Új privát üzeneted érkezett!

Jumam, a szemekkel kapcsolatos vesszőfutást át tudom érezni, anyukáméknak pl milyen klassz érzés lehetett a gyermeküket 7évesen szürkehályogműtétre szegedre leutaztatni, és ott 1 hétig a kórházban hagyni (nővérem). De mivel kontaktlencsés vagyok, annyira tudom én is, hogy a szem sérülékeny jószág..........sajnálom.......

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam, szemészetes eset, húúú, így olvasva/belegondolva is elsápadtam, remélem hamar elmúlik Dani szemfájdalma.

Ilba :lol: ,
felhörpintöttük az egész üveg kölyökpezsgőt!! (igen-igen, azt, amit Tőletek kaptunk!!)
Úgyhogy..., ha este Gabi összevissza fecseg-locsog majd itt, akkor az bizony a kölyökbuborékok hatása :wink:
liviapu
 
 


Sziasztok,

Klikkesedők
nagyon irígy vagyok, tök szupi lehetett.
Livinek jó a haja :lol:
Vanília Téged alig ismertelek fel :lol: :lol:

Ilba,
jobbulást!
Mi is voltunk a corában.
Vettünk plüss rugit(alvósnak)
szopi melltartót, harisnyát, egy gatyókát, mágneses könyvet meg ezt-azt.
Szóval jól odacsettintettünk pár forintnak :roll:

Pelust, tápszert majd a DM-ben veszek, mert most van a 21%-os kupon.
Jujj Ilba, elfelejtettem megnézni a kódot :oops: :oops: :oops:
Mostmár nemtudom, de holnap remélem nem felejtem el.
Szólj rám itt vagy valaki figyelmeztessen!!!!!

Jumam,
Daninak jobbulást!
De rossz az mikor fáj az ember szeme.
Nekem az érettségi előtt lett szaruhártya fekélyem.
Még szerencse, hogy nem lyukadt ki, mert akkor most nem néznélek titeket csak szkájpolnék max. :lol:
Szatyros szólást nem én találtam ki, egyik haverom mondta aztán rámragadt :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 

 
 

Zsófi oda megy a CD állványhoz, kivesz egy CD-t. Majd idejön a géphez megnyomja a gombot, kijön a DvD vagy CD tartó és beteszi, megigazítja és belöki.
Apjával csak pilláztunk :shock: Hihetetlen milyen okosak nem?

Kép

Kép
sajtine
 
 


brrr, Cool, 7 évesen szürkehályog?? szegény nővéred!!! és szüleid.

J időközben felkelt szopizni, és most várjuk a nálunk létfontosságú büfiket :roll:
jumam
 
 


Vanília,
ha lesz klikkesedés én is megyek! :wink: Sok jó ember ... :wink:

Sajti,
melyik Cora van hozzátok közel? A budakalászi tök szar. Én utálom. És drága is. Komolyan mondom az Interspar jobb.
Kódot megköszönném, bár Mancsi is ígért, sőt Cool is azt hiszem. 1db 3 pontosra van szükségem.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hááááj!

Most csak beköszönök, megyek aluszkálni asszem.

Dia, mi is köszönjük a rucikat meg a kiscipőt! Este abban császkált Livi, észre sem vette, hogy ez még nem volt a lábán, ebből is lácccik, hogy biztos jó rá. :)

Mariann,
a hajad nekem is új volt annyiban, hogy nem láttam még így, félig begumizva. És nekem is tecc a szemcsid. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép Bújócska 1.

Kép Bójócska 2.

Kép Kis ember nagy bottal jár!

Kép Elfáradtam.

Kép
vanília
 
 


Sajti, szaruhártyafekély :shock: :shock: ilyet mé nem is hallottam.

most indul itt az élet?? :D
Akkor is elmegyek aludni :evil:
Liviapi írja:
ha este :) :) :D Gabi összevissza fecseg-locsog majd itt, akkor az bizony a kölyökbuborékok hatása

11 óra még nem este :wink:
jumam
 
 


Sajti!

[quote]V írta:anília Téged alig ismertelek fel


Most ennek örülnöm kéne, vagy sírva akadjak?

