Új privát üzeneted érkezett!

megyünk dokihoz. aludt, de nem jobb. talán egy kicsit. szal doki.
kerekpocak
 
 


Jaaaj szegény Samu, lehet összeszedett egyet ezek közül a fránya kószáló vírusok közül :? :cry: .
Feltétlenül írj Zsófi, hogy mi volt a dokinál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!
Katáékkal mi lehet? :roll: Edu,nem beszéltél velük? :shock:
puszi

KépKép
logi
 
 

 
 

Szió Zsófi, köszi az üzenetet. Sztem is a fogacskák, írj, h mi volt a dokinál!!!!!!!!!!!!!Gyógypusszok Samunak! :) :)

Katának+LizaCicának is csodapusszok, és sok sok energiát!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
mazsolák
 
 


Zsóka, kerestem őket többször is, meg írtam üzit. Sajnos nem értem utol őket, de imrinek válaszolt, meg zsófi is elérte őket ma. Fáradtak, de minden ok velük! :oops: :? Gondolom, ha pihentebb +több ideje lesz, akkor majd ír nekünk, h mi újság velük! 8) :wink:
mazsolák
 
 


sziasztok!

megvagyunk ám, csak kicsit tűntünk el... teljesen őszintén, minden kertelés nélkül: nem volt túl sok kedvem írni :oops: :oops:
bocsánat, tudom legalább 1 sort küldhettem volna, így aggódtatok értünk :oops: :oops: máskor fogok!!!

tudjátok hol jobb hol rosszabb nekem is a kedvem, úgy ahogy Lizu görcsei alakulnak.......
bár tegnap egész jó napunk volt.
na meg ő is nyügibb már 3 napja, felkel, sír, degeszre eszi magát, alszik. és így tovább....

de ma nagyon jókedvű!!!!!!!!!!!!!!
Zsófi!!! miután beszéltünk, és felébredt, azóta gagyarászik, nevet!!!!! van hogy már hangosan is egyet-egyet!!!!!!!!!

ja mert Zsófi hívott h mizu, aztán beszéltünk sokat telcsin, közben gyermekek aludtak.
szegény Samu! akkor nem az álmosság?? :cry: :cry: :cry:
jaaajjj azért én még mindig remélem h nem szedett össze valamit!!

ÍRJ MI VOLT!!!!!!!!!!!!!

Edusék, 1 és 2 , azaz Mazsolák 1 és 2 :lol:
köszi az üzit meg a sömösöt :wink: írtam, megkaptátok????

mindenkinek nagy cupp, nincs időm most mindenre reagálni :oops: :?
de úgy örülök h Lizu ma ilyen aktív, kihasználjuk. bár most tesóm játszik vele.

Melba jó h írtál, eszemben voltatok ám!
Meg Zsófi !!!! épp a napokban jutott eszembe mi lehet a kérótokkal!! és erre írod... :wink:

Melba! ami a fotókon van Doma ágyában az a könyv, amit hason fekve nézeget. na az honnan van???????
énisakarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
írd meg plííííííz!! 1000 köszi!

KicsiBorka annyira édes!!! tök jó ötlet h felraktad a képeket Zsóka! :wink:

ja mi mégis mehetünk tornázni, a Dévény félét próbáljuk meg csak a gyógytornász még mindig nem tudott időpontot adni :twisted: azt mondta ha keddig nem hív, hívjam :?
pedig kéne már menni. aztán ha provokálja a görcsöket, abbahagyjuk, jajjj úgy szeretném ha jó lenne !!!!!!!!
legalább valami most már!!!!!!!!!!

még próbálok majd jönni, és sorry ha valakit kihagyok, vagy nem reagálok, de kicsit etéren most szét vagyok esve, ill. nincs annyi energiám, de gondolom megértitek h máshova megy.

azért mindenkit olvasok, és gondolatban reagálok mindenre :wink:
sok puszik!
(bocsi a hibákért, zagyvaságért...stb)

tegnapelőtti kicsit néhol művészi álmoskás képek, elalvás előtt 3 perccel, totál degesz pocakkal :lol: :lol: :lol:
(Lizi most 6400 gramm épp és nemtom hány cm de hosszú!!! lásd uccsó kép! :shock: :roll: )
Kép Kép
Kép
Kép
lmkata
 
 


Edu ez haláli! egyszerre....
zsóka ezer pussz neketk is !!! na akkor ezek vannak :)

jajjj azért hiányoztatok, csak télleg sokszor mire végigolvasok, már nulla energiám van írni :oops:

puszik!
lmkata
 
 


természetesen ZSóka nagy ZSvel... :oops: csak néha én is a rohanásban kicsivel nyomom.....
lmkata
 
 


sziasztok!!!

