Új privát üzeneted érkezett!

Itt ülök,ahelyett,hogy a pénteki vizsgákra készülnék pfu-pfuj!

Norka
Anyunak vagy 10 éve van cisztája.Eddig le se sz...ta,most nézette meg,de uolyan,mint volt.
Azért nézesd meg.Nem szabad elhanyagolni az ilyesmit.

Kavicska
Milyen jó a görbéd,és milyen becsületesen mérsz!Sztem előbb volt p.é-d!Lassan már megérett egy teszt is!Drukk+++++++++++++

Rambóka
Nem vészmadárkodom,de hisztiből ez még csak a kezdet.Az én hátam most pl. olyan,mintha megkorbácsoltak volna,mert rászóltam a csajra,hogy ne csináljon vmit,és a karmolás volt a bosszú. :evil: Aztán meg jött sírva,mikor látta,hogy fáj. :shock:

Vöcsök
Bár nekem nem volt ilyen tesztem,de gondolom oda kell tenni,ahonnan szivárog,és megmutatja .

Babancs
Keményedik a pocakod???Akkor tényleg nyomasd a mg-t!Na meg mondd a dokinak.

Niki
Nálad ez p.é,az tuti!
Én olyankor sík ideg vagyok,de a te "kapjuk el apát" reakciód hatékonyabb :P

Andika
Jó,hogy vezeted a táblázatot ,ügyes vagy!Bár rossz látni nálam a kérdőjeleket,de ez nem a Te hibád!

Dimet
Még asszem Neked sem gratuláltam!Hát majd akkor most:Hatalmas gratula!

Ella
Előre is bocs a hülye kérdésért! :oops:
Látom a babád nevét,de izéke....nem tudom fiú,vagy leány név?! :oops: :oops: :oops: :oops:
A vonalzó alapján fiút mondanék,de az érzésem szt. lány.

Magamról kicsit:
Ma beadattam Adánaka bárnyhimlő elleni szurit.Már október óta itt van a hűtőben,de mostanra lett a gyermek takonymente(két hete nincs bölcsi).Holnaptól viszont lesz,így készülünk az újabb megbetegedésre.
Magát a szúrást elég jól viselte,pedig az előzmények tekintetében levágtam a körmét ,nehogy összekarmolja a dokinénit. :oops: Még azon is töprengtem,hogy leveszem a csizmáját,mert piszok nagyot tud ám rúgni... :? De végül némi pityergéssel elintézte a dolgot.
Azóta keresi,hogy hol a szurija?!No,mert a hűtőben tároltuk,és hiányolja a dobozt!

Vérzésem már elég kevés,délutánig semmi nem volt.Jól el is bíztam már magamat.De holnaptól azért már hőmérőzök,csak úgy edzésnek.
Na,meg megyek fogathúzatni.Sajnos még dec elején kettétörött a fogam(hosszába),de akkor nem foglalkoztam vele,ismert okokból.Mostanra meg a fele a fogamnak úgy mozog,hogy már zavar.

Jó éjt,és puszika!Én meg megpróbálom magam rávenni némi szociológiára,népegészségtannal fűszerezve. :x

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hipp hipp hurrrrá Ginuska gratulálok!!!! Úgy örülök! Kép Kép

Kavicska szorítok, hogy neked is napokon belül ilyen mondatokat irhassunk,jó hogy vagy már!!

Norka remélem semmi komoly!

Okr mennek a drukkok a vizsgádhoz!!

mentem aludni.. Kép
Vendég
 


Sziasztok lányok, jó reggelt!

Ginuska, gratulálok, pihenj sokat és ne aggódj!

Kavicska! Az oké, hogy egyem az édességet (eszem is), de iszonyat sebességgel nől tőle a fenekem, pocakom stb... Én azt szeretném már nagyon, hogy ne ettől nőljön :wink:


Jutka
lyutka
 
 

 
 

Jó reggelt, Lányok!

Ginuska!
Nagy-nagy gratula!!!!
Szerintem ebben mindenki biztos volt itt, kivéve Téged! :wink: :D
Nagyon vigyázz magatokra, és gyorsan mondd le a lombikos megbeszélést! :lol:

Ki lesz a következő???
Nagyon beindultak itt a dolgok!!

Kép Kép
backa
 
 


Jó reggelt!!!

Élet van ebben a topikban, ÉÉÉÉLET!!!!

Kriszta!
A lányod nem semmi kiscsaj! Jót nevettem rajta! Lehúzni a csizmáját! :lol: Jogos a felháborodása, ha valami nem tetszik! :lol: :lol: El tudom képzelni milyen lesz kamasz korában: öntörvényű nő. :lol:
Tanulni! :? Brrr. Nekem is van mit! Az elkövetkezendő hetekben kevesebbet is leszek (mihez képest Kép ), de azért nem hagylak kis benneteket
Miron fiúcska! :D

Zsizsik!
Első munkanap. Én is nehezen viseltem, de ahoz képest eltelt! :?
És most az a jó az állapotomban, hogy reménykedhetek. Úgy érzem sokkal jobb reménykedni, aztán esetleg csalódni :? , mintha egyáltalán nem lenne esélyem a reménykedésre! :lol:
Tegnap már nem barnáztam! Ezt a fene se érti! :?
Majd meglátjuk (ezt mondta a vak is!) :lol:
Rendes doki ez a pasi, méghogy érdeklődik! :) Tényleg nagyon rendes! :)

Anyoooka!
Te komolyan gondoltad, hogy beszálsz a táblázat névsorának az elejére??? :shock: Arra nem jön a zebra csorda! :lol: :lol:
Már variáltam, hogy nevet kellene cseréljek. Csak simán Kavicsra. 7 Kincs pedig simán Kincsre és Alice pedig Elicére! :lol: Talán több sikerünk lenne! :lol: Te pedig Dorka lehetnél! :lol:
De én nem vagyok babonás ezért marad minden részemről változatlanul! :lol:
Örülök, hogy te is a táblázatban vagy!!! :) :) :)

Lyutka!
Én is várok már egy hordó pocakot! :lol:
Én az édesség evéssel a következő képpen vagyok: csak radikálisan tudom abbahagyni! Hirtelen és egyáltalán nem enni! Ha kóstolgatom, akkor végem! :roll:

Rejokám édes!
Merre vagy????

Babancs!
Jó hogy végre rendben van a vérnyomatod! :) Az nagyon fontos, veszélyes dolog, ha magas babásan!
Tanulsz a vizsgádra? Vagy miért nem vagy?

Ginácska!
Hogy aludtatok???? :) :) :)

Csakegy??? Mir???

Most ennyire futja! Mennem kell!!!

Pussz mindenkinek!
Jók legyetek!

