Új privát üzeneted érkezett!

Norka! :D

Látlak! :)

Mi van veletek????? MIkor ér véget ez az elfoglalt időszakod :?: :(
Vendég
 


Mir
Szívből gratulálok !!! Isten hozott Vince baba !!!!

mniki
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
lara26
 
 

 
 

Itt vagyok, vagyok...

új laptopom van, ami automatice beléptet, akkor is, gha a Babanet csak egy fül a monitor alján. :oops:
Elég idegroncs vagyok ettől az új kütyütől.

Mir, nagyon sok szeretettel gratulálok. Kíváncsi vagyok, hogy sikerült a szülés. :)

Azért ég a pofám, mert vagy mindenkinek sorba írok valamicskét (ami lehetetlen már csak azért is, mert többnyire szakaszokban olvasok kicsiket és megyek is tobvább) vagy kihagyok valakit. Harmadik verzió: csak magamról pofzázok. :lol:
Látjátok milyen szar ez a laptop? :evil:

Öööö... anyóst nem résuletezem. Bevillant ehy nagy oroszlánkabátban (leopárdminta, szőr a nyak körül), alatta leopárdmintás felső meg gatya, csillogósbarna csizmával, meg szőkéből ilyen nem is tudom milyen elvseszett vöröses piros színű haj. Képzelhetitek Bpgit. Tátott száj ezerrel, ni, egy élő karácsonyfa! Szavam ne legyen, végül nem hozta el a járókeretet, pedig istenbizony készen álltam rá, hogy megmondom amit Rambóka mondott, de nem hozta el, biztos észhez tért. Helyette elmesélte, hogy PONTOSAN szeptember óta depis. Nini, mondom, és miért pont azóta? Hát mert csináltatottt horoszkópot és abban az áll, hogy tavaly szepttől ez év májusig rossz időszaka van. :lol: Na mégis sikerült részletezni.
Na mindegy, vége a jóvilágnak, ugyanis elcsórta a laptopom, Internetezni dfog!! :shock: Többet egy szüót se!

A mensim megjött, de az is milyen. Úgy t
nt, hogy 1 napig tart, aztán pénteken 2 takarító eljött nagytakarítást csinálni velem együtt, akkor kicsit erőlködtem, mert széttéptem azokat a dobozokat, amiket a párom nem volt hajlandó kidobni idestova 3 éve hogy majd jó lesz a következő költözködéshez. Már egy ideje szemezgettem a hűtő tetejére felhajított nyomtatós Canon dobozzal. Akkor megint megjött a mensim, meg Bogi is ugrált egy kicsit a hasamon. Szerintem ennél jobb abortívum (vagy hogy is mondják?) nem kell. Holnap megyek Csepelre vért vetetni reggel a Laborigoba.

Jöttek házat nézni már hárman is a hétvégén.
Meg még van műsfajta munka is, már nagyon várom, hogy látszódjon az eredménye, de egyelőre csak egyet lépónkl előre kettőt hátra. :( Elég nehéz a mai világban, ha valaki vállalkozásba fog. :(

Bogicica pár napja szótagokban gőgicsél. Rettenetesen felhúzza az orrát, kint van a felső ínye, és mondja percekig levegővétel nélkül szinte, hogy vávávvvvávávááá. A macska dermedten nézi, hogy akkor most lekeverjen neki egy pofont, vagy sem?

Ja, a mcska.. behozott tegnap hajnalban egy élő egeret és elengedte a házban... :( Azóta se tudjuk, mi van, esküszöm itt halok meg, ha holnap szemezek majd egy kis cinivel mondjuk a konyhában... :(

Csakegy, nem irigylésre méltó a helyzeted. Különben kicsit örülök hogy újra írz, most hogy megint írsz, a sajátos stílusodban, kicsit a régi idők küszönnek vissza számomra és ez külön jó!

Kavicska, a paradicsomos halfelajánlásod nagyon aranyos volt! :) De szerintem a gólyák a csigákat is szeretik! Vagy azt nem?

Rejoka, sűrűn vagytok betegek... egy fotót, kérlek... Johannát nagyon régen nem láttuk.

Én most nm írok többet, besokalltam ettőla hülye géptől, ne haragudjtok! pzszi
Vendég
 


Szívből gratulálok Vince babához! Mir, gyors regenerálódást és sok erőt az elkövetkezendő 20-30 évhez! ;)

Nincs-is, üdv!

Jó éjt!
mamint
 
 


Mir: Sok-sok egészséget és boldogságot kívánok az egész családnak!

Régen írtam. Még nem voltam a dokinál, de a jövő héten felhívom. Egy kicsit el vagyok keseredve, mert már az 59. cn-nél tartok és a mensi sehol. A pattanások persze visszajöttek.

