Új privát üzeneted érkezett!

Mariann-úgy látszik a tavasz is beleszólt a kedvező körülményekelösegítésével(bő nyák), hátha Te leszel Viráganya után a következő.
Egész jó a babanet tavaszi statisztikája,szinte minden hétre jut egy új fogantatás.
Remélem április elsö napjaiban én leszek az egyik....
További kitartó babagyártást!
Kinga
kinga (kinga)
 


Viraganya!!

Gratulalok!!!!!!!! Ugy örülök neked!!!!!
Ugye jo hogy elajultam! De ez nem minden. Reszletezhetem, ne haragudjatok ezert a reszletert, de ez valami uj. Egy nagyon feher valami jön belölem..... Csütürtökön tesztelek, nem korabban. Es faj az alhasam,mint Nalad Viraganya. De nem akaraok megint csalodni. Azonkivül a hetvegen költöztünk, es bar megprobaltam keveset cipelni, de azert remelem, ha mar ott van, akkor nem artottam neki......

Kinga,
Istenem, azt mondtam Anna-Mama!!!

Holnap megujitom a listat,

Mindenkinek puszi,

Anna
Anna
 


Beja: 8c, 28cn, 10ou
Kriszti: 8c, 14cn, oe
Orsi: 8c, 25cn, oe (komlo)
Anna: 4c, 18cn, 10ou (Hamburg)
Laura:6c, 36 cn, mensit nem várva.(Budapest)
Eva: 19c, cn12.
Mariann: 3c,14cn,oe(Miskolc).
Monika: 6c, 74 cu, Budapest
Jutka: 3eve 19cn. (Videk)
Kinga:1.c,2o.c.n,6.o.

Lauratol hetfön eredmenyt vaunk,
Viragany, sorry, de teged ide mar nem veszünk fel!

Mariann! Ha jol ertettem 25 naposak a ciklusaid, es ugy gondolod, hogy meg nem volt ovulatio? Ezt fejtsd ki reszletesen legyszi.

Viraganya! Neked voltak mas tüneteid? Hanyadik napon teszteltel?


A pista-Listahoz!!! nagyon könnyü lenne megujitani. Egyszerüen markirozni kell, a "szölj hozza"ba bekopirozni, mindenki a sajat adatad kijavitja, es elküldeni. Igy mindenki sajat maga tudja ellenörizni. Megprobaljuk?


Sok puszi

Anna
Anna
 

 
 

Sziasztok!
A www.infertility.hu oldalon lehet érdekeseket olvasni!A meddőségről !
Névtelen
 


Sziasztok!
Kinga!Úgy legyen!Remélem mindenkinek jó lesz a tavasz baba-szempontból.Mikor fogsz tesztelni?

Anna!Az utolsó ketto ciklusban 25 napra jött meg.De elotte sem voltak lényegesen hosszabbak a ciklusok,egyszer volt 31 napos.Lehet,hogy most egy kicsit hosszabb,mert a ho még csak most kezd emelkedni.(Bár tudjuk ugye,hogy az nem jelent semmitKép)

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Orsi!
Mi volt a vizsgálaton?

Mariann
Mariann
 


Anna-a csütörtök még olyan messze van...kibírod?
Mariann-tesztelni csak akkor merek, ha nem jön meg április 3-4-én,de szerintem most megfog..

Jó hétkezdést mindenkinek, vajon ki lesz az eheti új kismamánk, vállalja valaki a szerepet?
Üdv.
Kinga
kinga (kinga)
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki sikeresen túljutott a hétvégén.

Kinga én szeretnék a hét kismamája lenni,
de még csak a 13. napon tartok.

Rengeteg a munkám, itt ülnek a nyakamon.
Késõbb jelentkezem, amikor lesz idõm.

Hajrá Laura, Bea, Orsi......... és mindenki!
Mónika, nálad a cn 74, akkor te már állapotos
vagy? Mi az eredmény?
Sziasztok.

