Új privát üzeneted érkezett!

Jaja Kata, fej fej mellett haladunk..mondjuk nem bizti hogy nekem 28 napo lesz most, mert bekever lehet a HSG. nem tudom...

Akkor még nem költöztetek be? és kb mikor tudtok majd? én is nehezen viselném, pedig szeretem őket.
lehet hogy nekünk is lesz otthon net, apa kap laptopot...de ő két kézzel tiltakozik ellene, mert akkor jóval több melója lesz. én meg nagyon nem erőltetem, mert nekem van itt.

azért majd egyszer összehozzuk. Mi is az e-mailcímed amin a MSN megy? mert új a MSN-em :)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Az enyém betonbiztosan 28 napos! 8)
Amíg át nem térünk (én + Miki 8) ) a nyári időszámításra (ami 31 napot jelent). :D
Nem is jó az, ha van laptop, én csak tudom! ... :?
Átküldtem a címemet priviben! :D
Puszi
kata1977
Hatvan
 
 


Helló Druszám!
De ráérsz ma :lol: , nincs munka? :lol:

Zsuzska,
küldtem privit :)
angel37
 
 

 
 

Szia Druszám,
Munka az van, csak nagyon egyedül maradtam vele.... :D 8)
Így aztán mindketten ráérünk! :lol:

Puszi
kata1977
Hatvan
 
 


Én még itt vagyok, de sok értelmét nem látom. szegény gépem most jó, az e-mail, is a MSN is. de senki nem ér rá velem beszélni:)
na mindegy akkor én is majd haza megyek. Az uracskám főz, igaz szegény nincs szabin. elvileg két hétig lett volna szabin, de sztem csak 3 napot volt. Fontos emberke :lol: :lol: :lol:

nagyon hamar elment ez a hét is.

Mindenkinek nagyon szuper hétvégét!

Hajni jelentkezz!!

Pusza

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Végre időben itthon :).

Nolina
gratulálok én is a babához. Nagyon várom a képeket :).

Kata
még csak egy hete vagyok ott. Szép is lenne, ha már hatna a "babavarázs" erőm :). Mondjuk én úgy tervezem, hogy most irigy leszek és csak én kapok belőle :).

Zsuzska
csak az éltessen, hogy átjárható vagy. És tényleg megszépül az emlék, pedig nekem is fájt nagyon. Nekünk a doki azt mondta hajrá, mert ilyenkor nagyobb az esély. A vérzésről nem tudok semmit, mert nekem egy csepp sem volt. Különben én az asztalon azt hittem, hogy mindenem el van záródva, mert olyat is hallottam, hogy akinek nincs gond, annak nem is fáj.

Vica
Tényleg hatalmas a pocakod. És nekem is feltűnt hogy semmi felesleg. Hihetetlen vékony maradtál.

Keditke
köszike a drukkokat. Én nem nagyon bizakodom, csak mérgelődöm, hogy megint miért késik. Ugyanis már érzem a görcsöcskéket. Ha így játszik velem annak nagyon nem fogok örülni. De tényleg aranyos vagy hogy eszedbe jutottam :).

Melincsi
gratulálok a picihez. Olyan édesen írtad le, még a könnyem is kicsordult.

Zsuzska
itt vagyok ám.

Na most leírom miért nem voltam, és hogy mi törpént velem.

Szóval, reggel fél 7-kor elindulok dolgozni, ott végzek olyan fél 4 körül, utánna könyvelő iroda és kb fél 8-ra érek haza. De ez semmi, mert ettől még éjszaka írhatnék. Nem tudom meséltem e, hogy milyen beteg a párocskám. Szombaton 38,5-ös lázzal jött haza dolgozóból. Na most jó feleséghez híven ápolgattam a drágát. Erre kedden délután már nekem is fájt a torkom. Sikerült felhúzni a lázamat 37,5-re, ami nálam már nagyon magas, ugyanis én nem szoktam egyátalán lázas lenni. Szóval nagyon elvagyok. Szóval este hazaesem lefekszem. Ennyi a napom. Szegény férjecském főz nekem ebédet is. Olyan cukor.
Ugye így már bocsánatos bűn :cry:
És még egyszer mondom, azért hogy nem jött még meg ne izguljatok, minden percben várom. Nem tudom mi lesz, ha így folytatódik. Pedig mindig elég pontos volt :(. Ki kell tolnom a teszt idejét? Már így is lejárt szekény tesztecském szavatossága :(.

