Új privát üzeneted érkezett!

Ezt übereljétek alvás fotókkal :lol:
Láttuk, hogy Beni hogy kikészítette Livit, na de Livi mit tett!!! :D
A fiam leesett az ágyról és most a földön alszik tovább. :shock:

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, háááát, most bebizonyítottad hogy a "hallgattassék meg a másik fél is" elv milyen fontos. Pedig Livicseket már kishíján elkezdtük sajnálni... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Hellósztok,

Jucus, hááát, gratulálok, olyan szépek vagytok! :)

Natasa, Gabus, mi is hasonlóképpen pisilgetünk. :)

Klikkes képek is aranyosak, a feliratokért külön érdemjegy! :)

Az hagyján, hogy Gabinak is vannak 7-18 kg-os Pampers pelusai, de nekem is van, egy bontatlan Jumbo csomag és még külön kb. 15 db. Benyó is érzékeny lett erre, most a Libero up&go-ja megy, az nem szorítja a hasát, így nem irritálja. :roll:
Szóval én is felajánlom, sok helyet foglal. Már kétszer megpróbáltam, hogy hátha mégsem a pelenka miatt, de mindig kiderült, hogy amiatt lesz piros a pocija. :x

Natasa, nálam a fogyókúra viszonylag erőteljesnek mondható, délig csak egy tejeskávé, ebédre valami meleg, aztán délután egy kis gyümölcs és sajt, vagy joghurt, és ennyi. Meg sok folyadék. Néha délelőtt müzli, vagy amit találok, paprika, meg ami nem hízlal. Ma délután meggyszószoztam, de ez édesítővel volt csinálva. Hát kb. így. Én csak így tudom, sajna, nem vagyok képes lájtosan, olyan Diás módszerrel, hogy napi 2000 kalóriával fogyjak. Nekem muszáj, hogy lássam egy pár héten belül az eredményt, különben elveszítem a türelmemet és feleslegesnek érzem, abbahagyom. Fogytam már egyszer ezzel a módszeremmel 17 kilót. És tartósan, mert amíg terhes lettem, megtartottam a súlyt, kb. 7 éven keresztül.

Nálunk most megy a mesélés ezerrel, imádja a könyveit. Már mutagatja az állatokat, tök sokat felismer. És ilyen piciket is, mint a bogár, kukac, vagy mint a tojás. :roll:

És már tudja, hol van az orrom, a szám, a szemem, imádja, ha söpröm az ujjait a szempillámmal. :lol:

És ha megkérdezem, hogy hol az óra, akkor lelkesen mutogat az orromra. 8)

A gombok nálunk is elsőszámú kedvencek. És ha mesélek a könyvből, amiben egy cica játszik a gombolyaggal, akkor is lelkesen mutogat a nadrág gombjára.

Nahh, ennyit az áradozásomról.

Puszi
Vendég
 

 
 

Multinacionális cég leányvállalatainak alkalmazottai egy meetingen
beszélgetnek:

Angol alkalmazott:
A munka utáni prémiumomból elvittem a családot Hawaiira, kifizettem a kocsim részleteiből a hátralékot, a maradékot pedig lekötöttem a bankban.

Német alkalmazott:
Hasonlóan voltan én is, mi elmentünk a Kanári-szigetekre, vettem egy új kocsit, a maradékot pedig félretettem a gyerek egyetemi éveire.

Magyar alkalmazott:
Én vettem egy pulóvert.

Angol és a német:
És a maradék?

Magyar:
Azt kipótolták anyámék.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Peszti, mielőtt pelenka nagyhatalom lennék arra buzdítalak, hogy ha bontatlan a csomag, rakd fel a teszveszre vagy a vaterára, biztos elviszi valaki!

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, de én kedves vagyok, és nincs kedvem maceráskodni a teszveszen, meg szeretlek titeket.....ahhhhh, szememben mindjárt könnycsepp..... :lol: 8)
Vendég
 


Eszti, én, a kőszikla is elérzékenyültem egy pillanatra, ha ez megnyugtat.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Gyerkemnek sikerült úgy lebüfiznie a teganp vett overálját, hogy most a mosógépbe van. Olyan büdi lett. :lol: Fújj
Most alszik megint nemlesz lefekvés tíz előtt.

