! J.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Még Nórinak akartam, hogy gratulálok a 6. fogacskához!!!!!!
Ez az etetőszékből kivevés, sírás, ordítás a fog kibújása előtt volt? Vagy ha utána, akkor miért?


Éjjel Barnus egy csomószor felsírt, olyan megijedősen, rosszat álmodósan, remélem nem a kh-ról álmodik. Én arról álmodtam, kész Robin Cook-osat, menekülés, félelem, meg akarnak mérgezni, ki akarjuk "lopni" Barnust, rendőrök jönnek értünk, lefognak, szökés stb.
Kész lidérc!

Ja meg már nem "szeret" velünk aludni, mint régen, reggelente, csak sírt, amikor reggel is odatettem 7-kor kaja után, hogy még aludjunk, félóra próba után fel is kellett vele kelnünk, valahogy nem találta a helyét, állandóan rúgkapált, ficánkolt, sírt... régen meg odafordult hozzám, átölelte a nyakamat, becsukta a kis szemét és már aludt is. Olyan jó volt!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Reni, Zsóka, Panni!
Még tőletek akartam kérni (mert veletek egyidősek vagyunk), hogy írjátok már le légyszi, hogy nálatok hogy néz ki egy nap! Kaja (mikor, mit, mennyit), alvás (mikor, mennyit).
Köszi!
J.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?