Új privát üzeneted érkezett!

Évi!

De édes Gergő, nagyon komolyan veszi a gépet! :D

Duda!
14 E volt egy éjszaka, Hotel Forrás-ban voltunk. Svédasztalos reggeli volt, nagyon fini, a szobák is jók voltak, a fürdőbe viszont kívülről lehet átmenni, 100-200 m. Szaladtunk a hóban köntösben, papucsban :lol: :lol:
A fürdő szerintem nem egy nagy szám, pl. Kehida ezerszer jobb, de viszont nem volt olyan vészesen drága.

Mi is voltunk délelőtt az auchan-ban vásárolni, de iszonyat szél volt :shock:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


And,
Dani is eléri az asztalt és veszi le a dolgokat róla. Életveszélyes. Már csak a műanyag sótartó van a terítőn, mert egyszer lecibálta a terítőt is. Szerencsére nem volt rajta épp törékeny cucc.
Morzsafelszedésben ő is bajnok! :)

Mea,
Lívike tényleg nagyot nőtt! Mi is hasonló pocakkal rendelkezünk. :) (mármint Dani, remélem, én nem :) )

Megann,
Dani is imádja a pattogatott kukoricát. :) Majd odafigyelek, de azért kaphat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Szép jó estét!
Nézzük a Frei dossziét, és csorog a nyálunk, és beleér a kezünk a bilibe!(most épp reklám van!)
Barbi
szia-mia!már hiányoztál!!!!!Nagyon jók a rucik, el is határoztam, ha talizunk, kérek Tőled egy kis okosítást, praktikát öltözködés ügyben!szerintem én tök bénán öltözködöm! :? De minden nyalifali nélkül, Te elképesztően jól szoktál kinézni!
Kuha
elájulok, annyira tudományos Gergő, megzabálom rögtön!!!!!Panninak muszáj lesz reggel megmutatnom!

Pusszantás, vége a reklámnak, jön a második rész!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

 
 

Barbi!
Köszi! :)
Közben rákerestem Kehidára, háát, tényleg jónak tűnik! :wink:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Hajni!
Köszi, aranyos vagy! :wink: :D
Én is nézem freit, nem semmi :shock:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szia Benianyu!

Szóval jön Marci haja,meg egy vicces kép.
Levágtam tegnap Marci haját. Pontosabban megigazítottam.
Andi megérkezett?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ja a képek :oops: Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Egy percre letettem valamit a tálalóra...Léna meg rácsapott mint a vércse.... :lol: :lol: :lol:
Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Lányok, tényleg nem ijesztgetésnek írtam le a saját történetünket, de oltári nagy szerencsénk volt, még most is feláll a hátamon a szőr ha visszagondolok. És a legszörnyűbb az egészben, hogy olyan lassan esett le a tantusz hogy mi a gond, de még jó hogy leesett. Persze apuval még éjjel kiolvastuk a sürgősségi betegellátás könyvet a tünetekről, és vertük a fejünket a falba, hogy előbb nem jutott eszünkbe a gázmérgezés.

Duda!
Jól emlékszel, másnap meg összedőlt a kiságy Bendegúz alatt, jobban mondva szétrúgta a szentem, és a romok alól halásztuk ki. De nem lett semmi baja, csak én öregedtem megint öt évet egy perc alatt. :lol: Azóta már másik kiságyban alszik a nagyiknál. :lol:

Jucc!
Amúgy csak jól kiszellőztettünk, mert a nagy ijedtségben eszembe se jutott, hogy legalább Bendegúzt orvoshoz vigyem.

Kuha!
Gergő milyen kis komoly. Annyira cuki képek! Bendegúz egyből felmészik a szgép asztalra, és a monitort is közelebbről megszemléli, ahelyett hogy ilyen komolyan ücsörögne.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


felmészik=felmászik

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Juci,
Nagyon édes Marci haja. :) Lehetett volna kicsit közelibb a kép, de így is látszik, hogy jól sikerült! :) :oops:

Megann,
Szenzációs Léna! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Maresz!

