Új privát üzeneted érkezett!

Babancs
Grat a kis tököshöz!!! :wink:

Dimet
Apa büszke is lehet!!! :wink:
Vendég
 


Mindenkinek szép, békés karácsonyi ünnepeket kívánok!!!
Én is örülök, hogy rátok találtam :)
És mindenkinek kívánom,hogy teljesüljön az álma!!!
dimet
 
 


Sziasztok!

Kavicska Norka megmondta hogy ez pé lesz! :) :wink:
Akció nem is volt a napokban??Ha holnap összebújtok abból baj nem lehet!
Hűűű úgy örülök,drukkolok! UH-t vagy vérvételt nem tudsz beiktatni,ja a vérvételt később szokták..
Nem volt sok okosság az irományomban :lol: :lol: pedig igyekeztem :lol:

tudsz tv-t nézni melóban? :P Mikor utaztok?
Vendég
 

 
 

Kedves lányok!

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindegyikőtöknek!

Kavics lehet, hogy már egy pár napos babával ügyelsz? :)
Mindenesetre nagyon drukkolok, hogy ha már + teszt nem is lesz a karácsonyfa alatt, de a 2007es évet egy kétcsíkossal kezdhesd!


Kép
mamint
 
 


Sziasztok!
Kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek!!!
Elnézést a megválaszolatlan privikért,és ritka jelentkezésért,de egyenlőre nincs erőm sem írni,sem olvasni. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Krisztácska!
De jó, hogy jelentkeztél! :) Sok sok pihenést kívánok Neked az ünnepek alatt!! :) :)

Kincsecske!
Nem sikerült végignézni! :? :lol: :lol:

Mamint!
Nem volt eksön az utóbbi napokban. Nem is hittem, hogy esetleg ebből még lehet valami! Most sem hiszem. Ügyesen lekéstük. :roll: Holnap azért még megpróbálkozunk a lehetetlennel :lol: :lol:

Kétcsíkos bármikor jöhet! :) :) :)

Teleettem magam naranccsal! :)

Egy hete nem eszem egyáltalán édességet és tornázom és jön is a PÉ???? NAne Ilyen összefüggés nem lehet. Ennyire egyértelműen nem! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én is áldott karácsonyt kívánok mindenkinek!

Sok szeretettel:
Vöcsök

(Ui.: Beléptem a 38. hétbe, most már érett a babócánk :))
vöcsök
 
 


Húú Vöcsök már 38. hét???? Hogy fogjuk megtudni, ha elérkezett az idő??????

Kavics!

Hoppá, hoppá!!! Figyeled????? :wink:
Nem kapkodni azt a Norcolutot feleslegesen!!!!
Bízz egy kicsit a testedben!!!!!!


Kandika!

????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kép Kép
Köszönöm szépen a hiányolást.....igérem ,jövök és aktív leszek kb. 2nap múlva....most is csak bekukkantottam....

Nagyon szép éjjelt kívánok Mindenkinek!!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


RambókaKép......nem titkolozok,nem azért nem jövök....megjött ,azt hiszem 4. vagy 5.napnál járok....teszek táblát majd...és áttekinthetöbb lesz a dolog,mindenkiről...
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép-ezt még Nektek....Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Kandika, jól bírod a strapát, karácsony éjjel még bekukkantasz hozzánk :)

Húúúú, de izgi Vöcsök!

Értesíts ám minket valahogyan, amint van valami....
Ha gondolod, magánban megküldöm a telszámomat és fel is hívhatsz, és ha átküldesz egy képet, akkor megpróbálom felvarázsolni valahogyan.
Nagyon kíváncsi vagyok, milyen volt a dokink, a kórház, meg minden ilyenre.

Kinél hogy telik a karácsony?

Nálunk tegnap este együtt, ma és szüleim, holnap a páromé.
A tegnapi nap klassz volt, részletekben ünnepeltünk, kb 3-este 10-ig. :) Semmi hajtás, meg ilyesmi.
Puszi Nektek! Legyen nagyon szép napotok!
csillagfény
 
 


Jó reggelt lányok!!!

Remélem szeretetteljes volt a Szenteste Mindenkinek! Kép

Olyan jó itthon lenni! Kép

Jók legyetek. Ma még leszek Kép Kép Kép

Cuppp! Kép

44cn.
Vendég
 


Békés boldog ünnepeket kívánok mindenkinek :) :) Kép

remélem mindenkinek kellemes légkörben, meghitten ÉS MEGLEPETÉSEKKEL telt a szenteste.

