Új privát üzeneted érkezett!

(Jééééééé, kicsit lassú a rendszer. Már mikor elküldtem az előző hozzászólást, s csak most jelent meg... :shock: )

Ha ki is megy a műtét alatt kapott fájdalomcsillapító hatása, biztos fog kapni Barnus valami másik fájdalomcsillapítót, hogy ne fájjon neki annyira.

Holnapra kitartás, s egész nap küldöm a ++++++++ energiagömböket!

Puszi:Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Megyek csucsuzni, már leragadnak a szemeim...

Hajrá Barnus! Gyors javulást!
Gondolok rátok ezerrel!

Kép

Kép
timtom
 
 


Julcsi, ha még olvasol...
Zsoltival megbeszéltem, ha BÁRMIKOR szükségetek van autóra, akkor elmegy értetek, elvisz a kórházba, meg ha Barnust majd haza lehet hozni, akkor hazahozza szívesen.
(Ja, sajnos most hétvégén Szlovéniába megy,de vasárnap du. már itthon lesz.)

Sokszor ébredtem éjjel, nem tudtam aludni, és sokszor imádkoztam érte.

most mennem kell, de smsezünk!

puszi, nóri

Kép
nóri8
 
 

 
 

Julcsi - most olvasom, hogy mi történt Barnussal. Potyognak a könnyeim, és csak annyit tudok írni, hogy nagyon sokat gondolok Rátok ma és imádkozom, hogy Barnust minél előbb jobban legyen és veletek lehessen!


Millió puszi, kitartás és mennek a ++++++++energiák mindhármatoknak!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Jézusmária most olvastam.
Julcsi, én is szívesen segítek autóval is, tudok menni bármikor!!!!!!!
Nem is tudok mit mondani, Julcsi.
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Gondolok rátok, és ha bármi van, csak szólj!!!!!!!!!!!!!
mircike
 
 


ATYAÉG, TE JÓ ISTEN......SZEGÉNY BARNUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAGYON-NAGYON DRUKKOLOK ÉS IZGULOK ÉRTETEK!!!!
ÉDES KIS MANÓ, JAAAJ...
BIZTOSAN NEM LESZ SEMMI PROBLÉMA, SZÉPEN BE FOG GYÓGYULNI A SEB A KIS SZÁJÁN.
AZ INTENZÍVEN TÉNYLEG NEM LEHET BENTMARADNI, BORI IS FEKÜDT OTT KÉTÉVESEN, DE HA ONNAN KIKERÜL, TUTI, HOGY KAPTOK MAMÁS SZOBÁT.
PUSZI ÉS SZORÍTOK NAGYON!!!!!!!!!!!

KépKép
logi
 
 


BARNUS JULCSI ZSOLT!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


MARCIAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!!!
kerekpocak
 
 


MARCINAK BOLDOG 10. HÓFORDULÓT!

Kép

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Julcsi, most olvasom, hogy mi történt......
nem találok szavakat........

Julcsi, drága!!! kitartás, nagyon sokat gondolunk rátok mi is!!!!!

Barnuska, édes épülj fel minnél előbb!!!!!! gondolunk rád sokat-sokat!!!!!!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
mangó
 
 


Marcipánnak nagyon boldog hófordulót!!!!!!
mangó
 
 


Kicsi Marcipán, nagyon boldog 10. hófordulót!!!!!

Zsóka, jobban van már Marci? eszik valamennyit?

írtam Julcsinak smst, ha válaszol megírom nektek hogy hogy van most Barnus. Röviden leírtam Mircike és Zsóka a ti válaszotokat is neki.

puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


lányok, ha valami sms-zik Julcsival, vagy beszél vele közvetítsetek kérlek........
mangó
 
 


BOLDOG HÓFORDULÓT A NAGYFIÚ MARCINAK!!!!

Remélem már jobban van?!

Julcsi!
Hogy történt a dolog? Kirántotta a konektorból? Melyik része égette meg? Bocsi, hogy ennyire részletesen kérdezgetlek, csak próbálnék tanulni az esetből... Már ha lehet belőle tanulni...
Apa is nagyon kakadt. Azt mondta mindent tüntessek el ami kicsit is veszélyes... Na akkor az egész házat ki lehetne üríteni...

