Új privát üzeneted érkezett!

na gyors bekukk: (ma eléggé pangott a topik..) voltunk az uszin, jó volt, de nem voltam elájulva. igazából, ha vissza lehetett volna kérni a pénzt és azt mondani, h köszi ennyi akkor megtettem volna. sztem eszetlen drága azért a 15 perc (!) vízben eltöltött mondókázásért meg babó siklásért. annyira nem volt nagy szám. a torna pl ezerszer jobb.
samu jól bírta, kb ő egyedül nem sírt. mondjuk nem is mosolygott, nyilván meglepte a dolog. a víz baromi hideg...28 fokos.

napirend változatlanul FANTASZTIKUS!!!! 2óra de 2óra du +12 óra éjjel!!!!! nagyon klassz!!! nagyon jó fej!!!


kata lizu, hogy nyiklik nyaklik? mert pl samu ha felveszem és tartom nem 100% stabil. fekve igen. de ha felveszem nem annyira.

marcsi: amit olvasol samu leveleiben nem feltétlenül igazak :) :oops: :oops: van benne írói fantázia. igazából nincs baj a forgással, ki tudja szedni a karját. ja és nem mondtam neked, h a mustárszínű cucc samun az hálózsák volt!

reni: tök jó, h apa bekapcsolódott!

julcsi: este hogy ment a szopi??

zsóka: megpróbálta, de sajna annyira piros marci szeme h csak elhalványítja, de nem lesz homogén a szembogár, hanem így is 2 színű és agyon furán néz ki, a másik képen meg abszolút nem lehet eltüntetni :( sajnálom!!! én próbálkoztam!!

jó éjt mindenkinek!!!
kerekpocak
 
 


[quote]t írta:élleg amúgy hol van mindenki ???
most h itt vagyok végre????


Hát lányok, tényleg igaza van Katának! :wink:

És el kell mondanom, hogy ma nem voltam megelégedve a terméssel. Miért is? Ugyanis munka befejeztével kinyomtatom a napi termést, és a metrón hazafele jövet elolvasom aztat. Általában még gyalogls közben is olvasnom kell, hogy mire hazaérek képben legyek.

Na de ma :?: :idea: :?:
A metró bejáratához sem értem el és már ki is olvastam a napi "sajtót".

Na de komolyan, biztosan mindenki elfáradt, meg ugye a beteges időszak, szal mindenkinek jobbulást, meg puszi.
Mi (én!) már lfektettük a skacokat, tudjátok, szokásos: apa fürdet, vacsora, diafilm apával...
Ja és ma még sütöttünk a srácokkal (a 3pasi):
Kép
Kép
Kép

Titkár (Imi)

Ja Edus eddig fürdött. Jaj neeeee, Edus!!!! Csak még elkül.....
mazsolák
 
 


mircike: gratula a szopi elhagyáshoz!!!! szívem szakad meg, amikor mindig írod, h már csak milyen kevés időd van ránk :( :(

julcsi: varratszedéshez gratula, örülök, h túl vagytok rajta!!!!

reni: hát igen, niki is eszik jó nagy adagot eszik!

angéla: nem tudod megmérni bendét? nekem is van h ha megnyomo m jön a mellemből a tej de igazából nagyon minimál mennyiség jön, ami neki már szopiként nem elegendő. lehet h kiegészítés kellene???

nórik??????


kata jó h vagy megint!!!

timi?
edu?
kerekpocak
 
 

 
 

Jaj neeeee, Edus!!!! Csak még elkül..... :arrow: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Tök jók a sütis képek!!! Milyen süti?! Finomnak tűnik! Mmmmm!

Zsófi
Gondolom csak 1 alkalmat kellet kifizetni?! De gáz lehetett akkor a pancsi...Kereshetsz másik helyet :roll:

Kata
Az jó ha megbíztok a dokiban!

