Új privát üzeneted érkezett!

Nem érek most rá, majd este.

Bubek,
Szőllősi. Érdemes volt naplót írnom a Kacajba. :wink: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, azért jössz, hogy elmondd, most nem érsz ránk? Hálásak vagyunk minden egyes levegőmolekuláért, amit üdvözítő társaságodban szipákolhatunk be... bár félő, hogy mikor ezen sorokat írom, te már mint szélvész itthagytál bennünket.
Mi az a Kacajnapló? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


ja, persze, most nem érsz rá, én kis buta. :wink: majd este.

Kép Kép
coolasa
 
 

 
 

Ilba,
köszíííí!
most már nekem is mennem kell, Marcibabics úgy döntött, nem alszik többet.... :?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Halihó, nem vesztem ám el...

nem volt netünk, mert a UPC nem tudja eldönteni hogy a dobozban a kábelek melyik lakáshoz tartoznak :twisted: így a szaki a mienkét kötötte ki a 3-as lakás helyett. És még töredelmesen be is vallotta. Már ismerjük egymást, a másik helyen volt már párszor netdoktorozni nálunk :evil:

Szóval én is csináltam a talin képeket, bár vérlázítóan keveset és bénát. Hiába én utálok fényképezni bocsi.

Vuka:
mi is hosszabb hétvégére mennénk, péntek du.-tól lennénk ott. Akkor ezek szerint találkozunk.

Annyira jó lenne, ha minél többen jönnénk. Na léci léci. Mi most fogunk először hármasban menni, kíváncsi vagyok milyen lesz.

Gergőt meg semmi sem betegítette le, hurrá. De úgy látszik senki nem kapott el semmit, ezért mégegyszer hurrá.

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Ilba:
nem mondtam, hogy nem áll, hanem hogy nem megy egyedül. Lépegetett eddig is, ha hívtuk kitárt karokkal pár lépést. De most a tali után kezdett el önállóan menni, de elég betoji :D :D Úgy látszik megtáltosodik minden alkalom után, amikor titeket lát :D de nagyon ravasz ám, mert csak akkor csinál mindent, ha otthon van, vasárnap anyósoméknál nem nagyon produkálta magát. Kicsit ciki is volt, mintha nagyzolnék mit is tud és közbe mégsem :oops:
Vendég
 


Tücsi,
mi is most megyünk először hármasban. Izgi! Remélem a gyerek is így gondolja... :roll:

Nálatok mi a helyzet? Párodat sikerült már meggyőzni ketteskéről?
Nekem van egy ötletem amúgy, hogyan lehetne rávenni: elviszem a Fradi sálamat és a mezemet, felveszem és addig kell közelről néznie, énekelve közben, hogy hajrá fradi, amíg igent nem mond. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, ez ellen az Emberkínzás elleni Egyetemes Hágai Konvenció is tiltakozna...

Kép Kép
coolasa
 
 


Oké, akkor addig kell hallgatnia Balázs Palit, amíg nem mondja, hogy igen! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek,
hűtőszekrény és kajamelegítési lehetőség lesz a szálláshelyen szted?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, és még gondolkoztam, mivel tudnánk hozzájárulni a közös szórakozáshoz, hát,össz-vissz van egy pakli magyar kártyánk, egy Gazdioki társasunk és pár gombfocicsapatunk. Melyiket vigyük? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,

csak gyors bekukkra, Bubek néni, sajna mi biztos, hogy nem tudunk menni, muszáj ezt a bútormizériát letudnunk, sajna.... :(

Este még megpróbálok jönni, de Benyófi egyetlen percet sem engedélyez mostanában.. :)

Pussz
Vendég
 


Benyófi boldog 11.-et!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Eszti,
akkor harmadszor is leírom ma: nagyon szomorú vagyok! :cry:

Vuka,
miért csak egy mondatot írsz mostanság?

Képzeljétek, Anyukám férjének a lánya is babát vár! Juhéééééééé! Kapuccsínó gyerek lesz, mozambiki a papa. 8) (Ma még egy ismerőstől is kaptam gólyahírt, őrült jó ez a sóóóóó, ahogy Galla Miki mondta. :lol:)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka, köszi :)

Gabi, :( én is
Vendég
 


Benyófinak boldog 11-et!!!