Sok erőt az egész családnak!!! Túl lesztek rajta hamarosan, és csak egy rosz emlék lesz. +++++++++++++++++++++

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom, hogy most nem olvashat Julcsi, de én is üzenem neki, hogy naggggyyyyoooon drukkolok Barnusnak!

Hihetetlen, hogy 1 másodperc alatt milyen baj történhet! :shock:

Én sem találok szavakat és csak azt kívánom, hogy legyen minden OK!!!!!

Mindenki vigyázzon nagyon magára és szorítsunk Katáéknak, hogy semmi komolyabb baj ne legyen Barnussal!!!

Puszik,
Fatima

fatima
 
 


Sziasztok! :)

engem csak most engedett be a babanet... :evil: :evil: Nóri, ha bármit megtudsz, lécci, tudasd velünk. előre is köszi! Hatalmas gyógypuszik Barnusnak, templomban voltam, imátkoztam Barnusért, hogy zárodjon az izom, és gyógyuljon mihamarabb a seb! :) és minél kevesebb legyen a fájdalom!

ja timcsi, este én sem "láttalak"" téged, sőt, most láttam, h közel egyidőben írtunk mind3, és egyikötök hozzászólását sem láttam. :roll: :shock: :?

Megyek vissza főzni, de a gondolataim egész nap Barnus körül forgonak! :roll: :oops: :?

Zsófi írtam, átment??? :shock:

Barnus gyógyulj++++++++++++++++++, anyának, apának sok sok energia, kitartást!

Marcipánnak boldog hófordulót!
mazsolák
 
 


BOLDOG 10. HÓFORDULÓT MARCIKA!!!!

Fatima

fatima
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(és borcsi frizu-dicséretét külön köszi!!)

Annyit gondodolok ma Barnusra, remélem mielőbb kapunk híreket és továbbra is nagyon-nagyon drukkolok!!!

Anaci-Nóra, igen, mi is a pasa gyerekrendelőbe járunk mindkét gyerekkel, Dr Nelhűbel Ágoston az orvosunk.
Én is imádok itt lakni, bár még nem laktam soha máshol-ide születtem és ide mentem féjhez- csak pár utcával arrébb.. :P .
Szupi, hogy lett kaki-maki!!

Bende nagyon cukkancs, nagyon szép formás baba.

Ma (sem) nem nagyon tudok jönni, mert még itthon van apjuk, ápolom.. :roll: . Nem is nagyon tudtam visszaolvasgatni, meg a képeket sem néztem meg, csak bendét láttam...Na majd hétfőn pótlom a hiányokat..
Marcus ma evett egy pici margarinos zsömlebélkatonát. Még benne van :shock:

Edu, Panni, nálatok hogyan derült ki a vashiány?? Illetve hogyan adtátok be a gyerkőcnek? Higítva vagy töményen? Nem árt a fogaknak? Olyan csúnya színe van...

puszik

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Zsóka - nálunk vérvétel volt. (Gastroenterológián mondták, hogy akkor a baci miatt volt ennyire kevés, mert az a vasat is ette...)Én a kanálra, a kajára cseppentettem rá. Hány cseppet kell adni Marcusnak? Nekünk 6-ot kellett, én 3*2 cseppet adtam, azaz elosztva, mert így láttam jobbnak a kaki miatt!

Barnus, Julcsi, Zsolti - gyógypuszik és +++++++++

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Köszi Panni!!
15 cseppet kell adni/nap. De én is úgy fogom adni, ahogy írtad, elosztom 2 részletre. Nekünk még folsavat is kell mellé adni, viszont a c vitamint nem mondták. :roll:
Lehet, hogy vagy egyik, vagy másik??
Meddig kapta Márk? Utána újabb labor volt?
bocsi, hogy ennyit faggatlak :oops:

KépKép
logi
 
 


Zsófi, júúúúúúj de jóóóó, hol van a levélke??? Samu blogjában??
vagy lehet, hogy írtad, de még csak részleteket olvastam vissza...

