Új privát üzeneted érkezett!

Lányok?
Dolgoztok?
Beuka
Ma vagyok az 1 cn. napon.Szépen kérlek átírod nekem? :)
Sajna megjött. :(

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Meliz sajnálom, de majd a köv. hónap! Én még dolgozom, de már csak egy nap! :lol:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Sonjus
nem semmi. Én is mindig morgok a dokik miatt. A Kaáliba ráadásul közölték, hogy menjek oda 1 órával az időpont előtt. Szóval mindenhol ilyenek.

Kata
jó sokat dolgozol. Azért maradjon energiád az ünnepekre is, nem ám teljesen kifullasztod magad.

Angel
mindjárt holnap van. Nagyon szorítok :).

Én már csak holnap dolgozom. Pénteken sütkérezek, hátha lesz egy pici hangulat. Mondjuk tavaly még karácsonyfa díszítésnél sem volt igazi karácsonyi hangulatom. Ahogy öregszem úgy múlik el?
vkhajni
 
 

 
 

Hajni,
Én Kata?
Nálunk amúgy szinte mindig van egy csomó meló, most annyival jobb, h nincs bent a főnököm és nem zsizseg itt állandóan, nem jut eszébe újabb és újabb dolog, stb..., így nyugisan meg tudunk csinálni mindent, nem idegesít itt bennünket. 8)
Én amúgy már nagyon várom, h egy picit pihenhessek, mert elég fárasztó volt az év... :(
Bár pont tegnap beszéltük a kolléganőmmel, h semmi kedvünk a karácsonyhoz, hangulat nulla, a teendő még karácsony előtt rengeteg.... :?

Meliz,
:(

Pussz:
kata1977
Hatvan
 
 


Igen te Kata, bocsi :). Nem vagy gondolatolvasó? Különben mi van veletek? Olyan rég hallottam rólatok. Lakás?
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Hahoooo!Hol vagytok????

Vica!
Sokat gondolok rad remelem jol vagytok?!Pihenjel nagyon sokat!!!

Beu!
Nagyon edi Boti ahogy mosolyog!! :D

Meliz!
Sajnalom! :(

Hajni!
Kesz vagytok mar teljesen a hazzal?

Angel!
NAGYON-NAGYON SOK DRUKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata!
Orulok hogy neha bejelentkezel!! :D

Velem nincs semmi!A heten varom mikit!

Tobbieket is puszilom sokszor!!!
ancsa81
 
 


Sziasztok!!

Angel!!

Mennek a drukkjaim!!!!!!!!!Gondolok rád,lélekben veled vagyunk... :wink:

Kata!!

De jó,hogy jelentkeztél!!!lLakással,hogy álltok??

Ancsa!!

Mi újság???Várjátok már a Jézuskát???Mit hoz a Fiacskádnak a Jézuska??

Vica jól van,pihenget,ritkán jut géphez.. :cry:
csanita
 
 


Szia Anita!
Marci mar minden napra varja :roll: !Nem erti meg hogy miert csak vasarnap jon!Ajandekot a Thomas a gozmozdony mesebol vettuk meg neki a fűtő hazat!Sajnos mar tudja mert az apja kikotyogta! :roll:
Te hogy vagy?Tudod mar az idopontot?
ancsa81
 
 


Hú akkor neki már nem a jézuska jön???Lesz azért valami meglepi is??

Köszi vagyogatok,még nem tudom az időpontot,várom a telefont.Hülye egy rendszer.Remélem nem úgy gondolják,hogy rámcsörögnk,hogy pakoljak,mert másnap műtét. :wink: :twisted:

Többiek????
csanita
 
 


A meglepik csak aprosagok lesznek!Thomasos tusfurdo meg nehany mozdony!
Hat azert csak elobb szolnak!Bar annak is meglenne a jo oldala,mert nem lenne idod megijedni!
Nekem mar mennem is kell!Majd meg benezek kesobb!
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Én már itthonról netezek.Szabin vagyok 2 hétig :).Már szépen kitakarítottam,mostam.Csilli-villi minden.

Csanita!Azért én is remélem hogy nem így lesz.Csak hagynak egy kis felkészülési időt.

