Új privát üzeneted érkezett!

Na már megint lemaradt!

Ági nem feledkeztem meg Rólad árlista téren csak a cégem nem ad nekem árlistát :cry:

Más: Van 7 üveg Univer zsenge sárgarépa főzelék csirkehússal.A Norbinak nem jön be. Odaadnám db-ját egy százasért.

Jó éjt Mindenkinek!

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

Pár hónappal ezelőtt én voltam kiakadva, hogy nem tud Sanyika normálisan aludni, sokszor felkel, felsír és nehéz visszaaltatni. Akkor én voltam kibukva, elzombisodva és nekem tanácsoltatok mindenféle ötletet, praktikát, hátha valami bejön. Január elején kezdtük el a hagyd sírni módszert (a Minden gyerek megtanul aludni c. könyvből) főként Saara tippje alapján és jelentem nekünk bevált! Már csak egyszer kel fel éjjel Sanyika, ami baromi nagy szó, gondolhatjátok mennyire örülök neki 4 kemény hónap szenvedése után...
Ahhoz képest most teljesen ki vagyok pihenve, kisimultak a ráncaim és még sorolhatnám. :) Persze még lehet hova fejlődni, de én már ennek is nagyon örülök. Lehet hogy életkori sajátosság, lehet hogy rossz szoktatás, de úgy látszik, szinte minden gyerek (és szülő) keresztülmegy ezen.
Szóval akinek van elég akaratereje, az próbálja meg a módszert, elég kemény, de nekünk tényleg bevált!
Aki hisz a homeós bogyókban, próbálja ki a Viburcol kúpot, hátha segít. A doki nénink tanácsolta még a Maci kávét, a citromfű teát. Ártani nem árthat!

Joe! Próbálj meg minél több vitamint enni és pihenni, forró fürdő után jó meleg ágyban feküdni (ha aludni még nem is tudsz), a sok gyógyszer mellett ez is segíthet. Remélem minél hamarabb meggyógyultok mind a ketten és együtt lehet az egész család!

Jelentem Sanyika két-három lépést megy önállóan, annyira édes, amikor lehuppan!
Állni még nem tud csak ha valamiben megkapaszkodik, de a lépegetést már gyakorolja! És persze nagyon büszke magára!

Saara! Neked sikerült valamit kideríteni az emelt családi pótlékkal kapcsolatban? Nekem nincs semmi új infóm róla.
A Sinlacot ehetik tejfehérje- és tojásallergiások is?

Mindenkinek szép estét és hosszú alvást kívánok!

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Dorka!
Egyszerre írtunk!
Örülök, hogy nálatok is javulás látható alvásfronton, csak kitartás, továbbra is legyél ilyen határozott és menni fog (én is ezzel biztatom magam egy-egy sírósabb napon)

Egy kicsit én is irigylem Gabekot a munkája miatt, de azt hiszem én is megtaláltam a félmegoldást. Itt az adóbevallások beadásának ideje és amikor Sanyika alszik, megcsinálom a család adóbevallásait, így mozgatom az agyamat és hasznosat is csinálok (meg persze pénzt is spórolok :) )
A munkahelyemre én sem vágyom vissza a főnököm miatt, pedig magát a munkámat nagyon szerettem.

Jó éjt,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 

 
 

Jó reggelt csillagvirágaim! :P

Tud valaki valami jó receptet kelbimbóra? (Milyen szexis neve van!)

Munkahely
Spec tanárfronton új izgalom van: megmarad-e a suli vagy sem!
A mienk IGEN! Csak most már az a kérdés ENGEM megtartank-e! :twisted:
IZGULOK ÁM SERÉNYEN,de rákérdezni nem akarok, mert még ötletet adnék! :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:

Gabek
Ügyes vagy, új élmények, feltöltődés, mindennnapi egymásratalálás! de jó!!!!!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Annyira jó Titeket olvasni!
És én most már meg se rendelem a Kisnyanyát erre a szezonra. Kell a francnak. Mindig gondolkozom azon, hogy betelefonálok a Kossuthon abba a babás műsorba is, és elmondom, mit gondolok erről a beparáztatásról. Szerintem sok anyukának ez a legnagyobb baja. Nekem van egy szomszédom Pécsen, aki annyira lazán csinálja a gyereknevelést --- mindig elhatározom, hogy tőle tanulok. Sokszor csak rá gondolok, és már lazábban is megy az élet.

Ez a felvesz-letesz nálnuk se működne. Ha véletlenül bemegyek a szobájába, amíg sírdogál elalvás előtt (mert megtörik bennem a következetesség lánca :D ), akkor tuti sokkal tovább hüppög, mikor kijövök. Nekünk ez a süket tyúk módszer jön be.

Aztán fiatalabb babás mamik: ne aggódjatok a nyolc hónapos kortól --- nekünk pont mostanára állt be az éjszakai alvás. Igaz, nálunk eddig nem volt. :lol:


Gabek, én is csatlakozom az előttem szólókhoz: tök jó lehet neked dolgozni! Ha itt lenne anyukám, én is megcsinálnám.


Na, mennem kell, nyűgi van.
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!

Anid: Nagyon szépen köszönöm a vígasztaló szavakat. Egyből jobb kedvem lett. Főleg mikor olvastam a távirányító, ill. pénztárca a hűtőben dolgot. :D
Fel kellene írni Téged receptre depis mamáknak! :lol:

Lillo: hát ezek után én sem fogok már egy könyvet sem venni. Teljesen felesleges. Mondjuk a férjem már az elején megmondta hogy nem könyvből kell nevelni. És milyen igaza volt!

Sára:Én is úgy gondolom,ha bemegyek a szobájába és megsimizem, akkor kizökken az elalvási ritmusából. Én sem szeretném, ha félálomban macerálnának.

Huncut: Ügyesek vagytok hogy már ilyen ügyesen alszotok. Nagyon fontos szerintem is, hogy az anyuka is kipihenje magát.
Nagyon ügyes Sanyi hogy már egyedül is lépeget. (Bárcsak már mi is ott tartanánk!) Nem üti meg magát mikor elesik?

Megpróbáltam a hagyni sírni módszert. Mikor már láttam rajta hogy fáradt, letettem az ágyikójába. 2 perces ordítás után, gyenge próbálkozások felsírások formájában 3-4 percen keresztül, hátha bemegyek. Aztán 2-3 perc hüppögés és láss csodát elaludt!!!
Hát sokkal barátibb ez mint a tegnapi. Főleg hogy most 10 perc alatt elauldt, tegnap meg két óra...

