Új privát üzeneted érkezett!

megjöttünk! :P
jó volt,de bővebben holnap! :twisted:

DAVALLIA!!!!!!!!!Csibitől kaptam az sms-ket,így én is frissen értesültem Eszter babáról!nagyon nagy gratula és minden jót kívánunk a kis új topiktagnak Kisnyuszival! :P :P :P

Roki
olvastalak,holnap megdumáljuk,hogy akkor mi legyen!

szorgalmas képfeltevőmnek köszönöm,hogy szorgalmas volt! :wink:
Ayse
anyukámra?????az első képen?????he????? :shock: :shock: :shock:

na mentem,holnap gyüvök!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Csikken, a nagyon száraz bőre miatt, hol ekcémás hol koszmós, és így könyebb kezelni.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megann,
Jó olvasni, hogy milyen jókedvű vagy! Jót tett egy kis kikapcsolódás! :) :) :) A vasalás megvár.... nem fog magától kivasalódni. :) Inkább kérjük a képeket! :)

Nyúlné,
Üdv itthon nektek is! :)
Küldjed Csibbnek a képeket minél hamarabb! :)

Ayse,
De jó, hogy Lili pár pöttyel megússza. :) Ennyit ér az oltás?
Bár én Benit épp amiatt oltattam be, hogy ne vakarja szét a kiütéseit és nehogy valami komoly szövődmény legyen. Ha mégis elkapja, akkor talán neki is ilyen gyors lefolyású lesz.
Tetü :) :)
Mi is a kutyákra hajtunk Danival, valamint a repülőkre és a galambokra, mert azok "epüjnek". :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

Csikken, aránylag friss kép... :?


Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
Szerintem aranyos Tündike ilyen kis tüsi hajjal! :) Ez egy nagyon jól sikerült kép! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu, igen, nekünk ien, de szinte mindenki lefiúzza... :cry:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
Danit ma lánynak nézték a játszón. :? Igaz, sapkában volt. :wink: Sőt Benit is sokszor nézték lánynak, míg pici volt. :) Majd kialakulnak. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Prüntyi, szerintem is nagyon helyes Tüncsi tüsihajjal.

Ayse, jajjaj, remélem, ez a kakas sokáig él még, hatalmas trauma lenne az elvesztése.

Ma rengeteg vendégünk volt, a gyerekek egész délután Julcsit szórakoztatták, aki ezt igencsak élvezte. Olyan mint egy kis szinésznő, produkálja magát.
De a leginkább meglepő az volt, amikor egy ismerős ölében elkezdte mondani, hogy Húzd magadat (na jó: húsd magadaaa), mire az ismerős döbbenten ismerte fel, hogy azt a mondókát akarja, amit kábé két-három hete egyszer mondott el neki. Én nem ismertem a mondókát, úgyhogy valóban arra az alkalomra emlékezett.

Megann, de jó lehetett ez a sielés. És milyen jó neked, hogy Léna ilyen rugalmas!

Találtam egy mondókát, amit azóta nagyon szeretünk (azon a honlapon, amit Bodza ajánlott Szirkáról). Leirom, hátha valakinek megtetszik, mutogatós:

Gomba, gomba, gomba, (az öklök ütögetése)
nincsen semmi gondja. (a kezek forgatása)
Ha az eső esik rája, (az ujjak mozgatása fentről lefelé haladva)
Nagyra nő a karimája. (karkörzés a fej felett)
Az esőt csak neveti, (száj sarkainak felhúzása a mutatóujjakkal)
Van kalapja, teheti. (fej ütögetése könyökben hajlítgatott karral)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Húú, nem jövök két napig és micsoda hírek várnak! :shock: :!: :D

Davallia!
Nagy-nagy gratula nektek!


Ayse!
Szerintem is jó, hogy így alakult a dolog Lilinél! Ha már elkapta :?
Én továbbra is azt gondolom, Nati is megkapja ezt az oltást.
Én kicsiként a szomszéd gyerekek és a nővérem után, utolsóként kaptam el és brutál rosszul voltam. A mai napig emlékszem rá.
Egy-két helyen heges is maradt a bőröm.
A mi dr. nénink egyébként pártolja ezt az oltást.

