Új privát üzeneted érkezett!

jaa,
a konyhában és a nappaliban, ahol kő van, ott padlófűtés is. Én nagyon szeretem, épp ezért, mert az én lábaim is nagyon szoktak fázni, meg a gyerekek miatt, mert nem kell rájuk papucs. És ez a tegnap esti fürdés utáni kép.az pizsama rajta
jumam
 
 


Hogy ez a cool, mindent kitalál ...
Nekem már fel sem tűnik, visszanéztem a képeket, de nem jöttem rá :oops:
Még sosem ettem japán ételeket :? . az a helyzet, hogy kínait is csak talán egyszer. Nagyon ciki??
jumam
 
 


A lányok a klónjaim :lol: . Julcsi is, csak ő a 7 hónapos jumamé.
jumam
 
 

 
 

Jumam, csak kifigyeltem, hogy közülünk ki a gyakorlatias, ki a művészibb, stb, és a kérdések is valszeg ilyenek lesznek..

Nem ciki, amúgy is a magyarkínai konyha más mint az amerikaikínai konyha, és egyik sem hasonlít nyomokban sem a kínaikínai konyhára.
Ebben a japán étkezésben az volt az érdekes, hogy bár borzasztó sokat ettünk, nem volt elnehezülés érzésünk, pedig máskor másfajta (szokásosabb) ételektől már fele mennyiségnél is meg akarunk halni. Attól még laktató volt a sok sushi meg maki meg ilyesmi, csak nem betegedtünk bele, nekünk szimpatikus..

Kép Kép
coolasa
 
 


Hú én is elviselnék egy kis padlófűtést ...

Én sem voltam még japán étteremben, egyszer készültünk, de 1 lépcsőn kellett lemenni a bejárathoz és a lépcsőn ahogy mentünk, úgy megcsapott a nyers halszag, hogy azzal a lendülettel vissza is fordultunk. :D
Halat amúgy sokat eszünk, de nem nagyon halszagúakat és semmi tengeri herkentyű.
Kíníit viszont imádjuk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Még visszanéztem. :wink:

Ilba! :lol: :lol:

Jumam!
Köszike,küldöm a képeket húúú de izgi. :lol: :wink:
Szupik a képek.Jó Nektek,hogy még vannak dédik. :roll: :)

Cool!
Maga asszonyság ám tud élni :!: :lol: Bár én is elég ínyenc vagyok.Hiába mi mérlegek.............. :wink:

Most már tényleg jó éjt,pussz. :?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


nemhalszagú hal :lol: hihi

Bizonyíték a klónozásomra:
lányok megint:
Kép
Zsozsó: Kép én: Kép
jumam Kép Julcsi Kép Zsozsó
jumam
 
 


ez is én
Kép
Zs kb 2 évesKép
jumam 1.5 éves
Kép
És egyik kedvenc sorozatom Zsóról másfél és kétéves kora közöttről
Kép[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167347319.88.jpg[/img%20[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167347499.77.jpg[/img] Kép Kép Kép

a hullámok a képeken azért vannak mert albumból szkenneltem, öntapadós fóliával van odafogva és az idő vasfoga meggyűrte a fóliát :cry: . ha meg kiveszem, soha többé vissza nem tudom tenni.

bocs ha kicsit sok voltam, de rájöttem a technikára.

Natasát is figyelmeztesse vki légyszi, hogy küldjön képet jumaminak!
jumam
 
 


látom, Ilba és cool is elmentek aludni.
Pedig most kezdenék belejönni... :shock:
lehet, hogy megsejtették :? :wink:

jó éjt!
jumam
 
 


