Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Másfél éves Sziszkónak puszi, valamint boldogságos Piros(ka nélkül) napot az illetékesnek!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jajhát köszönöm-köszönöm a névnapi jókívánságokat, (miközben arra gondolok, bárcsak hívnának Bélának, dehát mint tudjuk az élet kegyetlen..)
Sziszkó, vivát!

Kép Kép
coolasa
 
 


Most ébredtünk, foggalmam sincs mikorra érünk oda. :oops:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

 
 

Halihó!

Szilvinek boldog másfelediket kívánunk!

Kedves Piros(ka), boldog Piros(ka) napot!

Eszti,
sztem nem fázik éjjel Petike. Ha eddig takonykór volt, azt mindig meg tudtam mondani, hogy hol fázott meg. Nem alvás közben. Zoknit nem fogok ráadni, mert sztem egészségtelen éjszakára, és különben sincs nálunk éjjel se jégverem. 20-22 fok. Amíg el nem alszom, egy csomószor betakarom őkelmét. De hogy utána mi van, azt nem tudom. Úgy vettem észre, hogy amikor már nem mocorgunk mi sem, akkor ő is nyugodtabban alszik, és rajta marad a takaró is.

Hol lehet kapni Milupa 7 gabonás pelyhet? Az tejmentes, ugye? Eddig akárhol néztem (dm-ek, gyógyszertárak) sehol sem volt :roll:
Ma debütálok Petikénél egy új kajával. Kínai kelből csináltam neki főzit. "Felnőttesen" készült, tettem bele pici sót és kis őrölt köményt is :wink: Finom lett!

Kép
mancs
 
 


Fokhagyma is van benne, csak elfelejtettem leírni.

Ki is lépek innen, mert csak magammal leveleznék, az meg olyan gáááááz.

Kép
mancs
 
 



Kép
mancs
 
 


Mariann!
Ádi szandálja nálam van, valamikor bedobjuk Gabusékhoz, ok?

Na megyek, átrakom a képeket míg alszik.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Várom a talis képeket!

Szonjecnek boldog 11-et!!!

Huhúúú, most pár hónap alatt soksok szülinapos lesz...

Kép
mancs
 
 


Ilba, pedig azt hittem én leszek az első aki ír.
Julcsi szerencsére nem akadt ki hazafelé és ezt 2 db ásványvizes üveggel és Gryllus Vilmossal értm el..(kb 2 hete, nem tud elaludni a kocsiban, va ha elalsik , 2 perc múlva felriad egy összerándulástól.)

Itthon szopi aztán alvááás!
jumam
 
 


Nnna.
Szuper volt a tali, annyira jó, mikor ilyen sokan vagyunk, jó a nyüzsiben lenni. :D
Külön tök jó, hogy Kormi, Ti is el tudtatok jönni! Gyertek máskor is!
Nem fényképeztem sokat, így nincs is mindenkiről képem :oops: , de ez persze nem jelent semmit. :wink:

Pontos célzás:
Kép

Az autó, aminek nagy sikere volt :D
Kép
Kép

Cuki vagyok:
Kép

Jajj, nem tudom, ez most fiú, vagy lány zsiráf? :D
Kép

Kérjünk telefonos segítséget!
Kép

Nekem lesz kistesóm?!
Kép

Finom :D
Kép

Ez is (???) :D
Kép

Te ki vagy?
Kép

Szerintetek is sír?
Kép

Izzasztó egy játék ...
Kép

Óóóóóó :D
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na hozzánk most kezd el érni a szél ...