KépKép
logi
 
 


Jézusssssssss ! Most olvasom, és totálisan le vagyok döbbenve!!!!!!!!! és nagyon nagyon megijedtem, még így olvasva is szörnyű! csoda h nem ájultál el ott helyben Julcsi! nagyon ügyes vagy h így kitartottál és "csak" sírtál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drága Manócska ma már biztosan jobban van, hogy ott vagy vele !!!! Én azt kívánom h legyen elég türelmetek és kitartásotok kivárni amíg minden rendbe jön - mert rendbe fog jönni!!!
IDŐŐ, IDŐŐ, IDŐŐ ... !!!!!!!!!!!!!!!!!
nagyon szorítok nektek! a bethesdában én eszméletlenül bízom!!!! és ha nem is lehetsz ott, oka van :arrow: értük, beteg babókért van !!!! tudom nehéz, de ha átkerültök az osztályra, jobb lesz!
már lehet h ott is vagytok...
millio mega puszi és drukk !!!
lmkata
 
 


JAJ A "KIS" MARCIPÁN MEG 10 HÓNAPOS LETT! JUHÉÉÉÉÉ :wink:
SOK PUSSZANCS A KOBAKRA!
REMÉLEM MÁR A RÉGI ROSSZCSONTOS FIGURÁT ADJA ELŐ :wink:
lmkata
 
 


Sziasztok!

Julcsi, délelőtt írt, hogy fel tudta venni Barnust, elringathatta, elaludt, aztán megint felébredt, de akkor már kiküldték Julcsit, Barnus sírt, de mire Julcsi visszament már aludt.
Engem is teljesen kiütött a hír tegnap. Annyira, hogy nem tudtam én se másra gondolni, és még ma is csak ő jár a fejemben. Közben meg nézem Farkast és sírhatnékom van sokszor. Tényleg szörnyű, hogy egy pillanat alatt ekkora baj történt, és azt hiszem hálát is adhatunk, hogy nem történt nagyobb.

Nem akarom annyit zargatni Julcsit az smsekkel, de ha majd írok neki akkor természetesen megírom, hogy mindannyian aggódtok/aggódunk és hogy sok sok erőt és kitartást kívánunk.

Zsóka, Marci már zsömlebelet eszik???? :shock: hát akkor nincs itt gond a rágással. Én még várok két hetet aztán lassan vmi nyammogni valóval én is megpróbálkozom.

Mangó, Bende gyönyörű!!!!tényleg rakhatnál fel több képet róla. Az üzeneted át fogom adni!

Timi, csak kutyafuttában olvastam reggel, hogy Bala tegnap leesett a székről. Hogy van? Végül nem kellett röntgen?
Miből írod a szakdogádat?

Most megyek, ha van infóm jövök, de ha nincs akkor is benézek estefelé.

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Nekünk ma volt EEG, lehet h ismételni kell mert eléggé mocorgott Lizus.. de smmiképp nem romlott a helyzet, a javulást nem merik rámondani mert elég zavaros a felvétel a mozgás miatt.. de hétfőre kiderül sikerül e értékelni.
megkaptuk a szurcsit, blablablaaaaaaaaaaaaaa

és megtaláltuk a kezünket jelentem! egyre többet nézegeti a drágám! meg fogdosás megy ezerrel!!! pelust is a feje alatt, szóval mindent maga köröl! .... :) megzabbantom!

megyek dokinénit hívni mikor mehetünk már tornázni, mert elég gázos Lizu mozgása........... :cry: :? :evil: nagyon muszáj lenne már kezdeni...
lmkata
 
 


sziasztok lányok megint. én is folyton barnusra gondolok. azóta is!

zsóka az utolsó blogbejegyzés a tiétek.

edu megkaptam a receptet de addigra már muszáj volt lemennünk, így most spenótos nokedlit csináltam tejfölös-paradicsomos mártással, sajttal.

nagyon jól sikerült, irtó szerény vagyok, kép róla:
Kép

marcsi hagymaleves: minél több fajta hagymából kell csinálni (vörös, lila, póré, stb) megdinszteled, üvegesre, lisztet szórsz rá, vízzel felöntöd 2 leveskocka bele, amikor felforr 2dl tejszínt bele, rottyanjon és máris kész- sajttal, pirított zsemlekockával tálaljuk.

kata drukk h lehessen a tornát kezdeni+ NAGYON GRAT LIZUNAK, H MEGTALÁLTA A KEZÉT!!!! előbb 1 héttel kb mint samu!!!! nagyon ügyes a kiscsaj!!!!!!

Balának nagy puszi!!!!!