Zsófi!!! hogy van Samu?????

Kata, de jó hogy jelentkeztél!!!!!!!

Edus!!! remélem ma a kis/nagy Vuk nem bújt elő :)

Nóri, köszönöm!!!

puszi mindenkinek!
mangó
 
 


Lizacica!!! nagyon nagy!!!! és gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mangó
 
 


Puszi Kata, a lényeg, hogy minden okés!!!!!!! :wink:
Sokszor én is olyan fáradt vagyok, hogy semmi energiám nincs, csak végigfutom mit írtatok, de amikor látom, hogy valaki hiányol, egyből jó kedvre derülök.
Nagyon szép és egyre értelmesebb Lizi. Olyan kis okoska feje van :wink: :P . Hihetetlen milyen hosszú, mekkora rucikat hord a csaj?? :roll: :shock:
Kis pufipofi :lol: , úúúúgy megpuszilgatnám. Na majd tavasszal.. :lol: :P :D

Edu, köszi az infót.

Marci étvágya visszatért, olyannyira, hogy be kellett vezetnem a reggelit (ami eddig csak szopi volt) mert nem bírta ki ebédig.
...és a mennyiség is változott, két napja még azt írtam talán Julcsinak, hogy 1 üveg kaja alig csúszik le, na most viszont kevés lett :shock: . Tegnap legalább 3 dl anyaföztjét evett (sütőtökös cs.máj).
Ma vettünk kölesgolyókat, de nem merem odaadni neki egyben. Odaadhatom szerintetek??
pusza

KépKép
logi
 
 


na voltunk a dokinál és elvileg minden ok. tehát a torka nem piros, a füle sincs begyulladva, pocakja is puha.
ahogy haazjöttünk letettem és 10 perc alatt aludt be. tehát én nem tartom kizrtnak h nem aludt 5-től 8ig. ő szokott ilyen csendesen eljátszani a kezével, albival.... forgolódik elvan... és reggelre teljesen kimerült. utána meg csak túráztatta magát.. azért vettem panadol babyt- ha a fogak lennének, kapott kúpot- 2 napja nincs kaki. nem hiszem h ez lenne a baja, de hátha. 1 -2 hós kora óta nem volt ilyen. remélem most megint alszik egyet és jobb lesz.

kata úgy örülök, h lizi kacarászik!!! olyan szép édes kislány én komolyan IMÁDOM!!!!!!és milyen nagylány már az első képen!!! (ez a húgod, noémi? tök szép!!!)

dévény torna drukk drukk!!! remélem ad időpontot a néni AZZZZONNNNNAL!!!!!

(másik elméletetm samu hisztire: tegnap veszekedtünk vmi jelentéktelen hülyeségen csabával,-miután már letettük samut (kb 15 perc volt) és lehet h a tegnapi feszkót megérezte. igazából hajnalban mindketten odabújtunk hozzá etetni és lehet h megérezte a tegnapi feszkó nyomait, pedig sztem akkor már semmi nem volt....)

etetőszék: megvettük az ikeát. kipróbáljuk. ha nem válik be akkor megy a nagyszülőkhöz mi meg veszünk pp-t. most egyelőre még pihenőszékből eszik egy darabig, de pár hét múlva elkedjük a székben etetni.

jövök még!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi, ezt én is hallottam, hogy olyan érzékeny receptórai vannak a babóknak, hogy mindent megéreznek, csak akkor nem este jött volna ki rajta szerinted?

de azért tök jó, hogy alukál, biztos kialussza magát és megint a régi Samu lesz :) :lol:
mangó
 
 


Sziasztok!

Liza csudaszép édes pufipofi!!!! Eszméletlen édibédi!!! Tök jók a képek!!! És milyen aranyos a pulcsija!!!

Jaj de jó, hogy nincs nagy baja Samunak!!! Már kezdtem izgulni, nehogy ti is lebetegedjetek...
A székbe csak akkor ültesd bele, hamár önnállóan feltud ülni (addig nem jó/szabad derékszögbe ültetni). Szerintem. Addig ingább a pihenőszékből etesd. Nehogy a kis dereka... de nem akarok okoskodni :oops: :oops: ...

