Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Miniliza!
Hatalmas gratula Zsebibabához :lol:

Anita!
Sok drukk Neked a szerdai műtéthez! Mennyi időt fog tartani? Mondott ilyesmit a doki? És meddig kell bentlenni utána?

Bogi!
Jaj, úgy sajnálom :( De szorítunk, hogy minél előbb rendbe jöjjetek. Mikor tudsz beszélni a dokiddal? Az a sűrű bennékű vmi az nem ciszta? Mert nekem a cisztámat illették ezzel a jelzővel állandóan.

Mindenkinek nagyon Boldog és minden téren eredményes Új Évet Kívánok!!!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Kellemes,és Babás Újévet Kívánok Mindenkinek!!
Kép

Anita
Milyen műtéted lesz,és mikor?Nagyon drukkolok,hogy jól sikerüljön!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég nem voltam :).
Sajna nagyon sokat kellett megint olvasnom és nem tudok mindenkinek név szerint írni :(.

Csanita
örülök hogy megvan az időpont, gondolok rád. Hamar jelentkezz, hogy mi volt.

Sajnálom, hogy ennyi mindenkinek megjött.

Én sem hallottam a lombikos hírt, de nagyon ki vagyok akadva rajta. Igazából szerintem addig kellene támogatni, míg össze nem jön. Van valami alapítmány aki segít ebben? Még nem hallottam róla.

Velem semmi, nagyon jól teltek az ünnepek. Annyira hogy teljesen kiestem a baba témából :D. Nagyon ajánlom nektek is. Ne foglalkozzatok állandóan ezzel és sokkal könnyebb átvészelni az egészet. Tényleg :).

BUÉK mindenkien

Puszi
Hajni
vkhajni
 
 

 
 

Sziasztok!

Sz.tem ma már nem jövök többet, így először is BUÉK mindenkinek!

Előre is bocs mindenkitől, hogy nem reagálok név szerint, és csak magamról írok, de csak bekukkantásnyi időm van. Tanulnom kellene, de majd vizsgák után bepótolom, lehet, hogy rám is fogtok únni!

Mi ma voltunk dr. bácsinál, minket hagyott utoljára, hogy legyen sok idő beszélgetni, meg megkuksizni, de a férjem be volt sózva, hogy menne ki a telekre, csinálni a csatornát, így nem díjazta, hogy utolsók lettünk. Megfogadtam, hogy többet nem is viszem magammal, mert csak engem is idegesített. Hiába a pasik nem szeretnek várni. ÍGy csak hasi UH-t csinált, de szépen látszott minden, és már 15+6 naposak vagyunk! (Dudus ha nem vigyázol utolérünk titeket! AZt mondta nagyon szép baba, szépen fejlődik, mindene okés. És olyan aranyosan bújócskázott! Mindig bebújt a méhlepény mögé! Most be tudtunk kukkantani a lába közé, de ugye hasin még nem olyan jól látni. Nem láttunk semmit a lábikói között, de mondta a dr. bácsim, hogy az nem jelenti azt, hogy a köv. UH-ig nem nő neki ki! Mondtam neki, hogy ne nőjjön semmiképpen, mert nincs fiúnevünk, csak lány! Utána megmérte a vérnyomásomat. Nagy nehézségek árán rámaplikálta a vérnyomás mérőt, közben mondta, hogy lehet, hogy fel kellene menni a gyerekosztályra gyerek vérnyomásmérőért, mert olyan vékony a karom... A vérnomyásom szokás szerint a béka s... alatt... Nem hiába küzdök már lassan 2 napja fejfájással. Tegnap hajnalban kezdődött a migrénem, és most is fáj, de már teljesen elviselhető. Bocs, ha hosszúra nyúltam!

moni
 
 


Sziasztok!

