Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rejo nincs számom senkitől. :? :cry:
aki ad küldöm.

Zuglóban vettem, mindjá írom a címet, megnézem a blokkot.

Bent van a bötyét, de még semmi. nem jött.

Norka és akkor te rögtön mentél be és megindították?

mir
 
 


Sziasztok csajok!

Annyit írtatok, hogy ezt képtelenség végigolvasni! :shock: Pláne nem le reagálni! :shock:

Úgy csinálok mint Mir!
Olvas valamit és ír egy pár sort! :lol: :lol:

Mir!
Még egyben???
Mégcsak most volt, hogy szívattál minket a pozitiv teszteddel. Totál online ment az egész! ÉS máris szülsz? :shock: :lol:

Vöcsök!
Nagyon édes kispofikája van a kisfiadnak!
Köszönöm szépen, hogy bemutattad a nagyközönségnek! :D

Espero!
Jó a kedvem, csak hulla vagyok, állandóan álmos. Éjszakánként megy a kukorékolás. Tegnap éccaka is fent voltam. Nem bírom! :?

Mamint!
Köszönöm a hormon dícséreteket! A szervezetem nagyon örül! :)
Az LHm továbbra is magas, de nőtt az FSH-m. Ez jó! :)
Talán ezért is van mostanában peteérésem! :)

Zsizsik!
Remélem mihamarabb kialakul a végleges kép! Meggyógyul a lábad!
Bocs a priviért, de úgy éreztem le kell írnom, bár ne lenne igaz! :wink:

Norka!
Mi ez a rohanás :?: :!:
Nagyon hiányollak! :(
Írtam egy szépet :) , de aztán kitöröltem, mégsem vallhatok szerelmet! :D

Rejoka!
Üstökös? Vonul még?
Éccaka csevegtünk rendesen! :lol: Mikor feküdtél le?

Backa!
Csak összeszorítom a szemem, ökleim és nem veszek levegőt. Ennyire szorítok. :D

Mniki!
Kaáli. Január 25 csütörtök 11 óra.
Neked????
Az a fránya mensi! Reméljük előbb utóbb bekapod a legyet! :lol: :lol:

Rambóka!
Kopaszra! Kép A tutti megoldás! Hogy haladsz a metforminnal?


Most visszaolvasok, mert ennyi az agyi kapacítás!

10cn.
Vendég
 


Mir!
Írtam privit!

Megírtam Kandika tel számát. Remélem nem harapja le érte a fejem! :? :lol:

Kikka!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :)
Ahol mi voltunk ott is volt hó.
Hóágyúval! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Kavics!

én is írtam, ha harapja nem írok rá ok?! :D

Norka!

Neked rögtön kék lett vagy meg szárítottad? Aztán kórház?
Nekem zseléket akartak felnyomni, mondván , hogy zárt méhszáj és azzal sokat nem tudnak csinálni csak felpuhítani zselével.
Neked nyitva volt?

mir
 
 


Most hol vagytok??? :(

Egész nap megy a csitt-csett és most amikor én is aktívan: Kép , akkor ti HUSSS!

Rejokám édes!
Látlak ám! :D
Vendég
 


Kavicska ti is hiányoztok csak Norka pörög ezért nemér rá sokat írni de figyel fél szemmel. :wink:

Mir, a szüléstörimre nem emlékszelm ott írtam hogy először a betét sem akart elszíneződni mert semmi nem jött, de ahogy ugráltam, egyből buggyant kis paca és egyből kék lett a betét, nem szárítottam én! :lol:
Mikor ezután bementem szülésindításra, akkorra 1 ujjra nyitva voltam. De ha repedés van, magzatvíz szivárog, az azért ritka hogy ne tegye meg a hatását azt írtad, te is keménygetsz ezerrel. De úgyis nyomnak oxitocint, s attól tágul, és tudnak rendesen repeszteni.
Most neked nem jön a lé? :lol:
Vendég
 


mindjá ugrálok, most sétálok egyet apával, mint sport és hátha jön.

igen minden mozdulat keményedésbe fut szinte.