Áááá, Niki tépi az ujságokaaat!!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


rólunk: ma jobb éjszakánk volt, de képzeljétek mostanában ha elindulunk valahova autóval, akkor kezd sírdogálni, eddig tök szerette, most meg nem :( :?
mangó
 
 


ja angéla hát ezért vagyok én is bizonytalan :shock: :roll:
én is remélem kialussza magát!!! régi samuuuuuuuuuuuuuuuuuut akarok!!!!! 8) :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


reni nem is!!! bár van hozzá felfújható izé ami támasztja meg felveszi az alakját szűkít meg tart meg minden. de még várunk :wink:
kerekpocak
 
 


Zsófi dejóóó h nem betegség. teóriád simán lehetséges!!!!!!!
állítólag kb 1,5 éves korukig a babák a láthatatlan kapoccsal vannak összekötve az anyukájukkal, ugyanúgy éreznek mindent mint anno a pocakban! :roll:

Reni köszi :wink: nagyi jézuskája hozta a pulcsit karira. akkor néztem h urisssten mikor lesz rá jó... :roll:

Zsóka, 68as rucik pont jók :roll: én hülye vettem múltkor a Kenguruban 62es bodykat. nem mondom h egyszer voltak lizin és kicsik már... :twisted: :twisted:

Mangó jajj nee! pedig azt úgy bírom h zsupsz be a kocsiba és már alszik is! vajon miért?? és többször észrevetted már ezt?
mondjuk lizu ma nem aludt az odaúton, de egy nyekk nélkül elbambulázott :lol:

ja és ő Noémi :wink:

pusszok megjött apa.
lmkata
 
 


a fiatalember 1.5 órája alszik. immár valószínüsíthető h álmos volt....
kerekpocak
 
 


Fúúú de jó hogy nincs semmi baja Samunak.. :D :P :)

Akkor jól láttam, hogy hatalmas Lizi. A 68-as(3-6 hós)cuccokat növögeti ki a kisasszony, nem semmi :shock: :P .

Anaci, hogy vannak a lányok???

KépKép
logi
 
 


Csak nagyon gyorsan, majd próbálok a napokban másra is reagálni.
Kata:

http://www.minimano.hu/index.php?main=m ... 74&start=0
Állatos képtár kiságyba (Lamaze termék)

Én neten rendeltem és napokon belül hozták. Szerintem fantasztikus. Kétoldalas, tükrös, zizegős. De nem terheli túl a babát.

KépKép
melba
 
 


sziasztok

Mircike olvasol minket? hogy teltek az első napok a melóban, mind neked, mind Mirkónak a bölcsiben?

Zsóka, olyan aranyos voltál, h. nem értetted, h. Mazsolák2 hogy olvassa a fórumot a metrón. úgy írtál, mint egy 10 éves kislány !
Borka kicsiben is eszméletlen cuki volt.
zsiradék nálunk is olivaolaj, de amikor nem volt itthon, sima napraforgó étolajat tettem. szemmel láthatóan Laurának ekkor sem lett baja tőle..

én a kölesgolyót amikor egyben adtam Laurának {eddig 1x próbáltuk, aztán úgy döntöttem, h. kicsi még hozzá}, elkezdett vele játszani, eszébe sem jutott bekapni. amit nem értettem, mert amúgy meg mindent a szájába vesz. amikor felet kapott, azt bedugtam a szájába, többször kitolta, majd megint visszadugtam, végül elolvadt, és lenyelte. szóval szerintem add oda neki nyugodtan, mert olvadós a dolog, nem hiszem, h. baja lenne vele.
amúgy meg nagyon fincsi ! én is megkóstoltam.

Kata, Liza gyönyörüü !!
nem semmi súlya van, Laura 1 kg-val több csak, pedig van köztük 5 hónap. jó, mondjuk mi 2 hónapig stagnáltunk, de akkor is.

Melba, tök jó, h. jelentkeztél. Doma szépséges, és nagyon ügyes már ! 3 hónaposan kúszni? az igen ! mindjárt szaladhatsz utána, úgyhogy remélem a sebed hamar gyógyul. amúgy nem semmi, h. 4 hónapja kínlódsz vele. 2 hétig én sem tudtam ülni, de azért a 6 hetes kontrolon már oké volt. szóval minden együttérzésem, de gondolom a szépséges kisfiad kárpótol mindenért. amúgy meg ne legyen lelkifurid, h. "eltüüntél". nekem sincs többnyire időm, minden nap megyünk vhová, v. történik vmi, ami miatt a nagy pörgésből teljesen kiesem, és szinte off lenne, ha reagálnék 2 nappal ezelőtti dolgokra. extrovertált sem vagyok annyira, h. minden kakis pelenkáról v. rezdülésről beszámoljak - u.akkor hiányozna, ha nem olvasnám az eseményeket, v. írnék héba-hóba, mert azonkívül, h. élvezem, rengeteg olyan infót is megkapok, amiről dunsztom sincs.
és az április talit is nagyon várom !

ja lányok, jut eszembe, ez babás-mamás tali lesz, v. apukás is ?

