Új privát üzeneted érkezett!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167486927.8.jpg[/img] [/img]
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167486972.49.jpg[/img] [/img]
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167487017.7.jpg[/img] [/img]
dimet
 
 

 
 

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167487062.74.jpg[/img] [/img]
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167487131.21.jpg[/img] [/img]
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167487177.6.jpg[/img] [/img]
dimet
 
 


bocsika, hogy így egyesével pakolgattam fel, de szarakodott a babanet.....
a konyha még nincs teljesen kész, de már majdnem. sajnos sokmindent kiselejteztem,mikor elköltöztünk szegedről, így most alig van vmi a konyhánkban :lol:
az utsó képen meg egy jácint nyílik annyira jó az illata!!!!! :)
dimet
 
 


Sziasztok!

Hmmmmmmmmmm:-) nyaminyam, sok pcos csaj milyen kajákat tesz ode fel... :D
Szerintem az édességről való leszokást nem karácsony és újév között kell kezdeni, hanem az új évben, miután az összes elfogyott, és nincs másik. Mondjuk nálam ez ilyen mindent vagy semmi alapon meg, és kibírom, hogy nem eszem, de akkor absolut nuku, vagy ha igen, akkor meg rendesen.


Dimet, klassz a konyhád.

Ginácska, vigyázz magadra, pihenj sokat, az tuti nem árt. A takarítás ráér.... vagy csak tűzoltás szinten.

Vöcsök, nekem bejött, amikor nagyon nyomta az oldalamat a gyerek, hogy világítottam neki zseblámpával, meg próbáltam egy kicsit jóga hídban feküdni (párnával alátámasztva is lehet.)Aztán odébment, és kibékültünk. :D
A jógás gyakorlatok nekem egyébként is bejöttek, mindenre bármi bajom volt eddig. ha esetleg leírod priviben, pontosan mi hol fáj, megpróbálok neked gyakorlatot keresni rá.
Én lassan ott tartok. akkor lesz valami bajom, ha 2 napig nem tornázom. Utána rgtön fáj mindenem, nem alszom, stb...

Rambóka, miért ne szüljek még, Már nem lenne koraszülött. :-) Én nagyon alacsony vagyok (162 cm), aztán lehet, hogy ki se fér rajtam, ha túl nagyra nő.
Mindenesetre iszogatom a málnalevél teát, mondjuk egy 37-38 hetes szülésnek nagyon örülnék.
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Rambóka Nagyon klasszak lettek a mézeseid! Tök jó ötlet az olvasztott csoki, eszembe nem jutott volna!
Gergő nagyon édes! :D

Rejo Nagyon szép a fátok! Nagyon ügyi vagy, azok a hímzett díszek... :) Igazuk van a lányoknak a PCO-s gyerekekkel kapcsolatban! :D
A függönybolt címét én is elkérhetem?
Dorka a fogigátló abbahagyása után kb. fél évvel jött össze, én akkor 30 éves voltam.

Mamint :D

niki Mindent bele! :wink:

Gina hogy vagy? Én a helyedben inkább pihennék ma is és holnap is! És +++++++++++++++++ :)

Dimet Szép a konyhád! És tök jó megoldás hogy a sütő nem a főzőlap alatt van! Mi is így szerettük volna de sajna nem volt hozzá hely... :cry:
A jácint illatát én is imádom! :) De sajna apa allergiás rá így itthon elfelejthetem... :cry:
anyoooka
 
 


Hi!

Vannak ám itt ügyeskezűek!!

Ginuska!

Csatlakozom a többiekhez! Pihi ezerrel!

Niki!

Ez szuper! Mindent bele!! Nyh 9 mm- es ? Az nem semmi!
Én csak max. 7,5mm -re tudtam felhízlalni a 10. napra abban a ciklusban amikor méhpempőt elkezdtem szedni. :D

Rambóka!

Olyan kis cuki a Gergő. Ott az első képen ismételten látszik rajta, h neki valami nagy dolgot kell véghez vinni a nap folyamán. :lol:

Kép
lara26
 
 


Dimet!

Nagyon szép, igényes, modern lett a konyhád! A feng shui meg kifejezetten ajánlja a zöld falfestést a konyhába. Nagyon tetszik. Gratulálok hozzá!

Rejo!

Szép a karácsonyfátok!

Egy kis karácsonyfarészletet én is rakok fel (a kisfiunknak szóló kiszoknikkal :lol: ):

Kép

Kép
babancs
 
 


Babancs!