Nóri kérjük majd az infókat!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi befizethetek ebédre hozzád????????????
:lol:

basszus k... jól néz ki ez a kaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és tuti fincsi is!

hm.... asszem megnézem mi van a hűtőben, bár maradék rakottkrumplin kívül semmi. Apa most vásárol, aztán este főzök.
eccerű sült pipit krumplipürével, meg resztelt májat - ez a terv :)
lmkata
 
 


Sziasztok!

Zsóka - írtam privit.

Kata - Liza nagyon ügyes! Ez egy jó játék,mert mindíg kéznél van!

Zsófi - még jó, hogy már ebédeltem! Hát ez nagyon jól néz ki!!!!!!

Nóri - köszi az infókat. Hát még én sem igazán tértem magamhoz! Reggel óta ezen agyalok. De jó, hogy álomba ringathatta végre, ettől biztos gyorsabba gyógyul.

Puszi mindenkinek

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok Csajok!

Remélem mindenkivel minden OK!

Tök sokat gondolok Julcsiékra! Köszi Nóri az infot velük kapcsolatban. Még most sem tudom elkélpzelni, hogy mi is történt valójában. Hogy éghetett meg pici Barnus szájacskája???

Szörnyű! De bízom benne, hogy rendbe jön hamar és minden megy tovább úgy ahogy kell!

F.

fatima
 
 


Nóri, köszönjük! és várunk türelmesen, persze , megértjük, h nem szeretnéd annyit zaklatni julcsiékat. :)

Amivel még én is adós vagyok, mert este szerettem volna írni, csak lefagyalt a hír!

BENDE, ÉS SAMU NAGYON SZÉPEK!!!!!!!!!!!!!!! A tekintete alapján Bende sokkal idősebbnek, érettebbnek tűnik számomra. Annyira szép nagy szemei vannak! :P Háát Samu meg újból levett a lábamról a mosolyával. Nemhiába mondta apa, h "jól fog állni Samunak a narancssárga" :wink:

Liza is gyönyörű. Nagyon édes, ahogyan játszik a kis nyelvecskéjével. Gratula az újabb tudományhoz, pulcsi (azaz kardi) nagyon klassz! És ő is olyan komoly fejlett babó! Rengeteget nőtt ő is! Remélem, minél hamarabb kezdhetitek a tornát! :P Fog ám mosolyogni, de tudod, minél később "jön", annál nagyobb lesz az öröm. :wink: , ja és az eeg is rendben lesz! meglásd, és tudod, nemcsak Barnusért mondtam imát! :oops: 8)

Zsóka, vas nálunk 1. úgy volt, hogy ránézésre ment, 2. meg a Madarászban állapították meg, aztán újból vérvétel, és már jobb volt az érték, így abbahagyhattuk. Beadni úgy adtam, ahogy Panni is írta. Ami rossz volt, h amikor kicsi korában kapta zsig, és visszabukta, nem tudtam kimosni semmivel a ruhákból. A nyelvét, száját annyira nem fogta meg, egy darbig látszódott de aztán elmúlt. Folsav gonodolom betölti a c vitamin szerepét, bár nem értek hozzá..(tök jó, h ilyen szép helyre születtél!) Estleg a későbbekben próbálj neki spenótot, meg marhahúst adni. Mintha úgy tudnám, hogy hetente 1x adható minegyikből...., rengeteg a vas a mhúsban, a spenótban meg folsav is van. :)

BARNUS GYÓGYULJ!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Ja Reni, jobbulást a derekadnak, sajna, én sem tudok jó megoldást. Biztos sokat emelgeted a kiscsajt, nekem is szokott fájni.akkor inkább legugolok hozzájuk.... :oops: :wink:
mazsolák
 
 


BalaBabának cuppancs a kis állára!

na ezek miatt vagyok úgy néha hogy: Nem maradhatna inkább ilyen édes kis picibaba???......................
(persze nyílván nem, mert várom már h nagyobb legyen, de mégse.. na értitek :oops: )
lmkata
 
 


Kata, sajnos ez már a fogantatás pillantában eldől, izgulunk, h minden uh-n, vizsgálaton rendbe legyen velük minden, utána, ha megszületnek szintén. És tudod, amíg kicsi a gyerek, addig apróbb dolgok érik, aztán ahogy egyre nőnek, egyre "vadabb" dolgok történhetnek. én is ebben élek minden nap, mert az én gyerekeim sajnos vonzák is a bajt. nem az a:" tedd ki józsi, had hűljön típusúak...", de ez van, és ez lesz, ettől vagyunk szülők, de én is totál úgy vagyok, ahogy te is írtad. :roll: :oops: :?

