Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a kedves gartulációt! :lol:
Jövök bővebben is, most lopva jöttem van egy kis időm.

képet teszek fel a Gyönyörűmről!

Addig is mindenkinek pusszanat.

Kép Kép

mir
 
 


Lafead!Ügyi vagy!A hozzáértők,majd kiorvosolják majd! :lol:
Mir!VINCE baba is gyönyörű....Én is szeretnék ....
Pihenj sokat,attól lesz sok tejcsid! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gyönyörű a kisfiad, Mir! :)))
vöcsök
 
 

 
 

Sziasztok!
Visszaolvastam, és én is zebrás tesztet kerestem :)
Jokaliza, eredményeidet már beszéltük :) várjuk a lányok véleményét.... :)

Más most nem jut eszembe, mi jól vagyunk, émelygek. Rákattantam a salátára, kefírre. Viszont abbahagytam a metfromint. Tudom lesznek érvek és ellenérvek, de abbahagytam, én így gondolom a legjobbnak!!! Diétát megpróbálom betartani.

Hétfőn 12 hetes UH. juj
üdv
dimet
 
 


Mir:gyönyörű baba:)
Vendég
 


most jöttünk haza a Van Gogh kiállításról. Hát nem az volt, mint vártam, nem volt érdemes megnézni, mert híres képek nem is voltak eltekintve háromtól...:(((sokan voltak, tumultus volt.Hát ez van, ja és arról nem is beszélve, hogy kegyetlen hdeg volt, amíg kint vártunk.

jó éjt mindenkinek
Vendég
 


Merre van mindenki??? Szép estét!

Itt sem esett csak picikét a hó.

Mir én is akarok ilyen képeket hozni nektek :D Tényleg gyönyörűűű

Beebeey voltak eddig ciklusaim,spontán is de főleg clostival,már nem akartam tovább várni és jele se volt pé-nek...

Csillagfény?????? Az kizárt,hogy ne tudjon megszületni egy baba,minden hormonod tökéletes egy gyors szüléshez :wink:

Lefead, a ferty szerint a 13cn volt pé-d és a pé utáni 7napon vagy! 7nap és tesztelhetsz! :wink:
Uh-n voltál vagy érezted a pé-t?A zöldek a termékeny napokat jelölik,a sárgát nem tudom :lol:

Okr vizsgád?????

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok,

Nagyon sok hasznos dolgot olvastam, ezert gondoltam en is leirom a problemamat. Parommmal mi is kozel 2 eve vagyakozunk egy babara. Mar orvosnal is jartunk, ahol a petevezeteg atjarhatosagi vizsalattol kezdve a spermavizsgalatig mindent megneztek nalunk. S ekkor derult ki, hogy a prolaktin szintem sokkal magasabb az elfogadott erteknel. A nover egybol megnyugtatott, semmi gond, ez orvosaggal beallithato. S en is megkaptam az orvosomtol a "bromociptrin"adagomat, amit azota is szedek de ez idaig nem tul sok eredmennyel. :(
Szivesen fogadnam az ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat. Kinek mennyi ido utan sikerult ettol teherbe esnie, ill. van e valami mas mod amivel esetleg ez a szint csokkentheto. Olvastam a baratcserjerol, melynek prolaktin csokkento hatasa van. Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?
Nekem a ciklusommal ill. az ovulaciommal nincs gondom. A Big Ben orajat ehhez lehetne igazitani, olyan pontos. :) Havonta vegzem az ovulacios tesztet. Nekem mondjuk a homerozes nem vallt be, de az ovulacios teszt az igen.
Ennek ellenere a honapok s az evek meg csak mennek s en egyre jobban veszitem el a remenyt, hogy valaha is lesz kisbabank. Tudom nem kellene gorcsolnom, s nem kellene allandoan a babara gondolni, de ha valaki nagyon ahitozik mar egy picurirol akkor ezt hogyan tudja kiverni a fejebol.....????

Andi
molnar
 
 


Szép estét!

Mir!
Csodaszép a kisfiad! Várjuk a szüléstörit!!!

