Új privát üzeneted érkezett!

Kormi egyszer írtad, hogy megváltozott a mobilszámod és megadod majd. Ha még aktuális, akkor e-mailben elküldöd? Köszi

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, felesleges összezavarodni, mert ahogy Vuka is írta, eddig még csak én adtam tápszer ötletet...:)
A HA-s Milupa vaníliás bigyó az tejpép, olyasmi, mint egy hígabb főzelék, kiskanállal adagolandó. Tényleg, ha Beni tápszert kapna, azt hogy kapná? Gondolom, nem cumisüvegből, az eddig sem volt nagy divat nálatok... belekevernéd az ennivalóiba?

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
és honnan tudod ki mit ír nekem skype-on? :twisted:
Szerintem csőrösből, vagy inkább rendes pohárból kapná. Csak az a baj, hogy ha nem kanalazom neki, akkor ő magától egyszerre nem iszik mennyiséget csak kortyokat. :roll:

Eszti,
kipróbálom a rizstejet, remélem kapok és elfogadja.

Mamac,
nem kell keleszteni, ez így kb. fél centis lesz a nagy tepsiben, ami a sütőbe belefér. A vastag tésztát mi nem szeretjük. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Vuka,
elmailtem a számom, a hüle freemail miatt kétszer is, bocsi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Ilba, természetesen röntgenszemeimmel azonnal értesülök arról, ki mit ír neked skypon, ne légy nevetséges 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Sajna nincs időm visszaolvasni és most írni se tudok sokat,de igérem holnap jövök és olvasok! :wink:
Gabi,Timi,Mariann,Livi,Szilvi,Ádi!
Nagyon köszike,hogy eljöttetek,remélem sok ilyen alkalom lesz még!
:) Domi egész éjjel veletek beszélt álmában ezért nem sokat aludtam tőle. :twisted: :lol:

Ilba!
Szivesen. :wink: Tamás olvasta este az üzidet. :wink:

Most pedig jöjjön"néhány"kép. :wink: Mindenkinek pussz.Dia
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Köszi Cool a figyelmeztetést most megyek megis nézem

Kép

Kép
sajtine
 
 


megvan :lol:

ez jÓ?
4015400140702

Gabi,
nagyon szomorkás a hangulatom máma :lol:
lehet, hogy tényleg nem is lesz má tél

Ilba,
mi Milumil 3-as tápszert használunk.

Kép

Kép
sajtine
 
 


A gonosz megjegyzéseket elkerülendő: a 4. számú képen egy elgurult kölesgolyót keresek.

Mamac, Livi épp most is a ceruza projekten (elnézést, performance) dolgozik. :lol:

Ma amúgy nagyon jó gyerek volt, így kéne mindig. Egy nyűszítés se volt egész nap, gyalogosan vásároltunk, villamosoztunk csak úgy, céltalanul, mer szeressük, utazóközönséget levettük a lábáról, aludt 2 és fél órát délben, szépen evett, szóval rulez. Kár, hogy rajta nem lehet nyomni egy "mentés"-t. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,
én az on/off gombot hiányolom. :wink:

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


én meg az evés gombot :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 




Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Livicsek
Hajrá!!! csak így tovább előre a művészet rögös útján! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Benyomtam esti fogyókúrás sütimet! :)
Ribizlis muffin... lefotóztam nagyon fini...hiába a szénhidrát a kedvenc napom!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Igyekszünk, igyekszünk! :D

Kriszta,
hogy van Dani szeme?

Ha van még esetleg fociőrült apuka/anyuka, a Sparban és a Kaiser'sban vannak ilyen "mezek" 899 forintért. Az 56-osak annyira aranyosak, majdnem vettem egyet, de csak azért mert aranyos végül nem vettem. De lehet, hogy holnap is megyek vásárolni a Spárba... :lol:
56-86-ig láttam.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


én nemfocisanyuka vagyok :lol:
csak a VB szeretem

Kép

Kép
sajtine
 
 


a férjem is elkezdett fogyózni
semmi különöset nem csinál csak este 6 után nem eszik és nem eszik kenyeret, sütit, meg üditőt
Jan.2-án kezdte és 10 kiló lement már :shock:
Mondjuk ma este ad a fogyónak, elmentek szülinapot ünnepelni, biztos nem lesz szomjas mikor hazajön :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


mi is bulizunk a Zsófival :lol:
zizi ropi körhinta :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


sajtine
10kiló!
Az nagyon jó... de gondolom ő azért elég nagy súllyal kezdte nem?
Én sem eszem 6 után... kenyeret se üditőt se egyáltalán... csak négynaponta két szelet tortát ír a diéta ami helyett én muffint eszem... de én ezzel az 5-el is ki vagyok eggyezve... Úgy tudom havonta 5% fogyás az ami jó...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