Gergővel voltunk 1 éves kora körül szemvizsgálaton, tudnak csinálni. :D

Megann! :D

Azt nem énekelted még Lénának, hogy: Hull a hó, fúj a szél, Dimitrij Lénáról mesél....? :D :D :D :D :D :D :D :D

Rókica! :D

Mi is sokat gondolunk rátok Gergővel :D
A tejallergia biztos?
Zsuzsának jobbulást!

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Benianyu
Igen, elég homályos és távoli a kép :?
De lefotózom holnap. Szóval Andi megérkezett? :oops:

Megann
Eszméletlen szép kislány Léna!
És jól látom, hogy kikerekedett a pofikája?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Amúgy honnan tudod (Megann), hogy Marci az én természetemet örökölte?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


megint gyors leszek, mert álmos vagyok, vendégeink voltak.

Andi! holnap apa már délutánra szabaddá tette magát, én hazaviszlek titeket, ha előbb kidobjuk őket itthon, utána úgyis kimenőt kaptam, van egy pár elintéznivalóm a városban!

Zsuzsa, sikerült a katicás sátor?

Évi! Gergős képek egyszerűen zseniálisak!!!! nagyon szuper, ahogy elmélyülten érdeklődve, hozzáértően nézi :D

Márti! ez tényleg horror, amit írtál!!!! :( :( :( mi is veszünk egy ilyen készüléket. és nekem sem esett volna le :( az ember ilyenkor nem kapcsol olyan gyorsan sajnos :(

Barbi! üdv újra köreinkben :) hű, én is nagyon kíváncsi vagyok Nolcsira a szuperszerkójában! és te is jókat vettél magadnak! :) mint mindig :wink:
én szeretnék pancsizini, meg gyerekcsinálós hétvégét :D :D

Rokica, csütrötökig húzzátok ki valahogy!! ezen a két napon nem múlik, aztán majd veres doki csak mond valami okosat. nagyon remélem, hogy meg leszel vele elégedve! gyűjtsd össze a kérdéseidet, és mindent kérdezz meg tőle :)
nagyon-nagyon szorítunk!

jóéjt!

jajjj, Hajni, volt testületi ülés, mi a helyzet???

KépKép
KépKép
and
 
 


Nagyon cukorfalatosak ezek a gyerkőcök egytől-egyig!!!!

Ember visszatette a kisházat :shock: :shock: :shock: .

ANdris a citromfacsarót rántotta magára, amiben már ott volt fél citrom leve a sütihez előkészítve. :(:(:( Csak a ruhájára ment, szerencsére. Azóta még jobban figyelek.

Én is mentem, jó éjt!

ayse
 
 


Mert én citromfacsarót használok, nem természetes szűrőt. Ha ezt meghallom a stahlműsorban, a hátam borsózik.... :twisted: :twisted: :twisted:

ayse
 
 


Halihó!

Köszönjük a bókokat....

És olyan kis cuki volt...mert én kezdetem meg ugye az almát.. ő ellopta én meg mentem kórencsálni..és nagy kegyesen úgy ettük meg ..hogy ő egy falat...én egy falat...aztán megint ő harapott..ja és odanyújtotta apának is...
Olyan cuki volt ezzel a hatalmas almával... :) :)

Göndörzsóf.... :lol:

Hallgatom...
S Léna feltűnt egy hajnalon.... :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Juci!

Én nem tudom...csak helyeseltem..mert Te irtad, hogy ilyesmi gyerkőc voltál... :roll: :roll:

Marci tök jó húsban van :) :)

Igen, Léna pofija is kigömbölyödött egy kicsit...bár fura mert a combik azóta is vékonykák maradtak....
9,4 kilok vagyunk....centit nem tudok...
Arányos egyébként...csak hát morzsa....súlyra is..centire is.. :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Nem kellett volna meginnom a délutáni kávét... :oops: :oops: :oops:

Frei-műsor: érdekes volt és tanulságos. A mi családunkból is két fiatal van külföldön, a baráti körből is nem egy (a legjobb barinőm is). Iszonyú nagy baj, de ezt nem ragozom :(:(:(
Amit a nyelvtudásról mondtak, na az meg... jó, hogy már nyelvtanárokat is vesznek munkanélküli-státuszba és ez nem vicc, sajnos.... :twisted: :twisted: :twisted:

Bocsi, most kissé leötrtem, mint a bili füle....

ayse
 
 


Sziasztok!