Kavics!
(11 DPO)
(53cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

kavicska, de jó hogy megint vagy, és ráadásul ilyen jókedvűen!! Téged olvasva jól indul a napom. És érződik rajtad a remény, meg a jókedv. Van is miért. remélem ezt a PÉ-t nem késtétek le. mellbimbóhoz hozzá sem lehet érni, ez nagyon jó jel.
Meg onnan gondolom lesz valami, mert bejelentkeztetek a kaáliba. Az élet a legjobb regényíró, még mariannét is lepipálja (igaz, Pogi? :wink: ), szóval sztem neked is le kell majd mondanod a Kaálit.
De ennek nem örülök, mert akkor még többet járnál Pestre és talán hozzám... 8)
Apa besokallt hogy túl sokat netezek, és szilveszter újév napján le voltam tiltva. :roll: :lol:


Girland ha XI. kerületi vagy, én a Fehérvári úti SZTK-ba jártam terhesgondozásra, ha a Faludinak megemlíted egy pozitív teszttel hogy barnázol vagy görcsölsz, el sem enged duphaston nélkül. És bármelyik doki onnan bármikor felírja.

Dimet a konyha szupi, milyen edémyeket vettél?? :lol: Látom neked is összejött két levél szívecske. Én nem tom mit csináljak a 22 szívecskémmel. Kéne még 18 hogy be lehessen váltani a kicsi forralóra. vagy esetleg én adjam oda valakinek? :roll:

Anyóóka címet küldöm priviben, ha elfelejteném zargass csak nyugodtan.

Espero gyönyörű kislányotok lesz!!!! Már ali várom hogy élőben is lássuk!

Ezo nekem is nagyon fájt a hátam-derekam terhesség alatt, én is lumbágós vagyok, mindig kiakad, terhesség alatt különösen szar volt, főleg az elején. Én kentem Voltarennel, nyugodtan lehet azt mondta a házidokim, kenni lehet, csak a gyógyiját nem veheted be, de azért bőrőn annyi nemmszívódik fel, legalábbis házirvosom ezt mondta. Máshogy nem bírtam volna ki.

Ginuska gyönyörű a fád színe! Ez a ciklámen-fehér összeállítás!
a horgolt díszek is gyönyörűek! Hogy vagy? belőlem ömlött a vér 10 hetesen, mégis itt van Johanna. Csakegy is vérzettt az elején. lehet lent van a méhlepényed, vagy hormonok miatt.

Niki ez olyan PÉ, de olyan!

kika pozitív LH teszt után 24-36 óra múlva lesz PÉ-d! De ennyi ideig élnek a kiskatonák is, úgyhogy ahogy meglátod a pozitív LH tesztet, apa alá kell ugrani! :lol:

Okr!!!
Annyira örülök hogy végre vagy és írtál!!! Az jó ha tanulsz, legalább van mit csinálnod, és eltereli a figyelmedet. Remélem pikk-pakk összejön a következő babó. Sztem lányod lesz következőre, és nem lesz semmi gond.

mennem kell mosni meg ilyenek, főzni, lakás romokban.

Kép

Kép
rejo
 
 


anyóka Pü ment!

Kép

Kép
rejo
 
 


rejo, van három...ha kell az egyik elküldöm neked!!!
nem biztos,hogy megérik azok az edények :? ami tetszene az nincs. de elméletileg lesz. mindjárt elszaladok a boltba, és megnézem jöttek-e edények.

okr, köszike!!! a duphastont is:) de ezt már írtam!!

zsizsik, hívj majd. ha tudsz inkább délután. remélem nem leszek off-on éppen. tegnap annyira szarul voltam estefele,hogy szegény férjem itt vígasztalt....éjszaka meg persze megint rácsáltam lelkesen, mert éhes voltam :?

holnaptól dolgozom én is, nemtom hogy fogom bíni :(

képzeljétek, egyre jobban hullik a hajam :cry: csomókban. pedig mindenki azt mondta,hogmajd most, megdúsul....lehet vennem kellene vichy ampullát megint, az nagyon segített.

nem tudjátk véletlenül,hogy a taj kártyát hol lehet átíratni??? mert még mindig a lánykori nevem van rajta 8)

Ezo,hogy vagy?
Gina???

na, lépek bóóótba. mindenkinek szép napot!!!
dimet
 
 


Sziasztok!

Rejo
Én már álmomban láttam is a lányomat.Édes kis duci volt,és Ada imádta.Dorottyának neveztük el. :oops: Ha lányom lesz egyszer az tuti így fogom most már keresztelni! :D
Nekem most apa nem szól a netért :oops: ,de lehet egy-két hét múlva megunja,hogy itt ülök.

Kavicska
Mikor is tesztelsz?Remélem nem pénteken,mert akkor nem fogom tudni az eredményt.
Drukkolok hogy kétcsíkot láss a pálcikán+++++++++++++++++++

Kincs
Köszi a drukkot!!Egyszer összefuthatnánk már így vizsga környékén.Tudod,ilyenkor apánál alszom Debrecenben! :lol: Na meg még utánna is előfordulok majd arra. :oops:

Dimet
Szívesen a duphastont.Majd a következő babánál is küldök egy receptet! :D

Rólam:Kihúzattam a fogamat.Kezd irtóra fájni.Volt vésés is,gondolom azért.De a szájsebészt dícsérendő semmit sem éreztem akkor mikor csinálta,és 2 perc alatt kész lettem.Szegénynek még az ujját is megharaptam ,mert mondta hogy kész,berakta a bucit,én meg annyira el voltam zsibbadva,hogy nem éreztem az ujja is ott van még.látni meg ugye nem láttam :oops:
Most meg éhes is vagyok már,mert nem ettem előtte! :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok !

Hú de pörög az esti műszak :lol:

Zsizsik, tegnap felhívtam a Szent Imrét, ahonnan elhajtottak, hogy csak akkor végzik el, ha a doki számítógépen keresztül kéri meg a vizsgálatot. Megadta a fehérvári úti rendelő telefonszámát, hogy próbálkozzak ott, de onnan meg azzal hajtottak el, hogy nem vagyok XI. ker lakos + megszűnt az endokrin rendelés és ezért nem végzik el. :roll: :shock:

Egy ismerősöm a BM kh-ban próbálja elintézni, de ha minden kötél szakad, felhívom Tűű-t, hogy segítsen.

Tök jó, hogy Iványival is megnézeted magadat, több szem többet lát alapon.. :wink: rendes, hogy utánad kérdezett !