Akkor most következetesen mindig így tegyem le aludni,és akkor megszokja?

Tündi és Imi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Tündi,

gratula az altatáshoz! Igen, próbálkozz ezután így!

Egyetértek, Anid tényleg a legjobb a depi ellen!

Pusz,
R.

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!
Nahát indianyó, nem is gondoltam volna, hogy Te te vagy! :) Nemsokára letelik a 6 hét, már úgy várom, mint a megváltót, és akkor már jobban tudunk jönni menni....:)

Hát csajok olyan vagyok, mint a mosónő! Folyton csak mosok, vasalok. Panna minden nap összepisili magát, és az ágyat. Aztán meg lekakilja a pelenkázót! Én nem tudom már melyik pelust használjam, pedig jól rakom rá, és mégis pisis lesz.
Nekünk az alvással nagy szerencsénk van (le is kopogom). Csak enni kel fel éjjel aztán alszik is tovább. Nappal sem kell ringatni. Remélem nem fog változni a helyzet, ha nagyobb lesz. Persze, lehet, hogy a fogzásnál majd igen, és akkor már nem lesz visszaút???
Anna mostanában 80-akat szopik, de kb. 10 perc alatt . Kezdek gyanakodni, hogy nem jól mér a mérlegünk...

anid: jól látom, hogy kollegák vagyunk? te is pedagógus? :D

Sára: Sikerült beszélni kedvenc pajzsmirigyes dokimmal?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Boti úton van hazafelé a dugóban! :) Hétvégére kiengedték.
Volt egy kis izgalom délelőtt azért nem mertem irni. Éjszaka hasmenése volt és tegnap délután óta nem hajlandó inni semmit.
Szóval a ma délelőtt az 1 l infúzió lecsöpögésével telt.

Tök izgatott vagyok! :)

Velem már gázosabb a helyzet. Az augmentintől reggelre tiszta kiütés lettem. A kezem az arcom. Majd meg őrülök úgy viszket. Tiszta leprásnak nézek ki. Hiába iszom a kálciumot egyenlőre nincs hatása. Ja meg a hasam is megy. Másik antibiotikumot nem írt fel a doki. Orrcsepp, szopogató tabletta, lázcsillapítás.
Vettem szájmaszkot, meg kézfertőtlenítót, meg mellfertőtlenítőt. Ha estig nem iszik a kölyök akkor átmegyek anyuékhoz és megszoptatom. Nagyon dilemmázom, hogy vajon jót teszek e vele vagy rosszat. A doki nem mondott semmit, nem mer felelősséget vállalni. Jó mi? Akkor kitől kérdezzen az ember?

Boti csak eltávot kapott, szóval ha bármi gáz van vihetjük vissza.
Ez megnyugtató. Zárójelentésről még nem volt szó.

Vettünk párásítót, tök jó! Azóta nem fuldoklom a köhögéstől.

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Joe, nagyon orulok Boti felepulesenek! Nagyon szurkoltam/lok Nektek!!
Puszi:
P

Kép
Kép
panzej
 
 


Joe, gondolkodtam, h felhivlak, de nem akarom megzavarni a nagy talalkozasotokat!
Csak annyi, hogy vigyazz az augmentinnel, ha ilyen reakciot hoz ki. Ezt azért irom, mert az egyik baratom majdnem ottmaradt egy ilyen allergiatol (nala is augmentin volt). A tenyerén, talpan, a szajaban, nyelöcsövén jelentek meg ilyen holyagok nagyon gaz volt (emellett lazas is maradt). Igaz, hogy nala viszonylag hirtelen jött ki, de ezt akkor is nagyon komolyan kell venni szerintem!
Doki miért nem ir fel masikat? :?:
Ha megy a hasad le is fogsz gyengülni, nem??

Nem tudsz mast is megkérdezni szopizassal kapcsolatban? Nincs orvos ismerös a csaladban?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


sziasztok!

Joe, én is nagyon izgulok értetek. Remélem jól alakul minden a hétvégén, és feltölt mindkettőtöket a találkozás. Küldök energiákat, hogy gyógyuljatok, és megerősödve jöjjetek ki a dologból. Remélem apa veletek van nonstop, most nem utazik sehová. Tedd azt amit a szíved diktál! :P

KépKép
toreau
 
 


HAli

Mágnes!
HELLÓ KOLLEGA! Te tanítasz??
Ezeket a sulikat zárják be: Bocsika a többbiektől, de hátha érint még valakit
Batthyány-Strattmann László Szakképző Iskola és Gimnázium

Bókay János Humán Kéttannyelvű Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium

Bőrfeldolgozóipari Szakközépiskola és Szakiskola

Dekoratőr Iskola

Déri Miksa Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola

Fényes Elek Közgazdasági Szakközépiskola

Földes Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola

Hajnik Károly Közgazdasági Szakközépiskola

Irinyi János Környezetvédelmi és Vegyészeti Szakképző Iskola

Kalmár László Számítástechnikai Szakközépiskola

Kelenföldi Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Klauzál Gábor Műszeripari Szakközépiskola és Szakiskola

Kolos Richárd Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Kossuth Zsuzsa Humán Szakközépiskola és Gimnázium

Kvassay Jenő Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Lengyel Gyula Kereskedelmi Szakközépiskola

Petőfi Sándor Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium

Soós István Borászati Szakközépiskola és Szakiskola

Szabómester Szakképző Iskola

Szentágothai János Egészségügyi Szakképző Iskola

Kép
anid
 
 


Halihó!

Hát mi a múlt éjszakát sem úsztuk meg 5 ébredés alatt, kínomban 2x meg is szopiztattam. És már álmomban is ugyanez a történet megy. :roll: Napközben 2x fél órát aludt + a babakocsiban. De ma ellógtam egyedül jógára és isteni volt. Vettem magamnak egy könyvet, délután sütöttem sütit, az alvás nem sikerült, de a fáradtságot leszámítva jobban vagyok. :) De azt hiszem még a ma éjszaka sem lesz jobb... meglátjuk.
A jóga oktatóm javasolta, hogy menjünk el egy homeos dokihoz, mert ő esetleg tud segíteni. Utánajárok és hétfőn megkeresünk egyet, ha addig sem változnak az éjszakák.

Anid,
Én is csatlakozóm a rajongóid táborába. Akár könyvet is írhatnál ezzel a humorral az anyaságról. :wink: :lol: Én tuti megvenném.