Ancsa!Ezek a férfiak mindig kikotyognak mindent :)
Az én férjecském is ilyen.
A többiek merre vannak?
breni
 
 


Sziasztok!
Édesek vagytok, h így örültök! :D

Hajni,
Sejtettem ám, h nekem szól, csak aztán egy picit elbizonytalanodtam... :?

A lakással egész jól állunk. Szereztünk pár bútort és már a fűtést is sikerült beindítani! 8)

Puszi:
a régi-
kata1977
Hatvan
 
 


Helló Csajok!

Angel!

Nagy drukkkkkk!!!!!!!!!! Bocsi, hogy kicsit tudatlan vagyok a lombikhoz. :oops:

Kamilla!

:?: :?: Mi van veled?

Látom, hogy nagy a pangás, nekem sincs időm nagyon jönni. Tegnap takarítottam, csináltam némi karácsonyi hangulatot.

Képzeljétek el, már második napja tojásfehérjém van. Lehet, hogy két hét múlva beköszönt miki??? :twisted: :?:


NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

Betti
betti73
 
 


Betti
Tojás fehérjéd?! Akkor tessék gyorsan apát az ágyhoz kötizni és mindent bele. :oops: :lol: :oops:
Még nem késted le a babaprojektet.
Nálunk bevállt, igaz , hogy nem kötöztem oda apát az ágyhoz! :oops:

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Köszönöm,hogy drukkoltatok,és lélekben velem voltatok!

Ma hazaengedtek a kórházból.Két nagyon nehéz nap van mögöttem.Az egész mint egy rémálom..,csak nem lehet felébredni :( A kórházban mindenki nagyon rendes volt,és emberséges.Ezer köszönet nekik érte!
Most mást nem is tudok írni.Puszika:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!!!

Annyit gondoltam rád!!!!!Igen ez egy rémálom,amit sose lehet ép ésszel felfogni....Nagyon sok erőt kívánok nektek!!!

Betti!!!

Miki :evil: Hessegesd el!!!

Most lett kész a hókiflim,dióval és mákkal töltöttem,csuda jó ilat lett a konyhába.. :wink: Holnap jön a zserbó.
csanita
 
 


Okr!Rengeteg erőt küldök neked és az egész családodnak.Felfoghatatlan ez az egész dolog.:(

Csanita!Egy kis hókilfit küldhetnél :lol:
breni
 
 


Sziasztok!

Ancsa
már majdnem teljesen kész vagyunk, csak szőnyeget meg WC-t kell venni a tetőtérbe, meg a pincében van még kis vakolás, festés, de ezek még ráérnek. A tetőtér a babáig, a pince meg míg kész nem lesz :).

Régi Kata
ne szórakozz velem :). És mikor mentek oda lakni? Vagy most mi van veletek? Én ott tartok, hogy mentek venni, vagy még csak megnézni? Borravaló lettem :).

Velem megint semmi nem történt. Pé-t érzek, de még nem lehet, még csak a 8. napon vagyok. Pedig nagyon görcsöl. Kezd elegem lenni magamból :).
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok.
Láttom ma is mindenki lázasan dolgozott.
Kívánok Mindenkinek Nagyon Boldog Békés Karácsonyt.És Mindeki Kapja meg azt a Jézuskájától amit Kívánt.Remélem igy lesz. :)
Angel
Remélem minden renben veled.Sok petesejtett tudnak randiztatni a kiskatonákkal.
Csanita
Én holnap sütök hókiflit.
Van egy nagyon egyszerü de nagyon finom receptem ha nem baj leírom.Ha csak úgy betoppannak a vendégek félóra allatt elkészül.
25dkg túró,25dkg margarinv.vaj,25dkg liszt, só.Összegyúrni,kisodorni,dereje vágóval kis rúdakat kágva tepsibe és sütni.
Vendégségbe ettem azóta én is minden nagy alkalomra sütök ilyet mert a fiúk nálunk szeretik.Kivételesen még a fiam is eszi.Pedig nagyon finyás tud lenni.
Bocsi ha sokat írtam volna. :oops:
Le is lépek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Majd el felejtettem.
okr
Örülök,hogy írtál.Mostanába sokat gondoltam rád.Nagyon nehéz lehet.A jövö év neked is jobb lesz.Tiszta szivemböl kívánom.