IGEN ő NAGY SÚLLYAL (hülye caps lock) kezdte.
De azt mondta nem fog semilyen hülye diétát csinálni meg sanyargatni magát. Ebben igazat adok neki.
Általában aki így fogyózik az előbb-utóbb megtámadja a hűtőt.
Ez tőlük hallottam akik sanyargatták magukat.
De nem is lefogyni nehéz hanem megtartani szerintem :roll:
Neki is nagyon rossz, mert hajlamos a hízásra.
Ráadásul nagydarab is meg magas is.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Holihó

A mai nap egész jó volt. Reggel elmentünk tesómmal tornázni. Nos a kis csapat hármunkból állt az edzővel együtt. :lol: Kis családias hangulatban tornázgattunk. Ja és még fizetnünk sem kelett. :lol:
Ezért befeküdtem a szoliba ahol öt perc alatt tök megégtem. :cry:
Ezalatt apa megsétáltatta a gyereket. Gyors ebéd és Ádusz és én is aludtunk egy kicsit. Én nem szoktam napközben aludni ezért utánna magamhoz sem tudtam térni. :cry:

Timi a csajszi a teremben mondta, hogy a Gecco játszóház nyílt az udvarban, és szívesen eljátszanak a gyerekekkel délelőtt míg anyukák tornáznak. Majd írok emilt nekik mégis mennyiért gondolták. :wink:
Bocs, hogy holnap nem jó, de nem vásároltunk még semmit. És félek sok lenne egymás után két nap. A szerdák jók!

Ilba miért akarsz beninek tápszert adni? Lemaradtam valamiről?

Gabi holnap megnézem a mezeket. Apja focit szereti.

Kép
vanília
 
 


Sajti, amit írtál kód az szerintem jó, és pont 3 pontot ér Ilbusbilbusnak. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


remélem kedden jó lesz ha odaadom kódot.

na visszavonulok
reggel korán kelek (7) megyek fodrihoz

jocakát

Kép

Kép
sajtine
 
 


Timi,
Szilvinek hátul milyen nagy már a haja! 8)

Cool, Sajti,
Ha már így megbeszéltétek, akkor köszike, jöhet az a 3 pont! És kedden szuper lesz. :wink:

Sajt,
Grat. a férjednek! Nagyon jó a 10 kiló! A. ma mondta pont, hogy újra oda kéne figyelnie, neki a 15-ből 2 jött vissza.
Fodrászért irigy, én ma mentem volna, de ugye le kellett mondanom. :(

Vanília,
A tejcsi lett kevesebb, igaz még nem reklamál, de szeretném, ha tudnám, hogy valamit elfogad az anyatejen kívül is. Kapna esténként fél deciket elsőre. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hun-e vagytok???

:lol: :lol: :lol:
Hogy hívják a bátor varázslót?
Nefossámán
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, ez olyan Sajtis vicc.......... nem tőle hallottad a skypon titokban? :lol:

Kép Kép
coolasa
 
 


Itt vagyok én is.

Se papucs, se babakocsi :evil: :evil: :evil:

Eszti,
Benyófi miből issza a rizstejet?

Ilba,
akkor én ne vigyek kódot kedden? Akkor odaadom másnak.

Gabus,
Te hol vetted a mezt? A Kaiserben vagy a Sparban? Milyenek voltak még? Olasz? Asszem ilyenre rá fogok repülni...

Fiam ma úgy döntött, hogy ebéd után elég neki 1/2 óra alvás is :shock: Nem volt nyűgös, vásárlás közben tündérien elvolt, integetett a Brendonban az eladó néniknek. Hazafelé viszont bealudt, és valszeg emiatt nem aludt el simán este. Leraktam, és még vagy 15 percig játszogatott meg gagyarászott az ágyában :D

Akartam venni ujjatlan (trikó-szerű) bodyt. 80-asat. Nem lehet kapni. A Kenguruban sima fehér van, de csak 56, 62 meg 86-os. A Brendonban meg nincs is. Aszongyák télre nem kell ilyen :? Én nem is simát akartam venni, hanem amin van vmi édi minta. De nincs. Ennyit a Brendon internetes oldaláról, aszerint lehet kapni :evil:

Kép
mancs
 
 


Jó estét, jó estét....