Ilba köszi a szandikat, majdcsak eljut hozzám is. Úgy látom Beni nem tud nagyot esni. :lol:

Kép
vanília
 
 


Mariann,
lehet, hogy nem adjuk vissza, mert Livi 3/4-ed órán keresztül játszott vele. :lol: Egymás mellé tette az övével és felváltva mutogatott rájuk, nekem meg mondanom kellett, hogy Ádámé - Livié. Aztán meg próbálta felvenni. De már elraktam, nehogy kárt tegyen benne. :wink:
Mentek holnap a bölcsibe? Lehet, hogy lemegyünk mi is.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti, reménykedtem, hogy ha már futkosásban Bence lehagyta Szonját akkor legalább inteligenciában hagyja kitünni, de látom abban viszont rém párhuzamosan futnak :)
Én lafáradtam :( Szonja délután nem aludt és nem mutatja az álmosság egy picinyke jelét sem. Minden szétszedet, sikerült (persze véletlenül) a lezárt telefont élesíteni és felhívni vele egy ismerőst. Még szerencse, hogy meghallottam a hallózást! Meg Szonjánál is a könyvek! Ő a katicát meg a csigát szereti, mert azoknál dalocska is következik (én énekelek :oops: ). Ja meg a zümi, mert arra mutogatunk.
Hát, én passzolok, mert nálunk kimondottan a Liberó megy meg néha kipróbálásra a BabyLove, azzal is elégedett vagyok, bár inkább a popsitörlője. Pampers popsitörlőből sikerült venni 4-et egyben és már nagyon várjuk Szonjaapával együtt, hogy elfogyjon, mert egyikünk sem szereti. Sem az anyagát, sem az illatát :?
Vanília, nem baj, csak folt ne maradjon utána!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kopp-kopp.
Van itt valaki? :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én is ezt kérdezem!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba, vagyok.
Átmentem nokinagyszülőkhöz megnézni a kézilabdát, lehet, hogy nem kellett volna, mert így delejes pillantásommal blokkoltam a magyar csapat összteljesítményét.
aztán most néztem egy kis férfi egyes műkorcsolyát, amiről Nokipapa röviden úgy összegezte véleményét, hogy "semmi bajom a homoszekszuális fiúcskákkal, de mért korcsolyáznak folyton?". :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa, a pampers popsitörlőből nekem csak egyet sikerült vennem, de lélegzetvisszafojtva vártam a végét. Száraz vacak, sprőd állaggal felturbózva. Na, most akkor ezt jól megbeszéltük, mint ahogy a reklámok szerint nekünk, háziasszonyoknak legújabb kosztümükben hajolgatva a toalett fölé kell megvitatnunk vérkomoly ábrázattal az ilyesmit..

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabi,
jó az új avatar!

Cool,
:D
Mire most odakapcsoltam már vége. Nyert Tomas?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, második lett a kis szolid-sminkű védencetek :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Gyereket betettem aludni. Délután aludt egy órát. Nos utánna olyan hisztéria volt. Ütött-vágott mindent. Bömbölt mindenért. :cry:

Gabi szerintem megyünk bölcsibe. Legalábbis tervezem had fáradjon.

Kép
vanília
 
 


[quote="coolasa"]I írta:coolasalba, második lett a kis szolid-sminkű védencetek :wink:


Ja, én nem láttam semennyit a versenyből, csak Natasa hsz-ban tetszett a neve. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én szeretem a műkorcsolyát!! És bírom a meleg pasikat is.
Csak apa magasröptű Fábryt nézi.

Popsitörlőből én a Rossmannosat szeretem meg a zöld csíkos Johnsonst.

Kép
vanília
 
 


Popsitörlő: én a nem zöld csíkos Johnson's-t szeretem (gentle care?) és az elmenős tatyóban meg Pampers Sensitive van, mert az jó nedves, a kakát is letörli jól.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Pelenka: rossmann, Libero
Popsitörlő: zöld csíkos Johnson's. A rossmannosnak olyan erős az illata, hogy hetekig viszket az orrom, pamperst még Livi újszülött korában ejtetük, már nem emlékszem miért
Meleg pasik: hajrá, csak otthon
Fábry: szeressük
Műkorcsolya: régebben szerettem, de már unom

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ejtettük

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ugye mostmár nyugodtan alszotok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


1700 kilóméter, Alaszkában, kutyaszánnal, 9 nap alatt? Ne etess, én ott voltam Albertville-ben a téli olimpián '92-ben, tudom mit jelent! A Szőke föltette a világhálóra, letöltheted!

Ez Livi kedvenc reklámja.