Joe,
Remélem sikerül lázmentesen együtt töltenetek a hétvégét és hamarosan végleg hazaengedik Botit. Vigyázz magadra, magatokra és pihenjetek sokat!

Most rendbe szedem és elteszem magam holnapra. Rám fér egy nagy generál. :oops: :lol:

Szép hétvégét mindenkinek!
Prüccs

prucsok
 
 


Sziasztok,


Húúh 2 napi lemaradásom volt, de bepótoltam:

Először is Joe-nak kitartás, hidd el minen rendben lesz, Boti meglát téged és egyből fülig fog érni a szája, ez tuti :-)

Rita
Hozzászólása nagyon megfogott engem is :wink:, tök igaz amit írtál. Én igyekszem kevés tévét nézni, kevés újságot olvasni mert hamis képet fest az anyaságról. A könyveknek hiszek és főként nektek :D Az előző mondat nem azért van mert bunkó lennék, csak nagyon sok benne a rémhír, a felkapott vagy a felelőtlen információ, ellenben nálatok/veletek ez nem mondható el és mind hiteles információ. Állítom, hogy senkitől nem kaphattam volna jobb ötleteket, tanácsokat mint itt sokatoktól a babaneten.

Lilló
nak is igaza van, mindenkinek az a jó, amit saját maga jónak tart és azt következetesen csinálja a saját gyerekének. Hiszen mindenki a legjobb anya a gyerekének.
Annyira jó, hogy írtátok, hogy nem hisztek annyira az anytej varázsában, mert hát ugye nekem sem volt sok tejem és bár kaptunk angyon sok tejet de Berregő elég hamar tápszeres lett, és akkor nekem ezt lelkileg fel kellett dolgoznom, de nem lettem depis vagy nem estem kétségbe de tápszerezni kezdtünk. Akkor azt hittem, hogy kicsit kilógok a sorból, mert hát szinte mindenki nagy hévvel szoptatott én meg nem :oops: . De azt hiszem, hogy azért valamit csak jól csináltam, mert szerencsére Berregő még nem volt beteg :P

Prücsök
Te kérdezted az alvásunkat, ha jól emlékszem. Nálunk a Bergő reggel 7-fél 8 körül ébred akkor még kicsit dumálgat apukájával, én csak 8-kor kelek, megyek melegítem a tápszert és az első dolgom az, hogy reggelit adjak neki. azután napközben alszik egyet 10-től 2 órán át biztosan, majd 3 felé is elszenderedik, és végül este 8 -kor már megint biztosan alszik. Este még egyszer kap enni úgy, hogy kiveszem az ágyából 10 körül,és szinte félálomban beszlopál egy adag tápszert majd simán visszaalszik (álomba etetés by Tracey). Én is úgy hallottam, hogy akkor alszik este is jól a gyerek, ha nappal is szundikál legalább egyet, mert az őt érő hatásokat így ki tudja pihenni.
Én még azt szoktam csinálni, hogy a gyerekszoba ajtaja mindig résnyire nyitva van, tehát mindig hallom ha valami nyöszörgés van, akkor bekukucskálok, de nem megyek be, hogy ne zavarjam meg. És imádom nézni, ahogy angyalian alszik a drágaságom.
Én soha nem hagytam talán 2 percnél tovább sírni, azt figyeltem, hogy mikor kezd ásítani vagy dörzsöli a szemét és azonnal ágyba raktam, azóta meg már beállt a napirendünk. Nekem az az elvem, hogy jól ki kell fárasztani, tehát tornáztatom, képeket nézegetünk, énekelünk, most a forgás és a kutyázás is eléggé kimeríti, szóval próbálom jól kimeríteni, hogy aztán jókat aludjon.

Dorka, Sára készítem a Cd-ket, mp3-ban jó, mert akkor a 3 album ráfér egy Cd-re?

Na megyek,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Mágnes
Vegyél nagyobb pelust :-)
Vagy pelenkázz mindig kaja előtt, én azt szoktam. Szerintem ez azért jó, mert kicsi az esélye annak, hogy lepisil ill. bekakil, mivelhogy utána eszik. Másrészt pedig azért mert nem teli hassal a kajálás után mozgatod meg, hanem még előtte. De ha utána látod, hogy kakil, gondolom már felismered hogy mikor, akkor ha végzett akkor is cseréld ki, így nem hagyod szegény Sünikédet a szarban :wink:


Még az alváshoz egy jótanács, hogy ne kapcsolgassátok a villanyt, mert nagyon érzékeny még az ő szemük. Nálunk az van, hogy az Ikeában lehetett karácsonykor kapni csillagokat, és az fel van akasztva az ablakra, így mindig van egy kis fény, ami nem bántja az ő szemét, de én mégis látok ha bemegyek vagy benézek hozzá. Ez nem a gyerekek miatt kell, mert az tévhit hogy félnek a sötétben, hanem magunk miatt kell hogy lássunk, amikor felvesszük ill. letesszük.
Így a gyerekszobában nyárig marad a karácsonyi dekor :)

Még egy kis infó magaunkról ill. most magamról és a tévhitekről. Ugyebár tárgyalok különböző emberekkel és "valahogy" mindig szóba jön, hogy gyerekem van, mire mindenki megkérdezi, hogy mennyi idős, én mondom 8 hónapos. És eddig szinte mindenki azt mondta, hogy "nem túl korai ez még", meg "hogy szegény gyerek", meg hogy nekem ennyire fontos lenne a karrier. De tegnap beszéltem egy lánnyal, akinek 3 éves a gyereke és végre valaki teljesen egyetértett velem, hogy ő is már alig várta, hogy munkába állhasson, hogy dolgoztathassa megint az agyát, nagyon hiányzott neki az, hogy ne csak pizsamában és tréningbe mászkáljon minden nap, és hogy milyen szerencsém van, hogy megtehetem hogy csak 4 órában dolgozom, mert sajnos kevés ilyen meló van. Tehát átérezte a helyzetem, de köszönöm nektek is, hogy támogattok ebben. :roll:

Jóccakát,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Hű, lányok hihetetlenül termékenyek vagytok, alig bírom követni!!!
Lillo!
Közben kiderítettem, hogy valóban előléptették Bánhidy dokit, már ő az igazgató-helyettes! :o
ALVÁS GOND!!!
Hát tudnék mesélni! Petyka 16 hónapos koráig 4-szer, 5-ször fölkelt éjjel. Én is mindent elolvastam és ki is próbáltam, de semmi nem vált be, végül elegem lett az összes szakértőből és csak magamra hallgattam. Oda vettem magam mellé az ágyba, és no lám azóta átalussza az éjszakát!!!! Úgyhogy csak azt tanácsolhatom, hallgassatok az ösztöneitekre!

