Új privát üzeneted érkezett!

ijeszgesse :oops: :oops: = ijesztgesse :oops: :oops:

Kép
kuha
 
 


hagymát mindig teszek,de bevallom én apróra vágom,nagyon kevés olajon megfonnyasztom(de csak kicsit és a husit így vágom bele,picit megkapja és utána jöhet a lé!tudom,ezt nem a levesekre találták ki,de én így szeretem!és én mindig valamilyen részből csinálom,múltkor sak nyakinca volt!nyami ,de finom volt!viiszont ébredés is van!pá!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Barbi!

Köszi a segítséget! Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe??

Egyébként én is esténként mazsolázgatok, mert Robi általában hamarabb kidől, mint én.
Csak hát attól kap agybajt, ahogy verem a billentyűzetet...
Úgyhogy olyankor már nem is írogatok inkább, csak kattintgatok...

Kép
kuha
 
 

 
 

Egész hagyma, fokhagyma nálunk is játszik, meg a máj is. Nyakat csak Gabi szereti.

Ja, most is mazsolázok, csak most Thomas-os cuccokat Nolcsinak :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Rohanok, mert takaritok amig alvás van...csak gyorsan..

Barbi
Megvannak a jegyek, szemfüles Nyúlné sem tudta előlünk elhalászni! :D

Nyúlné
Ma nálunk is spenót volt, rántás nélkül, ugyanis elszúrtam és már nem volt kedvem újat csinálni, de igy is nagy sikert aratott.

Kuha
Leirnád vagy elküldenéd a receptet?
Véletlenül pont a napokban bontottam fel egy üveg jägert, pipihús is van itthon, mustár is akad, hátha meglephetem a szakácsot.
Köszönöm!

Hajni
Ne izgulj, mi is BKV-vel közlekedünk, ugyanis Apa autója céges, igy elég vicces lenne kirángatni a feneke alól. Persze néha azért megtesszük! Ma a 4-es busz vendégszeretetét élveztük, Tomi odafelé elaludt, visszafelé iszonyatosan mutogatott. Nagyon tetszett neki, persze a 41-es villamos a király! Mondjuk azon nem is lehet elaludni, olyan hangos.

Rohanok vissza fürdőt pucolni.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Szilvi!

Nagyon köszönöm, ügyi vagy! :D A többit majd priviben. :wink:

Évi!
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=167495

Ebben a topicban lehet rendelni.

Jager van itthon, pipi husi meg mustár is, lehet nekem is ezt kéne csinálni??? :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Thomasanne!

Persze, szívesen!

Íme! (Bár én is most csinálom először, csak úgy, nasinak, kíváncsi leszek)
Én annyit változtattam rajta, hogy a csirkemellet kb. 1 cm vastag, hosszú csíkokra vágjam.
Csak a "tunkolás" megkönnyítése végett:

Tehát:

Hozzávalók:
# csirkemell
# só
# bors
# fokhagyma
# olaj
# mustár
# zsemlemorzsa
# méz
# kevés Jagermeister

Elkészítés: Pácot készítünk: az olajba mustárt és sok reszelt vagy aprított fokhagymát teszünk, tetszés szerinti mennyiségben. A csirkét nem túl apró darabokra vágjuk, sózzuk, borsozzuk, majd 24 órán át a hűtőben állni hagyjuk a pácban. Majd zsemlemorzsába forgatjuk, és forró olajban kisütjük. A mártáshoz a mézet és a mustárt fele-fele arányban összekeverjük, kevés Jagermeistert teszünk hozzá. A csirkefalatokat ebbe mártogatjuk, hasábkrumplival vagy salátával tálaljuk.

Jó étvágyat!

Majd este jövök, és mindenképpen beszámolok, hogy milyen volt!

Kép
kuha
 
 


Barbi!

Köszi a topikot!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok lányok!

Na...Tüncsinek kijöttek az alsó szemfogai...így megvan a bűnös a kemény ekcámája miatt...visont akkor úgy tűnik, hogy az oltásra jól reagált...nem lett semmi baja... :lol:

Barbi, a viszérkezelés engem is érdekelne....nem a Rénó udvarba jár a váci útra?

Kuha, szegénykém! Majd hétfőn kicsavarogjuk magunkat :wink:
az oxi-hiperaktivitás összefüggéséről még nem hallottam

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Csak lesek, hogy a gyerkőceitek hogy szeretnek bkv-zni.
Mi ma voltunk dokinál és metróztunk. Haza felé már nagyon fáradt volt Marci és négy megállón keresztül ordított. Kínomban már röhögtem, de valójában irtó ciki volt :oops:
Szóval Marcival nem lehet ám csak úgy tömegközlekedni sem.
Ha nincs kedve a fiatalembernek akkor nincs kedve. És pont. Én meg azonnal csapjam össze a bokámat, és teremjünk otthon.
Elképesztő fazon.
De most délután sétáltunk egy jót. MÁr nagyon lelkiismeretfurdalmásom volt mert Morzsi kettő napja nem kapta meg a rohangászását, pedig az jár Neki!
Ma bepótoltuk, Marci meg némi hiszti után :? elaludt.

