Új privát üzeneted érkezett!

Lotti!


Koszi az infot!Nem egy olcsosag.

Mariann!

Nagyon egyszerre vagyunk!szerintem ma is probaljatok meg,hatha az 1 ora is eleg lesz.

Lanyok!

Most voltam w.c-n es nagyon suru picit rozsaszines valadek folyik,ez remelem az ov.miatt van.Ilyenem meg nem nagyon volt,tudjatok mi ez?

Kriszti
kriszti
 


Kriszti!

Igen, azt kérdezném, hogy a Closti okoz-e
nálad hõhullámokat?

Mert nálam akkora hõségek jelentkeznek, hogy na.

Laura!

Írd le a méhnyak vizsgálatát ha tudod, hogy
kell csinálni! - vagy bárki aki tudja

Beja!

Ne kapkodd el a döntést, de ha már ov. után több mint 10 nappal vagy, akkor csak rajta!

Éva
Éva
 


Kriszti!
Na hát errõl a rózsaszines dologról nekem baromi jó tapasztalatom van, nem mondom... most az egyszer fordult elõ ilyen velem, épp ebben a ciklusban... Írtam Spockinak, hogy mi lehet... erre azt irta, hogy ezt ne figyelgessem, mert termékenység szempontjából nem megbízható, hanem vegyek ovulációs tesztet... na én itt tettem le véglegesen Mr. Spock-ról... Pedig ugyanez a kérdésem volt felé, mint neked, hogy vajon ez mitõl lehet, valami gond jele? Erre tök másra válaszolt... pedig szerintem abszolut egyértelmü voltam...
na errõl ennyit...
Egyébként engem is érdekelne, hogy ez mi lehet... van, aki tudja?
Beja
Beja
 

 
 

Mariann,

Nyugodtan csinald ma, es eleg ha felorat feküdsz utana. A spermak olyan gyorsan, hogy ugyis feljutnak ha akarnak. En a nyaron ugy lettem terhes, hogy fölül voltam. Különben a gyertya meg hasznos lehet. De ha felment a höd, akkor szerintem megtettel mindent. De ki is mondta, nem art ha biztosra mesz.
Különben maj 24.-en megyek Bp-re. Isten az atyam, mindenkit meghivok.

Lotti! nyudogtan mondd el eleted törtenetet!

Viraganya miert nem meseli el nekem elete utolso 3 napjanak törtenetet????

Puszko

Anna
Anna
 


Anna!

Kitõl tudod, hogy ha ov. után 12 napnál kevesebb
idõ telik el, akkor progeszteron hiány van?
Mert nálam ált. 14. napon van ov. és 12 nap
múlva szokott megjönni. - 26 napos a ciklusom
általában, de volt már 28 is.
Lehet, hogy van valami baj velem ezzel kapcsolat-
ban?

Laura!

Írd meg légyszíves hogyan kell a méhnyakot
vizsálni!!!! - vagy bárki, aki tudja,hogyan kell
írja meg.

Puszika

Éva
Éva
 


Eva!

De bizony am,van olyan, ejjel arra kelek,hogy folok a sajat levemben.Kicsit mintha ingerultebb is lennek,nem vagyok turelmes de ez nem biztos,hogy a gyogyitol van.Amikor csak 2 szedtem nem ereztem semmit de most 3-at szedtem naponta most vannak tuneteim.Egyebkent valoszinuleg ma ov.majd kiszakad a mehem.Neked mas tuneteid nincsenek?

Kriszti
kriszti
 


Beja!

Milyen rózsaszínes dologról beszélsz és ki
az a Spock?

Éva
Éva
 


Kriszti!

Nincs más tünetem. Én csak 5 napig szedtem
2x1-et. De egész hónapban tartott ez a hõség.

Éva
Éva
 


Beja!

asszem Spcki sem csodadoki,foleg tavlatokbol eleg nehez segiteni.Neked is volt ilyened az ov.kornyeken?Es neked vannak tuneteid?HUHA......