De hétfőn zárva volt, csak azt mondta, hogy rövidült méhszáj. ami 3 szor volt mensi szerű erősebb görcs is + a szokásos befeszülés.

szóval oxitocint kaptál attól kezdtél tágulni...., nem holmi szar zselét akartak a méhszájadba tömni, igaz?

És mióta volt szivárgásod? Mire 1 újjnyi voltál?

mir
 
 


Norka!
OK! :) Értettem! :)

Monyoka!
Mit szedsz te????
Mi a neve?????
Mi a hatóanyaga????
Hány mgrammos???
Mert most már egyáltalán nem értem. :?
Írd le légyszi, hátha tudunk valami okosat mondani!

Kincsecske!
Merre vagy???

Zsizsik!
Én most realizálom, hogy megjött!!! Bocs hogy örülök, de ez nagyon jó hír!!!!!!! :D
Kinek mi a jó hír! :roll:
Lesz itt rendszeres PÉ! És babó! :D
Vendég
 


Kavicska én azért nagyon szeretlek! :wink: :D

Mir, nekem jún.5.én du 3-kor folyt ki az első akármicsoda (estefele írt Rejo, hogy szerinte vegyek tesztet), aztán este 10-kor is, reggel vett a párom tesztet és aznap, azaz 6-án de.11-kor konstatálták a kórházban, hogy Bogi kopogtat.
Vendég
 


Dimet, én már csak ilyen különleges PCOS vagyok :) Nekem még banánt is szabad ennem :) És napi 2X kötelező a gyümölcs, két főétkezés között. Valami olyasmi rémlik, hogy gyorsan leesik a cukrom, és emiatt kell kaja után 2-2,5 órával gyümit ennem.
Rá akartam kérdezni, de magától mondta, hogy tejet ihatok, és igyak is.

Még valamit akartam írni, de kiment a fejemből...
mamint
 
 


No ezt még elmesélem.
Bocs mindenkinek az önzőségért, kihagyok mindenkit! :oops:

Jövő héten megyünk utoljára Dévényezni! :!: S leültetett a csajszi, és elmondta, hogy menetközben nem akart megrémiszteni, de bizony Boginak a baja közepesen súlyos volt (és nem kicsi korrekcióra szoruló, mint a többségnek), 8-9 hónapos korára se tudott volna semmit sem csinálni, csak feküdt volna, mint egy deszka. :( és utána 1 évig is kezelgethették volna, talán 2 évesen elkezdett volna járni...
Belegondolni is szörnyű, még emésztgetem...
És továbbra is lesz pici hendikepje, meg lassabb lesz, azt mondta, de ez a pár %-os eltérés már semmiség, és évek múltán emlékezni sem fogunk az egészre. :D

Kismamik ezt csak nektek mondom, nagyon figyeljétek majd a gyerek mozgását 2-3 hónaposan, nem lehet elég hamar intézkedni, ha baj van...
Vendég
 


sziasztok!
Köszönöm szépen a jókívánságokat!
Sajnos most is csak beköszönni van időm, illetve a kismamikhoz lenne egy olyan kérdésem, hogy Nektek a terhesség kezdetén a GPT (májfunkció vizsgálat) normál értéket adott (40 alatt)?
Nekem 100 lett, noha korábban (fél éve pl.) még jó volt az érték.
Lehetséges szerintetek, hogy a metformin hatására ugrott meg így az érték? (5.hónapja szedem..)
Elnézést hogy nem írok senkinek, de sajnos alig van időm (még mindig a mhelyemen vagyok), és ez most aggaszt egy kicsit..:(
Köszönöm szépen előre is a válaszotokat!
Üdv,
Girland
girland
 
 


Sziasztok!