Okr, a tanulás miatt nem irigyellek, a foghúzás miatt végképp nem :? Mindenki, akinek kihúzzák a fogát, számomra egy hős :)
Ada mindig ilyen kis harcias ? Na, majd amikor a fiúkat fogja karmolászni.. :oops: :lol:

Képzeljétek alig aludtam az éjjel, ma jöttem rá, hogy a telihold miatt. Állítólag akinek teliholdkor van pé-je, ott még esélyesebb a baba... én Rák jegyű lévén nagyon érzékeny vagyok a holdállásra, egyébként meg szeretnék hinni az ilyen mendemondáknak :lol:
Ja, 3 tizeddel felkúszott a hőm és még mindig kétcsíkos az LH tesztem :lol:
mniki
 
 


Niki,
Hát nekem tegnap reggel volt erősen pozitív az LH teszt, úgyhogy jó lenne hinni ebben a telihold dologban... :lol:
Bár sajnos antibiotikumra fogtam magam, olyan felfázásom van két napja (nem részletezem... :cry: ), úgyhogy ez a ciklus nem az a ciklus...
De Neked szroítok! 8)
kikka
 
 


Sziasztok!

Kavics! Hát... Most elbizonytalanítottál! Igaz hogy nem vagyok babonás (mert azok szerencsétlenek... :wink: :D) de ha mégsem jönnek a zebrák akkor lehetek mondjuk Nyanyóka vag ahogy a csajom mostanában hív, Öregcsajszi :lol: Állítólag anyukám tanította neki bár ő bőszen tagadja... :) De szerintem erre nem lesz szükség hiszen Te most megtöröd az átkot ott a tábla elején! Nagyon-nagyon szorítok hogy Hozzád kopogtasson a zebra!!! Tényleg, mikor tesztelsz?!

Rejo, köszi a címet! Meg fogom nézni!

Dimet
, kitartás! Ez a nagyon rossz időszak az első három hónap után elmúlik! Én utána imádtam terhes lenni! :) (jó azért a vége sem egy leányálom a nagy pocival de akkor is annyira szerettem!)

Niki, ezt az inzulinos kört pár hete én is lefutottam, megspékelve egy magánlaborral (ahol nem csinálják meg... :cry: ) és a Dél-Pestivel, mert mi oda tartozunk. Mindenhonnan elhajtottak ilyen-olyan indokkal, végül már megkérdeztük hogy miért ódzkodik mindenki ennyire tőle, kiderült hogy drága vizsgálat... :evil: Nekem végül a János kórház laborja vált be, ráadásul be sem kellett mennem, az itteni laborban levették a vért abba a kémcsőbe amit ott adtak, Apa pedig bevitte. Ha érdekel az elérhetőségük, priviben megírom! Csak annyit kértek hogy érvényes beutaló legyen.

Gina, hogy vagy?!

Az én kicsi lányom megríkatott ma. Mosogatás közben összevizeztem a zoknimat, meglátta és már ment is a fiókomhoz és hozta a száraz zoknit... És még felvenni is akart segíteni... :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kikka, soha nem lehet tudni :wink:

Anyo, a lányod nagyon aranyos kiscsaj, igazi tündérke lehet ! küldtem püt :wink:
mniki
 
 


niki! Válaszoltam! :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Okr!

Jó, hogy ilyen sokat írtál! A foghúzás miatt én sem irigyellek. :) Tanulásban nekem is van részem..egyik nap azt gondolom elmegyek vizsgázni, másik nap rosszabbul vagyok akkor már visszakozok. Még meg sem jött a szakvizsga-behívó. De valahogy össze kell szednem magam és legalább megpróbálni.

Magnézium: a nőgyógyász írta fel a Magnesium Citriit por formájában. A méhlepény rálóg a méhszájra, meg elég "kemény" a méhem, így azzal "lazítunk" rajta. Sajna nagyon megy a hasam tőle..
Holnap megyek a 20. heti UH-ra. Remélem minden ok lesz.

Kavicska!

Gyönyörű a högörbéd! Nagyon drukkolok Neked a babáért! Most már igazán megérdemelnétek.
Kérdésedre: netezek, de inkább egy zárt fórumra írogatok a győri kismamákkal. Kicsit megelégeltük, hogy egy csomó vadidegen olvassa életünk "apró kis eseményeit", meg ha úgy gondolja névtelenül beszólogat, így létrehoztunk egy zárt fórumot. Oda az ember "hímezgetés" nélkül le mer mindent írni.
Na ezért írok kevesebbet ide, de olvaslak titeket.

Kép
babancs
 
 


Babancs, holnap gyere aztán a hírekkel !
Akkor a tanulás miatt téged sem irigyellek ! Remélem a hasmenésed javulni fog, széntablettát nem lehet ilyenkor megpróbálni (úgy tudom azt lehet terhességben is szedni)

Most hívtam a János Kh- laborját. Megcsinálják a vizsgálatokat (terheléses vércukor, inzulin, hormon) még úgy is, hogy Szent Imrés a beutalóm :lol:
Anyo, ezer hála az ötletért !!!!! :lol:
mniki
 
 


szió mindenkinek!

csak gyors helyzetjelentés: voltam Pozsonyban a centrumban! Nagyon örültek a hírnek. Megnézték a vérzést, ami nem intenziv, de állandó jellegű. Kaptam rá 2 szurit ( valami Pamba-vérzésre + K vitamin ha jól láttam ) És kötelező fekvés, betegszabi!
Most értem haza, hulla vagyok, megyek pihenni.

Mondtam már??? Imádlak benneteket :D

Babancs..woww...20. heti UH. Gondolok rád :)

Kriszta, jó olvasni a soraidat ...hiányoztál. Páá


Gina
Vendég
 


Ginuska
szuper !!!!! Imádok ilyen vonalzókat látni ! :lol:

Na, csajok az előbb kiakasztott a legjobb barátnőm. Beszélgettünk és meséltem neki a jó hírt, hogy van pé-m és apával intenzíven szeretjük egymást, ami nem kényszerűségből van így, egyszerűen jól esik.
Erre jól leteremtett, hogy ha már van pé, miért tékozlom el a mindannapi szexre, mert a sok szextől nem lesz elég kiskatona, amikor igazán kéne, lehet most ezért nem fog sikerülni blablaba.
Jól felhúztam magam, de sikerült beleültetni a fülembe a bogarat :evil:
mniki
 
 


Sziasztok! :)

Gina!
Irigylem a "betegszabit"! :lol: Énisénisénis!!!! :lol:
Annyira örülök Neked!!! :)