Pusszantlak benneteket

Gina


ja, nálam nemtom mi a helycet c.n. ügyben, tegnap mintha megjött volna de ...talán ma mégsincs ...na de ez nem karácsonyi téma


Kép

Lara? ujabb teszt nem volt???
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!

Örülök, h jöttél! :)
Fúú nagyon sokáig fenn tudsz lenni!

Ginuska!
Szerintem tesztelj!! :D

Én még azóta nem tezteltem.

Kép
Csütörtökön tesztelek.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!
Írtam egy nagyon hosszút és egy óvatlan mozdulattal kiléptem a babanetből :shock: Kezdhetem előlről. :?

Ginácska!
Karácsonyi téma ide, karácsonyi téma oda, ha eccer az ember lányát ez foglalkoztatja, akkor nincs mit tenni! :lol:
Amíg nem jön meg a menszid, bizakodj nyugodtan! :)
Annyira szeretném, ha végre pozítivat tesztelnél!!! :)

Lara!
Nekem az dereng rólad, hogy eddig a PÉt követően mindig megjött a menszid 14, vagy korábbi napra.
Ha tényleg így van, akkor ez nagyon bíztató! Annyira szeretném, ha pozítivat tesztelnél még idén decemberben!
Szép befejezése lenne ennek a termékeny évnek! :)
Vöcsök kisbabájának megszületésével! :)
Egy teszt még nem teszt! :) Főleg, ha negatív! :D
Csütörtökön nem leszek, de majd január 2-án egy hatalmasat gratulálok! :)
Annyi jó dolog történik ebben a topikban! :)

Rólam! Bár nem Karácsonyi téma! Kép
A hőm nagyon bíztató. (ilyen magasat még ebben a ciklusban nem mértem). Tegnap reggel bevettem a Norcolutot, de azóta semmit!
Tudom, hogy lekéstük (42-ik napra gondolok), de azért ma.... Kép , ártani, nem árt alapon! Kép
(reménykedünk, hogy a kiskatonák is alakulnak, mert három féle bogyót is szed a párom). Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

44cn.
Vendég
 


Kedves Rambóka, Csillagfény, Aranykavics, Többiek!

Most van időm egy kicsit utánaolvasni - köszönöm, hogy gondoltatok rám...

Még egyben vagyunk, csak tunya, lusta brontoszaurusz lettem, aki amúgy boldogan vigyorog mindenen (még a maradék teendők méretes listáján is). Közben volt egy vizsgám - médiajog, arra is készülni próbáltam.

A görcsök? Megvannak, köszönik szépen, most már nappal is és éjjel is, de az első múlt heti ctg szerint minden rendben, ezen a héten meg megyek 38. heti ultrahangra. Az orvosom szabadságon lesz jan. 8-ig, de ha közben szülnék, bejönne...

Tényleg nincs min aggódnom - olyan jó, hogy 4 napja együtt a család, eljött a húgom, segített a karácsonyfa körül, volt alkalmunk a férjemmel kettesben elmenni vásárolni, aztán meg kettesben este a húgommal sétálni. Szóval most kipihentem magam - talán egy kicsi előre is...

A II-es klinikán szülök között (ezt szoktam még olvasni) az egyik kismami irtóra aggódott a karácsonyi szülés miatt, nem is értem, miért. Én valahogy úgy vagyok, hogy most már mindegy, hogy mikor jön, annyira örülök, hogy már nem koraszülött... Talán valami miatt örülnék, ha még az idén, de ezt nem tudom megmagyarázni, és nem nagyon örülnék, ha túlhordanám (a testvérem kisbabája miatt azt nehéz lenne kibírni) - így is érzem, hogy teljesen más érzésekkel meg erőkkel megyek majd szülni, tuti, hogy sírni fogok közben, utána... Első alkalommal egészen "hűvösen" zajlott le minden ahhoz képest, amit már most érzek...

Mindenkinek szép ünnepeket, újévi készülődést, "utókarácsonyt" kívánok.
Nemcsak egy kisbaba, hanem egy + teszt is jó óévbúcsúztató lenne :)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Ui.: Engem is érdekel, mi van Mirrel... Olyan régen írt, és ő is 38 hetes...
vöcsök
 
 


Lara!