Többi kép???? Most láttam, többen is fotóztunk ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nekem ma még fogorvoshoz is kell mennem. :cry: (folytatja a fogkő leszedését)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok Csajszik!
Csak beköszönni jöttem(nincs erőm és időm írni,visszaolvasni :roll: ).Jelentem meló,edzés megy továbbra is és Domi is jól van.
Bubek!Köszi a táblicskut,Nekünk mindegy hová megyünk.Szóval a többség dönt.
:wink: Mindenkinek cupp,remélem mindenki jól van!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Halihó!
Szonja ázik apával a fürdőben így most van egy kis szabadom.
Nagyszerű volt a tali csak kissé túlöltöztem meg a végén O2 hiányom volt, de azért eszméletemnél maradtam. Tényleg jó volt, hogy ennyien voltunk bár nem hiszem, hogy mindenkivel tudtam dumálni.
Vuka,....ááááááááááááááááááááá! Nekem eddig az fájt a legjobban és most is van, de egyszerűen nem tudom rászánni magam! Hős vagy!
egyébként uton hazafelé azt mondták, hogy a nagy szelek majd csak éjfél körül érik el Ferihegyet. Így Pesten meg Veresen sem hiszem, hogy sokkal előtte-utánna lenne vihar. Szonjaapát egy néni már kioktatta miközben ment a kocsi felé, hogy mit gondol ilyen vészhelyzetben sétálgatni az utcán!

Gabus Liviapunak üzenem, hogy rajtatok kívül Szonjának hiányzott a legjobban. Igaz, a végén meggyőzte Beniapát, hogy vegye ölbe, de Beni apa nem ért annyira a lányos jelzésekből. Tudom, én meg nem ismertem fel gyermekem sírását, de ebből is látszik, hogy ritkán szokta hallatni a hangját ilyen formában.

Dia, nem akarsz a napok előrehaladtával fényképes naplót közzé tenni? Csak hogy sárguljunk. Én tuti sárgulnék! Vagy nem tudsz elképzelni kínainak?!

Holnap thai csirke lesz ebédre. Megkóstoltam, füleim ketté álltak olyan finom kis csípős, de szerencsére én pont ezt szeretem :wink:

Cool, szerintem akkor inkább Piroska mint Béla :? A Béla az egyszerűen semmilyen! (Bocsi, ez csak a privát véleményem, izlésem.)

Rádől vagy nem dől rá? A két nagy fánk a mellette parkoló autónkra? Ez itt a napi kérdés. Remélem nem dől rá, mert akkor Szonjaapa enyhén ideges lesz nekünk meg nuku csajos autónk. Szóval remélem ez a szélvihar fel lett nagyítva.

Mancs, főzi hogy csúszott Petyosznál?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba,

Gondolkodtatok már Fenyőharaszton?

Mármint hosszabb hétvége együtt????

Na????

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Esetleg másvalaki?

Közös hosszú hétvége először...

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


A fogorvos kész katasztrófa. Még szurit is bevállaltam, mert mondta, hogy most drasztikusabb lesz (benyúlt az ínyem és a fogam közé), aztán közölte ha már úgysem érzek, akkor egy ollóval lecsippentene az ínyemből. 2 hét múlva folyt köv. :cry:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mi van kihalt a Bnet, hol vagytok?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


szóval nem kell megrothadnom szatyorban :lol:

A tali jó volt csak tényleg o2 hiány volt már :D

Én is aludtam Zsófival délután.
Mostmeg megfőztem holnapra. Hál istennek azt már nem kell. De össze kell kapnom a lakást, mert jönnek hozzánk kora délután :roll:

Kép
ilyen diókat csniáltam a karifára :lol:

Kép
karifa (mű)

Kép
Zsófi képeket nézeget

Kép
Kölesgolyó evészet, mosószer adagoló pohárból :lol:

Kép
szilveszter
a nagyintól indultunk haza

Kép

Kép
sajtine
 
 


Hahó,

kicsit programdús volt a mai nap.... :wink:
Klub után még eljött hozzánk Tücsi és Cool, de Tücsi mire feljöttünk volna, addigra eltávozott párjával, aki jött érte. :lol: Cool Nokival egészen estig itt voltak nálunk, és hihetetlen volt látni Nokit amint BESZÉL!!!!!!!!- igen, jól látjátok - gagyarászott, és énekelgetett, és csomót mászkált négykézláb, és csomót nevetgéltünk, meg gurult, játszott és nagyon élénk volt.... Nagyon örültem neki, hogy én ennek tanúja lehettem. Köszi Cool!!!! :wink:

Szóval MArci most alszik, én megyek fürcsizni, és asszem ma nem teszek ki képet, mert hulla vagyok. :?