Ilba, ezt az éttermet még te is elviselnéd, ugyanis itt a hi-tech technikai vívmányoknak köszönhetően semmilyen ételnek a szaga nem terjengett. Üvegbúrás futószalag mögött mennek az ételek, onnan lehet levenni azt, amihez kedved szottyant, tehát olyan, mintha svédasztalos tálalás volna, csak épp állandó a körforgás, és mindig frissek az ételek, mivel a szakácsok aszerint teszik fel a szalagra az ételeket, hogy ami kelendőbbenk bizonyult, azt azonnal pótolják. Nekem továbbá az nyerte meg a tetszésemet, hogy maga a tálalás is nagyon guszta: apró pici tálkákon keringenek a falatnyi ínyencségek, így kevés a pocsékolás, mivel az ember már 1 harapás után is rájön, hogy abból a valamiből, ami a tányérján békésen szendereg, kíván-e repetázni.

Dia, igen, a mérlegek hajlamosak elviselni maguk körül a luxust :wink:

Jumam, tudod mikor hisszük el, hogy ez a képeslapkislány a te lányod és egyben alteregód! Az ilyen fotókon fodrászok és sminkesek garmada szokott normális esetben dolgozni!

Kép Kép
coolasa
 
 


cool, már megint lebuktam... :wink:

mivel nincs senki itt akivel pillanatnyilag szóba elegyedhetnék, folytassuk múltam feltárását

majdnem egyévesen
Kép
majdnem kétévesen
Kép
majdnem három
Kép
négy körül (ez nem az én hajam :) )
Kép
folyt köv
jumam
 
 


én, Senki, igenis itt lebzselek, fotókra éhesen. Várom a folytkövöt.

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok, most csak pár sor erejéig.

Jumam, nagyon-nagyon jók a nosztalgia-fotók!!!!
Még jó pár hónapja Mamacka rakott fel olyan jó régi-fotósorozatot, hogy padlót fogtam!!!
Meg én amúgy is imádom a nosztalgiát, úgyhogy... mééééééég!!!! :wink:

Bubek,
a játékbolt Budán van, a 103-as busszal lehet oda eljutni (és persze autóval), a Hengermalom útról nyílik a Nándorfehérvári utca, s azon kell kb. 100 métert gyalogolni. De van egy nagy lufi feleresztve az égbe, arról megtalálható a bolt.

Meg még sokmindent akartam, de most szaladok Livizni.

Ja, Jumam, a leKnódelezésért semmi gond :lol: , már csak azért sem, mert tényleg a Knódel a becs. nevünk :lol: - A "kondel" az meg a nem igazi (mondhatni bece-) nevünk. :wink:

Zoli
liviapu
 
 


/..én meg már megint nem beszélni magyart :oops: /
liviapu
 
 


Zoli, tényleg, jót mosolyogtam múltkor Jumam szabadkozásán, csak elfelejtettem rajta élcelődni (remélem nem orrol meg gondatlanságom miatt rám egyik érintett sem... :wink: )

Kép Kép
coolasa
 
 


brrr. cool, pedig a te Kondelezésed miatt kezdtem szabadkozni :twisted: :evil: :twisted:
akkor jól emlékeztem.
pedig utánanézhettem volna az iwiwen pl.

Hát jó, akkor gyártom tovább a nosztalgiafotókat.
Azaért is merészelem, mert annak idején mikor ez volt a téma, én kimaradtam, már nem tom, azért-e mert még nem voltam jelen, vagy mert nem tudtam megoldani. Most pótolom :oops:

még egy kis türelem...

ÉS KI FOG EBÉDET CSINÁLNI????????????
jumam
 
 


Jumam, én lenni ártatlan, én azért kondelezni, mert gabus egyszer emlegetni, ők lenni kondel baráti körben, ha épp nem nyelvtörőt akarnak a kedves ismerősökkel játszatni.
De muszáj, hogy megbocsáss nekem, mert én mentettelek meg attól tegnap, hogy itt a babanetes anyukák rádküldjék a GYIVI-t, amiért gondatlanul mezítláb tárolod gyermekeidet a kövezeten, emlékszel? :wink:

Apropó, iwiw. Ugye senkinek sem működik a kereső funkció azóta, hogy feljavították? vagy csak nálam van filmszakadás?