Csütörtök...hm...elég messze van. Alig bírom kivárni. :lol: A hőd szupper, és ha még nem jelentekezett a menzi 14. napra Pé után, szerintem már nem fog. Én nem tesztelek (cickóim fájnak..DE :evil: engem már nem vernek át), ha terhes lennék, időben kiderül :wink:
( rettegek a tesztektől, egy ujabb - teszt depibe döntene)
Lécci lécci te tesztelj nekünk egy +-t, annyira szeretném :)

Kavics..hő jó, akció reméljük még időben volt...és....woww volt PÉ
:lol: :lol: :lol: :lol: Gratula!!! Csupa jó hírek :)

További kellemeset nektek!

Vöcsök!
Jó téged is " látni" Nektek is kellemeset..ja és jó egészséget!

Pusszika
Vendég
 


Hi!

Nem akarom lelombozni a kedélyeket, de lehet, h holnap 1. cn-n leszek vagy más valaki miatt rossz a hasam.

Kép
lara26
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


További jó pihit Mindenkinek!!!

Lara,az a teszt tuti kétcsikos lesz.....na és Kavicskáé is 2hét múlva,na meg Ginuska.........na és még kiéééééééé?????
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hi!

1.cn-n vagyok. Beelőzött a természet, nem kell tesztelnem. :roll:

Kavics! Ginuska!
Rajtatok a világ szeme!!!

Fú most megint felgyorsulnak az események: január 2.-án felhívom az orvosom és kérek időpontot a 10. cn-ra UH-ra. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok lányok,

látom két szelet bejgli között azért be-be lesegettek ti is.... :lol: :lol:

Lara, sajnálom, hogy megjött, de a ciklus eleje mindig az új remények kezdete is egyben....! Hajrá ! Látom, te is bizakodva fordulsz az új év/ciklus felé ! Így kell csinálni ! :wink:

Kavicska, azért látod, neked sem kell semmit temetni, lehet, hogy ez a ciklus - vagy a következő - meghozza végre az áldást. Én annak örülök, de nagyon, hogy veled is minden hónapban egyre jobb dolgok történnek, szóval hogy végre egyáltalán TÖRTÉNIK valami, van pé-d, van hőd, jójó, lehet, hogy megjön, de az is történés, szóval érted ! Egyre jobban kezd el működni a szervezeted, lehet, hogy neked több idő kellett, de azért csak beindult nálad is ! (azért én továbbra is azt gondolom, hogy egy hormon kép és inzlin terheléses nem ártana... )
Szóval félre a depivel, a 2007-es év a mi évünk lesz ! Érzem a zsigereimben ! Már alig várom, hogy végre vége legyen ennek az évnek, és kezdődhessen a MI évünk ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Zsizsik!

Igy van..a 2007-es a mi évünk lesz.. :wink: :wink: :wink:

Lara!
Sajnálom..de a hőd olyan szép volt :( Képzeld, én 24-én reggel keltem menzi görcsökkel és volt reggelre vérzésem is. Rendes, mint 1. cn-on. Át is írtam a fertiben, meg a vonalzóm is. Na erre már délután semmi. És azóta sem :shock: :shock: Hogy ez jó jel-e?? Szerintem nem..velem egész ciklusban "játszadoznak" a hormonjaim :( Szóval azóta semmi. DE :!: :!: ma leesett a hőm, szóval talán mégis bekopogtat hozzám is a menzi.
Uj ciklus, új remények :) Én is megyek majd UHra, med vérvételekre, meg ..huha...megbeszéljük a lombikot a centrumban.
És figyu, nincs semmi baj. Van PÉ-d, közel vagytok a babóhoz :lol:

Kandi!
Jó hogy jelentkeztél. Hogy telik a karácsony?? Nati mi szépet kapott? Várunk :)

A hőm ( elijesztésképpen :D )

Kép

Szép napot nektek, pá :)

Anyukák. (norka, rambóka, többiek ) Babuciknak hogy tetszett a karácsonyfa??? Ámultak bámultak??? Várom a beszámolókat :)
Vendég
 


Sziasztok4
A háttérből drukkolok mindenkinek,hogy hamar csíkosodjon,könnyen szüljön,a baba sokat aludjon stb.......

Lara-sajnálom,pedig nagyon szépen alakult a görbéd! :( :(


Rólam:Pár napja újra eszem a metformint.Mellékhatása most sem kímél. :oops: Sebaj,legalább nem hízom el .