Kép
vanília
 
 


Jumam, Jumam, nézd el ezt Liviapunak ... no, hát ő is becsiccsentett egy kicsit. :lol: Időérzéke ilyenkor már nem nagyon van egy ünnepeltnek. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


[quote="vanília"]S írta:vaníliaajti!

[quote]V írta:anília Téged alig ismertelek fel


Most ennek örülnöm kéne, vagy sírva akadjak?


Akadj sírva és fotózs is le magad közben, mert ilyet még nem láttam. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


pont most van a lombikról szó a házonkívülben, megnézem és tünök én is.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Tényleg jól nézel ki Vanília :lol:
Jó a szemüveg is a hajad is.
Csak először nem tudtam ki az :lol: Lehet, hogy a fekélyem még nem gyógyult meg :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Halihó!

Láttátok az Átverést? Szegény Garami Gábort úgy sajnáltam... Ott ült álló léccel, várja a 2 bombanőt hogy rájuk vesse magát, erre megjelenik a stáb... :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted:

Mariann,
tényleg jó a szemüveged! Örömmel látom, hogy Ádusz is előszeretettel fejezi le a FP csigát. Petike is. Olyan morbid :lol: :roll:
Milyen tornára jártok? "Sima" aerobic, vagy vmi más? Jó a terem? Mennyi a bérlet? Nekem is kéne vmit mozogni...

Ilba,
az Auchanban is 399 a Frutapura :wink:

Jumam,
Daninak jobulást :wink: Tényleg nagyon szar érzés a szem fájdalma.

Úgy néz ki, tudunk menni jövőhéten a talira!!! Juhéééé!!!!

Kép
mancs
 
 


Mariann,
én is néztem ám, hogy ki ez a jó szemcsós csaj a fotón. Sztem fogytál.

Sajti,
KÖTELEZŐ beszámolnod arról, hogy mit mondtak a lombikról!!!! :wink:

Kép
mancs
 
 


Utálom az Átverést. :oops: Idegesít.
Auchanba nem járunk. Pedig közelebb van, mint a Cora. :)

No megyek én is alukálni.

Jóccakát!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Natasa,
miből gondolod, hogy durva vagyok amikor bepörgök? :roll: :lol: Ne félj, nem bántalak :lol: :wink:

Kép
mancs
 
 


Fogmosás utáni bekukkantás.

Gabus, küldtem meghívót a gmailra!! Hogy legyen neked is. Mert nagyobb :wink: :wink:

no, télleg joccakát mindenkinek!
jumam
 
 


Szóval a rendes emailcímedre küldtem, gmailhoz meghívót, na éérted.
A félreértések elkerülése végett :wink:
jumam
 
 


kemény téma ez az egészségügy :roll:

Azt mondja az államtitkár NŐ?
hogy honnan csoportosítsák át a pénzt?
Merthogy a daganatos betegeket is meg kell gyógyítani...
Én megint csak alkesz Józsibácsi példájával tudok jönni és azzal, hogy nagymamit és nagypapit nem tudják hova tenni meg nem akarják ellátni (család) akkor benyomják a kórházba.
Ezt is meg kéne szüntetni!!!!!
Kéne egy sima ápolási otthont építeni semmi hókusz-pókusz csak etetni, mosdatni, foglalkozni ezekkel az idős emberekkel.
És nem teletömni gyógyszerrel, főleg ha kéri, hogy ő már 96 éves és szeretne meghalni békésen.

Meg persze amit lehet ambulánsan elvégezni.
És nem kéne a betegeket 3 héttel befektetni a műtét előtt. (akinek előjegyzett műtétje van)

Ócska eü.

na megyek is aludni
jó éccakát.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba, mi a fóti corába járunk

Kép

Kép
sajtine
 
 


Jó reggelt!

Kedves Ilba és Sajti!

