Új privát üzeneted érkezett!

Uxi,
szia, én sajna nem tudok segíteni... B.J.-t miért nem akarod?

Kép
mancs
 
 


hahó,

Zsódajumam, hogy ti milyen jó helyen voltatok!!!! (Szegééééééény Jumam!!!!! :wink: ) A vonulósak a legjobb képek... :lol:
Drága dolog ez a kolping?

Gabi,
köszi a csizmi árát...én sem akarnálak odaküldeni csak ezért, meg ha nincs ilyen jó kis kék, akkor én sem gondolom, hogy kéne...de valahogy mégis az motoszkál bennem, hogy megérné, és ha mondjuk ott jársz a kínaiban valamiért - akkor esetleg. De csak egy ilyen csizmiért nem akarnám hogy odamenj...szal érted nna...nekünk 21-es kéne...gondolom én. most a 19 és 20 között van Marci lába...de ez egyáltalán nem kiscsajos ez a csizmi, és most nekünk csak egy 22-es bélelt örökölt cipőnk van, amit ha kimegyünk, akkor azt adom rá...eddig azt sem adtam, mert azt hittem, hogy csak sokkal nagyobb cipőket kaptunk a sógórnőméktől, de mégis elővettük a padlásról a NAAAAAGY CIPŐS DOBOZT :lol: , és abban találtam ezt a 22-est. Bár ez még vastag harival, és plusz zoknival is nagy még MArci lábára, de azért amennyit még megy kint arra elég...(Olyan Michelin baba effektus a kezeslábasa miatt) Na jól elkalandoztam, a lényeg, hogy ha ott jársz, és csakis akkor egy 21-est esetleg... 8) Köszönöm szépen előre is.

Tücsi,
Natasa írásából ítélve, most már én sem javaslom hogy megpróbáld a banánt!!!
Azaz kicsit másképp: Mivel MArcit is kicsapta eddig a citrom, ezért minden hónapban próbálom, hogy még mindig így van-e. És láss csodát, 2 napja próbáltam egy olyan kaját (halat) amiben van citrom is, és most nem csapta ki. Egyetlen pötty sem lett MArcin. Szóval időről időre egy-egy picike falatot sztem megpróbálhatsz, mert lehet hogy kinövi ezt az érzékenységet. Vagy lehet ez is hülyeség?

Vuka, hol a másik két kis gézengúz a képekről???? :lol:
És tortás kép nincsen? Volt tortája Petrának?
És gyorsan gyógyulj meg!!! Meg a nagypapa is Néo-ban!

Mamac, hajrá, hajrá!!!! Drukkolunk!!!

Képzeljétek bepakoltam a mosogatógépet, és nem működik a bekapcs gombja.... :evil: most dühös vagyok, mert lenne mégegy adag, amit el kellett volna mosogatni, és így most nagyon sok van, amit elkéne, és nincs annyi melegvíz, hogy este fürcsihez is maradjon. :evil: (80 literes bojlerünk van) Szóval nem mosogatok... :evil:

Kormi,
nekem is tecc ez a narancsos csirke. MAjd írd meg milyen volt....én is így szoktam főzni....általában nem tudom előre hogy milyen lesz a vége... :lol: de valahogy fincsi szokott kijönni mindig...szinte sosem csinálom kétszer ua a kaját. Bár mostmár amióta MArci megszületett, azóta leginkább Apa főz...de ő is követi ezt a technikát!! :wink: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Uxi, sajnos én sem tudok segíteni. Nekem pasi orvosom van.
Esteleg az István szülészetét ha felhívod, hátha megadják a számát: 455-5736

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

 
 

Bubek itt a maradék 2 kicsi, bár szerettek a folyosón rohangálni, így nem lehetett őket egyszerre lefotózni.
Kép

Torta nem volt, csak buláta és keksz, azt nasizhattak a kicsit, de senki nem ettette túl a gyerkőcőt, mert fél 1-re mindenki otthon volt és ebédelt.
Talán hétvégén lesz torta.
Annyira szarul vagyok, hogy nincs kedvem semmit szervezni. Ha pedig nagypapi nem jön most haza, akkor nem is rendezünk nagy ünnepséget (ez csütörtökön derül ki).