Kép
mancs
 
 


Eszti,
Benyónak énis-énis!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:oops: Upsz, mellényomtam.

Szóval, pakolok ezerrel holnapra, közben meyg a kézimeccs (Ilba tutira ezért nem jön most :lol: :lol: )

Vanília: Püspöki :D

Kép
mancs
 
 


Benyóbenyó, éljen a korosodásod! Azért még jól tartod magad...

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Kösszencs a gratulációkat! Bubek, csak azért mertem leírni az évszámot mert, tudtam, hogy vannak itt öregebbek, meg hogy Sajti megnyugodjon :twisted: :lol: :D
Gabus, szerintem ne görcsölj a kérdésen és gyorsan jön az a Petike vagy kicsoda :wink: Egyébként értem a problémád, sajnos. Ja, nálunk Milán vagy Ágnes. De mint tudjuk én ismét lányt szeretnék ha elsőre sem jött össze fiú :wink: Jézus, lassan úgy felbuzdulok mintha nem fáradtam volna le ma Szonjától :shock:
Mancs, Sharimar (Dob utca). Egyébként ha megnyugtata a mi kazánunk is döglődik,..azt pont nem cseréltük :evil:
Ja tudnék mesélni a Telkiről,....lehet német apukának nem csak a külcsínyt kellene néznie. Faszkalap! Amúgy meg ha itt szórja a zsét hát csak egészségére! (Egyébként semmi bajom ha vki oda kívánkozik szülni pl.)
Novum, Bubek nagyszerű közbenjárása után ugye, tudtok jönni, ugye, ugye???????

Én UTÁLOM és UTÁLTAM az óvodát! Kormi, ez nem szociofóbia csak simán ovifóbia. 2 évig voltam ovis ahol az elsőben magassarkú papuccsal ütötték a fejemet még nem hánytam ki az ebédem. Az okot már nem tudom,...amnéziás lettem. A másik helyen meg fel voltam fázva és az óvónéni nem engedte, hogy becsukjam a WC ajtót, hogy bebizonyítsa, hogy nem kell pisilnem. Amikor szabadultam az ovitól, annyira megörültem, hogy iskolás lehetek, hogy még a Gimiben is örültem neki!

Cool, biztos vagy benne, hogy minden rajtad levő világos ruha a törtfehér szinkategóriába sorolható? :lol:

Holáre, holáre, holáre hú! Lehet személyesen is hamarosan talizom a veresi anyukákkal. Nagyszerű lenne ha végre itt is ismernék egy-két szimpi anyukát :)

Benyócinak mi is mosolygós 11-ket kívánunk!


Ja, ma termés! Így eszünk mi az az Szonja: Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, pont ma méláztam el azon, hogy javaslom majd neked, hogy a lakóhely szerinti topikban kukkants be a veresi anyukákhoz. Aztán azt gondoltam, egy fenét, még a végén elcsábulsz és ejtesz minket, úgyhogy remélem ezt a hsz-em most valami isteni csoda folytán átugrottad, és nem jut eszedbe ez az eshetőség.

Kép Kép
coolasa
 
 


Na, bekukk! :D

Ja-ja, meccset néztem, már azt hittem Cool elkiabálta tegnap itt a dolgokat. :shock: :D De mégsem, hurrá!

Benyó éljen soká!

Aki nem jön kirándulni, azt nagyon sajnálom. :cry:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


[quote="coolasa"]M írta:coolasai az a Kacajnapló? :wink:


A közösségi háznak kell naplót írni arról, hogy kik vesznek részt a különböző programokon, majd le kell adni az önkormányzatnál. Nekünk, Kacajosoknak is van (mint az iskolai) és csütörtökön én töltögettem. :) Innen a vezetéknevek ismerete. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabi,
hűtő lesz, illetve a minibár tuti, ott van a szobák felszereltségénél.
Én viszek vízforralót.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek,
szuper vagy!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Natasa,
most nem görcsölök. Livinél még volt veszteni valónk, mert első gyerek. De most, ha nem sikerülne (amúgy biztos, hogy sikerül, csak kérdés, hogy mennyit kell rá várni :wink: ), akkor max. szomorú lennék, de nem érezném úgy, hogy nem ér semmit az élet, hisz már van egy gyermekem. A második a bónusz ajándék az élettől, mert jók voltunk. :lol:
Mire gondoltál akkor, mikor írtad, hogy érted a problémámat? :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mit evett Szonjec? Spagettit? :D