Prüntyi!
Nehogy szégyelld Tüncsi kopi buksiját! Ő így is nagyon édes! :)
Aki meg fiúnak nézi, vak! Annyira helyes, lányos pofija van! :)

Juci!
Spar :evil:
Azért remélem sikerül megoldást találnotok, ha így döntöttetek.

Tényleg, van aki 3 évig tervez otthon lenni a manójával?

Rokica!
Remélem holnap már otthon alszotok!
Zsuzsa képei :( De örülök, hogy már jobban van! :)

Zsuzsa!
Gyönyörűek a lányok! :)

Megann!
Üdv. itthon! :wink: Tudtam én, hogy király lesz minden! :lol:

Rólunk.
Jól vagyunk, Nati nyomott délután egy 3 órás szundit, ebből kettőt mi Apával is vele aludtunk. :lol:
Igy csak nemrég sikerült letennem. Remélem azért éjszaka nem huligánkodik majd!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Zsuzsa,
Nagyon aranyos ez a mondóka! :) Megtanítom Beninek és együtt fogjuk Danit szórakoztatni. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Duda,
Dani ma 25 perces szundit nyomott, a séta alatt a babakocsiban. :( Ráadásul ma negyed 7-kor kelt. :( Én ehhez mérten mosott kaki vagyok, szépen lefárasztottak ma a srácok.
Viszont este már negyed 8-kor letettem mind a kettőt aludni és el is aludtak egy perc alatt. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Nekünk tegnap volt ilyen napunk :(
De ma behoztuk a lemaradást! :lol:
Beni hogy van?
Szerettem volna már pár napja megkérdezni tőled, hogy a medálodon a fiúkról szemből készült képek vannak?
Úgy néz ki, én is kapok egyet :D és ahol megkérdeztük, hogy készítik, azt ajánlotta a fickó hogy ilyen képet vigyünk.
Persze, gondolja ő, hogy egy ekkora gyerek szépen beül a gép elé és mosolyog! :?
Megkérdeznéd Anyukádat, az az ékszerész merre dolgozik, aki a tiédet is csinálta? A számát megőriztem, csak így olyan furi lenne felhívni. :oops: Köszi! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda,
Igen, szemből vannak a fiúk a medálképen. Mi választottuk és vittünk képet, arról másolták át.
De jó, hogy neked is lesz! :) Nem tudsz Nati képeiből kiválasztani egyet és elvinni?
Képzeld el, hogy van az Anyukámnak is, elég régóta. Az öcsém is és én is 18 évesek vagyunk a képen. (az én képem nem volt friss :)) Kb. 15 éve kapta az Apukámtól. De még most is megcsodálják rajta. :)
Az ékszerész a Mester utca környékén van. Kérsz pontos címet? Holnap meg tudom kérdezni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Prüntyi!
Szerintem is nagyon helyes Tündi!
Engem is fiúnak néztek, nagyon sokáig...meg a húgom ikertestvérének, aki KÉT ÉS FÉL ÉVVEL FIATALABB NÁLAM, A KIS PISIS, HÁT VAKOK EZEK, VAGY MI????? :lol: :lol: :lol:

Nyúlné!
Mégegyszer megnéztem és igen!
A karácsonyi képek között volt egy, amikot ha jól emlékszem szürke kötényben ül Anyukád és az unokahigik is ott vannak. Szerintem így profilból hasonlítnak!

Benianyu/Prüntyi! (a másikban kérdezted, de most egységesen válaszolok)

Nem bántam meg, hogy Lilit beoltattam és nem bántam meg, hogy Andrist nem!
Azért nehéz a döntés, mert előre nem látható, többféleképpen végződő szituációkat kell mérlegelni!
Nem bánom, hogy Andris túlesett rajta, mert tényleg nagyon enyhe lefolyású volt, nem utolsó sorban a körülmények miatt. Így tuti, hogy egy életre védett, túlvagyunk rajta, kész. DE ha ez nincs, akkor a 15 hós után beoltatom, mert az oltást és azt, hogy nem tudni, meddig tart az immunizáció a kisebbik rossznak tartom az esetleges szövődményes betegségez képest.
Nem bántam meg, hogy Lilit beoltattam, mert így a betegség sokkal-sokkal enyhébb, szinte nincs is. És most már biztosak is lehetünk, hogy immunizálva van :).
Azért is szerencsének találom, hogy most elkapták, mert itthon vagyok. Fontos szempont volt, hogy elég ritka az a munkahely, ahol egy négyhetes hiányzást (mert nálunk ez lett volna), szemrebbenés nélkül elűrnek. Nagyon nem tudtam volna megoldani...