A ti karácsonyfátok is nagyon szép! :D

Kép
lara26
 
 


Dimet!

Gyönyörű konyhád van.Nagyon jól eltaláltátok a színeket!

Rejo!

Köszi, de mivel nem vagyok BP-i, így valszeg nem megyek el abba a boltba.De olyan jó nektek, hogy felétek vannak ilyen szupi boltok, irigykedem...

Gina!
Pesszimizmust elfelejteni, babóca azért küldi a jeleket, hogy vedd már észre végre, hogy ott van!!!! :D
És a neved alatt a zebrára tessék felhelyezni a leesett csíkokat! :D

Niki!

Húzzatok bele, 4. még lehetsz!!

Babancs!
Jó lenne már, ha ezek a zoknik a picur lábán lennének, igaz?
ezoterike
 
 


Dimet!

Írtam privit!!
ezoterike
 
 


Girland!

Nyugi!!!!!
A progit elég elkezdened a + teszt birtokában. Ha nem akar megmaradni, akkor progipótlás mellett sem marad meg!
Az adott ciklus progiszintjét az a tüsző csinálja, amiből PÉ-nél a pete kiszabadult. Nem függ a korábbi ciklusok progiszintjétől!!!!Nem tudhatod előre, h. kevés lesz-e a progi, csak mert máskor barnáztál. Ha akkor barnázol, akkor mindenképpen célszerű! (De egyébként nem kötelező!!!!)
Ha viszont elkezded szedni, akkor a 12. hétig KELL szedni, mert, ha hirtelen abbahagyod, megszakadhat a terhesség!!!!
És még vmi (nagyon fogsz utálni :wink: ): Ne görcsölj rá ennyire, mert az viszont tényleg akadályozhatja a teherbeesést! (Saját tapasztalat! :cry: ) Örülj a PÉ-dnek és próbáld meg úgy felfogni, h. jó úton haladsz, előbb-utóbb eredménye lesz!!!!

Vöcsök!

Mélyen együttérzek! :cry:
Kitartás! Próbálj meg nap közben is aludni egy kicsit, ha sikerül. Nekem a kanapé vált be legjobban, mert hátrafelé lejt és kicsit megemelte a pocimat.
A hátadat masszíroztasd meg a pároddal, oldalfekvésben, de az is segít egy kicsit, ha egy nagy törölközőt forró vízbe mártasz, kicsavarod, hátszélességűre összehajtod, és a hátadra teszed, majd ráterítesz egy vastag plédet. Segít ellazítani az izmokat.
Vagy egy nagy kád meleg (nem forró!!!) víz. De csak felügyelet mellett, mert én pl. nem tudtam volna egyedül kiszállni a kádból!!!! :twisted:
Felkelés: (császár miatt később is jól jött!) oldaladra gurulsz az ágyban, két lábadat az ágy szélén hirtelen leejted, közben könyökkel felnyomod magad függőlegesbe, onnan már aránylag könnyű felállni!

Rejo!

Nekem is nagyon fájt a hátam a szoptatástól, úgyhogy ha csak tehetem, fekve szoptatok. Így szoktunk együtt visszaaludni a Csirkefogóval reggelente! :lol:
Ezek szerint keresztszemesezni is meg kéne tanulnom! Nagyon szépek lettek! :D

Mniki!

Mindent bele!!! :wink:

Dimet!

Szép lett a konyhátok! Én is ilyet néztem ki anno, csak cseresznyeszínben, mert az kevésbé kényes! Sajnos már nem futotta a keretből. De majd a következő lakásunkban!!!!! :lol:
De jó illata lehet a jácintodnak!!! Imádom!!! Olyan tavasz hangulatot áraszt!!!! Te hajtattad v. vetted????

Csillagfény!

Azért az még koraszülött! Ha bennem elfért, benned is el fog (153 cm!)!!!!! :wink: :lol:
Én is nagyon nyűgös voltam a vége felé, de gondolj arra, h. minden benntöltött hét fontos a babának!!!!!

Babancs!

Jók a fenyődíszeid! :lol: :lol: Nekem különösen a kék tetszik!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szió lányok!

Dimet! Ez a konyha gyönyörű. Azok a színek!! szuperr. na meg az étel is :wink: A túrótorta..nyammi ( igaz, most nem kellene, ma szörnyű étvágyam van ... csak azért eszem hogy ne émelyegjen a gyomrom )

Babancs! szép ez a dísz. nagyon ötletesek vagytok!