Kriszta, Anyóka!
Nem tesztelek. :roll: Ha a 21-ik DPO reggelén sem vörös csak akkor. Hamarabb nem! Én sziklaszilárdan eldöntöttem, hogy negativat többet nem tesztelek. !!!
Lehet hülyén hangzik, de így gondolom! Ha késik PÉ után egy hetet, akkor talán megreszkírozok egy tesztet. Különben egy tesztem van (Medilab), az csak pozitiv lehet. :roll:
Úgyhogy most hetedikére várom a havimat.
Ma nem barnáztam. A fene érti. A PÉ ideje alatt egészen tegnap elöttig ment a fúrcsa nem megszokott barnázás, most semmi!
Ma már rendes menstruációs görcseim voltak vannak. WCre is elmentem, hogy lecsekkoljam megjött e? ! :)
Egyébként tényleg reménykedek, de valahogy nem tudom elhinni, hogy esetleg sikerült. :? De már az is jó, hogy játszadozhatok a gondolattal, hogy hátha mégis! :)

Mniki! Kikka!
Holdállás jót tesz!:lol: :lol: Kövér PÉk születnek, és gyönyörű babucik fogannak! :)

Anyóka!
Hogy neked milyen aranyos lányod van! Kis figyelmes drágaság! :)

Babancs!
Tanulás..., ami nem megy nem kell eröltetni. Csak lazára vedd a figurát! :) Nagy pocakkal megjelensz már meg is van az átmenőd! :)
Ez a zárt fórum nem is rossz ötlet! :)

Dimet!
Tudom, hogy nem vigasz, de nekem is hull a hajam és baromira korpás a fej bőröm. Pedig csak és kizárólag Nizorallal mosom. A fene tudja mi ütött bele. Asszem nem tett jót neki a sapka viselés! :lol:

Jó kislányok legyetek!
Du még leszek! :)

11 dpo
Vendég
 


Hi!

Dimet!
A tárasadalom Biztosítóhoz kell menned tajkártya ügyben.
Házassági anyakönyvi kivonat kell hozzá. :)

Kép
lara26
 
 


Társadalom akart lenni :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


Hali mindenkinek!

Okr jó lenne összefutni!! Pont ma gondoltam,hogy lassan egy éve hogy találkoztunk.
Majd egyeztetünk!

Rambóka igen Feketeerdő lenne, kakaós dobozról van a recept.

Gina pihizz és élvezd a kismamiságot! :P

Kavicska kibírod tesztelés nélkül egy hétig?? :shock: Én a 10.dpo-tól már nagyon türelmetlen szoktam lenni :oops:
Olyan jó lenne ha megtörnéd a babátlanságot ott elől,én sem vagyok babonás és nincs más név amit választani tudnék. :D

Voltam ma nődokinál.Rákszűrés és manuális vizsgálat :shock: …most eléggé éreztem. :?
A bal oldalon érzett egy diónyi cisztát,jól megnyomkodta hátha kipukkan,de nem. Két hét múlva ha nem lesz vérzésem uh-ra kell mennem.
Ha lesz mensim attól még a ciszta maradhat,vagy akkor tuti kipukkant??
A férj andrológiai vizsgálatra küldve,de még nem kaptunk időpontot,aztán a következő lépés egy hsg nekem.
De addig még egy clostis hónappal próbálkozunk majd. :)
Nekem korpára a Neutrogena T/Gel (totál vagy forte ) sampon jöt be! És most nem is hullik nagyon.
Vendég
 


Sziasztok!

Gina, örülök Nektek! :)

Niki, a barátnőd csak irígykedik! :wink:

Kincsecske, drukkolunk! :)

Nekem joslófájások rendesen. Ma kb 1 órán keresztül majdhogynem 10 percenként. Ez most már végig így lesz?
Egyébként érdekes, az elmúlt 3 hétben inkább fogytam, mint híztam, és a hasam sem nőtt. Szerintetek nincs valami baj?
csillagfény
 
 


Aranykavics!
Teljesen megértelek a negatív tesztekkel (bár nekem már pozitív is volt kétszer, úgyhogy nekem még az se biztos hogy elég lenne... :roll: ). Szerintem is csak akkor tesztelj, ha már jóóóó ideje késik... Egyébként pedig elindult a zebracsorda :lol: , úgyhogy a lendülete Téged is el fog sodorni, hamarabb, mint várnád :wink:

Ginuska!
Hát akkor pihenés...jaj de jó is az...

Mniki!
Én nem értek egyet vele, hogy vissza kellene fogni Magatokat, szerintem sem az erőltetés, sem a visszafogom magam szemlélet nem jó. Ahogy az jól esik... :wink: (Persze azért jó tudni, hogy kb. mikor van PÉ, de szerintem nem szabad rágörcsölni...)

Mindenkinek drukkolok!

Csillagfény, Te hanyadik héten is vagy?
kikka
 
 


Kavicska, csak nehogy aztán úgy járj mint gina, terhes vagy, de mégis vérzel, azt hiszed megjött, és nem kezdesz el progit szedni. Azért jó azt időben tudni, ha terhes vagy!
nagyon drukkolok!
olyan jó érzéseim vannak! január mindig bejön!

Gina nagyon örülök neked, végre valahára valaki ágyba parancsolt!!!! Az én dokim ha meghallja koraterhességben hogy vérzés, olyan szigorú ágyfekvést parancsol, hogy csak pisilni mehetsz ki. Most legalább jól kipihened magad!!

Csillag, hány hetes vagy? nem korai még ennyi jóslófájás? Próbálj meg te is pihenni.

mennem kell

Dimet pü ment

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavicska, csak nehogy aztán úgy járj mint gina, terhes vagy, de mégis vérzel, azt hiszed megjött, és nem kezdesz el progit szedni. Azért jó azt időben tudni, ha terhes vagy!
nagyon drukkolok!
olyan jó érzéseim vannak! január mindig bejön!

Gina nagyon örülök neked, végre valahára valaki ágyba parancsolt!!!! Az én dokim ha meghallja koraterhességben hogy vérzés, olyan szigorú ágyfekvést parancsol, hogy csak pisilni mehetsz ki. Most legalább jól kipihened magad!!

Csillag, hány hetes vagy? nem korai még ennyi jóslófájás? Próbálj meg te is pihenni.

mennem kell

Dimet pü ment

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavicska, csak nehogy aztán úgy járj mint gina, terhes vagy, de mégis vérzel, azt hiszed megjött, és nem kezdesz el progit szedni. Azért jó azt időben tudni, ha terhes vagy!
nagyon drukkolok!
olyan jó érzéseim vannak! január mindig bejön!

Gina nagyon örülök neked, végre valahára valaki ágyba parancsolt!!!! Az én dokim ha meghallja koraterhességben hogy vérzés, olyan szigorú ágyfekvést parancsol, hogy csak pisilni mehetsz ki. Most legalább jól kipihened magad!!

Csillag, hány hetes vagy? nem korai még ennyi jóslófájás? Próbálj meg te is pihenni.

mennem kell

Dimet pü ment

Kép

Kép
rejo
 
 


Mindent kétszermond, kétszermond? :lol: :lol: :lol:
De te legalább bejutottál! Én csak most! :evil:

Mniki!

