Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 

 
 

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Ennyi. Most nem fotóztam olyan sokat...

8)

Kép
mancs
 
 


sziasztok,

megint nem jo a gepunk.
Illetve hol jo hol nem :lol:
Majd a ferjem megbutykoli.

Addig nem tudok kepet feltenni.

Nagyon szupik a kepek.
Kedden en nem fenykepeztem.

Cool,
nagyon szupi a hazatok.
Ti most elkoltoztetek vagy felujitottatok a regi hazatokat?

Remelem este mar tudok a gepunkon potyogni.

addig is sziasztok.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, felújítás plusz hozzáépítés... ha esetleg még elcsíplek itt a neten... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mért van az a kínzó érzésem, hogy előbb lesz hatosom az ötöslottón, mint hogy Sajtit elcsípjem a neten?

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool lehet, hogy előbb nyersz valamit, minthogy bárkit is elcsípj itt a neten, annyira kihalt most ez a topic. :lol:

A pechsorozatom még mindig tart, ma már a 3. dolog ömlött ki, nemrég áztattam el a zoknim, mert tócsába léptem a lakásban. :twisted:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, nálam a pechsorozat abban ölt testet, hogy - miután kb 2 napja kisbetűsen kifejtettem Jumamnak, mennyire gyengének találom a profi kabarétréfákat - nyertem 2 belépőt a tv2 tévéfelvétellel egybekötött "Én kérek elnézést" c. kabaréestre jövő vasárnapra.
Mivel hirtelen nem tudnék 3 olyan dolgot felsorolni, ami még ennél is kevésbé érdekelne, gyorsan felajánlottam a jegyeket nővéremnek, aki repesve várja a napot....

Amúgy érdekes volt a nyereményjáték maga:
kaptam egy e-mailt egyik nap egy koncertjegyirodától, akiknek a honlapján egyszer regisztráltam, mert koncertjegyet vettem rajtuk keresztül, szóval ők küldtek egy e-mailt, hogy európai koncert-turnéra indul a volt bee gees egyik tagja, és ők, mint jegyiroda, most közvélemény kutatnak, érdemes-e Magyarországra csábítani, lenne-e rá kereslet, átlag 10.000 Ft-os jegyárak mellett. Jelezték, hogy az első 100 válaszbeküldő 2-2 jegyet kap az előbb említett közéleti kabaré műsorra.
Én nem hittem az egészben, így csak ennyit írtam vissza:
"Én nem látogatnék el erre a koncertre."
Erre másnap jön a lelkendező (automatikus) email, hogy az első 100 között voltam, és válaszommal nagyban elősegítettem mégpedig igen-igen konstruktívan az ő munkájukat... 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
én sem repesek a kabarékért. Régen jobbak voltak, nem voltak annyira tele politikával, vagy nem is tudom, miért :roll: Akkor még tudtam rajta mosolyogni. Ma már nem. Egyszerűen nem értem azokat az embereket, akik a nézőtéren ülve a térdüket csapkodják 1-1 szakállas vagy egyáltalán nem vicces poén hallatán :roll:

Petike vacsira is bevert vagy 300 ml brokkolit, és még utána szopizott is. Most édesdeden alszik.

Kép
mancs
 
 


SZIASZTOK!
Csak gyors beköszönés.
Sárgulok a tali miatt
:twisted: szuperek a képek mint mindig. :wink:
Mi jól vagyunk most Domi is rendben van(kop-kop).
Én edzek ezerrel és melózok kétezerrel. :lol: Csak azok a fránya kalória számlálások ne lennének. :evil: Persze nem arról van szó,hogy éhezem.Sőt nem tudom megenni amit az edző az edzés terv mellé kér(2500cal).Eszméletlen sok(legalább is Nekem :roll: ).Ma is nagy nehezen 1800-at letuszkoltam. 8)

Kérnék egy kis segítséget!
Most rendeltem először utazási csekket,de fogalmam sincs hogyan kell használni. 8) :) Segítenétek?Köszike.
Mindenkinek cupp.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Vettem ma bio zabpelyhet. Petikének akarok adni, gyümölcsbe keverve. Azon morfondírozom, hogy az aprítóba beletehetem-e, hogy kisebb darabokban kerüljön a babakajába... :roll: Vagy mozsárban törjem össze? :roll: Hm... :roll:
Belelkesültem, hogy már ehet gluténtartalmút, így vettem pár gabonás gyümöldesszert-bébiételt, meg sonkás tészta nevezetűt is. És ha kapok olyan tésztát, ami elnyeri a tetszésemet, akkor kipróbálom Eszti bababolognaiját is :)

Kép
mancs
 
 


Dia,
csekkügyben sajna nem tudok segíteni :? Miket ehetsz?