Ha beszéltem vele, akkor majd még írok. (Remélem emeli az adagomat, mert ez az 500 mg tényleg kevés.)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Nekem ma tuti megjön :( jó rövid volt a luth. fázis :cry:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Mir
Nagyon nagy Gratula Vince babódhoz!SOk boldogságot és egészséget kívánok!



Lányok két napja nem megy le a víz a lábamról+a kezemről...dokim szerint nincs gáz(mondjuk szerinte soha nincs gáz és kezd nagyon elegem lenni belőle),de én bevagyok parázva(tegnap mértem 143/71 vérnyomit,utána még 1* akkor jó lett, a pulz. volt113,,ma megpróbálok bejutni védőnőhöz. :cry:
Vendég
 


Jó reggelt!

Lara írt sms-t ma is nega a tesztje :cry: :cry:

Szia Okr, még ívelhet felfelé, de a 34 napos ciklus is eredmény.
Vendég
 


Aranykavics: Én mensire gyúrok!!!! :( :( :( :(

Norka: Öröm olvasni az írásaidat, komolyan!!!!! Elolvastam a lombikbabás blogodat.....én nem tudom ilyen jól megfogalmazni az érzéseimet....regényt nem akarsz írni? Eccer, majd? :wink:

Lányok, bocsi, képtelenség benneteket visszaolvasni, úgyhogy akinek nem írtam semmit, annak bocsiiii.....

A tesóm úgy néz ki kismama!!! Nem tudom sírjak e vagy nevessek, és még lelkiismeretfurdalásom is van, hogy nem örülök eléggé!!! Pedig csak az fáj, hogy nekem nincs!!!
:oops: :oops: :oops: :oops:
szisza30
 
 


Norka, atya-gatya, ilyen anyós :D
egér meg jobba reszket tőled, mint te tőle...csak nehogy elkezdjen vmit rágcsálni. küldd rá a cicát.

Szisza, szerintem ez tök természetes érzés. majd örülni is fogsz neki!!! ne legyen lelkiismeretfrudalásod.

Lara, sajnálom:(

ella, nézegesd a vérnyomásodat!!!!!!

én ma voltam védőnőnél, előadtam,hogy "társaságban" mindig magas a vérnyomásom, errefel 105/70 lett :)
ma megyek a megismételt eredméynért, a vizelet. de azt hiszem csíííp mikor pisilek :cry: de ez eddig nem volt:(
dimet
 
 


Norka!

Látod ez már az intelligens számítógépek kora, tudja a gép magától, h. hozzánk kell benézned először! :lol:
Anyós csúcs lehetett! Akkor most májusig depi lesz? Vajon milyen, amikor nem depi? Vagy bipoláris? Lelkileg depi, de öltözködésileg nem? :twisted:
Jól értem, áruljátok a házat, tehát előbb-utóbb költözködni fogtok és te PONT MOST dobod ki a párod féltve őrzött, drága dobozait(közte egy valódi Canon nyomtatósat is :shock: :lol: )???? :shock:
Ennél kevesebbért is váltak már el emberek!!!! :lol:
Az az agresszív doboztépkedés pedig.... elfolytott indulatok!!!
Lehet, h. kéne venned egy boxzsákot! Rá lehet tűzni a szerkesztőd, az anyós v. bárki képét, aztán mehet a NESZE! :lol:
Anyáméknál a macska hátracsapott fülekkel menekül, ha a Csöppöm rázendít! Szegénynek túl jó a hallása és nincs füldugója! Ha denevér lenne, már áshatnánk el a hátsó kertben! :lol:
A macskátok felettébb okos állat. Ilyen gyetva időben nekem sem lenne kedvem kinn egerészni az esőben, ha benn is lehet! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Mir!
Én is gratulálok Nektek!
:lol:
kikka
 
 


Kincs
hát a cn névleges ,mert vetéléstől számolom.A fele vérzés volt! :wink: Úgy tűnik a másik fele is az lesz!

Lara
Nagyon sajnálom :( :( :( Abszolút nem értem,miért nem sikerül,mikor minden olyan szuper!Görbe,tüszők,akció... majd a hormonszurik amiket Rambókától kapsz hozzák meg a babát! :)

szisza
Én ma több boltból kimenekültem,mert vagy kismamát láttam,vagy babát gügyögni!Néztek rám,mint egy őrültre,hogy kosár le,és rohanás... :(Jó,hogy nem stoppoltak le,hogy nem-e lopiztam el vmit! :? :wink:

Norka
Na,nekem anyám ilyen!Már nem öltözködésben,bár abban is tud alkotni,hanem viselkedésben!
Utóbb kerek perec kijelentette ő ugyan naponta nem fog bejárni Adára vigyázni :evil:
Szerencsére azomban nem netezik! :D

Dimet
Kívánom maradjon is ennyi a vérnyomásod!!!105/70!No jó kicsit lehet több,ha társaságban vagy,mondjuk 120/70?! :lol:

Ella
Adával nekem is dagadt kezem-lában.A gyűrűimet is le kellett venni,de a vérnyomásom sosem volt magas,se fehérjevizelés..így nem izgultam.
Sztem ha ennyit mértél mindenképp menj el a védőnődhöz,ha meg gondolod egy másik dokihoz is!