Kép

Örömötök sok,
bánatotok semmi,
segítsen az Isten boldognak lenni!
Legyetek mindig vidámak,
örüljetek minden szépnek,
mi így kívánunk nektek
BOLDOG ÚJ ÉVET!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog BABÁS Új Évet Kívánok Mindenkinek. :D
Kí vánom mindenkinek,hogy mindenkinek összejöjjön az mit kíván a jövö esztendöre.

Ha minden igaz kedden megyek uh.-ra,hogy miújság.Péntekröl lemaradtunk mert a drága férjem elvitt a plázába mozizni a gyerekel együtt.Megnézttük a táncoló talpakat.Nagyon tetszet.Szóval teljesen kiment a fejemböl.Remélem azért nem maradtunk le a pé.-röl. :wink:

Puszi mindenkinek.
BUÉK!!!

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek babás, boldog új évet!

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindeniknek! :D :D :D


Még kicsit kótyagos vagyok, alig aludtunk! Jelentem kaja undorom van!
:?

Szonibaba
Fogalmam sincs mi az a bennék. Dokimat felhívtam, aki azt mondta nyugodjak meg és csütörtökön keressem fel, akkor Ő is megnézi, és megbeszéljük. Ami fontos, hogy vigyem a hormon eredményeimet, mert a jobb petefészkem meg zsúfolva van tüszőkkel. :roll:
h-boglarka
 
 


[b]Sziasztok!!![/b]

Most csak gyorsan,mert pakolok,hajat mosok.

Szoni!!

Kb 40 perc a műtét azt mondta a doki,elvileg ha minden oké lesz,hétvégén itthon leszek.3-4 nap a kórház.Remélem vasárnap haza engednek.Holnap 9-re megyünk,aztán szerdán bízom benne ,hogy még délelőtt meg lesz a műtét.

Majd Beunak írok,Ő jön a hírekkel.

Angel,Kamilla!! :lol:

Minden drukkom a Tietek!!!!

Miniliza!!!

Gratulálok!!!

Pussz mindenkinek!!!!!Ha haza jöttem jelentkezem.
csanita
 
 


Anna babának NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
csanita
 
 


Mindenkinek
Boldog Új Évet Kívánunk!

Marcell, Inci és Apa Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Először is BOLDOG ÚJ ÉVET Mindenkinek!!!!!

Én is csak nagyjából reagálok, bocsánat!

Miniliza! GRATULÁLOK!!!! Ez igen! Remélem én is hogy beindítod!

Móni! Tök izgi lehetett az UH! És mi a kislány név, ha meg szabad kérdezni? Tudom, hogy nem az a lényeg, de Te mit szeretnél jobban, hogy legyen a lábaközött a kövi Uh-n valami, vagy ne?

KAMILLA!!!! MI ÚJSÁG???? Sokat gondoltam ma Rád! NAGYON DRUKKOLOK!!!

ANGEL!! NEKED IS NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!!!

Anita! szorítok nagyon!!!!!

Bogi! Úgy sajnálom :( NAgyon drukkolok, hogy rendbejöjjetek!!!

Holnap megpróbálok összehozni egy táblát, de most már megyek, mert elég fáradt vagyok.

Jó éjt!

Kép
Kép
beuka
 
 



Melincsi!
Boldog szülinapot Annának!

Beuka!
Ramóna Gerda a lánynevünk. És praktikussági okokból lányt szeretnék, mivel a sógoroméknál is lány lett (most 3 hónapos), és a keresztgyermekünk is lány, így rengeteg kislány ruhánk van/lesz. A fiú ruhákat meg nulláról kellene beszerezni. Meg így a két lány között kisebb lenne a korkülönbség (6 év), mint a két fiú között (11 év). De én a fiúnak is ugyanúgy örülnék! SZóval ha ezeket az okokat leszámítjuk, akkor totálisan mind1!

Miniliza!
Gratulálok!

moni
 
 


BÚÉK!

Anita!

Már nem tudod olvasni, de azért nagyon szorítok neked!!!

Kamilla!