Most már még nyugodtabban alszotok.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Amúgy jól vagyok.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska:)
Valóban :twisted: :wink: :lol:
Imádlak:)

Kép
sasha
 
 


Most már Gabus tényleg jól alszom. De nem tudom a lábod nagyságát. Ez még hiányzik nekem.
:lol:

Most má megyek aludni. Jó éjt!

Kép
vanília
 
 


Apa csak azt nem érti Livi kedvenc reklámjában, hogy '92-ben nyári olimpia volt, szóval miről is beszél tulajdonképpen.
Petra kedvence egyébként a Supradines reklám, amint meghallja a zenéjét, elkezd táncolni rá.

Na nálunk mindenkit bealtattam, Petra a szobájában, apa a hálóban, húgom pedig a nappaliban alszik, csak én nem tudok még nyugovóra térni.

Petrának ma egész jó napja volt. Fél 8-kor a reggelivel még kapott egy adag Panadolt és amikor fél 11-kor felkelt már semmi baja nem volt. Az éjszaka is jó volt, csak az az egy éjféli kicsi ébredése volt. Kíváncsi leszek a maira, mert nehezen ment a bealtatás.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Hé, srácok!
Itt az új zacsi, ropogós, friss Pomber maci,
ez ám a finom krumpli cseeeeeemeeeeeeeege.

Ez is a kedvenc reklámja.

Meg a Sharidon, amiben az ovisok trombitálnak.
És a Milka, amikor a maci viszi a hátán a nemtommilyen állatot és csúsznak le a dombról, közben egy fiú és egy lány fekszenek egy szekéren.
És imádja az időjárás-jelentést, a közlekedési híreket a sok egymást keresztező színes vonal miatt, és minden műsor végét, amikor mennek felfelé a feliratok. És mikor a műsorok végén elköszön a műsorvezető integet neki.
Aztán, ha már mindezeket unja, kikapcsolja a tévét.

Mostmár megyek aludni, mielőtt kitiltotok innen.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vanília ha jól emlékszem 42-es bakancsot hord Gabus. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


igenigen Vuka, abban szokott kíméletlenül pogózni....

Kép Kép
coolasa
 
 


Vuka,
Petrának is olvasd fel, amit írtam, hogy ő is nyugodtan aludjon.

Sztem a Badár Sándor bácsi direkt mondja rosszul, mer ő humoros ember. Mint a Fábry (Mariann :twisted:). Az egész reklám egy hülyeség, mert bizti nem is volt ott semmilyen olimpián.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


34/35

Ez nem az IQ-m, a lábméretem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sasha,
kölcsönös. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A 4000-dik hsz-re hajtok.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jucus!!!

Nagyon örülök, hogy végre megszületett a várva várt 4. csemete! Halvány (szinte már rikító) sárga színem lett hirtelen, mikor újabb kislány érkezett hozzátok, de szívből örülök nektek!
Méghogy elismerés, inkább Neked! Negyedik babát úgy bevállalni, hogy még az előző is kisbaba! Na az a nemsemmi! Egyébként nehéznek nehéz csakhát ha belegondolok, hogy pár anyuka itt a bneten 4-5 gyerekkel rendelkezik és többet vannak itt a neten, mint én és általában minden nap van főtt étel és rendesen ki van takarítva, akkor gondolkodom el, hogy vajon hogy is csinálják és ahhoz képest akkor mi ez a 3 gyerek?! Nem tudom nézted-e mostanában a fényképeket, mert raktam fel egy olyat is amin a Gergő hasonti fele kőkeményen szutykos. Szegény gyerek, még nincs 10 hónapos és már koszos... Szóval megismétlődni látszott a dolog csak marcipán nélkül. Na az már gáz.


Valami még tetszett.... illetve minden, csak valamire reagálni szerettem volna. De sajna valahogy nem fog az agyam.

Erről jut eszembe. Vacsoráztunk, Gergő mellettem ült az etetőszékében. Párom velem szemben. Gergi nyafizott. Gondoltam adok neki inni és közben iszom én is, hiszen két kezem van. Aztán valami nem stimmelt, mert valahogy nem illett a számba a cumisüveg és a Gergő szájánál is furcsán állt a kólával teli pohár.... :oops: Megcseréltem véletlen. De azért a művelet nem sikerült, még idejében felfedeztem a hibát :P A párom olyan csúnyán nézett rám, hogy mit művelek, azt hitte direkt csinálom... Nem haragszom rá, fáradt volt, rajta így jön ki. Humorérzék zéró. Persze én meg szakadtam a röhögéstől, de csak diszkréten. :twisted:

Kép
sasha
 
 


Sziasztok, holnaptól hétfőig igazoltan leszek távol. Megyünk Kolpingba. Most ún. bioházban leszünk, 40 nm-es kis tetőteres házikóban, össz 7en. Így már jóval olcsóbb, mint a szobák. Majd csinálok jó sok fényképet!