Nem tudjátok véletlenül, hogy ha az autó kötelező biztosítást átutalással fizetjük, akkor mi helyettesítheti azt a csekkszelvényt, amit Nokipapa a bölcs rendőr orra alá lobogtathat bizonyítékul, hogy igenis jogszerűen grasszál Budapest útjain?

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool a biztosító postán küld egy értesítést az átutalásról és azt kell lobogtatni a rendőrnek.

Petrát leadtam a nagyszülőknek, most várom apát haza a munkából, hogy moziba mehessünk. Ebben az évben még nem is voltunk moziban, szóval ezt gyorsan pótolni kell.

Tegnap bent jártunk apanál a Lépcsőstúdióban, Petra már tök ügyin mászik fel a lépcsőkön.
Kép
A csúcson, ezeket mind megmászta
Kép Kép
Minek játszóház, elég ha bemegyünk apát meglátogatni :lol:

Kapaszkodunk ám apa székébe Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantottam!

Jumam:

Micsoda fotóarzenál!A gyerekeid nagyon szépek és tényleg hasonlitanak rád!Ki hinné? :D
A képeket még én sem küldtem,de jó,hogy figyelmeztetted a többieket igy nekem is eszembe jutott ez a feledat. :wink:

Gabi,Zoli:

Oké!Vettem a hütőről az infókat!Akkor én értettem félre valamit,mert mikor Gabi még mesélte,hogy miket fog kapni Livi karira.úgy értettem,hogy a hütő már megvan.

Cool:

A szilveszterünk hasonlóan alakul Gabiékhoz.Vagyis otthon levés,tv nézés ha van mit,és leisszuk magunkat a sárga földig :D
És Ti mit fogtok csinálni?Esetleg valami jó ötleted van?

Mamacka:

Nagyon jók ezek a régebbi fotók a picurokról!Egyet le is töltöttem,mert Szilviről nem is volt olyan amilyet felraktál!
Ilyet csinálhatsz máskor is!

Eszti:

Nektek is szép a fátok!Bence nagyon édesen alszik az utazóágyában.

Nálunk semmi újság.A lányok már egész jól vannak,biztos a jókivánságoknak köszönhetően :wink:
Fanni kapott az apukájától egy webkamerát azt üzemeljük be éppen.Nem is tudtam,hogy fotózni és videókat késziteni is lehet vele.

Ilba:

Látod milyen ügyes vagy,hogy ilyen finom spenótot készitettél!Én bevallom mindig elfelejtek főtt tojást adni Szilvinek :oops: Néha ha rakott krumpli van akkor kap belőle néhánx barabot.
Ja és édességet én eszem ám! :D
A. remélem már egyre ügyesebben épit! :D

Kép

Kép
novum
 
 


És egy pár kép.

Délutáni szieszta: Kép

Kipróbáltuk az új sapit: Kép

Sétálni indulunk: Kép

Pihenés a szőnyegen. Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Halihóóóó!

Cool,
nekem működik a keresés. :wink:

Vuka,
nagyon teccetős a Lépcsőstúdió! :)

Reggeli
Kép

Gyakoroljuk az orrfújást
Kép

Kikér egy kávét?
Kép

Lehet egy nem túlzottan gyerekekhez kapcsolódó kérdésem? :oops:
Akinek zománcozott fürdőkádja van, mivel tisztítja? Mert az összes tisztítószerre, ami érne is valamit, az van írva, hogy zománcozott felületre ne. Az előző kádunkról is tök hamar elkezdtett lepattogzani, nem tudom, hogy a cif-től és társaitól-e, de nem akarnám megkockáztatni, hogy az újról is lejöjjön a zománc. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, és mozzillával vagy explorerrel wiwezel? mert nekem moz-m van, a barátnőmnek szintén, és neki se működik ez a funkció..

Vuka, köszi a kötelező fel bizt-os választ!