Vagyok, olvasok, írni nincs túl nagy kedvem.
Vöcsök, gyönyörű a kisfiad! írok egy püt.
Ella, most már valóban mi következünk Mirrel (de jó. hogy visszatértél!)
Én a terhesség alatt most kevésbbé vagyok szőrös mint előtte, de jobban mint a metformin alatt.
Rejoka, nekem mondta egy doki, hogy a terhességtől rendbe is jöhet a hormonháztartásom. Nem lehet, hogy nálad is ez van? :)
Én egy hete úga éreztem magam, mint aki mindjárt szülni fog, hányinger, hasmenés, csak narancsot ettem egész nap, joslófájások, minden ilyesmi. Most mindez elmúlt, tök jól vagyok, megint tudok enni is, szülésnek semmio jele. Pedig már nagyon szeretnék, mert a baba alig-alig mozgolódik a hasamban (mondjuk sosem volt örökmozgó!), és aggódom. A CTG szerint, minden O.K., pénteken UH.
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Kérdezni szeretnék töletek. Meddőség ügyében kezdtük el párommal a kivizsgálást, és a 21. napi hormonszintem szerint azt mondta a dr, hogy pcos jellegű az eredmény. Nagyon magas az lh, és alig van progeszteronom. Csinált uh is, de nem látott cystákat a petefészkembe, a méh nyálkahártya vastagságot is normálisnak látta.
Van olyan pcos, ami nem érinti a petefészket? Végül is azt mondta a dr., hogy 3. napi hormoneredmény lesz a nérvadó. Fogigátló abbahagyása után kb.25-30kg-ot hiztam 1 év alatt, mindig is férfias jellegű volt rajtam a "szőr" elosztás. Az felesleges kilóim inkább a fenekemen, csipömön található, és nem hastájékon. Nektek mi erről a véleményetek?

csibe
csibe32
 
 


Viktória -Med 1147 Budapest, Telepes u. 119.
ők rendelnek is neked ha kéred és akkor csak a tied. 3430,- volt.

Norka !

Értem. Holnap reggel beröffenek, akkor többet tudok. Ha kéklik szólok.

Olvasom a kislányoddal mi van...., bődület, innen csak az aggódás. Remélem most akkor jobb. Visszanézem ezt is majd , hogytotál képbe legyek.


Csillag!

Hajrá neked is.... , mekkor a baba?

mir
 
 


Sziasztok! :)

Girland!
A GPT-n kivül volt e más érték emelkedett???
Bármi!

Egyébként a metformintól emelkedhet a májenzim. Ezért kell rendszeresen ellenőrizni.
Beszéld meg a dokiddal, aki felírta a gyógyszert.

Norka!
Szerintem jó taktikát választott a nő. De ha Bogival nem haladtatok volna ennyire jól biztosan szólt volna. De fölöslegesen nem akart idegesíteni. Látta, hogy enélkül is rengeteg energiát befektettél Bogi mozgásának javításába.
Szóval balerina nem lesz! :lol: Nem baj. Majd űzni fog valami más sportot. :)

Mamint!
Ma közöltem a párommal, hogyha szeret és babát akar, akkor vége az édesség és gyorsan felszívódó szénhidrát fogyasztás időszakának! :)
Beleegyezett!

Csakegy!
Ha összegyűjtötted a rengeteg fontos infot, a GI diétával és SC szegény táplálkozással kapcsolatba, légyszi írj egy könyvet! :)
Vagy egy profi honlapot! :wink:

cuppp.

Zsizsik????

10cn.
Vendég
 


Sziasztok!

A végtaghiányos kislány helyében én valószínűleg nem a szüleimre haragudnék, hanem a dokira, aki miatt így kellett megszületnem! :evil: Nem hiszem, h. olyan nagy élmény lesz neki az élet így! Azt a dumát meg ne vegyétek be, h. „neki ez így természetes, hiszen így született!”, naponta kell majd szembesülnie azzal, h. nagyon nem természetes.
Én is csak azóta gondolkodtam el az akadálymentességen, mióta babakocsit cibálok a városon keresztül! :evil:

Mir!