Juci:

Köszi szépen a drukkokat meg mindent.

Most arra gondoltam, hogy tápszer helyett teljes mértékben átállunk az anyatejre. Mindjárt megkérdem Majolát, mikor mehetünk, és felhívom ezt az Eszterlánc társulatot, hogy tudnak-e javasolni valaki(ke)t, mert azért a napi 200-250 ml kéne és ezt szerintem egy ember nem fogja tudni fedezni nekünk plusszban a saját gyereke(i) mellett. És remélem hogy ha kiiktatjuk a tejet az életéből, megnő az étvágya, bár még mindig meg vagyok lőve, hogy ha sem húst sem tejterméket nem eszik, akkor mi a fenével dúsítsam az étrendjét...

Tegnap este áthoztuk közénk a nagy ágyba... így "csak" háromszor ébredt és ezeket átvészeltük rizstejjel. Nem mondom, hogy jól aludtam, de a lelkem nyugodtabb volt.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jó reggelt!


Köszönjük Gergő dícséretét, bezsepeltünk mindent.
Én is jót nevettem rajta, soha nem ültettem még így a géphez egyedül, mindig max. az ölünkben ül.
Nyomkodni meg azért tudja ilyen tökéletesen, mert van neki egy saját billentyűzete, az összes játék közül az a legérdekesebb persze...


Márti!

Nem semmi a történet, amit leírtál, az én hátam is borsódzott tőle. KOmolyan mondom, kétszer is elolvastam. Még belegondolni is rossz az egészbe.


Anikó!
Nagyon-nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen a drukkot a bankkal kapcsolatban. De sajnos ez még egy kicsit odébb van.

Ayse!
Én is halálra röhögtem magam Andris monológján. :) Ráadásul mindezt el is képzeltem magam előtt. Hát...... :) :) :)

Ja, és én is citromfacsarót használok, és én is rosszul vagyok Stahl szitájától.
Meg amúgy is a Stahl-tól, de hát ez az én bajom...

Duda!
Szegény Nati, el tudom képzelni, mit érezhetett, amikor valszeg csípte a nóziját a krém. De nyugi, szerintem nem te vagy az első, akivel ilyesmi előfordul.
VElem legalábbis már jó soxor előfordult ilyen.
A legdurvább az volt, amikor erőspaprikát ereztem ki Robinak a szendvicséhez. Aztán ugyan kezet mostam, de elég felületesen, és az erőspaprikát amúgy is elég nehéz lemosni a kezedről.
Majd mentem Gergőt pelenkázni, meg bekenni a kukiján a berepedezett bőrt. Ez nem most volt, hanem amikor a régi dokibácsi először felhúzta neki a bőrt.
Szóval sejtheted, milyen reakció volt. Szidtam magamat, meg a hülye agyamat...

Benianyu!

Beni hogy érezte magát első nap az oviban? Nem volt semmi gond, gondolom. Hiszen már annyira várta , hogy mehessen...


Totka!
Mindenképp számolj be, hogy mit szólt Panna reggel a képhez!!!

Frei-dossziét én is néztem, de csak az első részt, nem bírtam kivárni, míg vége a reklámnak.
De én már attól is el voltam ájulva, amit az első részben láttam. Komolyan mondom, így bírnék élni én is. Mondjuk annak a szállodában dolgozó csajnak a helyében, aki a minőségért volt a felelős...

Juci!
Marci nagyon helyes, jó a fürdőkádas kép!
Ja, képzeld, ma a Te (Nyúlné?) tonhalas-babos tésztáját fogom megcsinálni. Majd beszámolok...

Megann!
Léna is nagyon helyes a hatalmas almával!!! És azokat a pillanatokat meg úgy szeretem, amikor jó szívükről biztosítanak minket (egy falat anyának, egy falat babának) :)
És nem hiába, neked is nagy szíved van, ha mégis bevitted apának az ebédet a céghez...

Kép
kuha
 
 


Jó reggelt!

