Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ideértem én is.
Annyit írtatok, hogy mire végig olvastam és írni kezdtem volna, Nati mindig felébredt.
Pedig nagyon jó kis témák kerültek szóba!

Rólunk.
Nati két napja nem lázas, mégcsak hőemelkedése sincs, cserébe viszont iszonyúan köhög és taknyol is.
Azt hiszem erre az állapotra mondják, hogy taknya-nyála egybefolyik. Már bocsánat...
Éjszakánként velem alszik, miután első éjjel hanyatfekve kezdett hányni, majdnem frászt kaptunk!
Azóta nem hányt szerencsére, de a köhögéstől néha öklendezik.
Jobb, ha ott van a közelemben, gyorsabban tudok segíteni neki, csak épp így én nem alszom szinte semmit az állandó forgolódásától.
Na, mindegy, bízom benne, hogy pár napon belül sokkal jobban lesz!
Sajnos végképp leszokott a szopizásról! :( Még tegnap is tettem egy próbát, de csak játszott vele, aztán ment a dolgára. :?
Azért örülök, hogy ilyen sokáig sikerült szoptatnom!

Zsuzsa!
Szerettem volna már egy ideje megkérdezni, hogy Julcsika nem szokott vissza a cicizésre? Ne haragudj, ha már volt erről szó! Akkor elkerülte a figyelmem!

Rokica!
Örülök, hogy otthon vagytok végre!:)
És annak is, hogy Zsuzsának jobb az étvágya!
A történtek után én sem vinném bölcsibe!

Barbi!
Mindig olyan jó kis programokat találsz ki a gyerekeknek! :)
Komáromba melyik hotelbe mentek?
Még Nati születése előtt mi is sokszor jártunk ott!

Zsófi!
Gergőnek mi is boldog szülinapot kívánunk! :)

Benianyu!
Küldtem neked pü.-t pár napja. Nem kaptad meg? :oops:

A Gryllus koncert benünket is érdekelne majd! Remélem addig meggyógyul Nati!
Azon a héten kapja a 18 hós oltást. Annak nincsenek mellékhatásai, ugye?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Jesszus, micsoda hibákat vétettem! :oops: :shock:
Nézzétek most el nekem! :?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Szép jó napot!

Szédület mennyit tudtok írni, s meddig tudtok fennt lenni!!!! :) :wink:
Tegnap pihizős napunk volt.
Panni délelőtti alvása alatt szunyáltam egy órácskát :shock: , és vettem egy Nők Lapját-azt olvasgattam
Nagyon szeretem, bár ritkán olvasok mióta Panni megszületett, ha van szabadidőm, akkor ált itt vagyok! :D :D :?
Az újságban többek között a Vekerdy pszichológus válaszol rovatban a szobatisztaság a téma.Az ötödik! :shock: :shock: életévig szerinte minden bepisilést, bekakilást természetesnek kellene tekintenünk., ill.szó szerint idézem"ha mi nem csinálunk gondot a szobatisztaságból, nem lesz gond belőle"!
HÁÁÁT, nemtom....
Tudjátok, Panni 9.5 hónapos korától bilibe kakilt, a kemény széklete miatt-nagyon klasszul működött-egész addig, míg nem kezdtek kibújni az örlőfogak!!!
Panninál ez azt jelenti, hogy két hétig napi 5-6 hasmenéses pelus van!Így bili nuku.
Most nincs fogzás-kemény is a kaki rendesen, előkerült a bili is több-inkább kevesebb sikerrel.
Majd nyáron, bugyiba-amúgy is imád pucér popóval lenni.

Olvastam még a tánc önbizalomnövelő hatásáról, olyan jól megfogalmazták-rögtön Nyúlné jutott eszembe! :wink:

Ill.a védőoltással megelőzhető méhnyakrákról-ami olyan alcímen ment, hogy-"de keveseknek megfizethető-" :( :?


Van egy számomra szomorú esemény is.Pannám múlt péntek óta úgy döntött-NEM KÉRI A SZOPIT! :cry: :cry:
Úgy hiányzik!
Pedig marha érdekes eszmefuttatásokat írtam le magamban terhesen, nagy pocival a szopiról.
Úgy gondoltam, hogy nem fogok görcsölni, ha nem fog menni-nem Panna lesz az első aki tápszeren fog felnőni.
Aztán láttam, hogy mekkora mennyiségeket tudok anyatejügyileg termelni, és mennyire jó dolog a szopi anyának-lányának egyaránt, és tudatosan akartam minnél tovább szoptatni Pannit.15 hónap szép tudom.....

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

 
 

And! De jó, hogy ti is ennyit utaztok! Én se bírok a fenekemen ülni.
:lol: Alig várom, hogy Kristóffal is ki tudjunk mozdulni itthonról.

Nyúlné! Saci is imádja a vécépapírt letekerni. Aztán meg elbújik szégyenében, mert tudja, hogy ezt nem szabad! :D

Duda! Natinak jobbulást! Jesszus, már 18 hós lesz Nati! Hogy repül az idő!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Mivel NŐK vagyunk, így merek Nektek írni egy kérdést(remélem, nem egy hiú, hülye , picsaként fogok lejönni...! :D :oops: )
Tudjátok, mennyire nem vagyok megelégedve a testemmel, főleg mióta meghíztam.
Terhesség előtt viszont egy dologra nagyon büszke voltam-a cickóimra!!!!!! :oops: Se nem kicsik, se nem nagyok, tök feszesek, kerekek voltak!Ki is használtam, nagyon szerettem a dekoltált felsőket, polókat, rucikat!!!Apa nemkülönben! :wink:
Mostmeg....Nagyon ki vannak nyúlva, csúnyák nagyon.Kenem én mellfeszesítővel.....
Szóval azt akarom kérdezni, hogy van még remény, hogy picit pozitív irányba alakulnak?????(tudom, olyanok sose lesznek, mint szülés előtt)
Remélem, nem haragszotok.
Pussz.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Duda, Totka! Érdekes, hogy most mondott le mindkettőtök lánya a szopiról. Én épp ma reggel gondolkoztam rajta, hogy Saci még annyira lelkes, hogy szerintem sose akar majd leszokni róla. :D
Cseles egyébként a leányzó, először fölkérdzkedik az ölembe, átöleli a nyakamat, megszeretget, aztán zsupsz, hirtelen belenyúl föntről a pólómba, és hablatyolva követeli a szopit. :D

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Duda
most olvasom, hogy Nati sem kéri már a szopit! :(
Jobbulást Neki a takonykórból!