Lányok!
Köszike a tanácsokat! duphastont szedem, vigyázok a magunkra :) A menzim nem jött meg, barnázás nagyon kis mértékű. És khm..kivasaltam, port törölgettem ( ahol látszik :D ) és apuci porszívozott, feltörölt. Nagymamit látogattuk meg délután, épp tököt sütött..fú az a szag! Majd elhánytam magam :( Este Zoli haveromnál is voltam ( ő az én 1,5 éves barátom ) Játszottuk, fantasztikus volt. Most már csak Tv, film vár rám. Holnap...nem mondom le a bált...amig jól érzem magam, maradok. ( gyalok 10 perc itthonról ), de kevesebbet iszom és táncolok, mint szoktam :)

Teszek fel karácsonyfa képeket. Jövőre már nem műfánk lesz :) Kisbabucink kedvéért jövőre élőt veszünk :wink: :wink: Kép Kép angyalka Kép kisharang

Szép estét mindenkinek!

Puszi

Gina
Vendég
 


Drága Lányok !

Csak beköszönni jöttem és mindenkinek nagyon-nagyon boldog Új Évet szeretnék kívánni !

Hiszem, hogy a 2007-es év a babára várok éve lesz !!!!

Mindenki érezze jól magát, egyen, igyon, táncoljon vagy aludjon, a fő, hogy vidáman kezdjük a következő babásodós évet :wink:

Puszi
Niki (11 cn)

ui.: az LH tesztem szinte pozitív, talán még egy pici választ el az igazitól :lol:
mniki
 
 


Sziasztok lányok!

Jöttem elsírni a bánatom :( Ma megjött. Persze a teszt még + , de vérzek. Ez az én formám :cry: miért lenne épp nekem szerencsém???

Mindenkinek nagyon boldog uj évet kívánok!

Sziasztok!

Gina
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Jöttem elsírni a bánatom :( Ma megjött. Persze a teszt még + , de vérzek. Ez az én formám :cry: miért lenne épp nekem szerencsém???

Mindenkinek nagyon boldog uj évet kívánok!

Sziasztok!

Gina
Vendég
 


Kép

Sziasztok!

Már nem vagyok béna, mert fel lettem világosítva - férjecském által, így küldöm nektek a kari fánkat :) :D
ezoterike
 
 


Ginuska :cry: :cry: :cry:
Ez tutira rendes vérzés ??? Azért elmész a vérvételre kedden ?
Nem akarom elhinni... :(
mniki
 
 


Sziasztok!

Ginuska, ezt en sem birom elhinni...Pontosabban en csak a vervetelben hiszek...Egyik ismerosomnek pl. a terhesseg elso harom honapjaban rendesen megjott, es mar tobb ilyenrol halottam...Szerintem mindenkeppen menj el vertelre...meg nincs veszve a dolog...

Jaj, ezek a horgolt es himzett diszek...gyonyoruek :lol: . Kislanykoromban a nagyimtol tanultam horgolni, meg kotni, himezni...regebben foleg a kotest, horgolas nagyon szerettem, de mar regen csinaltam...sajna alapvetoen nincs turelmem hozza. Rejoka, nekem a maman es nagynenem keszitett horgolt fuggonyoket...Hat, orult nagy munka, de a vegeredmeny csodalatos...Bar a himzeshez is van turelmed, akkor erdemes belefognod...A karacsonyfak is nagyon szepek :lol:

Dimet, nagyon jo szinben a butor a fallal :lol: ...Jo valasztas volt!..A butorotok ikeas? Azert kerdem, mert kisertetiesen hasonlit egyik baratunk konyhajahoz...

Ramoka, szepek lettek a mezeseid.....Allagra hogy sikerultek, puhak lettek?

Niki, itt fro-ban a normal ebedido az idodaban 2 egesz ora....Amikor elkezdtem itt dolgozni, el sem tudtam kepzelni, mit fogok en ebedidoben csinalni ket oraig. Elotte Mo-on mar dolgoztam ket evet, es hozza voltam szokva, hogy husz perc alatt bekapom a kis levesemet+ fozelekemet. Most pedig nem tudom, hogy tudnek kevesebb ido alatt enni, mint ket ora :lol: ...Na jo, ebbe benne van a kollegakkal a kavezoba menes, es jo ido eseten a teraszozas esetleg a diszkert fuven valo kis elfekves. Ezekutan talan ertheto, ha a szentesten az etkezes 5-6 oraig tart...Meg annyi minden van, mindenki csak csipeget, es igy ido kell, mig az ember jollakik :lol:

Mindenkinek jo szilveszterezeset! (Rejokaeknak kulonosen szepen megsult malacot!)