Nálunk a nevek mindig változnak, most épp azt hiszem Bálint és Hanna.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nemá most magammal beszélgetek? :twisted:

Nemsoká mennem kell, mert kapok egy kis masszást!!! 8)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
minibár??? Hukk...................
Köszi az infót!
Bálint - Hanna király!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Miért nem mozdul meg a teknőcöm? :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, és mennyi lett az Angóla elleni? Csak nem szoros volt??

Kép Kép
coolasa
 
 


34-31. De a vége előtt kb. 5 perccel még 1 volt közte. :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, nem tudom mit evett, de paradicsomos volt és finom :D
Gabus, ....mert Szonja sem jött össze csak úgy, hóruk és itt a baba.
Cool, a veresi topikon minimális az anyuka és a pörgés is. Nem kell félni hűséges típus vagyok :) Egyébként az egyik mami Istvános is :wink: Csak már rég nem járt itt. (Prüntyi)
megyek én is, nem kapok, de kérek egy kis masszázst vagy hátvakirt :)

Jő éjt!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!
Natasa!
Boldog Szülinapot! :lol:

Én pedig a Thai masszázsra és a Quacamole-ra vagyok irigy. :wink:

Bubek!
Rúzs. :oops: :lol: A szemem alatt lévő feltűnően eltérő szinű korrektor nem volt kirívó? :lol: :lol: :oops:

Timi!
Sajnálnám nagyon ha nem jönnétek :cry: de úgy néz ki Bubek elintézte a dolgot. :wink:

Kormi!
Bizony,Timi tapasztaltabb ovi ügyekben mint Én. :wink: De leírom Én miért választottam egykorú csopit.Mivel Én vegyes csopiban dolgozom,látok ezt/azt.Negatí:A nagyok "néha"oda-oda csapnak a kicsiknek v nem engedik játszani őket szóval főnökösködnek. :? Az ovónéni nem tud mindig a kicsikkel foglalkozni mert ugye a középsősökkel ill.a nagyokkal más feladatokat csinál.StbPozitív:A kicsik előbb lesznek önállóbak mert sokmindent ellesnek,tanulnak a nagyoktól.Szóval a Domiék csopijába járó gyerkőcök majd egyszerre tanulnak meg minden feladatot mert az ovónéni csak velük foglalkozik.E mellett együtt megy a csapat végig suli kezdésig nem pedig minden évben 4-5-6 v több idegen gyerek jön hozzájuk.De persze ez mind az Én dilinyóm. :lol:

Mancs!
Kazán. :evil: :evil: Jó pihit otthon. :wink:
Mbá ismersz egy Párkány Mónikát(azt hiszem forgalomirányító)?

Mindenkinek pussz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Ilba, amúgy ez az eredmény valahogy várható volt. Mármint lelkileg. Törvényszerű.

Kép Kép
coolasa
 
 


Ja!Nálunk ha lány tesó lesz Dorka lesz(mily meglepő :wink: )ha fiú akkor is Dorka. :lol: :lol: :lol: :lol: Uff én menni aludni!

Kép
Kép
lldicsi
 
 


na vagyok. Írtam mailt mindekinek, aki jön kirándulni, és Esztinek, meg Vaníliának is, hátha mégis.... ;-)

én is meccset néztem, aztán fürcsi, meg altatás, meg az ncis....;-)

most itten vagyok.

Ilba,
ez a munkám egyébként. Tudom nagyjából hogy kell emberekkel beszélni ahhoz, hogy az mindenkinek jó legyen...tán ez az egyetlen amiről tudom, hogy jól csinálom. 8)

Nálunk a fiú név Máté a lány pedig Enikő, Virág.