Olvasom a vécépapír témát, ez nállunk is így zajlik, imádja Panna letekerni.Azt viszont nem érti(bár Csaba ált.magára csukja az ajtót), de ha pisil, és véletlenül nyitvahagyja)-hogy az apja miért nem ül rá a csészére, és ilyenkor hangosan ismétli:csücs, csücs, csücs! :lol:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Bodza
nagyon édi lehet Saci!!!!!!!!Panninál már csak reggel és este volt szopi, napközben nem kérte, csak rötyögött, ha öltözés közben meglátta a melltartómat, ill.a ciciket!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok lányok...

Reggel 8 ra vittem pupit (kocsit) kárfelmérésre...majd szólnak, ha vihetem javíttatni...amürtizáció nincs, mert minden alkatrészt gyári újra cserélnek...(pedig azt hittem, visszanyerünk egy kis pénzt... :? ), de mindegy...legalább jól megcsinálják.

Totka, van...ha csinálsz mellerősítő gyakorlatokat...akkor javul egy kicsit a helyzet...de ez mell, és bőr állapot kérdése is.
én a kencékben ilyenkor nem hiszek...(csak megelőzésnél)

Bölcsi téma: Be vagyunk iratva, de ha akkor úgy látom nincs rá szükség, akkor nem adom be...

BILI: Én még nagyon korainak tartom...így most nem is tudok véleményt alkotni...ha meg is próbálnám a lrászoktatást, azt is csak nyáron...akkor mindenkinek kényelmesebb...

Ingatlanadó!!!! Tajtékzom újfent! :twisted: :twisted: :twisted:
:twisted: :twisted:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


voltunk sétálni és teeee jóóóó ééééég,de hideg van! :shock: :shock: :shock: szétfagytam,még szerencse,hogy nyuszit beöltöztettem és vittem bundazsákot a kocsihoz,de magamról mindig megfeledkezem!na ilyenkor szoktam turbó gyorsasággal tolni a babakocsit,nyuszi meg csak néz! :shock: :lol: ,viszont amikor kiszáll lébecolni,akkor végem van és agyonfagyok!tanulság?fel kell öltözni! :roll:
és akkora,de akkora mocskos nagy szerencsém lesz,hogy csak na! :evil: ill.nem nekem,hanem a babakocsinak :?
tipikus!a tragacsnak lesz szerencséje én meg vakarhatom le róla a szart.....mekkora mázlisták ezek a kocsik! :lol:
nyuszit újra betettem az ágyba,ideje aludnia is,remélem fog is végre!AZTÁN VISZEM ANYUHOZ,JAJ ,nagy betűre váltottam....szóval,anyuhoz és megyek tornázni !egy ideje nagyon visszafogottan táplálkozom,rengeteg sali,tonha v.csirke,lájtostészták,ilyesmi,mert nem akarom,hogy a torna miatt erősödjek,mint inkább szállkásodjak,formásodjak,mert ugye a cél ez,nbem a testnövelés!
de ma bűnözni fogok,mert a boltban rátaláltam általam még nem ismert milka újdonságokra! :shock: valami zabpelyhes keksz milkával bevonva :mrgreen: és valami kekszes,nugátos tábla :mrgreen:
úgyhogy ma este bulizunk nagyNyúllal!
most meg iszom a fini baleyses kávémat :oops: ,olyan fini!még mindig!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Bodza
az én nyuszi egy cseppet sem szégyenli magát! :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Csak ezt az oldalt olvastam. Mi bilivel ugy vagyunk, hogy vettunk Davidnak hoyg jatszon vele, mar jo baratok, aztan nyaron esetleg probalkozunk ahogy Pruntyi is irta.

Nyulne, oltozz fel, es kerulgesd a sz@rt legkozelebb jobban :mrgreen: :twisted:

Korkerdes: Milyen tejet/ tapszert adtok? most megyunk haz ket hetre es nem tudom mit kapjon, mert ez a marka otthon tuti nincs (Bledina croissance - Aniko, Ti is ezt eszitek , nem?)
koszi
(ha valaki esetleg talit szervez febr4 es 18 kozt szivesen.. :roll: )

Kép

Kép
ppanna
 
 


Sziasztok!

Nem igazán tudtam visszaolvasni :oops: , de sajna férjem egész héten ügyeletes, szinte alig van itthon, Peti meg keveset alszik ahhoz, hogy a háztartást is elvégezzem és még itt is csücsüljek!

Egy kérdésem lenn, hátha ti hallottatok erről valamit: A pécsi topikban egy lány azt írja, hogy már tuti, hogy augusztustól nem lehet a saját dokinál szülni, valami eu-s rendelet alapján! Erről hallottatok már, vagy tudtok valamit???

Igyekszem majd jönni, amúgy olvasni szoktalak ám Titeket, csak kb 1,5 nappal vagyok megint lemaradva!!! :oops:

Előre is köszi!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Bili: Nekünk van bilink, egyszer már sikeres volt a bilibe kakilás úgy két-három napig, amikor nagyon ki volt ütve a kis feneke, de a következő napon nem akarta már, sírni kezdett és én nem erőltettem. Előfordul néha, hogy bemegy a fürdőbe és kihúzza a bilit a szekrény mellől és mutogat rá, ekkor én leveszem róla a pelust, de nagyon ritka, hogy bele is pisiljen. Rá amúgy nem ül, csak belecéloz, olyan fiúsan :) Általában mellé megy :) Fürdés előtt szokott még a fürdőszobába pisilni, de a kőre, nem a bilibe :roll: :? Én is nyárra tervezem az igazi szoktatást! :)

Bölcsi: a jelenlegi állás szerint szeptemberben vissza kell mennem dolgozni! :( Így Petinek bölcsibe kell mennie.:( Már voltunk érdeklődni a melóhely mellettiben, azt mondták, hogy márciusban kell beiratni a szeptemberi gyerekeket, így majd akkor visszamegyünk! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


PPanna :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
szia Viki! :P
sajnálom,hogy nem tudsz többször lehuppani!és sajnálom a bölcsit így,hogy ahogy látom nem nagyon akarod! :?
Ptiről jöhetne pár kép azért,pl.egy ilyen bilibepisilés! :P :P :P
a dokis dologról nem tudok! :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Ayse!