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, milyen egykorúak a gyerekek!!! Tök jó lehetet azért így is... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
rendelést felvettem. :wink:

Uxi,
Petik Dórát személyesen nem ismerem, de jókat hallottam róla.
Emi hogy van? :wink:

Vuka,
barinőm szeptemberben fog szülni és nem mondta neki a doktornéni, hogy nem vállalja. Sztem már van neki sok a nyárra és szeretni kicsit nyaralni menni is. 8)

Mamac,
nagyon drukkolok!!!
Börtönrács :lol:

Jéééézus, Livi olyan büdöset trotyizott, eláááááááááááááááájulok! :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na megmaradok! :wink: Ez a nap híre nálunk.

Uxi,
írtam választ, amint megvan megírom.

Képzeljétek írt a Pampers, hogy 3 ponttal kevesebbet küldtem be. :shock: :shock: :shock: Elhiszitek? Kb. 675434 szor számoltam át. Soha többet semmi gyűjtés! Csapjatok le, ha akarnék. :shock:
Szóval most SOS kunyizni szeretnék 3 pontot valakitől. :oops:

Na szépen termeltetek, visszaolvasok és jövök.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabi,

aszonta azuram vedd meg léccike :lol:
20-as és olyan kéket mint a Tietek :D
De az is lehet, hogyha elmondod milyen járművel kell menni Zsófival elcsalinkázunk.
Kocsival csak délután tudunk menni és akkor már horror a forgalom :roll:

Ilba,
megnézem, hogy van-e még kódom

Vuka,
tok jó lehetett a bulaj
olyan jó szines a lakásotok, nagyon tecc :D

Jumami
jók a képek
legjobb ahol vöröses a víz :D

Mamac,
drukkolok én is
HAJRÁ :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabi,
cserébe én is eccer szótfogadok azuradnak ha utasít valamire :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti,
neked is és Bubeknek is szívesen megveszem, de azé biztos ami ziher, a bkv-s útvonal: kék metróval Határ útig, onnan 50-es villamossal 3 megálló (csak 1 irány van, ez a végállomás). Ha átmész a síneken a túloldalra, onnan fogod látni már a rossmannt.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajti, ne ígérgess felelőtlenül. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


akkó vedd meg léccike és ha nem jó akkor elmegyek vagy nem :lol: :lol: :lol:
Az legalább 1 óra út :evil:

Kép

Kép
sajtine
 
 


[quote="sajtine"]a írta:sajtinekkó vedd meg léccike és ha nem jó akkor elmegyek vagy nem :lol: :lol: :lol:
Hö?

Másfél óra...

Te, szerintem a többiek már tövig rágják a körmüket, hogy mi lesz a csizmás sztori vége. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


különben is nekem ne magyarázzá, hogy egyfelé megy a villamos
tudd is meg én még brazíliába is ki tudok kötni a Határ úttól, te nem ismersz engem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na megyek fürdetni
Zsófika ugyan 0 azaz nulla percet aludt délután :shock:

Kép

Kép
sajtine
 
 


úgy féltem azt a csizmit mintha 485731495771197854 Ft-ba kerülne :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Nyiss egy topikot "A kék csizma, amit Gabi vesz meg, mer rendes" címmel, folyassuk ott. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool, nincs egy szavad sem? :twisted:

Kispestiek, holnapra megint állat szelet ígértek, lehet, hogy nem megyünk Diához (sem). :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Csajszik akkor holnap!!!! :wink: :lol:

Cool!
Köszi,jó lesz ha a márciusi talira hozod is. :wink:

Nem tudom segítség e valakinek(aki szokott gondba lenni mit is főzzön aznap :roll: )ha leírom az ovi ebéd menüt minden héten. :wink:

Múltheti ebéd:
H:Sárgaborsóleves,tejberizs+kakaó
K:Kelkáposztafőzelék,vagdalt,gyümölcs
SZ:Bakonyi pulykaragu+tészta
CS:Erőleves,Stefánia szelet+petr.rizs,savanyúság
P:Tejf.burgonyafőzelék+sült krinolin,gyümölcs

Jó éjt mindenkinek!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


nem folyassuk, folytassuk

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi!
Nemáááááááááááááááááááááááááááááááá!!! :evil: Ha nem jöttök akkor Mi megyünk resszkesetek!!!!! :twisted:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia,
rajtam nem múlik, ha nem visz el a szél, akkor megyünk!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ismeri valaki a Cedax kapszulát?

