Új privát üzeneted érkezett!

Ja és még hozzátenném, hogy ugye régen olvastam mindneféle tiniújságokat, és azokban azt írták, hogy az első vizsgálatnál kedvesek az orvosok, és türelmesek, mindent elmondanak, hogy hogyan zajlik a vizsgálat, stb. Nos miután mondtam h még nem voltam, csak annyit mondott h vetkőzzek le. Megvizsgált, elküldött vérvételre, és semmit nem mondott. Mondanám a nevét, de nem szeretnék negatív reklámot senkinek. Öt azota is kerülöm, a többi kicsit jobb, de rengeteg kérdésem lenne, és olyanok mintha csak leráznának.. Lehet, h velem van a baj?
pitypang20
 
 


Sziasztok!

Gyorsan benéztem, a férjem teljesen jól van, már tegnap este hazajöhetett a Szívcentrumból, mert a kezén csinálták a beavatkozást, így nem kellett utána feküdnie. Mindent rendben találtak, amikor elkezdték nála az egész vizsgálatot, az ekg-ja hirtelen megjavult. :lol: :lol:

Marcsy!

Uránvárosban mi a Gregus Judit doktornőhöz járunk, neki nem igazán volt baja soha azzal, hogy a gyerek nem hízta az átlagot. Szerintem korrekt, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy valaki nem szereti, néha kicsit fura stílusa van, de mi jól kijövünk vele. Soha nem csináltatott felesleges vizsgálatot, mindig alaposan megnézte a Mátét, eddig tényleg semmi gond nem volt. Mások szerint, ami nem az én tapasztalatom a nagyobb gyerekekkel már nem ennyire kedves, de tényleg ezt csak pletyka szinten mondták. Mi csak jót tapasztaltunk tőle.

Üdv Mindenkinek!
Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Jevi!
Neked még nem írtam, hogy én is irigyeltelek a pihi miatt. :wink:

Netty!
Nagyon jó, hogy minden rendben volt a férjeddel. :) És még gyorsan túl is volt rajta.

Pitypang!
Én sajna nem tudok neked segíteni. Nem tudom hány éves vagy, de az biztos, hogy az első élmény meghatározó. Azt meg nem lehet elvárni a dokiktól, hogy a "hogyan lesz a gyerek"-től kezdve mindenről felhomályosítsanak, mert erre általában se idejük, se kedvük nincs. Ha van valami konkrét dolog, ami érdekel, akkor arra biztosan választ kapsz, de szerintem az 5. után már ne tegyél fel többet, informálódni máshonnan is lehet, akár nálunk is.
Remélem sikerül találnod azért egy szimpatikus orvost.

Rólunk: Taminak este ahogy mostam a fogát, felfedeztem, hogy már kibújt a jobb felső metsző is és nyomakszik mellette a 4. fogacska is. :shock: :P
Kajákkal küzdünk, elkezdett válogatni a kisasszony. :lol:

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát, nem túl nagy a forgalom itt..., gondolom, mindenki karácsonyra készülődik. :)

Pitypang!
Én se nagyon tudok segíteni, mert akinél én szültam, az ugyan maszek, de nem nagyon vagyok vele megelégedve... :( Viszont sok jót hallottam a Szörényi dr.-ról, a keresztnevét sajna nem tudom, ő a Veress Endrében rendel. Klinikai orvos.

Hódocska!
Nem semmi Tami foga hopgy beindult!

Netty!
Örülök, hogy minden rendben ment!

Erzsó!
Nagyon jók a képek, nekem is a pocis kép a kedvencem, aranyos Adél! :D

Andi!
Hogy érezte magát Zsófi az ünnepségen?

Marcsy!
Szerintem ilyenkor már mindegy mennyit hízik, a lényeg, hogy ne fogyjon! Én csak tudom, mi is végigjártuk ezt! Nem minden baba egy haspók! Megértem, ha doktort vátotok! Sikerült találni valakit?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Megint én :)

Viki!
Véletlenül megtaláltalak ai IWIW-en. Igazából Petikét ismertem fel a férjed neve alatt, ha nem Petike van a kiválasztott képen, val.leg át is ugrom... :D
Hogy vagytok? Régen jelentkeztetek...