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,

még hátravan fél nap a karácsonyból, teljen békességben. :wink:

Lara, nagyon sajnáltam hogy végül mégis megjött. :shock: El se akartam hinni! No de mostmár valamikor sikerülnie kell!

Kavicska, ez rád is vonatkozik. Állandóan Csakegy kései babás pé-je jut eszembe...

Nagyon fáradt vagyok... :( A helyzet az, hogy most hogy Bogi van, nagyon népszerűek lettünk, mindenhova menni kell, 1 óra múlva jön ide a nagypapa is kései ebédre (anyós exférje), és már a belem lóg. Akkor is sűrű lett volna ez a 3 nap, ha nincs baba, de így aztán sem pihi, sem normális alvás. :(
Bogi nagyon jól bírja a strapát, le a kalappal előtte. Ennyi embert életében nem látott még, pontosabban rokont, aki mind fogdosta, csipdeste, óbégatott neki, fényképezte :lol: , de a mécses nem tört el néhány alkalmon kívül, hanem nézelődött, mosolygott és pózolt. Nagyon sokat változott 2 hét alatt, szerintem nemcsak mozgásban, hanem agyilag is érettebb lett. Azt mondanom se kell, hogy mostmár a járókában is elvan 1 órát, üldögél, hempereg, kúszni is próbálkozna (még azért híja van). Tényleg tündér, büszke vagyok rá. :oops:
A karácsonyfa különösebben nem izgatta sehol. :lol: Sem az ajándék játékai. :roll: annál inkább a csomagolópapírok és dobozok. Megismerkedett a kenyérhéjjal, mert már mindent a szájába töm, lett is ebből nemulass. Annyira rászokott arra, hogy kaja mehet a szájba, hogy nyúlkált a pogik után (le is verte a tányért), de a legjobb az volt, amikor egy óvatlan pillanatban, az asztal mellett ölben ülve lerántotta az alufóliát a sült kacsás tányérról és a szájába tömött egy letépett kacsabőrt. :shock: Csakhogy ezt kb. pár perc után vettük észre. :? Hát nem mondom, hogy nem tört rám a szívszapora ennek láttán, azért ekkora léptekkel nem kéne haladni kajálásügyben. S hogy teljes legyen a kép, néhány napja fürdéskor megint játszik a cicimmel, s tegnap kíváncsiságból odakínáltam neki, vajon emlékezik-e még, mi dolga volt vele? Hát emlékezett. :shock: Még egy kis tejecske is jött, pár csepp...

Viszont nem volt felhőtlen ez a pár nap. a 24-e reggelt a kórház ügyeletén töltöttük, ugyanis előző este találtunk egy kemény csomót a jobb mellemben. :( A hónaljamnál van, olyan, mint egy kavics, kőkemény és kb. másfél centis. Az ügyeletes doktornő megnézte, azt mondta, lehet, hogy fel fog szívódni, de ha nem, akkor jövő héten mehetek is UH-ra és megnézik, mit lehet vele tenni, lehet, hogy le se tudják szívni. Lehet, hogy elzáródott tejcsatorna és megkövesült tej, de lehet, hogy valami más, mindenesetre nem cisztának néz ki. :( Na ez van velünk.

Mir, Vöcsök, rajtatok a világ szeme... most hogy bent voltunk a kórházban, ott voltunk a szülészettől pár méterre, éppen egy újszülött babát toltak ki ugyanolyan takaróba csavarva, mint amiben Bogi volt születése után, hát nem mondom, hogy nem rohantak meg az emlékek... :cry: :D

pusz mindenkinek
Vendég
 


sziasztok.

Leci segitsetek.megjottek az eredmenyeim.

FSH -8.0 U/L ref.3-12
LH -4,5 U/L ref1,6-10,2
Testosteron-4,5nmol/L ref.0,52-2,77-ez latom hogy magas:(
S-GLU 1 -5,10mmol/l ref3,3-6,1
S-GLU 2- 3,66mmol/l ref3,3-6,1
insulin 1 11,2IU/ml ref6-27
insulin 2 21,2 IU/ml ref6-27

szerintetek ez pcos?elore is koszonom a valaszt.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok lányok!!!

Boldog karácsonyt mindenkinek!!!