No problem. :wink:
A biliről is eszmét kell cserélni, és vettem a véleményed :)
Igazából én is nyárra gondoltam hogy mire elkezdjük a bölcsit, (szeptember) addigra már ne legyen gond...
De akkor ezek szerint az sem gond ha gond lesz :roll: :roll:
Na majd meglátjuk...
Azért remélem menni fog..

Nyúlné!
Akkor most mi is a mondandód... :roll: :roll: :oops:
A husileves???a kanalazás???hogy kisnyuszi sirva vágja magát a földhöz???hogy nem alszik???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bocsi de most tényleg nem tudtam kihámozni hogy most milyen témában is irtál nekem :lol: :lol: :lol:
Neharagudj :oops: :oops: biztos én vagyok a szőke 8) 8) 8)


Még mindig bölcsi:

Na megnéztük a másikat is...a lakótelepit..
Hát :) :) :)
Kb 3 szor akkora mint a másik...láttam az öltözőszobát, mindenkinek a jellel ellátott öltözőszekrényét, a pelenka és egyéb tárolóját, a kismotorgarázst(babakocsikkal kiegészitve :) ),
Ott úgy van hogy van 4 nagycsoport(25 fő) és ahogy belépünk egyből 2 csoportszobára oszlik a társaság..
Ami tetszett, hogy benéztem és az egyik csapatnál ott ült 2 dada az asztalnál(nagyon jóságos arcuk volt, olyan 50 esek lehettek), a gyerekek köréjük bújva, ölükbe, lábukba csimpaszkodva épp ügyködtek valamit..talán rajzoltak...
Szóval megnyugtató látvány volt :)
Volt viszont egy kislány aki hmmmmizé...szóval nemzetiségi és ott zokogott az ajtó helyén lévő rácsnál...
A vezetőnő helyettes vitt körbe, és mondta hogy hát igen, ő nem a legkönyebb eset, mert ugye egy "sokkal szabadabb világból" jött...
Hát igen...őt sajnáltam.... :( :(
Szóval összeségében ez rendezettebbnek tűnt, lehet hogy azért mert ugye a létszám is 2szeres ezért sokkal nagyobb rendnek kell lennie....., és csupa jóságosarcú nénivel találkoztunk a folyosón a konyha körül stb...úgyhogy most bajban vagyok.... :roll: :roll: :roll:

Nyelvtanulás:
Bementük az önkormiba is,...és sajnos 16.kerben nincs az a nyelvoktatás amit itt többen is irtatok...
Zuglóban tavaly volt...hogy idén van-e azt nem tudják...
Viszont azt mondták hogy ez nem olyan állandó dolog, hanem olyan kampányszerű :roll: :roll:
És még javasolták hogy esetleg a Munkaügyi Központban nézzek utána..

Hát ennyi a délelőtti termés...
Viszont Léna jót aludta a kocsiban..igy most reményem sincs lerakni aludni...
Nem is tudom hogy fog alakulni a napunk a továbbiakban...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann :lol:
most tényleg te vagy a szőke!!!!!! :lol: :lol: :lol:
annyit problémáztatok az enterek miatt,most ott van és így se választod szét a gondolatokat!neked csak a "Megann :oops: "szólt,mivel az előző hozzádszólásomban kis betűvel írtam a neved!
a husisat megg írtam mindenkinek,aki szereti! :mrgreen:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


mondom én...ez már a vég... :oops: :roll: vagy lesz rosszabb is???? :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


csak nem :twisted:
:lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


reméljük :lol:

Kép

Kép
megann
 
 


most ki kell ötölnöm hogy mit csináljak délután a Lénával :roll: :roll:

segitsen valaki......

már uncsi az utcában sétálni :evil:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


egyébként egy fél órája a járókában matat és mindent ötször megforgat a kezében és szemrevételezi a játékait... :shock: :shock: :shock: :shock:

Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára... :shock:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


imádom a tudományos megfigyeléses arcokat! :P

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Mi is voltunk lent és rendesen fújjjjjjjjjjjjjt a szél. De legalább süt a nap. Dani már elég fáradt volt a vége felé, az utolsó 5 percben már sírt hazafelé és két másodperc alatt aludt el. Lassan már ébredt is, pedig épp, hogy lehuppantam egy kicsit. :)

Duda,
Nem mutatta ez a hülye babanet, hogy kaptam üzit, de most megnéztem, majd írok választ, csak előtte kinyomozom. :)

Nyúlné,
Remélem, nem fáztál meg! :evil: :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu :oops: :oops: :oops:
csak nem :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


bevágtam egy nagy tál paradicsomos,parikás,mozzarellás,bulátás,oliva olajos,fűszeres sali szerűséget!nyami!gyúrok az esti nasira! :wink:
lassan megyek összepakolni,hogy ébredés után tudjunk indulni nyuszkóavl anyumhoz!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Róki, ne biztos ám, hogy egyfolytában rohangásznod kell majd Zsuzsa után. Nálunk például a nap legszebb percei, amikor szoptatok. Julcsi ott van mellettem, olyan szépen eljátszik, mint máskor nem, közben persze hozza oda a dolgait, olvasok neki, mondókákat mondok, énekelek, utasitgatom, cicát rajzolok a papirjára...ha akarom, már két kezem is szabad szopi közben.
Az igaz, hogy máskor Annát hagyom néha sirni, ha Julcsi épp igényli a társaságomat, hogy befejezzünk valamit, amit elkezdtünk: nem sokáig, de annak idején Julcsit egyáltalán nem hagytam.
A rossz pillanat, ha Julcsi akkor kel fel délután, amikor épp szoptatok: olyankor Annával gyorsan véget vetünk a szopinak, hisz nővére ordit a kiságyban. Szerencsére Anna viszonylag türelmes és kivárja a folytatást.