Éva
Éva
 


Sziasztok!
Viráganya sok szeretettel gratulálok!!!
Kinga, én nagyon szívesen vállalnám a heti kismama szerepet, de gondolom, ezzel nem vagyok egyedül.
Anna, engem is felveszel a listára? Adatok: 3c, 26cn, 11ou (de ez nem biztos, csak szerintem). Egyébként múlt hónapban 27 napra jött meg, és előtte lement a hőm. Ami elvileg ma kellett volna, hogy bekövetkezzen, de ma reggel még mindig 36,8 volt. Mi elég sokat akciózunk, úgy hogy biztosan nem ezen múlik a dolog.
Anna, Beja, jó lenne ha a hétvége velé együtt tesztelnénk. Vagyis Nektek mikor áll szándékotokban?
Magamról még annyit, hogy idén 29 éves leszek, vidéken lakunk (jelenleg építkezünk), de Pesten dolgozom, és sajnos csak a munkahelyemen tudok netezni, azt is nagyon ritkán. De amikor csak időm engedi, olvaslak Benneteket és mindenkinek kitartást és a közel jövőben pozitív eredményt kívánok!
Rony
Rony
 


Jó reggelt,lányok!

Tiszta szomorú vagyok,mert ma van a 17.nap,de még mindig csak 36,3 a hoKép.Ezzel mi lehet vajon,nem értem.Szerintem ezt a ciklust megint elfelejthetemKép
Kinga,szorítok!Kép

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Jó hétföt mindenkinek!
Képzeljétek ma reggel egymás után 3 szivárványt is láttam! Remélem ez valami jót jelez elöre, már nagyon rám férne!

Anna,
most néztem csak, hogy elirtam az adataimat, ciklusnapként a dátumot irtam be. Most javítottam:

Beja: 8c, 28cn, 10ou
Kriszti: 8c, 14cn, oe
Orsi: 8c, 16cn, 2ou (Komlo)
Anna: 4c, 18cn, 10ou (Hamburg)
Laura:6c, 36 cn, mensit nem várva.(Budapest)
Eva: 19c, cn12.
Mariann: 3c,14cn,oe(Miskolc).
Monika: 6c, 74 cu, Budapest
Jutka: 3eve 19cn. (Videk)
Kinga:1.c,2o.c.n,6.o.

Viráganya,
millió GRATULA!!! KépKépKépKépKépKépKép
Nagyon irigyellek!

Éva,
én is gondolkodtam ezen a kifolyás dolgon. Nálunk a hétvégén volt peteérés (elvileg), és péntek esete sikerült akcióznunk (három nap után) és fél órára kispárnát tettem a fenekem alá, majd reggel 11-ig fel sem keltem, mégis folyt ki valami, ami szerintem csak az a váladék lehet, amiben a spermiumok kilöködnek. Hiszen csak a spermiumok úsznak felfelé, a váladék az kénytelen engedni a gravitációnak. Ezek csak az én kósza gondolataim, de kiváncsi lennék a véleményetekre!

Mariann,
sajna a kivizsgálás elmaradt Kép. Én ugyan ott voltam, és türelmesen vártam 1 órát, miután kiderült, hogy a doki már rég hazament. Mondanom sem kell, rémesen felhúztam magam! A növérek úgy sétálgattak, mint a királykisasszonyok! Amikor megkértem az egyiket, hogy keresse meg a dokit, azt mondta, hogy szólt neki, mindjárt lejön, ehhez képest 40 perc múlva egy másik, lényegesen kedvesebb növér kiderítette, hogy a doki már fél órája elment! Ma még felhívom a dokit, hátha tud elfogadható kifogást mondani, de azt hiszem keresek másikat. Az ember azt hinné, hogyha már ezreket fizet egy 10 perces beszélgetésért, akkor nem felejtik a váróteremben! Persze mikor hazaértem vagy egy órát bögtem (talán ennek köszönhetem viszont, hogy a párom munka után teljes gözzel vette be magát péntek éjjel Kép). Azt hiszem megkérdem a háziorvost, hogy meg tudná-e nézni a hormon szinteket. Benne még nem csalódtam, kár hogy nem találok egy hasonló nögyógyászt!

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerültem, de még mindig nem tudtam túl tenni magam a cserbenhagyáson és olyan jól esett kipanaszkodnom magam!

Köszönöm, hogy meghallgattatok!

Orsi
Orsi
 


Orsi,teljesen megértelek,én is kikészültem volna,ha idopontra hívnak,és teljesen elfelejtkeznek rólam!

Mariann
Mariann
 


Viráganya!

Nagyon gratulálok a terhességedhez.
Ti még nem ismertek engem, de már hónapok óta olvaslak Titeket, és szorítok Nektek.
Azért hatott meg különösen a terhességed, mert én is most lettem terhes, és ugyanakkor jött meg utóljára, mint Neked.