:?: :?: Sokat gondoltam rád. Remélem, hogy a mensit átküldted nekem, ugyanis úgy tűnik megjött tegnap reggel. :)

Pont január 1-én jön meg 15 hónap után! :D Ez annyira vicces szerintem. Emlékeztek, hogy kb. 2 héttel ezelőtt írtam, hogy tojásfehérjém van és szerintem meg fog jönni? Hát bejött! :) Igazából örülök neki, mert ez azt jelenti, hogy megint működik a szervezetem. Bocsi, hogy így örömködök a terhesség utáni első mikin. :) :lol:

Beuka!

Ha gondolod, akkor levehetsz a tábla teletéjől, bár még nem gyúrunk ketteskére.

Betti
betti73
 
 


Miniliza!

Hatalmas gratuláció!!!!!! Vigyázz magadra! A köv. UH-n meg már lesz szívhang is.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Röviden annyit, hogy minden jelem arra utal, hogy most sem sikerült... Biztosat persze majd a vérvétel, de csodákat nem várok.

Kamilláról nincsenek sajnos örömteli híreim, még 31-én küldött sms-t, hogy megjött neki :(

Bocsi az évkezdésért, mi se így gondoltuk :(

Anita,
a lehető legjobakat a műtétedhez! ++++++++++

Miniliza, gratulálok!
angel37
 
 


sziasztok Lányok!

először is mindekinek boldog új évet!

Kamilla, ezt nem hiszem el, tudnád hogy mennyit gondoltam rád!!!nagyon sajnálom...

Angel milyen jelek? mikor mész vérvételre?

Csanita!
szokták mondani: amilyen az év első hete olyan lesz az éved. Te kórházban kezded, és lehet ott is fejezed be, mivel szülni fogsz!:)

Miniliza! Gratula!

Velem sincs semmi jó. 22-én még elmentem egy UH-ra, hogy mi a pálya..ez volt a 15. napon...aztán semmit nem láttak, csak pár aprót, a nyálkahártya:11 mm (soha nem volt ilyen vastag).kijöttem a rendelőből és sírva fakadtam...mintha azt mondták volna hogy rákos vagyok, vagy hamarosan meghalok. szörnyű volt.
de az 5. napon volt egy 15mm-es tüszőm. azzal mi lett??? felszívódott?? vagy megrepedt? de sajnos a párom messze volt, így semmi esély..
ha megjön már -nagyon várom- akkor HSG. és más irányba lépés.
remélem ezek után már csak jók jöhetnek.

Midenkienk szép évet, hetet, napot!

puszi

zsuzska80
 
 


Zsuzska,
sajnálom ,hogy nálad sem állnak túl jól a dolgok :(
Pedig a mnyh-d nagyon szép!

Szokásos utálatos tünetek: leeresztett cicik, hasamban már enyhe megjövős érzés. Múltkor is ugyanígy volt. :( Úgy látszik belém kár a progiszuri is :roll:

Csütörtökön v. pénteken megyek.
angel37
 
 


Sziasztok!

Nem tudom hogy azt írtam-e, hogy Szilveszter éjjel éreztem először apocaklakómat. Vikivel ledőltünk úgy 10 körül pihizni egyet, és nem tetszett a manócskámnak, hogy a jobb oldalamra feküdtem, és ezt többször is atudomásomra hozta, így kénytelen voltam elfordulni. AZóta ezt rendszeresen jelzi, sőt ma éjjel a bal oldalam sem felelt meg neki, hason nekem meg már ne igazán kényelmes, így kénytelen voltam egy darabig a hátamon feküdni, amit nagyon utálok. Mjad sz.tem elaludt, mert egy idő után szép óvatosan félig has, félig oldalt helyzetbe fordultam, és "csönd" volt.