Kicsit aggódom, mert Léna ugyan már javulgat egy kicsit, de az ugye taknyinál pont azt jelenti hogy sűrűsödik, sokat kell oldani,sterymarozni, szivni...
Viszont repülős útra nem vihetjük magunkkal a porszivót...ezért most elektromos orrszivón gondolkozom...
Van valakinek ilyenje?
Ér valamit???
Javasoljátok?????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hihi...
Léna már megint susog...és mutogat az ablakra.... :lol: :lol: :lol:

Na mi felkerekedünk megint....
Veszek Lénának olyan lemoshatós filctollat...mert a zsirkrétát felzabálja... :? :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Most puffogni fogok...

Szeretem Lili oviját, de mi valahogy mindig lemaradunk...és ez szerintem a rossz szervezés kérdése.

Megyünk Sopronba jövő hét végén. Jó előre megkérdeztem, hogy mikor van a farsang, hogy úgy rendeljem a szállást. Mondják, hogy 23.- remek, akkor az nem zavar be a 8-9-ébe. Erre ma 3 hét után mit látok kiírva rögtön, ahogy belépünk????? Farsang: február 9-én! :evil: :evil: :evil:
A madarászkirándulásról lemaradt, mert beteg volt. :( Tavaly amikor középsős volt (vegyes csoportba jár), nem mehetett az akkori nagycsoportosokkal, mert az a középsősöknek nem jár. Szépen kipaterolták őket (3 kislányt) a foglalkozások idejére is a csoportszobából!!! :evil: :evil: :evil: (most hívom a madarász bácsit, megpróbálom bekönyörögni magunkat egy másik napra).
Tavaly ugyanebből az okból nem mehetett a tropicáriumba, oda is mi elvittük. :evil: :evil:
A fogmosópoharában egy vadidegen fogkefét találtam, a törölközője egy másik fogason, a fél pár cipőjét némi hasonkúszás után megtaláltam a szemben levő padsoron, ismeretlen eredetű ruhák tömkelege a mi polcunkon, :evil: :evil: :evil: és odabaszarintva a paplanhuzata, amit teljesen rapszodikus időközönként levesznek, hogy kimossuk. Nem tudom, mit hittek, ha pénteken nem megyünk oviba, akkor én majd, mikor viszem a gyereket, mit tudok kezdeni, kimosom, és visszaloholok vele??? :evil: :evil: :evil: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ és ez még egy jó ovi, tényleg, mégis olyan kis mostohának érzem benne magunkat :(:(:(

ayse
 
 


Sziasztok!
Ayse
Hmm, ovi, akkor az igazi mostohaovi az milyen?bár nekem meg a majdani bölcsinket illetően lesznek komoly aggályaim:Pl.kicsiknek NEM DIVAT A FOGMOSÁS, CSAK MÁR AZOKNAK,,AKIK MENNEK OVIBA!!! :shock: :shock: De ugye a városba meg nem bírjuk behordani=így cirkuszolni fogok, és időnap előtt megtudják, ki a Tóth Hajni.
Márti
Jesszusom, jó, hogy nem lett baj, belegondolni is iszonyat!Tuti nekem se ugrott volna be, hogy a kazán...Nálunk is konvektorok vannak.
Kuha
Megmutattam Pannának Gergődet, és mondogatta hogy Dedő, de a számítógép egere jobban izgatta, folyton a cincint emlegeti!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Megann
Lénának nemcsak a világító szemei irígylésre méltóak, hanem a göndi-böndi cuki-muki haja is!!!!!!!Nagyon szép kislány!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Rokica
Őszintén szólva, fogalmam nincs a tejallergia-és a középfülgyull.összefüggésről!Remélem a csodadoki-Veres doktor meghozza a várt javulást, gyógyulást!
Eü.-i dolgozó létemre előnyben részesítem a magámrendelőket, az a tapasztalat-SAJNOS, hogy csak ott foglalkozna a beteggel, a szakrendelőkben futószalag rendszer, tisztelet a kivételnek. :(
Ayse
jót kuncogtam Andris étkezési tanácsain én is!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


magámrendelő=magánrendelő
foglalkozna=foglalkoznak :oops:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Juci!
Nagyon helyes Marci, a kádas kép meg eszméletlen szexi :P :D

Megann!
Léna egyre szebb lesz, ha ezt lehet egyátalán fokozni :wink:
Nekünk van elektromos orrszívónk, nem valami szuper hatékony, de a semminél azért jobb. Viszont jó drága, majdnem 10 E volt :(
Ha gondolod, szívesen kölcsönadom, jól lehet fertőtleníteni.