Andi, kináltam julcsit, de csak nyalogatta a cicimet :?

Bilitémát én sem erőltetném, majd úgyis eljön az ideje. Most ha látom az erőlködést, kérdezem, hogy kaka vane. Erre Julcsi mondja, hogy bilibili. Persze negkérdezem, hogy akarja-e a bilit, de erre mindig határozott nem a válasz.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Szijjasztok!

Először is:

Ayse, Göndörzsóf, Prüntyi!

Én is tajtékzom az ingatlanadó miatt, ill. amiatt, hogy milyen feltételekkel akarják bevezetni!!!!!!!
Komolyan mondom, most szívem szerint nagyon csúnyákat írnék ide, de hát minek? Egyrészt nem nektek szól, másrészt, gondolom, Ti is.
Meg a többiek is, mivelhogy mindenkit érint.
Most komolyan, jól értettem tehát, hogy az alsó min. összeg 30e Ft, és hogy egy kb. 15 millás kérónál az adó kb. 75e Ft-ot jelent?????
Ez elég jó!!!

Tudjátok, én csak egy valamin vagyok kiakadva, de rohadtul, és ez független a jelenlegi kormányzó párttól, hiszen nem új a probléma.
Szóval, vegyük a mi esetünket:
Robi szülei, kb. 30 évvel ezelőtt felépítették a házukat, nyögték ők is a hitelt, meg persze a kamatokat. (Az adózott pénzükből).
Majd Robi anyukája meghalt, persze, jött rögtön az ilyen- olyan adó, mivel Robi megörökölte a házat, ill. a nem megöröklött rész is a nevére lett íratva.
Szóval, nem kis összegeket csengettünk be az államnak.
Erre jön az önkormányzat, hogy a már megadózott pénzemből!!!!!!! fizessek még külön építményadót is évente!!!
És akkor a kegyelemdöfés, jön az állam, hogy szintén a kis megadózott pénzemből, megint csak fizessek ingatlanadót.

A rohadt nagy szemétségnek azt tartom, hogy ha majd mi is feldobjuk a pacskert, akkor ugye a gyerek(ek) ugyanezt végig fogják játszani.
Szóval nem értem, hogy MIÉRT??? ÉS HÁNYFÉLE, ÉS MENNYI adót akarnak még ugyanaz után az ingatlan után beszedni.
Meg különben is mi ez, ha nem az adózott pénzem újbóli megadóztatása????

Göndörzsóf!

Jót nevettem a további adózási ötleteden, de aztán belegondoltam, hogy ez nem is annyira nevetséges, mert még akár lehet is belőle valami.
Kb. 2 hete hallottam, hogy Szegeden (nem biztos, csak úgy rémlik), az önkormányzt esőadót!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: vezet(ne) be.

Bodza!
Nem is reagáltam arra, amit velünk álmodtál!! :lol: :lol: :lol:

A legjobb, hogy nem is áll annyira messze a valóságtól!!


Megann!
Hű,ez most sokkal jobbnak tűnik ez a bölcsi, és a szavaidból azt veszem ki, hogy Te is így gondolod.
Ez hol is van?? XIV. kerület???

Totka!
Nem nevetünk ki, és abszolút szerintem legtöbbünkben felmerül a kérdés, amit te is felvetettél a cickókkal kapcsolatban.
Valahogy én is így voltam ezzel korábban.
Soha nem voltam vékony alkal, csípőm tök széles, segges voltam mindig.
De arra tök büszke voltam, hogy csípőtől fölfelé semmi. Tök lapos hasam volt (na jó, azért nem kocka, az hülyén is nézett volna ki :lol: :lol: ), semmi háj nem volt a felsőtestemen.
És igenis úgy álltak a cickók, ahogy kellett.
Ja, és a karom sem volt akkora, mint egy súlyemelőnek... :roll: :roll:
Szóval, én is ugyanígy voltam vele, mint te, hogy azt emeltem ki, ami jól mutatott, meg kidobtam, amit lehetett... :lol: :lol:

De most meg!! :x :x :x Legszívesebben csadorban járnék, mert már az sincs, ami régen jól nézett ki. Mostmár azt sem tudom kidobni, kiemelni, stb.

Azt nem tudom neked megmondani, hogy ezek a kencék mennyire segítenek, talán inkább Prüntyi tanácsa a célra vezetőbb.
Vagy egy jó kis mellplasztika, a múltkor egyébként komolyan mondom, utána néztem, a plasztika fajtájától függően, olyan 450e és 800e között van. (Nyilván a nagyobbítás, szilikonozás stb. ) a drágább.
Ja, és a gyomorgyűrűnek is utána néztem, azt egy helyen csinálják Bp-n, (a Péterfy S. u.-i kórházban), szóval annak az ára is 500e Ft.
Pedig komolyan, na azt , ha lenne rá keret, tuti, hogy megcsináltatnám.

De hát mindegy, inkább kuporgatom a pénzt egyenlőre egy új lakásra.

Mit is akartam még?? Nem tudom!

Ja, de Nyúlné!
Tök jó, hogy eljársz tornázni, bár a miértjét nem teljesen értem, de elfogadom.
Egy biztos, ha úgy néznék ki, mint mondjuk Te, tudod mikor jutna eszembe sanyargatni magam???

Bakker, tudom, hogy akartam még valamit, de eszembe nem jut(na)!! :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


Benianyu!

Nekem is csinál rendszeresen olyat a Babnet, hogy itt fönnt nem jelzi, hogy privi üzenetem érkezett, csak küldi az értesítőt az e-mail címemre.
De hát ugye oda meg a kamu e-mail címem van megadva, azt meg nem nézegetem mindennap!

Csajok!