Eddig aggódtam, hogy miért nem érzem még a pocaklakót, hiszen MArtint a 16. héten, Vikit már a 14.-en éreztem, és azt mondják minél többedik terhesség annál hamarabb érzi a mama. Eszembe jutott, hogy a mozgás megérzését a placenta helye is befolyásolja. Ma megnéztem melyiküknél hol volt. Martinnál a mellső, Vikinél a hátsó falon. Most is a mellső falon van, tehát tuti biztos ezért nem éreztem most eddig. És most is csak oldalt érzem a rugdosást!

moni
 
 


Szép jó reggelt!

Kamilla és Angel miatt néztem be főleg, d enem számítottam rá, hogy ilyen rossz hírekre jövök.

Kamilla! Nagyon szorítottam Neked, annyira sajnálom :( :( Nem tudok mit mondani. :( Kitartás, és hozzá sok sok erőt kívánok.

Angel! Jaj ne, remélem átvernek ezek a jelek!!! MÉg mindig nagyon drukkolok!!!

Móni! Igen akkor praktikusségi okokból jobb lenne a csajszi! A Ramóna név nekem is nagyon tetszik! De jó, hogy már érezted a mozgását!!

Zsu! Uh! :( ez nem jó hír, de ha láttok korábban, akkor csak volt ott valami! Nagyon drukkolok Neked, meglesz a HSG + új viszgálatok!!!

Betti! Én nem akarlak levenni a tábla tetejéről, hisz jó, ha vannak ott topikos babák is nemigaz?!?! Lehet 2× is szerepelni a táblában! Ha majd újra próbálkoztok beteszlek alulra is.
TÉnyelg érdekes, hogy épp jan 1-én jött meg! már én is éreztem hasfájást + tojásfehérje nemrég, NAGYON remélem, hogy ez nem az volt :(

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Anita!
Mégegyszer drukk a holnaphoz!

Móni!
De jó, hogy már érzed a Manót. Pár nappal ezelőtt én is éreztem vmi "kaparászást", lüke férjem azt mondta, hogy az csak a vakbelem :) Lehet, hogy igaza volt, mert azóta semmi.

Kamilla!
Nagyon sajnálom :(

Angel!
Ne mááár. Még szorítok nagyon. Tesztet végülis csináltál?

Megyek tanulni...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Moni!Ennek nagyon örülök,hogy minden rendben és jelet adott a kis pocaklakód.

Csanita!Drukk a műtéthez!Ma műtik nem?

Angel!Én azért nagyon drukkolok még.Én nem adom fel.:)
Nem biztos hogy feltétlenül kell érezned vmit.
breni
 
 


Sziasztok,
mindenkinek BUÉK!!! :D

Kamilla,
sajnálom. :(

Angyal,
azért még szorítszorít.

Betti,
mensi miatt irígy! :wink: Mert mi már gyúrnánk ketteskére.

Anita,
remélem sokat segít majd a műtét.

Móni, Szoni,
de jó nektek, hogy érzitek a babókat.
potter_76
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon Boldog BABÁS Újévet Kívánok.

Csanita gondolok rád remélem minden renben lesz és hétvégére már otthon lehetsz.

Kamilla! :(
Nagyon sajnálom.

Angel.Én még reménykedem. :wink: Annyira úgy éreztem,hogy összejön.
Érzem a 2007-es év a mi évünk!!!!! :wink:

Miniliza Nagy Gratula!!! :)

Mi ma megyünk uh.-ra holnap leszek a 15 napon.Kíváncsi leszek mit mond a doki.Csütörtökön meg lombikra megyünk.A megbeszélésre.Annyira szeretném ha nem lenne rá szükség..!!! :?

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Breni, holnap műtik Csanitát, csak ma kellett befeküdnie a kórházba!

Csanita, drukk!!!

Kamilla, sajnálom! :(

Angel, neked szorítok, hogy a jeleid ne annak a bizonyos mikinek a jelei legyenek!++++++++

Kép
kata05
 
 


Beu, Szoni, Reni, PotterÁgi, Kata,
köszönöm, hátha... :oops:

Meliz,
most még csak konzultáció, igaz, nem szúrsz még? Vagy most ez tüszőnézés már?