Zsófi, tök jó, h. Samu csak álmos és minden okés vele.
az etetőszékről raknál fel egy képet, v. belinkelnéd lsz, h. az ikeás oldalon melyik? mert úgy emlékszem, h. fát írtál, de 3 ezer pénzért csak müüanyagot láttam az ikeás oldalon.
ja, meg akartam kérdezni, h. mivel Samu maholnap {holnap??} féléves lesz, akkor elkezditek a "rendes" hozzátáplálást? értem ezalatt főzelék nemcsak gyümölcs?

Nóri, duzzogós Farkas nagyon cuki lehetett !

amúgy ma én is nagymamánál hagytam Laurát uszkve 4 órára, és amilyen jól el volt ott régen, mostanában eléggé sirdogálós ott. lehet kezdődik, v.elkezdődött nála is a szeparációs szorongás? remélem hamar elmúlik.

ja, még a járókáról:
nekünk nincs, és helyhiány miatt nem is lesz. nálunk a "kimegyek a konyhába" dologra marad a kiságy. illetve a gyerekszoba ajtajára fog csinálni a párom védőrácsot.
anyukámnál van járóka 120x120-as négyzetalapú, és fa. amíg nem tudott kúszni Laura imádta, de mióta helyváltoztatásra képes, visít benne, h. ki akar jönni, mert nem buli egy 1,2 m helyen megmaradni. legalábbis neki.
amúgy hálósat én nem vennék, mert egyrészt nem lát ki, másrészt nem tud benne felállni, mert nem tud mibe kapaszkodni.

Marcsi




[url][/url]

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ja Zsófi, meg hová akartok költözni és mekkorából mekkorába?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


samunak lehet h fáj egy kicsit még mindig a pocakja. áfonyás almát kóstolt. lehet h ez a ludas...
apa vigasztalja:

Kép Kép
kerekpocak
 
 


ja Zsófi, meg hová akartok költözni és mekkorából mekkorába?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


sajnos samu most is rosszul van. már hőemelkedése is van és megint rettenetesen sír. és hörög. kapott panadol babyt és próbáljuk megnyugatni. a böfi után is rémesen sír. valszin elég rossz éjszakánk lesz. vígasztalhatatlanul sír, szegény. borzalmasan.
kerekpocak
 
 


lakás: 2 utcával arrébb, 45nm-ből 90-be.
kerekpocak
 
 


elaludt :) reméljük tud aludni egy kicsit.

marcsi: mivel samu 4x szopizik csak én nem szeretnék +egy kajcsit főzelékre váltani. szerintem még egy ideig tartjuk ezt a gyümi + tej dolgot. holnap sztem gyümit se adok neki, meglátjuk akkor is fáj e neki. szegény délután se volt a régi :( olyan volt mint egy fáradt őszi légy...

etetőszék: nem fa, műanyag. teljesen alap fehér, ronda, +tálca, meg felfújható szűkítő. a fa zsókának volt.

járóka: mindenképpen várunk még vele.
kerekpocak
 
 


Szegény Samu... és szülei... Nem lehet, hogy a hőemelkedés a sírástól van? Nálunk volt már rá példa. Annyira behergelte magát, úgy értem annyira sírt, hogy hőemelkedése lett, pedig semmi baja nem volt :roll: :shock: :(
Hát az ájonyás almához elég korán volt még lehet... Előbb talán a krumpli, répát kóstoltasd vele. Az nem azt jelenti, hogy kiváltasz egy szopit, csak előtte azt is adsz egy kicsit :wink: .
Na de most a lényeg, hogy rendbejöjjön, bármi baja is van a nagyfiúnak!++++++
A felfujható izé biztos tuti :wink: Én azt képzeltem el, hogy Samu teljesen ültetve van benne :roll: :oops: :lol:

Nálunk Niki kilát a hálós járókából, és simán fel is áll benne :shock: (egyébként vannak benne kapaszkodók is). És nem veri össze magát kék-zöldre... A fába mindég üvölt ha felborul :roll: (és koppan egy szépet előbb :lol: )

Megyek segítek apának, hozott haza egy kis papírmelót :roll:

Puszi!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


szegény Samu!!! remélem kialussza a bánatát!!!! :roll: :shock: :wink: :lol:
nagyon édesek a képek, ahogyan apa vígasztalja! és végül hogy sikerült elaludnia??? remélem mégsem lesz nehéz éjjeletek, bár 6 hónap alatt talán ez lenne az első, nem? :wink: de nem lesz!