És közben ezt is találtam az acetonos leheletről (amúgy most este is az volt MArcinak) :
http://www.babanet.hu/faq/tunet07.php
(és ezért most inkább nyugodtabb vagyok mint parás... :wink: de azért hétfőn mindenképp megbeszélem a dokinénivel)


És akkor a végleges döntés az utazásról:
Március 3-4 szombat-vasárnap
Ahova megyünk: www.fenyoharaszt.hu


Továbbá a következő Kacajhalmaz Klub időpontja:
Február 6. kedd 12.00h


Vuka, minden elismerésem...(én kb 10 éve nem voltam fogorvosnál, mert rühellem...) :roll:
Vuka, ha kiderül holnap hogy akarjátok a hosszú hétvégét, akkor írd meg, hogy tudjam a foglalást intézni. Kösszencs!

Na megyek, jó éjt nektek, holnap majd próbálok jönni, ha ilyen szél marad, nem hiszem, hogy lemegyünk... :(

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Vuka,
én vagyok :wink: Ez a fogorvos naggyonn durván hangzik, áááááááá!!!!! Már a gondolatától is feláll a szőr a hátamon. :shock:

Natasa,
a főzi ízlett, a szokásos adag le is csúszott belőle. Már kezd eldurvulni a helyzet kajaügyben: ma megkóstoltattam Petikével a krumplipürét (tejes-vajas) :oops: Adtam babakekszet is a kezébe, hogy majszolgassa, de csak játszott vele, dobálni akarta, meg minden. Erre én próbálkoztam, hogy odatettem a szájához, hogy elnyalogassa. Na, lett is belőle szájhúzás, meg öklendezés... Egyszerűen nem viseli el, ha vmi "szárazabb" a szokásosnál, vagy rágni kell. Irígykedve hallgatom mindig Szonjec kajás beszámolóit, hogy sk akar enni. Anyukámtól meg állandóan hallgatom, hogy 1 éves korára darabos kaját KELL ennie a gyereknek. Jó-jó, de mit csináljak, ha nem hajlandó? :roll: :evil:
Reméljük, a kocsitok megússza a szelet. Meg a fátok is.

Itt már rendesen fúj a szél. Mbának hajnali 3-ra kell mennie dolgozni, 5-kor lesz járatuk. Ha lesz. Nem akar ilyen időben vezetni (pláne a kollegája kölcsönautóját nem) így taxival megy ki, persze a cég kontójára :twisted:

Mi lett a szavazás eredménye :?: :?: :?: :?: Hol lesz a Kacajhétvége :?: :?: :?: :?:

Kép
mancs
 
 


Bubek,
mikorra kell választ adni a 7végével kapcs-ban? Bár igen kicsi az esélye annak, hogy el tudunk menni :(

Kép
mancs
 
 


Na, én is vagyok.

Vuka, majd most megbeszéljük, legkésőbb reggel megírom, mire jutottunk.
Fogorvosért gratula, bátor vagy!!!

Sajti,
Na végre! Jók a képek! Nagyon Csáki! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Csajok!

Ehhez már nem lehet mit hozzáfűzni. Ez kééééész! :shock:

http://www.coolspace.hu/index.php?vcmd= ... object=450

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba ez a "dalolás" nem semmi, még a fájdalomról is elfeledkeztem.