Bubek,
Holnap vannak a negyeddöntők. :wink:

Vuka,
Köszi az infót! :wink:

Jumam,
És a vacsinál a kaját egyszerűen tegyem zsebre? Hánytól hányig van reggeli?
Medencénél vannak kirakva játékok, amit Vuka mondott? (Vuka nem azért mert hazudtál, csak hogy még mindig így van? :wink: ) Beni korú gyerekek is vannak a játszóházban, vagy nagyobbak inkább? Ti vittetek vizilovat? (a kiállításra?)
Amúgy szuper jó képek (csak Te nem vagy rajta egyiken sem), Jumam, annyira szépek a gyerkőid! :wink:

No még 2 oldal, de azt csak lefekvés után.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ismét itt!
Szonja szobája szépen kiöntve aljzatkiegyenlítővel. Most olyan szép szürke mindenhol, de legalább egyenes. Holnap már parkettás lesz :) /laminált/
Bubek, szerintem az a néha-néha próbálgatás nem hülyeség. Én is azt tettem a tejjel, amikor láttam, hogy Szonjának fosit csinál. Most már ihatom, nem reagál rá. Havonta, kéthavonta próbáltam 8)
Kormi, örülök, hogy fiókádnál minden nagy :oops: :lol: :P Bár, megjegyzem mi nem vagyunk pöttöm lábú leánykák. Szonja is nagy lábú (meg én is ha ez utóbbira senki nem is kíváncsi. Lehet az előbbire sem? :roll: ) A kaja jól hangzik. A fehérboros változatot én is szoktam csinálni,...jut eszembe nekünk meg egy elég rossz fehérborunk csücsül a frizsiben,...el kellene főzni.
MAMAC HAJRÁ! Éljenek a bélyegek meg a börtönablakok. Ez utóbbi nekem egy kicsit furi, de ha morbid akarok lenni akkor szerintem nem is olyan hülyeség szép esetleg kimondottan különleges ablakokat tenni oda!
Vuka, neked tényleg jobbulás kell! A party viszont szupin sikerülhetett. Látom a gyerekeket lenyűgözte a technika :wink: Nálunk a dokinéni fog szabin lenni így 1 évesen és 2 hetesen megyünk hozzá. Igaz nuku oltás, majd 15 hósan a kötelező.
Upsz Ilba, ez a Pampers elég szörnyűnek hangzik :? Sajnos nekem 0 pontom van belőle. Mi mint már írtam Liberósok vagyunk,....lassan írom is nekik újabb diplomatikus levelem, mert Niels-re ( fehér plüssnyuszi) hajtunk meg is vannak a nyuszimatricák csak azt az átkozott kérdőívet nem küldik soha (még nem megy el a levelem). :evil:

Ha holnap Szonja 8 előtt ébred az ágyhoz szegezem. Ma olyan nyúgös volt, mert nem aludt eleget, hogy rá sem ismerek. A fogak meg csak tetézték az egészet.
Látom mindenki örül az akváriumnak :twisted: Bezzeg ha medence lenne,.....!

N.-

Kép Kép
natasa1975
 
 


Uxi, nekem Bábinszki Ágota volt a dokim. Ha érdekel az elérhetősége akkor a kórházban megadják vagy szólj és megírom neked. Én elégedett voltam vala, sokan dícsérik. Az ismerősömnek viszont nem jött be.

Eszti, ha már így előjött a Kolping, légyszi írj nekem Várgesztesről :P Mert megyünk és azt tudom, hogy minden lesz ott a babáknak (még konnektorvédő meg lépcsőkorlát is,-ez még ithon sincs), de még, még, még mást is tudni akarok. No, mi nem fürcsis villába megyünk, mert mi mind a ketten megvagyunk az ilyesmi nélkül, csak szimpla bababarát villucit választottunk.

Ma Lila akácköz :)

Most komolyan vége a ER-nek meg a Grace-nek? Ezt nem tehetik :cry: Megyek, bánatom egy pici pohár borba folytom!

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
ne csüggedj, ER helyett van itt neked Kék hótaposó c. teleregény. Sokkal izgalmasabb. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Aszondod? Nemtom :roll:
Vérre vágyom ééérted?!
A sima horrort meg nem bírom.