Megyek mert apa.... :roll:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


300 hsz 8) :lol: :lol: :lol: Lassan behozlak Zsófi :lol: :lol: Lassan... :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


na jó imi, holnapra megígérjük, h többet írunk!!! beturbózunk és csak úgy ontjuk majd a hszeket, h legyen mit olvasnod a metrón!!!!! (dejófejvagy!!!!!!!!!! 8) 8) :D :D )

főzős képek eszetlenek!!!!!! nagyon elmélyülten kavirnyáltok!! csak éppen lemaradt h mi aza csoda, amit sütöttetek?? és hiányolom a zsombis képeket is!!!!!!!!! van ?

edunak naggggyon jó dolga van!!! irigy- irigy!

majd mondom az én 2 pasimnak, h mostmáraztán szegggggyék össze magukat!!!
kerekpocak
 
 


Kicsit 8) ?! Középhaladó felhasználó lettem 8) 8) 8)

Na dugulok :oops:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


reni: sajnos 4et!!! (1 hónapot) de úszásból ennyi elég. ezt lejárjuk és nem is akarunk úszni, marad a torna. :)
kerekpocak
 
 


:( Azért ésőbb még próbáljátok meg szerintem máshol tavasszal! Csak előbb dugd bele az ujjad a medencébe... Niki nagyon szereti, sőt imádja!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Kata!

Örülök, hogy találtatok egy igazán kó dokinént. Remélem most már jól fognak alakulni a dolgok. Most megint gyógyszerbeállítás van? Mivel bíztatott a doki? Pici Lizunak sok sok drukk és pozitív energy.

Julcsi!

Örülök hogy túl vagytok a varratszedésen. Most már a takonykórón is túleshetnétek. Kívánok Barnusnak nyugis, felhőtlen regenerálódást!!!! (Természetesen Neked is)

Nálunk az a helyzet, hogy Flórának középfül gyulladása van, Apának 39 fokos láza, Liza is kicsit talnyos, nekem fáj a torkom, és Emmának -aki a legjobban van - ma úszásbemutató volt, ahova még a múlt héten megigértük, hogy Apával együtt elmegyünk. Nagyon csalódott volt, hogy csak én voltam ott.
Apát ma ki sem tudtam robbantani az ágyból. Az igérte hogy holnap elmegy dokihoz, mert ugye az nem jó ha sokáig húzzuk a dolgot.

Dióhéjban ennyi.
Ja nem, a legjobb az volt, hogy reggel mikor vittem oviba Emmát felhívtam a dokinéninket, hogy ki tudne e jönni, mert ugye Liza sem tökéletes, Flóra meg kifejezetten szarul van, erre azt mondta telefonon, hogy ne haragudjak, kijönne ha fel tudna kelni, de nagyon beteg, menjek a rendelési idejében a helyettes dokihoz.

Mai program:
Reggel ovi, bevásárlás majd haza, aztán úszásbemutató majd haza -addig ide jött anyósom vigyázni Flórára meg Lizára (mert apa ugye nyomja az ágyat), majd Flórával, Lizáva a dokihoz, majd ebéd apának és Flórának, majd Emmáért el az oviba és patika és haza.
Szóval kilóg a belem. És Liza még mindíg ébren van. Remélem éjjel aludni fog.

Mindenkinek nyugodalmas, betegségmentes éjszakát kívánok!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Zsófit elvittem magammal aludni.... Azt hittem először hogy ideragadt, de aztán a sok puszi megtette a hatását... Szép álmokat mindenkinek: Csabi
kerekpocak
 
 


Jó éjt Zsófi!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Meg Csabi :D

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Nahát :) Mr. Kerekpocak és Mr. Edus :)

Amúgy is jó kedvem van, pedig olyan gáz volt ma, mert a gyermek visít a fürdésnél. Tegnap is visított. Ugye egész nap mondogatom neki, hogy fürcsi után lesz csak cici. És szerintem valami bekattan neki, hogy valami van a fürcsivel, és visít, kiugrik a kádból... Borzalmas volt. Úgy pucéran vizesen gyorsan megszoptattam, aztán végül hajlandó volt bemenni a kádba.
Csajok ez szörnyű... Remélem nektek sokkal könnyebb lesz egy-két év múlva :?
De azért van végülis jó kedvem, mert tök jó filmet láttam halálosan véletlenül, két éve nem is nagyon néztem semmiféle filmet, de most akkora változás van, ez az egész nagyon fura. A Hibátlanok c. film volt a filmmúzeumon, De Niro és Seymour Hoffmann. Transzvesztitás zsarus, ennyit rég nevettem. 1999-es, nem is hallottam róla, hihetetlen jó film :)
Aztán láttam a férjeket itt :) Szóval most jó a kedvem üsd a tenyerem :) Jó a süti, Mr. Edus :)