Hír: MA volt MArci először lent a kertben meg az utcán babakocsi nélkül...csak úgy ténferegni....annyira de annyira koszos lett, hogy iszonyat.... :lol: Minden felsőruhája a mosogépben landolt...és 3x mostunk kezet, mire aránylag tiszta lett... :lol:
Az úgy volt hogy de mentünk sétálni, akkor aludt. Amíg aludt, jól elmentem a zöldségeshez - már nem volt itthon semmisem, (5000 ft volt!!!!!elképesztő), és aztán amíg felcígőltem a cuccot, addig MArci a kertben még aludt, és akkor úgy döntöttem, hogy ebéd után, de lefekvés előtt még kijövünk egy órára, mert annyira de annyira jó idő volt ma, hogy csuda! És persze ugye most van cipő a lábán, igaz 2 számmal nagyobb, de kivattáztam az orrát :oops: . Így tök jól tud menni benne.
Egy kicsit azért parázok, hogy lehet mégis kellene valami óccsóbb cipőt venni neki ami pont jó, nehogy aztán az legyen, hogy elrontok valamit a lábán... :? Ért valaki ehhez? Gáz ez a nagyobb cipő? Kb egy kisújjnyi a cipő és a lába közti táv, amit most vattával kipótoltam, hogy ne csúszkáljon a lába...Írjatok erről véleményeket lécci.

Szóval Marci nekiindult a nagyvilágnak, és meg sem akart állni.... :shock: Csak ment, ment, elesett, felkelt, avart szedett, kis botokat szedett, elesett, megint felállt, kavicsot szedett, odaadta őket nekem - gondolom, hogy tegyem őket biztonságos meleg helyre, hátha jók lesznek valamire, és ez így ment egy órán keresztül. És csak ment, ment, majdnem kiment a forgalmas útra, de ott megpróbáltam visszakanyarítani, nem sikerült, mindenáron az autók után akart menni... :lol: Édes volt nagyon. Amikor visszajöttünk egyedül mászott fel a lépcsőkön, és vagy 5x lefejelte a mindig következő lépcsőfokot - de nem nagyon csak kicsit, és ezért egy hang nélkül felkínlódta magát két emeletet, azután nem ám az ajtónkhoz ment, hanem a padláshoz vezető lépcsőn is felmentünk, és a padlás ajtajánál megállt, és elkezdett rajta dörömbölni...NA most a padlás ajtaja fémből van, és úgy zengett, mintha valami harangot kongatott folna... :lol: majd megzabáltam...tök cuki volt....
Persze akartam fényképezőt vinni, de egyetlen szabadon használható jó elemet sem találtam a lakásban bele (vagy 4 van a töltőben :evil: ), még a videó távirányítójából is kiszedtem, de azzal sem ment... francba...:evil: nem baj, majd vasárnap csinálok róla képeket....addigra a rucik is megszáradnak... aztán kezdjük előröl... :lol: :lol:
Na szóval ez vót ma....

Apa nincs még itthon... :cry: Marci meg már alszik, én megfürödtem már, és hajat is mostam....

Ilba, nem akrtad a tejet - mármint a rendeset mepróbálni még? Vagy korainak tartod?
Én se próbáljam meg? mit mondanak az okosok, mikortól lehet a tejet adni? Nem egy éves kortól?

Gabi,
Nagyon köszi azért hogy elmentél, és megnézted! Nem baj, de ha jön a hó, akkor majd jól emlegetünk téged is meg Ilbát is...Viszont kár volt ezt a képet feltenni erről a mezről...ez nagyon király!!! És én nagyon régen vadászok ilyen mezt....és nálunk van spár, de ha ott nincsen (ma voltam)... :evil: szóval, ha holnap úgyis mész a spárba, akkor nem vennél egy 86-osat? ugyanilyet. És esetleg ha lenne angol 7-es, vagy 9-es. nagyon szépen megköszönöm....kedden vinném rá a lóvét.

Sajti,
szép legyél holnap!
Én pontosan ugyanazt csinálom mint a férjed! Kivéve az üdítőt, mert minden nap megiszom egy liter gyümölcslevet....a többi nekem is víz...Én is január eleje óta...de én csak 3 kilót fogytam...:shock: De jóóóóó azuradnak!!!

Dia, nagyon édesek a képek! Mindig nagyon jó pillanatokat kapsz te is el!!! :wink:

Zsódajumam,
És DAni hogy viseli a zt a zselét, amit a szebébe kell tenni? az is bazi szar lehet... :roll: :?