Duda!
Hát én ne is tudom, hova fogok tudni visszamenni, mivel a felsőoktatást is szép tempóban építik lefelé :(:(:(. Viszont a gyes az olyannyira kevés, hogy mindenképp csinálnom kell valamit. Óraadást, vagy tanfolyamot, vagy több magántanítványt. Úgy gondolom, hogyheti 3x félnapot töltök jövő ősztöl ezen tevékenységek valamely kombinációjával. Azalatt Andris az anyósomnál lesz, szerencsére a bölcsit megússzuk (kopp-kopp-kopp).

Képzeljétek, Andris mondja a saját nevét! Igaz így: ATTI :D:D:D

ayse
 
 


Képek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

M

Kép

Kép
megann
 
 


Köszönöm a szives fogadgtatást és hogy velem örültök a jólsikerült sitúrának :D

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Davallia
Nagy-nagy gratula és minden jót kívánok nektek.

Prüntyi
Olyan szép formás arca van Tüncsinek, hogy ez a haj is jól áll neki.

Megann
Üdv újra itthon. Férjjel többször is emlegettünk benneteket a héten, hogy vajon mennyi hó lehet kint és Léna hogy bírja. De örülük, hogy minden jól alakult. Vámmentes övezet :wink: Ezt mi is mindig kihasználtunk (Whisky, Baileys,stb.) Látod, Léna belevaló csajszi, ez jó főpróba volt.

Barbi
WC-be kakilás :D

Nyúlné
KisNyuszi alvása nem semmi. Hogy miért kényelmes nekik, hogy kicsavarják, kilógatják, maguk alá gyűrik a lábukat és kezüket :roll: :D

Totka
Én is nagyon szerettem ezeket a csapatépítő bulikat és az Indul a bakterház nekem is az egyik kedvenc filmem. Most direkt elkapcsoltam, mert Brigi cicizett és a röhögésemtől nem igazán tudta volna folytatni ezt a tevékenységet :lol:

Kép
Kép
maresz
 
 


Megann
Jujj de jó képek. Látszik Lénán, hogy milyen jól érezte magát. Biztos jókat aludt a jó levegőn. Motoros szánon is nagyon vagány.

Kép
Kép
maresz
 
 


Sziasztok!

Davailla
Nagy-nagy gratuláció Nektek! És sok boldogságot, egészséget az egész Családnak!

Majola
Milyen nagy lány lett Julcsi! És nagyon szép.
A versike nekem is nagyon tetszik!

Rokica
Örülök nagyon,hogy sokkal jobban van Zsuzsa! Meglátod itthon behozza a lemaradását a kilókkal. És nagyon szép kislány Ő is!

Prüntyi
Szerintem jól áll ez a haj is Tüncsinek. És képzeld! Megkérdezte tőlem az ortopédián az egyik nő,hogy fiú e vagy lány Marci! :shock: Hát csak nevetni tudtam!

Nyúlni
A Te Marcid is nagyon megnyúlt, nem? MÁr magához képet :lol: :oops: És nagyon édes pofa!

Barbi
Forralt bort ittatok? :lol: Na jó, a csoki is nagyon fini!

Megann
Sziaaa
Nagyon jók a képek. És Lénád egy álombaba!
Jót nevettem ahogy elképzeltelek sok szatyorral. Vizuális alkat vagyok. És ismerős a szitu :lol:

Totka
Jó kis buli lehetett! Azért ne keseredj még el! Hátha lesz eredménye sok aláírásnak!

Ayse
De jó,hogy Lili könnyen vette és így tényleg védett lett!
Én is beoltatom szerintem Marcit.