Na puszi mindenkinek, bocsi, hogy ilyen sokat írtam, de egy hetet kellett bepótolnom.
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz híreket kaptál :(
Mit fogtok most csinálni?

Melincsi!
Nagy gratula a Picikéhez!

Beu!
Sajnos a gépünk mégmindig a szervízben van, már tök kivagyok maitta. Most azzal jönnek, hogy a szervíz részlegük még két hétig szabin van. De anyóséktól kölcsönkértük karácsonykor az ő gépüket, így legalább a 12.hetes uh képet sikerült lefotózni, azt kikeresem a sz.gépből és felteszem. Pont ma reggel mondtam Apának, hogy Szonjival mennyi pocakos képet csináltunk, szegény ketteskéről meg egy sincs még. De ígérem kierőszakolom, hogy kérjük el megint a gépet és teszek fel.

Lusy!
Üdv. Sajnálom, hogy csak lombik lehet. Mikor léptek tovább az ügyben? i az az icsi?
(Egy újabb bizonyíték a tudatlanságomra, bocsi mindenkitől).

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok.
Láttom senki nincs.Mindenki élvezi a hétvégét.
Nem tudom nálam mi van de péntek ótta barnázgatok.Sose szoktam ilyet csinálni.Még egy hét visszalenne a menszi-ig. Görcsölget a hasam is.Hogy lehet,hogy ennyivel elöbb meg jöjjön? :?
Bocs,hogy nem írok senkinek.Hétfön bepótolom. :oops:
Addig is mindenkinek nagyon szép és kellemes hétvégét.

Kép
Kép
meliz
 
 


meliz szia én itt vagyok :D

lusy
 
 


Szia lusy!

Bocsi.De most néztem,hogy vagy.
Gondolom most már te is pihensz.

Kép
Kép
meliz
 
 


Beuka ha megkérlek akkor beírsz a tábla aljára.Képzeld ennyivel korábban megjött ma. :(
Ez,hogy lehet?Soha nem szolot ilyet csinálni.Inkább késni szokot. :roll:

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Meliz!
:(

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok szép napot mindenkinek :D 8)

lusy
 
 


Meliz,
sajnálom :(
Néha okoz ilyesfajta meglepetést a szervezetünk... :?

Gondolom akkor indul a stimu nemsokára! +++++++++++++
angel37
 
 


angel37 szia , hogy vagy? :D

lusy
 
 


SZia Lusy!

Vagyok, köszi...

Nálad mi újság?

Írtó lassú most itt a babanet :roll:

Meliz,
megvan még neked az a link, amit egyszer küldtem priviben? Tegnap akartam nézni, de ha rányomok nálam már nincs alatta semmi :( Gyanítom, akkor nálad se működik... de megteszed, hogy megnézed, persze ha még megvan... Köszi! :)
angel37
 
 


Én jól vagyok :wink:
Igen baromira lassú a babanet :?
Nemsokára megyünk le sétálni a páromal 8)

lusy
 
 


Sziasztok!

Bea
1 cn, köszike.

Látom nem csak velem szórakozik a szervezetem. Kicsit kezdem unni. Miért nem tud normális időben megjönni? Lehet, hogy lassan meg kéne keresnem a doktor bácsit. Nem hisziem el, hogy ennek így kell lennie.
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Angel most néztem.És tényleg semmi!Ez borzasztó!!!Annyira szerettem nézni. :cry: Szerintem egy csonószor csuklodhatál abba az idöbe mikor küldted mert mindig emlegetelk a páromnak,hogy milyen ari vagy.Szerettem nézni.Erre megváltoztaták az egészet.Valami Kandis felvételi van kiírva.Megváltozot az egész.Végig böngésztem de nincs közötte.
Gondolkoztam ezzen az egész menszin.És nem lehet,hohy a Maca csinálja ezt?Tavaj junius ótta szedem.Nem lehet,hogy rendbe teszi a dolgaimat is.A 3 napos vérvétel eredményemen is nagyon alacsony a progi. szintem.A dokim azt mondta az nem baj csak magas ne legyen.Gondolom ez is akkor a Maca-tól lehet?... :roll:
Ja !És a stimut sem most csináljuk ha nem februárba ha megjön akkor kezdjük.Mert igazából jun.-ba akarták csinálni.Azt még is megkönyörültek rajtunk.
Bocsi,hogy ennyire sokat írtam.
Pusz mindenkinek.
Holnap már kell menni dolgozni! :evil:

Kép
Kép
meliz
 
 


Hajni,
sajnálom, hogy 1 cn :(
A dokit jó ötletnek tartom!
Semmiképp nem tudsz megbarátkozni a külső segítség gondolatával? :oops:

Meliz,
gondoltam :( Kár érte :(
Igen vm felvételi féle van az oldalon :roll:

A Macával nincs tapasztalatom, de nem hinném, hogy rossz irányba terelné a hormonjaidat...

