Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó estét!
Jaj Csajok, muszáj Nektek leírnom a mai nap fura fintorát....!
(a lerágott csontomról, munkámról, és munkahelyemről, ha unjátok, ugorjatok)

Szóval:
szégyen, nem szégyen, nekem örök szerelmem az Indul a bakterház c.film.Imádom, minden szereplőjével, alakításával együtt, kb.ma este az m1-en láttam 20x-ra......
2004-ben gondoltam egy merészet, és sejtettem, hogy a kollégáimnak(orvos, áp.nő, műtősszemélyzet)jót tenne egy kis kikapcsolódás a mindennapi munkából.Farsangot szerveztem, egy éttermi fejedelmi vacsi keretében, amire kértem a Főnököm, hogy szerezzünk pénzt a gyógyszerképviselőktől-így nem került senkinek egy fillérjébe sem.Muszáj volt, mert így mindenki el tudott jönni-az anyagi oldal nem volt akadály.
20-an dolgozunk az oszt.-on, ebből tízen titokban elvállalták, hogy beöltözünk, próbálunk, és kb.20percet előadunk jelmezben, szövegekkel az Indul a bakterházból!!!!!! :D
Fergetegesen sikerült, óriási volt a többiek, kollégák, férjek, feleségek részéről a sikerünk.
Én voltam a főszereplő, Regős Bendegúz!!!! :lol: :lol: :lol: :oops: 8)
Fontosnak tartottam/tartom, hogy évente legyen legalább egy alkalom, mikor nem a munkáról, gyógyszerekről, inf., inj.-ról szól az élet, táncolunk, beszélgetünk, együtt vagyunk.
Az késztetett írásra, hogy most lment a bakterház, és rámtódultak az emlékek....!Életem nagyon szép időszaka volt, jó visszagondolni rá!
A sors fintora:
délelőtt 10-től délig kb.1000 emberrel demonstráltam csendben emlékek, anyagi, munkahelyi gondolatokkal a kórházunk, az osztályom megmentéséért, aminek szerintem nem lesz eredménye. :cry:
Ne haragudjatok, hogy megint ez a témám, de szívügyem az osztály, és ..............

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse,
Ez hihetetlen! :oops: 8) :? Nem is tudom, mi lenne a jobb, ha tényleg bárányhimlő lenne és akkor jó sokat ér az oltás..... :oops: :oops: (Beni is megkapta) vagy valami más betegség, de az meg inkább ne...... :( :(
Agyrém! Szegény Lili, hogy viseli? Viszket neki?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Totka,
Meséld csak el mindig nyugodtan! :) Szívesen meghallgatjuk mindenki problémáját és örömét is! :) Drukk, hogy egy év alatt megoldódjon, amiért ma demonstráltatok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

Ayse
elájulok én is, ha varicellás Lilid! :cry: De hátha nem!
Hétfőn váltjuk ki Pannának a Varilixet! :? Ezek után megkérdőjelezem, adjuk, vagy ne????? :cry:
And
Esztinek jobbulást!
Rokica
jó ötlet, a lefejt tejcsi, én kb.Panna 4 hós koráig napi 5x fejtem, örült mennyiségeket!Nem tudom, ha most fejnék, mennyi lenne.De velem úgysem mennél sokra!Pedig szívesen tenném!

az orvos-beteg, beteg-nővér bizalom, az a bizonyos 1-2 perc tényleg nagyon fontos.Szebbé teszi az ápolói munkát számomra, és rengeteg múlik azon a két percen.
Tapasztaltam azon az öt napon(pozitívan), míg Panni született, és bent feküdtem.
Előtte 7 éves koromban voltam fekvőbetegként kórházban, mit gondoltok hol????????
A fül-orr.gégészeten!!!!!!!!!!!!!!!
(elütött egy autó, az orrom, a pofim-pofám, szétment, ripittyára tört!)és még élénken él bennem, hogy ANYUM NEM LEHETETT BENT VELEM!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Benianyu!
Igen, szólt, hogy kenjük be a homlokát, mert viszket....