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


BOLDOG HÓESÉST MINDENKINEK!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Menjen indenki hóemberezni és tessék megmosakodni, a friss hóban, hogy mindenki csudaszép legyen!!!
Ősi népi szokás!!!!

Kismamai para:
Mostani Kismami x-dik oldal: a ful ruha anyán cirka 70 ezer forint, hogy apa érdeklődése ne lankadjon!
Apának lankadjon mása, ha emiatt marad mellettem!

Munkahely:
NYugaton van olyan, hogy egy munkahelyet ketten töltenek ba. pl gyeses anyuka délelőtt s egyetemista délután pl., mert így érnek rá. S lőn béke és szeretet! Na ettől még messze vagyunk!

Megyek, jönnek a lakásvásárlók!!!!! Szorítsatok!!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Anid! Kösz az infót suli ügyben. Szerintem elgondolkodtató, h. csupa szakképzőt zárnak be, ahol esetleg még valami plusszt is tanulhatnának a gyerekek, és megmarad a sok általános maszlag képző. Most is a lobbi erő érvényesült, és nem a logika.

Gabi! Ez tényleg szupi, hogy Berregő még nem volt beteg. Igazán jól vigyáztál rá. És a 8 hós munkábaállással kapcsolatban az a véleményam, hogy ha az anyuka jól ráhangolódik a gyerekre, és fordítva, akkor ez is megszervezhető, és kiegyensúlyozott lesz mindenki. És hát ha a kisfiú nagyon nem bírta volna, te sem rohantál volna vissza, gondolom. egyszerűen nálunk a 2-3 év a szokás, de nyugaton is nőnek fel egészséges lelkületű emberek, hiába más ott a trendi.

jövök még, csak leteszem a fiatalurat.

KépKép
toreau
 
 


Sára! Te hogy készíted a gyümis sinlacot? tényleg sok pépet tettem bele a múltkor.

Beke Andi! Nagyon kitartó voltál a fiad ébredéseivel! Én 2-3 hét alatt bekattantam. napközben teljesen használhatatlan lettem, szinte alig bírtam magam rávenni valamire. Jó megoldás az, hogy magad mellé veszed, de asszem, csak átmeneti. Egyszer végleg meg kell tanulnia saját ágyban aludni.

Rita, igaz lehet az amit írsz, hogy érdemes addig megtanulni a gyerkőcnek egyedül elaludni, míg nem tud felállni. Nálunk is akkor kezdődtek a gondok. Amint kinyitotta Robi a szemét, egyből mint a rugó, már állt is, és persze bömbölt, és ez nem volt más, mint egy rossz szokás. Tényleg mindegy, hogy mi módon, de szerintem is elejét kell ennek venni. Nálunk most volt egy kis visszaesés, de szerencsére mint utóbb kiderült a fogzás tett be. Viszont az ébredésekkor már nem vesszük ki az ágyból, hanem csak visszafektetjük, és betakarjuk, és visszalaszik. Úgy érzem ez is haladás.

Prücsök! Jobbulást Blankának! Most, h. beteg, gondolom, nem is erőlteted az alvásrendet, előbb gyógyuljon meg. Jó, hogy el tudtál menni jógázni, csodálom az erődet. Egyébként alváshoz én már homeós szereket se merek adni, mert igaz nem szokik rá, de az is egy segédeszköz. Egy időben sokat adtam, és lehet azt szokta meg, hogy tök jól elzsibbad, és nem kell magát megnyugtatnia, pedig az tényleg fontos lenne. Persze a megfázásból ki kell evickéli valahogy.

Jó havazást mindenkinek!

KépKép
toreau
 
 


Sziasztok!

Anid, itt röhögök ezen a hsz-en hangosan! :lol: :lol: :lol: Naggyon jó! Tényleg mindig vagyonokért öltöztetik fel a csajokat a Kismamában. Csak azt tudnám, kinek is szól az újság voltaképpen? :roll:

Gabek, hidd el, én is tébnyleg ezt csinálnám,ha tehetném! Pont a napokban volt a "Vendég a háznál"-ban ( Kossuth 13:00), hogy elmehet-e az anyuka havonta egyszer péntek szombaton, reggeltől du-ig egy továbbképzésre, ha napközben a nagyszülők vigyáznak az 1 éves lurkóra (akikkel egyébként nagyon jól elvan a kölyök). Mire a pszichológus: hát, ne csodálkozzon az anyuka, ha egy nagyon mérges gyerek fogadja otthon, és hááát, ha el tudja viselni ezt a plusz idegességet, háááát, akkor menjen. Na, jól kinyílt a bicska a zsebemben. Igaza van Prücsöknek, nyugaton is nőnek fel normális emberek, pedig ott tényleg pár hónap után visszamennek dolgozni. :x Szerintem, Gabek, emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod.

Villanykapcsolgatás: ebben is egyetértünk!

Pusz,
R

Kép

Kép
rita81
 
 


Bocs, Toreau írta, nem Prücsök. Félrenéztem. :oops: :roll:
R.

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!
Gabi:
Szerintem sem kell foglalkoznod senki véleményével. Ha te jól érzed magad a munka mellett, akkor miért ne dolgozhatnál?Egyébként pedig van akinek direkt jó érzés, hogy kicsit kibillenhet az anyaszerepből, és felöltözhet normálisan. :) Szuper, hogy meg tudod tenni!

gabek:
szopi előtt szoktam tisztába tenni, aztán szopi alatt jól bele is rottyant.:) Egyébként rájöttem, hogy valószínű a pelus nagy lehet rá. 3-6 kilósat használunk, és ő még csak 3340 gramm. De ma nem
pisilte össze magát!! Halleluja! :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Minden betegeskedőnek jobbulást kívánok!!!!