A barátnődnek igaza van némileg, Azt szokták mondani, h. a 2 naponta szex elég, így a spermiumok száma és érettsége is elegendő, az élettartamuk meg lefedi a két napot, tehát bármikor történik meg az ovuláció, mindig ugrásra kész kiskatonák várják a randit! :D
Ha viszont már az ovulációt megelőzően több napja mindennap együtt vagytok, akkor lehet, h. mire a petesejt kiszabadul, már nem lesz kivel randizni!
De szerintem, ha LH teszttel és hőmérővel kb. belőtted a PÉ-t és kellően körbelövitek :lol: , akkor lesz elegendő fogadóbizottság!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Mi ez a kihalás, csak én jutok be?

Na mindegy, azért kérdeznék vmit:
Kaptam meghívót az iwiw-re. De még nemtom, h. élek-e vele. Ha vki elmesélné, h. mire jó és mik a buktatói?
Öcsém odáig van érte, de én nemtudom, h. azon kívül, h. megkeresek pár ismerőst jó-e vmire?
Meg én is épp a minap gondolkodtam el rajta, h. néha eléggé kiadom magam és nem tudom, h. anyun kívül vajon hány ismerősöm olvas!
Ráadásul amikor fenyő kiságyat kerestem a neten és hülye módon megadtam a rendes emilcímemet, már másnap megtaláltak hülye reklámajánlatokkal, hálistennek a csaj normális volt és megesküdött rá, h. másnak nem adja meg az elérhetőségemet, még aznap visszavontam az összes hirdetést!
Szóval nem hiányzik, h. egy csomó ember számára elérhetővé tegyem megint!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok

Rambóka
Engem is most engedet be! :x
Személy szerint nem nagyon rajongok az iwiwért...fent vagyok...amit nem szeretek h csomó ember arra hajt minél több ismerőse legyen és minden félék bejelőlnek...vki csak azért mert egy a vezeték nevünk,,,sok "ismerős" aki az utcán nem tud köszöni...na én már az ilyet visszaszoktam utasitani.A jó oldala h régi oszt.társakkal, ismiket tudsz felkeresni!

Csillag
Húha,pedig még neked is van hátra pár hét,tarsatok ki! :)

Okrisz
jaj de utáltam én fogorvoshoz járni(Bocsi Rambóka :oops: :lol: )
Igen,Miron fiú név!

Kavicska
hihi kibirod addig,,én tuti tesztelnék hamarabb :roll: :D

Rólunk:
Nem tudom kinél mikor kezdődtek el,az alig birok felkelős,zokni felhúzós,pirosodós,derékfájos,combtő-szalag fájos időszak..na nálam már itt van,és kicsit kétségbe vagyok esve mi lesz még szülésig,szinte semmit nem tudok csinálni,görcsöl a vádlim stb...+ felemletem a mg .ot 3*1-re 1*-2* mensis érzés is van,keményedés...holnap megyünk dokihoz,,egyébként is mentünk volna,de igy már nagyon várom,h mi újság babócával,meg a méhszájjal ...remélem minden okés lesz!!!

Bocsi akinek nem irtam!!
Szép estét!!

Puszi
Vendég
 


rambóka én nem szeretem az iwiwet, elvből elutasítom, bár biztos van jó része is.

Norka, sztem az öcskös! :wink: Én dominál a kisbabást kort azért nem életm meg szörnyen, mert egy 40 négyzetméteres lakásban laktunk akkor, volt egy kanapé, egy asztal és három műanyag szék a szobában, szóval az egész lakás egy nagy járóka volt, letettem a gyereket a földre, aszt hadd menjen! :lol: én meg csak ültem akanapén, olvasgattam, és mindenhova tudtam követni szemmel!

Ella vádligörcsre Mg mellé kalcium. legjobb calcimusc injekciót meginni. tutira elmúlasztja. nekem már kavicska és Rambóka is írt fel a végén calcimuscot! :lol: merthogy csak receptre lehet kapni. Egyben allergiára is jó, ha esetleg az volnál. :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok! :)
Még vagyok, mivel du. bekávéztam és még nem vagyok álmos (olyan nagyon :lol: ).

Gabika!
Ennyi bajság egy pocak körül! :lol: Nevetek, de sajnálom, kétségtelen, hogy élvezetesebb lenne a pocaklakó, ha nem lennének fájdalmak. :) Dehát ez ezzel jár!
Számolj be a dokinál tett látogatás eredményéről! :)

Rambóka!
Én a múltkor szó szerint kiakadtam, felhívtak egy biztosítótól, akihez semmi közöm nem volt és az ügynök a telefonban vágta az adataim! :shock:
Először nem is értettem, hogy mit akar, mert teljesen elborult az agyam, hogy honnan a pcsből tudja a nevem, telefonszámom, cimem, stb. Habogott és nem adott egyértelmű választ! Annyira lecsesztem szegényt köpni nyelni nem tudott. :oops: Nagyon csúnya voltam... egyáltalán nem kedves! :lol: De akkor nagyon besokaltam. Méghogy adatvédelem! :evil:
Iwiwen én is rajta vagyok. Gabikának igaza van, sokan csak azért jelölnek be, hogy rajta legyél a listájukon, és abban is igaza van, hogy vannak olyan emberek, akikről azt hiszed elnyelte őket a föld és megtalálod, vagy megtalálnak. És az olyan jó! :D

Rejoka!
Igazad van, mint mindig!
Időben ki kell deríteni, hogy babás vagyok e? Mert ha kell progi pótlás, akkor kell! :)
De nem leszek babás, mert most estére megjelent valami piroska! Egyelőre csak maszat, de ott van! Hasam az baromira görcsget.
Abbahagyom, az én nyavajáimmal van tele a topik :lol: :lol:


Kincsecske!
Kézzel cisztát érzett???? :roll: UH mit mutat????
Görbéd hogy áll???

Megnéztem a táblázatot. A K betüs név sem jó :roll: , mert a táblázat közepe is toporog :? , zebra csorda arra sincs! :(

Nade nemsokára babadömping lesz! Nagyon sokan vannak finis és finis közelben! :)

Gina!
Élhiszem, hogy ágyba kényszerített egy pasi :lol: (gondolom a dokid férfi), de azért egy egy pár sort diktálj a párodnak, hogy megkapjuk a helyzetjelentést rólad! :)


Puszika Mindenkinek!
Jók legyetek! :)

53cn.
Vendég
 


54cn. (Babanet egy órával előrébb van! ) Mint mindig! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csillag! Írtam pü-t.
Kandi, köszi a számot.