Drukk! :)

Hát, a 2007 elég hosszú még, pillanatnyilag számomra végeláthatatlan :roll:
angel37
 
 


Angel sztem se add fel!
ezt a feszes cici-leereszkedett cici dolgot azért megbeszélhetnénk! :lol: :lol:
Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy PÉ után úgy a 20. cn-24-cn ig fáj, aztán elmúlik, és rá egy hétre elmúlik. én ezt mástól is hallottam, nálam is ez működik. de most egy hete már fáj. lépcsőn alig tudok lejönni...pedig nincs nagy :oops: :oops:

az előző hsz-om tényleg nagyon pesszistán hangzik! de annyira nem gáz...már...a Párom megint meg tudott vigasztalni...ő mindig...imádom is nagyon! szegény szilveszterkor beteg volt, tavaly is, de egész éveben nem, 30-án az ügyeletre mentünk...de már jobban van. 2 hétig szabin lesz, addig ő a "háziasszony"! :lol:

Csanita!! hatalmas drukk!!!

zsuzska80
 
 


második elmúlik= megjön

zsuzska80
 
 


Zsuzska :lol:
há ezaz, leereszt, és az a vége, hogy megjön... jaj de jó lenne, ha most mégse... :oops:

Hátha ez most jót jelent nálad, hogy így fáj! :wink:

Nahát nekem sincs vmi nagy! :roll:

Örülök, hogy jobb! :) Akkor párodra lehet számítani! :wink:

Mi baja volt? :(
angel37
 
 


Sziasztok!

Vica!
Gratula a 33.hethez!!!Remelem jol vagytok es minden rendben van!?

Moni!
Tok jo hogy mar erzed!Nagyon megy az ido nalatok is! :shock:

Betti,Agi,Beuka!
Hogy vannak a csemetek?

Kamilla!
Nagyon-nagyon sajnalom! :(

Angel!
Tudod!A januar a mi honapunk! :wink: Megbeszeltuk!!! :D

Zsuzska!
Drukk a HSG-hez!

Reni!
Mikor mesz a soveny mutetre?

Meliz!
Remelem jo hireket kapsz az UH-on!

Anita!
Nagyon sokat gondolok rad!!!!Szoritok nagyon hogy minden jol alakuljon!!!!!!!!!!

Hetfon megyek en is korhazba!Kedden lesz a lapar,meg meh tukrozes! :( Jo lenne mar tullenni rajta!



Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hát Angel nem tudom mit jelent, lehet hogy így ünnepek alatt híztam aztán ott jelent ( meg a fenekemen) :lol: :lol:

Náthás, meg fájt a torka és köhögött! de eddig én még nem kaptam el...de már jól van...de azért sajnáltatja magát...

Rá mindig tudok számítani, jó hogy ilyen ember áll mellettem...mert ha nem, rég elvesztem volna...ő azt mondta a világ végére is elmegyünk hogy babánk lehessen..na jó nem áradozok róla, mert nagyon csuklik és nem tud takarítani.... :wink: :wink:

zsuzska80
 
 


Ancsa! Ne félj én is túl vagyok rajta,bár én is féltem nagyon,sőt.De így utólag már nem tenném.Majd ha megjön legközelebb akkor lesz a kisműtét.De félek egyáltalán ettől.Nem lesz vágás,hüvelyen keresztül veszik ki.Már délután haza is mehetek.Biztos érzékeny lesz belül,de muszáj kibirnom.Február pedig babaproject ezerrel.:)
breni
 
 


Zsuzska,
Hadd sajnáltassa, ez olyan pasi dolog! :lol: Elnézzük neki, ha egyébként ilyen tünemény! :D

Ha hízás lenne, nem fájna! :wink:

Jajj, a feneket ne is mondd! :roll: Így a 10. szuri után már érzem rendesen! :shock:
angel37
 
 


Elírtam :oops:

nem félek egyáltalán

Zsuzska!Látom megint mi történt? :)
breni
 
 


Hülye vagyok, elküldtem egy fél hsz-t :roll:

Ancsa,
igaz, a január! Remélem ezt a kölkök is tudják! :D

Készülődsz lelkiekben a laparra? OK, nagyműtétnek számít, de nem annyira vészes, tényleg! Körülnézésnek indul, vagy nyitni próbálják a petevezetőt is?