Időm semmi, viszont nagyon fini kajákat eszünk! :lol: ma libát csináltam birsalmával meg mindeféle jóval. Apa el van ájulva hál istennek. Johanna is karácsonyi ebédet kapott, anyatej langyosan. :lol:

Kandika honnan veszed ezelet az eszméletlenül szép képeket?

babancs gratula a kisfiúhoz, lesz még egy domonkos a topikon!

Ezo, Dimet gartula a szuper UH eredményhez! :lol:

ÚÚÚÚgy szeretnék egy pozitív tesztet még az idén!!! Lányok!!!

Okr, azért pihengess, tanulást ne vidd túlzásba!Olyan sokat gondolok rád.

Norka nagyon örülök, hogy Bogi végre beindult. No para, nem lesz itt semmi baj! :lol:

Kavicska, ha nem fáztál meg, akkor az egy PÉ volt!4 Bizony-bizony!
DE: Miért késitek mindig le a PÉ-ket??????Komolyan, mintha sportot űznétek ebből. Jó-jó tudom, ügyelettel nem lehet viccelni, meg ha apa műt, akkor műt, bocsi :oops: , dehát valamit ki kell erre találni. Már nem tudom hányszor írtad, hogy megint lekéstük a pé-t.
Írtad nem eszel éddességet egy hete, és egyből jött a Pé, lehet-e ilyen összefüggés. Hááát, nem tudom, én Johanna fogantatása előtt, miko szedtem még a Dianét faltam az édességet, aztán mikor abbahagytam a Dianét, egy falat édesség nem ment le a torkomon, és össze is jött a kiscsaj, lehet benne valami? :roll:
Mozgás is biztos használ, de ilyen gyorsan? :lol:
Olyan szépeket írtál korábban. örülök, hogy így érzel, hogy jók vagyunk neked. Te is nagyon jó hatással vagy ránk! :lol:

Ginuska neked is lett Pé-d. elájulok.

AKAROK egy pozitív tesztet. :lol: Követelem! :lol:

Lányok, kinek lett idén nagyon szép fája? rakjon képet, lécci! Imádok karácsonyfákat nézegetni!

Pogi, Alice nálatok milyen lett a fa? Többiek? Nálunk nagyon szép formájút hozott a Jézuska, mint a mesében... :lol:

Monyoka, PCO esteén az LH sokkal magasabb szokott lenni, mint az FSH, de néha van olyan is, hogy LH/FSH rendben, mégis PCO-s az illető.
UH kép a petefészkeidről milyen?
A tesztoszteronod magas, vannak ennek kézzelfogható jelei is, mint szőrősödés?

szóval kérdésedre válaszolva ennyiből nehéz megállapítani, hogy ez PCO e.
Inzulin 1-2 mit jelent, éhgyomri az 1, és a második??

magas tesztoszteronra nagyon jó hatású pár hónap Diane szedés, leviszi átmenetileg a tesztoszteront, utána könnyebb teherbe esni. nekem kétszer is bejött.
Van rendszeres Pé-d?

Pogi hogy sikerült a fahéjas szuper karácsonyod?? Beszámoló? Nézem a blogodat is ám! Legalább a Marianne-t nem kell elolvasnom Benzonitól. :lol: Képet a fáról??

bocsi akit kihagytam, 28-án a fiúk vidéken lesznek, akkor tudok jönni!

További jó karácsonyozást mindenkinek, ne egyetek sok sütit!

Kép

Kép
rejo
 
 


rejo.

a petefeszkemrol egyenlore meg nincs uh kep.most ha megyek akkor megmondom hogy nezze meg.vartuk a hormont eloszor.
tesztosteront gondoltam hogy magas lesz.nagyon szorosodom,nagyon.meg tulsuly is van(10kg am)
1 inzulin az ehgyomri a 2 inzulin a terheleses(cukros viz utan 2oraval)
pe-m van az utobbi idoben.lh val szoktam nezni meg merem a hom.
koszi hogy valaszoltal.

Kép
monyoka
 
 


Monyoka, hát petefészek Uh nélkül még ne jelentsünk ki semmit.

Sztem inzulin alapján enyhe IR-ed van, vagy semmi, ezt Norka jobban meg tudná mondani, úgy emlékszem éhominál 13 felett IR az inzulin.

Mindenestere az bíztató, hohy van Pé-d, bár Uh alapján lehetne ezt biztosan kijelenteni. Meg LH/FSH arányod is bíztató.