Kriszti
kriszti
 


Anna, akkor május 24-én találkozunk!!!!!! De nem kell ám költségekbe verni magad! Lényeg hogy találkozzunk!!!!!!!!!Kép

Éva, Mr. Spock a www.internetto.hu -n van, ott keresd a "Fórum"ot, majd a "Törzsasztalt", aztán "szülés-terhesség"... az egy oylan forum mint ez, Mr. Spock egy amcsiban élõ nõgyógyász, mindenféle kérdésre válaszol.
A rózsaszines dolog pedig az, amit Kriszti mesélt, hogy rózsaszines folyása van középidõben
Beja
 


Kriszti drága... nem mondtam hogy tele vagyok tünettel... csak fáj a hasam Kép
Beja
 


Éva!

Mire vagy pontosan kiváncsi? A méhszáj vagy a méhnyaknyák vizsgálatára? Nem értem pontosan.

Laura
Laura
 


Lotti,

Szivesen meghallgatnam a tortenetedet es szerintem ezzel a tobbiek is igy vannak.


Eva,
Mr Spock az Internetton talalhato itt a cim:
[url=http://forum.internetto.hu/hozzaszolas.php?topicid=237&hol=0&ldate=2001-02-10%2B12%3A36%3A42" TARGET="_top]http://forum.internetto.hu/hozzaszolas.php?topicid=237&hol=0&ldate=2001-02-10%2B12%3A36%3A42[/url]

Kerdezni leht tole es o valaszol. Amerikaban el Mr Spocknak kell szolitani a Dr Spockot utalja. Hasznos lehet a segitsege de nem szentiras amit mond!!

Udv
PK
petrakovacs50
 


Lotti!

Annához csatlakozva, én is nagyon kíváncsi vagyok rád!

Minden jót: Laura
Laura
 


Sziasztok Lányok!
Anna!
Ne comorkodj már! Még nincs veszve semmi, hiszen még nem jött meg, ugye?! Ha mégis megjönne akkor ugye tudod, hogy az április lesz a mi hónapunk!!
Beja!
Egyre izgatottabb vagyok! Szoritok neked, hogy ne jöjjön meg! Azért a kedvemért nem mérnéd meg reggel a hodet?
Laura!
Mit is mondhatnék egy biztos befutónak? Szoritok, hogy holnap erosebb legyen a második csik!

Valaki kérdezte a rózsaszines folyást (talán Kriszti?), ha középidoben van akkor elképzelheto, hogy azt jelenti sikeresen kiszabadult a pete mivel egy pár csepp vér ilyenkor megengedett. De a rózsszines folyás valamilyen hüvelyi fertozéstol is lehet, de akkor ugye nem csak az ovuláció körüli idoszakban jelentkezik!
Lányok!
Van valaki közületek aki tapasztalt olyat, hogy az ovuláció körüli idopontban megduzzad a melbimbója?

Éva!
A Closty-nak az egyik mellékhatása a hohullám. Én speckó az elso hónapban az összes mellékhatást átéltem. Ha esetleg érdekel valakit ezek azok:
Mellékhatások:
Szédülés
Fejfájás
Hányinger, hányás
Hasi fájdalom
M: vazomotortünetek
Deprimáltság
Hohullám
Fáradtság
Feszültség, idegesség
M: petefészek cisztikus megnagyobbodása
Alvászavar, álmatlanság
Hizás, étvágynövekedés
Hajhullás
Dermatitisz/kontakt dermatitisz
Urtikária
Diszmenorrhea
Látási zavar
Mellfeszülés
M: vizelet mennyisége no
Gyakori vizelési inger

Sziasztok, Szonja
Szonja
 


Beja, Mariann,

24-en indulok. 26.-a az egy szombat. Tegyük szombat delutant reservara. Szerintem marha vicces lesz, ha latjuk is egymast.

Eva,
ezt onnan tudom, mert nekem volt mar ez problema. 12 nap viszont meg normalisnak tekinthetö. Ne aggodj, tancolj.

Anna
Anna
 


Szonja!

nem semmi es meg volt kedved szeretkezni??


Anna,Beja,Mariann!