Húha! Ez már nagyon finis! :shock: Bár én már azt hittem, h. túl vagy rajta és azért nem jelentkezel! Nagyon eltűntél!

Zsizsik!

Műtétet csak hozzáértővel! :!: Nem találtál Achilles-ín szakadásos topikot, ahol tudnának dokit ajánlani? Drukkolok, h. minden jól menjen!

Anyooka! Mniki!

Akkor babásodjatok együtt Zsizsikkel. Tök jó lenne! :D

Kavits!

Már én is gondoltam rá! Csak akkor meg a fejem csillogna a zsírtól! Úgy lehetnék, mint vmelyik filmben a kopasz öregúr, aki félóránként törölgette a fejét egy hatalmas takonyzászlóval (ha vki még tudja közületek, h. mi az! ) :lol:

Norka!

De örülök, h. így javul Bogi! :D Kontrollokra sem kell visszamennetek?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Mir, köszi a címet. Feltétlenül gyere ám holnap reggel, tök kiváncsi vagyok, hogy most akkor szivárog, vagy nem szivárog :D

Kavics, tudod esetleg a választ a koleszterines kérdésemre? Hogy mennyivel nőhet terhesség alatt?

Girland, én még nem is gratuláltam! Szóval gratulálok!
espero
 
 


Girland, megnéztem, nekem terheség alatt az első alkalommal nem néztek GPT-t, csak most az utóbbi vérvizsgálaton, most 13 lett. De most már több mint fél éve nem szedem a metformint..........
espero
 
 


Szia Kavicska!
Aranyos vagy,hogy hiányolsz.....de tudod a mondást "Szegény embert az ág is huzza".
Ismét idegileg tacsra mentem....totálra törte a kocsimat egy qva,Natival jöttünk haza az edzésről.Ráadásul nem ismerte el,rendőrökre több mint egy órát vártunk.Szóval jó kis fogyókúra,másfél nap alatt 1,5kg!Na ezt NE csinálja utánam senki.

Persze jó,hogy megadtad a számom.
***Csillagfény,Te is nyugodtan üzenj....ha tudatni akarod a szülésed pillanatait!(06302579830)***

Ma nem is tudtam elmenni a vérvételi papirért...majd ha lesz kocsim,de a petefészkem a jobb oldalon a baleset óta nagyon fáj!
Röhögnék,ha most lenne pé-m!

*****Kérek midenkit,akinek változott a cn-ja,írja már meg Nekem az aktuálisat,mert nincs türelmem átnézni....*****
Na majd adok életjelet ,ha lehiggadtam!
Addig is legyetek jók!
u.i.:Natinak és nekem se történt bajunk :roll: ,sőt a légzsákok se nyíltak ki! :?
pusza
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!!! De jó,hogy semmi bajotok nem lett. de az idegesség, meg a kocsikár nem jó :( sajnálom. azért lehet a stressz kihozta a pé-t :D

Norka, szerintem is okos volt a csajszitól,hogy nem stresszelt végig titeket, és a nagyszerű végeredmény a lényeg!!!!

Csibe, nekem nem láttak cisztákat egyszer sem. De minden más megvolt.

Reggel megyek vérvételre. reggelit még nem vettem, egy zsemle elég lesz?????? mindegy, viszek egy kefírt is. mondtam már,hogy rákattantam a kefírre. :) még jó,hogy ilyeneket kívánok. addig jó, míg nem dupla tejszínhabos csokitortát ennék. Remélem jók lesznek az eredményeim, ámbár most éehs vagyok. vacsira lájtos franciasalit ettem. nem volt nagy adag :?

Mir, hogy vagy? Mi lett a teszt eredménye??

Zsizsik, már kórházban végül????????
jó éjt mindenkinek!!!!
dimet
 
 


Kandika, sajnálom. Mindenki úgy közlekedik, mint az őrült. Nekem van egy 10 éves jogsim, de nem vezettem nagyon régen, és nem is vágyom rá. Budapesten talán még inkább.
Kösz a telcsiszámod. :)

Girland, gratulálok!