Vöcsök!
nagyon édes kisfiad van!!! Még én is irigykedek! :roll: :roll: :shock: (pedig nincs miért, nincs okom :lol: )
Klassz szülésed volt! és főleg gyors! Sztem senkit nem izgatott és érdekelt te mit csinálsz vagy hogy viselkedsz!

Álmos mit szól a kistesóhoz?

Dimet drukk az UH-hoz!

Csillagfény nőben gyerek még nem maradt! :wink: :lol: nem lehetnek olyan rosszak a hormonjaid, ha teherbe estél és ki is hordtad a babát! :wink: :lol: :lol:

Lányok ki van tesztközelben????

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Vöcsök!

Gratulálok!!! :)

Mir!

Neked is szintén gratulálok!!! :)

Ma , vagyis tegnap kreáltam figurákat. Megosztom veletek. :D

Kép

Kép
lara26
 
 


Kép Kép

Kép
lara26
 
 


Bocsánat, nem bírom megállni, de nézzetek már át a hőmérős topikba. :lol: Csoda történt...
Vendég
 


Hi!

Norka! :lol:

Látom!!! :lol: Ez tényleg csoda!! :D Biztos jön a mi topikunba is a nagyszerű hírrel.

Kép
lara26
 
 


Ne keresgéljetek, veletek is szívesen megosztom a jó hírt.
Szemüvegesek, kontaktlencsét viselők hátrányban :D
Ma reggel teszteltem:
Kép

Ez a 30. nap, 15. DPO.
Ha most megjött volna, kezdtem volna a lombikot, az összes szurim már a hűtőben rég.
Vendég
 


Áfonya!

Gratulálok!! :D :D Megtörted a jeget!!

Ha jól emlékszem akkor tegnap Rejo kérdezte, h ki van teszt közelben. A válasz hál' Istennek hamar jött!!

Kép
lara26
 
 


sziasztok!

Rejo!

köszönöm, hogy továbbítottad a Többieknek :)

Kandi!

Neked is lesz hamarosan, mert nem győzöm emlegetni, most már Neked jár ki alegjobban!!! :D

Lara!

Köszönöm! Jók a figurák! miből vannak?Hogy csináod?

Áfonyaa!

Bizony ez ott feszít, pedig bánya ló vagyok! :P Gratula.

Vöcsök!

Nem semmi szülés! Gratula!! Jó kis rakéta volt Vili!


Hol találok olyat, ami a baba fejlődését írja, mikor kezd látni színeket az meg ilynek?

JELENTEM!

Van 2 db tesztem magzatvízes, ha kéri valamelyikőtök szóljon!

Írom a storyt!

addig puszkala ja meg egy hasi foto :P Kép
mir
 
 


Áfi gratula itt is!

Lara nagyon ügyes vagy,nagyüzemben nem akarod csinálni? :)
Még nem jött meg??? Lehet neked is örülhetünk,mint Áfinak??? Nem tesztesz?
Vendég
 


Mir!

Építőipari hőszigetelő habból (olyan mint a hungarocell, csak keményebb sokkal). Géppel kivágjuk a formát, aztán kifestjük beltéri falfestékkel.

Kép
lara26
 
 


Kincs!

Még nem jött meg, de a hőm lejjebb ment. Ma 37,2. Ha leveszem az Utro hatását akkor ez ma 37,0 lenne (szerintem).

A párom dekoros én csak segédmunkás vagyok. :lol:
Most azon törpölünk, hogyan lehetne gyorsítani a festésen. Nagyon munkaigényes.

Kép
lara26
 
 


Áfonyaaa!

Gratulálok!

Kép
babancs
 
 


Tegnap voltunk 4D-n. Jól látszott minden, Domika a kukiját is megmutatta. Talán látjátok az alsó fotón, alulról készült a kép. :lol:

Kép

Kép

Kép
babancs
 
 


Áfonya, gratulálok! Problémamentes terhességet kívánok!

Asszem, ha minden nő pcos lenne, nem fenyegetné Magyarországot a népességfogyás. Miért van az, hogy az ember igazán akkor akar valamit, amikor felmerül a nem lehetősége is?