Bölcsi
Kuha írta, hogy ismerős számára amit írok, de Ti többiek nem szoktatok ilyesmit érezni? Már azt, hogy szüksége lenne a gyereknek a közösségre?

Kuha
A mi dokinénink nem sokat mondott a fütyiről. Csak azt, hogy óvatosan próbáljam felhúzni, Ő is próbálta régebben. De nem erőltettük. Azt mondta, hogy igaziból még nem sürgős.

Voltunk ma is kirándulni. Szerettünk volna szalonnát sütni, de rázendített az eső. Pár édes fotót készítettem, felteszem mindjárt.
Mivel nem sikerült a sütés, ezért tökit vacsiztunk. Kb 15 perce. Ez asszem nem volt norbis húzás tőlünk :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Nyilván csak a Davailla gratulációt szerettem volna vastagon :oops:

Mea
Örülök, hogy azt mondták az ortopédián, hogy kinövi Livike a csámpizást! Mennyiben más a Ti csámpizásotok Fanni és Eszti csámpizásától?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Prüntyi, szerintem nagyon jól áll Tüncsinek a rövid haj! Nekem pl. sose volt gyerekkoromba hosszú hajam :)

Duda
én szeretnék három évig maradni de csak azért mert akarjuk a második gyereket. Egyébként szeptemberben visszamennék

Megann. Szuperek a képek! Léna édes. :):)

Na mentem aludni.
Ma kivételesen ilyen korán :)

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Na és a képek

Kép tapicskolás a levelek között

Kép labdázzuuuunk

Kép el fogok esni

Kép elestem:)

Kép tejföl

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Szia Juci!
Jó kis buli volt az avarban :)! Merre akartatok szalonnát sütni?
Képzeld, mit ittam :wink: . Andris mostanában hajnalig alszik :D.

And!
Hogy van Eszti?

Megann!
Nagyon jó hangulatúak a képek! :)

ayse
 
 


Ayse
Tetü :lol: :lol:

Prüntyi
Tüncsinek mindig ilyen kis "karikás" a szeme alatt?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ayse
Most akkor villányi vagy forralt? :lol:
íme egy recept, hogy hogyan szoktassuk rá a gyereket,hogy végigaludja az éjszakát :lol:
Galya-tetőn voltunk.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Természetesen villányi :D.

Ennek megfelelően kellőképpen relaxált lettem, megyek is alukálni.
Jó éjt!

ayse
 
 


Még annyit, hogy juci, szerintem nem csak Benianyuval vannak nagy egyezések...egyik kedvenc helyünk Galyatető :D:D:D
Rendszeresen ott töltöttük a tavaszi szüneteket még a gyerekek előtt, meg volt, hogy a nyárit is, meg csak úgy is....

Túrós palacsinta megvolt?

ayse
 
 


Juci, bocsánat :oops:

ayse
 
 


Jóreggelt!

Most nagyon el vagyok kenődve. Zsuzsának tegnap este is felment 37,8-ra a hője popsiban, úgyhogy valószínű hogy ugrott a hazajövetelünk szerdáig. Bár ma lesz a kontrol röntgen és gondolom kontrol fülészet. Én meg totálkáros vagyok megint, mert nem bírok éjszaka 2-3 óránál többet aludni a kórházban, mert vagy nem kapok levegőt a saját takonykórom miatt, vagy Zsuzsa riaszt (most már éjjelente minimum kétszer) hogy ő igenis éhes (ami mondjuk jó, mert ma reggel már 9,8 kg volt köszönhetően a tápszeradagoknak amiket ilyenkor benyom), vagy megy a szirénázás az ajtónk előtt ahol az orrleszívó készülék van és ott szokták éjjel is pucoválni a babák orrát. És mindez a fényözönben. Gondolhatjátok hogy lehet ott pihenni.

Már annyira elegem van belőle és annyira hazajönnék. :(

Most megyek próbálok valamennyit aludni mielőtt vissza kell mennem váltani Davidet, de látom rajta, hogy őt is kezdi megviselni az állandó kórházi menet és a bizonytalanság. Már beleéltük magunkat, hogy ma hazajövünk...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Helló!