Norka, ne haragudj, én erről egy licsit lemaradtam, visszaolvasom majd. Remélem minden rendben lesz, minél előbb.

Mir, fogalmam sincs mekkora a baba. Pénteken megyek UH-ra, előtte a 30hetesen voltam. de szerintem nem sokat ér a saccolásuk. Egy kolléganőmnek, 320at mondtak minimum egy vizsgálaton, és 2 hétre rá szült 2900 zal. Egy másiknál meg nem vették észre, hogy nem fér ki a medencecsontján, és a szülésnél is csak akkor, amikor már nem lehetett császározni, és szerencsétlenből kinyomták a gyereket, összevissza repedt. Szerencsére ő nagyon jól viselte.
csillagfény
 
 


sziasztok.

kavics.a gyogyszerem neve Glucophage(francia gyogyszer)a neve alatt irja kicsibe hogy metformin.850mgos.osszetevok:metformin hydrohloriod 850mg.
a doboz tartalma 30tableta=25,50g metformin HCI.
ezt irja a dobozon,lemasoltam.

lanyok meg egy kerdes.tudja valaki hogy mikor esedekes a kontrolvervetel?mennyi gyogyszerszedes utan?
eddig is egy vagyon fizettem ezert az egesz dologert(doki,vervetel,gyogyszerek)jo lenne kb tudni mikorra keszitsem ujra a pent.a doki nem mondott semmit.

Kép
monyoka
 
 


Mir??????????

Monyoka, írtad hogy kevés metformint tartalmaz. Már miért tartalmazna keveset? 25,5 g / 30 szem = 850 mg metformin HCI.

Hm?

a kontroll vérvételről újabban megoszlanak a vélemények, hogy van-e értelme. Inkább a hormonszintek javulása lehet a döntő a kezelés szempontjából, de annak fél év időt is kell adni.
Vendég
 


norka ha azt mondod eleg metformin van benne akkor elhiszem nekd
akkor megnyugodtam.

akkor fel ev mulva szolok a dokinak hogy jo lenne kontrol vervetel.tudod ez ugy mukodik az en dokimnal hogy mindig mindent kerni kell.ha vervetelt akarok kerek,ha uh akarok akkor szolok neki hogy jo lenne csinalni egyet.mindig megkerdezi hogy mit szeretnek.privat doki.
eddig az gesz ceco 90euromba kerult(22.000ft)

Kép
monyoka
 
 


Szerintem 1 hó után át kéne térni napi 2 szemre... nekem ennyi hozzáfűznivalóm van. :wink: + diéta. úgy hatnia kell!
Vendég
 


norka.koszi.
olyan jo lenne ha nem kellene 2 szem hanem most a kovetkezo ciklusban sukerulne :lol:
almodik a nyomor......

Kép
monyoka
 
 


Otthoni vércukormérés... éhgyomri 4,9, 60 perces 5,7 ... ez talán még nem olyan vészes... nem lesz ebből inzulin :) :) :)

(viszont tegap este besokalltam és vettem egy doboz érzékenyebb fajta tesztcsíkot... árban ugyanannyi volt mint a másik... viszont hetedanyi vér kell rá... amennyit még én is kipréselek magamból... csak ne fájna az összes ujjbegyem... még gépelni is nehezen tudok... mit lehet tenni ez ellen? Egyébként ha jól sejtem az a tesztcsíkok rejtélye, hogy a TB csak azt a csíkot támogatja amelyikre fél liter vért kell csöpögtetni egy csepp helyett... különben ki lenne az a mazochista aki önként és dalolva azt venné?)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Mniki: kösz, hogy hiányoltál, jól esik....viszont munka mellett kuksizok be néha, és inkább csak olvasgatok....