Melba!!!!!!!!!!!
nagyon köszönöm, megnézem! mindenképp rendelek én is Lizunak!
Doma-baba gyönyörű a képeken, most néztem meg megint :wink: ! és nem is írtam h milyen ügyes !! :shock: :shock:
jajj szegény Te, h még mindig fájsz :cry: el sem tudom képzelni milyen lehet.... :roll: de sztem is ahogy a lányok írták :arrow: ezek után tuti h 10ből 9 orvos megcsászározna ha kérnéd!

amúgy járóka sztem is jó találmány, nekünk legalábbis már most van a nappaliban lent. háló fent van az emeleten, és ha itt vagyunk, egy csomószor van benne Lizi h ne legyen egyedül fent.
szóval így elég praktikus már most is annak ellenére h mozgásfejlődés ügyileg még van hová fejlődnünk... :? :roll: :)
ja fa! a hálósnál félek h ha végighúzza rajta a kis kezét, mintha megégetné.... értitek... de lehet h csak beképzelt para. mindegy... ez van :wink:

megyek mert gyógyszert kell beadni Lizunak pedig istenien alszik.
úúúútálom! mindig felébred :cry:

jó éjt!!

jajj még egy mai friss cukorfalat:
Kép
lmkata
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors jelentkezés.

Szegény Samu és szülei. Kitartás! Remlem Samu hamar rendbe keveredik. Az nagyon rossz mikor vigasztalhatatlanul sírdogál egy kicsiny gyerek. Apuci nagyon ari ahogy vígasztalja Őt!

Lizu nagyon szép, és gyönyörű nagy.

Nálunk kicsit jobb a helyzet, lányok jobban vannak, Apa meg teljesen rendbe jött.
:D
Kicsi tej parám van, de igyekszem abba hagyni, mert tapasztalatból tudom h nem segít. Liza ma nagyon sokat akart enni, és néha úgy éreztem nem volt elég neki. Most is kicsit reklamál, megyek is.
Elhatároztam h nem izgulok a témán, de nyugodt mondjuk nem vagyok.

Járóka témáról azt akratam írni, h nekünk itthon fa járóka volt, a lányok nagyon szerették, Liza még nem használja. A nagyszülőknél pedig hálós volt, azzal sem volt bajuk, de felállni abban nehezebben tudtak.

Na megyek. Minden anyukának és babócának nyugis éjszakát.

Ui: mindenki mehet az áprilisi talira, vagy csak a nagyon benfentesek? Szívesen megnéznélek benneteket élőben, de nem lesz harag ha nem jön össze.

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Anaci, Nóra! Persze,h jöhetsz, már fentvagy listán! :P Csak még - sajnos - én nem jutottam oda, h szervezzek valamit. :oops: :? Ezért nem írtam még senkinek. :( Az a baj, h egyik nap nagyon vacak, másik jobb, és ilyenkor be kéne hozom az elmaradásaimat... :oops: :? De ígérem, jövő héttől már elkezdek szorgoskodni, mindneki kap vmit! :oops: 8) :wink:
Pl, amit Marcsi írt, azt is tisztázni kéne, h jönnek-e az apák?! :shock: :roll: Engem nem zavar! :wink: Csak akkor azt is tudni kéne, hogy elférnénk-e annyian a tervezett helyen, vagy gondolkozzunk másban... :roll: :oops: 8) meg hasonló kérdések! :wink:

Lizibizicukorborsó gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P És milyen hosszú, eszméletlen!!!!!!!!!!!!!!! :P :P A kis kosaras palánta! :oops: 8) Örülök, h vagytok, és minden ok! :) Ez meg vhol természetes, h egyik nap könnyebb, a másik meg nehezebb! :? :? (Emlékszem, Zsiguval mennyit éjszakáztam, és mintha radar lenne bennük, amint leül az ember, v leteszi őket felébrednek. :? Ez még a hasfájós korszakból. Aztán hányszor volt, h aludtunk az ikeás szoptatós székünkben, mert már rogyásig jártam a lábam, az pedig kényelmes volt neki+nekem, kikapcsoltam a világot, telefont, és aludtam. na ez most egy jó kis kitérő volt. :oops: :? :? 8) )Szóval Kata, mi mindig gondolunk rátok!És tiszta szívemből kívánom, h végre találják meg a jó gyógyit, ami gyengíti, ill elmulasztja a görcsöket! És tök jó, h irány a Dévény!!!!!!!!!!!!!minden ok lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P