Kuha
Átérzem amit írtál. Tényleg iszonyat kiborító amikor csak ordít. Érdekel akkor még az itt épülő házakban rejlő lehetőség?
Elöljáróban annyit, hogy az olyan lakásra amit mi vettünk már kettő milliót rádobott a fazon.
Ja és ez a buszos történet! Elképesztő!

Totka
Szóval tömegközlekedünk mi is :P
Panni szeme már teljesen jó?

Rokica
Megyünk holnap de is a Központ felé.
Vitamin miatt írom....
Már kikergetlek a világból ezzel, mi? :lol:

Barbi
Nagyon tuti ez a póló!
És ez a lávás vudu rám is rám férne. MIndig is hajlamos volt a lábikóm a hajszálerek kimutatására, de a várandósság rátett még pár lapáttal. Na és a kor.

Megann
Antibigyo még szerintem is korai lenne. Hogy van LÉna?
Milyen játékot kapott?

Nyúlné
Aztaaa de hatalmas lett töpszli Nyulacskád. Mondtam én tegnap, hogy nehezedett a drága! De azért még mindig olyan picurka, hogy megzabálom!!!! :P
És hogy csajozik. Tuti, hogy ezer meg 1 csaja lesz késöbb!

Thomasanne
Nagyon tetszetős a program. A helyszínen nem lehet jegyet kapni? Mindjárt megtekintem a linket.
Csak lehetne közelebb.
Sajna tegnap este már nem jöttem a géphez.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


KUha
Én sem hallottam erről az oxihiperaktivitásról.

Prüntyi
Mit mondanak? Tüncsi kinövi az ekcémát?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Kép Marcik

Kép Marci

Kép Marci+Marcimami

Kép Kisnyuszi olvas

Kép az angyali pofi ördögi gondolatokkal

Kép nahát! mi lett a kezemmel?

Kép ezek a bigyók fognak?

Kép én nem tudhattam

Kép szívbemarkoló könnyes tekintet

Kép egy nagyfiú alvós takaró nélkül olyan, mint ....

Kép már csak egy kis szemöldök ráncolás hiányzik

Kép nyuszi mami kivégezve

Kép ártatlan bárányom és most jöttem rá, hogy elcsúszott az egész Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Nyúlné :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lehet így érdekesebb! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!!

Pfúúúúúj,de szarul vagyok egész nap!! :evil: :evil:
Minden pillanatban azt hiszem hányni(bocsi)fogok!!! :x
Semmi kaját nem kivánok!!

Csak felületesen olvastam vissza,de a husileves téma tök jó!! :lol: :lol:
Én is elég nagy fazékban főzöm és leszűröm!!
Van benne répa,fehérrépa,karalábé,egész hagyma-paprika-paradizsom és én is imádom csócsizni a nyakat-lábat!! :lol: :lol: :roll: :wink:
Nem akarom magam dicsérni,de szerintem sokkal finomabban főzön mint a nagyik!! :D :shock: Ezt Zoli is tanusitja!! :wink:
Ja és én is több naposan szeretem!!! :wink:

Hát ezek a Marci fiúk..... 8) :lol:
Nagyon sármosak!!! :D :D :wink:

Na most ennyire futotta!!

Ja,megy a drukk hogy Léna ne legyen beteg!!! :D :wink:

ancsi26
 
 


Prüntyi!

Már alig várom!! :wink: :wink: :wink:

Juci, Nyúlné!

Képek megint nagyon jól sikerültek!
Nagy huligánok ezek a Marcik!
Egyébként megkérdezhetem , hogy a topik Marcijai mindannyian Mártonok, vagy van köztük Marcell is?? Sajnálom, de ezt nem is tudom... :oops: :oops: :oops:
Csak kíváncsiság képpen kérdem, nekünk nagyon esélyes volt még a Marcell, de aztán végül maradtunk a Gergőnél. :)

Juci!
Hááát, azt hiszem, egyenlőre hanyagoljuk az új építésű lakás témát.
Pénzügyi okokból...
Legalább 5-6 millióval több pénzt kéne felvennünk (ha nem sokkal többel), mint mondjuk egy dunakeszis panelhoz...
És mivel ezt úgyis néhány éves megoldásnak tekintjük csak, ezért most inkább nem vágnánk bele.