Kép
mancs
 
 


Mancsi!
Mindent ehetek csak mértékkel.Pl:a pékáru,gyümi,tejtermékből nagyon minimálisat,cukor one és rengeteg víz. :roll: Mindent számolni kell mert 2000 cal alá nem mehetek!De az lenne a legjobb ha 2500 lenne minden nap.AZ első edzésnapon azt mondtam az első 5 perc után,hogy hívjonak mentőt :lol: aztán másfél óra múlva úgy jöttem el,hogy húúúúú de jó volt! :wink: Az is jó,hogy egy kolléganőmmel csináljuk és hajtjuk egymást. :) A csekkes reakciót köszike,valószínű,hogy Vuka majd tud segíteni.Jó éjt!Eszméletlen mennyit nőtt,fejlődött Petya! :shock:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jó estét!

Dia,
ezt nem értem. Kevesebbet miért nem lehet? :roll:
Mi a cél? :)

Vuka,
szerencsétlenség sorozat?
6 hete szervízbe a gépünk, mert nem jött meg a videókártya. No ma igen. És kiderült, hogy az alaplap a rossz mégiscsak. Annyiért csinálnák meg, mint 1 új gép. Sulinetről 10 nappal lecsúsztunk.
És eközben a mobil vinyónk köztudottan nem állta a töréstesztet. :?

:?: Pénteken nem jön valaki Állatkertezni?

Képzeljétek Beni ma ugye 10-ig aludt. Erre délután lehúzott még 2,5 órát. :shock: És most is egész jól (nem egyedül) elaludt.
Reggel korán kelünk, 9-re tanácsadásra kell mennünk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
Petrának gratula!

Bubek,
Na, jött ajánlat valahonnan, vagy ilyen gyorsan ne várjak. :roll:

Timi,
Jó a telefonáló pózod! :lol:

Dia,
kb mi fér bele 2500 kalóriába? Mit ettél pl. ma?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Dia mire lennél pontosan kíváncsi a csekkekkel kapcsolatban? Sokat nem tudok róluk mondani, mert nálunk anyósom kapta a cégtől, csak családtagokat is megjelölhetett, így lett a férjemnek is. Elmentünk a Kolpingba és el is költöttük.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, Dia utazási csekkről beszél, nektek meg üdülési csekketek volt, nem? Az egész más....

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool késő van és a halálomon vagyok, ilyen kicsinységekre, hogy utazási vagy üdülési már nem adok. :twisted: Csak azt olvastam, hogy valaki írta, én majd segítek. :roll:
Kösz a felvilágosítást, akkor én inkább ma már meg se szólalok.

Elegem van a köhögésből, minden este nagy nehezen alszom el tőle és azt hiszem ez már rosszabb nem lehet, holnap már javulni fogok, de nem. Úgy érzem kiköpöm a tüdőm és egyfolytában csikiz a torkom, pedig egyfolytában gyógynövényes cukorkát szopogatok.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jó éjt mindenkinek! Kölkök, aludjatok nagyot!

Zzzzzz.....

8)

Kép
mancs
 
 


Na jó Ilba, a pechességben nyertél, csak nem tudom, hogy ezen sírjak vagy nevessek.
Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jó reggelt!
Mi van már, mindenki alszik még?!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
szerintem mindenki kitódult ebbe a gyönyörű napsütésbe. Mi is megyünk a Brumimaci mögötti játszóra, ha Benedeket sikerül a mesétől elcsábítani. Ti sose jöttök le ilyenkor?

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Én vagyok, csak főztem. Ebéd után megyünk mi is levegőzni.