zsófi, nagyon sajnálom, de rohannom kellett. Különben nagyon klasszul néz ki a kaja, bizti finom is! :wink:

Balának, hatalmas gyógypusszancs! :P
mazsolák
 
 


Panni, nagyon-nagyon köszi, megkaptam!!!!!!! :wink:
Edu, neked pusszancs.. :D

Nyami-nyami.. Zsófi ez nagyon guszta lett. És fincsi is?? Na most folyik a nyálam... :D :lol:


Barnuska gyógyulgass, küldjük a sok-sok gyógypuszit. Anyunak meg a sok gyógyenergiát :wink: .


Kata, Lizu teljesen a korának megfelelően fejlődik, a mozgásával mi a baj? Csak mert írtad,hogy "gázos".

Nóri, icipici kis morzsákat képzelj, icipici margarinnal. Madárkatonák ezek. Ha véletlenül egy kicsit nagyobbat adok, már fuldoklik Marci :shock: .
Ez az egyetlen kaja, ami most megmarad benne, mást nem is fogad el még egyelőre. Jól megkínozta a bélését ez a szemét vírus.

KépKép
logi
 
 


Edu neked IS pusszancs- szóval az is lemaradt.

KépKép
logi
 
 


Zsófi hol van a blog?? Pedig esküszöm beírtam a kedvencekhez, de most nem találom... :twisted:

KépKép
logi
 
 


Akkor Zsóka Marcipánnak is mennek a gyógypuszik, h javulgason az a poci! :P (sztem Panni sok mindent írt Neked, mert korábban mi is leveleztünk ebben a témában, de ha felmerül még kédés, akkor szívesen válaszolok!) :)
mazsolák
 
 


zsóka: www.szeder.blogspot.com

fini is igen!!!!

ha valaki kíváncsi az én imádott cukkancs osztályomra akkor az iwiwen meg lehet őket kukkantani az ismerőseim között csillagjárós 8.o. 2006-2007 néven képek az osztályteremről (saját design!!!!) meg a fiatalokról!!
kerekpocak
 
 


ja Nóri, kösöznöm a Persiles tipppet, ki fogom próbálni! :P

na pusszok, most egy kicsit én is lelépek, de még jövök, mert nagyon várom, mi lehet Barnussal! :)
mazsolák
 
 


Zsóka: hason nagyon csúnyán tartja magát = fejét nem középen emeli hanem oldalra teljesen kitekeredve :? , plusz jobb kezét nem hajlítja be (be tudja de nem szokta nagyon) így "szenved" csak ha hason fekszik..
és nagyon nagyon feszít alapból!! a kis testét hátra ívben, meg a fejét is inkább hátradönti mit sem hogy tartsa... :shock:
régebben nem tűntek ezek fel, de azért ma már tényleg észrevenni. vagy belénknevelték a sok neurológián... nem is tudom.
de tornával minden rendbe hozható azt mondják. remélem.
lmkata
 
 


Írt Julcsi: kikerültek az intenzívről egy 8 ágyas szobába, átkötözték Barnus sebét (amihez 7-en kellett, hogy lefogják+2 nyugtató). Az orvos azt mondta, hogy jól alakul,de majd a hétfő lesz a döntő.
Írtam neki, hogy szorítotok értük, és kérdeztem, hogy mostmár bent alhat-e, de még nem válaszolt.

Zsófi, a kaja nagyon tuti!!!

Egy csomó mindennel adós vagyok én is, de én még el se olvastam a tegnapi termést. Most is tanulnom kéne, de nagyon fáradt vagyok, Farkas meg mindjárt ébred.