Kép
kuha
 
 


Halihó!

Léna kiborit teljesen.... :evil:
Egy jó avás és egy jó nyűgös kelés után magához tért...és aztóta engem idegel...

Hol felmászik a székre a hátam mögé ahogy ülök :shock: :shock: , hol a piercingemet tépi a köldökömből, hol az asztalról halássza le amit elért..... :evil: :evil:


persze a kakaóját azt nem issza... :evil: :evil:

Dokinéni:

Lementünk 4 re de gyorsan haza is szaladtunk mert tele volt a rendelő :(
Visszamentünk 5 kor...de nem sok mindent mondott..
Csak hogy nem túl vészes...antibio szóba sem került...
Cebion, Calcium, kis Panadol...ennyi...

Úgyhogy megyünk Rómába :)

Remélem nem fog Léna nagyon lerobbanni.. :( :(

Hát most megint ott vagyok, hogy jobb lett volna egy hét egy itthoni wellnessszállodában....mint most idegen országban...
Félre ne értsétek, én nagyon értékelem férj gesztusát...csak hát Lénával várost nézni....
Ráadásul össze vissza 2 teljes napunk van, meg egy fél...
Ez marha kevés Rómára...
És ki tudja máskor eljutunk-e még valaha..jó lett volna alaposabban szétnézni...
Na de majd meglátjuk....

Játék:
Kapott még egy bedobálós játékot....mert úgy gondoltam hogy ügyesedjen...de rá sem néz... :(
A másikkal néha el van pár percet...de türelmetlen, és erőből akarja bedobni...nem ésszel próbálja...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


nyuszi hatalmas alvása után,hatalmas kései ebéd következett,vagy egy órát el volt a husilevessel! :P aztán tettünk-vettünk,főleg én,ő meg kezdett kiborulni,így kezdett engem kiborítani,úgyhogy gyorsan kivittem egy sötétedős sétára,amit nagyon élvezett!pedig hatalmasat zakózott! :shock: ,átborult a tili-toli járgányán(eddig mindig csak fentakadt és vissza tornázta magát),pofával bele a betonba és úgy is maradt ,lábaival az égnek!jól lehorzsolta a homlokát,de ezt csak most vettem észre! :oops: ,szegénykém nagyon üvöltött,de szerencsére pont jött haza apja kocsival ,így elpanaszolhatta neki is nagy fájdalmát és vígasztalásul együtt parkoltak! :twisted:
aztán nagyNyúl gyorsan fölspurizott,mert alul volt öltözve(hú,de jól hagzik)mi meg kifutkároztuk magunkat!
viszont megint el akart menni egy nénivelmert a számára kedvezőbb irányba haladt és kedvesen mosolygott rá!ebből még bajunk lesz,lehet finoman tanítgatnom kéne,hogy nem megyünk el mindenkivel??? :roll:
tényleg ott hagy engem simán és akár föl is kéreckedik másokhoz és mutatja az irányt is nekik! :shock:
nagyon durva!persze ari,meg igazán nem mondhatni rá,hogy ül a szoknyámon,meg ilyenek,de ez talán egy kicsit tulzás,nem????
szerintetek?????
nehogy nekem elmenjen olyanokkal is ,akikkel nem kellene! :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


nyuszi hatalmas alvása után,hatalmas kései ebéd következett,vagy egy órát el volt a husilevessel! :P aztán tettünk-vettünk,főleg én,ő meg kezdett kiborulni,így kezdett engem kiborítani,úgyhogy gyorsan kivittem egy sötétedős sétára,amit nagyon élvezett!pedig hatalmasat zakózott! :shock: ,átborult a tili-toli járgányán(eddig mindig csak fentakadt és vissza tornázta magát),pofával bele a betonba és úgy is maradt ,lábaival az égnek!jól lehorzsolta a homlokát,de ezt csak most vettem észre! :oops: ,szegénykém nagyon üvöltött,de szerencsére pont jött haza apja kocsival ,így elpanaszolhatta neki is nagy fájdalmát és vígasztalásul együtt parkoltak! :twisted:
aztán nagyNyúl gyorsan fölspurizott,mert alul volt öltözve(hú,de jól hagzik)mi meg kifutkároztuk magunkat!
viszont megint el akart menni egy nénivelmert a számára kedvezőbb irányba haladt és kedvesen mosolygott rá!ebből még bajunk lesz,lehet finoman tanítgatnom kéne,hogy nem megyünk el mindenkivel??? :roll:
tényleg ott hagy engem simán és akár föl is kéreckedik másokhoz és mutatja az irányt is nekik! :shock:
nagyon durva!persze ari,meg igazán nem mondhatni rá,hogy ül a szoknyámon,meg ilyenek,de ez talán egy kicsit tulzás,nem????
szerintetek?????
nehogy nekem elmenjen olyanokkal is ,akikkel nem kellene! :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