Rambóka
Elképzeltem a macskát,meg a denevért.....jót nevettem Kép
Pedig aki ma megnevetett az egy zseni!

KépKép

KépKép
okr
 
 


na, megvan a megsimételt laborom eredménye: karbamid 3,1 (és nem 61!!!), vizeletben se fehérvérsejt, se vvt...hm. viszont mondtam az üzemorvosnak,hogy ma úgy érzem csííííííp...errefel holnap megint mehetek pisilni. fő az alaposság :lol: remélem nem néz hülyének, de nekem sosem volt még felfázásom (tudom, én szerencsés)
na, ebéd
dimet
 
 


Okr: megértelek, én is csináltam már ilyen malőröket. Elképzelni sem tudom, hogyan fogom megélni, hogy látom a nálam hat évvel fiatalabb tesómat nagy hassal. :oops: Akár el is ítélhettek érte, de irigy dög vagyok!

Amúgy sok esetben egy mensi is okot ad az örömre! ha rendes!

Rambóka: én is tök jó vigyorogtam a macskán

Ella: én is vizesedtem, de azért szerintem is menj dokihoz....

Dimet: köszi :D
szisza30
 
 


Sziasztok!

Régen voltam, győzlek visszaolvasni titeket.
Először is ,

Gratulálok a kis névnapos Vincének, és anyukájának!
Remélem kapunk képeket is a manóról!

Köszönöm a mandula sztorikat, volt néhény horror, de alapjában véve meggyőzött arról, hogy nem lehet félvárról venni a mandulagyulladást. Csak még rá kéne szánnom magam úgy igazán.
Ez még egy kicsit várat magára!

Tegnap mikulás napra virradtunk!!! :lol:
Ja, igen, aranykavics, én mensire gyúrok!!!
Ezt Norculut hozta meg, de már azt hittem nálam ez sem működik. Az utolsó gyogyi utáni 10. napon jött csak meg.

Norka
Az anyós sztorid után rá kellett ébrednem, hogy az enyém nem is olyan gáz. :o Az egérre én is a macskát javaslom! :lol:

A csalódottaknak kitartást kívánok! :(

Tudtok ajánlani valamit diéta melletti édesség utáni vágy legyőzésére-a gyüm.kivül? A gyogyi nem vette el a szénhidrát, és édesség kívánosságomat, így SZENVEDEK, néha. Min.15 kilótól kéne megszabadulnom, és nem akar könnyen idulni a "nemevés"!

Nem is mondtam, a terheléses vizsgálatra, -ahogy ajánlottátok-mint a jó kislány vittem a 75gr.glükózt. Megtörtént a vizsgálat-az eredményt az end.dokinak küldik.DE!! Az end.doki kéri, hogy ismételjük meg a vizsgálatot a zsemlés, tejes tesztre is. Már odaadta a beutalót, ha elmúlik a torokfájásom el kell mennem. Ki érti ezt? Elavultnak mondják, de nem tudok kitérni előle, ragaszkodnak hozzá.
Na mindegy.
Szép napot!
sunny1
 
 


Sziasztok!

Kandika, rendőri jelentéssel mi a helyzet? Ugye jó híreid vannak?

Lara :cry: :cry: Pedig annyira szép ez a görbe!!!

Kavicska, a gólya annyira édes volt! Olyan jót mosolyogtam rajta! :lol:

Norka, bocsi de ahogy olvastam amit anyósod külsejéről írtál, nekem valahogy Szörnyella de Frász jutott eszembe :oops: :oops: Egér előkerült már?

Ella, voltál védőnőnél? Fehérjét nem találtak ugye?!

Rambóka, a macskán/denevéren én is jót nevettem! Na és a garanciális csere... :lol: :lol: Párommal itt röhögtünk rajta tegnap este! :lol:

Dimet, látod hogy rendben van minden! Nyugi! :wink:

Szisza, semmi szégyellni való nincs abban hogy most így érzel! Fogsz örülni is a tesód babájának!!!