Bubek holnap első dolga lesz apának, hogy tisztázza a szabiját, sajnos ma már nem tudta.
Egyébként teszel fel egy listát, hogy kik is jönnek.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Kiszelke nagyon keményen adja elő.
A multkor láttam erről egy riportot.
Kicsit a sisakja el van csúszva :lol: :lol: :lol:
idióta nő :evil:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba,
ezt én már láttam. Volt a tv-ben is, már vagy 2 hónapja. Tünci elmondása szerint ő opera-szerűen (Cool, mi szólsz hozzá? :lol: ) énekel :shock: :roll: :lol: A srác tök ari, csak kár, hogy meleg :lol:

Itt most még erősebben fúj a szél :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
nem semmi időpontban kell mannie Mbának :shock:

Kiváncsi vagyok erre a szeles időre.
Itt fúj már, de nem olyan vészes. Még kimernék menni :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Bubek üdülési csekkel ugye lehet ott fizetni?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Na még egy kis időt vagyok, amíg a másik gépen írok egy dvd-t.
Szóval:
Mancsusz, a szállást foglalom, és holnap telefonon megérdeklődöm majd tőlük, hogy mikor lehet legkésőnbb lemondani? Majd holnap kiderül.

Vuka kérésére:
Akik szavaztak, és jönnek is:
Esztiék,
Timiék,
Jumamék,
Gabiék,
Vukáék,
Ilbáék,
Coolék,
Natasáék,
Vaníliáék,
Tücsiék,
Bubekék.
Aki nem szavazott de jön :lol: :
Diáék
Aki szavzott de nem biztos hogy tud jönni :lol: :
Mancsék

Ez testvérek között is 12 biztos résztvevő (kivéve betegség esetén ugyebár) de lehet ha Mancsuszék is tudnak jönni, akkor 13. Tök jó sokan leszünk, HURRÁ!!!

Ilba, akkor mindenképp kéne, hogy akkor ti is hosszabban maradnátok-e, hogy úgy foglaljam a szállást. Okés?

Na megnézem a másik gépet, holnap kaptok képeket, van egy-két nagyon édi sztem. :wink:

Sajti, a kedvecem a tieid közül a golyóevős...nagyon király...és TV-zik közben? :lol: :lol: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek köszi a névsort.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka nemtom, holnap majd ezt is megkérdezem...ettől függ a hosszú hétvége?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Nnnna, megvolt az izgalom.
Itt ülök a gép előtt, épp próbálom a másik két ellenfelemet ronggyá verni Honfoglalóban, erre hallom, hogy csóringer tűzoltók mennek vhova szirénázva. Még gondoltam is, hogy hú, de hosszú estéjük lesz. Aztán egyre közelebbről és egyre többféle tűzoltósziréna-dallamot hallottam, meg már látszott is, hogy villog a kék fény. Utána hallom, hogy próbál elmenni vmelyik nagy autó (tűzoltó) a ház előtt. Nézek ki, utánunk 2 házzal, az utcán már ott áll 2 szer, meg még jön egy kis szer (így hívják a tűo mentőkocsikat :wink: ). F.sza, biztos kidőlt egy fa. Nyugtáztam. Aztán látom, hogy sisakban, oxigénpalackkal szaladnak, szerelik a tömlőt. Hínnye! Gyorsan köntös, papucs, megyek le apóshoz (ő már kint állt). A 2-vel arrébb levő szomszédnál kigyulladt a konyhában a kuka. Semmi gáz, még oltani se kellett.
Pedig már azt hittem, hogy a szomszédban a dilinyós nő gyújtotta fel magát :lol: :lol: :lol: :lol:
A munkám során, amikor küldésünk volt, és a helyszínen fogadott a sok hülye bámészkodó, mindig anyáztam, hogy miért nem tudnak ilyenkor már aludni, vagy az a legkevesebb, hogy otthon kussolnak :lol: :lol: :lol: Én is ilyen szájtátó hülye lettem :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Szonjec! Már csak 1 hónap! :D

Itt most kezdett rá a szél igazán.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancs,
nem baj...mármint hogy ilyen lettél....mi megbocsátjuk! :wink: :lol:

Na én mentem aludni, jó éjt nektek!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Már itt is fúj, de rendesen :shock:

Bubek,
köszönöm, hogy így is elfogadtok :lol: :lol: :lol:

Szexi tűzoltófiúk még mindig itt dekkolnak a ház előtt. Mindjárt kiabálok az ablakból hogy tűz van, hátha vmelyik ölbe kap és kiment, mint a filmekben :lol: :lol: :lol: De előtte vegye le a szerkót, és félmeztelenül kantáros tűo gatyában jöhet :oops: :lol: :lol: :lol: :oops:

Kép
mancs
 
 


Mentem én is alduni, jó éjt!