Mondjuk örülni én sem tudok neki, sajnos nálam még bonyolultabb a helyzet... Ja mondtam már, hogyha most nem sikerül, akkor nekem is be lett ígérve? :roll: Hysteroscopiával együtt, de az aztán igazán nem nagy.
angel37
 
 


Reni!
En sem a fajdalomtol meg a beavatkozastol felek(na jo egy kicsit azert attol is :oops: )Hanem a helyzettol!Jobbik esetben is 3napot kell bent lennem!Meg egy ejszakat sem voltam tavol Marcitol!Es ha nehezen viseli majd a hianyomat akkor nem is lathatom ot addig! :cry: Ettol felek leginkabb!
Penteken megyek a dokihoz meg vizsgalatra,meg akarom kerdezni tole hogy mehetek-e alapitvanyi szobaba!Legalabb ennyi legyen jo belole!Nem akarok megint abortuszos picsakkal lenni! :evil:

Nem biztos hogy fajni fog utana!!!Drukkolok nagyon hogy a februar meghozza a babocat! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!
Hat,en is remelem hogy ok is tudjak!!!! :D (vagy lehet hogy veluk is megkellett volna beszelni? :? )

Nem reszletezte hogy mit fog csinalni! :(

Azt meg nem tudom hogy mi! :shock: :?: :?: :?: De remelem hogy nem kerul sor ra nalad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó gyerekek, tudniuk kellene! :D

Mi mi? A hystero...? Pedig neked is lesz: méhtükrözés! :wink:
angel37
 
 


JA!! :oops: de ciki! :oops: :lol: Meg nem neztem utana hogy mi is az!A doki meg magyarul mondta!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Semmi gond, addig jó, míg nem tudsz minden ilyesmit! :)
angel37
 
 


Ancsa!
Ja igen,Marcika.Szegénykém.Remélem jól viseli majd.Én Kedden reggel mentem be és szerdán délben már itthon voltam lapar után.
Nekem is hysterescopósan veszik ki a sövényt.
breni
 
 


Ancsa,
ahogy Reni mondja, ha semmi gond, akkor másnap már lehet hazamenni, mehetsz Marcihoz! :)

Emelgetni viszont biztos nem lesz ajánlott!
angel37
 
 


Kamilla!

:( :( Pedig meg voltam győződve, hogy sikerül neked!!! :cry: Szívesen átvállalom az összes mikit!!!

Angel!!

Még ne írd le a dolgot! DRUKKKKKKKKKKKK!!

Ancsa!

DRUKKK! Marci miatt meg ne aggódj, kell egy kis anyamentesség neki.

Ági!

Nem várod meg a császárosoknak javasolt 1 évet ketteske előtt? Nekem még a vágásom is szép rózsaszín, szinte alig halványodott 6 és fél hónap alatt. Mi még nem tudjuk, hogy pontosan mikor kezdünk neki ketteskének, apa munkahelye egy kicsit még képlékeny, majd talán nyáron kiderül, hogy mi lesz. Ja és persze június elején végre összeházasodunk. :lol:

Móni!

Jó, hogy érzed már a picurt. Igazából mi is 3-at szeretnénk, de már nem fog beleférni, kicsit későn kezdtük a dolgot. :(

Betti
betti73
 
 


B.Ú.É.K! Mindenkinek a legjobbat kívánom!!!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!!!!!!


Nagyon Boldog BABÁS Új Évet Kívánok Mindenkinek.


Kamilla! Sad
Nagyon sajnálom.

Anita!
Nagyon sokat gondolok rád!!!!Szoritok hogy minden jol alakuljon!!!!!!!!!!