Hajni!
Jó dolo, ha valaki ennyire elkötelezett a munkája, munkahelye iránt. biztos vagyok benne, hogy ez azért nem olyan, mint az igazi szerelem, munkahelyet illetően több életünk szerelme is jogos sőt mi több kívánatos! :wink: Azért remélem, megmarad a helyed!!!!

ayse
 
 


Hajni!
Atyaég!!! Hát nem semmi orvosaid lehettek! Jól helyreraktak!!!

ayse
 
 


Ayse,
Jaj, szegény Lili! :( Remélhetőleg, nem viseli meg nagyon.
Most megint két hét oviszünet nálatok is. :(
Én már nagyon várom, hogy a régi kerékvágásba visszakerüljünk, de már Beni is emlegeti, hogy menne játszani az óvódástársaival. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse
de szépen írtad!!!!!!!A próféta szóljon belőled, és remélem kb.3 év múlva nem látom ennyire tragikusnak a dolgokat!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse
Hmm, azt hiszem, igen!!!!!!Bár, a nózimból faraghattak volna valamennyit!!! :D :D :lol: :oops:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!

Engem meg az bosszant, hogy a hasműtétemet nem kötötték össze egy kis zsíreltávolítással :lol: :lol: :lol:

ayse
 
 


Ayse
zsírleszívás, orrplasztika, :D mi már csak ilyenek vagyunk!!!!Hiúak! :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


de ennél kevesebb bajunk(nagy orr, zsírpárnák itt-ott)ne legyen!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


szép álmokat, mentem aludni!(bááár, ma igen sok kólát ittam.....)

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Én is lépek, jó éjt!

ayse
 
 


mi ez a pangás, biztos mindenki apával múlatja az időt, vagy barátnőzik, bulizik, nálunk meg kézilabda hegyek :evil: már olvasgattam, kinéztem a tanfolyamokat, hogy mire szeretnék menni, hallgattam, ahogy köhög az Eszti a szomszéd szobából :(, néztem egy kis tévét. na vasalásig nem fajult a dolog :twisted:
aztán pont valami vastag fúrógéppel szeltek keresztbe egy nőt, úgyhogy jobbnak láttam kikapcsolni.

Esztinek jobb a hangja, szsrencsérehőemelkedése sincs, egész nap kezelgetjük :) kicsit nyűgösebb és hisztisebb, de más nem látszik rajta. ja, hajnali 3-kor felébredt, annyira nem kapott levegőt, és csak fél 7-kor tudtam visszatenni aludni. hát régen volt ilyen, remélem ma nem fog felébredni.

Ayse! szegény Lili :( ennyi csavart még egy regényíró sem tudna kitalálni, mint amennyit az élet produkál itt folyamatosan....
remélem legalább könnyen megússzátok, az a vacak oltás kell, hogy érjen valamit, a fene egye meg! eddig rendületlenül hittem az oltásokban...
embernek vegyél egy gázálarcot és zárd be a szekrénybe, nehogy elkapja ő is, ha már eddig megúszta. bár már kinnt vannak a pöttyök. na szóval drukkolok, hogy hamar túl legyetek rajta!

Hajni, demonstrálás :( vizsont legalább szép emlékeid vannak.
tegnap elmentem a kórház előtt, és furcsa érzés fogott el, mégpedig, hogy nagyon szeretnék dolgozni. effektíve a betegágy melletti munka hiányzik. jöttem visszafelé, megint elmentem a kórház előtt, és ez az érzés elillant, és egy kis gyomorgörcs volt helyette, hogy akkor jön a stressz, rohanás, megfeleléskényszer, stb. na ezt a kettőt nem tudtam összeegyeztetni hirtelen.

megpróblok aludni én is jóéjt :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Itt vagyok én is, ma este megint szalma, mert apa Mogyoródon bulizik :lol:
Hallod Évi?? :wink:

Benianyu!
Nem az első kaki volt, már sikerült kb. 2x, de a 2. alkalommal nagyon nagy volt és kicsit biztos fájt neki, így nagyon megijedt. :(
Azóta nem volt hajlandó, mert hogy a wc-be kakilás fáj, meg se akarta próbálni :(
Viszont tegnap szólt, hogy kell, mikor ráült a wc-re, persze mondta, hogy nem fog menni. Erre bevetettem a vonatot, otthagytam és 1 perc múlva már kiabált is, hogy sikerült! :D
Tudom, hogy nem szabadna venni neki valamit, de a kezdő lökést remélem ezzel megadtam neki. :D

Ayse!
Nem mondod! :shock: :shock: :(
Szegény Lili...egyébként a védőoltás leírásában szerepel olyan, hogy a gyerek elkaphatja akkor is, ha be van oltva?

Hajni!
De jó ötlet ez a farsang, bizti nagyon szuper lehetett! :D
Én is szeretem nagyon a filmet :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Halihó!

Megjöttünk egy fél órája!
Minden király volt, holnap jövök..
Pusz mindenkinek.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja, ez előző üzit még jó régen írtam, csak közben skype-on beszélgettem a barinőmmel, aki most Düsseldorfban dolgozik :D

Olyan jó dolog ez a skype, telefonon nem igen tudnánk máshogy beszélgetni, így meg még fizetni se kell érte :P

And!
Esztinek sok-sok gyógypuszit küldünk, remélem a mai sokkal jobb éjszaka lesz!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szia Megannnnn!!!!!! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hajrá Davallia! Drukkolunk!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


HAJRÁ ESZTER, HAJRÁ DAVALLIA!!!!!!!!

Csáó Megann!!!!! :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jucc!

Köszönjük neked is az ajánlást, de szerintem ha neked már beállt a kereslet-kínálat és még most kéne felszaporítani a tejet, akkor talán Majolának egyszerűbb, mert neki még most indul be. De mindenkitől szívesen fogadunk anyatejet! Mondjuk mielőtt mindenki nekiáll "termelni" :) előbb megpróbálnám, egyáltalán elfogadja-e Zsuzsa még az anyatejet, nehogy feleslegesen bajlódjatok a fejéssel...


Benianyu, Ayse:

Nektek is köszönjük hogy gondoltatok ránk, de lásd fentebb...


Ayse:

:( Szegény Lili... remélem ha bárányhimlő is, valami enyhébb lefolyású dologgal megússza...


And:

Tini doki nénink nyert tőlem egy piros pontot ma, mert ő ügyel, és nem akarta mindenáron megvizsgálni Zsuzsát, sőt, azt mondta hogy inkább nem kínozza feleslegesen mikor megadóan kérdeztem a reggeli rituálé meztelen súlymérés után, hogy meg akarja-e vizsgálni.

Egyébként a tegnapi csitri doktornő nem a kezelőorvosunk volt, hanem egy másik csitri doktornő. Csak a félreértések elkerülése végett...


Davallia!

Remélem azóta már Esztit ringatod! Megy a sok drukk!!! :)


Rólunk:

Tegnap csak 37,6 volt popsiban Zsuzsa legmagasabb hője, erre azt mondták, hogy az semmi, úgyhogy dúl bennem a remény hogy hétfőn hazajöhetünk. Anyukám felajánlotta, hogy az utolsó éjszakát bent tölti vele, mert hihetetlenül rosszul alszom, a takonykórom nem akar sehogyse múlni, nem kapok levegőt, ha ki akarom fújni az orromat, ki kell menni a szobából, nehogy Zsuzsát is felébresszem, Zsuzsa is újfent ébred legalább egyszer éjjel és KÖVETELI a tápszert, olyan üvöltésbe kezd, hogy zeng tőle az osztály. De inkább adom neki, hogy visszahízzuk azt a rengeteg súlyt amit elvesztett. Most már második napja hálistennek felfelé megy a súlya, nem lefelé. Ma 9,72 volt... a legalacsonyabb eddig a 9,45 volt pár nappal ezelőtt, az borzasztó volt... és hát mindezt 11-ről... szegény kis maki. Egész nap majszol valamit, majd ennek is véget kell vetni, és rengeteg széklete van, napi 5-6-szor is, pedig már nem hőmérőzöm őt óránként... csak délután/este szoktam megnézni, mert akkorra megy fel.