Mit akartam még....ja igen,
Vanília és Mamac, tényleg nagyon látszik ám, hogy ti fogytatok!!!
Valaki írta, hogy rajtam is, pedig rajtam sztem egyáltalán nem láccik... :evil: nem is érzem... :evil: lehet nem is fogytam, csak a mérlegek csalnak... :P

na megyek én is filmetnézni azurammal, majd holnap benézek valamikor...pusszancs.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mancsi,
olasz nem volt, különben azt vettem volna Z miatt, de sztem más sparban lehet még, csak itt elfogyott. Holland volt még nálunk, meg egy 3. is, de arra már nem emlékszem. Ja, Sparban vettem. Kaiser's-t azért mertem írni, mert egy az árukészletük.
Ujjatlan bodyt nézzél a Skálában vagy a CBA-ban, ott szoktam látni.

Ilba,
a ne fossál az nem inkább a gyáva varázslóra vontakozik? :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, Kormi,
ez a kukac, ez nagyon-nagyon király!!!! nagyon teccik!!! Csak nagy helyet foglal nem? mármint nekünk a 45 nm-en... :?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ja Pampers kód:
én kb 3 héttel vagy egy hónappal később kaptam meg a járássegítőt, minthogy megjött a levél....De mivel a decemberig lehetett cska feladni, így lehet, hogy akkor már nagyon sokan küldték vissza, és most lehet, hogy hiányuk van belőle, és ezért nem küldik olyan gyorsan... :(

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubekemmmmmmm,
persze, veszek!
Mi meg már napok óta nem használtuk a babakocsit, lehet, már nem is fogjuk. Ma is olyan szépen elmentünk közértbe, játszóra, villamosozni, picit kellett vinni a sejhaját, de amúgy jött mellettem. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hahó!
Dani szeme gyógyul szerintem, ma csak néhányszor mondta, hogy fáj, a cseppentést, zselézést egyre jobban bírja, de tegnap és ma reggel még voltak harcok :evil:

Kicsinyítettem néhány esküvői képet :D :wink: .
ÍMe:

2005.aug.5.
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép Kép Kép

Ééééés! megyek is aludni, jó éjt mindenkinek!!
jumam
 
 


Jumaaaaaam, de mért tettél fel képeket C. Shiffer esküvőjéről? Ja, tudom már, Mancs kedvéért, aki szereti a bulvársztorikat.... 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
Te meg az én kedvemért hasonlítod ismét Jumamot ahoz a majomhoz, mikor tudod, hogy utálom! :evil:
(Mármint a C. F.-et nem Jumamot!)

Kriszta szép vagy naon, és az egész család! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
azé még bírlak ám! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, most már mindegy, színt vallottál, utálsz engem is, Jumamot is. Nagyon nehéz lesz kiegesztelned engem, max néhány pampers pelussal sikerülhetne a következő talin, dehát neked olyanod úgy sincs, szóval esélytelen vagy. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Figyi, még egy pár cuccot is viszek, küldött Dia is! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali, csak gyorsan, nincs egy szabad percem sem!
Gergő is beszállt a kis csipet csapatba és szabadon garázdálkodik. Igaz még csak kúszik, de azt gyorsan teszi és hangtalanul... és már feláll, megkapaszkodik bármiben és ácsorog. Aztán borul... mászni még nem mászik, remélem nem marad ki ez a lépcsőfok, mert nagyon fontos.

Két dologra reagálnék.

Kormi!
Éjszakai kipisilős ügyben nekem az vált be, ha pelenkaméretet váltottam! Nem számít, hogy még nem annyi kiló, ha kell, akkor csak kiscsomagosat vegyél és csak éjszakára... be fog válni!!!! Van, hogy Gergire is a 15-30 kg-os Danipelust adom rá... pedig Gergi csak 11 kg....

Bubek!
Cipő. Vigyázz, mert feltörheti a sarkát a nagyobb cipő is, nemcsak a kicsi. Ahogy lifeg benne a lába, kidörzsölheti, feltörheti akár több helyen is nem csak a sarkánál... Gabinál tapasztaltam, mint első gyerek ugye, azóta erre nagyon figyelek, hogy ne legyen nagyon nagy a cipő.

mennem kell ááááá!

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, próbálkozom én óriás pelussal is, amiből pl ma éjjel ömlött ki, az a Pampers SleepandPlay (jódrága) 11-25 kg-osa volt. A bugyipelus se jött be, bár abból még kipróbálok egy számmal nagyobbat. Ma is a hóna aljáig csurom pisi volt reggelre...