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Végre én is ide jutottam. Apa szabin van és ilyenkor uralja a gépet!
Tegnap megint egész délután Pécsett voltuk, de legalább már mindenkinek meg van az ajándék!
Lányok!
Ki mit süt karira?
Én csak ilyen "hamar" sütikre gondoltam pl: túróskalács, püspökkenyér, gesztenye püré :lol: . Ha van jó ötletetek akkor lehet hogy még változtatok a menün :wink: !

Jevi!
Vikiéket az iwiw-en én is Petike arcocskája miatt találtam meg. A férjeink ismerik egymást, és a férjem ismerősei közül egyszercsak Petike mosolygott rám! :D

Timi!
Gratulálok a 4 fogacskához! Nem sokára már rántotthúst esztek :wink: !

Netty!
Jobbulást a férjednek!
Ha szabad kérdeznem, miért kellett neki ilyen fiatalon csinálni ezt a beavatkozást?

További kellemes napot mindenkinek!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Jevi!
Igen, biztos mindenki készülődik, nekem pl. szerda este jutott eszembe, hogy jövő héten karácsony! :shock: Végig abban voltam, hogy még egy hét van vissza, uh. ezerrel elkezdtem kapkodni.

Erzsó!
Köszi a gratulát. :) Sütés: Én a következőket fogom: túrós rétes, kakaós linzer, kókuszgolyó és van egy nagggyon finom fahéjas-almás (kifejezetten karácsonyi) süti. Én a kajával vagyok gondba, hogy mi legyen, de majd valamit összehozunk a párommal, ugyanis az utóbbi hónapokban megkedvelte a konyhai főzőcskézést, nagyon jó érzés, már csak abból a szempontból is, -ez most egy kicsit melankólikusan fog hangzani- de tudom, hogy feltalálja magát, ha nekem pl. valamiért, valamikor kórházba kellene mennem, vagy ilyesmi.
Ti párjaitok hogy állnak a kérdéshez? Eddig nálunk sem ez volt a jellemző egyébként, de hát ha egyszer valaki APA lesz.... az bizony változik is. :)

Tök ködös, hideg idő van, nem jó kint lenni. Viszont kicsit "megkönnyíti" a ráhangolódást az ünnepekre, mert eddig túl jó idő volt.

Nem tudom, közületek ki használ még fürdetőkrémet, de a Babamagazinban van egy jó kis fortély az egyszerűbb használatért, ami különösen akkor jó, ha valaki egyedül fürdet és csak egy szabad keze van. Fél tubus krémet kell néhány evőkanál vízzel összekeverni (én kézi habverővel szoktam) és alufóliával lefedett tálkában tartani. Így egy nagyon lágy, könnyebben kezelhető habos massza lesz belőle. Én azóta így csinálom és szerintem jó.

Többi hölgyemény? Régiek? Merre vagytok?

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak mostanában nagyon időzavarban vagyok :oops:

Jevi!

Visszaigazoltam a jelölésed az iwiw-en!

Erzsó!

Vigyázz magatokra és további jó pocakosodást Neked! :D
Sütés: én valószínűleg csak muffinokat fogok sütni, sósat, édeset, kókuszosat....Gyorsan kész, (kb 30 perc) fini, és változatos! Nekem Peti mellett erre futja!


Timi!