jaj!
na mindegy!
Ancsi :?
kitartás!egyszer majd megjönnek azok a boldog-terhes hormonok és akkor majd repkedhetsz kedvedre! :P :P :P

nyulak nagyon viccesek!a nagy olvas mesét,ül a kiságy elött,háttal nekitámaszkodva a rácsoknak!a kicsi meg ott kuporog mögötte és huligánkodik:egyszer csak benyúl egy kis harci-pracli a könyv elé!!!!és hatalmas kacagás követi!nagyon arik! :lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


látom továbbra is képtelenek vagytok megoldani ezt az esti procedúra átruházást apukákra! :evil:
tulajdonképpen most akkor ki is jár jól?mert ugye én hiába érek ilyenkor rá.... :lol: :lol: :lol:

na már visítoznak a röhögéstől! :lol: :lol: :lol: ez jó hosszú altatás lesz,úgyhogy akár be is futhat valamelyikőtök! :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Halihó!

Kuha
Köszi, akkor este bepácolom! Mindenképp ird meg milyen volt!

Juci
Azért Tomi sem volt oda a gondolatért, hogy buszozzunk. Mert persze szép, meg nagy, meg minden, de a babkocsiban ülni, nem túl izgis dolog. Ezt úgy hozta a tudomásomra, hogy amig el nem indult a busz, (kb. 3 perc) orditott. Már arra gondoltam leszállunk, de aztán valamelyik elterelő hadművelet bejött.
Gryllus
Ha van kedvetek jönni, hivd fel őket, van-e még jegy, én pénteken arra járok szivesen elmegyek érte.

Ancsi
Kitartás! Csak jobb lesz!

Megann
Sok vitamin, sok anya és minden ok! Róma nagyon szuper lesz, ne izgulj!

Roki
Zsuzsa hogy van?
Te hogy érzed magad? Hihetetlen, hogy már mindjárt Szilvi is a világra jön. Döntöttél a szüléssel kapcsolatban? István kórház, vagy a Születésház?

Nyúlné
Ne izgulj, Kisnyúl bemutatja csodálatos hangját és visszahozza, bárki is vitte el. :D
Persze ez tényleg nem olyan vicces, de Te úgyis ott vagy és vigyázol rá! :wink:

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Na, jó, Nyúlné, én megkegyelmezek Neked!

Gergő már fél órája alszik!

És én is kész vagyok mára mindennel!
Apa az ágyból heverészve tv-t néz, én meg itt...

Kép
kuha
 
 


Befutottam!
Nálunk is aludni próbálnak a fiúk, gyanús a csend, lehet, hogy mindkettő elaludt!

Nem csak a kisebbik!
Férj bejött, magához ragadta a távirányitót és vad nyomkodásba kezdett. Leragadtunk az m1-n, ahol Lola énekel, akit a férjem szerint Csokinak hivnak. Komolyan mondta! Honnan szedte?
Nem tudom meggyőzni, hogy nem!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne!

Na, mir már túl vagyunk a vacsin...
NAgyon finom volt, a csirkemell sem volt száraz, nagyon finom omlós volt.
Nekem a matymák (Apa így nevezi a szószt) nagyon ízlett, Robi kevésbé, sőt, egyáltalán.
Annyit tennék hozzá, hogy a Jägermeister-rel csínján bánj szerintem, mert nagyon kiérződik benne. Nekem is fel kellett javítanom egy kis mustárral. Egyébként elég érdekes íze van, olyan pikáns, de nekem nagyon bejött...
És hát ugye tök hamar megvan...


Juci, Thomasanne!

Gergővel is egyre macerásabb a tömegközlekedés, pontosan azért, amit Thomasanne is írt!
NEm nagyon szeret már babakocsiban ülni, és igencsak le kell kenyerezni őt, hogy ne ordítson. Úgyhogy ilyenkor jól fel vagyok szerelkezve kölesgolyóval, keksz-el, stb.

Kép
kuha
 
 


lassan kidől a drágám!az majd kiderűl,hogy melyik! :wink:
Thmasanne
:lol: :lol: :lol: :twisted:
Kuha
köszi,drága vagy!
ma lesz Szökés :P :P :P az uccsó rész,nem?és persze nem lesz rendesen vége,mert majd egyszer valamikor jön a következő adag sorozat!olyan szemétség! :evil:
a végén még én is megszerzem az egészet DVDén,bezárkózunk pár napig,nyuszit deportáljuk nagyihoz vagy valamelyik általla kiválasztott potenciális pótmamijellthöz!és megnézem az egészet egyszerre! :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Thomasanne!