Hát visszaolvasni teljes egészszében nem tudok, de azért megpróbálok.

Rókica!

Én ezt már nem is akarom elhinni, hogy ti még mindig bent vagytok :( :( :( :( :( :(
Azt hittem hogy már rég kiengedtek titeket...
Ez rémes..... :cry: :cry: :cry: szegénykéim :cry: :cry:
Remélem hogy hét elején tényleg végleg hazajöhettek.... :roll:

Benianyu!

Látom Beni sikeresen túlvészelte a műtétet :)
Remélem nem szenvedett nagyon :roll:

Ayse!
:shock: :shock: :shock:
Na tessék...azért most csalódtam ám....mi is be akarjuk/tuk adatni a bárányosat.....de hát igy..... :? :? :? :? :?

Juci!

Bölcsi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ezért megy Léna is bölcsibe.....
Remélem sikerül bejuttatni 16.kerbe....
Én úgy tudom hogy pl a bp-i bölcsikbe, ha felvételizik a gyerkőc akkor ha nem is abba de a kerületben lévő másik bölcsibe keresnek helyet ha rendben vannak a papirok, munkavállalási stb...
Persze ma már semmi nem biztos...
Én is csak reménykedem, hogy ha nem is az egyikbe, akkor legalább a másikba fölveszik....
Persze nem akarnék fél órát autókázni a bölcsiig meg vissza...de ha nincs már megoldás..
Nálunk fent az utcában is van magánovi-bölcsi...potom 55000 ft/hóért...
Van 3 gyerekes ismerőse a szomszédnak, akiknél 2 gyerkőc odajár...(mert nincs máshol lehetőség)..nos nekik csak az ovi 110. e per hó...
Még leirni is szörnyű.. :evil: :evil: :evil: :evil:

Megpróbálok még majd visszaolvasni...de nem igérek semmit :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja és csak kapizsgálom....

Davalliáéknak megszületett a baba??????? :D :D :D :D :D :D

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Helló Lányok!

Jelentem, olvastam ám becsülettel, de hát nem ígérem, hogy mindenre tudok majd reagálni!

Róki!

Sajnálom, hogy Ti még mindig odabennt dekkoltok.
Komolyan mondom, egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy hogyan bírod.
Kitartás, kitartás, talán már tényleg csak egy pici van hátra!


Davallia!

Gratulálok nektek a gyors szüléshez, nagyon sok boldogságot, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!!!

Megann!

Üdv újra itthon!
Én is sokat gondoltam rátok, hogy vajon mi a (hó)helyzet odakinnt, és hogy vajon Léna mennyire csípi a dolgokat. Hát nem kellett csalódnunk benne, és örülök, hogy ennyire gördülékenyen vette az akadályokat!

Ja, egy mondatod szemet szúrt, méghozzá Léna új fogával kapcsolatban.
Szerintem már nem voltál itt, de pont én is írtam a csajoknak, Gergőnél dettó ugyanez a helyzet!!!!
Alul lent kint van a kettő, bajd baloldalon, három fog szünet!!, és ott jön neki a következő.
De csak ezen az oldalon, a másik oldalon még nyoma sincs a dolognak!

Ayse!
Szegény Lili!
Most egy kicsit én is elbizonytalanodtam, mert gondoltam, én is beadatom Gergőnek, mielőtt bölcsibe megy. De akkor minek?
Engem mondjuk az is motivál(na), hogy én igen, de Robi nem volt bárányhimlős.
És, hát nem örülnék, ha elkapná.
Egyébként mikor itt volt az új gyerekdoki, rákérdeztem nála, és ő sem igazán szorgalmazza, (akárcsak a régi), de azt mondta , hogy ha én szeretném, akkor természetesen szó nélküol beadja.

Totka!

Hű, micsoda banzájt rendeztetek Ti anno! Elhiszem, hogy volt sikeretek vele rendesen!
Mizújs Panna szemével?

Juci!
Jelentem, csökkent Gergő ellenállása kuki - húzogatáskor!!
Tegnapi képek nagyon jók, kár, hogy nem jött össze a szalonnasütés!
Hű, össze is futott a nyál a számban, mikor olvastam...