Szerintetek mit főzzek holnap?? Valami gyors, és egyszerű, és finom kaját kéne.
Levesek kilőve, szombaton húsilevest csinálok, egy kondérral!!!
Vasárnapra meg borssal-mustárral pácolt husi lesz.
Nyam-nagy, már jó régen csináltam. Igaz, odakinnt a grillen egész más, dehát csak megesszük majd úgy is, hogy a konyhában csinálom.

Kép
kuha
 
 


Megann!

Próbálj neki ébredés után valami löttyöt adni, aminek van tápértéke, legyen az tápszer, tej, gyümölcslé... hamar leesik a vércukor szintjük, és lehet azért ébred nyűgösen. Zsuzsa reggel is, délután is nyűgösen ébred, és ahogy megissza a rizstejét vagy tápszerét, mosolygós. És nemcsak a mostani kiéhezett állapotában. :)


Barbi:

Dehogy haragszom meg, örülök ha mindenki őszintén leírja a véleményét. Én is gondoltam rá, hogy annyira hergeli magát a bölcsi ellen, hogy talán azzal gyengíti az immunrendszerét, bár azt hogy tudatosan megbetegítette volna magát, nem hiszem.


Rólunk:

Képzeljétek, tegnap éjjel is magától lement a hőemelkedése Zsuzsának, és ma se volt még neki!!! :) Lehet tényleg gyógyulunk. Viszont az éjjel iszonyat macerás. ÓRÁNKÉNT ébredt és követelte a tápszerét attól kezdve hogy írtam, hogy milyen jó hogy még egyszer se ébredt... :? Olyan éjféltől ötig, mert akkor át kellett pelenkázni, és akkor már kivettem a kiságyból, de szerencsétlen annyira megijedt attól hogy kiveszem, hogy nem tudtam megvigasztalni, ÜVÖLTÖTT egész addig össze nem bújtunk a nagy ágyában, és akkor ott aludtunk hétig. Szegény, ez biztos a kórház utózöngéje...


Bili:

Én nem is akarom még elkezdeni, egyelőre ott tartunk, hogy ha belepisil a kádba, akkor nagy örömmel közli, hogy PEE! :) És most már néha azt is mondja, hogy POOP illetve POOPOO! Mi meg együtt örülünk vele, hogy felismerte, hogy mi történt. Szóval szerintem ez az első lépés, hogy UTÓLAG meg tudja nevezni/érteni, mi is az ami a pelenkában történt, ehhez egyszerűbb a pisilés mert azt látja mikor a kádba megy. Az, hogy ELŐRE felismerje az INGERT, szerintem még jóval odébb van. És annyira nem állt be a rendszeres kakilásra, hogy erre lehetne alapozni, hogy mikor kéne bilire rakni, arról nem is beszélve, hogy az nem igazi szobatisztaság, bár kétségtelen ki lehet használni, ha valakinek a gyereke ennyire óramű pontossággal végzi a dolgát. De ettől ő még nem ismeri fel, hogy mi történik.


Ppanna:

Szerintem mi nem vagyunk mérvadóak, de Zsuzsa most a Milumil HA2 tápszert eszi, ezt azt hiszem csak receptre lehet kapni. De van kismillió fajta tápszer a boltokban, amihez nem kell recept.


Viki:

Erről az orvosválasztásról szinte minden héten valami mást hallani, engem most nagyon közvetlenül érint, mert ha már most bevezetik, akkor nem szülhetek a választott orvosomnál. Ma megyek hozzá, és rákérdezek (még egyszer), mert legutóbb ő is azt mondta, fogalma nincs hogy fog alakulni, őket se informálják előre. :? Szóval nem túl megnyugtató.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!!!

Bili: mi is nyárra tervezzük a rászokást, aztán meglátjuk hogyan alakul a dolog :D
De Lívi is utólag mondja, hogy: KAKA BE és mutat lefelé a popójához :D :D :D annyira édes olyankor :)
Azt hiszem mikor pisil, akkor is mindig ezt mondja :D

Adó: hát nem mondok semmit erre..........menjenek a ....-ába!!!!!
mi is azért adtul el olcsóbban a házat, hogy ne kelljen adóznunk, holott csak lecseréltük a házat egy másik felújítandóra!!!
Az illeték meg 800000Ft volt :evil: :evil: :evil:
És erre a verőceire is ennyi volt.
szóval ha ember lecseréli a házat akkor is kell fizetni megint!!!
Lesz Maroson építményadó is, itt Verőcén nincsen semmi ilyen!
És akkor emellett még kell ingatlant is, na ne!!!
2x kell fizetni utána, menjenek a fenébe!!!

Kuha!
Igazad van amiket leírtál, szörnyű ez az egész.
Güriznek az emberek és utána meg a gyerekek fizessenek ha meghalnak azután ami után már adózott az ember..........

ÁÁÁÁ ne is folytatom, bocsi Csajok! :(

Tápszer: Nekünk nagyon bevált a Mildibé 3-as, reggel sima vagy banános és este meg a rizzsel dúsított.
Imádja Lívi.

Van, akinek már csak rendes tejcsit iszik reggel este a gyerkőce???

Érdekes, mert Lívi amúgy napközben egyáltalán nem eszik mennyiségeket mégis olyan erős, hogy már van, hogy a 2 évesre való is kicsi rá :? :? :?

Inni mit adtok gyerkőcöknek?

Én néha(heti 2x) préselt narancslevet, gyümilé(nagy kartondobozos, csapos) és ált. ásványvizet(Szentkirályi).

Váltogatni kell az ásványvizet???

Mert azt hallottam, hogy igen, de mi nem szoktuk.

Lányok a Ti gyerkőceitek hanyas cipőket hordanak?

Mi eddig 19/20-ast de már mind kicsi, most kellett bespájzolni a 21-eseket.
De Lívinek elég kicsik a lábai szerintem :D (pedig amúgy mekkooooorra :D )

És ruhákban???

Mi 86-osokat, most tettük ki a 80-as bodykat.De azok már nagyon feszültek :D

Meséltek már manóknak rendesen?
Ill. mikor kell elkezdeni a rendes rövidebb meséket tapasztalt anyukák???
2-3 éves korban?
Mi még nem, mert este letesszük és puszika után alszik Lívi egyelőre.