Az éjjel prezentáltam a sírva akadás művészetét mikor gyerekem már hajnal egykor a mi ágyunkba nyűszítette magát. Nos azóta élére fekve aludtam nagyon nem kényelmesen. :cry:

Mancs a mi csigánk már nem szól. Egyszer csak elhalgatott. :cry:
Nem tudom fogytam-e, nekem nincs mérlegem. Így a legkönyebb fogyózni. :lol:
Az túlzás, hogy járunk. Az öltönyház épületében nyílt egy Power Gym nevű hely. alakformáló tornára szoktunk menni. A terem full új, és rendesek az oktatók és alkalmazottak. Amolyan egyszerű emberek járnak oda. Még nem találkoztam Kelemen Anna jelenséggel. :lol:
Egy torna 800 Ft, de febr. végéig délelőtt csak 200. Azért most megyek de. az nagyon olcsó. A különbözetet meg leszolizom.
Ja apa itthon van és vigyáz Ádira.

Megyek kávézni, reggelizni. halihó!

Kép
vanília
 
 


Ilba, okulláré. 8) Mostanában nagyon retroban nyomod, de tecc. :wink:

Jumam, szem :cry: remélem, hamar rendbe jön. Nekem szerencsére semmi bajom a szememmel, pár hónapja voltam ellenőrzésen, még csak egy 0,5-ös eltérés sincs. Huhhhh.
(az uram behozza ezt, neki dioptriája is van, meg cilinderes is, szóval ketten együtt a nagy átlagot kihozzuk) :)

Liviapu, a képeket köszi, az utolsó kettő iszonyú jó, szóval van ebben a csajban valami extra, az tuti. :) Nem csoda, ha odavagy(tok).

Gabi, Liviapu, Livinek mi a csillagjegye? És az aszcendese? Kíváncsi lennék rá. :)

A többiekére is amúgy. Érdekel engem ez a dolog is.

Én már nagyon várom a keddet, annyira, hogy juhhhhéééé. :)

Az eü-t ne is említsük, tegnap borzasztó napom volt ilyen téren, presztizs harc két gyerekosztály között, fél nap vacillálás, hogy mi a jó neki. Amúgy 3 hetes agyhártyagyulladásos gyerek, most gépen élet halál között a László intenzíven, felháborító történet, ha valakit érdekel, írok mailt. :twisted: :twisted: :twisted:

EÜ. amúgy is :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Hogy valami aranyosat is meséljek. Kaptunk egy ismerőstől 6 puttonyos tokaji aszút. Tegnap megszlopáltuk..... 8) Eredmény: táncoltunk az urammal, persze röhögve, iszonyú bénán, de annál jobbat mókázva. :)

Szép napot. :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Nézem a Csak csajokat, hát komolyan én érzem magam cikisen. Ez az Iringó annyira buta! :shock: Mér vállal el egy ilyen ember műsorvezetést? Vagy olyan sokat kap érte, hogy nem gáz, ha égeti magát? És ráadnak 1 XXL-es okullárét (Esztinek :lol: ), hogy legyen okos??? :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, ő nem érzi égőnek, sőt.... :) szerintem. :)
Vendég
 


Eszti,
én kérek szépen mailt arról a :evil: ügyről.
Kíváncsi lettem volna a piás táncra :lol: :lol: :lol:

Mariann,
ez nagyon jó ár! Bár én az ilyen kimondott tornákat nem szeretem. Pl. a fitness kickboxot imádom, mert ott elterelődik a figyelmem arról, hogy épp tornázok és melyik testrészem kéne formálni.

Ma valszeg elmegyünk babakocsit venni, meg nekem papucsot. Juhééé!

Kép
mancs
 
 


Nekem baromira tetszik az Iringó szemüvege. A hangja viszont kevésbé... Az egész csaj annyira GYEREK.

Petike épp ül a járókában és rágcsálja a nagylábujját. Már tocsog a nyáltól a zoknija :lol:

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tegnapi összeröffenés a csajokkal!Kaptunk mi is rucikat.

Cool:

Dia odaadta a pénzt a körömlakkokra!Szólj rám,hogy adjam oda,ha találkozunk.Egy pár kisméretű,melegebb nadrágot is elhoztunk Diától,mondván,hogy ez csak Nokinak lesz jó :D

Vanilia:

Nem szép igy egyedül elmenni tornázni!De a szerdákat sikerült megbeszélni Fannival.