Gyere Uh után is, akkor okosabbak leszünk.

Lányok még ígértem képet Johanna karácsonyos rucijáról, a gyerekkel együtt :lol: .valami norvég, úgy túrtam. (mármint a ruhát, nem a gyereket. :lol: )

Kép

És Ginuska nálunk abszolút sláger a karácsonyfa, mivel Johannának a fények a legizgalmasabb játék mostanában, képes nyakát szegni azért, hogy láthassa a fát. :lol: És idén színes égőket tettem nem fehéret a gyerekek miatt, hát nagyon élvezik. De mi is!

Kép

Kép
rejo
 
 


Kedves Norka!

Élvezettel olvastam a karácsonyi beszámolót Bogi élményeivel.
Próbálj meg nem aggódni a melledben lévő csomón, szerintem szinte biztosan a szoptatás abbamaradása miatt van - nekem legalábbis rögtön az ugrott be, hogy velem, amikor abbahagytam a szoptatást, szintén hasonló történt, be is pánikoltam rögtön: elmentem a nőgyógyászhoz, aki mellesleg meg sem akart vizsgálni, aztán adott pár hetet, és amikor még mindig megvolt, kiharcoltam egy beutalót mammográfiára. Ott még vizsgálat előtt alaposan megvizsgált kézzel is a doktornő, és megnyugtatott, hogy szerinte semmi baj. Aztán azért géppel is "megnézte", és valóban nem volt semmi. Már nem emlékszem, hogy mennyi idő alatt, de magától felszívódott. Szóval próbálj meg megnyugodni - tudom: mondani könnyű...

Tegnap ünnepélyesen kilakoltattuk Álmost a kiságyából, ő maga szerelte fel a korábban leszerelt 4. oldalát és a legfelső pozícióba csavarozta a matracot. Nagyon élvezte a szerelést. :) Egyébként már hosszú ideje nem használja, de most hirtelen nagyon kívánatos lett az ágy, a férjem bele is tette óvatosan, amikor elkészült, ő meg szopizta közben az ujját...

Egyszóval lassan minden, de minden készen áll. Időnként bepánikolok, nemcsak a szülés miatt, hanem félek a 24 órás folyamatos "műszakoktól" is. Habár sikerült megszervezni, hogy 6 hétig lesz segítség, előbb a férjem vesz ki 1 hét szabit, aztán még egyet fél munkaidővel (így el bírja vinni és hozni Álmit az oviból), utána anyósom jön 2 hétre, utána meg apukám 1(-2) hétre.) Az az utáni időszakra inkább nem gondolok.

Miközben olvasgatom a PÉ-ket meg a menstruációk első napjait, amikről írtok, olyan távolinak tűnik ez az egész, pedig alig több mint fél éve még én is hogy örültem neki, hogy megjött... Kívánom nektek, hogy 2007 tényleg a Ti évetek legyen, és jövő karácsonykor minimum egy óriási pocak mögül püföljétek a billentyűket - vagy egy kisbabával a karotokban... :)

Vöcsök

Kép szaloncukor
Kép szaloncukor02
vöcsök
 
 


sorry lányok...

nagy gond lehet, ha még a 30. napon is + az LH teszt?? Nem értem ezt... a 3. napon egyáltalán nem volt magas az LH :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


vöcsök: fantasztikusak a képek..és a legényke is ennivaló :wink:

rejo! nagyon édes ez a kis karácsonyi angyalka....és jó hogy igy tetszik neki a fa :)

Vendég
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. 4 évi orvostól orvosig szaladozás után, december elején kiderült, hogy csak petesejt donor segítségével lehet babánk. A családunkban nincs alkalmas donor, ezért egy önzetlen ember segítségét szeretném kérni. Petesejt donorra lenne szükségünk ahhoz, hogy az életünk célját elérjük és babánk lehessen. Minden megoldás érdekel bennünket. Donor lehet minden 35év alatti nő, aki szült már gyermeket. Kérlek benneteket, aki tud segítsen. A többit pü-ben, ha nem gond.
Köszönjük!!!
s.petra
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki két ünnep közti lázban ég. Hogy vagytok?
Mi egész jól, kaptunk rengeteg babaruhát, merg minden más egyebet. :)
Az egyik rokony meg azt mondta, élete legszebb időszaka volt, amikor otthon lehetett a kisgyerekeivel. Érdekes, amit írsz Vöcsök, lehet, hogy ez a még babátlan naivitásom, de én is így gondolok rá elsősorban. :)
Én egyenlőre a szüléstől pánikolok, azt gondolom, ha azt túlélem, akkor a többi is menni fog. :)
csillagfény
 