A többieknek sok kitartást kívánok, biztos, hogy mindenkinek előbb vagy utóbb sikerülni fog.

Sziasztok!
BGabi
Bánhidi
 


Sziasztok!
A múlt héten keddtöl nem tudtam jönni, úgyhogy a ma reggel olvasással telt.
Viráganya!
Millió gratula!!!! Kép Kép Kép Nagyon örülök neked!
Anna!
Szerintem biztató a helyzet, a fehér folyás jót jelent. Tesztelj!!! (Én is eldöntöttem, hogy mikor tesztelek, de végül nem bírtam ki és a nem-megjött menstruáció elött egy nappal teszteltem, nekem akkor már biztosan kimutatta.)
Múlt hét végén betöltöttem a 6. hetet, reggelente émelygek, de szerencsére még nem hánytam.
Fran!
Nagyon boldog, kellemes babavárást kívánok!
Pussz mindenkinek,
Eszter
eszter
 


Viráganya!

Nagyon-nagyon gratulálok nektek és nagyon jó egészséget kívánok!

Én még nem teszteltem a hétvégén, és nem is nagyon reménykedem. Megnéztem ugyanis az elmúlt kb. egy évet, hogy mikor hány napot késett mensim, és a következot láttam: 6,9,1,aztán hónapokig össze-vissza volt meg, kaptam a dokitól gyógyszert, majd 3,5,8,7,4 napokkal késobb jött meg. Tehát a mostani 9 napos késés nálam még sajnos belefér.
És persze még nem ájultam el, nem émelygek, nem undorodom ennivalótól, de nem is kívánok nagyon semmit, nem kell gyakran pipilni, a hasam sem görcsöl másképp,tehát semmi egyéb bíztató jel nincs.

Kinga: jó neked, hogy a párod állandóan készültségben van. Az én páromnak errol az a véleménye, hogy persze o is szeretne már babát, de nem olyan görcsösen, mint én, és o úgy gondolja, hogy o nem fedezomén, nem is gép, és különben is szerelemgyerekek az okosak, szépek. Tehát sajnos nálunk elofordul (de azt hiszem, ezzel nem vagyok egyedül) hogy peteérés idoszakában egyáltalán nincs akció. Ezt még tetézi, hogy mostanában sajnos nagyon sokat dolgozik + millió problémát hozott az élet, tehát én a kétnaponkénti akciókról csak álmodom.
Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, de jól kipanaszkodtam magam.

Puszi: Laura
Laura
 


Sziasztok lányok, mindenkinek szép jó reggelt!!!

Huhhhh, annyit írtatok a hétvégén.... Kép

VIRÁGANYAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! NAGY-NAGY-NAGY GRATULA NEKED!!!!!!!! Vigyázz nagyonnagyon magatokra, igazán örülök Kép

Khjutka, szija! Köszi a jókívánságokatKép

Mónika, szija! Nekem nem nézték UH-n, hogy mikor van peteérésem, mikor a Closty-t szedtem. Egyébként két cikluson keresztül szedtem, a 3-7. napig, 2X1-et. Bánom is már, hogy nem voltam erõszakosabb, és nem "parancsoltam" rá a dokimra ez ügyben... de ha legközelebb visszamegyek, az asztalra csapok!

Rony, szija! Én márc.30-31-re NEMvárom a mensim. Ez péntek-szombat... Hát... szerintem... ha nem jönne meg, akkor vasárnap, hétfõn biztos tesztelek.

Anna, szija!!! Miért nem tesztelsz elõbb???

BGabi, szija!!! NAGYNAGY GRATULA NEKED IS!!! De ezentúl tessék hozzá is szólni, nem csak olvasni minket! Kép

Végezetül zárójelben jegyzem csak meg, hogy velem nincs igazából semmi külcsi, kicsit már tûkön ülök a hétvége miatt, hátha... talán most... valami sikerült... Valami picit furi, de nem akarom magamnak beképzelni, de azért elmondom. Az van, hogy folyton pisilnem kell... Felfázva szerintem nem vagyok, nem fáj, ha pisilek, nem fáj a hasam, lázam sincs (nem is voltam még soha felfázva).

cuppppppppppppppantás mindenkinek
Beja
Beja
 


Sziasztok!

Viráganya! Gratulálok!!

Lányok, Spock abban a másik topicban határozottan Mr. Spock, a Star Trek alapján és nem Dr. Spock néven fut, esetleg próbáljuk már meg szegényt így nevezni itt is.