Ritkán szoktam irni,de minden nap olvasom ám az írásaitokat!!Engem is érdekel ez az altatás téma,mert már nagyon sok könyvet olvastam a témában,és persze mindegyik mást mond,ugyhogy abszolut össze lettem zavarva.. :shock: :roll:
Az álometetésnél nem kell büfiztetni?Akkor nem bukik a baba? :shock:

Teljesen egyet értek azzal ha az anya pár órára vissza akar menni dolgozni!!Bár én nem fogok tudni dolgozni,viszont mivel nagyon szerettem sportolni igy tervezem hogy ha már egy kicsit összekapom magam szülés után akkor ujra eljárok kicsit futni...Bár lehet hogy olyan kimerült leszek hogy ez lesz ez utolsó amit kívánni fogok.. :(

Szép hétvégét mindenkinek!!!


Kép

Judit
vmogyi
 
 


Sziasztok!

Gabek,
Igazán nagyon aktív anyuka vagy így a munka mellett. :) Büszke lehetsz magadra, na és Berregő is Rád
! Nálunk úgy tűnik hasonló az alvási rend, de Blanka ideális esetben már 7-kor alszik. Ma már fél 7 óta. Az álomba etetésen elgondolkodtam, mert ha jól emlékszem Tracey azt írja 8-10 hós kora körül kell leszoktatni róla a manókat és nem tudom addig érdemes lenne-e rászoktatnom... :roll:
És éljen a részmunkaidő! Már én is azon agyalok mit lehetne csinálni, csak szopi mellett ez még nem aktuális. :P

Judit,
A büfi és a bukás baba függő. Blankának voltak időszakai, amikor rengeteget bukott, persze tök némán, hogy még észre sem vettem, mert nem a büfivel együtt érkezett. :roll: Aztán egy időben elmaradt a büfi is, bukás is, és ez azóta is kiszámíthatatlan.

Mágnes,
Keudetben nekünk is a 2-5 kg-s pelus jött be.
Súly szerint már most is hordhatnánk a 4-es méretet, de Blanka elvezsikbenne. :) Szerdán mérezkedtünk: 73 cm és 7850 g. Hát nem vittük túlzásba az utóbbi időben a növést. :D

Alvás ügyben úgy állunk, hogy múlt éjjel csak 3x kelt, de mind3x szopival nyugodott meg. Egyszerűen ordít, de nagyon kétségbeesetten. :shock: Én meg már alig bírtam felkelni hozzá. :? Igazság szerint úgy érzem, jelenleg nem tudok különbságet tenni sírás és sírás között, hogy melyik éhes, melyik fájós, melyik milyen... :oops: Kicsinek még tudtam...
A napközbeni alvást azért gyakoroljuk. Ma délelőtt majdnem 2 órát nyomott, délután 1-et, de azt séta közben. Bár nem volt olyan ragyogó az idő, mint amilyennek bentről látszott. :? És én csak 20 precre bírtam ma elaludni, szóval erős lemaradásban vagyok és csak bizakodom, hogy ma jobb lesz. :roll:

Na befejezem, mert úgyis napok óta az alvs problámáink a téma. Bocs, ha már unjátok.
Szép estét és vasárnapot Mindekinek!

prucsok
 
 


Sziasztok,

Prücsök
Azt írta Tracey, hogy az álomba etetést abba kell hagyni 8-10 hónapos kora körül? :shock: Ezt elfelejtettem :roll: akkor az lesz a következő kajálás, amit kiváltunk, pedig azt terveztem utoljára, no de majd kitalálom.

Nagyobb gyerekek anyukái
Már csak 2-szer eszünk tápszert, reggel és késő este, melyiket váltsam ki szerintetek utoljára? :? :?:

Vmogyi
Mi akkor már nem szoktuk büfiztetni, de mire beviszem az ágyáig, akkor addigra már büfizik egy jó hangosat, olyan férfiasat :oops: De mikor kisebb volta akkor csak simán aludt tovább :)
Szerintem a bukás fél éves koráig mindig van, akkor kezd elmúlni amikor szilárd (normális) kaját kezd enni, legalábbis nálunk így volt.

Köszi mindenkinek a bíztatást :)

Jó éjt,

Gabi

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Gabek, persze,hogy jó 1cd-re.
Véletlenül azaz ovis verses kazi nincs meg?

Meséket vettem át az egyik ismerőstől, de szerintem az majd később lesz érdekes.
Megtaláltam a régi könyveimet és most azokból próbálok neki "énekelni".

Tegnap végre elmentünk ketten kicsit áztatni magunkat a termálba.
Már nagyon rám fért, mert már egy ideje nagyon forr itthon a levegő.

Pedzegettem én is, hogy valamit szeretnék csinálni,a gyerek nélkül.
Erre rögtön megkaptam ,hogy nincsenek bennem anyai ösztönök+,hogy most amikor a Norbival lehetek ezt használjam ki, mert később már nem tudom...stb

Biztos bennem van a hiba, de ezt 3 évig nem fogom bírni.


Na a Norbi eljátszotta megint, hogy mindent összeken a popsikenőccsel :cry:

6óta hisztizik, mert gondolom tegnap a nagyi egész idő alatt kézben tartotta :twisted:

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok

Mágnes
pelenka: én liberót használok, és soha nem folyt még mellé és ki semmi.
Minden etetés előtt cserélsz neki pelust? Mert én minden egyes etetésnél cseréltem, még most is. Az elmúlt időben volt hogy nagyon megtelt, de ekkor véletlenül elfelejtettünk cserélni (csak ez volt a gond),

Gabek
tápszer: én előszőr a nappaliakat váltottam ki, és még most is elalvás előtt tápit kap, én már ezt is szeretném lassan kiváltani, csak az a baj, hogy nem eszik jól, és ezt legalább megissza és jól lakik vele éjjszakára. Mert amúgy a kajálás nála egy horror, nagyon rossz evő.

Dorka
és ki mondta azt hogy ............ a párod vagy az anyósod?
"Pedzegettem én is, hogy valamit szeretnék csinálni,a gyerek nélkül.
Erre rögtön megkaptam ,hogy nincsenek bennem anyai ösztönök+,hogy most amikor a Norbival lehetek ezt használjam ki, mert később már nem tudom...stb"
mert szerintem néha nagyon jó ha csak annyira is kikapcsolódik az ember hogy egyedül megy el bevásárólni.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Dorka,

Szerintem ne hagyd magad, Norbinak is az a jó, ha kiegyensúlyozott anyukája van, így lesz ő is nem sírós srác.
Szervezkedj egy kicsit, járj utána a lehetőségeknek és állítsd a párodat kész tények elé :?
Esetleg próbáld ki azt, hogy elmész valahova és ne anyósod vigyázzon Norbira, hanem a férjed. Mindent mondj el neki, hogy Te mit hogy szoktál, úgyse fogja olyan jól csinálni, mint Te, és meg se fogja tudni jegyezni. Ezután merje neked azt mondani, hogy nincsenek benned anyai ösztönök!!!! És jut eszembe hol vannak az apai ösztönök?
Ha nem akarsz 3 évig otthon lenni, semmiképpen se tedd azt, mert tönkre teszed magad.