Évi!
Hú, ez az erős paprika bizti nem lehetett kellemes Gergőnek :roll:
Dehát van ilyen, mindenki téved néha....
Hát én nem élnék ott, a második részben volt a realitás, hogy hiába élnek hatalmas villákban, soha nem ülnek le a székekre, nem használják a drága bútorokat. Egy csaj pl. egy sima szobába tölti az ideje nagy részét, a férje nélkül, mert az állandóan dolgozik. Egyedül tv-zik, mindent egyedül csinál :? Mert a férje "csak" a 10. leggazdagabb és az 5. helyre pályázik, ezért gürizik, mint a barom...... Hát nem tudom, nekem nem hiányzik ez, az tuti!

Róki!
Drukkolok nagyon, hogy mostmár kiderüljön valami a tejallergiáról!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


még egy, és mentem! :D
Juci
Marcid nagyon hódító az izmi hátával, és az etetőszékben egyaránt! :D


Panninak ma megint nem volt toppon az étvágya!Kb.4 falat zöldfűszeres túrókrémet evett, és slussz.Bezzeg, ha hagynám, Nesguikot enné tejjel, mint az őrült.
Gondoltam, veszek neki Milupa Milumil 3 babatejet, a gyümölcsöset.Gondolom, táplálóbb, mint a tej, kérdés megissza e?Nem tudjátok milyen ízű, finom???
ebédre májgombóclevest főztem neki zöldségekkel, és sajtos tésztát.

Szép napot!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse,

Ovoda :oops: Sajnos ilyen datumeltolodasok nalunk is akadtak, sot akadnak, sajnos ebbe nem igazan lehet beleszolni, csak idegesito az biztos! Viszont a trehanysagukert(fogkrem, lepedo stb) azert lehetne beszolni nekik! Pontosan ez is az o feladatkorukbe tartozik, a dolgok tisztan es rendben-tartasa es ennek megtanitasa es elfogadtatasa a gyerekekkel! :evil: :evil: Elhiszem, hogy felbosszantott a dolog!!

Barbapapa,
De jo a furdos kep, batrak vagytok, csak ugy kontosben rohangalni a hidegben, de tenyleg jot tesz mint testnek, mint leleknek az ilyen melegfurdo :lol: Nagyon ugyi voltal ruhaugyben, jok nagyon!!

Megann,
Lena :lol: Nekem is tetszik a kis furtos hajacskaja!
Akkor mar csak ket nap es megint utra fel? :lol: Jo utat!! Roma gyonyoru, mi csak "atszaladtunk" egyszer, de tervbe van veve jovo nyarra, Firenze, Roma nalunk is! Sajnos ha megyunk, "sajnos" nem sajnos persze, hiszen Eszak-Olaszorszag is nagyon szep, csak mar sokszor voltunk es csak itt, Brescia kornyeken, mert ferj csaladja ott el. Ferj ugyanis anyja leven olasz, apja leven meg spanyol, bar szerintem igazi francia!! Igy mindig van kihez menni, mindket reszen :lol: :lol: , a fiuk meg meg tolem orokeltek a magyar vert, igyhat jol osszehoztuk oket :lol: :lol:

Hajni
Megsugjam?????? Engem meg Toth Aniko-nak hivnak lanykori nevemen :lol: :lol: :lol:
Jo az ebed! Hu de ehes vagyok!! Csak ma melonap van es rendeltunk kajat ferjjel, most hoztak meg, de meg nem neztem bele a kosarba!!! Meglepi!

Juci,
Marci nagyon aranyos es nagyon "nagyfius" mar!!

Kuha,
Kuki+erospaprika :oops:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Na befutottunk...

Barbi!