Lola = Csoki :D :D :D :D :D :D

Nyúlné!

Na most akkor meg Te lépsz le??


Megann!
Lénával mi a helyzet??

Lányok, tiszta para vagyok már most, ma mondja Robi, hogy pénteken, mikor megyek anyumékhoz, ne tömegközlekedjünk, én menjek ki kocsival anyumékhoz Szentendrére. Kivételesen meg tudja oldani, hogy eljöjjön délután a kocsiért.
Hűű, már egyszer volt ilyen, de ilyenkor mindig görcsös a gyomrom már jó előre.
Csak ne essen a hó, meg ne legyen lefagyva, mert akkor nem vezetek, az tuti!

Kép
kuha
 
 


Nyúlné!

Bakker, jó, hogy mondod!! Szökés lesz ma!! Tökre kiment az agyamból...
Na, akkor ma sem fekszem le korán!

Igen, én már most várom a következő sorozatot!!! Nem tudom, Te hogy vagy vele, de nekem nagyon bejön a pasi!!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Kuha! :)

Mikor mehetünk megint??? :wink:
Csak hogy jobb kedvre derüljetek Gergővel :wink:

Megann!

Gyógypuszik mennek Lénának!

Marcik szuper édi kispasik!!!

Mi jól vagyunk, Lívi tök jól elvolt ma i, merthogy ritkán vagyunk egész nap itthon mostanában, általában Marosra megyünk anyumhoz.
skkor ott alszik délután nála, én meg mehetek le a házhoz.
Imádok ott lenni :D

Ja meg a babaklubban voltunk, de mindenki beteg és így csak 2 kismama volt lent és 3 gyerkőc.

Lívi végre megtanult egyedül csúszdázni!!!

Annyira édi volt.
Olyan nagylány már....

Tényleg tudtok valahol olyan csúszdát mint amilyen a Marcis képeken van???
Mert régen volt az Auchanban, de most nem tudom hol lehet kapni.

Vennénk Lívi névnapjára egyet :)

Lívi néha kicsit hisztizik, a nagy dühkirohanások egyelőre még elkerülnek minket...........................EGYELŐRE!!!

Mindnekinek sok puszát küldünk!

Jó éjt!

Mea
mea
 
 


Így segítettem ma anyának :D
Kép


CSííííz: Kép

Mea
mea
 
 


Kuha!

Köszi, Léna rendben van.....jól megvacsizott....és most tényleg jól :) , lepasszoltam férjnek pancsizni, és szépen letette aludni....
Egyelőre nem mértem lázat, mert du már csak 37.3 volt...meglátjuk hogy alakul az este....

És fura, de nagyon érdekeset figyeltem meg....
Ha férj rakja be a kiságyba, nem üvölt...ha én teszem be, üvölt... :roll: :roll: :roll:
Ez igy volt tegnap is, meg ma is.....
Hogy miért van ez...

Köszönjük a drukkokat.... :P remélem minden rendben lesz...és jót fogunk csavizni Rómában...
Majd igyekszem sok képet csinálni :P :P

Pont itt van sógi, ők sielni mennek szombaton igy elviszi a nagy Nikon kamerát, igy én meg a kis Sonyval fogok fotózni...
De már nagyon várom HongKongot..mert ott veszek magamnak valami kicsi méretű jó kis gépet.... :P és férj meg kamerát akar...mert a régi már 10 éves..igaz semmi baja...

Ezen kivül akarunk hazahozni fafaragványt...a MaxCitiben láttam meg egy képet a rizsföldek munkálatairól szólt....de többszázezer ft volt.....viszont kinai haver tudja hol lehet ilyen ócsiba beszerezni :P :P :P
Komolyan mondom...ilyen helyre helyivel érdemes menni, mert minden tuti jó helyet tud....
Ja és persze szoktunk venni ilyenkor egy plusz bőröndöt is...persze azt is jutányos áron...tök jó samsonite-ok vannak jó áron... :P :P :P :P

Na megyek, bedobálom azt a pár cuccot amit viszünk, 4 nap nem a világ.....

És még jövök ám..
Meg talán holnap is...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mekkora nagylány Livi :shock: :shock: :shock:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk látogatóban Majoláéknál! Hát nekem nagyon tetszik a környék is meg a ház is, olyan régies és otthonos. Sétálni is mentünk Julcsival meg Annával, és én csak bámultam hogy milyen okos Julcsi és miket tud már! Tényleg szinte folyamatosan beszél, hatalmas szókincse van, és nemcsak főneveket, hanem igéket és mellékneveket is használ, helyesen! Szóval teljesen ámulatba ejtett.