Kata: Jajde jó, hogy jól vagytok!!! Az is jó, hogy nem azonnalra várod az eredményt. A három év szerintem bőven sok, de nagyon szuper hozzáállás részedről!!!
Mentős hívós első pár percért nagyon nem irigyellek. Micsoda izgalom lehetett, atyaég. Remélem valamelyik hatóanyag már jó lesz végre!!! +++
Húgod valami emós, vagy mi? 8) A fiatalság beszél így, hogy vok meg naon, meg ilyesmee, tokio hotel és társai, wwáááh, nekem ez naon fura, és most olvastam valami szakirodalmat erről az egészről, hogy tök pacifisták, meg jófejek, de mindenesetre naon örülök, h nem most vok tizenéves csajszee :wink: Puszee a húgodnak :)

Nóra: Nem semmi napirend. Még elolvasni is durva volt. Remélem hamar meggyógyul a család. Dokinéni is beteg, nagyon durva... Jó, hogy van segítséged!!! ++++

Zsófi: Akkor most már érted, hogy mit hadováltam az úszásról annó :) Tök jó meg minden, de miezazegész??? Uramat elhívtam az egyikre, hogy fotózzon. Nagy szemekkel unatkozta végig, aztán közölte, hogy ő ezt ingyen is meg tudja csinálni a Mirkóval a Velencei tóban :) De ez is olyan, mint a szülés, hogy amíg nem tapasztalod meg, addig nem is hiszed el :) Szóval jó dolog meg minden, aki amúgy is szereti az ilyesmit, az biztos jól érzi magát, de nem létszükséglet. Bőven kihagyható.
Ja: Én mindig megvárom, amig apa elalszik, úgyhogy nem is tudna elrángatni a billentyűzet elől :lol:

Reni: Üdv a te uradnak is a fedélzeten!!! :)

Mindenkinek üdv és puszi, holnap viszem a gépet, reggel még lehet, hogy lehelek bele életet, ha engedi.

M.
mircike
 
 


Hol van mindenki? :cry:

Van egy kérdésem. Van bölcsiben sószoba. Mit tudtok erről? Ezmiez? És ezjóez? Heti 3x15 perc, ha kérem. Kérjem?

Kösz. Pusz. M.
mircike
 
 


rohannom kell, hugim így sem akart géphez engednee de meerceeke igazad van :wink: habár nem EMOs hálaazégnek!!!!
de ez a vok tudod ilyen rövidítéses netes dolog is mint a sztem meg valszin meg társai....
amúgy emos szakirodalmat - az indexen - én is olvastam, ákosom nyomta a kezembe hogy na majd ettől jobban megértjük a "kicsi" lelkivilágát.... gyorsan fel is hívtam megkérdezni h most akkor emo vagy nem emo. azt mondta nem, de a tokio hotel az jöhet!
na hátszóval ezt már én sem mindig tudom követni :wink: :wink: :wink:
de jófej szal nem gáz szerencsére (még) - na meg úgysem hagynánk h "elvaduljon" :wink:

na rohanok. sorry, majd du. jövök!
most szuri........................

Ja!!! FÉRJURAK HAJRÁ!!!!!!!!!!!
CSABI örülök h puszival édesgeted Zsófit az ágyban és nem sodrófával! :wink:
IMRI ma megpróbálok hozzűájárulni a napi adagodhoz! promise!
:wink:

jajjjj má megint itt ragadtam jó sokáig....
lmkata
 
 


mircike sószoba: nálunk a suliban van. nagyon nagyon jó dolog, sztem kérjed. mindenféle felső légúti megbetegedés kezelésére, megelőzésére szolgál. nálunk is lehet igénybevenni, ill. pl mi ott tratottuk az o.f. órát mert addig is kúrálódtak a gyerkőcök. szal csak használ. pl az asztmás betegeknek tudod sóbarlang kúrát írnak föl, na ez is olyan, csak nincs benne azért annyi só, de nagyon egészséges! ált. nem csak ücsörögnek benne, hanem játékos foglalkozást tartanak, így észre se veszik a gyerekek. érzetre nem feltünő h "sós" a szoba.