Noni. Nekem a nõgyógyim reklámozta, a testvére terjeszti, tõle kaptam mailben is, meg évi rendes rendelésen is. (ezzel együtt nem fogyasztom ezt se)

Kifolyás: tán épp Mr. Spock mondta, de valahol a neten olvastam az tuti, hogy 6 órát maradjon bent a sperma, az elég. Egyébként nekem az elsõ gyerek (így utólag tuti) úgy fogant, hogy sem nagyon bent nem volt, sem fekvés nem volt utána, sem ciklus szerint nem illet volna (tervezve se volt, és nem volt abban a hónapban több esélye, illetve lehetett volna a 26 napos ciklus 25 napján, na azt végképp nem hiszem). Szóval ilyen is van, nem kell rontott dolognak titulálni ha úgy sikerül.

ILdi
Pethes Ildikó
 


Bejjja!

Csak NEM?????????????

Viraganya!

Gratulalok,minden jot kivanok nektek!Kép


Orsi!

Nem probalkozol masik orvossal????Talan nem artana elgondolkodni rajta.


Lanyok!


En kimaradtam a hetvegebol kesik az ov.-m kb holnap lesz,a 16. napon.

Laura!

Asszem ezzel a parok 95%-a igy van ,nem megy AZ ha kell ha nem!!!!!!


Pusssszzzi Kriszti
kriszti
 


Beja!

Az, hogy gyakran pisilni kell, az nagyon jó jel! Lehet, hogy te leszel a hét kismamája?

Nagyon szurkolok!

Puszi: Laura
Laura
 


Sziasztok!
Képzeljétek, holnap megyek az elsö vizsgálatra! Lehet, hogy hülyén hangzik, de nagyon izgulok!
Most hívtam a dokit (még sosem voltam nála, csak itt, a társalgóban olvastam róla sok szépet és jót), azt mondta, már biztosan látszik az UH-n, úgyhogy holnap este vár. Azóta alig bírok nyugodtan ülni.
Beja!
Ez tényleg jó jel, nagyon-nagyon szorítok!!!
Eszter
eszter
 


Lányok, köszi, arik vagytok nagyonKép De nem élem bele magam semmibe, lehet, hogy tegnap csak sokat ittam, vagy mittomén... Csak lenne már hétvége...
cupp, Beja
Beja
 


Beja: 8c, 29cn, 11ou
Kriszti: 8c, 15cn, oe
Orsi: 8c, 17cn, 3ou (Komlo)
Anna: 4c, 19cn, 11ou (Hamburg)
Laura:6c, 37cn, mensit nem várva.(Budapest)
Eva: 19c, cn13.
Mariann: 3c,15cn,oe(Miskolc).
Monika: 6c, 75 cu, Budapest
Jutka: 3eve 20cn. (Videk)
Kinga:1c,2ocn 6o
Rony: 3c, 27cn, 12ou


Sziasztok!

laura miert nem tesztel??? Mit idegesiti az embert.
Laura, hanyadik nap az ovulatio utan????

Rony, Beja es en (Anna), ezen a heten ki fog derülni. nekem lement a höm 36,88-ra ma reggel, tegnap 37,0 volt, es a feher folyas is eltünt. De meg remenykedem!!

Mariann, neked ki fogok fejteni valamit.

Puszi,
Anna
Anna
 


Beja!
Bocs, már biztosan írtad, de most hányadik napon is vagy? Nagyon korai lenne még a teszt?
Hajrá!!!
Eszter
eszter
 


Hát, lányok, én tiszta hülye vagyok!!!

Elszámoltam magam!

Nem 17-én, hanem csak 22-én kellett volna megjönnie, tehát nem 9, hanem csak 4 napja nem jön meg.
De a lényeg az, hogy akkor kb. 8-a körül kellett, hogy legyen peteérés, de mi aznap nagyon összevesztünk a teremtés koronájával, 9-én pedig nagyon kibékültünk...

Hát akkor reménykedem ezerrel!!!

De jó, Anna, hogy rákérdeztél!!!

(Azért csak kb. tudom a peteérés napját, mert én még csak most kezdtem homérozni, és ovulációs tesztet is pont ma vettem.)

Pénteken reggel tesztelek.

Puszi mindenkinek:

Kerge Laura :-)
Laura
 


Eszter, szija! Kép
Most a 29. napon vagyok, 32-33 naposak a ciklusaim... lehet hogy most még korai lenne... nem akarok abba a hibába esni, hogy tesztelgetek mint a féõrült, és a végén meg megjön... 34-35. nap elõtt nem szeretnék.