Barátnőm Szilvia (még ha Góliát is.)
Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Lesz itt vér is, ha 20-as kék csizmike helyett egy xxl-es sárga kardigánt veszek. Netán.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hm, most nem tudom, melyiknek szurkoljak :roll: :lol:

Megyek, eltöprengek a zuhany alatt.
Cool billentyűje beszáradt mint egy régi körömlakk.
Eszti az egész Várgesztesből csak a Sangria-ra emlékszik :twisted:
Ilba kipróbálta a Cedax-ot és most,..... :!:
Sajti szatyrot keres :lol:
vuka regeberálódni próbál, de Petra nem engedi. Elkapta a hiszte, mert megijedt, hogy már 1 éves és ez komoly kötelezettségekkel jár :shock:
Ildicsi továbbra is hajnalban kell, de a konyhába veszi az irányt, hogy megmentse szegény ovisokat a heti menütől.
Mamac kirabol egy postát, hogy átrajzolja a rusnya bélyegeket,...
Bubek Marci lábát fogja, aki már messze jár! Most hogy van ez?! Ja, nem a lába, csak a cipője!
Tücsi közben kiabál, mert Görgő nem a hűtőben levőket pusztítja hanem az újságot, de azt precízen :lol:
Kormiéknál szemétben a TV. Anya énekel, apa mesét olvas a gyerekek meg jókat mulatnak.

ÉÉÉS, Natasa tuti kihagyott valakit/kiket,.... :?
Nem akarattal és nem is a bor, mert még nem ittam :P

N:

Kép Kép
natasa1975
 
 


regeberál egy jó szó, de regenerálódikot akartam írni :oops:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba,
banyek :evil: :evil: :evil: Én meg 2 ponttal többet küldtem be :evil: :evil: :evil: De van vonalkódom, úgyhogy ha vmi csoda folytán tudunk menni jövőhéten a talira akkor viszem. Ha nem, akkor elküldöm postán. Jó lesz így?

Natasa,
engem kihagytál :wink: :lol: De nem baj ám, csak szenyó vagyok :twisted: ER... Grace... nekem is elvonási tüneteim vannak :cry: :cry: :cry: Milyen lesz az aksi? :)

Gabi,
milyen villamos végállomás van a Kossuth térnél?!?!?! :shock: :roll:

Kép
mancs
 
 


azt a sárga XXL kardigánt majd azurad hordja :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool, szerintem rossz társaságba keveredett :lol: :lol: :lol:

a Várgesztesi villapark az tök szupi.
Mi már többször voltunk ott a haverokkal.
Kivettünk vagy 4 házat.
Sütöttünk-főztünk, fiúk berugtak (az ajtóba) :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilveszterkor oda akartunk menni a medanszijésba.
Kérdi a férjem, hogy mennyi?
Mondják, hogy 404 E :shock: . Mondja a férjem mi nem akarjuk megvenni csak 2 éjszakát eltölteni :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Natasa
Nem kell szépnek lennie a börtönablaknak elég ha nem lehet kinyitni! :lol: :lol: :lol:

...amúgy látom te is tréfa répát reggeliztél! :)

amúgy vészhelyzettel én a viasaton élveszkedek... ma is voltnagy elhullás...


Remélem összejön ez a bélyeg... nagyon kell a pénz... no meg szeretem is csinálni bár ha férjem börtönablakokat gyárt akkor nemtudom mi lesz tökivel... mert nem nvalami nagy segítség a bélyegtervezésben :lol: a másik szurkolnivaló az illusztrációs pályázat... állítólag már lehet szavazni a minimax oldalán de én nem találom... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mancsusz,
a Határ útra értettem a végállomást. Mert írtam, hogy onnan 3 megálló a vilivel és hogy Sajti ne kérdezzen vissza, hogy jó, de melyik irányba. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mamac,
én is kerestem már a Minimaxon, a Pagonyon és a harmadikon amit a múlt héten írtál, de nem találtam...

Börtönablak.... Húúúú, én rengeteget jártam ilyen helyekre, úgyhogy szakavatott vagyok. Minden bv-ben van fortocska-szerű ablak :D

Kép
mancs
 
 


mikor még a krími háborúban szolgáltam :lol: :lol: :lol:
Kép

Várgesztes ( nem a szőrös) :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


komolyan mondom tiszta f...sz ez a vonalzó
délután 12 hetes és 5 napos voltam, mostmeg 13 hetes és 1 napos :shock:
Mármint nem én hanem a magzatom :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


hellóka, hol vagytok????
persze amikor én ráérek akkor mindenkinek fontos dolga akad
ez nagyon gyanus 8)

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,
mi van a szőrössel???
Magzatod :lol: gyorsan nő :lol:

Kép
mancs
 
 


háthogy nem én vagyok a szőrös :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


mi az a fortocska?
ki a szőrős?

no azt hiszem inkább megyek aludni kezdem úgy érezni rossz bolygóra születtem :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Na jöttem kicsit, vége a helyszínelőknek... :lol:

Ilba,
DE MELYIK CSATORNÁN???? (dsf vagy a németek közül valamelyik? a eurosprotot még nem néztem meg.)
És miért drukkoltam délután? mi az hogy megnmaradsz? valami dokinál voltál?