And, szerinted az antibiotikumtól lehet ilyen sokszor széklete? És elég rendes adagok... ezért is jó lett volna eljutni a gasztróra. :evil: Mondjuk ő amúgy is napi 2-3-szor kakilt azelőtt is, de ez a napi 5-6 soknak tűnik még magához képest is.

Szóval anyu felajánlotta hogy bejön, erre kiderült, hogy a húgom aki épp látogatóban van otthon az egyetemről is elkapta a fosós-hányós vírust, úgyhogy most nem merem engedni, hogy anyu bejöjjön. Most már ezt az egy éjszakát kibírom valahogy ott bent... ez lesz a 12. éjszakánk? Azt hiszem.

Most megyek megpróbálom itthon kipihenni magam mielőtt visszamegyek, hogy az éjjeli menetet bírjam ott bent. :( Még szerencse hogy David van nekem és ilyen jól elvan Zsuzsával, mert a szomszéd szobában az anyuka aki ugyanúgy két szerdával ezelőtt került be mint mi az 5 hónapos kislányával, hát az ő férje max 20 percre dugja be az orrát. Szegényt nem nagyon váltja senki, egyszer láttam hogy a nagymama bejött pár órára, hogy ő hazamehessen. Azt mondta, gyorsan kitakarított. Pihenés gyanánt. :evil:

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Davallia!

Nagyon drukkolok!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Rakok fel képeket...

Természetesen amikor nagyon beteg volt, arról nem készült kép... akkor kisebb bajom is nagyobb volt annál hogy fényképészkedjek. Ezek vagy a kórház előtt vagy már mikor elkezdett javulni az állapota, akkor készültek.


Ez még otthon, de már beteg volt, látszik is rajta, hogy nem százas...

Kép



Pár nappal ezelőtt a kórházban... a kezén látszik hogy most éppen hol van neki a kanül, de ez már a negyedik pozíció.
Kép


Mindkét kézfeje, csuklója és lábfeje így össze van szúrkálva még az elejéről amikor nem tudtak benne vénát találni, és még mindig helyenként nagy kék véraláfutásokkal:

Kép


Ez az egyik legjobb szórakozás a kórházban:

Kép


Ilyen fényözön van éjszaka... ez a kép még arról nevezetes, hogy ilyet eddig 16 hónapig nem lehetett ám látni Zsuzsáról. Ez a sokkterápiás kiságyba szoktatás eredménye:

Kép


Apukájával ma reggel mikor otthagytam őket. Azért szerintem már látványosan jobban van:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!!!

Edina üzenete:

9.35-kor MEGSZÜLETETT ESZTER ZITA! :D 3150g és 50cm.
JÓL VAGYUNK,VILLÁMGYORS SZÜLÉS VOLT!!
PUSZI EDINA!!!

ancsi26
 
 


Gratulálunk Eszter babának és anyukájának!!!!!! :wink:
Sok sok boldogságot és sok tejcsit!


Roki!
Képek :( Szegény kicsi Zsuzsa baba :cry:
Az a sok tűszúrás, rossz nézni, még egy felnőttnek is sok az ilyen.....Puszikat küldünk neki,egy HŐS!!!!!!!!


Megann!
Üdv. itthon :wink:

Ja és elfelejtettem írni, hogy voltunk az ortopédián és azt mondták nem baj a csámpizás, kinővi csak ne leygen itthon mezítláb hanem cipőben :) Úgy hogy megnyugodtunk.

Mindenkinek sok puszit és kellemes vasárnapot!

Mea
mea
 
 


Edina!!

Itt is nagy-nagy gratula nektek!!!!!! :D :D :wink:
Sok boldogságot,egészséget,tejcsikét...kivánunk!!! :D

Rókica!
Hogy milyen nagylányos ez a Zsuzsa!! :D És nagyon szép kislány!!!
Szegényt jól összeszurkálták!!! :( :cry:
Reméljük hazamehettek és minden rendbe jön,mert lassan neked is itt az idő!!