Beszereztem a lemosható filctollat 8) , remélem ezt azért nem akarja majd Léna megenni...

Aniko!

Igen csütörtökön indulunk és vasárnap érkezünk..
Igazi világutazó lesz Lénámból....
Azért ti is jól összehoztátok..... :wink: :wink:

Mostmár csak azon parázom hogy anyum telefonált, hogy tesóm mindkét gyereke tök szarul lett miután mi eljöttünk vasárnap..40 fokos láz, hánynak...mindketten otthon döglődnek.... :cry: :cry:
Remélem nekünk nem sikerült elkapni....
Léna egyenlőre semmit tünetet nem produkál...
Csak előjött volana már ennyi idő alatt :roll: :roll: :roll:

Barbi!

Jajjj de ari vagy :) ...meglátjuk estig hogy alakul a dolog...és lehet hogy holnap elugranék érte oda ahol neked jó...legalább megnézem hogy érdemes-e beruházni nekünk is egy ilyenbe...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse!

Tök megértem hogy full ideg vagy.....
Olyan rossz ha kimarad egy gyerkőc a csapatos progiból....
Trehányság..... :oops: :oops: Kicsit elszégyelltem magam mikor Benianyu irta, hogy ők mindig úgy jönnek el otthonról hogy tip-topp a kégli..hát nálunk meg... :oops: :oops: :oops: mindenhol ott hevernek az ottmaradt játékok :oops: :oops:
Szóval mondtam is férjnek hogy jobb lesz ha változtatunk...mert igy Léna soha nem tanulja meg hogy helyére kell tenni a dolgokat..és az oviban, bölcsiben is rend és rendszabályok vannak.......de akkor látom ott is van bibi..., de ez nem mentesit természetesen mindket..... :oops:

Totka és többi göndörhajfun..

Köszönjük a sok sok bókot...ezért megéri képeket föltenni :oops: :oops: :D :D :D

Akkor a legcukibb mikor hajatmosunk és megszáritom neki....akkor nagyon bongyori.... :D :D

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hahó!!

Lányok!!!
Tud valaki segiteni??
A terhesség alatti adókedvezmény az jár még??Ha igen akkor mit kell csinálni??
És ugye a pocaklakó szept.9-én fog elvileg születni és nekem Melivel szept.11-én jár le a gyedem.Most akkor mit fogok kapni és mit kell intéznem??
Ehhez olyan béna vagyok!!!

Köszi aki segit!!

ancsi26
 
 


Ancsi!

Azt sajnos nem tudom, hogy ebben esetben hogyan kapod az adókedvezményt (ha van egyáltalán még), de ha ez segít, akkor majdnem biztos vagyok benne, hogy úgy volt, mikor Gergővel voltam terhes, hogy a betöltött 90. nap után járt az adókedvezmény.
És a doki (magától!!) adott egy igazolást arról, hogy a 90 napot már betöltöttem, és onnantól kezdve járt.

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Márti! :D

Ez tényleg horror! De jó, hogy végül nem lett semmi baj.

Anikó!

Én ismerek még egy Tóth Anikót! :D

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Zsóf!

Mi is megyünk bábszínházba februárban, anya vett jegyet.
Február 17-én 1/2 11-kor a Minden egér szereti a sajtot és 24-én 1/2 11-kor a Marcipán cicára.
Ti nem véletlenül ekkor mentek? :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 



hűűűűű,micsoda képek rucikról,izmokról,pofikról! :P :P :P
mi meg ma átlibbentünk mediterrán Marciékhoz(ide a szomszédba :lol: ),egy kis csevejre,tökire és Marci talira!nagyon jó volt,Kisnyuszi egyből kidőlt a kocsiban és otthon is folytatta az alvást!
ja!és a tutya nagyon édes!és nagy!életemben nem láttam ekkora vizslát!de irtó játékos és jófej!
sétálni is akartunk közösen,de nem sikerült,mert nyuszi már annyira kivolt,hogy kiborúlt a nagy széltől is,pedig mediterrán barátunk ott vigyorgott a friss levegőn!lehet érezte,hogy eljött az ő ideje és nyuszi végre elhallgat :twisted: .....mert hogy rengeteget kukorékolt,Marci nem is bírta nagyon! :? mondjuk ma én is nehezen viseltem!nem tudtunk rendesen csevegni tőle :lol: :lol: :lol: :lol: !