Az ovis Cd nincs meg, de már gondolkodtam rajta, lehet hogy valamelyik nap beszerzem és akkor átveszem azt is neked.

Ne hagyjuk a férjek elnyomását!

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Dorka,
Hát tényleg nem valami támogató szellem uralkodik nálatok, de egyetértek Gabekkal. Vigyázzon Norbira 1-2 napig a férjed, aztán majd meglátja milyen az anyaság/apaság. Hosszú távon kell gondolkodni, és az nem 3 év. Tudom, mondani könnyű, de drukkolunk, és addig is szervezz magadnak egy kis kikapcsolódást. :wink:

CD ügyben a jógán van 2 ovis dalos cd, amit szeretnék lemásoltatni majd. Ha nem sürgős nektek, utána majd tudom sokszorosítani. És nekünk megvan a Babazene 4, avagy a klasszikusok babaritmusban. :lol: Ha bárkit érdekel.

Gabek,
Igen, úgy rémlik azt írja Tracey, hogy 10 hós kor körülre már át kell aludják az éjszakát, bár nem volt időm visszakeresni, de határozottan emlékszem rá.

Ma hajnalban megúsztam 2 felkeléssel és 2 szopival, igaz 10-től 12-ig átlag 20 percenként ébredt, de akkor még seperc alatt visszaaltattam. Mindenesetre átmenetileg átköltöztem Blanka szobájába, amíg a végére nem érünk a problémának és ma aludtam egy nagyot délelőtt. :P

Lányos anyukák,
Érdekel valakit 74-es nadrág? Tesóm betárazott nekünk, mert egy bababoltban dolgozik, de úgy érzem 8 db kicsit sok. Vadi újak, holland minőség és 500 Ft/db. Blankának kb. 9-10 hós korra körül lesz jó, vagyis nekünk az lesz a következő méret. Általában piros és rózsaszín, de ha érdekel valakit küldök képet.

Ma is borrrrrrzasztóan hideg van, nagyon nem vagyok ehhez hozzászokva. :roll:
További szép napot!

Prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve.
A tegnapi nagy örömködésbe sok üröm is volt.

Este és reggel is nagyot hányt Boti és azóta is folyamatosan megy a hasa. Semmit nem hajlandó inni, enni. Borzasztóan köhög, majd meg fullad. A reggeli nagy szopi után is nagy köhögő roham és attól jött vissza minden. Olyan szomorú voltam. Legalább 2 deci tejecskét benyelt. Oda mind. taknyos is, porszívózom szegénykémet. Nagyon el vagyok fáradva, el vagyok keseredve. nem látom a végét még mindig.
Én nem is tudom így hogy engedhették haza. :(
Egyfolytában gyomoridegem van. Mikor lesz már vége???

Laci (férjem) is lebetegedett, lázas , taknyos, köhög. Én sem javulok + mi hiányzott még? begombásodtam. :( Mondjuk az antibiotikumtól beszoktam, de most direkt elkezdtem szedni a normaflort is. Nem segített.

2 napja kiégett a monitorunk is, anyukáméktól tudok most netezni.

Remélem hamarosan jobb hírekkel jöhetek.

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Saara!
Tök hülye a házidokink. Nem tudom miért nem írt fel másikat, de megmondom őszintén nem is hiányzik.
Valami vírus, arra megh úgy sem hat az antibio.
Még mindig foltos a homlokom, szerintem addig nem is írhat fel másikat amíg nem tűnnek el az allergiás reakcióim. Le fogok gyengülni? Már most le vagyok. :( Próbálok vedelni, hogy legalább Botinak a tejecskére való legyen meg.
A nagy gond az, hogy egyszerűen nem vagyok hozzászokva az ekkora lelki megpróbáltatásokhoz és idegileg nem bírom már ezt az állapotot. Nagyon megvisel. Látni betegne, gyengén a Kisfiad. Tegnap mikor fürdettülk elbőgtem magam. Olyan kis gizda, vézna. Borzasztó. Rossz ránézni. Erőtlen.
Szóval ez a milyen volt, milyen lett kiborító. Az én gyönyörű Kisfiam!

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Megyünk vissza a kórhgázba....

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Végignyüglődtük a napot :evil:
De most már elég volt, úgyhogy kidőlt.

Joe:KITARTÁS!
A szegény embert még az ág is húzza-nagyon igaz sajnos :cry:
De próbálj arra gondolni, hogy mindannyian meggyógyultok hamar!!!

Erika:sajna a párom mondta :cry:

Egy kicsit javult a helyzet október óta, de még mindíg nem az igazi :wink:
Biztos én vagyok túl elégedettlen, de egyáltalán nem így képzeltem.
Hát ez van.

Most már odáig eljutottunk, hogy együtt fürdenek, persze akkor is ott kell lennem.

Olyan típus voltam, akinek szüksége volt az egyedüllétre.Nem vagyok nagyon pörgős sem, de nem is vagyok a 4 fal között ülő.

Úgy gondoltam, hogyha egyszer gyerekeim lesznek otthon leszek velük 3 évet.Most már több, mint 1 éve vagyok itthon és már sokszor elég.
A következő gyermekről meg már le is mondtam.

Az a baj, hogy lehet fél a gyerektől, vagy nem tudom, de ketten még nem sokat voltak.Úgy intézte, hogy anyukája mindíg "besegített"(neki).

Holnap is kiváncsi leszek mi lesz amikor elmegyek a kozmetikushoz, már mondta, hogy magammal is vihetném a Norbit.
(elég volt a múltkor)

Gabek,Prücsök: ha lesz olyan kazitok megköszönöm, ha átveszitek!

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok

Dorka
:cry: sajnálom, hogy ilyen a párod, nekem többnyire ő fürdeti, vigyázz is rá (mikor pestre megyek dokihoz ő van vele félnapokat, mert hát ügye az nekem minimum fél nap), viszont etettni utálja (szegény gyerek nagyon rossz evő),
és akkor te mondtál le emiatt a kistesóról?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kedves Joe

Nagyon sokat gondolok Rátok és nagyon várom, hogy mikor olvashatok jó híreket felőletek.
Nem ismerlek Téged de nagyon átérzem min mehetsz most keresztül, de hidd el egyszer csak jobb lesz és elkezd a kisfiad szépen javulni. Addig is nagyon vigyázz Magadra mert a gyerekek hirtelen szoktak jobban lenni és akkor szüksége lesz egy virgonc és fürge Anyukára :) Aki szalad utána.