Anna, te vagy a mi rendfenntartónkKépKép Nagyon köszi ezt a pontos listát, amit folyton újítasz és bemásolsz nekünk!!!!! Ezer köszönet és millió cuppppppp érte! KépKépKép
Beja
Beja
 


Viráganya!

Nagyon gratulálok, hogy sikerült. Hurrá!!
Mennyi idõ múlva jött össze nektek?

Lányok!

Ti a próbálkozás elõtt szedtetek fogamzás-
gátló tablettát? Mert ugye ez is hátráltat-
hatja a teherbe esést?

Beja!

Remélem , hogy össze jött már végre neked is
a dolog.

Ti férfi vagy nõi dokihoz hártok?

Éva
Éva
 


Szija Éva!

Én szedtem fog. gátlót, történetesen Tri-regolt, méghozzá 6 évig... míg szedtem, semmi bajom nem volt vele, sosem volt semmi mellékhatása. Szerintem egyébként tuti, hogy javában benne van a sikertelenségben ez a vacak gyógyszer... egyszerüen elaltatja a szervezetet, összezavarja, és kell egy csomó idõ, míg helyrejön minden.
Én férfi dokihoz járok.
Veled mi újság van?
cupp, Beja
Beja
 


Lányok, ez a fog. gátló dolog érdekelne. Anno nagyon nehezen szántam rá magam, és amióta itt a neten egyre több ilyen esetet olvasok, egyre jobban azt hiszem, mégsem veszélytelenek.
Érdekelne egy statisztika azokról, akik szedtek néhány-több évig, és hogy utána rögtön avagy csak sok hónap múlva jött össze a baba. (nekem eddigiekbõl úgy tûnik, hogy vagy rögtön az elsõ hónapban összejött, vagy ha hagytak "tisztulásra" idõt (hivatalos 3-4 hónap), akkor viszont utána még sokáig kellett várni. Persze kicsi a statisztikám, de érdekelne, mi a helyzet veletek.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Eva!

en szinten tri-regolt szedtem,7.5 eveg. Szerintem abszolut emiatt sikertelen mar 8 honapja minden probalkozasunk,mert az elso 2 gyerkoccel 2 honap alatt teherbe estem akkoriban meg nem szedtem bogyokat.Ferfi dokihoz jarok,nem tudom elkepzelni,hogy no dokim legyen,kicsit regimodi vagyok ezen a teren.
Te is gyogyit szedtel?

Udv,Kriszti
kriszti
 


Lányok, Beja!

Én 2 évig szedtem Tri-Regol fog. gátló gyógy-
szert. Mikor abba hagytam 4 hónapig vigyáztunk
és csak utána próbálkoztunk. Már másfél éve.
Én nõi dokihoz járok.
Nekem a hõm 5 napja 36,7 és most vagyok a
13. napban. Szombaton reggel és este (éjszaka)
is akcióztunk. Vasárnap délelõtt WC-zés után
2-szer is észleltem átlátszó nyúlós folyást és
sokat. Ez most a peteérés elõtti jó jelnek
fogható fel, vagy csak a maradék sperma folyt
ki?
Mint mondtam, ma vagyok a 13. napban, de még
nem esett le a hõm. Talán holnap?

Éva
Éva
 


laura,

ha 8.-an volt peteeres,akkor neked a tesztnek ha terhes positivnak kell lennie! mert ugye az 18 nap ovu utan. Mennyi a höd, mered? merd meg holnap reggel, ha 36,8 felett van, akkor az vagy.(Lehet)
Anna
 


Anna,
ma reggel 36,8 voltam.

Éva,
én csak 3 hónapig szedtem fogamzásgátlót, az is 8 éve volt, mert csak akkor merem majd rászánni magam bármiféle hormonkészítményre, ha már lesz annyi gyerekem, hogy többet nem akarok. (Nekem a dokim nem ajánlotta).

Amúgy férfi dokihoz járok, nagyon megbízhatónak tunik.

Ildikó,
a barátnomék példája igazolja a statisztikád, neki az elso baba nagyon hamar összejött a "tisztulási" ido alatt, a másikra 1 évig kellett várni.