Mea.
Jó,hogy nincs baj Livi lábikójával!!! :D

Megann.
Üdv újra köztünk!!
FÉNYKÉPEKET AKARUNK!!!! :lol: :lol:

ancsi26
 
 


Davallia!

Szívből gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok!!!!


Akkor ez a hidegfront Nálad is hatásos volt! :D:D:D


Rólunk:
Lilinek nem lett több pöttye, de kezdenek vizes hólyagosak lenni..ajjajj....

ayse
 
 


Rokica!
Szegény Zsuzsa :(:(:(

Barbi!
A mellékelt papírt eldobtam, a honlapon az szerepel, hogy súlyosan meggyengült immunrendszer esetén.
A doktornénink meg azt mondta, hogy készüljünk fel, mert a praxisában volt már nem is egy ilyen eset. Például egy 3 gyerekes családnál ketten elkapták :(. Pedig az már nem is kis öszeg volt ugye.
Pedig amikor megkapta az oltást, biztos, hogy volt hatása, mert a helyén kis pöttyök lettek...meg is nyugodtam.

ayse
 
 


Egyébként a védőoltások védelmében: szerintem azért sincsenek járványok, mert nagy az átoltottság. És ha a bárányhimlő elleni oltást is sokan beadatnák, akkor ennek a betegségnek az előfordulása is lecsökkenne. Meg vagyok róla győződve, hogy pénzkérdés az egész. Minket még nem oltottak rózsahimlő ellen, most meg ugye kötelező.

ayse
 
 


[size=18]Davallia

Nagyon sok boldogságot kívánok, és sok-sok tejcsit nektek!!![/size!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Nagy gratula Davalliának és Esztinek! :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Davallia!

Gratulálok, és jó egészséget és sok tejecskét a kis Eszti babának! :)

Rókica!

Szegény kicsi Zsuzsa baba! :( Ennyi szúrás :( remélem, mostmár vége lesz, és meggyógyul teljesen szegény kicsi lány!

Ayse!

Bárányhimlő :( Jobbulást kívánunk!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Halihó!

Még küzdök hogy úrrá legyek a lakásban eluralkodó káoszon, de már tutijól állunk..

Szóval akit érdekel:

Hó volt, a pályák 90% ban jól sielhetőek voltak, szépen sütött a napocska, jó meleg volt..Léna nagyokat( :? ) aludt a napon..(természetesen nem jött be a számitásom....mert csak a szokásos déli alvását tartotta meg :lol: )

Léna kiválóan vizsgázott, édes volt, jó fej, a világon semmi gondunk nem volt..azaz majdnem semmi.

A kinok között szerepelt:
Hogy egyszer kétszer babakocsiban kellett ülni :lol: ez nagyon nem jön be Lénának de pl kabinos felvonon nem mertem felvinni gyalog :? .
Éééééééééééééééééés ismét vannak új fogaink....(minimális éjszakai gyötrelemmel)...de képzeljétek hogy van.....
Lent van a középső kettő...utána 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!hely szünet legalább...és utána jött mindkét oldalon 1-1 fog...
Szerintetek ez is normális?????????? :shock: :shock:

Szóval imádták Lénát a sielők, az olaszok, a pincérek, mindenki :oops: :oops: :) :) :)
Mert olyan kis manó volt, mint mindig, jött ment, tett vett, mindenkinek kézzel lábbal mondta a magáért, beszökött az éttermek pultjaiba, fölkapkodták a felszolgálók, a pincérek...
Egy törzshelyünkön minden nap ingyen csoki várta Lénát..
Egy brit csapat egyik nap odajött, hogy jól látták e hogy az előző nap a hegy másik oldalán volt ez a baba...(mondtam igen, jól emlékeznek :D :D )
Utazást kiválóan birta, hazafelé ki sem vettük, csak amikor megálltunk enni.
Havas-jeges állapot király volt..a nagyobb gyerekekkel nonstopp hókuckóban dühöngtek...ami tök jó...mert ugye ez egy pl 5 méter sugarú 1 m mély hógödör..ott pakolászták a hógörgeteget..