8)

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól éreztük ma magunkat!!! Fél 4-re már itthon is voltunk, a két gyerek a kocsiban negyedóra alvással letudták a mai adagot, Levente most legalább este normál időbe feküdt le, Benedek meg fél 11 körül. Eddig bíbelődtem a képekkel, ami viszonylag jó lett azt feltettem teljes méretben a http://kep.tar.hu/bbabak címen a 2007.01.18. tali galériába, a pontos cím: http://kep.tar.hu/bbabak/50421073#2 . Fogok kicsinyítgetni is, meg ide is felrakni, de nem biztos, hogy még ma.

Mancs,
7 gabonás pelyhet én eddig csak Tesco, Auchan helyeken tudtam venni, de azt se mindig, egy időben pl Kecskeméten ott se lehetett kapni, én vettem itt Pesten a nővéremnek. Nálunk most van egy csomag bontatlan, a mama arra szokta használni, hogy a gyümölcsös bébiételekben (amit legalább néha hajlandó Benedek megenni) kicsit sűrítsen, úgymond legyen valami a pocakban, ne csak gyümölcs.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Mancs, én a 7 gabonás pelyhet corában vagy ósanban vettem, már nem tudom.
Bubek, mitha vanília azt mondta volna régebben, hogy csak ketten jönnek a gyerkőccel, és natasa is mondott ilyesmit, erre emlékszel?

Néhány kép, keveset csináltam most. szorri, ha valaki nem találja magát vagy a gyermekét :wink:
A piros szemeket nem tüntettem el, bocs :(
Kép Kép Mivel cool felfogadott udvari fotósnak, kénytelen voltam csinálni róluk, egy ilyen avatarnak valót 8)
Kép
Sajti még nem fogadott fel :wink:
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
jumam
 
 


Szuper talis képek...!!!!!!!
Írni nincs időm, csak felrakok 1-2 képet... (hihi)

Család

Kép

Gergipancsi sorozat! Így élvezte, ahogy csapkodja a vizet
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Danci közben a bilin
Kép

Gergő szabályos forgást mutat be pár lépésben:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Gegi már kint, most a két "nagy" pancsizik tovább
Kép

Kép

Kép

Hát Te hogy mentél be az ágy alá???
Kép

Lent volt a földön játszani és a Dani elszórt egy marcipán figurát... a Gergi megtalálta... ez lett belőle
Kép

Kép

Ezek csak úgy Gergiről
Kép

Kép

Kép

3-an a kádban.
Kép

Gergő így élvezte, hogy a többiekkel együtt ülhet a kádban
Kép

Fogmosás!
Kép

Öblítés!
Kép

Gabi (valahogy nem ide illő kép...
Kép

Na szépek lettek a fogaim???
Kép

És mivel úgy tetszett a Gerginek az ücsörgés a kádban a többiekkel, ezért utána már nem volt hajlandó feküdni többé a kádban, tehát kapott egy karikát. Így fedezte fel:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
sasha
 
 


Sziasztok,

Bubek, :( sajna mi tuti nem tudunk menni, most szóltak vissza a Kikából, hogy akkor szombaton hozzák az új ülőgarnitúránkat, és ezzel egyidőben a miénket meg elszállítani, szóval muszáj itthon maradnunk. Egyik szemem sír, a másik nevet...
Vendég
 


Bubek,
mi is csak 1 éjszakára maradnánk a közös kiránduláson. A Kolpinggal már picit sok lenne ...