Norka: tök jó fej lehetett ez a nőci, hogy nem ijesztett meg......viszont azért lehet, hogy sok szempontból jó, ha az ember képben van a valós viszonyokat illetően...lásd PCO.....örülök, hogy Boginak ilyen jó volt a kezelés

hát zsizsik, ez az ág is húzza verzió?

Na, de Rambóka: fogorvos fél a tűtől, akasztják a hóhért?
Bocsi, ha valakit kifelejtettem volna, mert rengeteg a termés...


Júú, Kandika totálkár? Durva!!!!

mir: izgulanciában vagyok! júúúúhúúúj, hogy mennyire oda kell figyelni mindenre....
Monyoka, jó, hogy figyelsz...nagyon észnél kell lenni, én a gyógyszertárban szembesültem ezzel, mert olcsóbb gyógyszert akartak adni meforal helyett, (nem fogadtam el), és jól tettem, mert csak 662,7 mg metformin van benne! Legyetek szemfülesek....

Igazából csak félredumálgatok itt lányok, de tök kétségbe vagyok esve! (nem csoda Szisza mindig...), elmentem Fehérvárra orvoshoz, és közölte velem a doki, hogy a Veszprémi kórházig. fegyelmi terhe mellett megtiltotta a dokiknak, hogy kezeljenek vp. megyei beteget. Ha orvosi ellátás kell fizessek....(sima szülés:20e, császár:60-70e)....bele vagyok fáradva már ebbe a sok kínlódásba...
hogy a szarba teremtsek elő pénzt, akármire is? A férjemnek májusig, nekem meg ki tudja meddig van állása......bocsi....

most akkor van szabad kórház választás, vagy nincs!?!?!?!?!?!? :evil:
szisza30
 
 


Sziasztok!

Dimet, és milyen kezelést kapsz?
Kiváncsi vagyok mit mond nagyon szeretnék babát :)
csibe32
 
 


Kandika,
Küldtem privát üzenetet!

Csakegy!
Örülök, h. sikerült a vércukormérés!!!!

Rólam: 1.cn. (36 napos előző ciklussal)
kikka
 
 


Nekem is 1.cn, Norcolutos enyhe mensi... :? megyek péntek reggel Csepelre vért csapoltatni, tisztán akarok látni!

Szisza, kérlek fel a fejjel, tudom, sokat szoktál szomorkodni, de erős vagy te. Ami a gyógytornászt illeti, látta rajtam hogy mennyire parázom, és hát a baj tényleg nem volt olyan kicsi. Viszont tudta, hogy segíteni fog Bogin, de 4 hónap kemény munkájával. Ezért hallgatott bölcsen. Sokkal súlyosabb esetek járnak hozzá, mindig elfacsarodik a szívem, és még rajtuk is tud segíteni. Tegnap egy alig 3 kg-os korababát (6 hetes) tornáztatott előttünk... :shock: le a kalappal előtte.
Vendég
 


Sziasztok. Kicsit régen voltam már, de azért olvasgattalak benneteket. Dimet küldtem emailt majd írj. Jó hírekkel szolgálok, még nem vagyok babás, de azért az 54 napos ciklusom már 32 napos, peteérés oké az ovul teszt szerint ,ovul teszt 2 csíkos rá 14 napra mensi. Fertilíti a 13. napra számol pé-t ,ami nem úgy van az ovul tesz szerint. Érdekes dolgok ám ezek. Kérdésem az lenne hogy ma kell mennem rák szűrésre és meg is nézetem a cystáim hogy meg vannak-e még, de a mensim csak tegnap múlt el. Ma reggel még volt egy ici pici szerintetek befolyásolja az eredményt a rák szűrésnél? Jó lenne ha nem mert a dokim csak ma van és a jövő héten se lessz. Köszke a választ
szedit25
 
 


Norka: azért tök jó, hogy ilyen szuperül működött a gyógytorna... és, hogy ilyen hamar észrevetted, hogy gond van!!!! Az pedig szerintem nagyon OK volt, hogy nem ijesztgettek... utólag meg már nem mindegy ? :) :)