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus, felejtsd el, megnéztem exploreren és ott persze működik. Pech.

Kép Kép
coolasa
 
 


Timi,
de jóóóók a képek! 8)

Az az új sapi nem ilyen?
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
ki kell ábrándítsalak, mozillám van...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, azannya.

Kép Kép
coolasa
 
 


Ahhhhát!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Timi, semmi korszakalkotó ötletem nincs szilveszterre, itthon leszünk.... mentségemül szolgál, hogy a körkérdést nem én tettem fel, hanem Ilba, csak olyanok vagyunk, mint 2 tojás, ezért keverhettél össze bennünket. 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


No, így néz ki a fürdés előtti bilizés. Alig bírja kivárni, hogy lekerüljön róla a ruha, ráül, ha nem kell neki igazából pisilni, akkor csak beleerőlködik pár cseppet, felugrik, elszalad, aztán megmutatja. :lol:

http://www.send2u.hu/get/?f=EfxD0ZfoYeznqDuTgqkj

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi, olyanok vagytok, mint egy oktatófilm friss szülőknek arról, hogy milyen fázisokon vezet át a szobatisztaság felé vezető út.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó estét Aprófalva! Azért Aprófalva, mert szerintem olyanok vagyunk mi már mint egy folytatásos netteleregény (értsd: net tele-). Mint a Szomszédok Gazdagrétről. Annyi félék vagyunk, annyi minden történik velünk (mint mindenki mással, aki nem dutyiban ül :) )

Gabi, nagyon aranyos ez a pisilős kisfilm! Az a rész tetszett a legjobban, mikor ráül, vár, felpattan, megnézi :lol:

Novum, bocs, hogy téged kihagytalak a felsorolásból, mentségemre szolgáljon, hogy kihagytam még Vaníliát és Mancsot is (és majd még jelentkezik akit :) ) Az utolsó képen nagyon tetszik Szilvi szeme!!

Vuka, nem is tudtam, hogy van ilyen, hogy Lépcsőstúdió. És, hogy Antivagyok ott dolgozik. Ügyes lépcsőmászós Petra :)

Na akkor itt a folyt köv, tessék hátradőlni, ropogtatnivalót készíteni. ezek itt Zs.e.-i (Mancsék után szabadon Zsozsó előtti) időkből valók.
14 és 19 éves korom közöttről nincsenek képek itt egyáltalán (már hallom is, hogy jajj de kár), meg egyébként is alig, biztos akkor nagyon utáltam ha fényképeznek. Egyébként is inkább a fényképezőgép hátsó részénél szeretek lenni.

3 (vagy 5)hetesen: Biztos, hogy te vagy az anyám?
Kép
Ezt a mackót Kijevből (!) hozta apukám, bibíí...
Kép
Apukámmal
Kép
Dezsőkével (Dezsőke ma kb 190 cm, kopaszra nyírt hajú és három gyerek apja. :) )
Kép
Háromévesen anyuval
Kép
Öcsém kétéves szülinapjaán tehát itt is három, anyuval és unokatesókkal.
Kép
Kép
Kép Kép
folyt
jumam
 
 


Az időutazás folytatódik.


ez eredetileg korhatáros :wink:
Kép
Kép
Kép KépKépKép
akkoriban ezek a hurkák jelentették a hájamat :wink: Kép
jumam
 
 


Sziasztok,

Mamacka,
berosáltam a képektől!!! Annyira tök jó volt ezt visszanézni....Ilbához hasonlóan, én is csomószor végigpörgettem!!! :D

Jumam, a lányaidhoz nagyon hasonlóan elképesztően szép kislány voltál....nem csoda hogy C.Sch. -re hasonlítasz most is.... :wink: :roll: És nagyon szépen köszönöm a képeket a nagyokról is!!! Tök jó képek!!!