Kis fáziskéséssel, de próbálok én is szólni az előző napok témáihoz …

Bubek, még a 35 feletti szüléshez: nekem már mindehová 36ot írtak, Julcsinál. Fizetős Down szűrésen(négy markeres, anyai vérből) már Danival is voltam, én nem féltem, hogy baja lesz, csak Jupap nagyon, valószínűleg azért mert van a környezetünkben egy Down kisfiú. Julcsival meg azért mentem főleg, hogy kivédjem a hasbaszúrásra (magzatvíz-minta végel) vonatkozó javaslatokat. Így még az afp-t (ami egyébként semmit sem ér) is megúsztam. Meg ennyi gyerek után (van még kettő, akiknek genetikailag én vagyon az anyjuk-bővebben emailben akit érdekel) nem izgultam.

Én 18 évesen 55 kg voltam. Aztán szép lassan, 60 lettem, Zsozsó után még megint voltam annyi (terhesen kb 80) Danival kb 90 körülig híztam, onnan már csak a 70-re tudtam visszamenni. Ez a minimum most is, csak még van addig 10 kg :(

Hurrá, MAJDNEM mindenkitől befutottak a képek (köszi Mamac!!)!! Ill. Jucuséktól nem, de elfogadom az igazolást, az övékét le tudom tölteni a képtárról ahol most Borit megmutatta.
Sasha nem hajlandó küldeni… biztos csak Gabust imádja , :wink: engem meg utál hihihi. Akkor küldjél Gabusnak és majd elkérem tőle :wink: De ha meggondolnád magad, : jumami@gmail.com
Képeket várok a gyerkőcökről. + egyet veled HALLOD SASHA!!!????
jumam
 
 


Gabus!

Amilyen sűrűn jövök, még le is hagysz hsz számban.... pedig aztán régóta nyűvöm a bnetet.

Kép
sasha
 
 


gabus, még ma el akarod érni a 4000-et?? :D
jumam
 
 


Jumam, szted van valami, ami apró betűs és nem érdekel mindenkit?
Kezdheted küldeni az e-maileket. :lol:

(Persze csak ha tényleg nem túl bizalmas.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam irigy vagyok a Kolping miatt, tök jó! Érezzétek jól magatokat!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja és Julcsi tegnap felállt, úgy, hogy belém kapaszkodott és felhúzta magát. kb 3/4 óráig ezt csinálta. De mára elfelejtette... :shock: én meg nem juttattam eszébe.

A barátokköztből van most valaki aki terhes, de nagyon?? Múlt pénteken a corában láttam a feketehajú színésznőt, nem jut most eszembe a neve, talán a Miklósnak volt a felesége. És van már egy 3 év körüli lánya. Bocs ha hülyeségeket írtam, de nagyon kevés részt láttam :oops: :wink:
jumam
 
 


Neeeeeeem!

Viszont már van PhotoShop-om! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam!

Azt hittem el tudom silabizálni a dolgot, tudod, mint a kisdiák az osztályteremben. Ha elég mélyre csúszik a padban, és hallgat és fel se néz, akkor esetleg nem hívják felelni... pedig DE.

Rendben van erőt veszek magamon és kikutatok pár képet. Egyébként egyszer már megcsináltam, csak 10 percig csatolt egy képet az fw (valami kínja volt), de tovább nem vártam, hanem csak bezártam. A képek azóta várnak. DE most remélhetőleg lesz időm mindnre, mert ma apukám elvitte a Danit, és holnap Gabi is megy el, ő a Csabi szüleihez. EGYGYEREKES leszek vasárnapig, ha nem jön közbe valami.

Kép
sasha
 
 


Jumam BK-ban már meg is szült, ezek szerint az életben még egyben vannak. :shock:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jumam, aha tehes, de nagyon, és minden stimmel, amit írtál.

Jó kolpingolást!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sasha akkor pihend ki magad rendesen ám! :wink:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba: ágyrólleesős Beni :D :D :D

Kicsinyítek képeket, hogy nehogy elfelejtsetek minket addig.
jumam
 
 


Én az 500-ra hajtok :wink:
jumam
 
 


Vuka,
azért fekszik mindig felhúzott térdekkel a kórházi ágyon, hogy ne látszódjon a pocakja. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?