Moni!
De jo hogy már érzed!Nagyon megy az ido nalatok is! Shocked

Miniliza!
GRATULÁLOK!!!! Ez igen! Remélem én is hogy beindítod!

Hajny!!

Én is nagyon jol éreztem magam az ünnepek alatt,"kicsit kirugtunk a hámbol",szilveszteri buli most nálunk volt ,fél négyig buliztunk !!!Másnap rosz volt fejfájással kelni de megérte!! De a baba témán én ugyanugy rágodtam (kivéve dec.31-én:lol: :lol: :lol: :lol: )


:D :D :D !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Helló.
Esre fél nyolckor kerültünk be a dokihoz.Azt mondta,hogy már megvolt a pé. tegnap ellött és 10 mm a mnyh.Apával együtt is voltunk... :wink:
Remélem meglesz a foganatja.Bár már megint a bal oldalamon. :evil: Remélem igy is összejön. :shock:
Azt beszéltük a drágámmal,hogy lehet az szerintetek,hogy mindik szép a mnyh. van peteérésem.És mégsem jön össze már 4 éve! :evil:
Most az egyik ismerösöm azt mondta(doki is helyeselte),hogy minden a fejben döl el.Úgy,hogy most agykontrolozni fogok.
Szerintetek van értelme?

Kép
Kép
meliz
 
 


sziasztok.


boldog ujevet kivanok mindenkinek.


angel.drukolok nagyon:)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!

Angel :D Szorítok!

Kamilla :D Sajnálom!!! :(

Csanita :D Drukk a műtéthez!!!

Zsuzska, Ancsa :D Nektek is szorítok a műtét miatt. Van már időpont?

A babásoknak boldog pocakosodást, a babaváróknak meg drukk, de szerintem idén tavaszig sok pocak -albérlő lesz itt is. :!:

Betti, Beuka, Ági :D A frontérzékenység csak a terhesség alatt jelentkezik, vagy a kisbabák is érzékenyek rá?

Betti, Ági :D Császár után ajánlott a haskötő, vagy a szorítós bugyi, vagy nem? Régebben sokan használtak,nem?

Nem hittem, hogy ilyenkor még egyben leszünk és mégis :lol: És végül a heti kétszeri doki járás után nem kellett befeküdni sem, ennek is örülünk. A Kisfiam már nem lenne koraszülött, de azért még ráférne, hogy bentmaradjon, mivel medencevégű, így a fejecskéje továbbra is kisebb, ezáltal valószínű a súlya is, de minden nap, amit benttölt, hízik, emiatt fekszem továbbra is. Múlt csütörtökön méhszáj 2111 volt, előtte 6 nappal még 2000. Kíváncsi vagyok holnap milyen lesz. A farfekvés miatt, meg a kétszarvú méh miatt császár lesz, de volt időm hozzászokni a gondolathoz, egyedül az zavar, hogy műtét után nem lehet velem. Amúgy nem érzem még,hogy itt lenne a vége a terhességnek. Egy-egy frontot kivéve-amikor rengeteget nyújtózkodik, feszül a pocim, nem érzem "terhességnek". Sőt, nagyon hiányozni fog az állandó mocorgása :)

Végül bocs, hogy ritkán jelentkezem, de sokszor olvaslak benneteket, csak nem tudom napi szinten követni az eseményeket , így meg nehéz képben lenni. :oops:

Kép
nolina 25
 
 


Nagyon Boldog Új Évet kívánok Mindannyiótoknak!!!!!!!!!!!

Erdélyben töltöttük az Ünnepeket, ezért nem tudtam jönni. Megpróbálok majd visszaolvasni, de tudjátok, csak keveset jöhetek. :cry: :cry:

Beuka nekem megjött még 23-án. Úgyhogy ma vagyok a 12. napon.

Anita, nagyon szorítok, már biztosan túlvagy rajta. Írok!

Angel, Kamilla, nem jó hírek. :(
pihi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?