 


Helló mindenkinek,

Vöcsök, édes a kisfiad ! :lol: Elhiszem, hogy távolinak tűnik az egész pé figyelgetés, mensi (nem) várás, neked most egészen más köti le a figyelmedet, és ez így van jól. :lol: :lol:

Gina, nem értem én, mi történik veled.... :roll: :shock: Lehet, hogy még egy pé-d lesz ...?? :roll: Az LH teszt azért nem szokot csak úgy pozitiv lenni.....

Csillagfény, no para, meglátod, hamar túl leszel rajta !!! :wink: Hidd el, nem annyira szörnyű az a szülés, sőt, ha tudatosan megéled minden egyes pillanatát, akár életed egyik legszebb élménye is lehet....! Lassan te is elérkezel akkor a terminus végéhez ??? :shock:
zsizsik
 
 


Helló mindenkinek,

Vöcsök, édes a kisfiad ! :lol: Elhiszem, hogy távolinak tűnik az egész pé figyelgetés, mensi (nem) várás, neked most egészen más köti le a figyelmedet, és ez így van jól. :lol: :lol:

Gina, nem értem én, mi történik veled.... :roll: :shock: Lehet, hogy még egy pé-d lesz ...?? :roll: Az LH teszt azért nem szokot csak úgy pozitiv lenni.....

Csillagfény, no para, meglátod, hamar túl leszel rajta !!! :wink: Hidd el, nem annyira szörnyű az a szülés, sőt, ha tudatosan megéled minden egyes pillanatát, akár életed egyik legszebb élménye is lehet....! Lassan te is elérkezel akkor a terminus végéhez ??? :shock:
zsizsik
 
 


Sziasztok Lányok :D

Karácsony előtt beteg voltam, így nem jöttem dolgozni. Ezért utólag kívánok mindenkinek Boldog Karácsonyt. Mivel otthon nincs netünk (februártól lesz végre :) ), ezért most kívánok boldog új évet mindenkinek, babásodást, csodás szüléseket és sok boldogságot a gyerekekhez :D .

Rólam: minden rendben Vilike kapálózik rendesen :D , jövő héten terheléses cukor vizsgálat vár. Lepényem feljebb húzódott, így már nem kell kímélő életmódot élnem.

Nagyon sok puszi mindenkinek.
nóra1
 
 


Hi!

Nóra!

Örülök ,h minden rendben van.

Rejo, Vöcsök!

Aranyosak a porontyok!

Kép
lara26
 
 


sziasztok, csak berohanok, köszönök mindenkinek!! gyerkőcképekből sosem elég, annyira aranyosak :)
vöcsök, jól elkaptad a szalcsicukor dobálózós pillanatot. :)

mindnekinek jó pihit még, már aki nem dolgozok.....

megvolt a nagy karácsonyi bejelentés, volt sírás-rívás-örömkönnyek :)
legalább mostmár anyósomtól is tudok kérdezgetni szakmai dolgokat.
a metfrominnal kapcsolatban folyamatosan gondolkozom. azt hiszem szépe lassna lecsökkentem az adagot. de 12. hétig szedem. addig úgys tudok diétázni :?
van egy szag a konyhánkban, amit férjem szerint csak én érzek :) de érzem, és annyira rossz :shock: :?
hasfájás, ilyenek csak ritkán. gyomorégés sokszor :(

ezo, te hogy vagy???

puszka mindenkinek!!!!
dimet
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Hol lehet terheléses cukor mellett inzulint is nézetni? Tudnátok egy jó orvost ajánlani? Lehet magán is.
Beutaló is kell oda (vérvétel+doki)?

Előre is köszi!

Szőlő
szolos
 
 


Sziasztok !

Utólag is nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok !
Terveztem,hogy szombaton benézek, de a házimunka annyira lefoglalt, hogy este beájultam az ágyba és hát karácsonykor volt nagy jövés-menés :lol:

Lara, meglepett, hogy pár nap késéssel jött meg a mensid, remélem ez lesz az utolsó.. !!!!