Puszi: Laura
Laura
 


Laura, tessék már tesztelniiiiii! Kép Na! Kép

Éva, szija! Hát... én ugy vagyok vele, hogy ha másnapra marad az akció utáni mosakodás, akkor nekem nem nyúlós, ami kijön, hanem vízszerû... Szerintem a nyúlós váladék a 12-13 napon teljesen jó jel az ovulációra! A hõnek nem feltétlenül kell lecsúsznia a mélypontra ovuláció elõtt... legalább is nekem nem szokott, mindössze 1-2X tapasztaltam ezt hõmérõzéskor. A lényeg hogy felmenjen ovuláció után 36.8-36.9 fölé.
Sok sikert!!!!!!!!
cupp, Beja
Beja
 


Laura!

Te aztan nyugis tipus vagy!Lecci reggel tesztelj egyet!Kép


Lanyok!

Nekem ilyen nyulos vackom sosincs,az gaz???

Kriszti
kriszti
 


Kriszti!

Nekem is csak most volt ez a nyúlós vacak,
ezelõtt nálam se sûrûn jelentkezett.
Most a ov. környékén kicsit fájdalmasan érzem
mindkét petefészkemet. Nálatok volt már ilyen?
Mitõl lehet ez?

Laura!!!!!!!!!!!!!!!
Légy szíves ne húzd tovább a idegeinket és
tessék végre TESZTELI!!!!!!!!!!

Mindenkinek
Hány évesek vagytok és hányadik babát szeret-
nétek?

Éva
Éva
 


Laura, Te az vagy!

Kriszti!

A veteles ota nekem sincs, leagalabbis azt hittem. De amikor peteeres volt, es nögyogyasznal voltam, megnezte mikro alatt, es olyan pafranyos volt, mint a fene. szoval, ha nem latszik az meg nem jelent semmit.

Anna
Anna
 


Sziasztok!
Viráganya! Szivbol gratulálok!!!! Most már ki a csudát érdekli, hogy MrSpock-nak vagy nekem volt-e igazam, ugye?!
Mariann!
Azt hiszem te kérdezted, hogy mi van az ovulációs tesztemmel...Szóval a múlthét elején csináltam, de csak halvány csikok voltak+ halálosan ki vagyunk merülve=ez a hónap úszott! De nem baj! Már Bejával megbeszéltük, hogy az április lesz a mi hónapunk!
A statisztikához:
4,5 éve próbálkozunk, a ciklus 23-ik napján vagyok (általában 32 naposak a ciklusaim)Budapesten élek 4 éve.
Sziasztok, Szonja
Szonja
 


Beja: 8c, 29cn, 11ou
Kriszti: 8c, 15cn, oe
Orsi: 8c, 17cn, 3ou (Komlo)
Anna: 4c, 19cn, 11ou (Hamburg)
Laura:6c, 37cn, mensit nem várva.(Budapest)
Eva: 19c, cn13.
Mariann: 3c,15cn,oe(Miskolc).
Monika: 6c, 75 cu, Budapest
Jutka: 3eve 20cn. (Videk)
Kinga:1c,2ocn 6o
Rony: 3c, 27cn, 12ou
Szonja:4,5 éve 23cn (Budapest)
Anna
 


Eva,
az lehet az izgalmi valadek is. Nem hülyeskedek

Anna
Anna
 


Éva!

Én is szoktam érezni a petefészkeimet ovuláció körül! Bár én inkább csak az egyiket, mindig felváltva (most a balt éreztem)... Olyan érzés, mint amikor ott van egy kõ vagy egy pingponglabda... picit néha bele is nyilall. Ez a fájdalom-féle biztos a tüszõrepedéssel függ össze...
Egyébként én 25 éves vagyok és az elsõ babánkat szeretnénk...

A tojásfehérjével kapcsolatban csak annyit szeretnék mondani, hogy sajna én sem tapasztalom. Mikor anno abbahagytam a fog. gátlót, utána rögtön az elsõ ciklusban rögtön észleltem, azóta pedig egyszer sem...

Anna drága! A listához annyit szeretnék hozzátenni, hogy budapesti vagyok!

Lányok, én sajna nem emléxem, de valamelyik kismamánk pont úgy volt, mint Laura... nem akart tesztelni az istennek sem, és közben már terhes voltKép Ki is volt az? (Bocsi hogy nem emléxem)
cupppppantás mindenkinek
Beja
Beja
 


Anna!

koszi megnyugtattal ,kicsit megijedtemKép


Szonja,Jutka!