Na majd folyt esete....

Pusz:M.

Kép

Kép
megann
 
 


Davallia!

Nagy-nagy gratula Eszter Zitához, sok boldogságot kívánok! :D :D

Róki!
Szegény Zsuzsa, azért látszik rajta, hogy milyen kis megkínzott, meg a fogyás is látványos :( :(
Viszont a haja milyen hosszú már, nagyon szépen megnőtt neki.

Mea!
Örülök, hogy jó híreket mondtak az ortopédián :D

Megann!
Üdv újra itthon, biztos szuper lehetett, képeket is raksz majd fel? :D

Mi voltunk délelőtt a Váci utcában és a Vörösmarthy téren sétálni egyet, Leon hazafelé a buszon beájult, úgy elfáradt.
Rakok egy-két képet is :P Kép

Na mit ittunk a Vörösmarthy-n? :P (Megann???? :wink: )
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép

Leonnak iszonyat bejött az utcán a tologatós kocsi, eddig csak a lakásban használtuk :D
Koszi Nyúlné az ötletet!!!! :wink:
Kép
Kép

Itt Nolcsi mint pókember, saját magát nevezte így el..... :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Nyuszi alszik :lol:

Kép

Kép

Kép

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Kép
marci imád mazsolázni

Kép
egész nap elcsócsálgatná a szemeket

Kép
tömi magát

Kép
és úgy hat rá,mint rám a csoki!:)

Kép
fürdés után alaphelyzet éééééés......

Kép
feszíííííííííítve(még a hasát is behúzza)

Kép
ikrek meditálnak a kandalló elött

Kép
le is mentek alfába!

Kép
nyuszi először csak kerülgette őket

Kép
aztán nem hitt a szemének

Kép
jééé,ezek ikrek????

Kép
kis séta(Bence a kamera érzékeny,Emese kacérkodik valakivel)

Kép
Bence gyönyörű szemei

Kép
Emese igazi csajszi

Kép
és a nagy jelenet.....

Kép
NYUSZIT ELÜTIK AZ IKREK!!!!!!

Kép
Emese megunta a modellkedést

Kép
Bencét viszont ébren tartotta a mechanika!

Kép
ennek a képnek sok címe lehet,de én az EMESE ÉS A FIÚK nevet adnám!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné, képek ismét fergetesek, szövegekkel együtt.
És köszi az apósdoki-közvetitést, már kétszer voltunk, még megyünk is vissza. Illetve apa és Julcsi, addig én itthon pihenek :D

Davallia, gratulálok! Ügyesek voltatok. Sok boldogságot nektek!
Várlak ám itt a szuzsogó csomagosok egyre növekvő táborában!

Ismét voltunk Julcsival sétálni. Ez úgy néz ki, hogy felvetem az ötletet, mire Julcsi nekikezdi: kakas, kakas, kakas, kakas, kukujiii, kakas... és ez fél órán át, amig valóban elkészülünk és elindulnunk. Két háznyira van a kakas egy kerités mögött, fel kell emelni, hogy lássa, és ott fogni 20 percen keresztül. Aztán végre kap az ötleten, hogy bogyót is nézegethetünk, akkor bogyó, bogyó, bogyó kiáltásokkal haladunk visszafelé 3 háznyit, vagyis eljutunk a másik szomszédig, ahol is bogyózunk egy kicsit, majd kezdődik újra a kakasos kiáltozás. Végülis jó program :lol: A ti csemetéitek is ilyen kitartóak?

Anna meg kezdi bizonyitani, hogy mégiscsak a megfelelő családba érkezett...mégsem az a csöndes nyugodt hétalvó. Éjjel szokott randalirozni, de annyira aranyos, hogy egyelőre még nem fáradok el tőle.