Samunak is gyógypuszik, h derüljön ki, mi lehet a gond. :shock: :roll: Lehet, h Reninek lesz igaza, az áfonya lehet a bűnös... :shock: :roll: Én nem is értem - Hippéket - h mért ajánlják talán már 5-6 hótól, még ha el is távolítják a magvakat belőle. Én is inkább Renivel osztozok: a hagyományos, alma, burgi, répa, sütőtök - amit kedvelnek, mert édes!-. Szóval néha megtévesztők ezek a kajás üvegek! :? :evil: Na de ha holnap csak tejci, akkor kiderül, mi/ki a bűnös! Kitartást a szülőknek! :P Ja néztem Samu albumát! Nagyon klasszak a képek! És azt néztem, h még a haja is úgy nő a fiatalúrnak, mint apájának! :oops: 8) :wink:

Nóra, örülök, h jobban van család! :wink:

Melba, Doma képeket végignéztem!!!!!!!!!!!Gyönyörű a kissrác! :P :P És nagyon ügyes!!!!!!!!!!! :P :P Listán neked is rögzítve a neved, címed! 8) :wink:

Most elküldöm... :wink:
mazsolák
 
 


Zsófi, még neked szerettem volna, h azért a fogzást se zárjuk ki.. :oops: :? 8)

Zsóka, Borka montázs nagyon tuti!!!!!!!!!!!!!!Annyira jók a képek!!!!!!!!!!!!!Mennyit változott a kiscsaj!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

Mircike, milyen a munka??!! Mirkónak mi lett végül a jele? :shock: :shock: Ha tudsz, várjuk az infokat! 8) :wink:

Klári, Juli nagyon édes! Megnéztem újból a képeket! :P :P :P És gyertek Melbával, ahogy tudtok - -gyerköc, háztartás, tanulás, idő... stb- engedi! :wink:

Nóri, kitartást a tanuláshoz! Aranyos lehetett Farkas, ahogy durcizott. Egy bnőm mesélte, h amikor megszült, és látogatták apával+nagyobb fiú a kicsi testvért, akkor szóba se állt a bnőmmel=anyjával, és sajnos, amikor hazamentek a kórházból még jó pár napig... Vannak érzékenyebb gyerköcök, akik jobban ragaszkodnak az anyjukhoz! :roll: :oops: :? 8) De nem baj! :wink: ez azt jelenti, h kölcsönös az imádat! :P Várunk, gyere, ha tudsz! :wink:

Julcsinak szerettem volna még, h ez is tök természetes, h Barnus most érzékennyebb. :? Zsigu is érzékeny volt sokáig, miután hazamentünk a kórházból. De talán Reni írta, h nem is csoda amennyi atrocításon ment/mentetek most keresztül. :? Talán még a varratszedés utáni, ill izom -kontrollnál lesz egy két rossz emlék, de utána, reméljük, mindez a múlté lesz!!!!!!!!!!!!!!!! :) Izmok zárodnak! :D Fogacskák meg lesznek! :D Nőni fognak ott is!!!!!!!!!!!! :D DRUKKKDRUKKKDRUKKK!!!! Neked meg kitartást! Ahogy névrokon is írta, kérd meg a párodat, h most legyen vele 1-2 órát, te meg menj el egy kicsit kikapcsolódni, sétálni, vásárolni, vagy csak aludj, vagy ülj be egy jó meleg fürdővízbe..../Emlékeszem - ma retrózok... :oops: :oops: :? -amikor szoptattam+hasfájás, Zsigapocakmasszázs+fejés, h a legnagyobb kikapcsolódásom egy jó meleg zuhi volt... :oops: :wink: ) Kitartás! Tudom, nem könnyű, de próbáld meg vmi játékkal, vagy újdonsággal elterelni a figyelmét... :oops: :? 8)

na talán összeszedtem, ami az agyamban volt, ami bentragadt majd holnap.. :oops: 8) .

