Új privát üzeneted érkezett!

Hátha nem olvastátok... :lol:

Modern gyereknevelési elvek

--------------------------------------------------------------------------------

Helyszín: 50-es villamos, Határ út és Béke tér között.
Szereplők: 4-5 éves GYEREK, mellette ANYUKA, velük szemben öreg ANYÓ és a mai fiatalság jellegzetes képviselője: FIATAL. Ő flegmán rágózik.

GYEREK láthatóan unatkozik, lábát lóbálja. Később a széket kezdi rugdosni, majd egy idő után ANYÓ térdkalácsát. ANYÓ félrehúzódik, de a GYEREK lábai követik. Végül ANYÓ rászól. ANYUKA kikéri magának: ő azt vallja, hogy a gyerek egyéniségét hagyni kell szabadon kibontakozni.

Ekkor FIATAL kiveszi szájából az enyhén használt rágót, és hirtelen mozdulattal ANYUKA homlokára ragasztja. ANYUKA hihetetlenül felháborodik, kiabál. FIATAL nyugodtan megjegyzi: annak idején az ő szülei is hasonló pedagógiai nézeteket vallottak...

Kép
sasha
 
 


csak, hogy ne unatkozzatok...

Tárgy: Agyteszt
>>
>>
>> Nem ér sokáig rágódni a dolgokon, egyből válaszolni kell a
>> kérdésekre !!!!!!!!!!!!!!!!!
>> Készen állsz ?
>> Hát akkor gyerünk !!!
>>
>>
>>
>>
>> 1. Egy versenyen veszel részt. Lehagyod a másodikat.
>> Hányadik helyen végzel ???
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>> Ha szerinted, első....... , akkor elcseszted. Ha lehagyod a 2.
>> helyezettet, akkor te veszed át az ő helyét
>>
>> Mehetsz a köv. kérdésre ! Ne gondolkodj sokat a válaszon!!!
>>
>>
>>
>> 2. Lehagyod az utolsót. Hányadik helyre érkezel ?
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>> Ha azt válaszoltad, hogy utolsó előtti........, még 1-szer elrontottad.
>> Hogy tudnád már lehagyni az utolsót ? ? Ha mögötte voltál, nem lehet
>> az utolsó !!
>> Mehetünk tovább ????
>> Gyorsan válaszolj !!!
>>
>>
>>
>> 3. Van 1000-ed,
>> adj hozzá 40-et,
>> még 1000-et,
>> még 30-at,
>> még 1000-et,
>> most 20-at,
>> adj hozzá még 1000-et,
>> végül 10-et !!!
>>
>> Összesen mennyi jött ki ???????
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>> 5000 jött ki????
>> Márpedig a jó válasz : 4100
>> Most próbáld meg nyugodtan számológéppel....
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>> 4. Renata apjának 5 lánya van.
>> 1. - Kach
>> 2. - Kech
>> 3. - Kich
>> 4. - ????
>> 5. - Kuch
>>
>> Hogyan hívják a negyedik leányzót?
>> Gyorsan mondd meg !!!!
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>> RENATA nem ???? Olvasd el újból a kérdést !!
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>

Kép
sasha
 
 


Sahsa,
de ráérsz!!!! Táncsak nem elvitték a fiúkat? :wink: Na, azért irigy vagyok, mit megnemadnék egy kis egygyerekességért. Megyek, mert ölik egymást.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 

 
 

Kormi!

Úgy tűnik lebuktam... tényleg nincsenek itthon a nagyobbacskák. Danim anyumnál, Gabim anyósnál...
Gergő délelőtti alvását netezéssel és fürdőzéssel töltöttem (direkt írtam fürdőzést!) és beiktattam extrákat is, mint pl testbőr-radírozást, szemöldök szedegetést, hajpakolás, arcpakolás és egyéb nyalánkságok és hihetetlenül jól esett a lelkemnek! Ott állnak a szekrényben a kozmetikumok és elő se vettem őket már nem is tudom mióta... Meg van kép piperetáskám tele arcfestős izékkel, de több éve elő se vettem.

Mancs!
Jujj, de sajnálom a kozmetikust! Nekem is tetoválva van a szemöldököm egyébként szinte nincs is, halovány pihék, azért nem is tűnik fel senkinek, ha fél évente szedem a szemöldököm... Te mit szerettél volna tetováltatni?

na jó igazából már nem érek rá sokáig, mert Gergi már dumál, megébredt cca 2,5-3 óra alvás után, de 9 után jöövööök! :twisted: Hacsak nem ér haza apa, mert akkor apázok.

Kép
sasha
 
 


miért nincs itt senki? :cry:

Kép
sasha
 
 


hellóka,

ma volt a kacaj klubban( így hívnak minket?) kreatív nap.
Farsangi álarcokat és lakás díszeket lehetett készíteni.
Egyébként minden hónap utolsó péntekjén lesz. A honlapon fent van a dátum és ,hogy mik lesznek az aktuális készítendő dolgok.
Nagyon szupi volt.
Aki ráér leközelebb jöjjön!!!!