Amúgy ha lesz kistesó, akkor legalább még 2 év...azaz kb egy év múlva, de inkább másfél múlva kezdünk majd el dolgozgatni rajta...
Marci fél évnyi "dolgozás" volt úgy, hogy azért annyira nem erőltettük, csak gondoltuk, hogy ha jön az csak jó lenne már. Valszeg így lesz a 2. babucival is. :wink:

Azt azért megkérdezem tőletek, hogy ha mondjuk 35-36 évesen szülök, az nagyon késő? Ettől egy kicsit parázok, hogy akkor már nagyobb a dawn kór esélye, meg a mitomén milyen magzati betegségeké, szóval, nem tudom...de ha már tervezzük, akkor előbb nem kéne jönnie, mert anyagilag nagyon meglőnénk magunkat... :? :evil: Meg én szeretném, ha MArci már ovis lenne, amikor Kistesó jön... valahogy így...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Natasa,
vacsira Don Pepés pizzát ettem (Tonno+ bab) és közben gondolatban küldtem Neked 1 szeletet :wink: :lol: Prüntyinek lécci add át üdvözletem!!!!!!!

Sajtiné,
ismeri Mbá azt a csajt, az ő tesója fogadja örökbe pár napon belül Ernőt, a teknősünket :lol:

Na pááááááá! Jó éjt mindenkinek, mi nem vakizunk hanem Scrabble-zünk :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Bubek,
sztem nem késő!!!!!! Van egy nagoyn jó ismerősöm, mondhatni barátnőm. 57 éves. 40 évesen szülte a 3. lányát, az első kettőt viszont nagyon fiatalon, 3 év korkülönbséggel. Azt mondja, élete legjobb időszaka volt, mert tapasztaltan, sokkal érettebb fejjel állt hozzá a dolgokhoz. És 40 évesen 1 méterrel a föld fölött lebegett, álítása szerint az tartotta őt ilyen fiatalon (még most is nagyon jól néz ki a "csaj"), és a férjével újra olyan szerelmesek lettek egymásba, hogy hajajjjj.... Akkor lehettek asszem 20-22 éves házasok :wink:

Kép
mancs
 
 


Mans,
köszíííí, ez tök jó sztori! :D :wink: és tökre feldobnak az ilyenek!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


mármint Mancs :oops:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Még visszajöttem mert most olvastam el Bubek az email-et.Tök jó.Teljesen be vagyok zsongva már most csomagolnék. :lol: Juj de jó lesz!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mancs!A Sajti én lennék? :twisted: Móninak (tudtommal)nincs tesója. :roll:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Halihó!

Gabuska ma elég zsúfolt napom volt, ezért írtam csak egy mondatot. Mi is fél 11-kor keltünk, ill. ébredtünk, utána pedig hancúroztunk az ágyban. Annyira jókat lehet bulizni Petrával az ágyban, tök édi reggel. Szóval majdnem 12 volt mire felöltöztünk mind a ketten. Fél 1-kor megebédeltünk, majd 2-re mentünk is az itteni klubba. Petra ma rettentően élvezte. Mire hazaértünk már be is aludt, így tudtam egy kis házimunkát végezni. Aztán elolvastam az üzidet és gondoltam válaszolok, na ekkor már nem működött a Bnet. :evil: Este pedig apa vette birtokba a gépet.

Natasa sok boldogságot!

Bubek köszi szépen a táblázatot, már annyira várom a márciust, hogy mehessünk, teljesen be vagyok zsongva.

A ketteskén mi elvileg (de csakis elvileg) májustól dolgozunk, most már jöhet fiú, hiszen a lányos vágyam teljesült. Szerintem nem lesz neve, mert apával nem tudunk semmiben megegyezni. Igazából nekem nem tetszik semmilyen fiúnév, szóval nagy lesz a dilemma, ezt már előre tudom.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja bocsánat nekem egy fiúnév tetszik, az pedig a Barna (Barnus), de nem megy a vezetéknévhez, a Földeshez (főleg megfordítva nem :twisted: ).