Kép
Kép
meliz
 
 


Lányok!

Én ebben a topicban kezdtem a "pályafutásomat" a babaneten :) és most egy kis időre szeretnék elköszönni! Tegnap már pecsételtem, így mára-holnapra várom, hogy megjöjjön. Egy kicsit meg- és belefáradtam így a 22. hónap sikertelen próbálkozásai után, így most szigorúan szünetet "paracsoltam" magamnak :)
Ez azt jelenti, se babanet, se hőmérő :)
A babanetre azért benézek majd néha, mert érdekel, hogy kivel mizu!
Az I. számú Női Klinikán, a január végi ciklusnál kezdődnek az ismételt kivizsgálásaim, páromnak az újabb kiskatona vizsgálat, így reményeim szerint márciusban sor kerülhet az inszemre, akkor jövök újra!

Mindenkit ölelek nagy-nagy szeretettel és nagyon boldog, kellemes karácsonyt, sikeres új évet kívánok mindenkinek!

Csókpuszi
Sonja
sonjus
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Kidobott az ágy,mikor aludhatnék persze nem tudok.. :roll:

Na minegy,megyek ugyis vásárólni..aztán sütök,délután meglátogatom a fodrászt is.. :wink:

Sonjus!!

Hát nem vagyok boldog,hogy elmész.. :cry: :cry: De teljesen megértelek,tudom mit érzel.És lehet ez anyugalom hozza majd meg a szerelmetek gyümölcsét. :wink: Sok sikert januárra,és azért majd gyere és mesélj,épp hol tartatok.

Neked is NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET,ÉS BOLDOG,BABÁS ÚJ ÉVET KÍVÁNOK. PUSZI
Meliz!!


Köszi a receptet,szeretm az ilyen könnyű dolgokat. :wink: Jó sütést mára.

Reni

Küldenék ÉN szívesen,Apa letesztelte este,nagyon fini lett. :wink:

Betti!

Bendi baba mit kap a Jézuskától??Már biztos tetszeni fog neki a sok csillogás.. :wink:

Majd ma még benézek..
csanita
 
 


Hi!

Teszteltem egy negatívat.
28. -án újból tesztelek!
Addig azért ám valaki más tesztelhetne egy pozitívat!!

Sonjus!

Sajnálom, h nem jössz egy darabig.

Kép
lara26
 
 


SZiasztok!

Gyors beugrás, leginkább azért (is), mert Kamilla-hírekkel tartozom nektek! :oops:

Nincs netük, nem tudja mikor lesz.
Megvolt az inszem, apa fantasztikus eredményt produkált :lol: , január elsején tesztel! :) ++++++++++++++++++++++++++
És boldog karácsonyt kíván Mindenkinek!

Rólam: tegnap megvolt a tüszőpunkció, 8 petesejt lett, másfél órán belül megtudom, hogy párosunk van! :D Izgulok! :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Remelem hogy a legjobban fog kezdodni a 2007-es evetek!! :wink:

Angel!
Millllllllio sok drukk...........................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd gyere a hirekkel!!
ancsa81
 
 


Van 7 párosunk! :D
Holnap lesz a visszaültetés! :D

Betti, Meliz, Anita, Ancsa, Mindenki
köszi a drukkokat! :) :)

Sonjus,
Kár, hogy elmész, de ahogy érzed, persze... Mi itt leszünk, gyere vissza! :)
angel37
 
 


Angel!!!

Jaj de örülök!!!Holnapra is mennek a drukkok!!!!Csak így tovább!!!

Kamilla!!!

Neked is további drukkok!!!

Készül a zserbóm....
csanita
 
 


Angel!
GRATULALOK!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Kép

SOK-SOK BABARAGACSOT KULDOK
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Hany csomagot kapsz vissza??


Zserbo:nyaammmmiiii :D
ancsa81
 
 


Anita,
köszi! :D
Jó sütizést! :)

Ancsa,
neked is kösziii! :D
3 csomagot kérek vissza! :D
angel37
 
 


Angel!Ez nagyon jó!!!!!!!!!!!Jaj de uzgulok.Nagyon drukkolok nektek.:)

Sonjus!Sajnálom hogy itt hagyod a topicot,de vhol megértelek téged.Én sem járok már olyan sűrűn.Jobb így nekem.De azért gyere néha.

