Új privát üzeneted érkezett!

basszus, ezt ismerem, de nem ugrik be.

Valami szisztémás talán.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs..naaaaaaaaa, nem bírom a feszültséget! :wink:

Mamac, nem jött semmi tőled, melyik spirál volt? Épp e percben egyeztetem az eladóval a dolgokat, még gyorsan beszúrhatjuk, mert utána utalok, és akkor nincs menekvés...

Kép Kép
coolasa
 
 


SZISZtémáról

Bravó, Gabus!

Kép
mancs
 
 

 
 

Mamac, akkor én asszem most megrendelem a többiekét.....
ha akarod, neked majd külön rendelek, és akkor a címedre küldetem, bár akkor a teljes postaköltség téged terhel, és az úgy nem olyan jó biznisz. Viszont ha most nem utalom el a többiek kívánságát, akkor keddi talira biztos nem lesz az egészből megvalósult álom... viszont neked úgysem tudtam volna hogy eljuttatni a spirált, mert nem szoktunk találkozni... (a főzés mellett még a vígasztaláshoz értek csak igazán :shock: )

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihóka,

Cool,
mi az, hogy az 5-ös és a 6-os csak?????
Kell a skandináv is meg a keno is :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi,
mi megpróbáltunk a ázsia centerben több 22-es csizmit (ez volt a legkisebb) és nagyon nagy volt rá.
Szerintem 20-as lenne jó.
De ilyen legyen mint a Tietek, mer az teccik :lol:
Ez a cipő amit most hord 17-es.
De az lenne a legegyszerűbb, hogy megmondod hol van a bót és odamegyünk.
azér' a számom kűdöm priviben :D

Mancsi,
én nagyon szeretem a pp kocsinkat. Az a fajta van egyébként amit írtál és rengeteg színben.
Vettünk hozzá esővédőt 8 e volt :shock:
örültem, hogy lehet kapni :lol: :lol: :lol: , hogy R M Sz ha értitek mire gondolok :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekünk is tök hagyományos gyűrünk van. Én egy férfin nem tudom elképzelni a csiri-biri gyűrüt. Nem tecc.
Nekem volt kisérő gyűrüm semmi extra, köves gyűrű. egyszer mikor dolgoztam eltört a hőmérő. Én hülye meg elkezdtem játszani a higannyal :lol: és ráfolyt a gyűrüre. Egyből bevonta az egészet.
Nekem is van egy ékszerész ismerősöm, próbálta leszedni róla, de már soha nem lett olyan szine mint azelőtt volt és tök elvékonyodott.


na megyek, mert ordító oroszlán nem hajlandó aludni és nyafog

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti,
biztos vagy benne, hogy eljöttök Kispestre egy csizmáért a XV. kerből? :shock:
A bót: jöttök az üllőin kispesten, a piacnál leparkoltok. Piac mellett van egy Rossmann, rögtön amellett meg egy kínai bolt.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


hát persze a gyerekért mindent :lol: :lol: :lol: :lol:
Ott csak egy piac van?
Mondjuk a férjem jobban ismeri mint én :lol:
Jobb az ha felpróbáljuk meg ha esetleg nincs olyan szinben akkor jobb ha látom :D
köfi

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabus, Sajtiék szeretnének némi benzint áldozni a szent csizma oltárán, ezzel is megtámogatva az anyagi romlásban élő arab államokat, mit értetlenkedsz? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Dubai-ban 40 Ft 1 l benya.
Ott tankoltunk :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Igen, Kispesten egy piac van, nem messze van egy másik is, de az már a pestlőrinci.
Sztem is jobb, ha felpróbáljátok. :wink: Csak aszittem nem jöttök el érte idáig, azért gondoltam, hogy megvesszük nektek, és ha nem jó, akkor akármire le tudom vásárolni, ha más nem 3 db alsógatyára. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


aztán lehet, hogy azuram aszongya, hogy Te vedd meg :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mióta kell nekem szótfogadnom a Te azuradnak? :shock: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Szegény Zsófiért csak meg teszed :?: :lol:
Ne kelljen nyári mamuszban járni ebben a hideg télben :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


:lol:

Ha Szófia még nem alszik, meséld el neki, hogy:
a villamos is aluszik,
meg az autóbusz isz
és a busz hol alszik, ha megfigyelted?
mindig a sorompónál!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


még mindig nem alszik :twisted:
itt ül a pihi székében és kölesgolyót eszik, ill. a tányért most tette a fejére :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!
Gyönyörű idő van odakinn! Szonja aludt is egy picinykét. Reggel korábban kellt, mert mind a ketten órára ébredtünk és ez megviselni látszik. Nyűgös mint a fene :(
Kertészkedtem, ritkítottam. Még pár nap és virágpompában a japán birsek :)
Szobája alakul. Mármint Szonjáé :wink:
annyit beszéltek itt a csizmácskákról, hogy komolyan vissza kell fognom magam. De, erős vagyok, marad a tütyi (vagy hívja ki aminek akarja). Majd ha már járkál magától és nem csak a kanapé mellett,....
Tücsi a minap néztem egy nagyon "okos" csatornát, de gyerek nevelési, táplálkozási gondokkal foglalkozik. És ott volt egy fiúcska, aki CSAK joghurtot evett és már 2,5 éves volt. Az ember ( pl én) azt gondolná, hogy minden hiánya van meg sovány. De, teljesen normális volt és nem halt éhen sem :!: Elhiszem, hogy marha nehéz egy válogatós meg egy rosszul evő gyerek anyjának, de azért ne akard, hogy pont annyit egyen mint amennyit szeretnéd.

Kollegina elég horror módon szült,.... :( Ráadásul adtak a babájának mindjárt tápszert cumiból. Majd a csajnak meg a bimbóvédőt javasolták,..... :evil: Most meg szenved, mert a bébi nem akar cicit. Ráadásul semmi használhatót nem mondtak neki a csecsemősök. Plusz olyan cseppeket kap, ami tejelválasztást gátol :shock: De lennék ilyenkor illetékes!

Cool, szinte a körmömön érzem a lakkot :P Ja, Vaterán rendeltem akváriumot, mert azuram belement, hogy nagyobb/szebb aksink legyen a nappaliban :D

N:

Kép Kép
natasa1975
 
 


mostmár, hogy Zsófia megérkezett közénk este nem lehet tv-zni a hálóban ezért néha Hofit hallgatunk.
Te, hogy szoktad csinálni az asszonnyal?
hát már nem emlékszem.
Na de tényleg...
a rosseb egye meg nem emlékszem
Felüll szédülök
Hát salull?
salull fulladok
Soldarul?
Sodarul meg nem látom a TV-t
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Zsófi nemalvásáról jut eszembe...
A nagyobbacskáknál ez hogy van? Már nem lehet kivitelezni a levegőn altatást? Ilyenkor már annyira érdekli őket minden, hogy nem alszanak úgy el? Előre félek, hogy mikor lesz az, amikor már nem lehet kint altatni. Pl. nyáron, 40 fokban :roll:

Kép
mancs
 
 


Natasa,
melyik kórház volt ez????? :shock: :shock: :shock:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
Livi 1-2× elalszik a babakocsiban, ha úton vagyunk, de már nem ez a jellemző.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
Zsófi 2 hete ezeket hajlandó enni:
kölesgolyó, abonett, túró rudi, tejszelet pingvin, tápszer
néha 2-3 falat rántott hús vagy pöri tésztával ennyi

Kép

Kép
sajtine
 
 


A pingvint hogy csinálod meg neki? :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó-jó, tudom ám, miről van szó :wink:

Kép
mancs
 
 


Mancs, Szonja most előbb elalszik. Amikor nagyon mini volt még véletlenül sem aludt el kinn. Az autóban is most szinte mindjárt elszenderül, mert tudja mást úgy sem tud csinálni főleg most, beöltözve.
Kistarcsa
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


a múltkor Zsófi is kint aludt a kertben a babakocsiban

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ma néztem, hogy van a hűtőben még tejszelet, kéne neki adni. Aztán elbizonytalanodtam, mert méz is van benne :roll: Azt meg még nem kaphat.... Lehet, hogy bevetek majd én is pingvinsültet, meg ilyeneket, amiben nincs méz :D

Kép
mancs
 
 


Mancs,
minden héten egyszer elmegyek az északi sarkra és akkor begyűjtöm a heti adagot.
Nyersen eszi nincs sok gond vele :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Szerintem ti nagyon komolytalanok vagytok, úgyhogy inkább elmegyek találkozni 1-2 ismerősömmel, nehogy még a végén rossz társaságba keveredjek.