Jumam:

Óvi kérdés:Elvileg nem muszáj Daninak még szeptembertől óviba mennie,mert nem május 31-ig tölti be a hatot hanem utánna.Ez egy kis menedék a nyári születésü gyerekeknek,ha még nagyon játékosak és nem birnak egyhelyben ülni.Dani mennyire várja a sulit?Ő szeretne menni?Mert az is nagy törés,ha menne,de Ti mégse szeretnétek.A társai,barátai maradnak még óviban vagy mennek suliba?Ezeket még beszéljétek át vele is.

Tali képek,feliratozás nélkül,mert Szilvi már takarit nélkülem :lol: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Mancs:

Itt a fitnesz terem honlapja:www.pwg.hu
Van valami thai-Geri ,boksz jellegű tornájuk is.Bár a honlapjukon még kevés infó szerepel.

Eszti.

Ihaj-csuhaj egészségetekre!! :D

Ilba:

Jobbulást kivánok neked minél gyorsabban!

Na megyek vásárolni Szilvinek egy-két rongyot!Már 92-seket kell vennem!

Kép

Kép
novum
 
 


Sziasztok,

most ébredtünk nem rég :lol:

1001 dolgom van. Össze kell kapnom a lakást, mert jönnek délután a haverok.

Peszti,
engem is érdekelne a 3 hetes gyerek története.

legyetek jók

Ja,
mivel égette le magát az Iringó?
Nekem tecc a hangja 8)
nemtudom bajé? :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, vonalkód Ilbááááánaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!

Kép Kép
coolasa
 
 


Vigyázat, kéééééépek :)

kukucs
Kép

Bencetarkó :)
Kép

Megpihenek
Kép

Juhhhéééé
Kép

Apával
Kép
Vendég
 


Éjszakánk jó volt(mármint Daninak, Julcsi felébredt hajnalban kakilni (?) és ébren volt kb 2 órát :evil: ), most csak néha mondja, hogy fáj.

Köszi Timi a tanácsot, még megkérdezek néhány embert (és persze Danit is!)

Eszti engem is érdekelne a kisbaba története.
Olyan nagyfiú már Bence, hihetetlen!!

Én nem nézek tv-t. Csak minimaxot meg Animalt :shock: . Mikor a gyerekek. Amúgy eszembe sem jut bekapcsolni. :oops:
jumam
 
 


Sziasztok!

Most csak villámjelenség leszek, mert 1002 dolgom van (Sajti :twisted: ), csak a szomorú hírt közlöm, hogy hosszan tartó, súlyos várakozás után Sajtinénak és Bubeknek nem lesz csizmije, mert elfogyott. 1 db fekete 22-es volt aszt annyi.

Megyek főzök, mosok, tévétnézek. Pááááááá!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na de jót játszóztunk! Szép idő van nagyon. 8)
Fejem majd be sült a sapkába, de hát a krémtől jól néz ki most a frizkó. :? Inkább nem mutizom. :D

Sajti,
Iringó ahányszor megpróbálta a pneomococcus oltást kimondani, annyiszor nem sikerült. :lol: És többek között feltett egy okos kérdést a rák világnapja alkalmából, hogy miért jó szűrővizsgálatokra járni, akkor nem leszünk rákosak? :shock: :shock: :shock:
Számomra botrányos volt, pedig péntek van, szóval ha minden igaz, már 5 napja „műsort vezet”. :?

Cool,
Köszi! :wink:

Eszti,
Jók a képek! Bence nagyon cuki. Illik rá a wiwes becenév. :wink:

:?: Tápszer: ki milyet használ???
:?: Rizstej: Eszti, hol veszed? Intersparban, DM-ben van?
Öléggé megcsappant a tejcsi, lehet, hogy betartalékolok itthonra valamit.