Kormi,
ha esetleg, netalántán a Brumimaci felé jársz, benéznél a kedvemért? Kádba kellene csúszásgátló. Milyen van, mekkora, mennyiért, milyen színű, ilyen érdekelne. ELőre is köszi :wink:

Kép
mancs
 
 


Hali csajok,

Na most amilyen éjszakánlk volt (hajnalunk) úgy döntöttem, hogy ráveszem apát, hogy hétvégén átköltöztetjük Marcit akisszobába, és engem is egyenlőre. " óránkeresztül nyűglődött Marci hanalban. 4h-től 6h-ig. Már nem először csinálja, és egyszerűen nem csak engem nem hagy aludni, hanem az apját sem, viszont, neki azért kéne, mert ő nem tudja napközben pótolni úgy mint én...

Ilba,
kértem ajánlatokat 5 helyről, kíváncsi vagyok mikor jön majd válasz. jááááj, felébredt, mennem kell...
majd még jövök

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Kormi mi 10-kor kelünk, utána még hancúrozunk az ágyban, majd Petra elfogyasztja a tízóraiját, aztán szép lassacskán felöltözünk és már 11 óra van. Így nincs értelme délelőtt lemenni sétálni, ebéd, györs alvás és utána irány a séta.

Bubek izgatottan várom az ajánlatokat!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Bubek, amilyen jó találati aránnyal megy mostanság a topik kisfiúinak éjjeli alvásraszoktatása, Marci is nagy reménység!
(Apropó, Beni, Petike, ma milyen éjszakája volt anyukátoknak? Hogyan? Fogalmatok sincs, mert épp aludtatok? Okkkkké).

Bubek, az üzlet tárgytalan, mert a vaterás hölgynél (valószínűleg gyermeki közreműködésre) elkallódott a lakásban a textilkönyv, így az adásvétel tárgya, hogy úgy mondjam, elenyészett, már vissza is csináltuk a bizniszt. Szóval téged senki nem fog zargatni semmivel, jippi....

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok,

meg tudná írni valaki a Petik Dóra elérhetőségét?
Nagyon sűrgős lenne, és nem tudok visszaolvasni...
köszi, Enikő
benci
 
 


Na halihóóó,

most kicsit jó a gép :lol: :lol: :lol: :lol:
Férjem egyből felállította a diagnózist: én vagyok rossz hatással a gépre :lol:

Cool,
nagyon tetszik a falak szine meg az ajtók.
Nekünk is régi házunk van.
Az ajtókat meg az ablakokat tök jó lenne kicserélni.
A tetőről nem is beszélve, kerités stb.
Ehhez kell a 6-os és az 5-ös lottó is :lol:
Ha esetleg tudja valaki a nyerő számokat akkor megmondhatná :lol: :lol:

na én is csinálok másik vonalzót 8)

Kép

Kép
sajtine
 
 


Halihó!

Csak gyorsan bejelentkezem. Mi jól vagyunk. Teganp nagyon sokat voltunk lent. Áz elmúlt éjjel átaludta az éjszakát igaz köztünk. Délután aludt három órát. Aztán tiszta zizi volt. Tíz után tudtam ágyba dugni. Állandóan ordított. Szerintem jön a foga.


a képek nagyon jók. Én most nem fotóztam. :cry:

Mindenkinek kellemes napot!

Kép
vanília
 
 


megcsináltam :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti!!!!!!!!!!!!!!!

A második vonalzó pókerarcú közlése annyira jellemző rád!!!!

Gratulálok!

Kép Kép
coolasa
 
 


így akartam:


GRATULÁLOK

Kép Kép
coolasa
 
 


Köszi :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


aztán mi be is fejeztük a gyerekgyártást :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Nana Sajti, minden nagycsaládos így kezdi....... 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sajti,
hűűűűűű!!!! GRATULÁLOK!!! Ez a közlési mód egyébként tényleg jellemző Rád :lol: :wink:
Dejódejódejó!!!!!