Ilba,
mi is itthon lébecolunk. Asszem ezt jövőre úgy kéne csinálni, hogy egy helyen legyünk mindannyian.
Mint az amit most terveztünk januárra egy hétvégi balhét. Tényleg arról lemondtunk? Remélem nem...
Nem tud valaki egy olyan fincsi-szupcsi helyet, ahol sok apartman van óccsóért egy éjre, és van egy közös hely is, ahol összegyűlhetünk, és együtt tölthetjük az időnket? Ezt most érthetően írtam????? És egyáltalán lenne még kedvetek ilyen családi egy éjszakás hétvégi balhéhoz? Állítólag januárban lesz sok hó!!!!
Ha valaki tud ilyen helyet, én utánajárok mi mennyi és hogyan, de a hely keresésére sajnos nem vállalkozom, mert nagyon nem vagyok iylenben ismerős... :?

Gabi,
én tudod mit használok a kádhoz (a miénk is zománcos)? Vagy síma súrolóport, vagy sokkal gyakrabban mosópor v. mosógél alig-alig nedves rongyra, és azzal dörzsölöm végig. És nagyon szép tiszta lesz. Ugyanígy a mosdót és a wct is.


Jedi,
jelentem, én a kínait szeretem, és én sem voltam még japán étteremben. Hol van ez? Kipróbálnánk egyszer, bár Marcipapát nehéz ilyesmire rávenni...ő eléggé magyar konyhás...+ a milánói. 8)

Zoli, köszi az infót a bótról. :wink:

Timi,
nagyon édes képek! ...és nálatok hogy hívják a kutyát? :lol: rajtad sem látszik ám, hogy olyan sok édességet ennél... :wink:


Dia,
nem is írtam, de tök jó volt nálatok is a kari! és jó eza twister vagy mi. És Ilbához hasonlatosan, és is szívesen játszanék egyet-kettőt vele... :)

Tücsi,
mi a helyzet? Megvannak már a fogantyúk? Jól vagytok? Olvasol egyáltalán bnetet?

És ahogy ígértem, a hangulatképek....tök jó, mert nekünk is műfenyőnk van, így tök jó sokáig tudjuk feldíszítve hagyni. :D

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ez is még korábbi:nézzétek azt a forrónadrágot!
Kép
Ezek meg már Jupap utáni de még Zsozsó előtti időkből: ifjúkorom szép napjai

Kép Kép
első Bogarunk
Kép
Árultam könyvet a metróban (is)
Kép
balatoni nyár. (nem látszik, de itt is egy könyvespulton ülök :wink: )
Kép Úgy látszik csak zöld pólóm volt akkoriban. Lábujjpuszi
Kép
Azt hiszem, ez kifejezetten coolnak készült :wink: !! Önbizalomnövelő, hogy másnak is sikerülhet (homályos képetkészíteni)
Kép Dolgoztam a Lifuland-ban is (talán emlékeztek, az ámerikai szőke nőnél, a sétáló lufijaival)
Kép
Meteoráknál (ez volt életem első külföldi nyaralása)
Kép
Itt már Zsozsó öt hónapja a pocakomban volt :)
Kép

Na ennyi, a többi majd már a gyerekekről szól. Persze csak ha bevállaljátok :wink:
jumam
 
 


A lifuland az helyesen Lufiland :wink:
jumam
 
 


Bubek,
kösszencs! :) Sima surolóport nem merek, úgy tudom, az a legnagyobb ellensége a zománcnak. :roll: Mosógél nekem is eszembe jutott, de a vízkőre az nem megoldás, pedig azt kéne leginkább leápolnom. Eddig ecettel csináltam, de a hideg miatt most nem tudok fél napig szellőztetni utána. :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

A mozi (James Bond) jó hangos volt, egyébként élveztem, hogy egy kicsit kimozdultunk apával. Petra annyira édes volt, amikor érte mentünk a nagyiékhoz nagyon örült nekünk, annyira jó volt látni azt az örömöt az arcán, nagyon jól esett a szívemnek.