amúgy én is szoktam írni h mek, meg vok, mert sokkal rövidebb és egyszerűbbb. (mint pl a nagy betűt sem használom).

tokio hotel?? EMO???? segítség, öregszem lemaradtam INFO KELLLLLLL én is akarom tartani a lépést!!!

gyermek ma 5kor kelt ez pont 1.5 óra minusz, hát az úszás miatt fáradtabb volt ergo korábban kapott ebédet :arrow: nem volt elég éhes :arrow: kevesebbet evett..... mindegy azért most alszik, mingyááá megyünk tornázni. már összepakoltam hamarosan indulnunk kell.
tegnap ISTENI fánkot sütöttünk :wink:

mircike úszás sajnos detto, én is azt éreztem, h ezt ingyen a balcsiban. szüleimnek van medencéjük, nyáron gondolom non-stop benne lesz a gyermek, főleg h miller nagyapi ( 8) 8) ) állítólag csúzdát is csináltat ennek a hátrányos helyzetű szegény árva kisfiúnak :wink: :D :D
kerekpocak
 
 


figyelitek a vonalzót????? samu secperc alatt fél éves lesz!! elsehiszem..... (bende meg u.a. napon 3 hós!!!!! éljenéljen!!!)
kerekpocak
 
 


sziasztok!!!!

Imin és Csabin én is jót mosolyógtam!!!! jófejek vagytok!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kata, oha, nem lehetett semmi a dolog!!! de jó, hogy jobban vagytok és otthon! nagyon sokat gondolok Rátok!!!! sok, sok ++++++++++

Zsófi, nem tudom, hogy kevés vagy sem a tejcsi, parázok is, van itthon mérleg, de mindig akkor jut eszembe amikor már kb. 5 perce szopik, na majd a köv. szopinál lemérem!!!!!! Ma beszéltem dokinénivel és mondta, hogy ne parázzak, ahogy Edus is írta ha van elég kakis, pisis pelus és nem rosszkedvű akkor nincs baj, akkor ő egy ilyen baba, akinek nem kell túl sok, meg ügyesebb is ezért szopik már csak 5-15 perceket! hát remélem!!!
Hétvégén kocsival mentünk és mondtam apának itt van a hotel rubin ahová Zsófiék jönnek uszni!! Hú, már több helyen is olvastam, hogy túl drága ahhoz képest, hogy mit nyújtanak.....akkor hajra torna!!!!! :lol: :lol:

Mircike! a védőnő is ezt mondta, hogy lehet, hogy a fog dolog lesz mögötte! hát így legyek okos :shock: :lol:

Kata, Mircike, én sem értem az EMO-t :cry: :cry:

Reni!!! tök jó, hogy jobban vagy, és Apát üdvözlöm én is itt közöttünk :)

jaj még akartam valamit........
mangó
 
 


Nóra, hát valóban nem semmi, amilyen napod volt!!! gyógyulást a betegeknek, Neked meg pihit!!!!!
mangó
 
 


Mircike, nagyon édes lehetett Mirkó! én már most átérzem a cicis dolgot, mert folyamatosan félek, hogy nem elég, pedig én még sokáig szeretnnnéééééééééééééémmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!

Zsófi, hát valóban nem semmi!!!! Samu már mindjárt féléves!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

emlékszem még nem régen a másikon drukkoltunk Neked!
meg azt amikor Reniék féléves zsúrt tartottak Nikinek, jaj de jó volt!!!!
mangó
 
 


uszni=úszni
mosolyógtam=mosolyogtam.......
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

cserébe, és Zsóka, Marcsi kérésére: Kép Bende elefánival
mangó
 
 


nem tudom miért tette oda..... :oops: :oops: :oops:

na megyek is, mert velem lesz tele az oldal :(

látod Imi, termeltem!!! :? :lol:


Kata!!! írj, hogy mi volt!!!!!!!!!!!!!!

pusz
mangó
 
 


Zsófi: Köszi sószobát, akkor ártani nem árt. Azt mondták, hogy heti 3x15 perc, bemennek pulcsiban és ott játszanak, mintha mi sem történt volna.
Ez a te sulid nekem nagyon bejönne :) Majd, ha eljött az ideje, akkor beszéljünk róla oks? :wink:

Mangó: Bende egy tünemény édes kisfiú!!! :)

Kata által is emlegetett emós szakirodalom: mivel gyermeknevelés témakörébe vág, ezért gondolom nem nagyon off, eddig én se tudtam miez :wink:

http://index.hu/kultur/eletmod/emo071011/

Pusz. M.
mircike
 
 


Sziasztok Lanyok!