Most mindenki alszik ... szerencsére ez mindennap igy van ebéd után.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Barbi, de jó kis séta lehetett! Látszik a fiúkon, hogy élvezik. Ez a tologatós kocsi tényleg jó ötlet, nekünk is van egy sasonló valami, lehet, hogy kiviszem majd ... bár a kakastól lehet, hogy észre sem veszi majd.

Róki, Zsuzsababa ilyen kis megkinzottan is nagyon helyes, és nem is vészesen sovány szerintem. Jó, hogy újra hizik!
Látom, csat van a hajában. Nem akarja mindig kivenni?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Édeskettes (némi felügyelettel):
Kép

Az ilyen édes kis virgoncakra vigyázni kell:
Kép

Főleg az ilyen kis védtelenek társaságában:
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!
Davallia
Szívből gratulálok, jó egészséget, sok boldogságot Nektek!
Ancsi
Köszi az üzit Davalliától!
Barbi
nagyon jó képeket készítettetek szokás szerint!!Nyami-nyami forró csoki!Azt ittatok?
Megann
el is hiszem, hogy mindenki kedvence volt Léna!Már a szemeivel i s babonáz!Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!Kéééééépek!!!!!! :wink:
Majola
őrület, milyen dumagép Julcsi!Nagyon szépek együtt, és külön is!
Rokica
az nekem is eszembe jutott, hogy vajon elfogadja e Zsuzsa a tejcsit.Nagyon ari még betegen is, és szerintem sem látszik rajta, hogy fogyott, olyan kis pofis!Kezecskéje :cry:
Nyúlné
képeid kommentárjaid fantasztikusak, de úgyis tudod!!! :wink:
iTTHON VAGYTOK MÁR, KIPANCSIZTÁTOK MAGATOKAT?

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Majola
most nézem, nagyon szép ívelt, sötét szemöldöke van Annácskának!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Davallia,
Nagy nagy gratula tőlünk is Eszti babához! :)
Kívánunk egészséget, boldogságot és sok tejcsit! :)


Zsuzsa,
Nagyon szépek a lányok! :) Julcsinak milyen hosszú a haja! :)

Rokica,
Szegény Zsuzsa, tényleg elég megviselt egy-két képen! :( Kezecskéje :(.
De most már csak jobban lesz! :) Szépen vissza fogja szedni a súlyát is! :)

Barbi,
De jó képek! :) Helyesek a fiúk nagyon! :)

Nyúlné,
Kisnyuszi sorozat megint szenzációs! :) A kedvencem, ahogy kilóg a lába a kiságyból, félmezítláb.:) És az ikrek is nagyon édesek! :)

Megann,
Üdv újra itthon! :) De jó, hogy ilyen jól éreztétek magatokat! Nem csodálom, hogy Léna mindenkit levett a lábáról a mosolyával! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Íme a táblázat Eszter Zita tiszteletére! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Majola!
Jajj, nagyon szép lánykáid vannak :):):)!!!!
A kakas nálunk is sztár, azzal mindig el lehetett csalogatni Lilit sétálni. Amíg véget nem ért szegény kakas földi pályafutása....
Lili most a pocsolyákra bukik (na nem sz ószerint :))
Andrissal a kutyákra hajtunk :):):)

Babrbi!
Nagyon jól sikerültek a képek! Olyan szép kis arcocskájuk van! :)

Nyúlné!
Marci is milyen nagy fiú már!
Az első képen hasonlít Anyukádra!
És mi lett a babakocsi-elütés vége?

Átértékeltem a helyzetet!
A lehető legjobb dolog történt, ami történhetett!!!
Megvan az egész életre szóló védettség, 10 pötty árán. A doktornéni is mondta, hogy aki többediknek kapja a családból, az jobban megjárja.

ayse
 
 


Andris ma eszméletlen nagyon ebédelt majd arccal behanyatlott az etető tálcájába! :D

LIlinek meg volt egy jó benyögése:
olyan jót álmodtam! Azt, hogy volt nekem egy olyan balett-szoknyám, egy olyan....TETÜ! :lol: :lol:
(tütü)

ayse
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Nagyon tüneményesek a babák!!! én már nem is merek feltenni, szegény Tüncsim megint kopi...már úgy szégyenlem... :oops: :cry:

RÓKI: Gondolkodtál azon, hogy Zsuzsa most már otthon is rácsos ágyban aludjon (ha már így alakult az átszokás...)? Így lehet nektek is könnyebb lesz a másik picúr mellett.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok !

Davallia, gratula Eszter érkezéséhez :) Tábliban láttam most milyen ki egyforma nagysággl születtek Pannával.

Kép
Kép

Megann. Üdv újra itthon, képeket várjuk.

Nyúlné, Barbapapa, jók a képek :) :)

Róki, Zsuzsababa is nagyon szép, és nagyon nagylányos szerintem, nem olyan elesett. De már csak jobb lehet :) :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Prüntyi. miért vágjátok Tüncsi haját?

KépKép
Kép
csikken
 
 


Na itten megint....látom azóta jöttek képek :D :D :D :D

Majola!

Azta micsoda szép kislány a minimanó is :D :D
Épp mint Julcsi :D :D
Most megint irigykedem :oops: :twisted: :twisted: :twisted:

Nyúlné!
Kisnyúl változatlanul csábos....és szerintem kiköpött Rád hasonlit...
És : TE JÓ ÉG MEKKORÁK AZ IKREK :shock: :shock: :shock:

Barbi!
De helyesek a fiúk :D
És Leoncsi sapkája übertrendi az én szememben..

Na szóval még mindig sielés:

Szóval azt azért le kell szögezni, hogy igy sielni menni már nem olyan mint eddig :lol: :lol: hogy reggel 9 kor már csittcsatt a lécen...és nyomjuk az utolsó felvonóig....
Mert azért néha úgy néztem ki mint aki fel akar költözni valamelyik pályára..itt ott lógott szatyor-táska-sicipő..a babakocsi alja tele...úgyhogy elég érdekes volt néha a szitu...

Aminek a legeslegjobban örülök, hogy egy kanálka gyógyszer nem sok, de annyit sem kellett Lénának adnom....
Makk egészséges...most is...
Sőt, majd kicsattan az energiától...már azon morfondiroztunk...hogy valahogy benyugtatózzuk a 3 gyereket :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Állatira jól elvoltak Lénával a szomszéd fiúk, akik 3,5 és 6 évesek...
Hatalmasakat rendetlenkedtek :? , együtt boboztak, szánkóztak....szóval nagyon jól elvoltak és szerették Lénát.... :)

Bocsi hogy ennyit Istenitem a lánykámat, de tényleg olyan jó érzés hogy ennyire kis imádnivaló...

Ja egyik nap voltunk dizsibe is...Léna beállt a táncparkett közepére a pörgő forgó lámpa által a földre vetitett fénygömb közepébe, és elkezdte ropni nagyon :D :D egy fotós gyorsan ott is termett és csinált is képeket gondolom valami faliújságra vagy ilyesmi :lol:

Hazafelé meg jól bevásároltunk, a svájci határnál meg imát zsolozsmáltunk, hogy ne nagyon szúrják ki a kocsinkat...mert egy kisebb kocsmát is fel lehetett volna tölteni...annyi piát hoztunk haza..lsd vámmmentes övezetben voltunk sielni.. :D :D
De szerencsére megúsztunk, de előttünk egy magyar kocsit szétszedtek..igaz 4 dzsippesképű ült benne..
Ja én csak egy sapit vettem....mert hát ugye vásárolni (sem) nagyon lehetett meg igazából idő sem nagyon volt rá...

Na most megyek vacsit kotyvasztani...
Aztán valahogy át kell varázsolnom a képeket a saját notebookomra férj gépéről..
És mondanom sem kell...egész nap ment a mosó és száritógép aminek következtében ismét hatalmas hegyekben áll a vasalnivaló :evil: :evil: :evil:
De azért tök jó...mert már teljesen rend van, és már a karácsonyfát is elbontottuk...egy nagy zsák tűlevélet ráztunk le a fáról..és még igy is jutott mindenhova belőle

Majd még jövök..

Pusz:M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?