Cool akartam még du írni, hogy nekünk exp. van, de nem megy a keresés iwiw-en.

Bubek én nagyon benne lennék egy ilyen össznépi kirándulásban, de sajna én sem tudok ilyen helyet. :(

A szilvesztert mi a barátainkkal fogjuk tölteni 6-tól 8-ig bowlingozni megyünk, aztán hozzánk jönnek és belevetjük magunkat a társasjátékozásba.

Na megyek pihengetni, mindenkinek jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilyen korán Vuka??!! :wink:
jumam
 
 


Sziasztok!

Vuka, Petra lépcsőmászása nagyon jó! Irigy vagyok Antira a kultúrált munkakörülményekért, klassz hely nagyon! (tényleg, milyen rég írt Antivagyok, fogkínzásos-kezelésen túl van már szegény? Húú, nekem is rá kéne szánnom magam...)
Jól mutat Anti irodai asztalán Petra vízálló mesekönyve :lol:

Cool, a japán konyha nekem nagyon kínai, én a Gabi-konyhához vagyok szokva :wink: !

Bubek, jól néz ki a karifátok a kék díszekkel! (mi -G és Z- kékmániásak vagyunk)

Jumam, jé, Ti is bogarasok vagytok? (Mamacka képein is fel-fel tűnt egy VW bogár)
A Julcsi-Jumam képpár nagyon hasonló (szerintem Julcsi fotóját ki-feketefehérítetted, és melléírtad, hogy Jumam :lol: )
A "Jumam 1.5 éves" és még jó pár kép tényleg olyan képeslap-hangulatú!!

Na, és még sokmindent akartam írni, de későre jár, sziasztok!

Zoli
liviapu
 
 


Mindenkinek kívánok boldog úgy esztetndőt...
meg egy kis hóesést, ha már az újévi gifjeimet nem fogaja el ez a .... babanet!

Kép

megyek olvasgatlak tikteket kicsikét. :wink:

Kép
sasha
 
 


Jumam
Nagyon jók a képek! :)
A mi első kocsink is egy világoskék bogár! :)
Nagyon szeretjük... most készülünk eladni mert valamiből ki kell fizetnünk az illetéket! :(



Kép
esküvői díszben! :)




Nagyobb lánykád amiben tőled különbözik abban anyukádra hasonlít! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bubek

Örtülök, hogy örömet okoztam...

nna megyek le mert kikapok! :)

pussz

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek üzenem, hogy nagyon szépek a családi fotók. Úgy látom meghitt boldog karácsonyban volt részetek.
Mi megint formabontottunk. Tavaly ugye azért nem volt karácsonyunk, mert 23-a után amikor hazajöttünk a kórházból, nekem felment a vérnyomásom, és gyakorlatilag hetekig gyógyszeren éltem, szinte alig emlékszem valamire, összefolynak a napok :cry:
Most meg ugye konyhabútor szerelés volt, után 24-én estig takarítottunk meg pakoltunk :evil: Bár egyszer talán már írtam róla, én sajnos semmilyen hagyománytisztelettel nem rendelkezem, úgyhogy nem nagyon bántott a dolog :D Párom dettó. Persze jövőtől már össze kell szednünk magunkat a gyerek miatt :D Ettől függetlenül nagyon tisztelek mindenkit aki megadja szokásos módját az ünnepeknek, csak nekem nincs rá affinitásom.