Most már félelem ide, félelem oda, nagyon várom, hogy megszüljek, főleg a tegnapi nap után... Alacsony volt a magzati szívhang a ctg (109), voltam uh-n is, ott is alacsony volt, csak már nem annyira (115). Végül azt mondták, hogy minden rendben. De azért izgulok. Várom a hétfőt, a következő ctg-t...

Minden éjjel egyre erősebb jóslófájásaim vannak, ilyenek voltak szülés közben is, csak most mindig abbamaradnak, pedig már nem szedek annyi Mg-t, csak esténként 450-et (és mégis hasmenésem van), meg aludni sem tudok.

Úgy látszik, csak panaszáradat jön belőlem, abba is hagyom...

:?

Vöcsök
vöcsök
 
 


Sziasztok!

Először is Boldog(abb) ÚJ Évet Kívánok a fórum összes tagjának!!
Remélem mindenkinek jól telt ez az év vége, s mindenki jól kipihente magát! :lol:

Wooooowwww! :lol: Ginuska gratula Neked!!!! Azok a pozítiv LH tesztek.... :wink: Ez hasonlít Dimet hormonjaihoz! :lol:
Osztom Rejoka véleményét: az egyik kolleganőm nagyot nézett, mikor elment - számítasai szerint 6. hetes UH-ra. Uais akkor már több mint 10 hetes volt a babó. Vérzett rendesen a 4. hetes babával.

Dimet erre a hajhullásra nem is tudok tanácsot adni neked. Most még fokozatosabban kell odafigyelned, hogy milyen gyógymódhoz folyamodsz.

Okriszti örömmel olvasom soraidat. Talán jobb is hogy most elterelve gondolataidat, tanulsz. Hatalmas lelkierőd van. Tényleg! Hogy megy a suli??

Kavicska! Azért te sem vesd el, hogy ez a hónap sem sikerült gondolatot. Tudom milyen frusztrációt okoz a negatív teszt (nekem már maga a teszt látványa dobozostúl-mindenestül), de sok esetben ez egy segítő szándékú eszköz - főleg PCO-sok esetében. Ez nálam már mánia, tudom: inkább tesztelek mint hogy progihiány miatt még egy babám elmenjek. Amúgy nem vagyok képben: te most akkor elkezdet szedni a Dupastont, vagy csak akartad??
Jaja!!! Túl vagyok két nega teszten, s ne is vegyétek figyelembe a tickeremet! Holnap jövök s megmondom hogy 18 vagy 19 cn-en vagyok. Perpill nemtom. :oops: 33. cn-en elkezdtem barnázni, 5 napon keresztül. S ekkor úgy döntöttem: ezt betudom egy ciklusnak. Kandi amint pontos adatokkal rendelkezek, írok neked bötüt! :lol:

Rejoka Johannának ez az ünnepi harci dísze?? Olyan tündérke! :lol:

Jokaliza! Elég hiányos volt az utóbbi pár hétben a részvételem itt a fórumon, de.... jól értettem: szegedi vagy??? Dr. V-nál voltál??? :lol:

Kismamik! olyan izgis, hogy a finisbe jártok/vagytok! :lol: Én már nagyon várom, hogy bébi-eső legyen már! :lol:

Iwiw: én is ott vagyok, de álcázom magam. :lol: Igazából "skalpnak" kellettem. Egyetlen egy ismerőst sem jelöltem be. Kukkolok csak. Igy találtam rá jó pár régi ismire. :lol:

Zárt fórum??? neeee...... Mondjuk értem Babancs problémáját is!!! Viszont én a net / a fórum / Norka segítségével jutottam el eddig. Gondolom sokan vannak ezzel még így.

Annyit járt már a szám.... majd jövök még! Ja! Megvannak a hajcsavarók! :lol:

Bee
beebeey
 
 


Sziasztok!

Vöcsök!

Kitartás, már nincs sok hátra!
Össze vagy pakolva?
Hálóingek, hálósbugyik, köntösök, törölközők, betétek, melltartó, 2 pacsker?
16 tekercses wc papír, papírülőke a wc deszkára?
Sampon, tusfürdő, fogkefe, fogkrém, mosogatószer?
Evőeszköz, szalvéta, vaj, lekvár? (mi két zsemlére kaptunk 1 szelet parizert, osszuk be alapon! :evil: )
Úszógumi? Szopispárna? Bimbóvédő krém? Aranyérkenőcs?
Fényképezőgép? Mobiltelefon töltője?
Kit fogsz értesíteni?


Kavits!

Az időt a saját profilodban tudod beállítani! A nálad beállítottnál eggyel feljebbire klikkelj!
Én azért még nem adom fel! Nagyon szorítok, h. csíkosodj!


Gabika!

Calcimuscot a körzetid is tud írni. Később is jó lesz!

Beebeey!

Üdv újra köztünk!
Hogyan álcázod magad az iwiwen?

Rólunk:
A párom és Gergő megint tiszta takony! Ma már 3X szívtam le a Csöppöm ormányát, velőtrázó sikolyok közepette! Vhogy nem érti meg, h. neki ez jó! :?
Viszont tegnap kipróbáltuk a Suttogóban leírt láncetetést (6-kor, 8-kor, 10-kor szopi) és reggel 3/4 5-ig nyugalom volt!!!! :D
Ugyanis a karácsonyi szünetben sikerült megborítanunk a gyerek napirendjét rendesen és eljutottunk oda, h. már 2-kor és fél 5-kor is kelt éjjel. Ez úgy, h. mi ált. 11-éjfél körül fekszünk, a párom, meg fél 6-kor kel, kissé kimerítő tud lenni. :cry: Úgyhogy most próbáljuk visszaállítani a régi rendet!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Köszi a listát! :) Már összepakoltam...
(1. Mi az a pacsker??? :oops: - fogalmam sincs...)
(2. Milyen aranyérkenőcsöt ajánlasz?)
A többi nagyjából megvan...

Kandit fogom értesíteni.

Vöcsök
U.i.: Nem tudja véletlenül valaki, hogy mikor fogok szülni? Annyival könnyebb lenne, ha megmondaná...
vöcsök
 
 


Ha papucs, akkor az is bent van.
Sokan emlegetik ezt a könyvet... Érdemes megvenni?
(Én is taknyos vagyok :()
vöcsök
 
 


Sziasztok !

Rambóka, jobbulást Gergőnek és a párodnak is, remélem Te nem robbansz le !

Tegnap engem sem engedett be a Babanet, ki is voltam akadva, hogy megint elkezdett xarakodni :evil:

Kavicska, szerintem sem kéne várni olyan sokat azzal a teszttel. Inkább a 15-16 DPO-n tesztelj, akkor már ki kell mutatnia a zebrát, ami Neked nagyon nagyon esélyes :wink: még úgy is, hogy volt egy kis maszat, ami az égvilágon semmit nem jelent !!!! Úgy drukkolok, szeretném, ha Te indítanád az idei év zebra listáját !!!