A gyerekek már mindent ehetnek ebben a korban, vagy van amit még mindig nem????

Ált. egy nap mennyi időt töltötök a szabadban?


Mert mi csak max. 1/2 vagy 1 órát ebéd előtt, az nem kevés???

Na elég a körkérdéseimből!!!! :D Bocsi.

Várom válaszaitokat!

Szp napot és Zsuzsa babának a hősnek sok sok további teljes felépülési gyógypuszikat küldünk!!!!!!

Mea
mea
 
 


Húúú kicsit hosszú voltam, bocsánat :oops:

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk sétálni, itt annyira nem fújt a szél, de jóóóó hideg volt. A játszótéren kicsit tomboltak a srácok, körbesétáltuk a tavat, voltunk cipésznél, postán.
Leon hazafelé már bőgött, olyan éhes volt, csak mutogatta a hálót a babakocsin, ahol a perec volt, amíg meg nem ették...... :lol:
Itthon bevágtak egy nagy tál kolbászos, zöldséges tejfölös bablevest, Nolcsika még egy kis kakaós palit is evett :P
Most alszanak mind a ketten.
Csak halkan jegyzem meg, de már három napja csak a wc-be kakil Nolcsi.

Leírom akkor a tapasztalatokat Noellal a szobatisztaságról, úgyis látom, épp aktuális.
Őt is olyan 1,5 évesen próbáltuk először a bilire ültetni, de ahogy meglátta, visítófrászban tört ki. Életében soha nem ült bilin......
A wc-re olyan 2 évesen ült először, utána hónapokig nem volt hajlandó. Tavaly nyáron a fához pisilés ment a telken, de csak ha már nagyon kellett neki, egyébként inkább visszatartotta :(
Most ősszel mondtam azt, na nekem elegem van a pelenkából, kész, napközben nem lesz rajta. Első nap asszem délután sikerült pisilnie, addig visszatartotta, illetve a fél napot a wc-n ülve töltötte.....
Aztán soha többet nem adtunk rá pelenkát napközben és összesen 1-2x pisilt be.
A kaki is sikerült elég hamar utána, de a 2. alkalom az egy nagy kaki volt és kicsit fájhatott neki, megijedt és nem volt hajlandó többet, csak a pelusba a délutáni alvás idején.
Erről TALÁN most sikerül leszoknia, remélem a délutáni alváshoz a pelust lassan elhagyhatjuk.
Szóval ez nagyban függ a gyerektől is, Nolcsi áprilisban lesz 3 éves, nem kapkodta el, az tuti. Viszont én se akartam kényszeríteni, hogy a bilire üljön, vagy a wc-re.
Azt is hozzá kell tenni, hogy most ősszel én vettem le róla a pelenkát, hogy akkor kész, lehet, ha ráhagyom a választást, akkor még mindig csak pelus lenne.
Leonnál nyáron megpróbáljuk a bilizést, ha nem tetszik neki, rögtön ülhet ő is a wc-re :lol:

Róki!
Én sem gondolom, hogy szándékosan megbetegítette magát Zsuzsa, csak hogy a szervezetének a betegség volt a reakciója a bölcsis ellenállásra.

Megann!
Nehéz kérdés ez a program, azért talán jobb a két gyerek, mert ha nem is megyünk valahova, elvannak együtt is. Már ha éppen jó napjuk van és nem ölik egymást a játékokért :lol:
A mai ilyen, legalábbis eddig......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


szaisztok!

Mea, úgy szeretjük a körkérdéseidet :D :D (ez nem ironikus akart lenni!!!)

- nálunk még nincs mese, mert nem vevő rá
- bili: szerintem mi is megpróbáljzuk nyáron, aztán meglátjuk. mindenesetre az fog segíteni, hogy nem pelus van rajta, hogy egyáltalán észre vegye, hogy mintörténik éppen, tehát abban, amit Rokica mondott, hogy felismerje.
- 20-21-es cipők kellenek most, én is most veszek újat, bodíból most lesz majd a magyar 86-os jó rá.HuM-esből a 80-ast hordjuk.
-gombát, mézet nem javasolt, aprómagvasat másfél vagy 2 éves kortól, ha jól emlékszem, földimogyorót meg 3 évesen
- mi sem váltogatjuk az ásványvizet, illetve néha igen, de én is a szentkirályit szeretem a legjobban. adok azért neki csapvizet is. mostanában naponta kap általam gyárott narancs-banán turmixot, mert imádja, és van benne vitamin, és még a köptetőjét is bele tudom tenni. múltkor almár préseltem, az is ment. gyári gyümölcslevet ritkán adok neki, de azt is kap.
- mi sem vagyunk kint nagyon sokat, ma pl a szeles időben kb sarkonfordultunk kifelémenet. de én is erőltetem, hogy többet legyünk. pont ma döntöttem el, hogy visszaszokok a babakocsira.

Bodza!!
annyira aranyosan írtad le, ahogy Saci megkörnyékez! nagyon jót nevettem rajta :D :D :D
ja és, nálunk is megy a wc papír tekerés és adogatás, de elszégyellés az nálunk sincs, inkább csibészvigyor :lol:

Andi! ez a fekve hányás nagyon ijesztő lehetett :( :( :( remélem ti is hamar rendeződtök!
és tényleg nagyon szuper, hogy idáig tudtátok szoptatni a lányokat, ez az ő döntésük, most már igazi nagylányok :wink: fogadjátok el! ti mindent megadtatok nekik! hallod Hajni? :)

Hajni, ez a cici téma engem is frusztrál. ma sem vettem fel melltartót, pedig elhatároztam, hogyhordani fogom, mert eltökéltem, hogy az használ :lol: nekem sem volt korábban problémám a formával, amérettel annál inkább. anyukám mindig azzal vígasztalt, hogy legalább nem lóg, erre tessék :roll: olyan plötyi, furcsa az egész, bár szerencsére fő kritikusom szerint ez még nem lóg :lol: :lol: a krémekben én sem hiszek :(

Megann, jól hangzik ez a bölcsi :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Szia Mea!
Körkérdések megint, már vártam, olyan régen kérdeztél :wink: :D

Na akkor lássuk :lol:

Leon 11-12 hós kora óta rendes tejet iszik, a tápszert nem ittam meg, semelyiket se.