Mar regota olvaslak Titeket, es nagyon tetszik ez a topik. Szerintem a bneten ez a toppik 8) .
Roviden magamrol: van ket fiam, es most varjuk a harmadik babat a parommal. Ja es en XY vagyok. Ugye nem baj? Egyebkent lehet, hogy ismeros vagyok, mert a nevrokonom is erre a topikra szokott irni :D :oops: :wink:
Megigerem, nem kontarkodok bele a beszelgetesekbe, csak egy-ket temahoz szolok hozza.

Uszas: Mi vittuk ZS-t a Campona melletti usziba (Hofeher foka uszoiskola). Nagyon jo volt, mindaddig, amig meg nem betegedett. Valszeg ott szedte ossze a virust :arrow: aszmatikus hurghurut :arrow: korhaz....
Szerintem nem rossz az az uszosuli, de inkabb hajlok arra, amit ti is irtatok: Balaton, Velencei-to....
Kulonben szerintem csak az elso gyereknel erdekes az uszas, mert a draga szulo mindig ki akar probalni vmi ujat. Kicsi zs-t mar nem is akartuk vinni.
Szoval aki szeretne gyermeket usztatni, annak batran ajanlom ezt az uszodat. (Mi egyebklent a XIII ker.-bol mentunk at a XXII ker.-be) Ja egyebkent, 1 eves kor utan a furdokad is megfelelo a vizes elmenyek kielegitesere. Uszni igy sem, ugy sem tanul meg.)

EMO: kiraly, de azert emlekszik meg vki a "Szepen magyarul, szepen emberul" iskolai hirdetesre (~1988).
:wink: Na aze' inkab aszt probalom kovetni. Ma' ha sikeruu. :wink:

A kicsik gyonyoruek mind, es a betegeknek jobbulast, az egeszsegeseknek meg jo virgonckodast :D
Titkar (Imi)

Ui: A fonokom elment a pg-ba ZS-ert. Meg fog majd lepodni, de jol :D :wink: )

Kép
Kép
Kép
mazsolák2
 
 


Ja es ebedido vege, majd metron olvasom a delutani hszkt.
Ugye lesz mit? :wink:
(Koszi Mango)
Imi

Kép
Kép
Kép
mazsolák2
 
 


Sziasztok!

Anaci
Jobbulást a betegeknek!!! Jó kis pörgős napod volt :)

Zsófi
Hú, Samu tényleg mindjárt fél éves!!! Lesz buli?!

Mangó
Bende nagyon ügyes!!!!!! És gyönyörű nagyon!!!!!!! Azok a szemek!

Látom a kedves Apukák is kezdenek egyre aktívabbak lenni :lol: :lol:

A páromnak mondtam, hogy lesz áprilisban tali. Erre ő: miért nem csinálunk szalonnasütést?! Mondom neki: hol, a belvárosban :roll: ?! (hozzátenném, Niki szülinapjára is azt akart... :roll: :lol: )

Ja, elkeztük ám szervezni az 1éves bulit!!! Március 4.-én fogjuk tartani. Leszünk vagy huszan :roll: Apa végül kiegyezett egy gulyáslevesben :wink:

Legujjabb szórakozás a szobaszánkózás :lol: :lol: ! (amit apa ajánl mindenkinek, csak az alternatív formáját: nagy műanyag valamibe beleültetni a gyerkőccöt) Lesz kép is, csak még le kell töltenem!

Majd még Jövök!

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


csak röviden, mert mindjárt mennünk kell.

Imri... :lol: :lol: gyere gyakran, ha időd engedi !
átnevezzük a topikot János kórházas anyukák & apukákra.
nagyon édik a kiskukta Zs-s fotók !