Vöcsök, fúúúú ez már tényleg izgi (nekem legalábbis :lol:) El sem tudom képzelni milyen lehet a finishben, de remélem idén én is megtapasztalom :wink:

Pogikánk is olyan régen jelentkezett :roll: hiányoznak az írásai..

Képzeljétek, alvás közben hőmérőztem az éjjel :lol:, akkor vettem észre, hogy bent van, amikor 1 körül felkelt a férjem pisilni és én is felébredtem. Volt nagy meglepődés, gondolhatjátok, hogy egyből kinyilt a csipám és röhögtem egy nagyot :lol: Mi mindent csinálhatok még álmomban... :shock: :oops:
mniki
 
 


Igen, papucs! :lol:

Mi Reparont kaptunk bent a kórházban, kérdezz rá a szülésznődnél, mert lehet, h. adnak!
Szerintem az Aurobin a nyerő, de azt meg nem nagyon ajánlják terhesség és szopi alatt! (én azért használtam elvétve! :oops: )

Szülni? Szombat hajnal megfelel? :wink: Akkor még császár esetén is hazajöhetsz rákövetkező vasárnap délben! :D

A Suttogó titkai szerintem jó! Nem szabad szentírásnak venni, de az alap mondanivalójával egyetértek és ad jó tippeket problémakezelésre!(persze nem biztos, h. nektek is beválik!)
Meg nézem a Vásott Kölyköket a Club-on! Hogy lehetőleg ne is rontsam el!

Én most a Picik és Kicsik megvásárlásán gondolkodom, de visszariaszt az ára, vmi 8000 Ft!!! :shock: Megérhet annyit? :?: :?:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Van aki alvajáró, te alvahőmérőző leszel! :lol: :lol: :lol:
Ha találsz neki vmi szép latin nevet, lehet, h. bekerülhet a pszichiátria tankönyvekbe, v. esetleg rólad nevezik el a szindrómát! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jó reggelt,

meggyüttem dokitól, majdnem összebalhéztunk. Nekem cytológiám akkor volt, amikor megműtött, azaz teherbeesésem előtt 1 hónappal. Azóta nem volt, vagyis bő másfél év telt el, ő elkezdte, hogy az már nem is tavaly volt, hanem tavalyelőtt (2007 van), és leszek szíves ezentúl nem 3 évente kérni rákszűrést, vagy vmi ilyesmi. A mellemben szerinte fibroadenóma van, nem fog felszívódni, menjek mammográfiára, most elvileg a János kh-ba protekcióm lesz, de ha az nem jön be, a priviben (kösz Zsizsik :wink: ) felajánlott segítséget, esetleg Kikkáét veszem igénybe.
Tudtátok, hogy a terhesség a fibroadenómát megnöveszti? :? Azért jött most elő.
Ja és Norcolutot is kaptam... ideje volna mensiznem egyet... :?

Áh, sok kis szarság ez, nem is agyalok rajta!

Kavicska, látod én meg se szólaltam! :D Nem írok semmit!

Vöcsök, szerintem WC papír helyett sokkal jobb az első napokban a higiénés boltokban (pl DM) kapható nedvesített törlőkendő, bizisten, hűsíti a gátseb környékét és puha. Én legalábbis megvesztem volna, ha száraz papírizével kell törölgetnem magam alul.
És ellentmondok Rambókának, szerintem a Suttogós könyv nem sokat ér, legalábbis nálam kiütéssel győztek az anyai ösztönök. :? Sok képtelenség van benne, például, hogy a gyereknek evés után foglalkoztatást kell tartani, utána ne aludjon. :shock: Aztán, ha igény szerinti szopielvet akarsz betartani, akkor nem összeegyeztethető. stb. stb. Szerintem pár hónapos kor alatt nem igazán alkalmazható. Ez az én véleményem.

Ja, az esti láncetetés belőle, meg hogy csavard be a hadonászó rémült újszülöttet, az valóban ér valamit mint ötlet, ezt elismerem Rambóka. :wink: Megmondom őszintén, a szívemhez kaptam, amikor írtad karácsony előtti napokban, hogy éjjel fél 2-kor felébreszted az alvó Gergőt. :shock: (Ne haragudj a belepofért!) A gyerek idegrendszere akkor érik a legtöbbet, legmélyebb álmában, alvó gyereket ébreszteni nem túl jó húzás, azt mondják a nagyokosok, de egyébként is... Mi is így csináltuk, hogy este 2 óránként kapott enni és most is dugig vacsiztatom Milupa tejbedara péppel meg egy kis tápival is, és alszik szépen reggelig.

Bogi taknyolása is visszamaradt, és köhécsel is, ennek ellenére a mi doktornőnk nem volt az antibiotikumozás híve. Maradt a gyakori orrszívás, orrcseppentés, Halixol, C-vitamin. Hát majd csak kilábalunk belőle egyszer. Mindenesetre a gyerek amúgy jól van, ide-oda hempereg a nappali széltében-hosszában.

:lol:

Gabika, olyan jól leírtad az állapotodat. :lol: Nem tudlak vigasztalni, még nekem ez a sántikálás is megvolt, amit írtál, a fájdalom a combtőnél. DE: a gyerek bár nem tudja még, de egyszer ki kell majd hogy jöjjön. :wink: És onnantól másfajta nyűgök jönnek. :)
Ezennel megállapítom, hogy szülés előtti depi is létezik, nemcsak utáni, mert most sorban láttam az elmúlt hónapokban a finiselő kismamáknál, direkt figyeltem. :wink:
Vendég
 


Niki, ez a hőmérőzés csúcs.
Nekem volt olyan, hogy mivel nunimban mértem higanyossal a hőt, sajnos elaludtam. :shock: És közben azt álmodtam, hogy eltörött a hőmérő a nunimban, és a higany belefolyt a méhembe, és vitt a mentő. :shock: Aztán felébredtem és ott volt a hőmérő a lábam között. Hát utána már nagyon vigyáztam, hogy ne aludjak el.

Egyébként mit mutatott a hőd? Mármint reggel. :wink: Megvolt a pé?
Vendég
 


Kavics, ne feledd Gina példáját! Lehet itt még baba! :)

Rambóka, iwiwnek vannak negatívumai, de alapvetően nekem nincs bajom vele. Pl. én nem adtam meg a nevemen kívül semmi különleges információt. Talán a sulikat, de címet, telefonszámot soha! Aki ismer az vagy tudja, vagy megkérdezi az ottani üzenetküldési lehetőséget felhasználva. Emailcímet pedig csak az irmerőseid láthatják, akiket visszajelölsz. Nekem az tetszett, hogy amikor beindult a kép feltöltés, végre össze tudtam párosítani a neveket és az arcokat a 300 fős évfolyamomból. ;)

Ella, Vöcsök, Csillagfény Kitartást erre a pár napra, hétre, hónapra!