Alice
alice27
 
 


Hi!

Ginuska!

Én hallottam már olyanról is, h a hormonok okozhatnak ilyen "vérzés jelenségeket". Sok olyan asszonnyal beszéltem, akik ez mellett anyukák lettek! Pl. sógornőm is vérezgetett.
Sokat pihenj!! Pozitív gondolatokat vedd elő! Drukkolok ezerrel!!!

A mi karifánk:
Kép

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog 2007-es évet kívánok, az asztrológusok szerint ez egy nagyon jó szám, úgyhogy kívánom, hogy valamennyiőtöknek teljesüljön a szíve vágya!!! :lol:

Ginuska, még ne add fel, az egyik barátnőmnek teljes mennyiségben megjött, nem is tudta, hogy terhes, és a vérzés elmúltával kialakuló mellfeszülés, hányinger miatt csinált csak tesztet. Akkor már 6 hetes terhes volt.... Most 1 hónapos a kisfia...
Szedd a progeszteront és feküdj le szerintem, és amint lehet, irány az orvos....

Lányok, nagyon örültem, hogy 2006-ban olvasgathattalak Benneteket (és nagyon néha írtam is Nektek), sokat jelent, hogy így ismeretlenül is lelket öntötök egymásba, belém...Köszönöm!!!

(Kandika, elküldöm a frissített adataimat, szeretném, ha betennéd, köszönöm)

BÚÉK, Kikka
kikka
 
 


Sziasztok!

Most értem csak rá visszaolvasni , és:

Gina!

Tényleg, még ne add fel!
Görcsölsz is a vérzés mellett????
Mert ha nem, akkor pihenj, feküdj sokat, nem biztos, hogy elment a babó.Itt már írtam valakinek, nálunk a családban volt, akinek még hónapokig megjött,pedig terhes volt.Ha elmúlik, nézz egy tesztet, mert nekem furcsa, hogy vérzel, a teszt meg pozitív.
ezoterike
 
 


Kedves Rambóka, Rejó, Csillagfény és Többiek!

Köszönöm a tanácsokat - már jobban vagyok! :)
Kiderült időközben ugyanis, hogy az egész hátterében egy jó kis megfázás áll (fáj a torkom, a csontjaim, a hátam, bedugult az orrom, csak épp lázam nincs, csorognak a könnyeim). A tegnapi éjszaka már egy fokkal jobb volt... Úgy tűnik, a folyamatosan felszívódó C-vitamin meg a mézes tea segít valamit, meg hogy naponta többször "áztatom" magam a tus alatt. (Egyébként a vizet az ágy mellé készítem és a zsepit is, de vécére muszály kicammognom...).

Közben azon tűnődöm, hogy mi van akkor, ha én beteg vagyok, a babóca is érez belőle valamit? Vagy ő makkegészséges közben? És ha lázas lennék, akkor a magzatvíz is melegebb? És egyáltalán normál esetben hány fokos melegben van?

Mellesleg elértem a múltkori szülési súlyomat ( 67 kg), és az is biztos, hogy ebből 5-6 kg-ot magamra szedtem, én a hátamon, derekamon tudom "kitapintani", a férjem szerint meg a fenekemen látszik a legjobban. Remélem, az ikertesós sztorit sikerül megúsznom... :)

Éjszaka álmomban megszültem: egy fekete hajú kisfiunk született éjfél előtt 10 perccel, és nagyon ügyesen szopizott. A névadásra felébredtem... :) A fekete haj azért érdekes, mert "kedvenc" apósom volt fekete, mielőtt megőszült, és a férjem "kedvenc" anyósa a fekete. Mi ketten - meg a fiunk is - világosbarnák vagyunk :) :) :)

Mindenkinek boldog új évet kívánok!!!
(Ginuska, még ne add fel...)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Kép
Boldog Újévet ,és Rengeteg Babát Kívánok 2007-re!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Mindenkinek boldog, babázós új évet kívánok!