Mi ez a 26.-a kimaradtam valamibol???????

kriszti
kriszti
 


Kriszti!
Oszintén? Akkor abban a hónapban örültem, hogy élek, 2 napig dolgozni sem tudtam bemenni mert olyan görcseim voltak, és úgy szédültem, hogy attól féltem beesek a metró alá. Szerencsére most már "csak" hohullámaim vannak + rettenetesen hullik a hajam + megnott a fenekem!
Pusz, Szonja
Szonja
 


Kriszti!
Azt még elfelejtettem leirni, hogy nem rég derült ki, hogy egyedül abban a bizonyos hónapban hatott a gyógyszer, azóta nem...
Szonja
Szonja
 


Szonja!

mennyit hiztal?en kb 3 kilot a 2 honap alatt,persze soxor oly letargiaba estem,hogy csak falatam a chipset+a kakaoscsigat.Biztos,hogy szabad szedni a gyogyit ha ily rosszul vagy tole?

puszi kriszti
kriszti
 


Jó ég, Szonja... Kép És meddig kell még szedned?
Én is szédültem tõle és fájt a fejem 1-2X... de nem egész hónapban, csak míg szedtem...

Kriszti! Anna május 26-án ér Magyarországra, az szombat, és találkozni kéne!
Találkozzuuuuuuunk! Ki ér még rá??? Jöjjünk össze minél többen!!!!!!
Beja
 


Ez nagyon erdekes, en is pont Majus 24-26ig leszek otthon:-)))

PK
petrakovacs50
 


Beja!

Most valaszolt Spocki,szerinte meg nem vsz.,hogy volt tuszorepedes,mar nekem is az az erzesem,hogy csak erik-erik de nem reped meg es igy nem tudnak behatolni a kis dragak!
Majus 26!!!!!Alig varom,nem kerdes,hogy ott leszekKépKépKép

kriszti
kriszti
 


Szonja!
Köszi a szorítást! Kép
Megmérjem? Kép Csak kicsit félek, hogy alacsony lesz, nem is akarok róla tudni! Ebben a hónapban össze-vissza vacakolt a hõm, ezért is hagytam abba olyan 1 hete... Ha lesz hozzá merszem, megmérem holnap reggel, jó? Kép
cuppppp
Beja
Beja
 


Kriszti!
Tudom, hogy most hülyének néztek mert mindössze 2 kilót hiztam, de azt mind a fenekemre és a hasamra. És ez olyan furi nekem 14 éves koromóta 48 kiló voltam, mindig sportoltam és nagyon büszke voltam a csipom és a derekam arányára...Ne értsetek félre! Ha ezen múlna, hogy sikerüljön a baba én 80 kilóra is felhizlalnám magam, csak kellett egy kis ido, hogy megszokjam az új alakomat.
Mivel ezek a mellékhatások ugymond "megengedettek" igy lehet szedni, de mondom csak az elso hónapban volt nagyon szörnyu! Kb 2 hét múlva megyek vissza a dokimhoz, remélem akkor már valami más gyógyit kapok (talán szurit?)
Szonja
Szonja
 


Beja, Ugy erzem holnap reggel teszttel kezded a napot. Vajon miert van ez az erzesem?? Kép

PK
petrakovacs50
 


Anna!

Még véletlenül sem szeretnék tolakodni, tehát nyugodtan lojetek le, de az a szombati találkozó csak Bejának és Mariannak szól?

Laura
Laura
 


Laura!!!!!!!

Mindenkinek, aki itt örül, szenved, szurkol, sir...........

Tehat neked is! te mar akkor tolatni fogsz.

Anna
Anna
 


Petra... háááát... Kép De szerintem fix, hogy negativ lesz... Kevés az esélye, hogy lesz vmi, mert van ez a hülye állandó folyásom, ami ugye egyáltalán nem segíti szegény apáékat feljutni...
Beja
 


Lányok!

Én nem tudok veletek találkozni, mert vidéken
(Nyíregyházán) élek jórészt, és nehezen tudok
elszakadni. Meg amúgy se vagyok járatos Pesten,
nem tudom, hogy találnálak meg benneteket.
De borzasztóan sajnálom.

Laura!
A méhszáj és a méhnyaknyák vizsgálatára is
kíváncsi lennék. Ha nem baj. Bocs.

A Closti-val kapcsolatban még annyi, hogy
én is híztam tõle úgy 2 kg.-ot.

Beja!

Hogy döntöttél? Teszt, vagy nem teszt?