Lara! :( Drukk 28.-ra

Nekem még most sem jött meg,már kb. a 40.napon járhatok.De hát műtét után nem is csodálkozom.
breni
 
 


Sziasztok!

Okriszti!
Nagyon sajnálom, hogy végül így alakult, kívánom, hogy a körülményekhez képest hamar megnyugodjatok. Mást ilyenkor nem is lehet mondani :(

Sonjus!
Sajnálom, hogy szünetet tartasz, de megértelek. Remélem meg lesz az eredménye, mindenesetre szorítok hozzá!!!

Lara!
Kár, hogy neg. lett a mai teszt, de bízom benned és drukk-drukk, hogy a második már kétcsíkos legyen!!!

Kamilla!
Neked is nagyon szorítok az elsejei teszthez, ez most nagyon izgi Karácsony-Szilveszter lesz Nektek...

Angel!
Hatalmasnagy gratula a 7 kis életkéhez. Én is akartam kérdezni, hogy hányan mennek vissza, de már válaszoltál. Többiekkel ilyenkor mi történik?
Sok sikert holnapra és az azt követő napokra (hetekre)!!!

Nálunk az új fejlemény, hogy végre sikerült megtalálnom azt az orvost, akihez mostmár járni fogok és reményeink szerint a szülésnél is ott lesz. Nagyon kedves, mindnet rlszletesen elmond, lehet bátran kérdezni, nem az a futószalag típus. És ami nekem nagyon fontos: nagyon természetesség párti (emiatt is kerestük fel Őt és reménykedtünk, hogy elvállal).
Sztem a hétfői uh-ról nem írtam, így gyorsan arról is: most is azt mondták, hogy egy héttel idősebb a Babó (akkor volt 12+4, 11+5 helyett). Nyakiredő most is rendben volt, a méhlepényre is rákérdeztem, azt mondták, hogy egyelőre ne foglalkozzak vele, mert ebben a terhességi korban 90%-ban még mindenkinek így helyezkedik el. Kicsit megnyugodtam.Legközelebb január közepén megyek vizsgálatra (afp vérvétel).

Vizsgáim sikerültek, úgyhogy jól drukkoltatok, köszi.
Még lesz egy jan. elején, arra is kéne kepesztenem rendesen.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Angel! Nem tudtam jönni tegnap, de nagyon nagyon gondoltam Rátok, és annyira örülök, hogy ilyen jó hírek fogadtak!!!
7 páros, ez igen, és ráadásul holnap beültetés (3!!!!!!)
NAGYON NAGYON DRUKKOLOK, ÉS KÜLDÖM A TAPASZTÓ ENREGIÁT IS!!!

Kamilla! Nem tudom olvasod-e még, nagyon örülök, hogy apa ilyen jót produkált, NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK !!!

Meliz! Sajnálom, hogy megjött :(

Betti! Jaj Drukkolok, hogy még ne jöjjön meg!

Okr! Túl vagy rajta.. gondolom milyen szörnyű lehetett! SOk sok erőt Nektek!!!!

Anita! Imádom a hókiflit (de a mákosat nem :()!!! :) Biztos azért veszünk össze az álmodban, mert nem írtam Neked e-mailt. De ma reggel pótoltam :oops: :oops: :D

Sonjus! Megértelek, hogy ha így döntessz, nagyon sajnálom :( remélem mielőbb viszont látunk!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok.
De jó ilyen hirekre jönni.
Angel
Nagy babaragacsot.És a közeljövöbe egy nagy ++++++ tesztet. :D
Kamilának
is mennek a DRUKOK!! :D
Sonjus
Ha igy érzed persze.Mi négy éve probálkozunk.És semmi. :cry: Kívánok egy nagy kalapal. :D Ha valamikor meggondolnád mi itt leszünk. :wink:
Betti
Szóritok a +++ tesztért!
Szonibaba
Gratula a vizsgához.
Megyek mert oda ég a vaniliás hókiflim.
Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt Kívánunk!
Kép Kép

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Kép

Drága csajok!!!!

Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyi Ünepeket és Boldog,babákkal teli Új Évet Kívánunk!!!!!