Gina, nem szabad feladni! A progit ne hagyd abba, amíg a vérvétel nem mutatja ki, hogy nincs baba! Drukkolok nagyon!
mamint
 
 


Gina, pihenj és szedd a duphastont!!!
anyukám velem végig vérzett!!! úgyhogy még ne add fel!!!

nem ikeas, csinaltatuk. na, lépek,mert éhenhalok
dimet
 
 


Sziasztok,

Gina, tényleg még ne add fel a dolgot, annyi mindent jelenthet ez a vérzés....pihenj inkább !!!

Dimetke, gyönyörű a konyhád, kár hogy most meg nem bírsz főzni.... :lol: :wink: Majd nemsokára elmúlik ez az émlygős időszak, és akkor majd tudsz mindenféle finomakat készíteni !
Mikor látlak ?

Mindenkinek nagyon szép a fája, majd megpróbálok én is feltenni képet a miénkről.

Mniki: te jó ég, akkor mindjárt itt lehet a jó óra !! Tessék gyorsan ráugrani apára !!!! :lol: :lol: 8)

Alice: ismerős ez a tempó, mármint az ebédidő eltöltése, mikor Olaszországban éltem, ott is lazán elhúzzák az ebédelést 1-től 1/2 4-ig.... én is szépen rászoktam az ebéd utáni szundikálásra, jó is az... ! Aztán mikor haza költöztem, nehéz volt visszaállni... :roll:

Ha idén nem jönnék már,akkor el szeretném mondani, hogy nagyon nagy öröm az, hogy rátok találtam, és nagyon köszönöm, hogy vagytok nekem. Sokszor ti tartottátok bennem a lelket, egyáltalán az, hogy most gyógyszert szedek az igazából nektek, a fórumnak köszönhető. Talán a 2007-es év nekem is végre tartogat meglepetést, pocakot, kisbabát.... annyira vágyom rá !!!

Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet, jó egészséget, örömet a családjában, kismamiknak könnyű szülést, anyuciknak sok boldogságot a kisbabájukban, várakozóknak pedig POCAKOT !!! Benne persze kisbabával !!! :wink:
zsizsik
 
 


Szió!

Nagyon boldog új évet mindenkinek :)

Kép

rólam: nem görcsölök, enyhén vérzem, eddig pihentem. A szilveszteri bált nem hagyom ki..de a táncot és a piát igen :( És 2-án a vérvételen minden kiderül :)
Vendég
 


Ginuska!

Ha nincs görcs,akkor szerintem nincs baj, de azért óvatosan a bulizással.

Lányok!!!!!

Mindenkinek kívánok minden szépet és jót, 2007-re pedig rengeteg pocaklakót!!!!!

Boldog Új Évet!!!!
ezoterike
 
 


Mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET Kívánok!!!!!!!!!

És minden babonát tartsatok be, nekünk tavaly bejött :lol:

Nekem jó estém lesz: végre megtaláltam a B6omat!!!!! vivaaaaaa.....

ki hol bulizik, szilveszterezik, szunyókál???
dimet
 
 


BÚÉK LÁNYOK!!!
PUSZI
Vendég
 


Boldog Új - Babásodós vagy babázós- Évet Mindenkinek!!!!!! :P
Vendég
 


Kép

Mindenkinek nagyon BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK:
Minden vágyatok váljon valóra!
Kép

Kikka!Adataidat megkaptam,javitottam is!

Ginuska! Ne add fel....3x1 db duphastont szedjél és Magne B6 vitamint legalább 3x1-et!!!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Utolsó előtt-előtti napján ennek az évnek,
Szerencse malackák megint útra kélnek.
Azt kívánom NÉKED, hogyha arra járnak,
Térjenek be Hozzád, s maradjanak Nálad!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Ginuska!

Amíg vérvétel nem cáfolja a terhességedet, abba ne hagyd a progit!!!!! :!:
Remélem nem lesz semmi baj!!!!! Próbálj meg ne ezen rágódni, lazíts egy kicsit! (De azért ne rúgj be nagyon!!! :wink: )

Mniki!

Akkor megvan a program ma estére! :lol:

Alice!