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Azért jó anyukák lévén, mindig odébb hesegettük a fiúkat, a kezükbe nyomtunk mindent amit amúgy nem szabad(termosz, nyújtófa :lol: :lol: :lol: ) csak hogy mi tudjunk csevegni! :lol:
A fiúk kihasználták a helyzetet és virágot ültettek, valamint kölessel gurigáztak. És mi ki tudja mi minden történt, mi beszélgettünk :roll: :P
Nagyon örültünk Nektek Nyúlné! Mi is jöttünk föl utána már, mert tényleg irtózatos ma is a szél. Marci is egyből kidőlt.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ancsi!

Válasz ment!

Kép
kuha
 
 


Nyúlné, Juci!

Képek is készültek?? Ugye igen???

Kép
kuha
 
 


Kuha
Az úgy volt, hogy... :oops: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Barbi!

Hmmmm hát ez nem jött be.....

Léna továbbra sem akar rajzolni, csak le és felteszi a filcek kupakjait...berakodja őket a dobozba, begyűjti a kezébe...és persze megeszi.... :? :? :? :?
Nem tudom kikor tör ki belőle az alkotási vágy... :? :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Barbi! :D

De, mi is 24-én megyünk a Marcipáncicára! Tök jó, akkor találkozunk!

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Juci!

Ne is folytasd, kitalálom... :x :lol:

Nyúlnéban még bízhatok, vagy inkább felejtsem el?? :roll:

Kép
kuha
 
 


Fiúk az FP széket nyúzzák már vagy 20 perce.....
Az ABC-t már vagy 5x hallottam, asszem megyek és váltok a zenélős részére :?

Zsóf!
Oké :wink: :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Lányok!

Akartam is már kérdzeni, hogy népszerű még nálatok az FP szék??????
Ezek szerint igen....

Akkor továbbra is csak az én lányom nem játszik semmivel.... :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!
Leon is imádja fel-le rakni a kupakot a filctollról, enni szerencsére nem eszi meg......

Végre leszálltak a székről, most a favasúttal játszanak, Leon is olyan ügyesen tologatja a vonatokat a sínen. Van alagút, meg híd, na azokon imádja gurigatni, ja meg a sorompón át, ami villog és hangot is ad, ha elmegy a vonat.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


filctollra :oops:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ancsi!
A családi adókedvezményt megszüntették!
Helyette felemelték a családi pótlékot, ami így kábé annyi, mint előtte a kettő együtt. Viszont magzatokra nem jár. Hogy erről nem tudtál? Hát igen, ez valahogy kimaradt a kormányzati propagandából....

Megann!
ANdrist is csak a kupakok érdeklik!
Szerintem váratlanul jönnek rá a dolog ízére, mármint képletesen, remélem :lol:
Eddig például Andrisnak nem lehetett mesélni, most meg hozza a könyvét és iszonyú hosszan nézegetjük, azt is meghallgatja, amit felolvasok és azt is, amit még a képekről beszélünk. És ezt egyik pillanatról a másikra kezdte, a hétvégén! :)

Az ovihoz még annyit, hogy itt valahogy mindig ez van. Például a legelső karácsonykor megkérdeztem szintén jó előre, hogy mikor lesz az ünnepség. Mivel alig vártam, hogy kislányom élete első szereplésén részt vehessek. Megmondták, ehhez képest írtam be magam vizsgáztatni. Persze, hogy módosítottak, a vizsgáztatásaim időpontjára. Beszéltem a hallgatókkal, a tanszékvezetővel, átraktuk. Erre az ovi is átrakta, immár az új időpontokra. Itt feladtam és fájó szívvel, de el kellett mennem vizsgáztatni. A férjem meg felvette videóra :(.
Lili már tudja, és kitalálta, hogy akkor itthon öltözik be, igaz ő úgy fogalazott, hogy öltözÜNK be. Hát meglátjuk! :lol:

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?