Le a kalappal elottetek, ti aztan kitartoak vagytok.

nem tudom mennyire siklottatok el felette,de mult heten irtam,hogy ey ismerosom 7 ev utan esett spontan teherbe,pedig 3 beultetese is volt egyik sem maradt meg!!!!

Kriszti
kriszti
 


Kriszti!

Tényleg nincs nyúlós vackod? Szerintem pedig kellene, mert az az anyag (méhnyaknyák) azért képzodik a peteéréskor, hogy a pici fürge spermiumoknak legyen miben úszniuk. Lehet, hogy nem olyan sok van, hogy a fehérnemun is látszódik. Próbáld meg kitapintani abban az idoszakban, amikor a méhszájad egy picit nyitva van (akkor van peteérés).

Éva, Anna, Beja, Kriszti:
Rábeszéltetek, holnap reggel tesztelek.

Éva: novemberben múltam 29 éves, elso babát szeretnénk.
Laura
 


Éva!
A szeretkezés körüli folyásodra én azt tudom mondani, hogy Annának igaza van! Nem szeretkezés után (közben) kell a váladékot figyelni, mert az megbizhatatlan eredményt ad, ugyanis akkor szerintem mindenkinek áttetszo és "ragacsos"...Még annyit, hogy azt mondta a dokim, hogy úgy kell megvizsgálni a hüvelyváladékot, hogy a hüvelyk és mutató ujj közzé teszel egy keveset és széthúzod az ujjaidat. Ha hosszúra nyúlik (a technokolhoz hasonlit) akkor kell szeretkezni!
Kérdezted, hogy ki hány éves: Karácsonykor töltöttem be a 27-et és az elso babánkat szeretnénk összehozni.
Anna! Köszönjük a táblázatot! Aranyos vagy!
Szonja
Szonja
 


Kriszti,
én is komolyan gondolkodom, hogy másik dokihoz megyek, de még egy lehetöséget adok, hátha van valami elfogadható kifogása.

Éva,
én is tri-regolt szedtem kb. 5 évig, 99 decemberében hagytam abba. Az elsö babával próbálkozunk, én 26 éves vagyok. Eddig férfi dokihoz jártam, de mivel egy évnél korábban nem hajlandó kivizsgálni, átmentem egy dokinénihez, aki viszont pénteken a váróteremben felejtett. Szóval komolyan gondolkodom, hogy másik dokihoz menjek, aki szintén férfi lesz.

Lányok,
nekem viszont ebben a hónapban kimaradt a tojásfehérje, pedig eddig mindig volt. A hömet már régebb óta nem mérem, szóval fogalmam sincs mikor volt, volt-e egyánltalán peteérésem.
Voltak valakinek a terhessége elején hangulatváltozásai? Én mostanában nem ismerek magamra (kb. 2 hete). Ma reggel például könnybe lábadt a szemem, amikor a vadgalambok elkezdtek turbékolni a fán a házunk elött! Nem tudom mit gondoljak. Vagy idegösszeroppanásom lesz, vagy Kép (le sem merem írni, nehogy elkiabáljam). Ezenkívül fáj a hasam alja. Fogalmam sincs mi ez, hiszen volt menstruációm ebben a hónapban és a teszt is negatív volt. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
Menjek el dokihoz?

Orsi
Orsi
 


Kriszti!
Köszönöm, de ha feladnám soha nem bocsájtanám meg magamnak! Persze sokszor megfordult már a fejemben, hogy feladom mert nem tudom elviselni, hogy ennyire igazságtalan velem a sors, hogy pont nekem nem ad egy babát aki annyira oda van értük, mások meg a kukába teszik oket...
Persze a közeljövoben lehet, hogy pihentetem egy kicsit a baba ügyet, de csak azért, hogy addigra rendezodnek a gondjaink és újjult erovel kezdhessünk mindent újra!
Pusz, Szonja
Szonja
 


Sziasztok lányok!

Kissé eltûntem írásilag, de olvaslak titeket. Viráganya sok-sok gratula, legyen boldog a következõ 8 hónap!Kép
Velem az égvilágon semmi sem történik, lelkesen várom a termékeny napokat, aztán meg majd nem várom a havi megjelenését.
Sok puszi nektek:
Ujka
ujka
 


Szonja!

Ti, hogy már 4,5 éve próbálkoztok és nem
sikerült még (de fog), végeztek már nálad valamilyen
vizsgálatot? Kérlek írj errõl, hogy össze-
hasonlíthassam az én vizsgálataimmal.