Inni gyümilét, frissen préselt ribizlilevet, teát(rendes főzőtt teát, nem dobozos granulátumot), vizet kapnak. Mi se váltogatjuk, szentkirályit iszunk.

Leon 22-23-as cipőt hord.... :lol: és 86-os nacit, 92-es felsőket.

Esti mese is van, igaz Leon egyelőre csak a képeket nézegeti, arról beszélgetünk. Mondjuk még Nolcsi se hallgat végig egy hosszú mesét, ő is inkább a képekről szeret beszélgetni.
De ez soha, egy este se marad ki.

Leon már kb. 11 hós kora óta mindent eszik :P

Levegőn van, hogy 1-2 órát vagyunk, van hogy le se megyünk, változó. Nincs napirend, hogy minden délelőtt, vagy délután séta van, a programoktól függ.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

A feltett kérdésemre egy másik topikban válaszoltak:

Az Eü. minisztériumot hívta fel a lány:

[quote]g írta:igi83
Régi felhasználó


Csatlakozott: 2005.02.05.
Üzenetek: 1585


HozzászólásElküldve: 2007 Január 25 Csütörtök - 14:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
viki,
nem bírtam magammal és felhívtam a minisztériumot Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing LEHET a választott orvosodnál szülni a jövőben is Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing csak fizetni kell sima szülés esetén kb 30.000at császár esetén meg kb 50-60.000at.


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


ja, a kórháznak kell fizetni ennyit természetesen :( :?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Nyúlné, most látom, megkaptam mind a 3 pü-t :lol: :lol: viszont a mélre válaszoltam :wink:

Eszti felsírt és még egy kicsit visszaaludt, nagyon jó, mert este 6-ra megyünk vendégségbe 20 hetes kismamihoz :D férj ismerőse a pasi, és annyira nagyon szimpatikusak mindketten, nagyon kedves-rendes emberek, remélem most is jól fogjuk magunkat érezni együtt.

ez a suttógó könyv azt írja, hogy max 5 percet üljön a gyerek a bilin, vagy wc-n. és javasolja rögtön a wc-t, hogy utána már ne kelljen átállni.
én is arra gondolok most, hogy ha majd jó idő lesz marad a bugyi és meglátjuk. azért ez meggyorsítja azt a bizonyos tanulási folymatot, amit írtatok (Róki, Ayse), nem? ez szerintetek erőltetés?
nyílván, ha Eszti nagyon ellenkezik, vagy nem jól sül el, annyit az egész nem ér, elvégre én sem ismerek pelenkás felnőttet :lol:

és mindig elfelejtem, hogy annyira aranyos volt az a múltkori kép Tüncsiről!! az a dobozban ülős-puszi dobós :) és meg is nyugodtam, hogy nem csak a mi nappalink néz ki így napközben :wink:

KépKép
KépKép
and
 
 


Duda!
Natinak jobbulást, szörnyű lehetett ez a hányás :(

Hajni!
Na a cici téma :(
Én alapból nem kis mérettel indítottam, 85D volt.....nem volt tökéletes, mivel ugye elég nagy volt, de nem volt rá panaszom.
Most meg 85-90 E-F között van és hát ez sajna a formáján is meglátszik :( Plötyi lett és tuti nem lesz olyan, mint régen, max. mellplasztika után.
Mondjuk a legdurvább szerintem barátnőm cicije, akinek tényleg tökéletes volt, 80B, két gyerek után meg 85E :shock: De most már kicsi, mert amikor szoptatott, 90F volt :shock:
Hát neki is meglátszik, hogy szoptatott, soha nem lesz neki se a régi.
Szerintem ez nagyon egyén és cici függő, kinek alakul vissza és kinek nem.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


hát én ki fogom perkálni azt a nem tudom mennyit, mert hogy én nem szülök a bajcsyban, az tuti!!! :(
nem mintha a kórház nem járt volna így is jól a több lóvéval, amit a nem oda tartozó betegek hoztak, nem is értem miért nem jó, hogy így szelektálódnak a kórházak, be kellene zárni azokat, ahova nem mennek a nők. off volt..

KépKép
KépKép
and
 
 


Mea,
Én is annyira bírom, mikor bedobod a körkérdéseidet. :)

Tápszer:
Dani Milumil3-t kap, de erősen felhigítva, tejnek, reggelihez és vacsorához. Tejet még nem iszik egyáltalán.

Inni mit adtok gyerkőcöknek?
Dani szinte csak vizet iszik (ásvány vagy forralt) az esti és reggeli tejen kívül. A gyümölcslevek nem nagyon jöttek be, én meg nem vagyok nagy teás, nem szoktam neki főzni teát, csak ha beteg.

Lányok a Ti gyerkőceitek hanyas cipőket hordanak?
Daninak a 19-es még jó, vastag zokni + harisnya konbinációval ma 20-as bakancsot adtam rá.