Majd lefényképezem én mit csináltam :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


eztetet csináltam :lol:

Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, ezek nagyon szépek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
sasha
 
 


most találtam egy másik topikban...

Az egyenlőségjel után szereplő angol szöveget angol kiejtéssel olvasd, de magyarul értelmezd!!!

Where's the rabbit? = Hole a new see?
I have two cats. = One kate much come.
It's cold outside. = He dag one keen.
I have six pocket knives. = One hut bitch come.
T-shirt in holes. = Luke ash tree cow.
The pony is slipping. = Chew seek a cheek cow.
I have sixty two goats. = One hut one Kate catch came.
Seagull egg = Sheer I toy ash.
There are two men over the bushes. = Kate fare fee one a bock Ron tool.
I like you! = Beer lack!
Mother's calling you! = A new soul!
There's a shredded crow on the iron. = Tape at war you one a wash on.
--------------------------------------------------------------------------------

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Tyűha, én is alig tudtam visszaolvasni,...
Sasha, te kész kozmetikus vagy,....akkor teljes arc és testkezelésen estél át magadnál?
Hűűűű, Sasha, Mancs nem vagytok semmit. Én a sima szemöldökszedésnél rugdosni tudnám a kozmetikust pedig tényleg csak egy nagyon picit kell igazítani a szemöldökömön,...de hogy tetoválja,.....Áááááá, már a gondolata is fáj :x
Jumam, a multkor írtam hogy tegyél fel a nagylányodról szembe fotót, de vagy nem olvastál vagy én téged nem. Ezek a képek viszont kielégítették kíváncsiságom :) Nagyon szépek!
Ilba, én nem tudok Beni ágyleesős képéhez mit fűzni. Szeretném ha egyszer Szonjec is ilyen mélyen aludna!
Cool, küldöm a listát mail-ben :P :D
Sajt, én nem is tudtam, hogy a klubbunkban ilyesmi van. Vagy ez csak mostantól? Mi a honlap címe? Engem érdekelne az ilyen kézimunka,...remélem időm is lesz majd rá. Nagyon szépeket csináltál!

Ma függönyvásárlásba kezdtünk. Apa is velünk jött, de a döntést annyira segítette, hogy inkább itthonhagytam volna. A végén a csaj az összes általunk megfogott mintát reggelig nekünk adta, mert már záróra volt mi meg csak tépelődtünk :evil: :D
Egyébként már most érzem, hogy nem lesz egy olcsó mulatság annak ellenére, hogy semmi extrát nem szeretnénk. Az egyetlen extra az, hogy nuku többé nylonfüggöny és emezeknek meg igen jó áruk van :? Szerencsére, Szonjaapa osztja a véleményem és nem húzta be a kéziféket :)

Eszti, akkor most Páty vagy Gödöllő? Én meg márt azt hittem jöttök a szomszédba!

Kormi, szerintem a kép rád is hasonlít :P Milyen idős vagy rajta?

Két kép:
jázmin a kertünkben:
Kép

Szonja sétából hazajövet kipördül a kezeslábasából és mindjárt a könyvre startol! Lehet tippelni naponta hányszor hangzik el Muki mókus kalandja :shock: Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa!

Hát, azért egy igazi masszázs jobban esett volna :wink: de így se volt rossz.
A szemöldök tetoválást, mint minden egyéb kozmetikai tetoválást érzéstelenítéssel képzelj el :wink: Van valami kenőcs, azt rákenik és még annyit se érzel, mint egy szemöldök szedésnél.... a végefelé azért már a fájdalom legyőzi a kencét... (de még mindig az elviselhető határokon belül,) hiszen a bőr is fárad és ez egy folyamatos satírozás.

De jó új függönyötök lesz, az olyan szépén fel tudja dobni a házat. Háát ha az én páromon múlna sehol se lenne függöny :x A nagy gyerekszobában van szunyogháló vékonyságú és mintájú, amit nagy kegyesen az IKEA-ban vett 990 ft-ér. Meg kikönyörögtem a konyhába, de karnis az nincs és még nem is lesz... a függöny a szekrényben pihen. A hálónkban volt sötétítő függöny és tök fasza hangulata volt. 1000 forintos karnis, amit nem volt hajlandó felfúrni, ellenben volt hozzá ilyen kétoldalú ragasztó tapasz... na kb 1 hónapig bírta. Így nagyon leleményesen a párom belevert két szöget az ablakba és ráakasztott egy fürdőlepedőt... na?! :evil:

Kép
sasha
 
 


....vett egy 1000 forintos karnist....

Kép
sasha
 
 


Sasha,...no emiatt a függönymizéri miatt nem írígyellek :( Szerencsére az én párom a jelenlegi lepedő a konyhaablakban jobban zavarja mint engem pedig, szinte nem is látja mert, vagy nincs itthon, vagy nem a konyhában van.
Pesten voltak függönyeink, de nylonok voltak és beszürkültek és bármi trükkhöz folyamodtam nem akartak kifehéredni. Ráadásul nem is tetszettek nekem. Sötétítőnk ott nem volt, de itt lesz. Megjegyzem pusztán azért, hogy ne lásson be este a szomszéd. Amúgy, én megvagyok nélkülük.
Szonja szobájában nem lesz függöny, mert tetőablaka van és jelenleg inkább pillangókat vagy hasonlót akarok az üvegre rajzolni. A fény szerencsére nem zavarja alvásnál mert, soha nem is volt teljesen sötétben (a fenn leírtak miatt).