Ginuska, teljesen egyforma a csík a teszten ??? Nem lehet, hogy nem LH, hanem HCG tesztet csináltál ? :lol: Bár úgy lenne...
Furcsa, de én azt mondom, bármi lehet..

Kavics, bevallom én az előző Norculutos akcióm után megfogadtam, hogy soha többet nem veszem be, jöjjön meg akár 50 napra.. A görbéd nagyon gyanúsan pé-t jelez :D
Kíváncsian várom a folytatást...

Örülök, hogy a régen jelentkezett lányok is írtak, Vöcsök szépen haladsz a 40.hét felé, szuper !!

Rejo, nagyon édes volt Johanna ünneplő ruhája, a kiscsaj pedig ennivaló :)

Ma voltunk bábszínházban a bátyám gyerkőceivel, nagyon élveztem én is az előadást, jó volt újra gyereknek lenni :oops:
Szerencsére csak január 2.-án megyek dolgozni, addig sokat szeretnék pihenni és apával szerelmeskedni :oops: :oops:
Szombaton megyek a Kaáliba UH-ra..

Puszi lányok
Mniki (7 cn)
mniki
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek csodaszép Karácsonya volt!

Én bűnöztem kicsit (nagyon) ;) Inkább nem is írom, mi minden finomat ettem. :D
De holnaptól (Szilveszterig) szigorú pcos diéta.

Lara, sajnálom, hogy nem lett zebra, de majd januárban!
Kavics, neked nagyon drukkolok!!
Rejo, Vöcsök, nagyon cukik a gyerkőcök. Johanna rucija egyszerűen fantasztikus!

Szolos, itt mindent megtalálsz: www.pcos.hu

itt pedig válogathatsz a jobbnál jobb dokik közül: (személy szerint dr. Tűűt tudom ajánlani, kicsit borsos a magánrendelő, de a cél érdekében mindent!)
http://www.pcos.hu/intezmenyek_endodokik.html
mamint
 
 


Hello lányok!

Remélem mindenkinek csodás volt a Karácsonya.
Mi most értünk vissza a 4 napos rokonlátogató körtúránkról, olyan jó újra itt a festékszagú, romos otthonunkban :D

RAMBÓKA, ha erre jársz, lszi segíts nekem!Tegnapelőtt kiesett a fogamból a tömés. Remélem még idén tud fogadni a fogorvosom, holnap felhívom. A kérdésem az, hogy milyen érzéstelenítőt kaphatok így babásan. Gondolom a dokim is tudja, de azért szeretnék képbe lenni.
Ha jól emlékszem írtál is erről korábban, mintha el is mentettem volna valahová, de sajna nem találom. Előre is köszi az infót!
espero
 
 


Vöcsök olyan aranyos a kisfiad, hogy tud örülni ilyen egyszerű dolognak mint a szalonculor! :lol:

Szilveszterkor malacot szeretnénk sütni. Mármint a fiúk kint a kertben.
Nincs valami ötletetek honnan lehetne malacsütőt venni vagy kölcsönözni? (kinti faszenes)
Nem látott valaki jártában-keltében, valami bevásárlóközpontban, vásárban?? :roll:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok lányok!

A véleményeteket szeretném kérni. Idegesített a cickófesz, meg minden..és én hülye :!: :!: vettem terhességi tesztet (20as) és délben megcsináltam...nem reggeli vizeletből. És...hát... :shock: :shock: :shock: nem csak egy csíkos lett!!! Megmutatom. Ez jelenthet valami jót??? Holnap reggel csinálok ujat, de mégis. Vélemény:?: :?: :?: :?: :?:

Persze tudom, egy teszt nem teszt, meg csak 13 DPO..de hátha....

Ti ezt +nak látjátok???

( ez most tényleg Hcg teszt..:D nem LH) Kép
Vendég
 


Ginuska, én ehhez nem értek, de nagyon bízom Benned! Drukkolok!
mamint
 
 


Ginuska te nyerted a 3.kismami címet!!!
Csajok megmondtuk hogy 3+ teszt lesz :D :D :D :D :D :D
Ennél pozitívabb már nem is lehetne Gina!!!!!!!!!! Úgy örülök!!!

amikor olvastam a +lh-dat azon gondolkodtam,hogy a terhességtől is lehet-e!!! És hát .... :D :D :D :D
Csajok itt nem lesz olyan dolog amit a topik nem látott,hallott vagy élt volna át :lol:

örömöm határtalan pussssz mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?