Lányok!
Ti használtok valami gyógynövényt vagy
hasonlót a siker érdekében?
Én Palástfû nevû gyógynövénybõl készült
teát iszok néha, a méhet erõsíti. Ezt egy
orvosi könyvtárból származó könybõl olvastam.
És a dohányzás? Azzal hogy álltok. Ugye senki
sem dohányzik?

Éva
Éva
 


Sziasztok Csajok!!!

Hu mennyi mindent tortent itt harom nap alatt!!!!!

Viraganya,
Nagy nagy GRATULA!!!! Kép Kép Kép Ugye elhamarkodott volt az "ugy erzem iden mar nem esem teherbe'? Nagyon orulok Neked, kivanom, hogy nagyon kellemesen teljen a kovetkezo mar csak 8honap.

BGabi es Fran,
Nektek is nagy nagy Gratula! Nem nagyon lattalak itt Titeket. Gyertek tobbszor!

Orsi,
Szerintem -tudom azt gondoljatok, hogy reklamozom- de a Kaali intezet a megoldas a szamodra. 8honap az mar elegendo, es kulonben sem kell 8 honap , egyszeruen el kell magyarazni, hogy Neked nincs idod varni, es ha gond van tudni szeretned most, ha nincs az meg pszihesen tok jol hat az emberre. Nekem a baratnom 4 honap probalkozas utan ment el a sajat dokijahoz. Azt mondta, hogy a doki, hogy "ha ha ha , jojjon vissza ha 9honap mulva meg mindig nem terhes". A baratnom elkuldt a fenebe es valaki beajanlotta az egyik dokihoz a Kaaliba. O elmondta, hogy neki a kivizsgalas miert fontos, es a ferjevel minden vegigcsinaltak. Az elso eredmenyek pozitival lettek, ami nagyon jo hatassal volt rajuk (megnyugodtak, hogy minden OK) es mire az utolso eredmenyek is megerkeztek, mar terhes volt.
Szoval hulyeseg, hogy egy evet kell varni.

Laura,
Nagyon drukkolok!!!!!

Anna,
Nagyon kedves Toled, hogy osszeirtad az emberkek adatait. Koszi szepen.

Mamacica,
Tudom nem tudok semmilyen vigasztalot mondani, de hidd el az Aprilis is el fog mulni. Utana aztan mindent bele. ((Amugy nekem fura, hogy a nyiltgerincet csak szuleskor vettek eszre. A baratnomnel az 5dik honapban kiderult es sajna meg kellett szakitani a terhesseget))

Eva,
Isten hozott!! Amikor sirsz arra gondolj, hogy a siras stresszel es a stressz nem tesz jot a projectnek Kép Kép Kép Talan Nektek is erdemes elmenni szakintezetbe.

Bigacsiga,
Az uj belepokkel kapcsolatos beirasodat tobbszori elolvasas utan sem ertem. En ugy gondolom, hogy jogos lehet a serelem, mert nem o volt az egyetlen , mint kiderult aki hasonloan erzett amikor az elso alkalommal belepett.

Pethes Ildiko,
Nem hiszem, hogy van osszefugges a fogamzasgatlo es a termekenyseg kozott. Persze, lehet, hogy tevedek. En nem szedtem semmi es hamar terhes lettem, az unokatesom vegig szedett. Abbahagyta 3 honapig vart, rogton terhes lett. 2 fia van . 11 es 3 evesek. Minden ugy volt ahogy terveztek.

Amugy mi jol vagyunk. Kezdem erezni, hogy no a zetvagyam, szoval vigyazni kell. Meg mindig minusz ket kilonal vagyok. Holnap kezdem a 11dik hetet. Es a teljesseg kedveert 29leszek es az elso babank.

Tovabbi kellemes napot mindenkinek
PK
petrakovacs50
 


Orsi,

Most latom, hogy tuneteid vannak. Nagyon drukkolok!!!!!!


PK
petrakovacs50
 


Hallo,

De en, a szemtelen, rossz, gyenge akaratu..........

35 eves vagyok, pontosabban 1 honap mulva 36. Ebben az evben nem fogom megünnepelni, mert pont a születesnapomra voltam kiirva.

Orsi,
Nekem is faj az alhasam! Lehet hogy eleugrom a gyogyszertarba, mert nem birom ki, de az csak a 11-12 nap, tehat lehet hogy csalodott leszek.

Puszi, Anna
Anna
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?