Háááát, én azért kihagyom ezt a tetkót. Egyszer gondolkodtam szájkontúron, de az meg nem tetszik ha nincs rajta rúzs, az meg nincs mindig rajtam (főleg mostanában). Meg a szempilla vonalának kihúzásán, de aztán győzött a szemceruzám meg a szemtus :P Én már csak ilyen klasszikus (mégsem írhatom, hogy maradi) felfogású vagyok :oops:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Helllllllllllllllló!

Asszem régebben a szoli-kozmetikus téma már felvetődött, akkor már elárultam nektek, hogy soha életemben egyszer sem egyik sem, ugyanez vonatkozik a szemöldökszedésre, arcpakolásra, bőrradírozásra is, fodrász meg kétszer, gyerekkoromban. :oops: . Lehet, hogy nem is nő vagyok valójában? :lol: :lol: :lol:
Orcámat mindössze kamillás krémmel szoktam bekenni nyáron, mikor a napocskától kiszárad, ill. volt egy időszak 20-as éveim közepén, mikor alapozót és szempillaspirált használtam, zsenge kamaszlány koromban feketére lakkoztam a körmömet, ennyi.
Úgyhogy Natasa, maradiságban én viszem el a pálmát sztem. :wink:

Viszont ma luxorizáltam, hivattam elő pár papírképet a családnak és rendeltem a két nagymamának 1-1 Livi fotós pólót. Igen, kitaláltátok, azt, ahol a kádban vigyorog. 8) Valamint vettem neki hótaposót, beszarok hogy milyen cuki (21-es, 1500 vót) és egy naon csecse farmergatyót.

Sasha,
jók, amiket feltettél. :lol:
Mi lenne itt, ha Gergőt is elvinné valaki?! 8)

Natasa,
Muki mókus :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja és képzejétek, fürdetés előtt nézegettem Livit, mi olyan furcsa rajta. Levetkőztettem, olyan volt a pocija, mintha a 9. hónapban lenne. Mondom, ajjaj, valamit kéne csinálni, de mit? Aztán ahogy ilyenkor szokta, ráült a bilire és 1 perc folyamatos pukizás kíséretében kakilt kettőt. Még mindig nem az igazi, már csak félidős kismamának néz ki. :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihóóóó!

Képzeljétek az esti szopi után elmaradt a huzavona, Beni a kanapéra kéreckedett, egymás mellett feküdtünk pár percet és ez lett az eredménye:

Kép Kép

Csak így tovább! 8)

Amúgy szerintem a hátsó rágói készülődnek, ezért taknyász, nem eszik jól és állandóan rág valamit hátul. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Natasa!

Hát aszem egy lepedő engem sem zavarna, de ez egy kék-sárga-piros összevissza mintás törölkoző... Megmondom az őszintét mi sötétben alszunk... nappal is lehúzom a redőnyt a gyerkőcöknél, ha alszanak... és éjjelre is, hogy reggel ne legyen világos. Ez mind-mind a Danci miatt van és amiatt, hogy ideköltöztünk, ugye pont 11 hónapja. Aztán jött a nyár és jött a napocska... A ház meg délkeleti fekvésű és már hajnal 6-7 óra felé tűz be az ablakon a nap, de nagyon. Ez minket zavart apával, mert akkor még egy szobában aludtunk. De a Dani sem volt rest, mert őt is zavarta, de őt maga a fény, ami beáradt. Tény, hogy a panelban sosem öntött minket így el a napsütés, de ez a változás azt eredményezte, hogy a Dani a nappal kelt. Amint kivilágosodott megébredt. Gyorsan megjavítottuk a redőnyt, amit addig nem lehetett leengedni és mindjárt aludtunk 8-9-ig. azért nem mindegy, hogy 5-6 vagy 8-9. Kicsit zokon vettem. Igaz így is minden nap 6 körül kelek, na de azért mert nekem kell az az 1 óra minden reggel a gyerekek előtt, hogy felébredjek, magamhoz térjek. na mindegy. szóval redőny le, és mindenki hozzászokott.