Ginuska?! Hogy vagy?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sunny: nekem az édesség utáni vágy csökkent a mozgással.....
Na, meg azzal, hogy ettem édességet :oops: :oops: :oops:
ez utóbbi nem követendő példa..... :lol:

köszi anyoooka neked is.....köszi a nyugtatást, hogy azért valamennyire normális vagyok....
szisza30
 
 


Szisza, írtam pü-t!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Köszi, írtam választ!

Ő a lányzód? Igazi nőci mőci Dodó!
:D
szisza30
 
 


Igen :lol:
Honnan tudod hogy Dodó a beceneve?! :shock:
(Így hívja magát mert ezt tanulta meg legkönnyebben mikor kezdett beszélni :) )

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Látod? Tiszta precíz vagyok! Én mindent tudok, kivéve, amikor hülyeségeket írok..... :oops:

Amúgy van egy ismerősünk, neki is Dorka a lánya, és ott is Dodó a becenév! Tök aranyos, nekem is nagyon tetszik ez a név....

Annyira nőcis kislányok a Dorkák amúgy....... :wink:

Na, elballagok haza....itt van a munkaidő vége.....további jó netezést lányok.....meg minden jót!
szisza30
 
 


Mir! Grtaulálok :) Sok boldogságot, egészséget mindannyiótoknak :)

Egyébként üdv mindenkinek. Jó olvasni hogy ilyen élő a topic :)

Lara: sajnálom..pedig tetszett a görbe :) ... még most is irigylem

Kriszta! Ez rögtön a vetélés utáni ciklus? Egyébként sajnálom :(

Anyoka: köszi az érdeklődést :) Kedves tőled :)

Ella! Remélem minden oké lesz :) Gondolok rátok.

Kavicska: hőd hogy áll?

Csakegy: remélem birod még a diétát. Kitartás :)

Rólam: pénteken végre elállt a vérzés. Úgyhogy túl vagyok rajta. Még vannak terhességi tüneteim (cicifesz pl), a doki szerint még 5-6 napig lesznek is. Remélem a következő ciklus az enyém lesz. De tesztelni nem fogok. Ezt eldöntöttem. Nem hiszek a teszteknek :( Próbálkozás??? Hát...mondjuk úgy, hogy semmi kedvünk védekezni :oops: Hőmérőzést tervezem a köv. menzi után. Most pihi.

Puszi nektek

Gina
Vendég
 


Gratulálok sorry ...elírtam
Vendég
 


Gratulálok sorry ...elírtam
Vendég
 


GRATULÁLOK MIR!!!!!!!!!

Most tiszta rohanás az életem, úgyhogy nincs energiám többet írni, üdvözlök mindenkit, hiányoztok!
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Nemrég mentek el Laráék: Igazolom, h. Lara is tipikus PCO-s nő! Ronda dagadt, de szerencsére ez nem látszik a szőröktől! :lol: :lol: :lol:
Viccen kívül, nádszálvékony, és nem láttam rajta borotva ejtette sebeket! :wink: A párja is nagyon aranyos. Lehet, h. PCO mellé normális pasik járnak? Kompenzál az anyatermészet? :D
Remélem nem lesz szüksége a szurikra és akkor továbbadja majd valakinek. Tök jó lenne: ez lenne Rambóka Szerencsehozó Vándorszurija!

Okriszta!

Együttérzek veled. :cry: Én azt hittem annó, h. csak azért látok állandóan terheseket és kisbabákat, mert erre állt rá a szemem, de azóta kiderült, h. tényleg tele van velük a város, sőt, mivel meddőségi centrumunk is van, elég gyakran lát az ember 2-es, sőt 3-as ikreket is!
De 1 évvel ezelőtt én is megőrültem tőlük! :cry:

Ella!

Én nem dagadtam láthatóan, de a gyűrűmet nem tudtam felhúzni, a scholl pacskerom pedig úgy kitágult, h. dobhatom ki! :( A sógornőm viszont kifejezett elefántlábakkal bírt a 3. trimeszterben! Mindenki vizesedik valamennyire, de ez egyénfüggő. Pihizz sokat felpolcolt lábbal! Itt az ideje, h. apa ugráljon körülötted egy kicsit!
Járj el rendszeresen vérnyomás és vizeletfehérje kontrollra a védőnődhöz, ha pedig megrendült a bizalmad a dokidban, még most keress másikat, mert a szülésnél alapvető dolog a bizalom! :!:

Dimet!

Akkor jó, ezek szerint csak mérési hiba volt. :D A csípésre igyál meg egy liter teát, egész éjjel pisilni fogsz járni, de kimossa a bacikat!

Szisza!

Nem ítéllek el. Ez a világ legtermészetesebb dolga! Én is nagyon irigy voltam és nagyon sokat bőgtem miatta. :cry: Szerencsére ez nem gátolja a teherbeesést! :wink:

Sunny!