Játszón és utána itthon:
Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sajti, Bubi ne sírjatok!
Lehet nem is lesz hó már. :? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, tápszer Beba HA 2. (bár most először HA2. Aktív volt csak a gyógyszertárban, így azt hoztam el) 2 csomag, kb 600 gr kb 2000 ft.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
és mitől aktív az aktív?
Gyógyszertárban olcsóbb? Vagy 1 éves kor alatt Te még receptre kapod?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, én még receptre kapom, igen. (Vagy a HA-t eleve csak receptre lehet venni?) Nemtom mitől aktív, Noki épp 2 órája alszik, miután fél 11kor felriadt éjszakai álmából, szóval ő nem túl jó reklámfigura.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Szerintem a HA-t csak gyógyszertárban lehet kapni és receptre olcsóbb is. Mi HA-s Milupa vaníliás tejpépet kapunk receptre.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Na azt hiszem így megint csak nem fogok tudni választani, eddig 3-an 3 félét írtatok. :lol:
Elsőre valami íztelen alap tápit próbáljak, nem? De milyen márkát? Vagy mind egyforma amúgy?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba a miénket nagyon ne vedd figyelembe, hiszen az nem tápszer. Van még elég tejcsim, Petra min. 3-szor szopizik rendes adagot. Ezen kívül még min. 3-szor eszik valamit (főzit, gyümit, tej- vagy gabonapépet). Nekünk azért van a tej- vagy gabonapépre szükségünk, mert az plusz folyadékbevitel és nagyon elősegíti a kakilást, Petra ugye azzal szokott szenvedni. Plusz van benne sok vitamin, ami talán elősegíti a növekedést, mert a dokinéni szerint hízhatna kicsit többet a kisasszony.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Képzeljétek Petra ma egész nap nagypapival és nagymamival van. Reggel 10-re jöttek érte és majd késő este megyünk csak érte. Szóval szabad vagyok, mint a madár, délig ágyban voltam, aztán fürödtem egy jót, kicsit rendet raktam, este meg moziba megyünk apával. Az öröm az ürömben, hogy úgy néz ki újra megjön, görcsölgetek egész nap, pedig olyan jó volt az elmúlt 21 hónap piroska nélkül. Na megyek pihengetek még, bár lehet, hogy befejezem a portörlést, hogy végre teljes legyen a takarítás.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Éjszaka katasztrofa volt, már belegárgyulok, hogy közel éjfélig viháncolt ez a két ***, aztán meg kismanó ugye nonstop cicizik, ennélfogva hatalmas az inputja, 3-kor cseréltem róla a csurompisi cuccot, reggelre újra csurompisi volt. Nem tudok mit kitalálni, de hogy már napi két garnitúra pizsi fogyjon! Ehhez pluszba jött, hogy este begörcsölt a hátam, nem tudtam fürdetni se, s pont ekkor jut eszébe Leventének, hogy most mondjuk úri kedve úgy hozta, hogy nem cicin, hanem a seggét rázatva akar elaludni. Ezt igen határozottan tudja közölni.

Ma meg egy órányi hiszti után tudtam csak rávenni Benedeket, hogy lemenjünk ebbe a szép időbe, s akkor is csak azért, mert volt itt egy ismerős, s amikor elment, elkezdett sírni, s akkor megbeszéltük, hogy megyünk a bácsi után. Az utcán meg persze nekiállt hisztizni, hogy hol a bácsi... Természetesen utánna alig tudtam a térről hazacipelni. Olyan szép idő van! Babú még mindig a babakocsiban alszik, felöltözve.
Szórakoztam a parkban a telefonommal, csináltam vele pár képet is, hogy kipróbáljam, nem lettek rosszak:

Benedek kinézte magának ezt a mászókát:
Kép

Közben letámasztottam Leventét egy padhoz:
Kép
Ekkor Benedek már kb a kétharmadánál járt, s kissé belegabalyodott a kötelekbe, se le se fel alapon, de ő nem is akart lejönni. Eközben Levente úgy döntött, hogy világgá megy, s teljes sebességgel elkezdett négykézláb teperni. Na, arról már nem készült kép, azt se tudtam, melyiket szedjem össze. Ilyenkor nagyon át tudom érezni az ikres anyukák helyzetét. Végül Benedeket leszedtem, Leventét is sikerült épp az utolsó pillanatban letartóztatnom, már épp valami fémes színűt igyekezett a szájába tömni....