Timcsi, jó dipi írást! :P :P :P

Mangó pusszok!!!!!!!!!!!!Minél könnyebb éjszakát!!!!!!!!!!!!És tök ügyi vagy, h mindent a tejciért!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon ügyi vagy!!!!!!!!!!! :P :P

pusszok, jó éjt 8)
mazsolák
 
 


ja még annyit, aztán tényleg eldugulok :oops: :oops: :? , h

Kata, LizaCicának ez a képe fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Annyira klassz, olyan szépek a szemei, ahogy megtalálta a kis kezecskéjét, és kostolgatja is!!!!!!!!!!!Csúcs!!!!!!!!!!!!!!Nagyon édes a "kiskosaras"! :P :P :P
mazsolák
 
 


áfoyás alma _ 4hós.... és magamtól nem adtam volna, javasolták. almát , krumplit simán egyelőre utálja. éjszaka előbb 2 óránként éjfélig, aztán óránként, majd fél óránként kelt. köhög is, meg szörcsög, de ha szívjuk az orrát nem nagyon jön valami. 10kor a hasa is nagyon fáj. én össz aludtam talán 3 órát kb 4 részletben. szal nem volt túl jó. a hétvégén mindenesetre csak tejet kap. megfázásos cucc ellen (köhögés) hívom a dokit.
kerekpocak
 
 


Boldog féléves évfordulót Samunak és 3.hófordulót Bendének !

és Samunak jobbulást, szüleinek meg kitartást !
Zsófi, tuti nem a fogai? szörcsögés, nem alvás,hőemelkedés -ezek utalhatnak erre is. na de nem okoskodom, látatlanban meg főleg nem.
csak azért, h. remélem, h. ti nem szaladtatok bele vmi komolyabba.

Anaci, tök jó, h.ilyen hamar jobban van a család !

Reni, milyen volt a Cora? megérte kimenni?

Laura legújabban felmászik az ágyra. aminek persze nagyon örülök, de u.akkor meg nem, mert tényleg nem lehet már őt egy fél mp-re sem egyedül hagyni. majd próbálom fázisonként lefotózni, mert nagyon spéci technikája van rá.
meg szerencsére állásból már megtanult visszamenni térdelésbe, tegnap délután folyamatosan gyakorolta, és ilyenkor várja az elismerést. olyan zabálnivaló ilyenkor.


M.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


az a baj h köhög is. meg trutyis nagyon most már tudjuk szívni. hőemelkedése is van és nagyon bágyadt. sztem megfázás/influenza v ilyesmi. köszönjük a köszöntést!

BENDÉNEK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!
kerekpocak
 
 


hát ez nem hangzik vmi túl jól.. :?
csak nem az uszodából hozott haza vmit? v. ott már jó pár napja voltatok ? bocsánat, de annyira összefolynak a napok, h. néha azt sem tudom kedd van v. szerda.

borzasztó, h. itt a topikon szinte mindenki beleszaladt vmi borzalomba idén. bár egyelőre mi még tartjuk magunkat. kopp-kopp-kopp.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


[b]Samunak nagyon boldog 6. hófordulót!!!!!!!! [/b]
mangó
 
 


Pici Balának boldog névnapot!!!!!
mangó
 
 


pici Samunak jobbulást!!! sok-sok gyógypuszi!
Anyának és Apának kitartás!!!!!!!

Liza csúcs!!!!

köszönjük a köszöntést!

puszi
mangó
 
 


BOLDOG FÉL ÉVET SAMU!!!!!!!!!

Kép

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


SAMUNAK: 6. HÓFORDULÓRA, BENDÉNEK: 3. HÓFORDULÓRA NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép

BALÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Apa karjában vigasztalodó Samu tündérmackó!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon édesek Apájával!Jobbulást a bágyadt kisbetegnek!Sok sok+++++++++++, gyógypuszik! :P :P :P

Gratula Laura új tudományához!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
mazsolák
 
 


Ja igen Reni, én is szerettem volna kérdezni, h megérte kimenni a corába? Találtál végülis valami jó dolgot? :shock: :roll: 8)
mazsolák
 
 


KICSI DRÁGA SAMU BABA ! Most hogy nem is vagy már olyan kicsi, mert hogy 6 HÓNAPOS LETTÉL!!!!!!!!! gyógyulj is meg nagyon gyorsan !!!! :lol: :lol: :lol:

Zsófi, akartam is írni de látom közben kiderült - szóval h a takony nekünk sem azonnal jött, hanem később már tudtuk szívni.
Cebion C vitamin cseppen kívül én mást nem adtam Lizának és így volt 1,5 hét. Mondjuk ő nem volt lázas, de eszméletlenül hurutos volt, köhögött, meg taknyos volt :roll: de mondjuk én tudtam h "csak" megfázott, szal nem szedett össze semmi vírusosat.
gondolom mentek dokihoz megint???
tégy a kiságya mellé amikor alszik egy nagy lábasba kamillás párologtatót! Tudod: vizet forralsz, jó sok kamillavirág bele, és a kiságya melett veszed le a fedőt hogy a kamillás pára ott a szobában terjengjen.( persze nyílván úgy értem h kiságya mellett h nem éri el, stb..)
sterimar orrspay-t gondolom ismeritek, na azt is minden szívás előtt fújtuk, így több trutyi jött ki!
más most nem jut eszembe de ha igen, megírom!
drukkolok h a láza ne menjen nagyon jobban fel!!
lmkata
 