Kép
mancs
 
 


Szépen lassan jönnek itt a kettes számú vonalzók... Ez szuper! :D

Ebben a hülye melegben alig akart elaludni Petike. Mármint most, ebéd után. Éjjel megint jó volt minden, csak fél 6-kor ébredt fel, de pár korty víz után aluszkált is tovább 8) Én viszont reggel még nehezebben kelek fel, mint amikor félóránként ébredt :shock: :shock: :shock:

Kép
mancs
 
 


Gabussal most SMS-eztem, puszil mindenkit!

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Sajti!!

Nagyon gratulálok!!!

Ejnye-bejmye igy eltitkolni ezt a nagy hirt a talin! :D

Vanilia:

Mégegyszer köszi a fuvarozást!Ha nem viszel biztos nem mentem volna,de igy olyan jó volt kimozdulni.Pénteken megyünk bölcsibe,ha minden igaz.Nem jöttök ti is?

Dia:

Nyárra már nagyon csini leszel!Irigykedem is rendesen! :D

Nálunk a helyzet változatlan.Az éjszakák hol jobbak hol rosszabbak.Tegnap 6x,ma csak 3x kelt Szilvi.De láttam,hogy a rágó fogaknál nagyon be van durranva az inye.

Most ennyi,mert itt nyafog,hogy vele is foglalkozzam már!

Kép

Kép
novum
 
 


Sajti gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Sajt GRATULA!

Vuka, Petrának is gratula a meneteléshez! Ez kell, hogy feledtesse az összes tócsábalépést :wink:
Petyosznak meg Beninek gratula a szép éjszakákhoz meg a jó kajáláshoz. Mancs elevenítsd fel nekem, hogy készíted a szilvás csirkép, plíz!
Bubek, én előlegezek neked piros pontot bár a képeket most sem tudtam megnézni, mert olyan lassú a net, hogy azokat nem tölti le :? De, bízom benne, hogy nem kell már sokat várni, hogy normál internetünk legyen!
Ilba, meg titkon azért nem szereti Szonjecet és felejti ki, mert Beni már nem egyszer adott puszit a lányomnak. És hát van, hogy a fiús anyák kissé féltékenyek :evil:
Cool, azért a csütörtöki rádiós kabarék között akadnak jók is! Azokat szoktad hallgatni? Vagy nem érdemelnek említést?
Jumam, a hörgők azok bemennek a tüdőbe, de tüdőn kívül is vannak (miután elágazik a légcső ketté) így nem feltétlen, hogy Julcsinak tüdőgyuszija volt, mert akkor azt mondták volna, hogy tüdőgyuszi!

No, én tegnap hajnalban itthon hagytam kis családom (mert egy szépen alvó gyereket mégsem ébresztek fel) és beautóztam az istvánig. Ahol órákat tartott a felvétel. Majd 11 körül 2O percre elaltattak. Sajnos nem lettem tőle kipihentebb. Se előtte, sem utána nem éreztem semmit. Csak baromi éhes meg szomjas voltam mert már eleve előtte való nem kora esti vacsi volt az utolsó kajám és az esti vizem. Mondjuk a kutya se nézett rám. Amikor már nagyon nem bírtam megkérdeztem az egyébként gyakran megforduló nővérkétől, hogy mikor kellhetek fel?! Erre ő kifele menet közölte, hogy amikor akarok csak előtte üljek fel és kiviharzott. Így hát este mikor Szonjec meg a férjem eljöttek értem akkor kivetettem az eszméletlenül zavaró branült és "q...ra jól" éreztem magam,...csak hogy hazajöhessek. Azt azért nem bántam volna ha látom a dokit vagy egy dokit. Most majd telefonálgathatok, hogy kell e kontroll meg hasonlók. Ezt kissé furinak érzem :? Hazafelé hánytam az autóban egy jó nagyot, de azóta tényleg semmi bajom. Ma reggel már vasalással indult a napom és az új védőnőnkkel is megismerkedtünk, aki ha nem is annyira lendületes mint az előző volt, de elég szimpi. Igaz, Szonja lassan egy éves és ritkulnak a látogatások. A dokink egyenlőre marad a régi.