Anita&Peti
csanita
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk!


Kép

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Sziasztok!

Először is, én is mindenkinek boldog karcsonyt kívánok.

Sonjus
én is sajnálom hogy szünetelsz, de igazad van, kicsit könnyebb lesz.

Kammilla
én is izgulok. De jól kezditek az évet :).

Angel
nagyon felgyorsultatok. Rengeteg az a hét. Reméljük nem lesz többre szükségetek. Mármint a 3-nál többre.

Na megyek, kipihenem magam. Holnap még nagyon sok mindent kell csinálnom. A takarítással még sehol nem vagyok, radásul a sütik is csak alapanyag szinten vannak. :). Kicsit lemaradtam.
vkhajni
 
 


Hi!

Angel!

Drukk!!!!!!!!!!!!!!

Boldog Karácsonyt Kívánok mindenkinek!!!

http://www.icq.com/friendship/pages/bro ... 16959.html

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat Mindegyikteknek :) , elnézést, hogy nem nevesítek :oops: :oops: , de csak gyorsan benéztem, nemrég értünk haza.

Megvolt a transzfer, 3 pici van a pocakomban! :D :D :D

Fagyiba sajnos, úgy tűnik, nem maradt, de nagyon bízom benne, hogy nem is lesz rá szükség! :oops:

Ma kaptam egy Choragont, és holnap megismerkedem a progiszurival! :shock:
angel37
 
 


Sziasztok!!!


Most csak gyors bekuk ,mert ma rengeteget dolgoztam ,és még holnap is megyek 12 ig dolgozni ,hulla vagyok ,de nem panaszkodom !!!

Angel, Kamilla!!!!

Nagyon drukkolok nektek++++++++++++++++++++++++++!!


Kép


Sziasztok!!!!!!!!!!
Vendég
 


bocsi de ezt lehagytam az elöbb:
Sonjus!
Sajnálom, hogy szünetet tartasz, de megértelek!!!!!!!!!!


Lara!!
Sajnálom a - tesztet!! drukkkolok hogy a következö + legyen!!!
Vendég
 


BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!!
Kép Kép

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Karácsony alkálmából szeretnénk mindenkinek Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánni!

Kép

Kata&Peti

Kép
kata05
 
 


sziasztok.

kellemes karacsonyi unnepeket kivanok mindenkinek:)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok Lányok!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok! :)

Reni
breni
 
 


Sziasztok! :)

:D :D :D BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK, ÉS SOKSOKCSÍKOS ÚJ ÉVET!!! :D :D :D
angel37
 
 


Nagyon boldog, békés örömökben gazdag karácsonyt kívánok mindenkinek!

moni
 
 


Sziasztok!
Kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek!!!
Elnézést a megválaszolatlan privikért,és ritka jelentkezésért,de egyenlőre nincs erőm sem írni,sem olvasni. :oops:

Angyalka
Remélem 3 -s ikrek születnek nálatok 9 hónap múlva!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Sonjus!
Nagyon sajnálom, hogy elmész, de teljesen megértem. Nagyon szeretném, ha csupa jó hírekkel térsz majd vissza, és akkor majd itt is maradsz szülésig. :wink:

Angel!
Igazából miattad néztem be, hogy hogy sikerült a transzfer. Nagyon szurkolok a kis lurkóknak. Üzenem, hogy kapaszkodjonak erősen és legyenek jó gyerekek és csupa örömet okozzanak az Anyukájuknak.
Ati-baba is rugott Neked néhány nagyot, ezzel nyomatékosította, hogy Ő is szurkol erősen. :wink:

Csanita!
Mikor lesz aműtét? Ha maradt még hókifli, küldjél légyszi nekem is az éteren keresztül!

Kamilla!
Köszönöm a képeslapot!

Ancsa!
Köszönöm, hogy sokat gondolsz rám, nagyon jól esik. Sok puszit küldök Nektek!

Mindenkinek Áldott Karácsonyt kívánok!
Teljen a lehető legszebben az ünnep, ne törődjetek semmivel, szeressétek a párotokat, örüljetek a családnak és akkor minden nagyon jó lesz!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!!

Boldog névnapot!!! :D

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?