Az anyatejet is nagyon köszönjük, Zsuzsa azt kapta ma mikor ment lefeküdni, kiváncsi vagyok, mikor ébred először.

Az Eszterláncosok is jelentkeztek, hogy van valaki aki adna tejet, olyan jó! Lehet hogy az egész éjjeli rizstej/tápszer adagot ki tudjuk váltani anyatejjel!!! Hurrá!

És holnap du megyünk Veres dokihoz. Leírtam mindent ami eszembe jutott Zsuzsa betegeskedésével kapcsolatban, egy amolyan informális "anamnézist" meg egy rakás kérdést. Két oldalnyi lett. :oops: De így legalább van remény hogy nem felejtek el semmit, nem hagyok ki semmit a szita agyammal.

Bár most hogy olvasok egy tejallergiás fórumot, ott olyanokat írnak az anyukák, hogy a majd kétéves gyerek 80 cm és nincs 9 kiló... hát lehet hogy tényleg csak eltúlzom a paramamaságot. Másfelől viszont ha most tutira megmondják nekem, hogy van-e vagy nincs ilyen meg más ételallergiája, akkor elkerülhetem, hogy mi is így járjunk mire Zsuzsa 2 éves lesz.


Nyúlné!

Köszi a tésztás ötletet! Már mentettem is!!!


Juci:

Hánykor jártok erre? Mert holnap is vinném át anyukámhoz Zsuzsát, mivel 1:30-ra Siklósnál kell lennem. Úgy beszéltem meg anyukámmal, hogy reggel indulnánk, de nem muszáj, mehetünk később délelőtt is, csak olyankor már attól félek, hogy ha Zsuzsa bealszik az autóban akkor délben már nem fogja tudni lenyomni. Péntek délelőttre meg most már be van szervezve a kliensem, akinek az utolsó időpontját tologatjuk mióta Zsuzsa megbetegedett. Hmm... Hogy legyen? Péntek délután ha átugranánk hozzátok...? Ha ez nem pofátlanság? Csak hogy ne neked kelljen szállítani.


Thomasanne:

Igen, döntöttem... nincs energiám most megszervezni egy otthonszülést, meg ahhoz sincs energiám hogy az utána következő adminisztrációs buktatókat meg kanyarokat vegyem, úgyhogy mint legegyszerűbb megoldást, megyek a kórházba. Olyan furcsa, de mióta Zsuzsa megbetegedett, azóta annyira eltörpült az egész mellett, hogy milyen szülésem lesz. Az a fontos, hogy a gyerekeim egészségesek legyenek, nincs energiám azzal törődni, nekem milyen lesz a szülés, meg azza foglalkozni, hogy hol legyen és mi történjen. Át fogok esni rajta, és remélem minél előbb itthon leszek két egészséges gyerekkel.

Arról nem is beszélve, hogy az elkövetkező 3-4 hétbe nagy valószínűséggel még David szemműtétje is be lesz tömörítve. :roll: Ha mázlim van, nem pont akkor lesz mikor szülök. Mert akkor nem tudom mit csinál itthon egyedül egy totyogóval akit nem lehet nem emelni...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Megann
Vigyázzatok egymásra, jó utat!!
Nyúlné
nagyon édi Marcid kopi fejjel!!!!
Juci
Marcid is, kicsit nagyobb hajjal mint Kisnyúl!
Nyúlné
akartam, v.már kérdeztem is:ha publikus:mér vagytok Ti NYULAK????????????(először azt hittem, valamelyikőtök vez.neve)
Ja, és hiszi a piszi, hogy DVD-t néznél egész nap, ha Marci nagyiéknál lenne!!!!!!! :lol: :lol:
Kuha
akkor megnyugodtam, hogy nemcsak én buszozok...

Panni ma egész nap puszilgatott, cuppanósakat!!!!!!!IIIIIIImádom!

Jaj, pénteken telihold!!!!!!