Mir, egész vékony vagy így szülés után! Én arra készülök, hogy kb 6 hónapos terhesnek fogok kinézni… :roll:

Rejo, a férjem is mindig azt mondja, hogy repülőgép még nem maradt fenn…. :lol:

Lara ügyi vagy! :)

Babancs, Domika nagyon aranyos. :)
nekem legutóbb azt mondták, inkább fiúnak néz ki, de nem biztos…
Sziasztok, szép vasárnapot Mindenkinek!
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Na ezt már szeretem. Egy napon belül pozitív teszt, új baba fotó és új ultrahang kép. :D
Gratulálok Áfonyának, Mirnek és Babancsnak!

Látom Csillag, te még mindig egyben vagy. Mit mond a doki, meddig vártok?
espero
 
 


Áfonya !!!!
Hurráááá !! Gratulálok, Istenem, de jó, hogy spontán sikerült. És pont lombik előtt :lol:
A teszt nem vacak, ha ugyanolyat használsz, mint én (szintén kinti rendelés), annak 20-as az érzékenysége, tehát teljesen megbízható :wink: Puszillak !!

Babancs, nagyon édi a kis Domi !!!

Mir, gyönyörű a fiad !!!

Jó ilyen csodás hírekre jönni :!:

mniki
 
 


Nagyon köszönöm mindenkinek a gratulákat!!! :)
Babancska,
jó kép! :)
Mir,
Gratulálok a babádhoz!!!
Vendég
 


Áfonyaaa!!!

Teljesen el vagyok ájulva!!! :D Mostanában nem olvasgattam a hőmérős topikot, így teljesen váratlanul ért a jó hír!! Hát ez tényleg csoda! Gondolom a torkodban dobogott a szíved, mikor teszteltél! Ez hihetetlen! és mi történt, hirtelen átjárhatóvá vált a petevezetőd?? :wink: :D Látod mondom én, ezek a dolgok nem mindig olyan fekete-fehéren kiszámíthatóak, azért ezek az orvosok se tudnak mindent... :wink: :lol:

nagyon örülök nektek, vigyázz erre a kis babaóra, de gondolom ezt felesleges is írnom! Meglesz a nagycsalád amire annyira vágytál!
(na most lesz időd majd böködni, vannak nagyon jó mintáim, tudok küldeni! gyönyörű születési értesítőm is van Johannáé, már be van szkennelve! :wink: )

A szerencseszurikat add tovább valakinek! Te is megijedtél a lombiktól, meg a szuriktól, mi? :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Áfi teszt::::: Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Babancs!Nagyon édes ez a kisfiú! :lol:
Mir! Nagyon kedves vagy!Remélem,valaki meg fogja ,egyszer hallani! :wink:
Lara!Ezek nagyon szépek.....nagyon tehetséges vagy!!!!Irigylem nagyon! :)
Kincsecske!Látom "ezüst lakodalmas" a pirid! :lol:
Többieknek is cuppantás!
Gabika?????Merre vagy?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Áfonyaaa, gratula!!!!!
de jó! ki lesz a következő?????????
dimet
 
 


Sziasztok Csajok!

Hogy micsoda történések vannak!!!


Áfonya!!!
Pont ma beszéltem Krisztával és mondta, hogy indul a lombikod!
Erre eltelik 4 óra és látom a pozitiv tesztedet.
Ez a történet pont olyan, mint a Norkáé.
Átjárhatatlan petevezető, lombik elött! Hihetetlen!!!

Annyira örülök neked!!! :)

Lányok jelentem, megírtam volna a Kaális történeteket, csak csütörtökön totál kivoltam agyilag, nagyon fáradt voltam, megírtam egy őár privit, aztán befagyott a babanet.
Pénteken már nem volt időm net közelbe kerülni.