Ne várj sokat, jobb túl lenni rajta! 1 hét nyomor, de utána jobb lesz! :!:
Én sejtem, h. miért ismételteti meg! A tesztreggeli csak 45-50 g glükóznak felel, meg tehát mások lesznek a terhelés eredményei, mint 75 g glükóznál. A dokidnak csak a tesztreggeli határértékei vannak meg és lusta utánanézni az OGTT standard eredményeinek! De nagyon gonosz vagyok! :twisted:

Anyoooka!

Ezek szerint már nálatok is felmerült a visszacserélés???? :lol: :lol: :lol:

Csillagfény!

Elképzeltem azt a rohanást! :lol: 38 hetesen a sebességem erősen hajazott a vemhes anyatetűére! :oops:
De tudom, még annyi dolgod van szülésig! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, atyaisten, betűről betűre ugyanezt gondoltam én is a tesztreggelis terheléssel kapcsolatban, tehát akkor már ketten vagyunk gonoszok. :P
Vendég
 


Sziasztok!!

Lara!
Sajnálom én is, pedig tényleg szép görbéd volt.Na de majd a szerencsehozó szurik!!

Szisza!
Megértem az érzéseid.Én is totál így éreztem minden babás iránt,míg az nem lettem.Ez az érzés csak akkor múlik el.

Gina!
Most pedig hajrá apával!!!És minden rendben lesz.

Norka!
Részvétem anyósod miatt.Az enyém hál istennek nagyon aranyos, bár sokszor nekem az a furcsa, hogy nagyon kiny... a seggem, én meg ehhez nem vagyok hozzászokva és így elég zavarba ejtő néha.

Rambóka!
Azt csak igazolni tudom, hogy PCO mellé csakis normális pasik járnak.Igaz, csajok????

Dimet!
Hát elég érdekes, hogy most érzel tüneteket, hogy nem találtak semmit.De tényleg igyál sokat, nekem is most 1,5-2 liter folyadékot kell innom, hogy átmossa a veséket, plussz fontos, hogy most nem szabad visszatartani picit sem a kisdolgot.Így éjjel rendszeresen megyek... De tünetem az nincs semmi.
ezoterike
 
 


Sziasztok

Voltam reggel a védőnőnél...nem találtak fehérjét,a vérnyomásom is 127/76 volt...azt mondta ne izguljak,ne egyek sósan+pihizzek.....na ebből csak a középsőt tudtam ma tartani,mert az orvosom miatt szét izgultam az agyam,ebből kifolyólag egésznap rohangáltam(Rambóka,még mindig a streptos köröket futom,holnap még beszélek vele,nem akar adni nekünk antibiót....hosszú... legkésőbb szerdára minden kiderül :?
Köszi a hsz-et!

Bocsi h nem reagálok rátok...megyek pihizni!!

Puszi
Vendég
 


Hát skacok... kemény dió ez a cukorgond...

Ma ugyanis PIROS TOLLAL!!! kijavították a diétás aplómat... három dologba kötöttek bele konkrétan (hatalmas piros aláhúzások mint az oviban!)... abba, hogy néha ittam almalét (szigorúan számolva a CH-kat persze!!!), kétszer ettem feketecsokit - egyenként 1,5 CH értékben (ez keményen fél kocka darabonként!) és randa megjegyzéseket kaptam, hogy néha miért csak a CH-t írom bele és nem a dkg-ot...

Eldobtam az agyam...

Ha ezt nekem előre mondják, nem hiszem el...

(Megjegyzem, hülye nem vagyok... egyszer lemértem egy almát, memorizáltama méretét, kiszámoltam a CH-ját és ahhoz viszonyítok... nem fogok MINDEN falatot megmérni... főleg nem az alacsony GI-jű almából ... ja... és ha tudom, menyni CH van 10 deka kenyérben, azt imérem akkor NEKEM elég, ha csak a CH-t írom be...)

Pirossal azt is belevésték a naplómba, hogy legközelebb rendezettebb naplót kérnek ... csoda, hogy nem kaptam kis fekete krampuszt a füzetbe bepecsételve...

Úgyhogy most mekapják... kinyomtattam egy excellel megszerkesztett táblázatot, amibe továbbra sem írom be bizonyos dolgoknál a grammokat... viszont van megjegyzés rovat ahová szépen bevéstem olyanokat, hogy szemmértékre annyi, meg, hogy közepes alma, nagy alma, meg, hogy nem grammozok mert rajta van a kenyér csomagolásán, mennyi van egy szeletben...