Kandi: :( :( :(

Mindenki más: Fel a fejjel :) A baba jönni fog!!!!! (egyébként az is durva milyen gyönyörű ciklusok alakulnak itt... Petrányi azt hiszem büszke lehet a csapatra :) :) :) )
Vendég
 


A thetis só fürdőről hallott már valaki? Állítólag mikor apával össze bújunk előtte 30 percig kell benne ülni, és segít a megtapadásba.? Ha valakinek vannak ötletei evvel kapcsolatba azt szívesen fogadnám. Dimettel mi a helyzet? Tudtok róla valamit?
szedit25
 
 


Kavics,
Ti hol voltatok sízni??? Volt még más is a múlt héten?

Norka,
Szerintem a jó oldalát nézd, hogy Bogi már túl van rajta, szerintem is nagyon bölcsen járt el a gyógytornász :wink:
Van valami hír a Petrányi-féle közönségtalálkozóról? Érdekes lenne
kikka
 
 


Örülök Norka, hogy ilyen bölcs vagy, és ilyen okos.

Komolyan van olyan ember a környezetemben, aki nem veszi észre már lassan öt éve, hogy baj van a gyerekével. Az orvosok meg......
A férjem állandóan csitít, hogy ne szóljak. Hát, nem tudom mi a bölcs.
Mindenesetre amennyire tud segíteni egy szülő, annyira tud ártani is.
Hatalmas a felelősségünk!

Csodálatos az is, hogy vannak ilyen emberek, mint ez a gyógytornász(?), vagy doki(?). Ő is bölcs.
szisza30
 
 


Sziasztok!

Kandika!

Eltehetem akkor a számot?

Espero!

szív.

Norka!

Nem egyértelmű..., inkább sárga, mint kék, főleg mikor megszáradt.
most jöttema dokiitól. CTG nézte a baba szívét az ok.
megint rányomultam a témára , mint magzatvíz...., de mondja nem hiszi, mivel fájásoknak azéé má kéne lennie. erre Te jutottál az eszembe. Neked sem voltak nem? Csak az oxtól indultak be. Nem?

szombaton megyek vissza újra UH meg minden. Most manulka nem vizsgált..., mondjuk én megnéztem volna magam...

azt hiszem türelmetlen vagyok....

Rambóka!

szia, jól vagytok:-))?? igen nem voltam és sajnálom, de nem volt módom rá, meg egy csomó minden , de azzal itt nem terhelnék senkit. örülök, hogy felejtem a dolgot.

Szisza!

Izgulancia!!! mintha én írtam volna! :D , gondolj bele én hogy.....

mir
 
 


Sejtem mir! Tudok még ilyen jókat....

Most izgulancia, utána vajúdancia, majd születés, és Vince meg az ancia jól vannak! :lol:

Csodálatosan izgalmas lehet!
szisza30
 
 


Szisza,

rólad mit lehet tudni?

mir
 
 


Rólam?

Egy csak a szádban olvad nem a kezedben csokigolyó vagyok.
85 kilóról indultam, most 71 vagyok 164 centivel.

július óta meforal, szeptember óta emelt 3*850g. Mensi nincs.
31 leszek májusban, és most akarnak a veszprémi sintértelepre orvoshoz kényszeríteni. De nem hagyom magam.

holnap megyek kontroll vérvételre, aztán Tűű dokihoz, hogy megállapítsa mizújs.