A 3. napi vérvételen pedig alacsonynak is kell lennie a progidnak, az a jó! :wink: A 21. nap körülid mennyi? Az a lényeg!

Szóval február... még jó, hogy megkönyörültek, a június marha messze van! Nekünk még befigyelhet, igaz ebben némi saját döntés is lesz... :?
angel37
 
 


Angel én úgy gondoltan,hogy jó irányba tereli a dolgaimat a Maca.Remélem.A 3 naposom meg majd nem határ érték alatt van.Szerdára lesz meg a 21 napos eredményem.
Veled miújság?A többit privibe írom.
Hajni sajnálom,hogy megjött. :(

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?
breni
 
 


Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek, mit mondott a doktornő ma reggel. A spirálomat egy perc alatt kikapta, aztán azt javasolta, hogy egy ciklust várjak meg. Tehát a hónap végefelé mehet a menet :D Köszi mindenkinek a tanácsot és bíztatást, remélem minden rendben lesz.

Kép
julie007
 
 


Julie!Akkor mindent bele a hónap végétől!Drukkolok, hogy neked simában menjen mint nekünk. :)
breni
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot.
Hát jól le lettem ugatva.Át ugrottam egy másik topikba és úgy lelettem szólva a hömérözéssel kapcsolatba.
Szerintük ez nem is jó.
Azt hamar ott hagytam öket.
Mennyire peszimisták az emberkek!!! :shock:

Julie.Remélem hamar babásodsz.Kivánok egy "kalappal". :)

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Meliz,Hajny!!

sajnálom :( :( :( :(
Néha okoz ilyesfajta meglepetést a szervezetünk.Nekem is volt már ,hogy elöbb megjött :D ,de legalább elöbb itt a következö hónap :lol: :lol: :lol: !!
Huu én már annyi mindent szedek, vas+folsav,e vitamin és most ginseng royal ampullát vettem!! Használta már valaki??

Meliz!

Meglepö ,pedig a hömérös topicba(mikor én még oda is irtam)akor nagyon aranyossak voltak ,föleg anyapoc(nekem ö rengeteget segitet ,mai napig hálás vagyok érte :D !!

Most mennem kell ,mert takaritani brrr de nincs kedvem,vasalást estére meghagyom!!

Vica!!
Jol vagy?

Beuka!
?
Szisztok!!
Vendég
 



Sziasztok!
Csak bekukk!

Melincsi!
Hatalmas gratula! Annak ellenére, hogy nem lehet fogadott orvosnál szülni maradsz annál akihez eddig jártál?

AKinek drukkok kellenek, azoknak küldöm!

moni
 
 


Sziasztok!!!!

Ma voltunk varratszedésen,kicsit kellemetlen volt,de nem fájt,sebem nagyon szép,még 4 napig rajta kell,hogy legyen a kötés,aztán le lehet venni és érheti víz.
Jól vagyok,gyógyulgatok,pihenek ezerrel.Bár holnap Apa elutazik Miskolcra,így egyedül maradok csütörtök estig. :cry:

Milyen szép idő van!!! :wink: De most hallottam,hogy a héten már jön a hideg!! :twisted: Jó volt ma levegőre menni,de nagyon elfáradtam.

Vissza olvasni,nem tudom,megy a drukk mindenkinek!!!

Pusszantás mindenkinek!!!
csanita
 
 


Szia csanita.
Örülök,hogy jobban vagy.Gondolom mennyivel jobb igy,hogy kivették a varratokat. 8)

Keditke ari vagy amit írtál.Lehet,hogy meg is probálom azt a topikot is hát ha kapok valami hasznos infot.De meg kell valanom én teljesen máshova tévedtem.Egy másik......De sebaj mert veletek rendesen lehet beszélgetni.Húúú nagyon fúri volt. :?

A többiek merre vannak?