No, akkor pár szót rólam, aztán visszaolvasgatok mégegyszer (hajmosás után :lol: ) és megpróbálok írni mindenkinek! :)

Árpádhíd Pesti hídfőtől indultunk 70 perccel 11 előtt, hogy időben odaérjünk (11re), de voltak pillanataim, amikor azt hitten elkésünk. DUGÓ! :shock: De mégsem késtünk. :)

Első benyomás a Kaáliról.... :)

Nagyon furcsa volt, hogy mindenki fiatal. Meg vagyok szokva az idős, vagy idősebb betegekekkel :lol: Itt életerős nők és férfiak. Persze nem mintha másra számítottam volna, de nagyon szokatlan volt. :roll: Kb. 10-15 percet ültünk, vártuk, hogy szólítsanak és találgattuk a sok fehér és kék köppenyes közül, ki a mi dokink. :) És szoktuk a hangulatot (nem volt nehéz :lol: )

A Mágus!
Talpig úriember, kedves, jó humorú és sok más pozitív jelző sorakozik bennem. :)

Jelen spermakép alapján lombikunk lesz. :? (április végére kaptunk időpontot), de február 6-án mégegyszer leellenőrzik a kiskatonákat és ha ugyanez, vagy rosszabb akkor lombik, ha picit javul, akkor megpróbálkozunk inszemmel. (Amikor a lombikot közölte, csak pislogtam a fotelben, mint nyúl a birsalmának :shock: ), mert mindenre csak erre nem számítottunk.

Végtelen nyugalom szált meg. Nem kell közölni senkivel. Azt mondta, hogy eszembe ne jusson közölni a munkahelyemen. :D Nem is fogom. :lol: Én szófogadó paciens vagyok. :lol: :lol: Így minden stressz faktor elmúlt.

Anyagilag hogy fogjuk bírni? mivel több mint három hónap múlva esedékes, addig összegyűjtjük rá a pénzt! :)

Azóta eltelt egy hétvége. Teljesen átbeszéltünki minden lehtséges megoldást a párommal és úgy vagyunk vele, hogy jöjjön, aminek jönnie kell! :)
A családdal közöltük. Hihetetlen megértőek és segítőkészek voltak. :)



De azért közlöm veletek a hőgörbém, egy PCOStól nem is rossz! :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Csak részletekben írogatok!

Kincsecske!
Gratulálok a párod eredményéhez! :)
És sajnálom, hogy nincs spontán mensid! Pedig mág nagyon ideje lenne.... :(
Krisztának sikerült a vizsgája! :)

Mir!
Kisédes pifi pufi babócád van! :) Hatalmas gratula hozzá!
SOk sok örömötök teljen benne és akkor is csak vidámságot érezz, amikor éjszaka félholtan az álmosságtól kelned kell, mert üvölt! :lol:

Kandika!
Nagyon várom a mensidet! :)
Legyen már végre!
Küldök sok kitartást az autós ügyetekhez! :? :?

Lara!
Annyira tetszett, amikor a múltkor azt írtad, hogy a PCOS babák minőségre és nem mennyiségre készülnek! :)
Mégha nem is így van (bár látván az itteni babókat én is kezdek hinni benne), akkor is nagyon jól esik! :)

Babancs!
Gratula a kicsi fiadhoz! Édes pofikája van, de a pucáját én nem látom! :? (Rambóka gyerekénél sem láttam, amíg el nem magyarázta, hogy kell nézni a fotót! :lol: :lol: :lol: )

Csillag!
Te leszel a következő szülő nő! :)
Húha, azt a teremburáját! :)
Rohan az idő! :)

Mniki!
Mennek a drukkok azokhoz a tüszőkhöz! :)

Rejokám!
Meggyógyultatok már? Remélem.... :)

Norka!
Mi lett a harmadik ciklusnapi vérvételed eredménye? Tudsz már valamit róla?

Lafi!
Érdekes a görbéd! Mintha lett volna PÉd. :)
Hát kíváncsi leszek, hogy lesz mensi? Vagy baba :)

Szia Molnár!

Most ennyi vagyok!

Még lesz később! :)

22cn.
Kavics
Vendég
 


Sziasztok!

Mir!

Nagyon aranyos!!! Pici Szundimókus! Eltűnik abban a ruhában! :D

Ugye ez már az „utána” pocó? Nem mondod, h. csak ilyen pici pocid volt a végén??? :shock: Sárgulok! Itt csak én vagyok dinnyehordó? :(

Áfonya!

Csak nagyon-nagyon halkan merek gratulálni! Nagyon szorítok nektek!

Lara!