Barbi, Nyúlné!
Képek ismét fenomenálisak, szövegek is!
Mindig csodálom, hogy milyen jó kis képeket tudtok csinálni.

Barbi!
Apa hol bulizott pontosan Mogyin???
Csak nem gokart pályánál???

Benianyu!
Nem semmi, elhiszem, hogy a fiúk lefárasztottak. De legalább hamar elaludtak, nem volt gond az alvással.

Nálunk valami történt Gergővel, mert anyuéknál egyszerűen nem akart az ágyikójában aludni.
Első este, hatalmas sírás-rívás árán, de álomba sírta magát, aztán másnap a déli alvás is nagy ordításba torkollott. Aztán kitettem a nagy ágyra, mellé feküdtem, és úgy elaludt, kb. 1 perc alatt.
Aztán aznap este én ugye barátnőztem, anyukám fektette le Gergőt, de mondja, hogy ahogy mondta neki, hogy megyünk tentézni, szaladt a lakás másik végébe, és már akkor ordított.
És ahogy közeledett vele anyu a kiságy felé, egyre jobban ordított, és csimpaszkodott anyu nyakába.
Úgyhogy végül nem a kiságyába, hanem az én ágyamba tette le, ott is aludt el, szintén kb. 2 perc alatt.
Úgyhogy együtt aludtunk éjjel, Gergő szét rugdosta a fejemet :(

Na, most megyek teregetni, azt' jövök még egy kicsit később.

Kép
kuha
 
 


Jajj, tudom, mit felejtettem még el!

And!

Eszti hogy van????
Remélem, végül semmi komoly nem lett!

És még azt szerettem volna kérdezni, hogy meg tudnád mondani, hol vettétek azt a "gumitalpú" :lol: :lol: :oops: zoknit Esztinek, amit Gergő is kölcsön kapott???
Szeretnék neki venni én is ilyet, de eddig még nem láttam sehol!!

Köszi!

Kép
kuha
 
 


Juci, megmutattam Julcsinak a képeidet, azóta a kakas kiáltozást a kutya váltotta fel és állandóan a gép előtt akar ülni :lol:
Jó lehetett Marcinak az avarban :)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Davallia,

Hatalmas gratula a kicsi lanyhoz es rengeteg tejet kivanok neked!!!

Megann,
Jok a kepek es erzodik, hogy jol telt a vakacio!

Majola,
Gyerekek csodalatosak. Ez a Julcsi valoban elkepesztoen kis okos! :lol: :lol:

Juci,
Nagyon jok az avaros kepek!

Benianyu,
Beni jobban van?
Dani kislany :lol: Tolem is megkerdezik neha, hogy kislany-e vagy fiu :roll:

Kuha,
Kisagy :roll: :roll: De legalabb a tiedben aludt! :lol: :lol:

Nyulne,
Kepek csucsok, mint mindig es az ikrek nagyon edik :lol: Mekkorak mar, nem is olyan reg meg olvastuk, hogy megszulettek :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ancsi!
Te utazol pénteken Dubaiba?

Rokica!
Szegények! Mit mondanak, meddig lesz még hőemelkedése Zsuzsának?

ayse
 
 


Sziasztok!

Davallia! nagyon gratulalunk es sok boldogsagot kivanunk!!!

Nyulne :) jok a kepek nagyonjjo az uj haj eshat huligan a srac, de ezt eddig is tudtuk :D

Barbi! A Ti kepeitek is szuper es ugy birom ahogy a sracokat oltozteted, ezert van Nolcsinal is olyan jo izlese :D

Juci!
Miis mindig a kutyankkal kirandulunk, csoki szinu labrador David imadja, keresek majd kepet kettojukrol:)
jo lehetett az avarban hancurozni

Majola,
koszonjuk a mondokat, Davidnak is nagyon tetszik.. melyik ez az oldal, ahol talaltad?

Megann,
nagyon jok a sielos kepek, es Lena tenlyeg szuper jofej, hogy igy birta! elalvassal sem volt gond?

Rokica:)
Bar mi meg sosem talalkoztunk, mindennap gondolok Ratok, es remlem mielobb kijottok! Jobbulast :) Zsuzsa egy hos az tuti..