Ginuska, vigyázz magatokra! Ha már orvosi utasítás, lazsálj kicsit.


Lenne egy kérdésem: Tűű azt mondta, hogy 3 hónap múlva hormon kontrol, de IR nem, mert úgyse látszik a változás. De ha az IR miatt borulnak fel a hormonok, akkor ezt a logikát követve a hormonokon se látszódna javulás. Nem? Vagy én értettem valamit félre?
mamint
 
 


Norka :(, remélem, hogy mielőbb el tudsz menni mammográfiára ..
olyan ijesztő... Mikor mensiztél utoljára ?? Próbálkoztok már, hőmérőzől ? :lol:

Offfff
Csajok, egy kismama ismerősömnek van egy kis folyása, szerintetek (amíg eljut dokihoz -jövőhét kedden) elég, ha tejsavbacis kúpot használ (azt úgy tudjuk lehet kismamáknak is), illetve az lenne a kérdése, hogy rákszűrést lehet-e kismamáknál az első trimeszterben (most 10. héten jár) végezni ?

Köszi a segítséget a nevében is :wink:
mniki
 
 


Norka :(, remélem, hogy mielőbb el tudsz menni mammográfiára ..
olyan ijesztő... Mikor mensiztél utoljára ?? Próbálkoztok már, hőmérőzől ? :lol:

Offfff
Csajok, egy kismama ismerősömnek van egy kis folyása, szerintetek (amíg eljut dokihoz -jövőhét kedden) elég, ha tejsavbacis kúpot használ (azt úgy tudjuk lehet kismamáknak is), illetve az lenne a kérdése, hogy rákszűrést lehet-e kismamáknál az első trimeszterben (most 10. héten jár) végezni ?

Köszi a segítséget a nevében is :wink:
mniki
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza csak belepislogtam kicsit az irományotokba :oops:

Norka akkor van dolgod Bogi mellett rendesen,aranyos lehet ahogy tolatva közlekedik.

Mniki hőmérőzésed érdekes,én mostanság elfelejtem és mikor a bogyóimat veszem be akkor jut eszembe...

Kavicska Uh-n nem voltam,de azt mondta érzi a diónyi cisztát,a hőm borzalmas ,de azért megmutizom
Kép
Vendég
 


Norka, valószínűleg tegnap/ma ovulálok :lol:
a hasam majd szétreped, volt/van nyák meg minden és a hőm is tovább kúszott, de a ferti majd csak holnap/után jelöli, hétvégén dobok egy görbét :wink:
Nem semmi változás az előzmények után, igaz ?

a hőmérős sztoridat aztán nem lehet überelni :wink: :lol: jujjjj
mniki
 
 


Nikikém, ez az, peteérjél csak, peteérjél. :lol:
Ijesztő? Hm... én őszintén szólva le se szarom az egészet. :shock: Olyan kis aggódós voltam régebben, de tudom, hogy semmi gond nincsen. Holnap reggel már megyek is mammoakármire, már elintézték nekem.
Mensi... öööö... hát várjunk csak, úgy rémlik nekem, hogy szept 23 (Bogi foganás) mínusz 14 nap azaz szept 9-én volt utoljára, 2005-ben. :lol:

Csúcs, mi? :lol:

De pl a francia barinémnak, aki 6 héttel hamarabb szült és 3 hó metforminozás után lett spontán terhes mensi nélkül, na annak meg 2005 májusában volt utoljára. :lol: Hajrá PCO! :evil:

Próbálkozni? Hát nemtom. Semmi esetre sem hőmérőzök, Bogi hamarabb kelt, minthogy a hőmérőt megtaláljam a fiókban. :roll: És hát szexdémonnak se nevezhetném magam. :( Nagyon meg fogok lepődni, ha az elkövetkező 1-2 évben meg leszek áldva, ha így folytatom...

Te Kincs, én remélem, hogy az a diónyi (??) ciszta valójában nagyra hízott tüsző!

:shock:
Vendég
 


7Kincs!

Akkor te ezek szerint csak bogyóbevételt követően mérsz hőt?
Nem felkelés előtt?
Mert akkor ettől van a villám! :lol:

Egyébként, ha nagy vonalakban nézzük, és feltételezzük, h. a 13. napi 36,3 után volt PÉ-d, akkor még akármi is lehet, ugyanis a 21-22 napi hőesés akár a beágyazódástól is lehet! De a köv ciklusban egy kicsit szorgalmasabban kéne nézni! Már ha lesz következő ciklus! :wink:

Norka!

Nekem az tetszett benne, h. visz egy kis rendszert a baba életébe (azóta már utánaolvastam, pszichológusok szerint is nagyon fontos!), másrészt felhívja a figyelmet arra, h. a baba nem feltétlenül azért sír, mert éhes. Nálunk pl. nagyon hamar el lehetett különíteni az éhség okozta "Lee- lee" hangot, a "be vagyok kakilva!" típusú ordítástól ill. hamar rájöttünk arra is, h. mikor van túlpörögve!
Szerintem ez a legfontosabb egy anyának, mert nagyon sok olyat olvasok a neten, h. vki óránként szoptat, és nem érti, h. miért sír a gyerek állandóan!
A ti esetetek speciális volt, persze, h. nem érvényes rá a könyv! Sajnos pont az ilyen esetekben kéne még több segítség az anyáknak, de nincs!
Viszont a net ilyen szempontból egy csoda! Mostanra sikerült Gergőt simán leszoktatni a kérődzésről és mostmár tényleg csak akkor bukik, ha túlzabálta magát (de ilyenkor aztán a padlón csattan a felesleg!!! :lol: :lol: :lol: )
(Pl. tegnap találtam egy érdekeset: anyuka írta, h. a kisbabája csomókban tépi ki a saját haját! A válasz olyan egyszerű volt, h. magam is meglepődtem: vágják centisre, mire újra megnő, a gyerek le fog szokni erről a rossz szokásról! :lol:)

Ébresztésről: sajnos pillanatnyilag megfordította a nappalt és az éjszakát és nappal képes 6 órát is végigaludni, míg éjjel 3 óránként ébred. Úgyhogy megyek és felébresztem!
Egyébként eddig nálunk is igény szerinti szopi volt, ugyanis kb. 4 óránként igényelte! :lol: :lol: :lol: De most elrontottuk a dolgot, ideje helyrehozni! :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?