Én párom tud is, meg szeret is főzni! :D Már Peti előtt is tudott és szeretett, így nekem mázlim van! :)
Karácsinyo menü: igazából még nem állt össze a kép teljesen, de tuti, hogy lesz egy hidegtálas napunk, amikor nem fogunk főzni! Úgy tervezzük, hogy egyik nap átjön anyósom és akkor férjjel mindent megcsinálunk: sült husi, franciasali, krumplisali, stb. és a következő napon akkor nem kell főzőcskézni :lol:

Majd igyekszem sűrűbben jönni! :oops:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Zsófi nagyon jól elvolt a Télapós ünnepségen. Csak nézelődött mindenfelé, meg figyelte, ahogy a nagyobb gyerekek sikongatnak, énelnek meg ilyenek. Mondta is a Mikulás,hogy milyen jól viseli, és hogy nem is fél tőle. Szerintem jövőre lesz majd igazán izgi, mert akkor talán már jobban felfogja a történéseket. A Mikicsomag tartalmát már rég fel is faltuk a férjemmel, Zsófi meg elégedett volt a zakó zörgetésével, no meg evésével. :lol:

Erzsó!

Szerintem is nagyon jó a pocakos képed! Szuper!
Nekem az ünnepi menü fejben már megvan: Borkrémleves, Gyümölcsös fajhéjas pulyka mazsolás rizzsel, csinálok még krumplisalit mert az nálunk már hagyomány ilyenkor, és esetleg hozzá egy kis sült halacskát. Az édesség: keksztekercs, narancsos süti. És én még szoktam csinálni pizzás kiflit, sajtos-túrós pogit, mert a családban mindig hiányolják,hogy legyen valami "sós" is.
Nálunk az a szokás,hogy szenteste mindenki a saját családjával van, aztán első nap anyóséknál, második nap anyuéknál van az összeröffenés. Azért is nagyon várom,mert az ikertestvéremmel több hónapja nem találkoztam, és képzeljétek kisbabát vár! :lol:
Neki már van egy 11 éves fia, és igazából ez a baba nem volt tervezve, de összejött, és most már nagyon örülnek neki. Nagyon szeretné ha kislány lenne, de megbeszéltük,hogy a fiúcskának is nagyon fogunk örülni. :lol:

Timi!

Ezt a fürdetőkrém praktikát, én még a Szanditól hallottam egy interjúban, és azóta én is fel szoktam hígitani vízzel, összekeverem, és külön tárolom.Szerintem nagyon jó így!

Netty!

Örülök,hogy a férjeddel minden rendben van!

Mi már nagyon a készülődés lázában égünk. Férjem pénteken szabin tudott lenni, és remélem jövő hét szerda-csütin is, így még az utolsó rohamot ajándékbeszerzés terén megtudjuk ejteni.

Jó hétvégét, és lázas készülődést kívánok Mindenkinek!

Sziasztok:Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!

Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Még egy pár kép a mai fürcsiről:

Kép Kép Kép Kép Kép

Jó éjszakát Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Na végre kigyógyultunk a takonykórból: A gyerek egy kicsit gyorsabban! :lol:

Hajrá a kis fogasoknak! Nem harapnak???? :shock:

Mi még csak ott tartunk, h. a céltalan hadonászás célirányossá vált, és a Csöppöm már be tudja kapni a kezét. Ezt gyakorolja egész nap. A jobb ökle kissé akadályozza a balt, a kettő meg még nem fér be egyszerre, de meg fogja oldani! :wink: Alváshoz már nem jó a cumi, helyette a hüvelykujján cuppog jó hangosan (és néha tüntetőleg :lol: )!

Hódocska!

Mi úgy csináljuk, h. szárazon kenjük be a gyereket. Mármint levetkőztetés után egy textilpelusra fekteted, kicsit bevizezed a kezed, kiveszel egy kicsit a fürdetőkrémből, a két tenyered közt felkrémesíted a kezeden lévő vízzel, majd bekened a gyereket és csak ezután teszed a kád vízbe. Ott már csak le kell öblíteni. Így nem úszkálnak nagydarab fürdőkrém-pamacsok a vízben, meg a gyereket is könnyebb kezelni, kevésbé csúszik!