Mi van szombaton???? Vagy csak szimpla klikkesedés? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó!

Szerencsére nem volt olyan vészes az éjszaka, mint ahogy azt beharangozták. Legalábbis nálunk nem :roll: A kertben a vén diófa is túlélte, még egy icipici ágacskája sem tört le. Innen gondolom, hogy nem volt nagy baj. Mert volt már sokkal-sokkal rosszabb, asszem 2 vagy 3 éve nyáron. Akkor az egész udvart beterítették az ágak, meg le is tört egy nagyobb ág.
Petikét ennek ellenére megviselte az éjszaka. A szél mindig bekavar. Most is ez volt. Felébredt párszor, hajnali 4-kor meg állva ordított vagy 5 percet az ágyában. :shock:

Eszti,
Anyukádék nem tudnának segíteni bútorátadás-átvétel ügyben?

Kösz a 7 gabonás infókat, akkor majd a hiperekben keresem.

Kép
mancs
 
 


Halihó!

Szerencsére nem volt olyan vészes az éjszaka, mint ahogy azt beharangozták. Legalábbis nálunk nem :roll: A kertben a vén diófa is túlélte, még egy icipici ágacskája sem tört le. Innen gondolom, hogy nem volt nagy baj. Mert volt már sokkal-sokkal rosszabb, asszem 2 vagy 3 éve nyáron. Akkor az egész udvart beterítették az ágak, meg le is tört egy nagyobb ág.
Petikét ennek ellenére megviselte az éjszaka. A szél mindig bekavar. Most is ez volt. Felébredt párszor, hajnali 4-kor meg állva ordított vagy 5 percet az ágyában. :shock:

Eszti,
Anyukádék nem tudnának segíteni bútorátadás-átvétel ügyben?

Kösz a 7 gabonás infókat, akkor majd a hiperekben keresem.

Kép
mancs
 
 


úgy látszik az internetszolgáltatókat megviselte a vihar bizonyos kerületekben...

Ilba amit Eszti ír szombat, az a márciusi babatali-szombat!! :wink: nem klikkesedés
jumam
 
 


Mancsi, átvenni még tudnák, de a régit meg el kell vinni Peti bátyjához, ahhoz meg kell Peti, meg tesóm, meg férfiak, szóval azt anyuék egyedül nem tudják elintézni. Hamarabb meg nem tudjuk elvinni a régit, mert akkor mire ülünk? Szóval sehogyse megy ez.... :roll:
Vendég
 


Ilba, csak 1 éjszakára maradnátok a kacajos kirándulásoooon? Én eddig azt hittem, eleve 1 db éjszakáról beszélünk (szombat érkezés, vasárnap távozás). Valaki lécci magyarázza el nekem ezt az egészet artikuláltan, úgy, hogy én is megértsem, jó? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Édes jó kislányom, Coolka, akkor én elmondom Neked, hogy Te is megértsd :lol:
Az eredeti terv: szombat reggel érkezés, vasárnap délután indulás haza. Ott alvás 1, azaz egy éjszakát. DE: Vukáék és Ilbáék felvetették, hogy mi lenne, ha ők családostul klikkesednének :lol: :lol: :lol: és hosszú hétvégére mennének, ami több, mint 1, azaz egy éjszaka. Minimum 2, azaz kettő éjszakát jelent. De most Ilba szólt, hogy nekik nem jó a 2, azaz a kettő éjszaka, csak az 1, azaz egy éjszaka.
Világos??????

Sasha,
ezt még akartam az előbb, csak szarakodott a babanet: Tündériek (vagy ördögiek? :twisted: ) a gyerkőcök, nálam a marcipánmaszatos kép a nyerő :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancs, világossá vált számomra, hogy te vagy az én emberem. Érteni vélem. Mondjuk nálatok családban marad, mivel anno már kedves férjed is milyen tapintatosan ugyanakkor hatékonyan világosított engem föl a habtapi mibenlétéről, szóval mindez nem lepett meg! 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


:wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?