Arra azért emlékszem ahogy átpörgettem, hogy láttam gyönyörű LizaCicát, teliszájjal nevető édes Samubabát, és rosszcsont, virgonc Zsombeszt és Zsigut! gyönyörűek mind! :)

puszi,nóri

Kép
nóri8
 
 


jaaj pici Barnus, nagy gyógy-drukkokat küldünk Lizussal!!!
lmkata
 
 


NÓRI, KÖSZI!
ÉREZTEM, H EZT FOGOD ÍRNI!!!!!!!!!!!!EZÉRT DRUKKOLTAM EGÉSZ ESTE, MEG MA!!!!!!!!!!!!!! :P MEGY TOVÁBBRA IS: ENERGIA, DRUKK, IMA!!!!!!!!!!!!!!ÉS HÉTFŐN IS OK LESZ MINDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉRZEM, H MEG FOG GYÓGYULNI BARNUS!!!!!!!!!!!!!!
:P

(Amit írtál a "lefogásról", sajnos én is tudom, mivel jár. Az én fiam is hadakozott, de ez tök természetes ilyenkor! Szegény Julcsi, anyai szemekkel végignézni - sajna tudom, érzem -, de annyira örülök ennek a hírnek, és nagyon nagyon remélem, h bent tud aludni Barnussal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon ügyes Julcsi, h így helytáll!!!!!!!!!!!!! :P köszi Nóri, köszi!!!!!!!!!!!!!! :P )
mazsolák
 
 


Na legalább már kikerült az intenzívről, ez már jó hír!
Várjuk az ujjabb infókat!

Zsóka
Nem is tudtam, hogy szabad adni már margarint :shock:

Niki tányérból egyedül "eszik"! Agyonfőtt krumplit, almát, meg banánkarikákat tömi a kis kezével, nagyon édi :lol:

Balának gyógypuszi az állacskájára!

Iszonyat nagy szél volt az este...! Megint kidőlt 2 fa a környéken :? Ráadásul alig tudtam aludni tőle, na meg Barnuson járt az agyam...

Zsófi
Baromi jól néz ki a kajcsi!!! Nyami!

Megyek takarítani :roll:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Mindenkinek jó hétvégét és azt kívánom a beteg pici babáknak, hogy hétfőre legyenek jól!

Szeretném, ha hétfőn már mindenkinek jó kedve lenne.

Nem lenne se Marci sem Borcsa beteg, Balának sem fájna az álla és legfőképpen Barnus is jobban lenne sokkal-sokkal.

Sok puszi nektek és vigyázzon mindenki fokozottan magára és a kicsikre!!!!

Fatima

fatima
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukkok után...

Nóri!
Köszönjüka híreket, s várjuk a további infókat.
Én is egész éjjel, meg ma is Barnuson agyaltam.
Anyum is olvasta a történteket, s Ő is gyors javulást kíván!

Azóta már ezerszer átpörgött az agyamon, hogy néha Bala is megtalálja az éjjeli lámpámat, s kapcsolgatja, pedig állandó veszekdéssel reagálok a dologra. Julcsiék esetéből tanulva azt hiszem inkább elteszem a lámpám.
Igazából én sem értem, hogy hogy szakadt ki Julcsiéknál a vezeték. :shock: :?:
Meg elvileg egy új építésű lakásnál kéne lennie fi-relének, ami pont az ilyen baleseteket védi ki (előbb lecsapja a biztit, minthogy valakit megrázna az áram, ha valami miatt rövidzár van). Ezt onnan tudom, hogy nálunk az építkezésen is beraktak valami ilyen kütyüt. De lehet, hogy nem kötelező. De ha meg kötelező lenne, akkor :evil: :evil: :evil: a kivielezőkre, akiknek a trehányságait már ismerjük Julcsi elmesélései alapján. Ennek a kötelező vagy nem kötelező dolognak utánakérdezek majd.

Még egy gyors kép Balámról, s futok is tovább, mert letelt a magamnak engedélyezett pause :cry:
Kép


Este még megpróbálok jönni.

Puszi: Timi

Ui.: Többen kérdeztétek már miről írdogálok.
A pontos témavázlat címem, amit kb. 20+30 oldalban ki kell fejtenem a következő: "Szimulációs profilok hatásának vizsgálata digitális nyomógépeken" (nyomdász leszek :roll: , vagy mifene, ha egyszer befejezem).

Kép

Kép
timtom
 
 


Kata, írok, ahogy tudok(lehet,hogy csak holnap), most dili van itthon:shock: :? addig is pusszancsok hada nektek

Édes kicsi Bala, így is gyönyörűséges pasas.gyógypuszik a lila állacskájára.

Reni, én már régóta adok margarint marcinak(kb 1 hónapja), a védőnő és a dokibá javaslatára. Ez is olyan, hogy ahány doki, annyi vélemény... Nagyon csípi a fiatalember :wink: . Vajaszsömlebélkatonák :arrow: most ez a kedvenc.