Komolyan... teljesen kiakadtam... pontosan látták, hogy grammra kiszámoltam mindent... aztn kihagytam a résszámítást (ld. csak anynit írtam be, hogy a házikenyér 100g-ban mennyi CH van, de nem írtam oda, hogy számoltam ki, hány gramm az a 20 CH)

Ez a bajom az orvosokkal... tudtommal egyenrangú felek vagyunk... akkor most én is fogjak egy piros tollat és osztályozzam őket?

A lényeg persze nem ez volt, valszeg egyszerűen rosszul tartom be az időpontokat azért nem esik úgy a cukrom ahogy kellene (legutóbb 2-3 órát mondtak 2 kajálás között.. én meg ha éhes lettem csak 2 órát vártam...) meg félreértettem valamit a későnkelés és a kaják eltolásával kapcsolatban... grrrr....

A lényeg, hogy van még egy hetem,hogy lemenjen a cukrom különben inzulin... Viszont megnyugtattak, hogy ha a 35. hétig kihúzom inzulin nélkül (ld. nem lesz kétszer 7.0 feletti reggeli utáni értékem a csekkoláskor) akkor már nem kell többet mennem... úgyhogy a 35. hétre gyúrok...

Azt viszont sajna így el kell ismerem, hogy ha a drasztikus diéta mellett is gond lesz akkor megszívtam...

Ja... rákérdeztem a metforminra terhesség alatt.(hogy lenne-e értelme újrakezdenem) .. a dietetikus mondta, hogy ő több anyát is ismert aki szedte és szerinte sajna olyankor amikor a terh. diabétesz mindenképp előjönne nem sokat ért... Mondta, hogy ő sem a magzatkárosító hatás miatt nem ajánlaná, hogy újrakezdjem mert az ilyenkor már nem játszik be hanem azért mert nincs értelme... (más a hatásmechanizmusa... és ami korábban szépen hatott az most nem hatna... ami megmagyarázná azt, miért nem műxik most nálam a korábban igencsak hatásos kecskeruta... mert szerintem egyáltalán nem műxik...)

Szoptatás alatti szedésre meg azt mondta, hogy ő a helyemben kihagyná az első 6 hónapot és csak utána kezdené el szedni... (mert átmegy a tejbe + a szoptatás úgyis megváltozott hormonális állapot úgyhogy nem tudhatom mi lesz... és akkro még midnig elkezdhetem...)... de ő nem tudja megtiltani persze mert ez az én dolgom és ha találok valakit aki felírja akkro pláne....

Hát ez van... (ez nem változtat azon, hogy a következő babánál valszeg inkább végig szedem majd...)

Viszont: nagyon korrekt a Sote 1. A vérvételnél nem volt tömeg (hajnali 7:30-kor), a kismamákat meg előreveszik automatice! Utána a diabetológián is külön sorban állnak a kismamák, a diétás napló átnézését, megbeszélést pedig a 2 vérvétel közé nyomják be, hogy ne kelljen várni... így max. 9-ig végez is az ember... ÉS NAGYON PROFI A VÉRSZÍVÓ NÉNI!!!!! Kétszer is megcsapolt, először vagy 5 kémcsőnyire... és SEMMI nyoma... pedig mind a kétszer ugyanonnan vette a vért... ilyen profi vérvételes nővérekkel még soha nem találkoztam csak a Sotén... Szóval mindent összeadva szerintem korrekt hely... (csak az a fránya piros tollas javítás... mint az oviban...)

Ja... és a Sote mérlege alapján hála a diétának 1,7 kilót HÍZTAM egy hét alatt... hát én ezen kiakadtam... eddig 30 hét alatt feljött 7 kiló... egy hét durván szénhidrátszegény diéta után ahol alig ehettem meg feljött 1,7.... és még csak nem is vizesedek... úgyhogy nincs magyarázat...

Bocsi a kisregényért,....
Vendég
 


Csakegy, ne idegeld magad (stresszs sem tesz jót!!!), csináld úgy, ahogy érzed. a piros tollat meg ők élvezik a legjobban:) hát, igen. a CH diéta, nem kcal mentes diéta mindig. de nem lehet mindenre mindig odafigyelni:)

egérfej zöldbabkonzervben....brrr (TVben mutatták). Norka, vigyázz!!!!!!! :lol:

megyek tornázok egy picit.
jó éjt. és iszok, sokat:) mint egy ló. nem. két ló.
dimet
 
 


Sziasztok Lányok,

Lécci elemezzétek a 3. napi véreredményeimet.... (szerintem jók) :wink:

LH 6,9 U/L (ref. nincs megadva)
FSH 8,7 U/L (ref. nincs megadva)
Prolaktin 119 mIU/L (ref 40-530)
Oe 115 pmol/L (ref. nincs megadva)
Prog 2,6 nmol/L (ref. nincs megadva)
Tesztoszt 1,2 nmol/L (ref. kisebb 2,1)
Pajzsmirigyhormonok vmennyi range-ben

Köszi!