Olyan előre kivágott műanyag sablonnal (talán stencilnek hívják?) talán gyorsabb lenne! Kérdezősködjetek zászlós cégeknél, ők valahogy így készítik a zászlókat. (Pécsen a Búza téren lévő üzletházban van egy ilyen cég, ott van ismerősöm, ha érdekel!)
Bocs, csak most olvastam el a prividet! :oops:

Kavits!

De jó, h. jöttél, már Norkánál érdeklődtem felőled!
Akkor most végre jó kezekben vagytok, meg lehet nyugodni! Bőven elég, ha annyira nyugodtak lesztek, mint Áfonya! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska!
nagyon drukkolok, hogy minden jól menjen. Csak semmi stressz!És igen, a munkahelyen ilyet megmondani nem szabad, mert nem tudhatod a reakciókat a főnökségtől. Az én főnököm mindig kérdezi ill utasít, hogy ugye nem akarsz még néhány évig, kb. 5-6 évben gondolkodik, gyereket???mert megtiltja. nos, hadd ne mondjam már meg neki mi az ,amit megtilthat...én persze azt válaszolom, hogy óhhh hát mi még fiatalok vagyunk, ráérük. mert ha tudná, hogy m9ire készülünk, nagyjából nekem annyi. nem rúgna ki, mert tudja, hogy beperelem, de kikészít és vagy én mondok fel, vagy életben nem lesz gyerkőc a sok idegtől...

Áfonya:
GRAT!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mir!
Nagyon szép, formás babó!!!

Vöcsök!
Megkönnyeztem a szüléstöridet, annyira jó ilyeneket olvasni.

Áfonya!!!

Gratula a pozitív teszthez, bár én nem ismerem az előzményeidet,de ez most már nem is lényeges, igaz? :D :D

(Én még láttam a hőmérősben mégegy pozitívat! :D :D :D )

Aranykavics!
Tetszik a görbéd, mi lenne, ha... :D

Dimet!
Drukkolok a holnapi Uh-hoz.Én is pont holnap délelőtt megyek.12. heti.Kicsit be vagyok sz...va.

Szia Molnár!
Igen, a barátcserje is csökkenti a prolaktint, én szedtem,de úgy tudom, az csak az enyhe prolaktin emelkedésnél elég.Lehet, hogy nem elég a gyógyszeradagod, ha nem viszi le???
ezoterike
 
 


Kavicskám:ment pü!

jó éjt mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Rambóka!

Köszi a tanácsot!!! Ha nem válik be az ötletem, amit du. kitaláltam a festésre, akkor elmegyünk a Búza téri boltba. :)



Kavics!

Egy igéretes görbe tulajdonosa vagy!! PCO-s ide v. oda.
:D


Holnap tesztelek, délután jövök (ne izguljatok, nem érdemes, érzem)
utána 1 hónap pihi lesz nekünk.

További szép estét mindenkinek!!!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Áfonya :lol: :lol: :lol: :lol: Ez valóban csoda!!! Gratula neked!

Mir csodaszép a fiad!!! :lol: :lol: Hogy bírod? Éjszakázás, stb ... Tejcsid van??? Légyszi írd meg a szüléstöridet is! :)

Felpörgött a topik....dejjjjóóó :lol:

Kavics akkor sínen vagytok! S 2007-ben leszel kismami! :lol:

Bee
beebeey
 
 


Nem értelek benneteket. Itt ülök a gép mellett és Ti nem vagytok! :?

Lara!
Szóval én nem értem ezt az egészet, már jó ideje késik! :roll:
Görbém nekem is tetszik! Kép
Teljesen el vagyok varázsolva a PÉtől. Függetlenül attól, hogy hogyan végződik :?

Backa!
Merre vagy? Mi van veled? Hogy halad a stimu?
Azért néha nap egy kis infot magadról. :D

Zsizsik!
Hogy van lábikód?
Kilók?
PÉ?
Görbe?

No, asszem lassan elmegyek alukálni. Mivel ti nem vagytok! :cry: :?
Jön a jövő hét! :?
Dolgozni, dolgozni, dolgozni.... :lol: :lol:
Vendég
 


Ez egy jó nap! Csak gratulálni tudok!

Áfonya , Neked nagyon nagy örömmel így ismeretlenül is!