Kép
Kép
meliz
 
 


Csanita!Jó hallani hogy ilyen szépen gyógyulgatsz,szépen lassan majd hozzá szokik a tested a hosszabb sétához.Szépen apránként.Pihenj sokat! :)
breni
 
 


Sziasztok lányok én is megérkeztem :D :lol:

lusy
 
 


Helló Lányok!

Melincsi!

Gratulálok a leendő másodszülötthöz!!! :) Szép 8 hónapot neked!

Ancsa!

:( Merre tovább?

Anita!

Örülök, hogy gyógyulgatsz. Használd ki a jó időt egy kis sétára!

Velünk semmi extra. Ma is voltunk baba-mama tornán, most már nem volt annyira visszafogott Bendi.

Június 2-án lesz az esküvő, kb. 25 fős. Most agyalok a ruhán, nem akarok nagyon díszeset. Ja és fogyni is szeretnék még addig. Remélem, hogy 4 és fél hónap elég lesz mindenre gyerek mellett. Március végén meg kezdődik a tanfolyamom. :D Nem fogok unatkozni.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Köszi Mindenkinek a gratulációt, nagyon aranyosak vagytok!

Én is küldöm a drukkokat Mindenkinek, akinek szüksége van rá!

Móni! Igen, maradok nála. (B.L.) Én nagyon elégedett vagyok vele és csak remélni tudom, hogy ha nem nála, akkor valami jó és rendes dokinál szülök majd. Egyébként nem tudom hogy működik a rendszer, de a barátnőm múlt héten ügyeletre ment be, mert megindult a szülés és az ügyeletes semmit nem foglalkozott vele, így szegény reggelig szenvedett és végül a saját dokijánál szült (persze ez legalább jó volt így neki, de amúgy meg órákat nyert volna). A férjem szerint biztosan megegyeztek a dokik, hogy ha nincs gubanc, akkor inkább mindenki szüljön a saját dokijánál, ha dolgozik másnap és ezért nem csinálnak semmit ügyeleten. Hát nem tudom. Te kihez is jársz? Neked mondtak valamit ezzel kapcsolatban, mert én még nem kérdeztem meg a dokim?

Anita! Jobbulást, pihenj sokat!

Betti! Tök izgi, tényleg nem lesznek unalmas napjaid! Bendinek boldog hófordulót!

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Lányok szerintettek normális az,hogy szombat este megjött a menszim és ma már nincs semmi?
Én ezt nem értem. :shock:
Elöször megjön 8 nappal elöbb utána meg még nem is rendesen.

Kép
Kép
meliz
 
 


Gyors bekuk!!

Meliz!!

Nekem 2-3 nap a mensi (barnán kivül ,bár most az is elmaradt).
Pötyözés sincs?? Höt nem mérted??

Anita!
Jobbulást, pihenj sokat!

Szia Betti ,de jo hogy benéztél
:D :D !!

Huhaa most nézem már ennyi az idö,rohanom kell jön a Barátok közt :lol: :lol: !!!
Vendég
 


Keditke az-az igazság,hogy 3 napja nem mértem a hömet mert a fiamnál volt a höméröm.Drága meg van fázva.
Nálam ez nem normális dolog.Remdesen 5 napig meszizek és nem szoktam elötte barnázni sem.
Ezért sem értem.De ha most jobban belegondolok nem is görcsölttem semmit a menszi allatt.Lehet nem is menszi volt? :shock:
Á mindegy,új hónap új próbálkozásy.És most össze kell hoznom mert NEM akarok menni a lombikra!!!!! :x
Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Anita!
En is ma voltam varrat szedesen!(nekem fajt :oops: )Orulok hogy mar jobban vagy!!!!!!! :D Mikorra igertek a teljes felepulest?Akkor most a baba project is szunetel? :(
Lehetne hozzad egy olyan keresem hogy majd ha ugy erzed magad hogy tudsz ulni a gep elott akkor irnal nekem a Forgacsrol???

Hajni,Meliz!
Sajnalom hogy megjott! :(

Editke!
Latom meg mindig nagyon porgos az eleted! :(

Vica!
Jol vagytok????

Peti,Bendi,Boti babak????

Betti!
Meg egyenlore info gyujtesnel tartok! :?


Kép
Kép
ancsa81
 
 


Elfelejtettem az elobb! :oops:

Beuka!
Kijavitanad a tablaban hogy a 7.cn-on vagyok?A megjegyzeshez meg hogy elzarodas miatt csak lombikbaba lehet?Elore is koszonom szepen!!!!
Ugye minden rendben???Miert nem jelentkezel???