 


Bendének is boldog 3. hónapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
most már a hasfájás, sírás is állítólag egyik pillanatról a másikra tovaszáll!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
lmkata
 
 


Én is tervezek ma Cora-ba menni, mondjuk mi mindig ott vásárolunk.... de most olvastam h baba-mama hetek vannak.
kihasználom h itt van tesóm :wink:
Reni azért akartál menni te is?


Edus szólj ha valamit segíthetek szervezésben !!!!!!!!!!!!!!!!!!
de tényleg!!! 8)
és kéz-kóstolgatás így ahogy írod :arrow: mindig más ujjacska-kombinációkat próbál ki a kisasszony :wink: és közben hümmög, nyögdécsel, morog, nyammog, na és persze tiszta nyál minden körülötte ! :wink:

Reni! ha jól emlékszem eccer nagyon régen :wink: mintha te írtad volna hogy partedlit kötöttél Niki nyakába mert úgy nyálzott. ez kb mikor volt?????, mert Liza is nagyon bele tud lendülni, köpi kifelé meg puccog a szájával... sztem most fedezte fel és tetszik neki .. :roll:
(dokinéni eccer azt mondta h a gyógyszerektől ugye ahogy lazítja, nem tudja úgy nyelni de sztem ez nem ettől van mert látni h szándékosan csinálja... :roll: )

na megyek apa-ingeket mosni :wink:
pusszantások!!!!!!!

Zsófi írj majd hogy alakultok!
lmkata
 
 


Kata, bnőm is használta a partedlit a kisfián, mert sokat nyálzott, és mindig attól félt, hogy megfázik a mellkasa.Szal sztem már akár most is a nyakába kötheted. (van az a régi hagyományos aminek textil a teteje alul pvc. csak azért írtam, mert ma már annyi félét kapni vagy csak textil, vagy csak pvc, az egyik átázik, a másik meg kidörzsöli a kis bőrét, és még annyi féle van...remélem, nem voltam bántó a magyarázással, csak a fenti okok írtam le.... :oops: :oops: 8) :wink: Ja azért azt nézd, h ne rángassa magán, meg ne fojtsa magát :oops: :oops: :? Lehet, h az elején irritálni fogja, ezért lehet, h húzogatja majd magán) (különben mi is "corások" voltunk/vagyunk. 8) És igen, Reni a baba mama hetek, napok miatt ment ki, mert itt "beszéltünk" róla. :) :)

Pusszok:e
mazsolák
 
 


Kép


Kép


Kép



Licatündércica nagyon szépséges!!!!!!!!!!!!!

KépKép
logi
 
 


Na itt vagyok, csak sütit sütöttem eddig 8) :D Jelentem, egész fini lett :lol: !

Sikerült jól bevásárolnunk a cora-ban! Pelus, babakaja partedlik, rucik stb. Meg találtam nagyon jó és szép kis bőrcipit is 3e-ért!!! Vettem is egyből 2őt (két színt, két méretet)! Kívül-belül bőr, harántemeléses és nagyon szép!

Kata
Nagyon jó az uccsó Lizis kép!!! Nagyon szép képeket szoktál felrakni Kata! Én is kb ilyenkor raktam a nyakába a nyáladzás ellen a partedlit, mert egyébként derékig úszott a nyálba :roll: Én az elején sima frottirt vettem. De most, hogy eszünk nekünk is a textil-
műanyag ajjú jött be kizárólag, amit Edus is írt!!!
A hálós járóka nem süt :wink: :D :lol:

Zsófi
Gyógyulást Samunak mihamarabb!!!! Akkor ez a frány megfázás a baj :(
Hú, tényleg, lehet hogy a hideg uszívíz miatt :( ....

A krumplit, répát én az elején kizárólag anyatejjel adtam kb 1hónapig (amíg volt a mélyhűtőben..). Magában Nikinek sem ízlett... aztán ha már megszokta az ízeket elkezdtem keverni (kb 1 hónap után miután elkeztem a kóstoltatást). Pl alma-barack, alma-körte, krumpli-répa, krumpli-sütőtök, krumpli-párolt alama (kedvenc mai napig!) stb.

Mi is Cebionozni szoktunk takonykórkor!

Puszka!
R

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?