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Szegeny Joe, nagyon sajnalom! Figyelj, eszembe jutott valami. Lehet, hogy hulyeseg, de nem lehet, hogy a vakbelevel van vmi gond? Nem tudom mi az a mononukleozis, azt sem, hogy milyen szovodmenyei lehetnek, csak a tuneteket nezem. Nekem ugyanezek a tuneteim voltak, minden elozmeny nelkul magas laz, hanyas, ilyesmi, csecsemo korom ota. Harom eves voltam, amikor rajottek, hogy vmi gaz van, es negy evesen mutottek vegre. A ferjemnek most volt felnottkoraban, de neki is evekig huzodott. Bocs, ha hulyeseget irok, csak tenyleg annyira sajnalom, szeretnem, ha vegre jobban lennetek.
Puszi:
P

Kép
Kép
panzej
 
 


Joe, hidd el rendbe jöttök, csak idö kérdése!! Nagyon nagyon nagyon drukkolok, h meggyogyuljatok pik-pak!
Szeded még az antibiot? Vitamint? Evés hogy megy? Alvas?
Nincs baratnöd a közelben, akinek ki tudnad önteni a lelked? Az biztos segitene, ettöl talan megnyugodnal egy picit! Ha nagyon gyötör vmi mindig jot tesz, ha szavakba rakom, leall a mokuskerék az agyamban :wink:

Dorka, sajnalom, hogy igy latja a dolgokat a parod. :(
Nincsenek barataitok, akiknél mas az allas? Rajuk lehetne hivatkozni. Lehet hülyén hangzik, de nem art, ha latja, h az anyak manapsag nem minden esetben ülnek otthon 4 fal között.

Szerintem nincs benned hiba, én megörülnék, ha allandoan össze lennék zarva Vincivel. De ettöl nem gondolom azt, h rossza anya vagyok. Nalunk meg van beszélve, h hetente egyszer szabadnapom van. Akkor tudok feltöltödni.
Mindenki mas és mindenki masképp éli meg az anyasagot. En is inkabb az a tipus vagyok, aki szeret néha egy kicsit egyedül lenni, ezért fontos, h meg is tehessem. Igy jar jol mindenki a csaladban :)

A mi generacionk nem él ugy, mint az anyaink. Akkor ott volt anya, nagymama, anyos, stb a közelben segitségnek. A szavaidbol ugy vettem, h neked nem nagyon van segitséged. Ezt nem értené meg a parod, ha finoman elmondanad neki?
A masik, h mi önallobb életmodhoz vagyunk hozzaszokva, szoval...

A parodnak milyen kapcsolata van az apjaval? Nem tudom, én ugy képzelem, hogy egy gyereknek azért van apja meg anya, h ketten neveljék, ez nem csak az anya része, akkor is, ha inkabb az ö dolga!

Amugy jo ötlet, amit Gabek irt szerintem. Lehet masképp latna a dolgokat, ha par napot töltene Norbival kettesben :)


most mennem kell, fürcsinek vége.....

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Hellóka

Joe
Sok erőt kívánok nektek! Akor most apa is otthon van? Téged beengednek már Botihoz? Anyukád hogy bírja?
Igen, azt hiszem nincs is ennél nehezebb dolog az anyaságban, mint látni betegen a csimotát!
De hátha Boti most kibetegeskedi magát egy időre!
Én erre gondoltam, mikor Kata az első három hónapját végig ordította, s egyelőre ez bejött! Hátha...

Azért ha túl lesztek mindenen, tessék elmenni kikapcsolódni! Nagyit is vigyétek és zárjátok be sok rosszat egy szekrénybe és hagyjátok itthon!!! Ez Parancs!
Sokat gondolok rátok!

Ezerrel mennek a gyógymanók!!!!!!
Nyiss ablakot nálatok és Botinál is, mert már mindjárt ott vannak, az orkán miatt!

Dorka
Vegyél ki egy nap szabit és add oda a gyereket apának!!!!!
Azt hiszem apátokra ráférne egy kis lecke!

Nekem mondjuk segít apjuk nagyon sokat, egy szavam sincs, mert ehéttől kezdődik a tornabérletem, de azért még megoldhatatlan a száméra a gyerekfelügyelet, mosogatás, kajaösszeállítás, elpakolás...stb! S bizony jólesett, mikor kinyílvánította, hogy hát ez kemény meló!
(Igaz, engem meglátogatott a HISZTI MANÓ, s ezután megbeszéltük a dolgokat!)

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Prücsök
Én vevő lennék egy-két nacira!!! Ha nem lesz tali összehozzuk a randit???


CSerági
A héten el tudunk menni úszást látogatni! Okés valmikor???

Megyek, csimota is szeles ma, nem is csodálom!

Csajok!!!
Ebben a hónapban másodzsor menstruálok!!!AZtA! Erről nem volt szó!!
Kihez forduljak panaszra!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :cry: :cry: :cry:

Kép
anid
 
 


Napsütéses, szélmentes jó reggelt!

Joe, csak ügyesen, okosan, gondolj arra, amit feljebb írt valaki, hogy lehet, hogy hirtelen tényleg nagy szüksége lesz rád Botinak! Úgyhogy GYÓGYULNI, PIHENNI? MEGNYUGODNI! Puszi Nektek!

Köszönhettem volna úgy is hogy beeeeee!
Úgyanis bárányhimlős vagyok.
ANID, emiatt az uszi most kb. még 2 hétig szünetel. Meg minden más is.
:( De egyszer már csak sikerül összefutnunk! :D

Na megyek bééégetni,

Mindenkinek puszi,

Cseragi és Panka

Kép

Kép
cseragi
 
 


Joe, a pihenni után természetesen felkiáltójel van! Hisz ez parancs! :D :D :D

Kép

Kép
cseragi
 
 


Sziasztok!