MEG A TOBBIEK SEM :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 



Ancsa!
Lombik miatt :cry: Mind2 oldal el van záródva? Ez nagyon nem jó. :cry:

ANita!
Örülök, hogy szépen javullgatsz. Sajna ismerős ez a hamar elfáradok, emlékszme én is a tavalyi műtétemre.

Melincsi!
V.K.-hoz járok. Igazából nem mehetnek be, de erről a megegyezésről nem hallottam. AZt tudom, hogyha napközben szülsz, akkor szülhetsz az orvosodnál. Részleteket majd szülés után tudok mondani :lol: Nagyon bízok abban, hogy 3-aska is követi a tesói példáját és hétköznap, napközben születik. :lol: Mert van egy két név, akivel nem szívesen találkoznék...

moni
 
 


Sziasztok!

Anita, ANcsa, gyógyulgassatok gyorsan!
Meliz, ha nem jön meg jobban, akkor tesztelj egyet azon a napon, vagy inkább másnap, mint amikor meg kellett volna jönnie! Hallottunk már ilyenről. :wink:

Ancsa, a Forgácsban mindenki nagyon kedves, de szerintem ott a legnagyobb a várólista. kicsi a hely, kevés orvossal és kicsi a limit, amit megszabotzt az állam. Szóval ilyen szempontból inkább a Kaálit választanám.
Régebben írtam, hogy mennyire meg voltam elégedve a Forgáccsal. Most a II. számú egyik nőgyogyászához járok magánba. És bár mondtam, hogy a Forgácsban csináltak nekem hormonvizsgálatot és azt mondták, hogy minden oké (mert a papírt nem láthattam róla), a modtani dokim ennek ellenére azt mondta csináljunk egyet, mert őt zavarja a pecsételgetés és a rövid ciklus. És két napon is vettek vért a ciklus 2. felében. A 19-en és a 21-en.
kiderült, hogy kevés a progim és magas a prolaktinem. Hát 2 év után jó, hogy kiderült. Holnap kezdem a clostibegyt. Egy kicsit tartok a mellékhatásoktól, de nagyon bízom az eredményben.

Na ennyit magamról, meg annyit, hogy nem tudom mikor tudjuk megkötni az internet szerződést, mert 8-5-ig vannak nyitva és mi addig dolgozunk. És nem lehet csak személyesen megkötni. :( Valamelyik nap, talán csütörtök reggel bevállaljuk, hogy késünk munkából és akkor jövő héten már talán tudok többet jönni.

Reni, párodat mikor műtik?????
pihi
 
 


Ancsa!:( Többet nem bírok írni.Sajnálom.

Meliz!Szerintem is tesztelj.

Pihi!Most pénteken lesz a műtét.Már kezdek izgulni.De mindig Ancsára gondolok,hogy nekik is jól sikerült.Akkor nekünk is fog.Optimista vagyok.:)
breni
 
 


Sziasztok!

Meliz,
sztem nézz utána, hogy miféle vérzés volt ez! Gyanús! :wink:

Betti,
Most már belátható időn belül asszony leszel! :D Gratula!
Bendi is milyen idős már! :lol:

Ancsa,
már ajánlottam a segítségemet!
Egyetértek Pihivel a választás szempontjából! :wink:

Pihi,
Hogy a fenébe, hogy ez most derült ki! :shock:
Szóval Closty! Hátha meghozza az eredményt! :)
angel37
 
 


Sziasztok!
Pihi nem semmi.Ennyi idö után derült ki!!! :shock:
De most már meg van .És nincs akadáj! :wink: Babásodásra fel!

Ancsa sajnálom.Tudom,hogy nem jutsz vele sokra.Remélem lonbikkal hamar össze hozátok.Én szóritok nektek. :wink:

Betti jó készülödést a lagzira.Gondolom már izgulsz,hogy minden simán menjen majd akkor.

Angel veled miújság?
Szerintem nálam semmi.Ma mértem a hömet és 36.6.Ez nem valami babás.Holnap megyek a 21 napos véreredményemér.Remélem az majd mutatt valamit ha gond van.

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz,
én tuti pisilnék egy tesztet! :wink: Ha más nem, a biztosság kedvéért!
A hőd valóban nem túl magas, de csak emiatt még nem lehet kizárni!
angel37
 
 


Sziasztok!!

Kicsit vissza olvastam és annyira aranyosak vagytok!!!!!Köszi mindenkinek azt a sok drukkot amit küldött!!!!