Mir, pont azon gondolkodtam, hogy az a pocifotó mikori lehet, mert 9 hós biztos nem ;)

Kavics, megy a drukk! Valami az súgja, nem juttok el a lombikig!!! ;)

Molnar, üdv! Mennyi a prolaktinod? PCOS-t ovos mondta?
Jártál már a www.pcos.hu -n?
Bromot én is szedtem, de, mint kiderült teljesen feleslegesen, mert egyrészt nem volt akkora gond a prolaktinommal, másrészt az LH/FSH arányom felett elsiklott a doki...

Babancs, cuki Domi, de én se látom, hogy mitől Domi... :oops: ebben még béna vagyok.

Ha van hormon tükröd, gépeld be nyugodtan, akkor a doki lányok kielemzik neked, és lehet kiderül mi a probléma még a prolaktin mellett.
mamint
 
 


ezt az utsó mondatot Molnarnak szántam :)

Mindenkinek jó éjszakát!
mamint
 
 


Gyors bejelentkezés..nem tudtam kihagyni.


Áfonya :) Gratulálok, és nagyon vigyázz magadra - magatokra :) :lol: ....nem kell lombik!!!

Monyoka! ha olvasod, neked is gratulálok :) kismami :wink:

Mir! Gratula anyuci, sok boldogságot és rengeteg tejcit nektek.

Kavics...tudom hogy mind a 2en 2007ben kismamik leszünk! Igy vagy ugy:) De TUDOM!!! :wink: ( szép a görbe )

Puszi

Gina

( úgy szeretném már tudni, hányadik cn vagyok :( )
Vendég
 


Hali!

Mir
Jaj,de szép ez a csöppség..zabálni való! :D :wink:

Áfonya
Gratula a kétcsikosodhoz! :D

Babancs
Nagyon szép Fiúcska...én látom a kukiját! :wink:

Andika
Beszoktam nézni msn-re...de soha nem látlak.Hétvégén beszerző körúton voltunk,megvettük még ami hiányzot,már csak a gyógyszertári dolgok hiányoznak+a babahordozó.Próbálok jönni olyan 20-21h között holnap???

Kavicska
Ez aztán a görbe,még egyszer se biztos az a lombik! :wink:

Jók legyetek!
Pussz
Vendég
 


Babancs..én megtaláltam a kis kukit!!! Tuti fiuka :) :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Monyoka, lemaradtam valamiről???? Csak nem??? :D
mamint
 
 


Jegesmaci :x :x batta meg!

Írtam jó hosszút és eltünt! Pedig nekem ilyeneket nem szokott csinálni.
Volt egy pillanat, amikor ezt éreztem! Kép


Na mégegyszer! Kép Kép Kép

Monyoka!
Lemaradtam valamiről? És kismama vagy??? Kép

Gina!
Szeretem az ilyen megérzéseidet Kép Kép Nagyon tetszik Kép Bárcsak igazad lenne! Kép
A párom is ezt mondta, hogy ez az év a miénk! Kép
Nem is értem, mert tavaly ilyeneket nem mondott! Kép

Gabika! Kép
Ezek szerint babailag finisben vagytok Kép
Ahogy készen vagytok és van kedved fotókat várunk Kép

Espero! Kép
Ti hogy álltok a babaszobával?

Mamint! Kép
Veled mi újság van?
Egy görbét láthatunk? Kép Kép

Na asszem az előbb is ennyit írtam, vagyis lehet, hogy hosszabb volt. :roll:

Csókica!

22cn.
Vendég
 


hőmérőzés topicban olvastam
Vendég
 


Monyoka! Kép
Kinyomoztalak!

Te tényleg pozitivat teszteltél!

Hatalmas gratula!


Hát lányok!
Itt babaeső van!

Annyi jó dolog történik mostanság! Kép

Csak kapkodom a fejem!

Vagy egy szülés, vagy egy pozitiv teszt! Kép
Jól indul ez az év! Kép
Vendég
 


Nna! Monyóka is????? :shock:
Mijja szössz? Megint páros zebrák? :lol:
Gratula! :D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!
A zebrák csordában járnak! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


annyira örülök a két uj zebrásnak :)

( pedig azt hittem majd nem tudok másnak örülni...:) )
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?