And
mindíg elfelejtem írni:marad a gyerekorvos, lent volt az ÁNTSZ, a házi gyereko.egyesületének elnöke+1150!!aláírás, így esély se volt az ellentábornak.Hurrá!!!!Viszont, voltak akik nagyon bunkó, gusztustalan szavakkal illették a gyerekorvost. :cry:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Rokica
annyira kíváncsi vagyok, mint mond a Veres doki!!!!!!!Ügyes vagy, hogy összeírtál minden kérdést!David szemműtéte :(

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka:

Gratulálok! :) Ez nem kis teljesítmény, szerintem nagyon büszke lehetsz a szervezőképességedre! :)

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy nekem olyan furcsa amiket írsz az ellentáborról... még akkor is ha személyesen utálják a gyerekorvost, képesek lennének egy egész településnyi gyereket megfosztani a szakszerű ellátástól? Ez nekem magas... hogy ilyen emberek is vannak.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Háát, nekünk ma übersz@r napunk volt! :(
Tegnap este óta fájt a fejem és ma gyakorlatilag végig hánytam a délelőttöt. :?
Pedig egy kezemen megtudom számolni, hányszor taccsoltam ki életemben!
Nagyon durva volt, semmihez nem volt erőm, így leágyaztam magamnak a földre és úgy próbáltam játszani Natival.
Szegény kicsi makim érezte, hogy gáz van, mert jött, puszit adott, hozta a könyveit, annyira drága volt!
Délután aludtam vele együtt 3 órát és már semmi bajom!
Mi a franc lehetett ez, nem tudom! :shock:

Márti, Ayse!
Ti hogy voltatok ma???

Rokica!
Megy a drukk holnapra! Jó ötlet volt összeírni a kérdéseidet! :)

Totka!
Éljen a doki! :) És hogy Panni szeme meggyógyult! (ezt már korábban is akartam írni! :) )

Nyúlné!
Kopasz Marcid nagyon édes! És kicsit megkukkantottam apóséknál a naptárát és tényleg nagyon szép lett! :)

Barbi!
Nagyon király ez a póló! :)

Ha mindenki szombaton megy Gryllus koncertre, a jövő héten már senki nem jön majd? :roll:
Mondjuk a Maszkabál bennünket is érdekelt volna, mi is szeretjük, de Nati még taknyol kicsit. :?

Andrea!
Sikerült kütyüt venni? :)
Az jutott eszembe, hogy a gőzőlő rész is tartozéka a kütyünek, vagy azt külön kellene megvenni?
Mert hogy az is sokat segít, nem?

Egyébként nem tudom, mi van az Apósdokiék féle orrcseppben, de mióta használjuk, kb. 3x annyit taknyit tudok kiszívni Nati orrából, mint előtte. :shock: Pedig már az sem volt semmi! :?

Megann!
Érezzétek jól magatokat! :) Remélem Lénának kutya baja sem lesz holnapra!

Kuha!
Oxihyperaktivításról nem hallottam semmit!:roll:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Rokica
Ha valamit tudok, és baromi büszke vagyok rá(persze, gyorsba hozzá kell tennem:A FÉRJEM, ÉS A LÁNYOM MELLETT!)-az a szervezés!!!!
Egyébként pusztán lelkiismereti kérdés volt számomra, igazán nem volt kunszt, aláírásogat gyűjteni, és egy-két embernek elmondani a frankót!Ennyi, szerintem nem tettem nagy dolgot.
Ajaj, de még milyen emberek vannak, a saját ismerőseink körébe is!!! :lol:
Mondom én, néha igen fura ez a mi falunk! :?

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jaj, néha az én helyesírásom is hagy kívánnivalót maga után....!Bár, nem mentegetőzni akarok, de van úgy, hogy nem vagyok biztos abban a szóban, amit épp le akarok ide írni, hogy hogy is írjuk helyesen, így néha váltok.....
régebben nagyon heppes voltam az írásokra(nem itt, még dolgoztam), azóta más heppem van.. :lol:
Ne kérdezzétek, mi.......!!!!! :D :) :? 8) :lol: :oops: :roll: :wink: :twisted:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


And, köszi az sms-t, sajna nem sikerült sátrat venni, sok volt az elintéznivaló.

Hú, Anna rengeteget sir esténként, remélem, csak frontérzékeny, és nem marad igy mindennap. Ma már hagytam egy kicsit sirni. Ti mennyit hagytátok anno sirni a bébiket? Én úgy emlékszem, szinte semmit, de ezt most nem tudom tartani.
Ja, és ráadásul megint elvállaltam egy lektorálást februárra...hát ilyen többórás sirások mellett nehéz lenne megcsinálni.

Totka, de jó, hogy Panni ennyit puszizkodik. Nálunk nagy kegy, ritka ajándék a puszi. Ha kérek, csücsörit, nyújtja a száját, de végül nem ad, hanem ő kap, mire azt mondja, hogy köszi :lol:

Annyit irtatok erről a húslevesről! Akinek van tuti dijnyertes receptje, leirná?

Rókica, annyira várom, mit mond Veres doki!
Kedden megyünk Annával ortopédiára kontrollra, fél 2-re a Karolina útra, esetleg ott újra találkozhatnánk tej-ügyben, persze előtte is, de akkor megint itt.