A szemceruza nálam is sokáig használatban volt a szemöldököm miatt. de megmondom őszintén, néha már a tököm tele volt a minden napos rajzolgatás miatt, és főleg azért mert hiába csináltam éveken át a kézügyességem attól még nem javult. Tust pl pont ezért nem használtam sose, pedig van és sokszor próbáltam, de nem sikerült szép vékony egyenes vonalat húznom A vastag görbe meg igazán mutatós... khm. :evil:

Gabus
Hát kb én is ennyit lehettem... én magamat csinálom meg. Kivéve a hajvágást, azzal mindig megvárom amíg felém téved valami ügyeskezű és gyorsan befogom. Régebben anyám volt, aztán egy barátnőm, most meg a sógornőm. Kozmetikusnál kétszer voltam. Egyszer a középiskolás osztállyal (igen tanulmányi kirándulás a kozmetikushoz... hihi. titkárnőnek tanultam és az egyik protokoll órán történt.) Másodjára meg életem első fizetéséből.
A szemöldököd meg biztos azért nem szeded, mert nem volt egy olyan megátalkodott barátnőd sem aki egyszer kiszedte a szemöldökét és ámulva néztél volna rá, hogy mennyivel jobban néz úgy ki és rá nem beszél, hogy neked is megcsinálja, belenézel a tükörbe és nem is ismersz magadra, kicsréltek egy jobbra, egy újabbra egy szebbre és hihetetlenül jónak tartod És mivel a változás olyan pozitív, hogy még a távolabbi környezeted is észreveszi és rengeteg dicséretet kapsz érte... és innentől kezdve nincs megállás. Ez az én szemöldökeim története... tetszett ugye? :twisted: van még történetem, ráérek, Gergi már alszik.
A bőrradírozásnak viszont nem esztétikai oka van, hanem tisztasági. Minden ember más, eddig ok?! Tehát csak az én bőrümről tudok kinyilatkozni, az meg olyan, hogyha bizonyos ideig nem radírozom, akkor törölközés közben jön le a sok elhalt hámréteg és iszonyat undorító. és mivel simán nem jön le mind, így minden nap újabb és újabb adag került a törölközőre... (vagyis minden nap új törököző fasza), ellenben ez a radír ezt megoldja egyszerre.


LIVITEDDLEAZONNAL NAGYON ÜGYES A BILIBE KAILÁSÉRT!!!!!!!!!! istenem és még csak másfél éves sincs! Hiába a lányok korán érnek!

Kép
sasha
 
 


Tetkó: én se sehol soha asszem. :D Szemöldököm őserdő, már azért sem. Állandó szedésre szorul. :? Rendes tetkó meg nemtecc. :oops:

Sajti,
Neked aztán van türelmed! Nagyon szép. Én képtelen lennék ilyeneket csinálni. :?

Natasa,
Imádom a szép függönyöket! Sötétítőnk nekünk sincs, pedig tetszenek. Tökre feldobják a lakást. Milyeneket néztek?

Gabi,
Luxorizálás: :lol:

Mi meg voltunk baba nézőben a barátnőmnél, tudjátok, a Gergő babánál. Hát valami tünemény. Tavasztól csatlakoznak hozzánk, megígérték. 8)
Benyó nyomdokaiba lép amúgy Gergő, 7 hetes, kinyomja magát, hasról hátra fordul. :shock:
Cuki tejfel szőke. Meg is dajkálhattam. :wink:

Ja igen, Vuka, Ti hová jártok baba-mama klubba? És masszázsra jártatok?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Beni nagyon tündéri ahogy tud aludni, már tegnap is jót mosolyogtam, hogy az ágyról lepottyanva tovább aludt! :shock: :lol: :lol: :lol:

Kép
sasha
 
 


Látom nagyon nőcis témák vannak! :)

Háát Gabuska én is kétszer voltam fodrásznál életemben... :) egyszer középiskolában... másodszor az esküvőmön... ja nem akkor háromszor,mert volt egy próbafrizura is! :) de a műtermi fotózáshoz már magam készítettem a kontyot! :)

A szemöldök tetoválás,kiszedés nekem nagyon nem tetszik... szerintem a természet sokkal szebbet produkál... unokatesóm feleségének is gyönyörű összenőtt szemöldöke volt és valami rémesen megritkíttatta... :( én már csak ilyen fura szerzet vagyok! :)



Kormi
Nagyon aranyos a kép... tiszta nagyfiad! :)

Sasha
ezta rémületet már hallottam...Tüncike a gondolkodás ukrinbenedekje... és még énekel is ...rémes... :(

Natasa
Én is ma akartam nektek lefotózni, hogy nálunk virágoznak a fák... de sajnos kifogyott az elem... :(


Most egy kicsit visszaolvastam... és nyanyóka köszöni a bókokat... olyan kedveseket írtatok

ezért...
Kép


Jó éjjt megyek mert félek nyűgös éjjszaka lesz... olyan nehezen aludt el... forgolódott nyafogott
Ma kapott első alkalommal túrót, és lehet egy kicsit sok volt... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


No jó estét.

Képzeljétek még csak most tudtam Áduszt letenni. Igaz nem sokat sírt és már aludt is. Ma voltunk játszóban délelőtt. Olyan jó volt, hogy csak öt gyerek volt köztük Ádusz és Sziszkó!

Én utálom a fehér függönyöket. Ezért mindenhól színes függöynök vannak. A konyhában vajszínű. Marha drága volt. Sötétítő nincs az utcáról nem látni be. :lol: A reluxa meg nem sokat ér. :cry:

lelkem mélyén kozmetikusnak készültem így arra nem szorulok, de nincs időm vacakolni itthon.