Kata, hát nem semmi lehetett az a légzéskimaradás. még jó, h. mellette voltál. csodálom a lélekjelenléted.
remélem hamarosan tényleg sikerül a gyógyszereket rendesen beállítani, és nem kell kórházba mennetek, hanem lehet folyamatosan otthon lenni.
nagyon jó fejek a tesóid, h. jönnek éjszakázni néha !

Mircike, a mi bölcsinkben is lesz sószoba. lehet ez vmi új divat, de isten tartsa meg őket jó szokásukban.

Zsófi, Mircike, szerintem úszás kapcsán sem a gyerektől sem az uszodától nem kell sokat várni, mert attól lesz csalódás.
nekünk bejött {kivéve a nagy tömeg}, pont annyit nyújtott amit a nagy víz meg egy 4,5 hós baba első találkozása tudott nyújtani. pl. változatosságot.
hogy hogy csak 15 perc volt? a miénk egy órás.
gondolom árban a tisztább vizet meg a divatot kell megfizetni.
én szeretnék majd amúgy még menni, ha majd vége a télnek, no nem heti rendszerességgel, de hébe-hóba biztos.

b]Mangó[/b], nagyon édi Bende az elefániájával ! nagyon ügyes már !!
tök jó, h. a dokinő megválaszolta a kérdést szoptatás ügyben.

Zsóka, a madaras Tescoban tényleg nem volt Holle köles, sem semmilyen Holle. csak ez a kölesgoló. ezt vettem is, de Laura csak játszott vele, kivételesen ezt nem vette a szájába, pedig mindent bevesz. na majd várok még egy pár hetet vele.
körbetelefonáltam a környékbeli 3 bioboltot, rendelnek majd ide ilyen Hollét. nekem amit Mircike meg Reni írt, rettentő messze van.

mi voltunk ma mázsálkodni. Laura nem nőtt újfent egy centit sem, már 2 hónapja 71 cm. és 7310 g-t mutatott a mérleg. azt mondta a dr-nő, h. ez jó, tehát valszeg az éjszakai kelései nem az éhségnek szólnak.


na rohanok.
Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Marcsi

De jó neked, hogy ilyen könnyű még Laura! Irigy-irigy!
Niki most magasságra nőtt 1,5cm-et 1hónap alatt, súly viszont maradt 9kg!

Nálunk megint valami fogacska jön... Az este 1 órát fent volt :roll: :(

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


ez lesz az etetőszékünk!!!!
Kép


mazsolák2 isten hozott körünkben!!!!! jó h itt vagy, írja gyakran!
marcsi itt csak 6an voltak. a 15 perc így jött ki:
-10perc eligazítás (????)
-5perc masszázs+torna
-2perc zuhi
-15-20perc a vízben
-5perc melegedő (babaszauna)

no ennyi. még jövök! torna ESZETLEN JÓ VOLT MINT MINDIG!!!!!!
kerekpocak
 
 


mircike köszi a linket elolvastam! tök durva!!!

ja és marcsi 28 fokos volt a víz. szal nemtom samu hogy bírja majd 1 órán át??? mindegy lejárjuk a 4 alkalmat s majd meglátjuk mi lesz.
kerekpocak
 
 


ahogy nézem sztetek van rajta pohártartó rész? amúgy ha nincs az gáz???
kerekpocak
 
 


és csak mielőtt edugulok két kép: (megihletett az édes bende képe!!! milyen ügyi hogy fog!!!!!)

vasárnap: nagyiváró szerkóban: Kép

és 5 perce: így alszunk én meg albi (albino a kenguru szerű izé): Kép
kerekpocak
 
 


Nagyon jól néz ki az etetőszék!!! szerintem nem gáz, hogy nincs pohártartó.

Samu nagyon jó a nagyiváró szerkóban 8) !!! És milyen édesen alszik!!! Samu ilyen nagy vagy a kiságy kisseb fajtájú :shock: ?!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Hú, én tök rég csináltam már alvós képet...

Vakuval csináltad? Nem ébred fel rá?