A kórházban két kilót "fogytam", de igyekszem még ma visszahízni :lol:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Csajok, légyszi a levelezést ezentúl a nora.veis@gmail.com küldjétek, mert a freemail nagyon pici és mivel a levelezés mostanában nekem elég bonyi így szeretném, hogy ne fussatok teli postaládára. Köfike!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
örülök, hogy minden rendben ment. El is felejtheted az egészet, túlvagy rajta. Sajna ez a kórház ilyen. A szülőszobákra, meg a szülés otthonosabbá tételére nagy hangsúlyt fektetnek, a többi rész meg le van tojva. Ezt már én is megtapasztaltam :evil:
Aszalt szilvás csirke: csirkét megfőzöm. 1 marék aszalt szilvát forró vízbe beáztatok, hogy jól megpuhuljon. Krumplit felteszem főni, és amikor megfőtt, összemixelem a csirkével, a végén beleturmixolom a szilvákat is, és kész. Semmivel nem ízesítem, mert ez így is finom édeskés, és az 1 marék szilvától jó szilvaízű (ki hinné? :lol: ) Külsőre nem egy gusztusosan kinéző kaja (kakiszínű, szilvahéjdarabkákkal) de amúgy nagyon finom! Ja, és a krumpli főzővizével higítom. Ennyi.
Ma répafőzit csináltam neki, tettem bele 1 cikk fokhagymát is (a petrezselymet viszont kifelejtettem) úgy ette, mintha 2 napja éheztetném :D

Tegnap leltem rá erre: http://www.babaszoba.hu/services/recipe ... 1-650B514D Rengeteg recept van, csoportosítva. Szupi!

Kép
mancs
 
 


Mancsi, kösszencs!
Szupi, hogy ilyen lendülettel eszik Petike! Mondjuk ha ilyen tempóban növekszik akkor kell is az energy!
No de Mancsi, nem írtam én egyszer neked mailben ezt a Babaszoba linket? :evil: Bevallom, régóta olvasgatom a recepteket, de még egyet sem csináltam :oops:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nem, Te vmi freeportalos vagy freewebes babakonyha nevűt írtál :wink: Azt szoktam nézegetni.

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Sajti! Nagyon gratulálunk!!! :)
Részletek??? :lol:

Ma voltunk tanácsadáson, hát azt hiszem a mérés dolog eddig tartott. Mivel Beni kinőtte a vályút, a falhoz még ugye parancsszóra nem áll oda és a mérlegen is üvölt és nem marad meg, így nem igazán lehet vele mit kezdeni. :? Ráálltam vele a nagy mérlegre, aztán az én súlyom ( :shock: :shock: :shock: ) kivontuk és így 11 kiló volt. No ez mennyire pontos azt nem tudom.

És mivel itt álltunk felöltözve fél10-kor, gyönyörű idő, na kitaláltam, hogy menjünk ma az állatkertbe.
Hát nagyon-nagyon szuper volt!
Rajtunk kívül volt még kb. 3-4 babás és 2-3 turista. És nagyon szép az állatkert, a nagy sziklafalat csinálják még, de a többi készen van. A Libero naphoz hozzá sem lehet hasonlítani. Sokkal több állat és sokkal jobb minden.
Nekem legjobban a majmok, a viziló és a fókák tetszettek, Beninek is, no meg a markoló, ami az építkezésnél volt. :lol:
Ebédkor bementünk az étterembe, Beni amíg András fizetett megette a kajáját, aztán az én húsom felét is! :shock: Hiába a jó levegő. :lol:
Persze a kocsiban hazafelé kidőlt. :D


Kép Kép
Kép Kép
Kép

és néhány ottlakó :D

Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Adjatok már vmi tippet, hogy mit kezdjek a kölespehellyel, mert gyümölccsel összekeerve nem jön be Petikének (és nekem sem) :roll: Köszi!

Kép
mancs
 
 


Cool néni! :D
Este 10 óra előtt aludtam el, aztán 2 órakor valamiért megint felébredtem. Kaptam cicit a számba, de ettől nem aludtam vissza, hanem az Anyukám mellé kéreckedtem. Aztán reggel 7 órakor mégiscsak az én helyemen ébredtem már. Lehet, hogy valaki valaki visszacsempészett az ágyamba? Aztán szokatlan módon fél9-kor fel kellett kelnem a doktornéni miatt.
Beni :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?