Nem tud vki az ismeretségi körében eladó utazóágyat ill. légzésfigyelőt?
Az utóbbit eddig béreljük, de közben rájöttünk, h. a végén annyiba fog kerülni, mint, ha vennénk egy újat! :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok! Olvaslak ám mindig Benneteket csak Andris mostanában nagyon leköt (mászik, áll,) mindig ott kell lennem mellette. Ráadásul elég rosszul alszunk napközben is meg éjszaka is.
Minden baba nagyon édes és ügyes!!!! :lol:
Jobbulást a betegeskedőknek! :P :P :P
Gratula a fogacskákhoz! Andrisomnak most bújt ki a nyolcadik! :roll:

Rambóka!
Nekünk van egy eladó utazóágyunk! :lol:
10.000 Ft-ért a Tiéd! (Mi 29.000-ért vettük) Teljesen új alig használtuk mert közben vettek anyósomék kiságyat, anyukámék járókát ezért nincs szükségünk már rá.
Ha gondolod.... :wink:

Sikeres készülődést mindenkinek!

Kép
zóra
 
 


Kép

Rambóka!
Ilyen az ágy azzal a különbséggel, hogy az oldalán nincsenek állatkák.

Üdv.:
Zóra

Kép
zóra
 
 


Na, ha már egyszer itt vagyok egy kép a "Nagyfiú"-ról. :lol:

Kép

Kép
zóra
 
 


Még egy kép. :wink:

[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1166433643.28.jpg
[/img]

Szép napot Mindenkinek!

Kép
zóra
 
 


Ezt most nem értem!
:cry: Kép

Kép
zóra
 
 


Sziasztok!

Most talán tudok kicsit írni, mert elaludt a Máté, minden szokásától eltérően. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ma reggelre belázasodott, de semmi más tünete nem volt eddig, ugyanúgy játszik, mászik, mászkál mint amikor nem volt lázas. Lehet, hogy a fogától van, mert nagyon szenvedünk a felső két fogával, hatalmas duzzanatok napok óta, de kibújva semmi. Ha nem múlik el a láz, délután elviszem a körzeti orvoshoz, nézze meg hátha talál valamit.

Mindenkinek a kislányához, kisfiához, fogakhoz gratulálok!

A karácsonyi készülődésben kicsit lemaradtam, tegnap este kezdtem egy téli képet csinálni a Máténak, a sütést főzést próbáljuk a leginkább időkímélőbben megoldani. Egy kicsi mákos kalácsot sütök, tiramisut fogok még csinálni, vacsorára pedig a Vadásztanyáról rendeltünk hidegtálat, azt csak 1-2 salátával és a nálunk szokásos sajttállal egészítem ki, így a főzést kb. 2 óra alatt letudom.

Mindenkinek köszi a szorítást a férjemért, reméljük tényleg felhagyhatunk mostmár az orvoshoz járkálással.

Erzsó!

Még régebben kérdezted, miért kellett a katéterezés a férjemnek, az ekg-ján azt látták, mintha lett volna egy infarktusa mostanában és meg akartak győződni róla, hogy a nagyereivel minden rendben van -e. Szerencsére igen, csak a kiserek rosszalkodnak néha, de már lassan elkezdhet egy kicsit sportolni, valami lightosat, de a gyógyszereket sajnos szedni kell továbbra is. Ő egyébként nem volt, és most sincs rosszul, csak a műszerek által kilökött eredmények szerint nem volt minden rendben.
A lányod nagyon gyönyörű!

Szép napot mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltak itt a barátnőmék, már ezer éve nem találkoztunk (nem M.o-n élnek csak most hazajöttek egy kicsit az ünnepekre) olyan jó volt kicsit dumcsizni! :D

Mindenkinek további jó készülődést a Karácsonyra! Aki beteg, gyógyuljon meg hamar!

Netty!
Minden jót kívánok nektek, remélem férjed teljesen rendbejött!