Edu köszi és csókok :lol:

Panni, mégegyszer örök hála, nagyon sokat segítettél a vassal kapcsolatban. :wink:

Fatima, aranyos vagy, köszönöm a jókívánságaidat!!!

Zsófi, ez a csillagjáró suli hol van? Középiskola vagy általános?
Levél eszméletlenül jó, édes ez a Samu-gyerek :lol: .

Barnus, Julcsi, Apa-ezermillió puszi nektek!! Mielőbbi felépülést kívánok kicsi Barnusnak!!

Ma már nem jövök, jó éjt, Zsóka

KépKép
logi
 
 


Zsóka persze!!!!!!!! első a család!!!!!!!!!!!!!!!
köszi holnap is :wink:

Bala meg még ilyen lila állacskával is egy nagy komisz-csibész! ahogy felfelé sandít a képen.... :roll: :lol:
ahha Timi... jól hangzik a cím... :roll: :? :? :lol:

én is megyek, gyermek fönt nyúzza apja idegeit, indul az esti nyügi-járat... :roll:

cuppok!!!!!!!

Julcsiéknak pedig egy újabb szebb napot hozó éjjelt!!
lmkata
 
 


Nem voltam itt tegnap meg ma.
Rettentően megdöbbentett Barnus balesete, Julcsinak kitartást és megerősített lelket kívánok. Mivel kikerültek az intenzív o-ról, remélhetőleg most már kevesebb lesz a megpróbáltatás.

Rengeteg +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiát küldök, és sokat gondolok rátok. Nem vagyok sírós tipus, de azért ejtettem pár könnycseppet amíg elolvastam a hszeket.
Nekem Lizán lívül minden gyerekem bolt kórházban, meg műtötték őket, azok is rémesek voltak, tudom min megy keresztül Julcsi.

Nóri ha van híred mindenképpen írd meg.

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


sziasztok!!

én is egész nap Barnuson agyaltam.........a mi apánk is együttérez....

Julcsi ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsófi, eszméletlenül jól nézki a kaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
honnan veszed e recepteket??? net?
juj, de fini lehet!!! pedig már volt vacsi :))

Zsóka, Marcusnak cuppppp!!!
Timi, Balának is nafy cuppp a pofikájára!!!

Kata, mennyi ideig bírja Lizu hason?

puszi!!

lányok köszi a bókokat a fiam nevében!! :lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


Sziasztok!

Julcsinak sajnos nagyon nehéz. Alig bírja erővel. Barnus egésznap csak háromszor 10percet aludt. Folyamatosan tépi a száját,de azt ugye nem lehet. A kötése lazul, de már nem kaphat többet, tehát nem jöhet le. Már átkerültek egy olyan szobába ahol csak ők ketten vannak. Barnus egésznap kézben van, Julcsinak majd le szakad a karja. A férjét hazaküldték, Julcsi egy percre sem tud mozdulni, még wc-re se.
Az orrából kilóg egy 50cm-s cső azt el akarja kapni. Altatni sehogy nem tudja, mert a rácsos ágyban nem lehet, maga mellett meg nem alszik el mert ahogy leteszi sír.
Plusz folyamatosan szopizni akar, tépi a pólóját, de azt ugye nem lehet, mert a száját nem nyithatja ki, még a cumikáját se kaphatja meg.
Hát ezek a hírek vannak.
Én vasárnap bemegyek hozzájuk, hátha tudok segíteni valamennyit neki.

Most írt megint Julcsi, hogy Barnus elaludt !!! csak a szomszédban hangoskodnak a gyerekek és áthallatszik. Jaj, remélem tudnak valamennyit aludni.

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok!
Most olvastam Julcsiékat hogy mi történt...sok erőt kivánok nekik
Sajna egy baleset nálunk is történt ...Krisztián leesett a nagy rohangálás hevében a lépcsőről ...este ...irány a János gyereksebészet...érzéstelenités ...varrás az alsó ajka alatt 3 öltés ..belül egy ....pont vizsgára készültem Apa volt velük...na mi is nagyon megszenvedtük ezt a pár napot amig nem lehetett neki rendesen enni csak fecskendőből tudott inni.
Mindenkinek puszi
Julcsiéknak +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vera és a fiúk

Kép
Kép
vera70
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?