Ennek a képnek meg az a tanulsága, hogy amíg nem tudom, melyik gomb mire való, ne nagyon nyomogassam, én nem akartam feketefehér képet, de az lett:
Kép

Írás közben kicsimanó ébredt, de szopival visszaaludt, immár a nagyágyon. Megyek én is behalni mellé, tegnap alvásidőben sütit sütöttem, meg is éreztem este, hogy nem pihentem. http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cept=10738 Jó recept, s nagyon egyszerű, 2 almából megvan.

Ja, ráadásul kiderült, hogy az egész héten várt, (számomra) idegnyugtató holnapi vásárlás nem fog összejönni, mert páromat hívta ma délelőtt a plébánosunk, hogy holnap megint Városmissziós megbeszélésre kell mennie. Alapvetően nem tudom, mitől vagyok ennyire ideges most, de jó lett volna legalább egy picit máshová kimozdulni, mégha a gyerekekkel vásárlás szintén nem egy pihentető dolog.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Vuka,
én most irígykedem (no nem a mikulásra)
Pihend ki magad!

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Ilba, én a helyedben már nem adnék tápit Beninek, ha már idáig nem kapott. Persze nem tudom, valószínű az ár aránya jobb, mint a rizstejé. :wink:
Rizstejet bioboltban lehet kapni, de ott elég drága, 510 Ft körül van 1 liter. Én a bionagykerben vettem 400 Ft-ért. Abszolút anyatej íze van, kicsit édeskés.
Szerintem márkára majdnem mindegy, hogy milyen tápi, valaki Humanat ír, valaki Milupát stb. stb. Hogy ízre különböznek-e, arról fogalmam sincs, szerintem nem, de ezt majd a tápis gyakorlatos anyukák elmondják, ha próbáltak többfélét. :)

Bence a nagypapival sétál (Benyó remélem már alszik), így én is szabad vagyok, mint a madár. :)
Vendég
 


Ilyet szeretnék Levente szülinapjára (apjuk már kevésbe), ezt úgyis elviszik előlem:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=175785

És erről jutott eszembe, hogy aki megkapta már Pamperséktől a járássegítőt, az az igazoló levél (hogy jók a pontjaid) után mennyi idővel jött meg? Én feladtam a pontokat novemberben, ha Karácsonyra nem is, a szülinapjára azért ideérhetne.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


sziasztok

...itthon.... visszaolvasva.... gyerek alszik... séta megvolt... hinta is...


Kormi
Hajrá Városmisszió :wink:
A mi közösségünk is benne van mármint ő szervezi a nagyját(Emmánuel) aztán, hogy mi mennyi részt vállalunk az kérdéses... :roll:

Eszti
EÜ sajnos szándékosan ennyire tyar... :( anyum is szokott mesélni... hihetetlen ez az egész... ha szólna zene azt hinném cirkuszban vagyok... a történetre én is kíváncsi vagyok...

Ilba
Köszi a receptet... és ezt mennyit kel keleszteni és mikor?
Az én receptemet háromszor is kellett... vagy egy óra hosszat csak kelt... :(

Jumam
Jól teszed, hogy csak meséket nézel!
Nekünk ha elköltözünk nem is lesz tv-nk... néha már alig várom...

Még mit akartam :roll:
nemtom
megyek sütit sütni ma a fogyi szerint két szelet tortát kell ennem keserűcsokival... :lol: én muffint szoktam sütni (kormi le is mentettem a tiédet)
Tényleg Mancs hogy tetszik a diéta :wink: (kérdezted milyen, belinkeltem)

Most már tényleg elmennék egy tali alkalomra... (most biztos azt gondoljátok hiszi a piszi) Örstől, hogy lehet eljutni? Ezt kérném úgy elmagyarázni ahogy Coolnak :D
Annyi bibi van, hogy kedden kellene menni dokinénihez... de azért kérem a részletes leírást... :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hű a lényeg kimaradt...


Livicsek ez már performance! :)
És hozzá ez a frizkó is elég művészi :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?