Bubek,
egy ortopéd orvos biztos sikítófrászt kapna a cipőmegoldásodtól, az tuti. Még annyit fűznék ahhoz, amit Sasha mondott, hogy pl harántemelős cipőnél azért rossz még a nagyobb méret, mert rossz helyre kerül az emelő, s az tényleg elcseszheti a kicsi lábát. Ugye nagyokosok azt mondják, hogy nem szabad gyerekre használt cipőt adni, mert minden cipő idomul a gazdája lábához, s egy másik gyereknek ez nem annyira jó. No de győzze az ember pénzzel, én is adok kinőtt cipőt a gyerekekre. Mondjuk most vannak a leárazások, a Deichmannban pl kettőezervalamennyiért már nagyon klassz kis bakancsokat láttam a minap (amúgy is szeretem a D. delteches cipőcskéit, nálunk bejöttek). A másik örök kedvenc téma a kell-e az a harántemelő avagy nem, na erről a korosztályos topikunkban egész értekezleteket folytattunk anno.

Jövök még, csak üvöltés van...

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Kormi!

Én személy szerint a Pampersből csak a Newborne pelust szeretem, a többit nem komálom. Libero párti vagyok. Teljesen más a fazonja, a derekánál is gumis, meg a tépőzárja is. Talán próbáld meg... Ami még hasonló fazon az a DM-es Babylove pelus!!!

Kép
sasha
 
 


Áronbabának boldog 10-et kívánunk!!! (persze már megint majdnem Ádámot írtam... :oops: :lol: )

Megyek dolgomra.

Kép
mancs
 
 


Mbá keresztapukája a Heim Pálban orthopéd sebész. De ezt már írtam. Kikértem nemrég a véleményét. Azt mondta, hogy nem a márka számít, hogy Siesta meg akármi legyen, hanem az, hogy fogja a sarkát (a bokacsont alatt) a gyereknek, meg úgy legyen kiképezve a talprésznél, hogy a talpat egy kicsit kifelé tartsa. Mert így dolgoznak olyan izmok, amik alapesetben nem. És erősíti a lábat, gerincet, javítja a tartást stb.
Ő is mondta, hogy pl. a Humanicban, Deichmannban is vannak szupijó cipők, meg náluk a kh-ban is lehet kapni.

Kép
mancs
 
 


KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN
...ÉJJSZAKAI HÉT KELÉS VOLT AZ ÁRA...
DE!
KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mancs
Köszi!
én mostanában állandóan összekeverem őket :?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hááálóóó! :)

No, megjöttünk fodrászasdiból, gyönyörű 3 szín virít a fejemen, új technikával, nagyon csecse. :wink:
Kölök alszik (anyuék simán letették), én meg ideülök még picit, délután utazunk anyósékhoz.

Mancsusz, csőrösből issza, ez az egyetlen, amiből hajlandó inni a poháron kívül, de reggel nem tudok a pohárral bohóckodni. Napközben abból nyomja. :)

Kormi, egy hete én is szenvedek a Pampersből kifolyó pisikkel (ezért ébredt fel minden éjszaka 2x, mert csurom víz lett), pedig eddig sosem volt ilyen problémám. Sajna a Libero upandgo-jából is kifolyik, de juhhhéééé, mert a Libero sima tépőzáras pelusából nem, szóval nekünk most az megy éjszakára. Egyelőre a hasát sem ütötte ki, mint a Pampers.
Szóval látom, hasonlóan vagytok, mint mi, próbáld ki, hátha nektek is ez bejön. Tényleg jó gumis a dereka, és nekünk egyelőre bevált. :)
Vendég
 


Ilba, hun-e vagytok???? 8) 8) Gyűjtöd a pirospontokat. :)

Cool, Ilbusbilbus! 8) 8) Te is. :)
Vendég
 


[size=12]Gratulálok, Áronbaba a 10 hóhoz és a 2 foghoz!!!!!!!!!!!!!![/size]

Vanília, Kormi légyszi írjátok meg a gyerekek születési dátumát!!!!!!!!!!!!!!
Különben mindjárt kész a meglepi :D :shock: :D

Cool, nem talált! Kérheted a közönség segítségét...

Zsozsónak kicsi korában mindig Siestákat vettünk. Mára mégis lúdtalpas :( . De a cipőre tényleg nagyon oda kell figyelni :!: :!:

Mancs, nem nézed meg a vaterán a babakocsit amit keresel???? vannak alig-alig használtak!!!!
jumam
 
 


Jumam, én már naaaaaaaaagyon kííííííííííváááááááááááááááncsíííííííííííí vagyok. :) Még annál is jobban, és imádom a meglepiket. :)
Vendég
 


Jumami
Nagyon szép menyasszony voltál!
Olyan különleges a ruhád! Nagyon tetszik! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?