A szem tetkó annyira nem fájdalmas. Csak gáz ha nemjól sikerül és három napig napszemüvegben kell járni és állanóan kenegetni. És nagyon csúnya amikor hegesedik.

Sasha nagyon jó lehet, hogy nincsennek gyerkőcök és nyugi van. tessék szépülni.

Kép
vanília
 
 


Sasha,
semmi bajom a bőrradírral, csak nekem kimaradt. Ez is. Pedig lehet, hogy rámférne. :oops:
A szemöldökkel meg úgy vagyok, hogy még sosem láttam annyira borzalmasat, hogy megjegyezzem magamnak, na, erre a nőre ráférne egy tépkedés. Sztem a sűrű szemöldök nem csúnya. Még Kiszel Tündié sem. :lol: De aki így gondolja, és ritkítja, semmit nem von le az értékéből nálam, egyszerűen csak nekem eszembe sem jut ilyesmivel foglalkozni. Amire én ugrok, az az, ha valakinek fényes nappal úgy néz ki a haja, mint aki most kelt ki az ágyból. Persze, van, hogy összefújja a szél, meg a huzat a metróban, az más. De vannak azok a frizkók, amik direkt néznek ki úgy, mintha hetek óta haragban lenne a tulajdonosa a fésűjével. Jujfuj.

Ilba,
miért van ilyen nagy hálózsák Benicseken?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A retro emil annyira nem is retro. Anyukám nagy lelkesen hordja haza a Kockásfülű nyulat, a Futrinka utcát, a Mazsola és Tádé Dvd-ket. Annyira jó nézni őket. Imádom. :lol:

Fincsi kölesgolyót eszegetem. :lol:

Kép
vanília
 
 


ohhh, micsoda téma....Mancs nem is tudja, milyen szellemet szabadított ki a palackból.
nekem volt szájtetkóm, de elbénázta a kozmetikus, és nem olyan formára gyártotta, amit én kértem, hanem olyanra, mint amilyen a szám alakja (és mivel vastag, az alsóajkamat kissé vékonyabbra szerettem volna)... aztán lekopott, és nem újíttattam meg.
Ha valaki mégsem aludt nyugalmasan a tegnapi Gabus infók után, mert ez a száj-hír még hiányzott neki az ismeretanyagából, akkor ma éjjel már biztos okkké lesz minden...
csak Natasa kér lakkokat? senkitöbbet?

Kép Kép
coolasa
 
 


Sasha, nekem fejben is 5000 jött ki, és nem látom be, számológéppel mért volna más.... heeeeelp (a többire helyesen "tippeltem", mielőtt nagyon elkezdenél sajnálni) :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sasha, nekem fejben is 5000 jött ki, és nem látom be, számológéppel mért volna más.... heeeeelp (a többire helyesen "tippeltem", mielőtt nagyon elkezdenél sajnálni) :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mariann,
meg sem említed a nap fénypontját, amikor 3 és fél mondat erejéig találkoztunk a Spar előtt?
Megbütyköltem az overáll cippzárját ám! :wink: Amúgy Ádiénak rohadt jó színe van, nagyon szép kék!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jaj Gabus, hát azért alszik Beni nagy hálózsákban, mert a kicsiben kényelmetlenül feszeng. Mint a múltkor éjjel is, tudooooood. Ha így folytatod, morcos arcokat fogsz kapni a szkájpon... (nem tudok elszakadni a témától, sajnálom, te viszont tegnap reklámokat dalolásztál, így még mindig én vagyok a kevésbé veszélyes..)

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabi,
annyira nem nagy, fel vannak a lábai húzva. Azt hiszem 104-es. A kisebben nem tud jól aludni.
Meg a Brendonban nekem anno aszonták, hogy zsákból kb. 2 számmal kell nagyobb. Beni most 86-92-es cuccokban nyomul. :)

Cool,
szerintem az én körmöm életemben ha 5x ki volt lakkozva. A kézilabdához nem illett. :D
És nekem csak az igényes lakkos tecc, ami már kopik, az szörnyűűűű. Így inkább hanyagolom most is, nem lenne nekem erre időm, türelmem. :oops:

Én licsit ettem. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, az hagyján, hogy lakkozni nem lakkozol, de még emailen a cv-ddel is lógsz, nem is beszélve az anyai ág családneveivel....hogy mindez hogyan jön a lakktémmához, ne kérdezd...