Dorka,
én is csatlakozom a többiekhez, próbáld valahogy apát rávenni a gyerekmegőrzésre. Mondjuk biztos, hogy attól is függ, mit látott otthon. Nekem szerencsém van, apósom is sokat vigyázott annak idején a férjemre, meg a bátyjára, így most az én uram is jobban mer Mátézni. Jut eszembe, a férjem hétvégén kicsit besokallt (nála járt a hiszti manó, Anid biztos ide küldte), és mondta, hogy kérdezzem meg tőletek, hogy kinek a férje
1.porszívózik
2.pakol be a mosogatógépbe
3.takarítja a fürdőszobát
4.mos föl
5.viszi le a szemetet
6.töröl port.
Mert hogy ezt mind ő csinálja nálunk. :lol: :lol: Jól csinálom, nem? :lol: :lol: :lol:
Na jó, nem mindig az összeset, de valahogy úgy alakult, hogy a várandósságom óta egy csomót besegít.

Na, nem dicsekszem tovább.
:oops: :oops: Üdv,
R.

Kép

Kép
rita81
 
 


Úgy látszik ez egy ilyen hétvége volt, apukák sokat dolgoztak, enyimé tegnap ki is dőlt 9kor! :P :P :P

A lakásnézők sajna nem jelentkeztek! :cry: :cry: :cry: :cry:

Nem elég, hogy a gyerek eláraszt a sok kacatjaival, bútoraival, rabszolgát csinál belőlünk, keresetünk jelentős hányadát előre lefoglalja, még ki is túr a lakásból! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És még hol a vége????? :lol: :lol: :lol:

Kép
anid
 
 


Rita
Az én férjem sohasem pakol be a mosogatógépbe, de ezen kívül nekem is mázlim van, mert nagyon sokat segít itthon.

Dorka
Ha a Zene Ovi téli ünnepi dalaira gondoltál, akkor most már megvan az is :-)
Na dolgozgatok tovább,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!
Joe: Nagyon sajnállak benenteket, de kitartás, egyszer vége lesz, és végre el tudjátok felejteni!

Erika: minden kajci előtt tisztába teszem, kivéve éjjel.
Ma aztán alakított a kisasszony. Szopi után bealudt, aztán egyszer csak elkezdett üvölteni. Már mikor közeledtem, éreztem a szagot..A kislányom összekakilta magát,de úgy, hogy a body hátul nyakig kakis volt, jól belepréselve, a hasa, a lábai, szóval minden..
A bodyt szerintem dobhatom ki,popsitörlővel lekapartam a nagyját, aztán kidörzsöltem folttisztítóval, de nem hinném, hogy kijön belőle.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hogy számol ez a vonalzó??? Pénteken már voltunk egyszer 1 hónapos 1 naposak! :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok,
Még új vagyok a fórumon. Az első babámat várom, még csak a 9. hétben járok. Egyelőre dr Ács Nándorhoz járok a magánrendelésére, így várhatóan a II. klinikán fogok szülni. Kicsit felemásak az érzéseim a dokival kapcsolatban. Kedves, rendes, elvileg nincs okom panaszra. De van egy olyan "futószalag érzésem", ami egy kicsit zavar benne. Magától semmilyen infót nem mond, csak a kérdéseimre válaszol. Se laborról, se terheskönyvről, semmiről nem szólt, mindennek magam jártam utána. Furcsa, hogy a rendelőjében még UH sincs. Havonta behív, elkéri a szokásos összeget és én meg úgy érzem, ezért nem tesz semmit. Lehet, hogy naív vagyok, ezért kérlek, világosítsatok fel. Ez így normális? Köszönöm előre is a segítségeteket!
lizii
 
 


Sziasztok

Üdv itt Lizii
az én dokim a lényeget mindig mondta magától, és persze készségesen válaszolt a kérdéseimre is, és persze magától küldött mindig az aktuális vizsgálatokra is, és jó néhányszor a klinikai rendelőjébe is behívott. Igaz az én dokim nem ő.

Mágnes
bady: nálunk 1x-2x fordult elő hogy a bady széle kakis lett, én ilyenkor beáztattam fehérítő domestosos forró vízbe + jól bekentem venissel, és még utána ugyanígy ki is mostam, nekem kijött belőlle mindig a kakis folt. Még a szineseket is, max ezek más színűek lettek.

Joe
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1170090002.64.jpg[/img] Mielőbbi gyógyulást kívánunk Botinak és köldjük a sok sok gyógymanót!!!!!

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

[color=olive]Nagy Bence Ákosnak utólagosan is nagyon boldog első szülinapot kívánunk![/color]

Rita: Hát gratulálok ehhez a csodaférjhez! :) Enyémke is nagyon igyekszik, sokszor leviszi a szemetet és esténként mindig ő fürdet, meg intézi a gyerek körüli teendőket, hogy legyen szusszanásnyi időm. De sajnos ennél többet nem tud tenni, abban a néhány órában, amit itthon tölt és nem a munkahelyén. :(

Mágnes: ismerős helyzet. Abban a korban nálunk is sok body került kidobásra. :wink:

Enyém gyerek mai húzása: a délutáni lefekvés előtt kapott egy fél kiflit rágcsálni. Egyszercsak eltűnt a kifli, nem találtam sehol. Gondoltam megette, bár meg voltam lepve, hogy bepuszilt egy fél kiflit. Most nemrég felkelt, egyszercsak látom, hogy kutat a cipősszekrényben, majd ül a folyosó közepén és kiflit majszol. Elrejtette valószínűleg a maradékot, majd alvás után előkereste. Hihetetlen. Olyan jót nevettem rajta.

Lilla

lilló
 
 


Szia Lizii, nekem is Ács doktor az orvosom. Szerintem szakmailag nagyon jó, sőt emberileg is, de tényleg nagyon sokan vannak nála, mert borzasztó népszerű, mióta sokat szerepel a Tvben.
Nekem anno azt mondta, hogy azért nincs UH-ja, mert feleslegesnek érzi - amit ilyen rendelőkbe szoktak tenni UH, az szerinte semmire sem jó, a klinikai UH, ahova beutal, viszont nagyon jó minőségű. Egyébként ezt mástól is hallottam, mármint hogy a nőgyogyik magánrendelőjében lévő UH-kon alig lehet látni bármit is (gondolom a jó minőségű UH nagyon sokba kerül).
Egyébként én is havonta jártam terhesgondozásra, de ezzel asszem mindenki így van, ez normális. A kérdéseidet meg írd nyugodtan össze, nekem mindig türelmesen megválaszolta az összeset! Jó kezekben vagy, ne aggódj.

Joe, nektek mielőbbi jobbulást kívánunk!!!

Kép
emma8
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?