Kép

Kép
ppanna
 
 


And,
remelm nalatok nincs semmi baj!

Ayse, azert akkor egesz jol vettetek a betegsegeket, es mostmar tutira ez volt a vege. Ez engem is elgondolkodtatott, hogy milyen szerencses helyzet volt, hogy otthon vagy a gyerekekkel..

Juci, Kuha
En is gondoltam ra mar, hogy Davidot harom eves koranal elobb beadjuk oviba.
Meg nem irtam itt a forumon, de par honapot vagyunk meg itt Algirban, aztan Esztorszagban, Tallinnban leszunk meg ket evet. Es az a jo, hogy ott az oviba mar ket eves kortol beveszik a gyerekeket. Mivel valoszinuleg nemy fogok dolgozni, nem adnam be Davidot egesz napra, de mondjuk fel napokra lehet hogy megprobalom januartol...
Mert tenyleg tokjo nekik a gyerektarsasag.

Egyebkent most tobbszor voltunk gyerekek kozt, es nagyon gyakori, hogy nem viselik el a gyerekek, ha David jatszik a jatekaikkal
:shock: Nekem ez uj volt, mert Davidot egyaltalan nem zavarta ilyesmi eddig, de latom, hogy amiota mindent kivesznek a kezebol, mar o is kezdi vonakodva odaadni, amivel jatszik..

Kép

Kép
ppanna
 
 


Rokica,

Kivanom, hogy mostmar gyertek haza minel hamarabb.
Egyebkent miota a korhazban van, nem hany? Vagy nem probaltatok a tejtermekeket? Vagy elsiklottam felette
Kepek aranyosak, bar latszik mennyire be van esve a kis arca, de azert nagyon szep kislany :lol: Szegeny, en nem ertem, mi a fenetol van ez a laz!!! Mar tobb honapja tart ez a laz is :roll: :roll: :roll:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Hali!

Ezek szerint tényleg gratulálhatok.

Davallia!

Szivből gratulálok a kis minimanóhoz...
Amint lehet rakjál föl képet...mert irtó kiváncsi vagyok...
Jó egészséget és sok tejcsit kivánok :D :D :D :D

Ppanna!

Nem nem volt gond az elalvással...bár ott is ment a forgolódás, nyűglődés...amit nem is értettem mert hát tök fárasztóak voltak a napjaink...
Csak mire hazaértünk vacsi után meg fürcsi megvolt, valahogy mindig átesett a holtponton... :?

Lányok!

Cumica továbbra sincs :D ..azt hiszem mostmár menni fog a dolog..
Ma kell döntenünk hogy akkor most tényleg bevállaljuk HongKongot vagy sem...ma meg kell venni a lefoglalt jegyet...
Szerintem megvesszük :wink: Na ide még azért elvinném talonban a cumikát. :)

Pláne hogy beszélgettünk a szomszédékkal sielés alatt...és hát végülis arra jutottam, hogy tényleg nem kellene olyan sokat várni a kistesóval hogy azért kb összenőjjenek a gyerekek..
És mivel nem biztos hogy ugye elsőre összejön...hát azért időben el kell kezdeni..én úgy gondoltam hogy talán nyár végén-ősszel, hogy pl jövő nyár elején születhetne a kistesó...akkor Léna 2 és háromnegyed éves lenne... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Na szóval 2 gyerekkel már nem biztos hogy egyáltalán lesz lehetőségünk ennyit utazgatni...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha!

Igaz nem engem kérdeztél de szilikontalopas zoknit a Minimanóban lehet venni a Nagy Lajos király úton..

Bocs hogy belekotty...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Halihó!

Kuha, én a Brendonban vettem. Kétféle volt az egyik marha drága a másik nem.
Meg vettem már a Camponában az emeleten egy gyerekboltban is.

Megann, akkor lassan nálatok is kezdődik a gyerekprojekt?? :) :)
Nálunk is úgy volt hogy most januárban kezdjük, de már a 4. hónapnál tartunk.

Róki, remélem mostmár jó lesz minden a kontrollon és nem kell szerdánál tovább semmiképpen se bentmaradnotok.