Persze odáig azért eljutottunk, hogy a párom hazahozta a mh-i raktárból a fenyőnket, csak a felállítás maradt el :P

De azért nagyon jó volt nézegetni mindenkinél a képeket :D

Gabi:
Az Ajax fürdőmestert nem próbáltad? Spriccelős valami, szerintem nagyon jó, bár nem tudom zománcozott kádakra jó-e. Azért a zománcozott kádnak ez a tulajdonsága hogy kopik. Sajnos. Anyunál Szentesen olyan a kád, hogy csak kibélelve lehet belefeküdni, különben viszi a popóról a plezúrt :lol: :lol:

Bubek:
fogantyúk megvannak, mikor tudnátok jönni? Meg amúgy is egy csomú dolgunk van a kedves férjeddel :lol: :lol:

Januári hétvége: igen igen ki lenne benne? Mennyire akarunk messzire menni? Ne menjünk messzire, ne legyen több órás utazás.
Vendég
 


Japán kaja: brrrrrr :shock:
Egyszer Gergőpapa meg akart viccelni egy szupermarketben, ahol ilyen tündi-bündi kislányok kóstoltattak. Nekem már nagy pocakom volt, és még mindig rosszul voltam, mondtam is hangosan hogy nekem nem kell, ezért hogy ne maradjon szégyenben a szép fiatal csini lányok előtte, neki kellett bekapnia a falatot :lol: :lol: Jókat kacarásztam utána, mert még percek múlva is ki akart belőle jönni, de hősiesen tartotta magát :D
Vendég
 


Tücsi, éljen, küldtél magatokról füstjeleket, jippi. Bennünk sincs egy molekulányi hagyománytisztelet sem, úgyhogy üdvözölek a Marson. :wink:

Jumamnak meg akartam írni valamit még éjjel, de a vacak babanet nem engedte, és már homályba veszett....

Kép Kép
coolasa
 
 


Tücsi: japán kaja: nem volt ám egzotikus… szóval az ottani kínálatból nem ismerek rá Görgőcskepapa heveny rosszullétére…. Mert mindenbe belekóstol az ember, ami meg nem tetszik, abból csak miligrammokat eszik és otthagyja. Így én leginkább rákon éltem, meg szusin, ami kis csomag rizskupacokat jelent, közepére beszúrva pici lazacot, vagy zöldséget, szóval semmi olyasmi, amit Magyarországon ne ismernénk…

Kép Kép
coolasa
 
 


Ehhez képest a mellettünk ülő lányok folyamatosan azokat az ételeket vették le a futószalagról, ami csilis banán, meg szemgolyó kinézetű és állagú desszert volt... hááááát, nem vesztünk össze...

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabi,
jaaaa, a vízkő? az annyira nem buli... :? Arra nekünk is a cif vízkőoldója van, de én csak a csapokra használom. Ami a wc-ben jól oldja a vízkövet - de ezt Marci óta a kádban nem használom -, az a domestos. Félóra után kicsit áttörgölöm, és csak le kell húzni a wc-t és okés a dolog. Dehát az után is kell szellőztetni...szóval nem tudom mi a jó megoldás. sorry... :(

Tücsi,
Végre! Már aszittem van valami bajság...majd dumáljunk. Apa csak 8-án megy dolgozni, nekünk jövő héten bármikor jó lehet...

Apa játszott Marcival este (az egy türcsi, amit MArci előzőleg kibányászott a szekrényből, és odavitte az apjának, és elkezdte vele az arcát törölgetni. Apának pedig ez volt a reakciója Marci legnagyobb örömére...) :lol: :
Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Cool:
Na akkor végre van valaki aki nem mereszt rám nagy szemeket.
Asszem a leírásodból hogy szusi volt. Apuci utál mindent ami nem pörkölt, pacal, és bolognai :lol:

Bubek:
ok. várunk, csak jobb lenne, ha olyankor jönnétek, amikor Peti is itthon van, mármint a bútormegbeszéléshez, ha csak én tárgyalok az uraddal aztán olyasmit gondolunk ki, ami Apának nem tecc, akkor palotaforradalom lesz :lol:

ja igen
Ajax fürdőszobai tisztítóból most van baktériumölős, nekünk most olyan van, elolvastam, és nem írja, hogy zománcozott kádakra ne lenne jó. De szerintem a mi kádunk is olyan, nem műa.
Vendég
 


Görgőcske elkezdett telefonálni a játéktelefonnal, nagyon cuki.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?