Éva
Éva
 


Sziasztok!
Lányok körül tudná valaki írni milyen az a mell feszülés? Nekem ma egésznap olyan, mintha húznák a jobb mellem és szurkál a hasam is. Terhesség esetén együtt fáj mind a két mell? Nem tudom mire véljem. Itt a doki azt írta, hogy teljesen normális a mellek érzékenysége akár a 18. naptól, mint a mensi elöjele Kép, dehát még csak most volt ovulációm (ha volt)! Pedig hogy megfogadtam a hétvégén, hogy nem figyelgetem magam!

Beja,
neked hol fáj a hasad? Nekem olyan mintha a két petefészkem között ingázna. Hol az egyik, hol a másik fáj, hol meg mintha megtorpanna középen.

Tényleg jó lenne májusban találkozni, ha a párom dolgozik akkor valószínüleg én is fel tudok menni. Ha nem dolgozik, akkor nem szívesen utazom el nélküle. Úgy is olyan keveset vagyunk együtt, szinte csak hétvégén, de ha sikerül rászednem akkor felcsalom. Legfeljebb befizetem egy mozira addig Kép!

Szióka!
Orsi
Orsi
 


Beja!

A Corax RapiPreg tesztet én is csak ajánlani tudom. A legírás szerint a 10. napotól mutatja ki a terhességet, és csak reggeli vizelettel lehet megcsinálni. Nekem ez vált be, minden terhességemnél ezt használtam.
Én a 12. napon csináltam az elsőt, és egy nagyon halány csíkot mutatott ki. Mensi kimaradása után két nappal viszont jól látható volt már.
Szerintem várjál még vagy két napot a teszteléssel. Tudom, hogy nehéz.

Szorítok! BGabi
Bánhidi
 


Lanyok,

Tudjuk, hogy ki pesti es ki nem?? Pesten belul meg a kerulet is fontos lehet. Doki ajanlas stb.
Hatha erdemes feltenni ezt is a listara.

Csak otlet

PK
petrakovacs50
 


Orsi!

Nekem az ov. után már rögtön jelentkezik a
mellfeszülés és végig tart a mensi-ig.
Olyan, mintha le akarna válni a testedrõl a
melled. -nálam legalábbis ilyen.
Nagyon érzékeny még akkor is, ha a ruhád
hozzáér. Olyan, mintha mindjárt szétcsattanna.

Remélem segítettem

CUp-Cup!!

Hajrá BEja, Orsi, Laura, Anna és mindenki még
akit kifejeltettem!

Nagyon szorítok mindenkinek.
Lehet, hogy a végén csak én maradok itt ebben
a topic-ban?

Éva
Éva
 


Petra!
Irtam neked egy mélt, megkaptad?
Pusz, Szonja
Szonja
 


Orsi, úgy fáj, ahogy leírod... hol ide, hol oda nyilall bele, és az egészet egy nagy lufinak érzem... Ez szerintem tisztán a mensi elõjele... szokott igy nekem fájni, mielõtt megjön... De hát annyi lánytól hallottuk már, hogy fájt a hasa, mintha meg akarna jönni, és közben mégsem jött meg, viszont terhes volt... ez kicsit bíztat.

Nem tudom, nem tudom, ha tesztelek, akkor holnap reggel.. ha nem, akkor még próbálok tûrni egy kicsit! Kép

BGabi, köszi, megpróbálok azt venni, nagyon sokan azt ajánlottátok! Kép
cupp mindenkinek, Beja
Beja
 


Szonja, Ma kuldted? Meg nem jott semmi. Megegyszer a cimem, hatha az 50lemaradt:

petrakovacs50@hotmail.com

Varom a levelet
PK
petrakovacs50
 


Petra!
Erre cimre küldtem! Csak azt irtam benne, hogy egy jó tündér felhivta a fonökömet. Nem tudod ki lehetett az???
Elnézést a többiektol, hogy off vagyok!
Pusz, Szonja
Szonja
 


Vannak meg csodak! Es mit akart a jotunder?

PK
petrakovacs50
 


Bocsi meg mindig OFF, most neztem es nem jott semmi. Szolok, ha megerkezett

Udv
PK
petrakovacs50
 


Olyan dolgot amit a mai világban nem szokás: ismeretlenül és önzetlenül segiteni!
Szonja
Szonja
 


Lotti,üdvözöllek nálunk,írd a történeted,mindenkit érdekel.