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


hát elég nagy samu, de sztem a kép csal. figyu 72-74 cm körül van. ehhez meg 8kiló meg talán már kicsit több is..
azon agyaltam, h miért éredemes inkább ilyen széket venni mint a 3000 forintos ikea széket? lányok érveket kérek, h miért jobb ez? fogom haszálni a döntjetőségét? az állítható lábát? s.o.s. miért jó a prima pappa (vagy más etetőszék) kontra ikea. vagy elég az is???
kerekpocak
 
 


döntjetőség :arrow: dönthetőség
reni: vakuval és nem ébredt fel! - de csak d.u. alvás.
kerekpocak
 
 


http://www.e-bababolt.hu/jatekok/keszse ... gralo.html

erről mit gondoltok???????

ill. járóka? igen v nem? fa? 6szögletű?
kerekpocak
 
 


Niki is 74cm :shock: :lol: És ő 9kg!!! Na akkor Samu nem dagi, hanem Niki!!!

Szerintem jobb ez a szék, és kényelmesebb is a babóknak az tuti. Később fogod kihasználna az extra funkciókat ha nagyobb lesz Samu.
De Pl. dönthetőséget mi 4 hónapig használtuk (ameddig nem tudott egyedül felülni a földön)

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


A babaugrálóról passz... Biztos jó buli :lol:

Viszon járókából nekünk a hálós (110x110-es nagy) jött be. Van fa is (négyszögjetű 120x120-as)de azt nem szerettük mert folyton beakadt a keze vagy a lába és folyamatosan üvöltött benne :( :roll: Ezért az a cégnél van most!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


nemtom nemtom. most beszéltem 2 anyukakollegával és mind2őnek annyi idős a gyereke mint samu és ikeában nyomják.... durván nagy az áreltérés....
kerekpocak
 
 


Köszi a dicséreteket!!

Samu nagyon vagány, az a szerkó tuti!!! nagyon fognak dögleni utána a csajok :lol:

Timi!!!!! már nagyon régen szerettem volna kérdezni Tőled, Bala pici baba korában is kevesebbet evett?

Marcsi! hát igen jó, csak utána megint agyalok, pedig nem kéne, mondta is a dokinő, ha parázok hívjam fel, majd ő megnyugtat :)

persze most is elfelejtettem lemérni Bendét kaja előtt :(

na megyek
mangó
 
 


Mircike, én is köszönöm a linket, elolvastam, nem semmi......
mangó
 
 


Sziasztok!

Hát én is előkerültem. Remélem Márk hagy egy picit írni.

Julcsi - de jó, hogy túl vagytok a varratszedésen! Gyógyuljatok tovább mindketten! Remélem azért az otthoni klíma is segít benneteket ebben!

Kata - mentős sztori nem semmi. De minden tiszteletem és csodálatom a tiéd! Asszem nálunk is ennyi idő lenne, míg jönne. Igaz a köv. faluban van az állomás, de csak 1 mentő van. És ha éppen nincs benn? (még anno kérdezte is a védőnő, hogy hogy fogok a kh-ba menni, ha itt lesz az ideje - Márk megoldotta ezt a kérdést is :D

Imri - gyere gyakran, hátha többi Apuka is felbátordik! Srácok a konyhában sorozat irígylésre méltó. 1-2 év múlva talán már én is tudok ilyen képet felrakni... (remélem)

Zsófi - nekünk nagyon bejött ez az etetőszék, igaz az ikeásat nem ismerem. Pohártartót én eddig nem használtam ill, amikor beletettem a tányért, akkor Márk azonnak leverte és fél kajája kiömlött, azóta nem teszek a tálcára semmit, mert még én etetem. Bár már Márk tud ülni, még mindíg döntve van az ülés úgy eszünk, mert így nem ér el semmit.
Samu méretei :D, Márk még csak most lépte át a 9 kilót, igaz már 5 hónaposan 8 volt. Nagyiváró szerkó nagyon csábító!
Járóka - nekünk fa járókánk van, Márk is kb. ennyi idős volt, amikor vettük. Mivel ő most kezdett igazából mozogni, nem volt ilyen gondunk, mint Reniéknek. És nagyon szeret benne lenni most is.
Hinta - mi is gondolkodunk ilyenen, de én csak akkor raknám bele, ha tud ülni. Habár a képen nem látszik, meddig ér az ülőke. A férjemnek volt anno 1976 és ki sem lehetett szedni belőle és megfelelően el is fáradt benne a családi legenda szerint.

Mangó - Bende és az elefáni :lol: kérünk még képet!