Sajti,
ti voltatok ma klubba?
Marci mindig bealszik, amíg odafele megyünk, nem tudom ébrentartani, így állandóan elindulunk csomó pakkal, aztán elkanyarodunk sétálni.... :evil: Hogy lehet egy gyereket ébrentartani a babakocsiban, ha álmos? :roll: Na mindegy...pedig úgy vinném társaságba..kár hogy nincs du-i műszak ott a klubba. pl 5-7-ig....az egy tök jó játszóidő lenne MArcinak....na mindegy.
És te hogy vagy? Mekkora most Bababty 2? Hú, már úgy izgulok, hogy fiú vagy lány...már csak 3-4 hét, és ha kukis, akkor már látszódhat... :lol:
Ja és Zofival szoktatok róla beszélni? Ért valamit belőle? áhhhh....irígykedem... 8)

Gabicsek :lol:
köszikösziköszi!!! Meghálálom majd valahogyan... :wink: (de ha kardival jössz, háááát...nem vagyok agresszív, de ki tudja... :wink: )

Natasa, röhögni fogsz, de MArci lábáról milliószor lejött és a kezemben maradt már így a cipő, hogy én próbáltam épp ráadni, de ő úgy döntött, hogy ez tűrhetetlen ez a semmittevés, és igen gyorsan kiszabadult, és elviharzott a lakás egy távoli zugába....vicces fickó... :lol: :lol: :lol:

mai napi fényképtermés:

a jajistenemmileszvelem csávó...:lol: :lol: :lol: :
Kép

valamint a bukfenc csávó.... :lol: :
Kép

valamint az így szeretem anyát csávó:
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mamac,
nem tanultál oroszt? Fortácská a helyes kiejtése :wink: Kicsi, kocka alakú ablak, amely a nagy ablakba van beleépítve, és külön kinyitható. Gondolom, hogy a ruszkiknál a nagy hidegben ne kelljen egy egész nagy ablakot kinyitni, és beengedni a mínusz 30-at a lakásba.

Sajtiné,
hát pedig én azt hittem, Te vagy :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 


Bubicsek,
nagggggyon szívesen (bár ne kajabáljuk el, hátha nem is kapok)!

Jajistenemmileszvelem csávó haláli!!!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


emlékeztetőül :lol:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


na mégegy:

a közelebbrőlakartammegvizsgálniacipősszekrényt csávó...(ez tegnapi):
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubi,
voltunk ma klubban
tök jó volt.
Zsófi mostmár kezd játszani meg a többiekkel halandzsázik :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, még jobban kezdek irígykedni.... 8)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


ja és 7 cm a babaty 2, szépen fejlődik (meg én is :lol: :lol: )
én is izgulok, hogy lány vagy fiú

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mamac, én is drukkolok a munkák miatt!!!

Natasa, Cool elment még délután inkább ismerősökkel találkozni. :twisted:


Bubek, Kolping nem egy óccsó hely, most a lekóccsóbb, még febr közepéig asszem. A bioház ahol voltunk, 7ünknek (julcsit is beleértve) került 25000 ftba. + ebéd és vacsora.

Ilba, mi a kisbabakocsival mentünk az étterembe, annak az aljába tettem a reggelire és a köv ebédrevalót. nem tudom, miért gondolják, hogy a gyerek nem ehet reggelre gyümölcsöt??? Este ki van téve 5-6 féle kaja babaáknak is, reggel semmi.
Vaccsorához nem jár semmi innivaló. csak kakaó van. érdemes levinni valamit mert naaagyon drága. Reggeli asszem 8-10ig, vacsi 6-9.30ig.
Uszodában vannak játékok, a labda és az úszógumi sem a miénk volt. Csak úgy ott van és használja aki akarja.
ezen a képen látszik mind a három medence:
Kép
jumam
 
 


Sajtiné,
nincs uh-kép? Léccilécci!
7 centi? Egyem meg!
Barinőmmel ugye hétfőn voltam uh-n, 9 mili a babája (7 hetes). Hazafelé a vilin felhívta az összes rokont, ismerőst, mindenkinek elmesélte, hogy MÁR 9 mili. Szemben ülők/állók jót mosolyogtak. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?