And, Roli is tüsszög már pár napja, de ennyi. Remélem nem is lesz több. Most kap mézes, c-vitaminos teát.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ja, nem is mondtam vettem Rolinak egy kertész farmert egy pókemberes gatyót meg egy pókemberes pólót a Hund M-ben és 50-70%-kal le voltak árazva. Kicsit nagyok még rá, de már nem akarok pont jót venni. :) :)

KépKép
Kép
csikken
 
 


Tényleg még valami,
olvasta valaki tegnap,hogy meghalt egy 16- hós kisgyerek mert félrenyelte az ebédet ??? :( :( :(

Borzasztó

KépKép
Kép
csikken
 
 


Tök jó....ez aztán az alkalmazkodás...

Léna ma korán kelt..(mert én hülye kihúztam alóla a paplant amire ráfeküdt mert be akartam takarni..)
Nos 7 kor fölkelt...nyűgizett itt nekem, azért kimentünk a kertbe meg minden...és most 11 kor bejöttünk, aztán nyűgizett és mondatam neki, hogyha fáradt akkor feküdjön le a földre Macc-al(macival) aludni...
2 szer elmondtam...és most ez van:
Kép

:mrgreen: :P :P

Kép

Kép
megann
 
 


Csikken!

Melyik HésMben vásároltál ilyen jól??

Léna tegnap a keresztapjáéktól kapott egy adidas melegitő együttest Parndorfból...állati jól néz ki...NO1 es anyaga van..a nadrág susis vizhatlan, a teteje polár..és 19 EUR volt... :P
Most lenne érdemes kimenni...de hát hogy????????
Férjet szerintem egész héten nem fogjuk látni :cry:
Be kell hozni az egy heti löpécelést :cry:

Babaprojekt...

Hmmmmm hát ez az...
Mi is úgy voltunk, hogy 2004 július-augusztusában nem védekeztünk már sehogy...de nem is "kapcsoltunk" rá....aztán októberben már para volt, hogy de miért nem vagyok már terhes és novembertől hőmérőztem....decemberben pedig terhes lettem....
Na szóval azért tényleg időben el kell kezdeni... :roll: :roll: :roll:
Taláb Barbi mondta hogy ők is sokat vártak talán Nolcsira... :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


de édes Léna.
Nekem ilyet nem csinál Roli, vagyis ha mondom neki tegye le a fejét a párnára leteszi, de aztán felkel, szerintem ő ezt játéknak gondolja.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Megann, Csikken!

Köszi a (gumitalpú :lol: :lol: ) szilikontalpas infókat! Meg is fogom nézni a minimanóban is, csak legyen Apának kedve elmenni.
De az is lehet, hogy megnézem a honlapjukon, hátha lehet rendelni is...

Megann!

Léna nagyon édi a Macc-cal!!!!
Ilyeneket én is szoktam csinálni, hogy "zaklatom" a gyereket álmában, csakhogy be tudjam takarni, stb. Persze, olyankor mindig szidom magamat, hogy hogy lehettem ekkora marha...

Csikken!

Hol sikerült ilyen jól bevásárolni? Az árkádi h&m-ben?


Ancsi!
Hová mész Te???????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Dubaiba??????????????????????
Erről a részről azt hiszem, lemaradtam...
Bővebb infó????
(nekem álmaim helyszíne, de azt hiszem, hogy csak álmodozhatok róla... :cry: :cry: )

Juci!

Megtennéd nekem, hogy leírod, hogyan csináltad az isteni fini babos-tonhalas tésztát, amit a talin ettünk?
A héten valamikor kipróbálnám én is!
Köszi!

Kép
kuha
 
 


Zsuzsának most már délelőtt is újra hőemelkedése volt. :(

Most megyek vissza a kórházba, remélem nemsokára megvannak a labor eredmények meg a röntgen meg minden ilyesmi, de most annyira félek, hogy újra elkezd belázasodni.

És hogy mi lesz? Állítólag eddig kapta az antibiotikumok nagyágyúját, ezután mit tudnak vele csinálni?!?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Kuha, a Camponában. :)

KépKép
Kép
csikken
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?