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


küldözgetem a taliképeket, ürítsetek postaládákat!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Továbbá megyek én is aludni, jó éjt nektek!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Natasa,
ezt nem is tudtam! :shock: Akkor izguljunk együtt. :lol:
Prüntyit én is ismerem, pontosabban sokat olvasok róluk másik topikban.
Én már csak ide írok, mert a nyári lakásfelújítás után nem volt energiám visszaolvasni 3 topik 2 heti termését, így a tápszeres-hozzátápis és a korosztályos topik már csak olvasmány maradt azóta.

Dia,
én is ismerek Párkány Mónikát. Egy általánosba jártunk és itt lakott a mozi mögött.
Zoli is ugyanezt mondta, ha fiú lesz, akkor is Dóri! :lol:

Bubek,
nem vagyok szakértő, de ma már sztem teljesen normális 35 fölött szülni. Környezetemben is vannak, akik 39 és 40 évesen szültek. Igaz, hogy több macera van a terhesség alatt, sok vizsgálatra el kell menni, de ez egyben azt is jelenti, hogy ha baj van, időben észreveszik. Sztem bőven belefér 40-ig.

Vuka,
és a Barnabás? Az is lehet Barna, Barnus és a Földeshez nem úgy passzol mégsem, mint a sima Barna. Bár sztem az is teljesen oké.
Nálunk Z van úgy, hogy minden fiú név nemtecc, a Péter az, amelyik semleges neki. Nagy mázli, mert nekem meg ez a fixa ideám ovis korom óta. :lol: Amúgy teccik még a Szabolcs, és egy kis Zoli sem lenne ellenemre, de a nagy Zoli hallani sem akar róla. :evil:

Képzeljétek, híztam 3 kilót!!! 8) Pedig nem csinálok semmit másképp. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus a Barnabás már túl hosszú, és nem tecc. :roll:
Én is híztam 2-3 hónapja 3 kilót, aztán nemrég leadtam 4-et, van ez így. Egyébként nem lehet ketteske? :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Halihó!

Üdv. minden éjjeli bagolnynak. Sajna napközben nem tudok netezni Ádusz szó szerint leráncigál a székről.
A tegnap esténk brutális volt. Ádi alig aludt délután, este kileckor lefeküdt aludt tízig aztán felébredt. Nos adtam neki vizet, de nem vettem ki majd visszaalszik. Nos annyira bepörgött három perc alatt, hogy kimászott a kiságyból és fejre esett a szobában. Azt, hogy miként vitte véghez nem tudom. Olyan magasan van a rács, hogy a mellkasáig ér. Ma lentebb tettem. Aztán az éjjelt megint köztünk töltötte, miután nagy nehezen sikerült megvígasztalnom.
Délelőtt az optikákat jártam mennyit kóstál manapság egy szemüveg, borzalmas. :cry:

Voltunk játszóba is délelőtt, aztán vettem még egy overált Ádinak a mínuszokra.

Ja amúgy Püspöki vagyok és nem lenni férjnél. (bár az elmúlt lassan tíz év már felér egy házassággal :lol: )

Majd két-három év múlva mi is szeretnénk ketteskét, ha lányzó sikerül Anna, ha fiú Bálint vagy Balázs lesz a neve.

Vuka ezel én is így voltam, hogy fiú név nincs is szép. De miután kiderült, hogy fiúka gyorsan átállt az agyam.
Hihetetlen, hogy olyan sokáig tudtok reggel aludni én már annak is örülök ha nyolcig alszunk. Akkor is egyből kávé után kell néznem.

Bubek köszi, hogy betettél a táblába. Remélem tudunk menni. Majd meglátjuk. :lol: Szerintem sem késő 35 évesen szülni. Abban a korban az ember tényleg másként éli meg az anyaságot. Érettebb lesz rá.

Mancs sajna a kazán miatt. Jártok a zenebölcsi micsodába amit jó múltkorában írtál?

Ilba a teknős azért nem mozdul, mert ha mozdulna akkor Beni már 1,5 éves lenne a vonalzódon. Én nem nézek kézi meccset. :cry: Nagyon izgulok rajta.
:? :?

Kép
vanília
 
 


Na megyek bebújok apa mellé, remélem engedi, hogy ott nézzem tovább a filmemet (Viasat - Veszedelmes viszonyok).
Jó éjt mindenkinek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?