Kép Kép
coolasa
 
 


:D :D :D
Hát holnapig tuti lógni fogok, ilyen izgalmas dolgokba én ma már nem fogok bele. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool nem lelem a linket. :cry:

Kép
vanília
 
 


Ilba,
Livi gutaütést kapna, ha csak 1 számmal is nagyobb lenne a hálózsákja. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


No jó éjt! Nagy a csend babaneten. :lol:

Kép
vanília
 
 


Zsófi is most feküdt le :shock:
Egyszer már letettem, de nem akart aludni.
Kihoztuk a nappaliba, persze mindent szétrámolt :twisted:

Én még nem vagyok álmos :roll:

Hogy hozzá szóljak a kozmetikus témához :lol:
Én se sokszor voltam.
Amikor elmentem akkor hetekig vagy hónapokig! látszott a nyomkodás helye.
Na gondoltam anyádnak csinálj ilyet :lol:
Maszirozást azt elviselném, de azért meg olyan ciki elmenni. Vagy nem? Lehet azért is menni??
A dús szemöldököt azt én is irigylem.
De a tetkó tőlem is távol áll, bármilyen is.
Mondjuk jó lenne ha reggel nem ezekkel kéne kezdeni, de azért inkább szánok 5 percet rá a tetkó helyett.
Meg öreg korukban hogy fognak kinézni akiknek a hasukon vagy seggüknél van tetkó? :lol: :lol: :lol:

Hátha így haladunk a hideggel Zsófinak is kell vennem egy csizmit.
Csakis csecsét
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mi 90-es hálózsákban alszunk.
Zsófi nagyon szereti (meg én is) :lol: nyugodtan alszom, hogy nem kell takargatni.
Reggel mikor felkel úgy kavar benne, hogy csak na :lol:

Natasa,
http://www.csokonaimk.hu/kozak/index.htm
lesz gyönyfűzés meg ilyenek, már nagyon várom :D

Képzeld Gabi, tegnap nem mostunk hajat :lol:
De mamár kellett :twisted:

Kép

Kép
sajtine
 
 


jó éccakát

Kép

Kép
sajtine
 
 


Helló!

ESIK A HÓÓÓÓÓÓÓ!!!! :lol:
Ha nem veszett volna oda az összes jó kis képecském (Cool, a hastáncos is :cry: ) akkor most kapnátok táncikáló hóembert.

Remélem Beni orra megálljt parancsol a sárga szőrnynek :shock: :D és mehetünk szánkózni. Síoveráll mondjuk csak hétfőre lesz meg (ennyi pénzért még 3 napig is tart a zippzárcsere :? ), de megoldjuk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó reggelt,

Ilba, Bence ugyanilyen pózban alszik, szinte mindig. :) Annyira édes. Mármint Beni. Persze Bence is. :wink:

Az én bőröm biztos az allergiák miatt, de akkor lesz ronda, ragyás, amikor rákenek valamit, bármit, szóval nálam mindenfajta beavatkozás kizárt. Na jó, szemöldök igazítás játszik, de csak minimálisan, a tetkós dolgokat nem csípem. Szóval kozmetikusnál utoljára kamasz koromban jártam, de akkor engem is úgy elintézett, hogy többet aztán nem mentem, és hasonlót gondoltam, mint Sajti. :roll:

Cool, nekem nem kell lakk, én soha nem tudom megcsinálni a körmömet, meg hát nem is nagy, és mindig össze-vissza kenem, szóval béna vagyok ehhez.... :?

Vuka, köszi a mailt, bár még nem kaptam, de majd várom, mindent írj le Pátyról. :) Pl. azt is, hogy szerinted hol érdemes most telkeket nézni (mi nagyon nem szeretjük az új osztású, fátlan, kockatelkekegymásmellett részeket)

Natasa, még semmi nem dőlt el, most arra is körbe nézünk, a telek árak jóval barátságosabbak, mint eddig bárhol. De azért Gödöllő nekem a kedvencem. :)

Tegnap délután Bence 39 fokos lázzal ébredt :( , lement a Nurofenre, éjszaka jól aludt, reggel újra lázas volt, most a Nurofenre megint lement. Semmi más jel.....remélem nem megint fül lesz, mert azt naon nem szeretném..........amúgy is tököm tele a hülye betegségekkel..... :roll:

Na pussz, kész a melegszendó :)
Vendég
 


Kozmi: ha jó kozmetikushoz megy az ember, akkor nem szabad, hogy látszódjon a nyomik helye. Nem túlzás, engem 4 hetente 2 órát nyomkod az enyém, picit piros, de mire hazaérek a nyugtató korrektor teljesen leviszi azt is.
Ja és én is olyan bőröcskét szeretnék, amivel nem kéne ennyit járni ...

Benyófinak is jobbulást!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó reggelt!

nagy a hír nálunk!!! Gergő eszik. Nem is akarom elhinni, igaz még csak a 3. napja, de már tegnap vacsorára lement 220 ml főzi, ma tejpép reggelre, tegnap ebédre az én sűrű levesemből egy csomó. Most nem részletezem miért, majd egyszer elmesélem, de úgy tűnt most jött el az idő hogy ha kicsit erőszakkal is de etessem. Van az elején egy 5 perces bömbi meg lefogás meg részemről ordibálás :D (pl. pénteken még ez sem volt, amikor itt volt Bubek meg Marci) de aztán mint a kisangyal. igaz hogy közben a garázskaput nyitogatja a távirányítóval (mit gondolhatnak a szomszédok?) meg nem az asztalnál, hanem a konyhapulton de akkor is ESZIK!! JUHHHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!