Kép Kép
coolasa
 
 


valamelyik nap volt a sláger rádióban milyen nagy kamu ezek a telefonos játékok.
Kivéve az rtl és a tv2-é.
Mondjuk gondoltam, de olyan szar hallani az igazságot.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, Szonja meg két napja nem eszik semmit sem reggelire az az ebédre eszik először!
És van, hogy cicit sem kér, de ma egész végig azon lóg. OK, most nem :lol:


/////Csak hallkan jegyezem meg, hogy én még úgy tanultam, hogy a banán amit eszünk már eléggé módosított fajta és nincs benne mag. Azok a barna akármik a közepén csak utalnak arra, hogy ott mag lehetne. Amennyiben Görgő a banánra érzékeny akkor közepével vagy anélkül sem adnám neki :roll: /////- kedves biosztanárnőm elnézését kérem ha tévedtem :!:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


akkor Cool , ne találkozz az ismerőseiddel :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Natasa,
hűűű, 2 ismerősöm is ott szült, ők meg tök jókat mondtak el róla.
Én ezt nem értem. Mintha nem lenne elég csatorna, ahonnan információt szedhet az ember. Nincsenek tisztában azzal, hogy manapság mik az elvárások egy szülészeten? Ennyire nem törődnek vele? :shock:

Petike a következő pózban van jelenleg: jobb kéz és bal láb a földön, másik kéz és másik láb felemelve a levegőbe :lol: :lol: :lol: És közben dumál. Dededede-nyanyanyanya-työtyötyö-ehhh és egyebek, fűszerezve apró babasikkantásokkal :lol:

Kép
mancs
 
 


a nyanya biztos Te vagy :lol: :lol: :lol:
Zsófi meg a kiságy kiszedhető rácsaival zajong

Kép

Kép
sajtine
 
 


Úúúúgy rühellem ezeket a telefonos játékokat... A legjobb a Viva tv-n a butaarcú szőke csaj (nem tom most is ő van-e, ez még régebben volt) hisztis, pánikolós hangon sivítja a kamerába, hogy mééééért nem hííívtoooook???? :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Hogy egyes anyukák de ráérnek! :lol: S milyen pihent agyúak! :lol:
Mire végigolvastalak titeket, totál elfelejtettem, mit is akartam írni.

Bezzeg nekem kemény 1 órás rábeszéléssel sikerült Benedeket rávennem, hogy menjünk sétálni, aztán meg odafagytam a játszóra. 3/4 2-re értünk haza, nagyjából megetetve a banda, alszik mind, nekem meg sül a vörösboros naracsos csirkecombom (kényszermegoldásból) a sütőben, nem merek bealudni a kicsi mellé, mert tuti leégne.

Vuka,
nem lehetne esetleg, hogy egy héttel később menjetek tanácsadásra, s akkor tudnátok menni a talira (csütörtököt nem is mondom, ti olyan korán sose keltek)
Még nem tudom, mi megyünk-e majd, még le kell a párommal is tárgyalnom.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


ezt pl. miért engedik, hogy hülyitsék az embereket?
És ilyen f....ságra elszórják a pénzüket.
Úgyse nyerhetnek.
Vagy nyernek 10 e és a számlájuk meg 150 e :evil:

Kép

Kép
sajtine
 
 


ja meg az is volt, hogy aki az rtl-re telefonált az a munkahelyéről tette ezt. Hogy örülhetett a főnöke vagy a cége :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Kormi,
hogy csinálod a csirkét?

Kép
mancs
 
 


Ja, egyvalami eszmbe jutott: meg tudnám zabálni ezeket a csöpp kis lábú leánykákat! Leventének 21-es lábikója van így 11 hónapos kora körül. Sokáig nem nagyon volt a lábán semmi, mert rendes cipőt még nem akartam neki, mert azok nehezek, de tutyi/kocsicipő már nem volt az ő méretében. Mentségére legyen, neki mindene nagy...