Zsóka - Marci tapsol - éljen éljen - látod csak le kell ide írnod mit szeretnél hogy csináljon és 1-2 nap és meg is teszi. Még az álláshoz szerettem volna már írni, hogy Márk úgy állt fel először, hogy én sokat fekszem a földön mellette és rám támaszkodott a felső testével és nyújtva voltak a lábai. Így gyakorolt kb. 1 hétig, aztán felállt a kiságyában és azóta nincs megállás. Ill igen, mert 1 mp alatt akkorákat tud esni, hogy csak lesek. Szóval amíg nem áll nem is esik!

Anaci - sok-sok gyógypuszi nektek. 1 gyerekkel is zajlik az élet, nem hogy hárommal... sok energiát küldök Nektek.

Mircike - húú visitós fürdés, elhiszem, hogy nem bírtad ki. Ebben a szopiban ez a legnehezebb. Blogot olvastam, és a Babits novella azóta sem megy ki a fejemből. Nagyon- nagyon...
emos link :D , látszik hogy öregszem. Tokio Hotelt még ismerem (német RTL), de a stílusukról még nem is hallottam. Mindíg tanul valamit az ember.
Film - végre egy jó film! - habár tőlem mehet bármi - kb. a főcímnél alszom el :D

Reni - szoba szánkózás nálunk is bejött:lol: (lásd WOK)

Puszi mindenkinek még jövök, csak most Márk felébredt!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


És néhány friss kép :D

Kép
Szobaszánkózás apuval :-)

Kép
Ez itt a szeme...

Kép
No comment

Kép
:-)

Kép
Kukuccs!

Kép
Látod milyen jó vagyok?!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Imi! Énis énis, hogy legyen még mit olvasnod!

Samu, Niki nem semmi adagokat esztek! Te jó ég! 400 főzi? Én már örülök, ha egy üveget megeszünk, persze még pár hete nekünk is kevés volt ennyi.
Samu egy mellből eszik 320-at? Megőrölök, hogy hogy fér bele annyi! Nekem, bár sohasem volt elég a tejem, de a csúcsok csúcsa 95 ml volt! De akkor majd szétdurrant. 320? Nem fáj?

Nóra! Jobban vagytok? Apa elment dokihoz? Vagy olyan mint az én párom? Holnap megyek, aztán holnap is azt mondja, hogy ok, majd holnap tényleg elmegyek, aztán meg, hogy már jobban vagyok, nem megyek... Flóra fülecskéje? Mit kell vele csinálni?

Mangó! Köszi Bendét, annyira édes! Milyen erősen fogja azt a csörgőt! Nem semmi!

Mircike! Hát nem kis tortúra ez a cicizés! Én is nagyon együttérzek veled! Meg szegény Mirkóval is persze! Neki a nehezebb, hidd el! Édes lehet, hogy előbb cici, aztán fürdés. Lehet, hogy te meg csak bosszankodsz is már!
Egyáltalán nem is nézel soha tévét? Mondjuk én is ritkán, de BArnus miatt azért mindig be van kapcsolva, ha reklám van, még a szusz is megáll benne, kedvencei a társkereső reklámok.

Nálunk továbbra sem megy sem a szopi, sem a cumi. A cumi 5-10 mp, ha a hátán fekszik, ha már oldalt van, egyből kiesik. És igazából nem is érdekli, annak ellenére, hogy egyébként létezni nem tudott nélküle. Most meg dugdosom a szájába ugye (házi feladat gyanánt) és nem kell neki!
A ciczéssel meg nem is tudom igazán, hogy mi legyen. Erőltessem-e?
Mircikéből, vagyis inkább szegény Mirkóból kiindulva, lehet, hogy hagynom kellene, mert ezzel úgy néz ki, hogy le is szokott. Ha lett volna előtte is sok, amiért érdemes lenne újrakezdeni, biztos nem hagynám veszni, de már az utóbbi hetekben is csak püfölte a cicimet és alig volt benne talán 2-3 x 10-20 ml.
Szerintetek mit csináljak?
pusz, mert felkelt

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


julcsi 2 mellben össz 320.. (nem fáj, sztem régen még több volt....)
kerekpocak
 
 


reni, barnus megvadul, ha nikit lát.
bocsi félkézzel írom

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


julcsi :arrow: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?