Julcsi tényleg rengeteget beszél, és annyira mulatságos néha. Ma azt ismételgette, hogy kitrákotty :D És megkérdeztem tőle: te ki vagy?, válaszolta, hogy Julcsi. Ezen meglepődtem, mert még soha nem kérdeztem tőle ilyet eddig.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Duda
nem migrén???Jó, hogy jobban vagy!vigyázz magadra!
Ancsi
Te meg MAGATOKRA!!!!meg lehet kérdezni, hogy vannak e már fiú, ill.lánynevek???

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Majola
el vagyok ájulva Julcsi beszélőkéjén!!!!!!!! :shock: Nagyon ügyes!és lehet egy bénának tűnő kérdésem???A k hangot k-nak, vagy t-nek ejti?
Panni a k-t: t-nek, a g-t:d-nek.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!!! :) :) :)

Megann,
Remélem, Léna megússza ennyivel! Jó utat! :) Érezzétek nagyon jól magatokat! :) Róma gyönyörű, mi is voltunk kb 6 éve, Benivel a pocakomban. :)

Rokica,
Remélem, Veres dokinál sikerrel jártok holnap! Drukkdrukk! :)

Totka,
Gratulálok a profi szervezéshez és nem kevésbé az eredményhez! :)

Marcianyuk!
Nagyon helyes mind a két kis pasi! :) Csibészek, hogy nem hagytak titeket dumálni. :)

Barbi,
Nagyon király a póló! :) Mi is oltunk úgy mostanában a játszón (itt nálunk), hogy rajtunk kívül még két gyerek lézengett.
Viszont ma délután olyan szép idő volt, ovi után egy órát játszottunk. :)

Zsuzsa,
Csak ismételni tudom, hogy Julcsi mennyire okos! A "te ki vagy" kérdésre 16 hónaposan válaszolni az nem semmi!!! :)

Még a BKV témához akartam mondani, hogy Beni egyszerűen imád bkv-zni. Bár ez főleg az olyan gyereknél jellemző, aki autóhoz van szokva. :oops: Persze kicsit nagyobb korban izgibb lesz, ha nem lesznek bekötve a babakocsiban utazás közben.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Totka,
Dani a "p"-t "t"-nek. Olyan édes, Apukám elnevezte Dani kutyáját Pajtinak, mert gyerekkorában így hívták a saját kutyáját, de Dani csak Tajtinak hívja. Most már Beni és én is. Meg így sokkal aranyosabb, szerintem. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu
Bicajozás:
nagyon vártam már(ugye jogsi hiányában), hogy Panna biztonsággal tudjon ülni, így tudunk bringázni!Szimpi volt az előre szerelhető ülés, de azt kicsinek találtam.Eleinte zavart, hogy nem láttam, de jól elvan hátul, nagyokat karattyol, és gyorsabban haladunk, mint gyalog, babakocsival.9 hónapos kora óta így járunk.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka, ezeket nem téveszti, viszont az m-et sokszor mondja p-nek, igy lesz a maciból paci :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Tajti :lol: :lol: számomra ez azért vicces, mert így hívják azt a dokit, aki híres fejfájástudós, államvizsga előtt fél évig a betege voltam, mert olyan erős fejfájások kísértek, hogy jaj.
Panninak a p-vel nincs gond, Neki a k, és a g.De gondolom, ez ilyen korban még belefér, nyugtass meg lécci!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hihi, Totka, ilyenkor még az is belefér, hogy egy szót sem mond :D És annyira aranyosak ezek a tévesztések!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Juci,
Én is kibuktam volna 4 megállónyi üvöltéstől. :oops:
Na és a kor?????? Na, ne viccelj! :)

Thomasanne,
Mi is imádjuk a Maszkabált, meg van videón, Beni szokta nézni. :)

Mea,
Lívi olyan kis vigyori! Nagyon helyes! :)

Ancsi,
Kitartás! Sajnálom, hogy így szenvedsz. Melivel is hasonló volt? Ahogy Nyúlné mondta, jönnek majd a boldogságos kismama hormonok! :)


Lehet, hogy ciki, de én még sosem ittam Jaegert, azt sem tudom, milyen íze van. :oops: :oops: (Apa szereti) ilyen vcsink nem lesz mostanában. :oops:

Viszont a húslevest én is nagy fazékban főzöm és le is szoktam szűrni. Sok fini csirkehúsi van benne és zöldség, viszont fokhagymát én nem teszek és krumplit is csak addig tettem, míg Dani kicsi volt és abból megette. Mi főleg levesgyönggyel esszük vagy tésztával, Beni még plusszban nokedlit is kér bele. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?