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Mancs,
anyám hozot előre bepácolva 4 csirkecombot (csak olaj, só, bors), s muszály volt ma megcsinálnom, mert nem visszafagyasztható. Tettem még alá-fölé rozmaringágacskákat, s fehérbort szoktam alá önteni, csak most életemben először szembesültem azzal, hogy nincs fehérbor a hűtőnkben, csak egy extrafinom francia muskotályos, azt meg bűn felhasználni. Találtam egy üveg felbontott vörösbort, abból öntöttem rá. Ha fehérborosan csinálom, akkor fólia alatt megpárolom, majd ha puha, akkor kiöntöm egy tálkába a levét, azt tejföllel elkeverve ezzel locsolgatva pirosra sütöm. Tejföl sincs itthon, ezért mézet akartam rá tenni, de nem bírtam az üveg tetejét lecsavarni, így kisérletképpen egy narancs levét facsartam rá. Mondtam, hogy kényszermegoldás, kiváncsi leszek az eredményre.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Kormi,
ez tök jól hangzik... :P Azt a muskotályosat tényleg kár lett volna a húsra pazarolni... Örömmel hallom, hogy más is főz úgy, hogy ami épp van itthon. Éshogy másnak sincs naprakészen feltöltve a hűtője :wink: :D Bár a tejfölösre esélyem sincs, Mbá nem eszi meg :evil:

Kép
mancs
 
 


Cool
Eltűntem főzőcskézni... :(
Az volt aminek a másik fele fehér szemhéjkence... no mindegy... úgyse szereti a férjem, ha kenem magam csak ez úgy megtetszett...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mancs,
a tejfölösön meg se látszik, hogy az van rajta, szép pirosra tud sülni, oszt nem kell elárulni. :wink: De tejföl nélkül is finom.
Elég régóta űzöm a kísérleti főzőcskét, valahogy a boltban sose tudom eltalálni, mire lenne szükség, aztán othon körbekutatok mindent, hogy mi van, s az alapján próbálok összehozni valamit. Erre akkor szoktam rá, amikor annyira bennevoltam a pánikbetegségben, hogy nem tudtam elhagyni a lakást, most meg a gyerekek miatt nem tudok csak úgy leszaladni a sarki boltba.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Viszont képzeljétek

MUNKA KILÁTÁSBAN! :lol:

Férjem is ma volt munkaügyben meghallgatáson (börtönablakokat kellene tervezni :lol: )
És nekem is úgy néz ki lesz egy bélyeges munkám...vagyis egyenlőre pályázat de már az is pénzzel jár! :)
Szurkoljatok, hogy elnyerjem! :)

Én két combit sütöttem zöldségekkel + húslevest főztem... ja és resztelt máj is volt!

kész konyhatündér vagyok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


a M lemaradt...

persze mert áron megint a kapcsolónál pernahajderkedik...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Halihó!

Jól sikerült Petra bulija, kapott teáskészletet (5 gyerek, 5 anyuka volt)
Kép
Csináltak egy kis zenét is
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mamac drukkolunk, hogy összejöjjön a munka! +++++++++++++++

Kormi eddig mindig áttettük a tanácsadást, de most az 1 éves jön, oltást is kap, és van egy csomó kérdésem is, szóval nem szívesen hagynám ki. Azért még meglátom. Persze függ attól is, hogy hogyan leszünk, per pillanat semmi kedvem nincs kimozdulni, szegény Petra még nem is volt a héten sétálni. :?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Petra álmodik (éppen Rio de Jainero-ban jár és a Jézus szobrot utánozza) :lol:
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Meg tudnátok nekem adni Petik Dóra elérhetőségét, estleg akinek valami tapasztalata van róla, el tudná nekem emilben küldeni?

Vagy tudtok még ajánlani más női orvost az Istvánból ?(Csak ne Boros Juditot, hozzá nem szeretnék menni, és ne Gajdos Editet, mert ő meg már nem vállal nyárra szülést, most beszéltem vele).

Köszi!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi sajnos nem tudok segíteni, nekem Gajdos Edit volt a doktornőm, szóval őt tudnám csak ajánlani. Egyébként nem tudod, hogy miért nem vállal már nyárra szülést?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?