(Majd holnap tudlak kicsit olvasgatni Benneteket és irok)
kikka
 
 


Halihó!

Rambóka nagyon jó a szöveg :lol: :lol: :lol:

A szurikat stipi stopi én áprilisra bérelném ki :wink: :lol:

Csakegy elképesztő amit végig csinálsz még olvasni is sok :shock: nem tudom hogyan tudnám csinálni :?
Vendég
 


Anyoooka! :wink: :!:

Na szóval, bele lett nézve az aktámba......mindenhol,mint"sértett"vagyok írva!Qrva a kresz szabályainak nem betartása miatt,telefonálás.....elvileg kilátásban van 30.000.- +büntetőpont..............na ez mind szép és jó,de ez a Qrva...tuti fellebbezni fog!Szóval,holnaptól indul a kocsi lebiztosítózása......na és várhatom a papirokat!


Sógornőm holnap megy Uh-ra az elsőre(4hét alatt összejött Neki a baba),és elhozza a vérvételes papirkáimat....pénteken megyek csapoltatni....kiváncsi leszek az értékekre!!!

Gabika pihizz!!!!

Lara sajnálom a tesztet....megtörhetne ,már a jég!

Pusza mindenkinek,akihez ,nem is szóltam ma,annak is!
Jó éjt!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!


Rambóka!

Köszi a hízelgő szavakat! :lol: Nagyon örülök, h megismerhettünk!!
Gergő nagyon cuki, és a párom is megjegyezte, h nagyon szép baba!
Mondta, h az egyik ismerősünknek a babáját vette viszonyítási alapként és hát mi tagadás Gergő nyert!! Mondtam neki: ezek a pco-s babák "minőségiek" nem pedig mennyiségre készülnek!! :D


Lányok!

Ezek a hormon cuccok megbolondítják a hőgörbét.

Kép
lara26
 
 


Andi!

Most jön a hó, az igazi tél! Aztán olvad a jég!!!! :lol:

Kép
lara26
 
 


Csakegy!

Annyira sajnálom, h. nem szedhetted végig a metformint és annyira haragszom emiatt a dokikra, h. lehet, h. ez a düh elegendő lesz újabb cikkek lefordítására!
A pirossal aláhuzigálás röhelyes, de orvosként sajnos azt is tudom, h. bármennyire tépem a számat, a beteg egyik fülén be, a másikon ki!!!!! Ezért állnak így hozzád.
Ők nem tudhatják, h. te sokkal többet törődsz a kettőtök egészségével, mint más nők! Kitartás és próbálj jó kislány lenni, bólogass szépen és közben figyelj oda nagyon a cukrodra, mert nem a nekik való megfelelés az igazán fontos, hanem a babád!

A hízás egyébként a 3. trimeszterben indul meg igazán, egyrészt a baba ekkortól növeszt hájat, másrészt a vizesedés is ekkor kezd beindulni, meg a szervezeted is már a szopira raktároz. De ez nem mentség, csak magyarázkodás! :wink: :lol:

Kikka!

Szerintem is jók. Pajzsmirigyhormonoknál nem írtak értékeket?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Andi!

Az a nő szerintem legyen csendben!! Nem egyszerűen simult a kocsitokra! Minden ellene szól!!

Kép
lara26
 
 


Csakegy
Volt neked a cukrod 7 felett valaha is?Már mióta diétázol keményen.
A SOTE-tól én személy szt irtózom brrrrr :x

Andika
Van cascotok?Vagy ez a 30 000 ft most hogy van?Ezt az állambácsi kapja?Hát Te?
Remélem kevés utánnajárással megúszod!
Hallod én egyszer egy autóbalesetestől vettem véralkoholt,és a fellebezések miatt(hogy nem az ő vére volt)egy évig jártam a rendőrséget+ a bíróságot.Előre köszönt a kapus a végén ha meglátott,a postás meg gyanúsan méricskél azóta is a sok idézés miatt. :oops: :x Nos ennél egyszerűbb ügymenetet kívánok!

Lara
Gondolom a párod levette a mintát a PCO-s babáról :D :D

Kincs
Asszem szerdán megyünk,így jó a csütörtök.Majd még pontosítunk O.K?!

Ginuska
Igen a vetélés utáni.Azért bizakodtam...úgy gondoltam most működöm még a legjobban :( Remélem Neked is ilyen gyorsan lesz p.é,és hamarabb pocaklakód!
Kavics asszem ma ügyel :( Innen üzenem neki,hogy kitartás,már csak 18 óra van hátra!!!

Rambóka
Itt nincs meddőségi kp.,de annyi kismama van :shock: sztem mindenki most szül!