Ja, és idáig nem mondtam, eddig senki nem panaszkodott erre, de nekem a szőreim mellett azok a barna bőrfoltok is vannak a nyakamon, a hónaljamon, és khm. ott is.....mondtam az uramnak, hogy kevés ember mondhatja el magáról, hogy eccerre szekszel fehér és néger nővel. :D
szisza30
 
 


Szisza :shock: - 14 kg máris????
Mindjárt élesben próbálkozhattok! Cukrod beállt?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Csak kis időm van, most jöttem meg a Kaáliból. Ne haragudjatok, hogy most csak magamról írok! :oops:
A doki azt mondta, jók a 3. napi eredményeim, ha megjön, kezdhetem a stimut!
Volt cisztakizáró uh is.
Annyit mondott, hogy ciszta nincs, endometrium 12,5 mm! :!: :shock: Ennyit még a lombikoknál se csináltam! Alapból általában 8 körül szokott lenni! Csak lestem!
A hőm meg picit visszamászott, megmutatom!
Később jövök, csak kíváncsi vagyok, mit szóltok ezekhez!
Puszi

Kép

Kép Kép
backa
 
 


Norka:

Hogyhjogy máris? Ez jónak számít?
Még mindig gömbölű vagyok... főleg mellbőség tekintetében. A seggem meg akkora, mint az 58 kilós tesómé.....

A cukrom szempontjából a HbA1c 6% alatti :mrgreen: , viszont az éhgyomrim még mindig öt feletti....ingadozik.....
szisza30
 
 


Hello csajszik !

Mir ! Jó, hogy még egyben, bár el sem tudom képzelni milyen érzés lehet várni a végét. Tuti sok az izgalom :D

Norka, ezek szerint jó dokihoz kerültetek, mert nem az ijesztgetéssel kezdte.. és szerencsére Boginak hatott a kezelés és most már megnyugodhattok. Bár gondolom megnyugodni egy szülő soha nem tud igazán :roll:

Kavicska, képzeld még mindig nem tudom melyik nap és hány órára megyek, ritka alkalmak egyike, amikor egyszerűen nem tudom utolérni a dokit.

Kikka, ezennel bevettelek téged is a "Babásodjunk együtt team-be" :lol:
Ja, Norka most látom, hogy Te is ciklust kezdtél :wink:

Lara, merre vagy ? Nem mostanában kell tesztelned ??


Holnap kiengedik a férjemet, úgy örülök !!!!
Ja és márciusban 5.-én leoperálják a ganglionomat (Kavicska, nagyon köszönöm még egyszer a segítséget :wink: ), ehhez annyi vizsgálatot kért a doki, hogy csak néztem.
Egyébként reményeim szerint elmarad a műtét, mert én akkor már babás leszek :lol:

mniki
 
 


sziasztok, na vagyok.
voltam vérvételen, kiderült a terheléses cukor az a 75 g cukros víz.....brrrrr. és nem ihattam meg egyszerre, hanem negyed óráig kellett nyalogatnom:( és 2 óra hosszáig ott ültem a seggemen, és bambulam.
délutánra lesz eredmény.
most lépek, pihenek.
majd folytköv.

Backa, ez jó..amennyira én értke hozzá. és a vastag nyálkahártya is!!!!
dimet
 
 


Backa ! Azt a manót, ez nagyon ígéretes görbe, csak maradjon is fent a hőd, mert akkor ez az esés még a beágyazódást is jelölhette, amin nem lepődnék meg ilyen vastag nyh-nál :wink:
Istenem, de szép is lenne, jó nagy fricska a lombiknak :lol: :lol:

mniki
 
 


Van magyar hőgörbusz elérhetőségem, érdekel valakit, priviben megy csak, mert doki neve alatt fut egy honlapon.
szisza30
 
 


Hi!

Niki!

Sajnálom, h megjött! :?
Már csak 3-at kell aludni és tesztelek valamilyent. :lol:
Ez már megint egy klasszikus görbének mutatkozik.

Kép

Mir!

Ti már erősen határidősek vagytok! Izgi nagyon!!

Kép
lara26
 
 


Sziasza!

akkor PCO a megállapított nyílván, hülyéket ne kérdezzek. Vagy ez most lesz diagnosztizálva? Szép teljesítmény a fogyásod!
A brna foltok , májfolt szerűek, arra utaltál?

Műteni akartak?

mir
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?