Cool:
vettem Bulletjét, meg Wasa kenyeret és azt eszem. Miután mindenki fogyózik Gabust meg Coolt kivéve, gondoltam nehogy mán a legdagibb lemaradjon :D
Amúgy számold csak ki géppel, nem annyi lesz :lol: :lol:

Ilba:
szuper a leesős kép is meg az alvós is. Hányszor ébred Beni mostanság este?

Fodrász-kozmetikus:
Hát én bizony rászorulok mindkettőre. Hihetetlen idióta hajam van, ami kb. 20-23 éves korom óta nem tud megnőni hogy ne kelljen fodrászhoz menni frizurát vágni, mert ahogy eléri a vállam, nem esik le ahogy egy hajhozz illik, hanem sprőd seprűkócként eláll a hátamtól, nagyon vicces. A szemöldökömről ne beszéljünk inkább, Gabi te még ilyen nem láttál szerintem :P
A kozmetikai tetkón már én is gondolkodtam.

Natasa:
van olyan szájtetkó, ami nem kontúr hanem egy enyhe természetes árnyalatúra satírozzák a szájat, ahhoz meg nem kell rúzs. Na nekem olyan kéne.

Most hirtelen más nem jut eszembe, visszaolvasok.

ja igen: persze ma reggel a távirányítóját a garázskapunak belenyomta a tejpépbe :lol: gondolhatjátok apa mit szólt :lol:
Vendég
 


Sajti:
de van olyan, hogy csak masszír, a jó kozmetikus azt csinálja, amit a vendég rendel. én is szoktam olyat, imádom
Vendég
 


Tücsiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!
Na látod! Hurrááá!!!! A módszer meg kit érdekel. :lol: Nagyon-nagyon örülök. :)

Viszont valamit félreértettél. ÉN NEM FOGYÓZOM, SŐT, ZABÁLOK!!!
Majd ha már nem lesz szopi (és nem tudom erre fogni. :D )

Ja igen, Sajti, ahogy Tücs is írja, naná, hogy van csak masszír, csudajól ellazít, még a nyakad, vállad is beleveszik. Hmmm. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Tücsííííííí, juhhhhhhhhééééééééééééé! Örülök veled! :) :)

CSAJOK! FELHÍVÁS!

Mára van négy színházjegy, este 7 órakor, amit szívesen odaadok, akinek kell. Mi sajnos Bence láza miatt nem merünk elmenni, így szívesen felajánlanám.

Katona József színház: Médeia

Sok-sok díjat nyert a darab, állítólag nagyon jó. Ha valakit érdekel, írjon.
Vendég
 


Tücsi
tejpépes távirányító... :lol: ez még a hozzátáplálás része? vagy már egyszerűen mindenevők vagytok! :)

Eszti
Kislurkónak jobbulást! :( mi még nem voltunk lázasak eddig csak hőemelkedése volt manónak!

Ilba
Itt Kőbányán szinte semmi nem maradt a hóból... :( pedig már úgy vártam... le kellene fotóznom a havas virágzó fácskát... amíg nem olvad le róla teljesen... de úgy el vagyok maradva kép letöltésekkel... már mind három kártya tele van + a gép is így ki kell írni egy csomó meló... pedig még egy csomó képpel tartozom...
A ti képeteket arra gondoltam inkább kiírom Cd-re és odaadom... mert valahogy nem jön össze ez az elküldés...


Gabus
Az én hajzatomtól szerintem rosszul lennél! :) Van, hogy olyan kócos, hogy alig bírom kifésülni... ilyenkor egy kicsit meg is csappan a hajállományom... :( :)


Fogyókúrás beszámolóm örömteli hírei:
Ma reggeli méricke eredménye: 67 kiló
Ez eddig 21 nap alatt 5 kiló mínusz... :)

Lassan de biztosan haladok! :)
Csak az a baj, hogy nem sok időm lesz kiélvezni az eredményét.... ugyanis ha csak két évet akarunk a gyerkők között, a nyáron bele kell húzni! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok,

Tücsi, gratula az evéshez :lol:

Én több kozmetikusnál voltam és másiknál is előfordult, hogy meglátszott sokáig.
Szóval a hiba az én bőrömben van :roll:

Egy olyan maszirozás mennyibe kerül? Csak kb., mert tudom, hogy változóak az árak.

Mikor lesz a következő talicska??????

Délután megyünk sógornőmékhez tuppenware (ha jól írtam) bemutatóra.

csóközön :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Coolasa!

Igen tudom, nekem is 5000 jött ki, és még másodjára is. Aztán rájöttem, hogy a 40, 30, 20, 10 az csak 100 és nem 1000. csak mivel felváltva volt :

1000
40
1000
30
1000
20
1000
10

így kicsit becsapta az agyad és hozzáraktál mindegyik 10-es számjegyhez mégegy 0-át... pedig ténylegy csak 4100 :wink:

Kép
sasha
 
 


Tücsi, Sasha.... most már nekem is 4100 jön ki!!! fejben is márminthogy.... szerencse, hogy jogász lettem és nem bolti pénztáros, hihi.