Mi ötödéven hörögtünk, h. a két óra közti szünet nem elég arra, h. megkajáljunk. Nem tudtuk milyen jó dolgunk van! :twisted:
Aztán amikor rezidensek lettünk rá kellett döbbennünk, h. ha nem csinálunk magunknak vmilyen módon ebédszünetet (pl. kamu beteg beírásával :oops: ), akkor a rendelés végéig nem nagyon fogunk tudni enni! Így is csak 10-15 percünk volt a konyhásnénik által gondosan tűzforróra melegített ebéd belapátolására! Ez a legbiztosabb recept a gyomorfekélyhez! :twisted: :twisted:

Mézesek puhák lettek és még most is ehetőek, pedig nem lettek dobozban tartva!
A más recept alapján elkészültekkel viszont embert lehetett volna ölni :lol: (minden évben két félét csinálok, h. legalább az egyik ehető legyen, de tavaly mindkettő a kukában landolt! :evil: ), úgyhogy idén kipróbáltam az almaszeletek mellécsomagolását. Sajnos az alma nem csak, h. megpenészedett, de annak ellenére, h. sütőpapírral rétegeztem, még két sorral alatta is eláztatta a mézeseket. :cry: :cry: Viszont így tényleg megpuhultak!!!! :twisted:

Vöcsök!

Kitartás! Gyógyulgass!
Arra figyelj, h. Aspirint és egyéb non-szteroid gyulladáscsökkentőket tilos a 3. trimeszterben (különösen a végén!!!) szedni, mert nehezen uralható vérzést okozhat a szülés során!!!!! Úgyhogy mielőtt bármit beszedsz, kérdezd meg a dokidat!!!! :!:
Mikorra vagy kiírva?

Mir!

Te hogy vagy?????? Remélem még egyben!!!


Mindenkinek BUÉK! Babásodásban gazdag új esztendőt!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog, babás Képúj évet kívánok!


Kép



Ginuska! Ne add fel! Drukkolok nagyon! ++++++++++++++
anyoooka
 
 


Ginuska
Most olvasom csak,hogy pozitívat teszteltél! :oops: Ne izgulj,inkább pihizz!Előfordul néha ilyen vérezgetés,anélkül a babának bármi baja is lenne!
Drukkolok,hogy minden jól alakuljon++++++++++++++++++++++++++++

Én egyedül ücsörgök(vagyis az alvó Adával),mert apa ügyel.Csakúgy,mint karácsony este. :oops: Igazából együtt voltunk beírva dolgozni,úgy terveztük,így szuper lesz.Ada meg mamázik 1 hetet,aztán hazahozzuk,és ünnepelünk.Hát ember tervez.....No,de nem akarom a topikot már ezzel trehlni,úgyhogy BUÉK 2007!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hello csajok!

Karácsonyfánk nem volt az idén, sütiket sem sütöttem, így aztán "csak" gyerkőcös képet tudok küldeni nektek. :D

Boldog Új Évet mindenkinek!
Kép

Szóval így nézett ki a mi kislányunk 2 héttel ezelőtt, 2 kilósan és morcosan :wink:
espero
 
 


A netes fogorvosomat, Rambókát zaklatom megint egy kérdéssel :D
Pénteken pótolták a kiesett tömésemet. A dokinéni megdícsért, hogy milyen szép az ínyem kismama létemre, de kár volt elkiabálnia, mert a betömött fognál másnapra elől is és hátul is begyulladt az ínyem, kínszenvedés az evés és a fogmosás is. Terhesség alatt lehet Corsodylt vagy valami ilyesmit használni rá? Vagy mi a tuti tipp, sós víz, olívaolaj???

Köszike
espero
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet!

Espero!
Ez a kiscsaj nagyon édi!!

Lányok!

Egy kis segítséget kérnék!

Tegnap este úgy megfájdult a bal csípőm, hogy alig bírok mozogni.
Amúgy is elég derékfájós vagyok(lumbágó), és mikor még nem voltam babás Voltaren Emulgél-t használtam rá, és minden este mágneses derékaljon aludtam.De most a derékaljam nem merem használni, meg a gélt sem tudom lehet-e.
Szerintetek most mivel lehetne bekenni így terhesség alatt, mert már megőrülök a fájdalomtól????
ezoterike
 
 


Dimet, nagyon szép a konyhátok! A mi konyhánkon is már csak az utolsó simítások vannak hátra, már nagyon várom, hogy birtokba vehessem. :)

Ginuska, szurkolok, hogy megmaradjon a babád! Még ne add fel a reményt! :!:

Vöcsök, kezdem átérezni a problémáidat. Nálunk faltól falig van az ágy (nem az ágy nagy, hanem a szoba kicsi :D ), ezért nem lehet oldalt kikelni belőle, hanem le kell tolatnom. Ezt éjszaka többször is végrehajtom, kisebb-nagyobb sikerrel.
Gyógyulj meg hamar!
espero
 
 


Boldog Új Évet Kedves Lányok!