Kriszti,remélem együtt fog sikerülni isKép

Anna!Viráganya biztosan a suliban van.
Anna,PK,Laura,meg mindenki:Találkozzunk!!Sajnos Laura addigra le lesz love a buta kérdései miatt...Egyébként meg a pályaudvaron kellene találkozni,hogy mindenki kényelmesen be tudjon tolatniKép(Még mi is,ugye,Kriszti?)

Szonja!én is híztam kb.2 kg-ot a gyógyitólKép.

Lotti!Írd már meg légy szi a címet,ahonnan lehet rendelni a Coraxot!

Éva!A vizsgálatról amit kérdezel már nagyon sokszor le lett írva,például ma is írta már részletese Laura.

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Lányok!

Mennem kell haza, de holnap ismét jövök.

Nagyon szorííííííííííííítok mindenkinek.

Holnap várom a friss híreket.

Hajráááááááááá!

Sziasztok!
Olyan szeretnivalók vagytok. Köszönök mindent.


Éva
Éva
 


Beja!

Engem a Corax RapiPreg tett ma reggel bizonytalanná. De neked lehet, hogy jó lesz.

Laura
Laura
 


Beja!
Ha tesztelsz akkor várd meg az eredményt, mert 10 perc után már nem értékelheto az eredmény (egy ido után még a negativ teszten is megjelenik egy halvány második csik) Ezt most nem elbizonytalanitás képpen irtam, csak gondoltam jó ha tudod (ha esetleg eddig még nem tudtad)
Szoritok!
Szonja
Szonja
 


Mariann!

IGEN-IGEN,tolatni nem fogunk de babasak leszunk,mert ugye NEM AKARUNK TERHESEK LENNI!!!!!

Kriszti
kriszti
 


Szonja köszi!

Bár amikor anno legelöször teszteltem, megtartottam estig a tesztet, de akkor sem jelent meg rajta semmi sem...
Szerintem reggel megcsinálom, lesz ami lesz... bár az elveimmel ütközik, mert már megfogadtam, hogy nem fogok tesztelni többet, csak ha már 1-2 napot késik...
cupp
Beja
 


Akkor bocsánat a félre tájékoztatásért! Nekem az ovulációs tesztemen mindig megjelenik egy halvány második csik egy félóra elteltével, akkor a terhességi tesztnél biztos nem igy van! Bocsika! Lojjetek már le, hogy ne okoskodjak itt feleslegesen!
Szonja
Szonja
 


Szonja semmi bajKép ugyan már! Kép Nem lõlek leKép
Beja
 


Sziasztok, csjok!
Drága Anna! Délelőtt írtam, dehát valakinek be kellett mennie az órákra is...Kép
Szóval: mi a 11., 14., és a 16. napon szeretkeztünk, a hőm a 16 napon reggel 36.7 volt, de másnap leesett 36.4-re. Úgy gondolom, a drága kis spermáknak várniuk kellett, mert szerintem úgy a 17. vagy a 18. napon volt a tüszőrepedésem. A hőm végül is csak a 18. napon ment fel, tehát nálam a tüszőrepedés az emelkedés előtti 2-3 napban lehetett. Egyébként nem nagyon hittem benne, hogy ebben a hónapban sikerülhet, mert a suliban rengeteg munkám volt (ünnepi műsor, versenyek, dolgozathegyek). Nem is volt túl sok időm a babára gondolni. Talán ezért sikerült? Kép

Először a 26. napon teszteltem, mert a hőm szokatlanul magas volt (37.1). A teszt negatív lett. Aztán napokig csak aludtam volna, és elég komoly görcseim voltak. A hőm továbbra is ilyen magas volt. A következő tesztet a 30. napon csináltam (Expect), az már egyértelműen pozitív lett. Ma pedig (33.nap) még egyet csináltam, (Medilab), az is pozitív...Kép

Koraterhességi tünetek: erős álmosság, mensi megjöveteléhez hasonló hasfájás, levertség, enyhe hányinger, hatalmas cicik Kép.
Legyetek jók, sok puszi!

Csajok! HOVÁ TŰNT LARA????????
Viráganya
Viráganya
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?