Zsu!!

Olyan régen "beszéltünk"!!Örülök,hogy a fájdalom ellenére azért jó híreket kaptál!!!

Vica!!

Húúú,de szép nagy pocid van!!!Te vagy a soros!!!!ha bármi van,nyugodtan írjál!!!

Moni!!

Látom Ti is haladtok a hetekkel!!!

Ancsa!!

Hát ezek nem jó hírek!!!Sajnálom nagyon!! :cry: Pihi leírt mindent,Én nagyon szeretem a Forgács dokit,iszonyatosan kedves,Én csak jót tudok róla mondani,velem nagyon alapos volt.De kinőtték magukat,kevés az orvos és így lehet sok avárakozási idő.Bár tegnap írt Sonjus,hogy bejelentkezett hozzá és Jan 29-re kapott is időpontot!!!Mennek a drukkok!!Igen most szüneteltetjük,előbb meg kell gyógyulnom.Hát 6 hét pihi,utána lassan vissza térhetek a mindennapokba.

Pihi!!

Magas prolaktin???Én az elejétől arra tippeltem,mert nekem is pont így volt a menszim.Bromót nem kaptál rá???Clostival csak csínnyán!!

Reni!!

Drukk a párodnak!!!Minden oké lesz!!!Aztán jöhet a baba.

Betti!!

Június 2??Az jó,pont a névnapomon!!Gratulálok!!!Bendi már biztos kész férfi!!!

Angel!!

Sajnálom,hogy nem sikerűlt!!!Már csökkentették a támogatást???

Nolinával nem tudom mi van,már 2X írtam neki sms-t,hogy haza mehettek-e,de nem válaszólt,remélem nincs semmi baj!!!

Na majd még folytatok,csak kicsit pihenek!!
csanita
 
 


jaj elfelejtettem!!!!

Még karácsony után valamikor olvasgattam a 2007-ben szülünk és oda ír Eliza is.És rakott fel magáról esküvői képet,csak az a baj vele,hogy Én azt a képet mát láttam valahol vagy valakinél!!!Tuti nem Ő van rajta!!!
csanita
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hoyg ilyen sokáig nem jöttem (a táblával se :oops: ) de olyan jó idő van, egész nap kinn avgyunk, itthon van Peti is, úgyhogy nem nagyon Neteztem :(

Editke, Ancsa! Köszönöm, hogy hiányoltatok, nincs semmi baj :) nagyon jól vagyunk minden rendben.

Ancsa! Varratszedés :( nem nagyon akarok beleokoskodni, de szerintem kezdjétek el a dolgot, úgy értem a meddőségit (tudom, hogy most még csak keresgétltek) mert, ha itt beharangozzák, hogy csökkenti ka támogatott lombikot, mindenki megrohamozza őket. NAgyon drukkolok Nektek!!!!
Teccik a tickered :) hogy bírta MArci míg benn voltál?

Pihi! na szép, hogy most derült ki! de legalább végre egy doki, aki nem huny szemet a barnázgatásra!!! closty: nálam nem volt mellékhatása, legalább rendberakta a mensimet (de csak amíg szedtem) DRUKKOLOK!!! és az otthoni Internethez is!!!

MEliz! Sajnálom :( de ha tényleg nem volt még ilyen, akkor szerintem is megér egy tesztet!! mi volt a másik topicban?

Hajni! Sajnálom :( neked régen olyna percre pontos ciklusaid voltak, nem? Most valami megváltozhatott :?

Reni! NAgyon nagyon drukkolok péntekre Nektek!!!!

Kamilla! Hogy vagy? Remélem jó sokat pihentél :) :wink:

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Nolina! Már biztos otthon vagytok! MESÉLJ!!!!!


Kép
Kép
beuka
 
 


Anita,
na ezt meg kell néznem!!!

Javulgatsz? :)

A tb-s próbálkozások száma egyelőre még nem változott. A hormonkészítményeket viszont érintette a gyógyszerár tám. csökkentése: ami eddig 50e volt, most 75 lesz :evil:
angel37
 
 


86.oldalon rakta fel a képeket.De Én valakit multkor kerestem a Fotóalbumba,egy ismerőst és ott láttam valakinél ezeket a képeket.Na majd ha lesz energiám meg keresem.

Javulgatok köszi!!!!! :wink:

Hát nem semmi 50-ről 75-re!!! :roll: :oops: ÁÁÁÁ nem is mondok semmit!!!
csanita
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?