Tücsi gratulálok az evéshez!!! Ilba, a tiédhez is 8)

Nekem is fiatal koromban huh de elképesztő volt a bőröm kozmetikus után, manapság meg a félévente egyszerinél (sokkal gyakrabban kellene mennem, mert iszonyú száraz a bőröm) ahogy kilépek a kozmetikából már nem látszik semmi. Ez nálam azért van, mert eleinte, tízenévesen még gőzölős eljárással készítették fel az arcot a legtöbb kozmetikában a kezelésre, ami az én bőrömet pl borzasztóan megviselte. Ma meg az iontoforézis külsérelmi nyomok nélkül is hat. Sajti, már hogy lenne ciki masszázsra menni? Bár én eddig mindig csak a kezeléssel együtt kaptam a végén egy kb 20-25 perces masszírt, de ha az ember csak erre jelentkezik be, szerintem az igazán elegáns, és olyan luxus-szagú, mivel azt jelzi, hogy nem csak a tűzoltásjellegű kezelés melléktermékeként jutalmazza meg a bőrét (kelet európai mentalitás), hanem tényleg szán magára és a kellemes közérzetre... Én kezelésért kb 5e fölött valamivel szoktam fizetni, mondjuk legyen 6e, mert az idei árakat még nem tapasztaltam meg, ebből a masszír idő és energia arányosan nem lehet több, mint 2000-2500 ft......

Kép Kép
coolasa
 
 


Hali!

vérszemet kaptam, és ma a mi zöldbabfőzinket adtam neki :D egy kicsit csodálkozott hogy mitől olyan ménkű fokhagymás meg borsos, néha kicsit öklendezett is, de csak lecsúszott majdnem 3 dl. Sajna az oldalas hozzá nem lett kész, még mindig sül, csak a lóhalálában készült főzelék. Marha éhes volt. Úgy tűnik az első adag nagyobb mennyiségű kaja kitágította a gyomrot, legalábbis csak remélni merem. El sem tudom mondani, micsoda boldogság van rajtam :D igaz hogy kaja közben Rippel fivéreket jáccunk (felmászik a fejemre, én meg csak a kezét fogom :D :D ) de egyszer majd csak megtanul kultúráltan kajolni..... legalább 20 éves koráig illik igaz? :D

Jumam:
szerintem Julcsi meg Dada tökre hasonlítanak egymásra. Ja igen e-mail, Te egy hős vagy, őszinte elismerésem. :lol:

Sasha:
csak egy ötlet, ha a párod nem nagyon vehető a függönyözésre. Ha van régi már nem használatos lepedőd batikold be (tudod össze vissza bekötözni spárgával és ruhafestékkel megfesteni) neked biztos vannak nagy vájlingjaid (milyen idióta szó ez) Utána meg már csak egy icipici dolog van, összevarrni méretre. Hidd el nagyon impozáns látványt nyújt.
Mi is vagy 1,5 hónapig függöny nélkül voltunk, tudom a különbséget, egész más a lakás hangulata. Nincs após, vagy valaki aki megcsinálná a karnist? Vagy ki lehet próbálni a vitrázsrudat is, ahhoz nem kell karnist, azt az ablakra te is fel tudod szögelni vagy csavarozni. Bár az inkább konyhába vagy fürdőbe való.

Ilba:
szerintem ami nálad zabálásnak minősül, az nálam a visszafogott csipegetés. Többet eszem a 182 cm-es páromnál :oops:
Vendég
 


Tücsi!

Ez fantasztikus, hogy eszik a Gergő!!!! Veled örülök én is, már akartam írni az előbb, csak az enyim Gergő felébredt, de már alszik is... szóval nagyon örülök!

És mi lehetett a baj, hogy nem evett?

Coolasa!
Hát ez is olyan agybecsapós számolás volt! De engem mindegyik becsapott... :roll: az utolsót kivéve...

Kép
sasha
 
 


Tücsimami
Nem semmi mennyiséget benyomott! :)
Áron szinte semmit nem eszik rajtam kívül... félek az erőltetés hibájába esem és csak egyre rosszabb lesz... :(
Pedig ma is olyan finomat csináltam neki sültalmát csirkemellel (a sültalmát imádja ezért megpróbáltam hátha) amúgy is ma konyhatündér voltam... főztem leves... boros-tejfölös csirkét krumplipürével salátával...
A levesből egy kicsit kanalazott meg csipegetett a tányéromból salátát husit hagymát... de nem mérhető mennyiséget...


Eszti
Már akartam kérdezni csak mindig elfelejtem.... hogy te milyen sütőzacsit használsz vagy hogy használod... mert én még nemjártam sikerrel...
Enyém megolvad, megég... aztán meg izgulok, hogy belekerül a kajába... lehet ez nem az én műfajom...


...a másik amit mindig elfelejtek... már biztos ezerszer megbeszéltétek csak nekem eddig nem volt napirenden... a kölesgolyót csináljátok vagy veszitek? miből áll tulajdonképpen a kölesen kívül? Kölespelyhet vettem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?