Kívánok nektek szeretetet,békességet, sok-sok örömöt,jó egészséget,két csíkos teszteket, csodaszép egészséges gyermekeket,növekedést a pocakon kívülieknek,anyagi jólétet és megelégedést a 2007 évre! Minden kívánságotok teljesüljön!

Okr jó volt látni,hogy írtál! A vonalzódon látom a reménységed,örülök!
Gyere és nyugodtan írj bármiről a topik mindenevő. :)

Gina drukkolok én is hogy minden rendben legyen,ez a kis csodababó nem hagyhat itt minket!
Van még vér?

Csakegy jó, hogy benéztél! Hogy vagytok mesélj kicsit.

Esperó nagyon ari a kép!!

Mniki szuper eredményeket produkáltál az uh-n,hajrá és várjuk a zebrát!

Norka Aranykavics(mit mutat a hőmérő??? ?????) ugye lassan hazaérkeztek?! Hiányoztok!

Dimet szép a konyhátok!!! (most kedvem van képet rakni megmutatom az enyémet :oops: )

Kép Kép Kép

A fánkról képet nem tudok tenni mert nincs,a műfenyőt most nem raktuk össze, igazit meg nem vettünk,ha gyerek lesz nem hagyjuk ki a fát sem.Viszont mindenkié nagyon szép!!
A horgolt díszek gyönyörűek!!
Tortát sütöttem arról rakhatok képet.. :D
Kép Kép

Ciklusilag semmi érdekes 23.cn a hőm ugrál pé még nem volt. A héten megyek dokihoz rákszűrésre és megbeszéljük a továbbiakat.

Millió puszi!

Kicsit színes és hosszú lettem :oops: :oops: és off is
Vendég
 


Kincs!

A Te konyhád is egyszerűen gyönyörű!
Én a miénkről inkább nem rakok fel képeket, mert az lenne a topic szégyene :oops:
De nagyon szeretek ilyeneket nézegetni, legalább ötleteket merítek, ha lesz egyszer pénzünk felujítani a házunkat :) , addig is nézegetem a tiéteket....

A tortákhoz meg már nem is tudok hozzászólni, mert csak csorgatom a nyálam :)
ezoterike
 
 


Sziasztok!

[size=18]Boldog új évet mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Ginácska, sajnálom. De szerintem se add fel.
Egy ismerősömhöz ilyenkor mentőt hívtak, irány a kórház, aztán valami gyógyszert kapott, és megmaradt a lánya.
Lehet, hogy nem lenne hülyeség orvost hívni, és feküdni!!!!

Más: egy másik ismerősöm az első 3 hónapban vérzett, nem is tudta, hogy terhes, sielt, meg minden egyebet csinált. megmaradt a baba.

Asszem a nők több mint a fele vérezget 1-2x a terhesség megmaradt!) alatt.

Ezo, egy gyógyszerész ismerős mondta, hogy igazából 8-9 gyógyszer van, ami komondottan magzatkárosodást okoz. Szerintem az se jó a gyereknek, ha az anyja haldoklik. Mondjuk a 12. hét után szerintem kíméletesen kezelheted magad nyugodtan. nem tudsz egy picit tornázni, nyújtani? Nekem az mindig bejött, ilyen mozgásszervi dolgokra.
csillagfény
 
 


Köszi Csillagfény, hát gyógyszert azt nem fogok bevenni, ez a gél külsőleg használatos, ezért nem tudom, hogy lehet-e használni(hatóanyag Diclofenac)

Most elhatároztam, hogy veszek valami kismamajóga videókazit, mert régebben kaziról már jógáztam, és akkor nem is voltak ilyen bajaim.CSak nem tudom kismamáknak való van-e.
Mert ez a mozgásszegény életmódom itthon sem tesz már jót úgy érzem...
ezoterike
 
 


Sziasztok !!!

Dimet, látszik, hogy még új a konyhátok, nagyon nagyon nagy a rend :lol:

Ginuska, jó hír, hogy nem görcsölsz és a vérzés is mérséklődött. Drukkolok holnapra !!

7kincs, nagyon-nagyon guszta a torta, nyami nyami :)

Espero, gyönyörű a kislányotok !!!

Most csak ennyire futotta, puszi !
mniki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?