És ruhákban???
Még jó egy-két 74-es, de már van 80-as is. De Danika pici, csak a pocakja nagy. :)

Meséltek már manóknak rendesen?
Még nem mesélünk, Danit még nem izgatja. Kap egy puszit, megkapja a rágóstakaróját és alszik. :)

Ill. mikor kell elkezdeni a rendes rövidebb meséket tapasztalt anyukák???
Amikor már tetszik neki, érdeklődik. :)

A gyerekek már mindent ehetnek ebben a korban, vagy van amit még mindig nem????
Talán mogyorót még nem és mézet, különben mehet lassan minden. :)

Ált. egy nap mennyi időt töltötök a szabadban?
Ha nincs őrületesen hideg, akkor délelőtt másfél-két órás és még délután is egyet. Minél jobb idő lesz, annál többet. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Itt vagyok megint!
Barbi
húú, azt a palit én is megenném!Csaba meg a levest!Én nem vagyok annyira leveses, de neki a kedvenc a bableves! :D Nekem is 80B-volt a méret, most 85 B-s.Az a bajom, hogy plötyi, és lóg.Ja, mondom Csabának, hogy kár hogy nincs fölös 200e.pénzünk, mert akkor megplasztikáztatnám.Na erre kiakadt.Neki inkább a pocimmal.hasammal van baja! :?
Mea
körkérdés: :lol: :lol:
Panna még szopizott, akkor is kapott néha tejcsit, ált.kakaónak, a 2.8-as Millit isszuk kollektívan.
Csapvizet elég gyakran iszik, de iszik még szentkirályit, és nestlét is, ill kubut.(abból a cseresznyés-lime-os ért meg van hülyülve)
Cipőben a 20-as, csizmiben a 21-est használjuk.
Rucikból a 86-92-est hordja.
Mindent eszik, amit adunk neki,, most a kedvenc a kivi, napi 3-4 a nyerő!
Mi is kb.napi fél-egy órát vagyunk kint, nyáron meg egész nap!!! :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Rokica
végre nincs hőemelkedés!Hiába az otthoni levegő csak otthoni levegő!Örülök, hogy jól vagytok!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Duda,
Szörnyű lehetett a hanyatt fekve hányás! :( De most már jó úton vagytok a gyógyulás felé! :)

Totka,
Az én cicim is :( :( :(. Bár amióta abbahagytam a szoptatást, mintha egy nagyon nagyon minit kevésbé lenne plötyi. Egyébként nekem is elég nagy 85D. És én soha nem mennék kés alá, Apa nagy bánatára. :oops: :oops:

Totka, Duda,
Nekem is nagyon rossz volt lelkileg, mikor Dani abbahagyta a cicizést. :( De 18 ill. 15 hónap nagyon szép idő! :)
Majd a következő bébinél folytatjátok! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok.

Megann!
Roli ugyanezt csinálja a bilivel. Ráül és úgy csinál mintha nyomna. De szerintem csak játék neki. Egyébként nem eröltetem neki, ő jön a biliért (?)

majd rendesen csak nyáron szeretnék megpróbálkozni vele,
de ha nem akarja nem lesz kötelező neki.
Egyébként sokat gondolkodok azon, hogy nem lenne-e jobb, ha egy magasítós wc szűkítőt vennék és arra szokna rá első körben. Így egy lépést már ki is hagyhatnánk. Szerintetek?
Csak mert Rolinak le van az etetőszéke teljesen csúsztatva és olyan ügyesen feláll a lábtartóra és simán befordul és leül.

Róki, éljen, hogy Zsuzsababa jól van!

Mea:

Tápszer: reggel és este. 2 dl kb. Mildibé banános, vagy Milupa 3
Cipő: 22-23.
Ruha: 80-86-os.
Mese: Rolit nem nagyon hozza lázba legfeljebb a könyvek szétszedése, Azért egyenlőre nem is kapja meg.
Séta: Ált. mi is kb 1/2-1 órát vagyunk ebéd előtt lent. De ha nagyon fúj a szél még annyit se.
Evés: Roli mindent eszik, egyedül a mogyorót nem engedtem meg neki. Pedig azt is szeretné ...

Viki, hát nem tudom hogy lehet-e szülni az orvosodnál de szerintem mire jön a baba még 8* módosul...

Bodza, édes lehet Saci amikor rápályáz a cicikre :) :) Jaaa, találtam mégegy HA tápszert :) :) Remélem már tényleg nincs több. Fogalmam sincs honnan szedtem össze ennyit.

Totka. cicitéma: Hát nekem se a régi már. Sajna. De szeretném majd a második gyerek után kicsit megcsináltatni. Na nem szilikon, mert nincs rá szükségem szerencsére, de egy két öltés szerintem ráférne :) :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Na, csajok, most OFF leszek!

MEgjött a gáz-számlánk :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ugye, én időben beadtam a kérelmet, tehát már az új "támogatással" jött a számla.
Kb. 2 m3-el fogyasztottunk többet, mint előző hónapban. Akkor 10 ezer valahányszáz volt a csekk, most meg 16 ezer valahányszáz!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Így kigúvadt a szemem, mikor megláttam a csekket. Az elmúlt egy - két napra visszatekintve ez már soK(K) volt nekem is.
Most egy kissé ki vagyok akadva.

Ja, és mindezt úgy, hogy azért nem a teljes összeget fizetjük, hanem valamennyi támogatást kapunk!!!

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Mi az 58 m2-re jóval többet fizetünk távhődíjat. :( :( :(
Viszont legalább jó meleg van. :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Hajni!
Gabi meg érdekes módon teljesen be van gerjedva hasamtól, pedig plötyi lett az is rendesen :oops: :oops:
A ciciket én is felvarratnám, de Gabit az se érdeklni, odáig van érte így is. Ki érti a pasikat????

Évi!
Hú, az nem semmi, én még be se adtam, kívácsi leszek, nekünk mekkora lesz a számla :?

Csikken!
Te mekkora kertész farmert vettél Rolinak a h&m-ben? :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kuha
a mi gázszámlánk kedden jött meg, tegnap fizette be férj, és 28.952 pénzbe került.!!! :( Dec.-ben 12.500-at fizettünk azt hiszem, és mi is kaptunk támogatást, igaz, nem sokat.
Anyuméknak ma jött(tám.nélkül), és 58.200ft körül kell nekik fizetni.Anyum majd el ájult, mondjuk marha nagy a lakásuk.
A nagyim egyedül él, mondjuk ott is jó nagy a ház, Ő meg 40.e pénzt fog a számláért a postán hagyni! :cry:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Nekem meg tagnap küldte az Államkincstár a levelet, hogy nem az utolsó számlát küldtem (mert nemrég költöztünk ide és csak 1 volt) és nem fogadják el. Jó, mi? Szóval holnap újra postázom... Ami már nem lesz meg a mostani gázszámlához. Telejeset fizetünk majd...

KépKép
Kép
csikken
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?