Fel akartam itt sorolni a kismamákat név szt ,hogy pihizzenek,és álmodjanak szépet,de rájöttem,hogy szerencsére van egy csomó-csomó kismamink.Senkit sem szeretnék kihagyni,így ez minden pocakosodónak szól! Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!

Lehet, h eddig ez volt a baj, h nem volt viszonyítási alapja! :lol: :lol:
A kézzel fogható eredmények önmagukért beszélnek!!

Kép
lara26
 
 


Lara
Na minta megvan,meg a kabala szurik Kép is,jöhet az eredmény! :D :D :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Megjött! :( Direkt ma,hogy a 3. napi laboromat ne tudjam levetetni :evil: :evil: :evil: Esetleg a 2. napi nem lenne jó sztetek?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok !

Lara, sajnálom az ismételt nega tesztet :(
A progi, meg a HCG injekció tényleg jó magasra röptette a hődet.

Okr, ezek szerint még nem jött meg a mensid, ez jó jel, nem ? :wink:

Zsizsikről nincs hír ? Tegnap volt a műtéte, remélem jól van !!

Bocs csajok, de elég depi vagyok már napok óta, így inkább csak olvasó üzemmódba helyezem magam :roll:

mniki
 
 


Okr: szerintem a 2. napi is tökéletes... (nekem 2-5-öt mondtak anno...)

Nekem meg 99,999%, hogy inzulin lesz :( A reggeli utáni cukrom ma is 7,2 lett... mintha napról napra romlana a helyzet... (de csak a reggeli... bár ma asszem egy egész napot végigméricskélek... ha már a vágóhídra megyek legalább legyek benne biztos, hogy tényleg mennem kell...) ... kezdek beletörődni... igazából csak amiatt vagyok bexarva, hogy így hagynak-e normálisan szülni + hogy kórházat kell-e váltanom (a mostaniban a cukrosokat 1 hónappal korábban befektetik így ha nem sikerül leráznom őket akkor inkább kórházat cserélek... szép lesz a szülés előtt néhány héttel...)
Vendég
 


Csakegy, sajnálom! pedig annyir ügyesen csinálod a diétát. várj még egy picit, hátha, hátha nem!!! ha meg kell,akkor kell. szerintem azért ne válts kórházat!
dimet
 
 


Csakegy
Nem azt mondom,hogy szuper szurkálni magad,de ha insulin kell,az egészségetek érdekében,hát nincs mit tenni.Azért még hátha csak egy kiugró érték volt a mai!

Köszike,a vért holnap levetetem, akkor legalább a dokimnak is el tudom vinni délután a rendelésére.Clostyt akarok kikönyörögni,mert finoman szólva is türelmetlen vagyok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hát Csakegy szorítok neked, hogy ne kelljen az inzulin. :roll: De tényleg ha a baba egészsége a tét, akkor ez van, igaz? Ne haragudj de most nem tudom hány hetes vagy. Mennyi idő még a szülésig?

okr: clostyiiit? lemaradtam valamiről. Bár egyik nap én is így voltam, hogy elmegyek és kérek valami teherbeesős babagyártós akármit. Még asse bánnám, ha szitásra lyuggatnák a seggem....de váááárnnnniii kell!
Nézd egy mensinek én nagyon bírnék örülni, a csapolós nénik ne aggódj megvárnak.

mniki: miért vagy depi? hiszen gyönyörű esős napra virradtunk! :mrgreen:

Mindenkinek nagyon-nagyon jó napot! Én már tudok örülni tesó babójának....a kórházhelyzetről inkább semmit most, túl szép ez a nap!
szisza30
 
 


Sziasztok!

Lara, remenykedtem, hogy pozitiv lesz a teszted, mert a gorbed gyonyoru volt...Na, de majd a Rambokatol kapott szerek majd szerencset hoznak :lol:

Niki, szomoruan olvasom hogy rossz passzban vagy...Kuldok neked az eterbe egy jo adag ++++++++++++++++++++

Annyira jo teman dolgozom most, teljesen fellelkesedtem :lol: . Olyan programokat tanulmanyozok, amelyek az internetes forumokbol vonnak ki infokat szgepes analizis (textmining) celjabol. Hat erdekes dolgokat tudtam meg...Kepzeljetek, a meresek alapjan a forumok nagy reszenel a titkos tagok szama (akik csak olvasnak) joval meghaladja az aktiv (iro) tagok szamat. Van olyan meres, ahol 99% es 1% az inactiv/activ arany :shock: . Ezt nem gondoltam volna...Ez durvan azt jelenti, hogy ennel forumnal is szazas nagysagrendu lehet a megfigyelok szama?


Mindenkinek szep napot,
Alice
alice27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?