Zóra!
Andris nagyon édes! :D

Kép Kép Kép Kép
Ezt alkottam tegnap! :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Látom, kattogott a fényképezőgép a napokban! :) Nagyon jók lettek a fotók. :P Valóban klassz dolog dumcsizni rég nem látott ismerősökkel. Engem is most kerestek meg, hogy az augusztusi osztálytalálkozót (amin természetesen nem voltam) megismételnék a két ünnep között, de megint nem tudok menni. Még ha Pécsen lenne, akkor igen, de én Szekszárdon érettségiztem.

Andi!
Ezek szerint minden oké a testvéreddel! :D Gratulálok! :P

Rambóka!
Édes Gergő a képen, meg aranyos lehet, ahogy tömködi a kezeit! :)
Tami néha bizony megharap, főleg most, hogy már a felső metszők is bújnak, de azért ügyeskedik.

Zóra!
Szép nagylegény már Andris is! Szokott még olyan "meglepődős" arcokat vágni? :lol:

Netty!
Sok sikert a fogikhoz! És örülök, hogy semmi komoly baj nincs a pároddal. :)

Nekem is van hírem: Tamara tegnap végre átfordult a hátáról a hasára. :) Ma is már ügyeskedett, célba vette az olajradiátort, de az utolsó pillanatban el tudtam kapni, így nem lett csíkos a homloka! :lol: Most voltunk méreckedni: 8110 gramm. :shock:
Megvettük neki hétvégén a fülbevalót is, ugggyanolyan mint az enyém, csak kicsiben. Már csak a férjemnek kell ajándékot vennem aztán lassan jöhet is a karácsony! :)

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!



Bocsi hogy nem olvasom el mindenkinek a hozzászólását (sőt senkiét sem) mert csak gyors-gyors van időm, de köszönöm
mindenkinek a gratulációt. Jó a munkahely, szerencsére egyre több mindent bíznak rám, mert az első pár nap boríték
ragasztgatásában nem éreztem túl sok kihívást. :) Ma éppen egy nagyon szivatós melóm volt, legalább elment a nap vele. :)



Mi jól vagyunk, én várom már nagyon a karácsonyt. Régen nem volt már ilyen, úgyhogy ennek most nagyon örülök. :) Kicsit
szűkös volt az eklézsia, de azért mindenki kap szép ajándékot.



Remélem nálatok is minden oké van!



Ha addig nem tudnék jönni mindenkinek: KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!! Sok-sok szép percet, nyugodt napokat, mosolygós
gyerekeket, magamnak meg havat, de az valszeg nem fog összejönni. :)



Üdv mindekinek!

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok! :D
Látom mindenkinél tetőfokára hágott a karácsonyi készülődés és nincs idő ide írkálni.
Én is sütögetek, tegnap este Bence is segített, így összedobtunk megint egy kis muffint. Ma újra nekilátok a mézesnek, mert az előző valahogy eltűnt! :lol:
A srácok nagyon várják már a vasárnapot, tűkön ülnek, főleg így, hogy a suliban is ezerrel megy a készülődés, sütnek, ünnepelnek, karácsonyi hangversenyünk volt, Bence nagyon ügyin furulyázott.
Áduskámmal küzdünk a kajákkal, mert a doktornénink szerint már itt az ideje a hozzátáplálásnak. Szerintem még annyira nincs, de mindegy. A nagyok is 6 hónapig csak szopiztak.
7480 g most, szerintem ez teljesen jó, főleg hogy most már egész nap dolgozik, forog hasra-vissza, kúszik, erőlködik a mászással.
Mindenkinek nagyon jó készülődést kívánok, kitartást, türelmet! Kép Kép

Évi
Kép
Kép
Kép
mamavica
 
 


Sziasztok!
Huh, megint jó régen voltam :oops: Minden baba nagyon szép, gratula a fogacskákhoz a fejlődéshez.
Hát nálunk a karácsonyi készülődés valahogy még mindig nem az igazi. Betegek vagyunk, így ajádnék helyett még a gyógyszereket vettük meg.
Azért tegnap a Domcsi mondta, hogy díszitsük föl a fát és várjuk a Jézuskát :lol:
Én majd csak szombaton állok neki sütni, vasárnap főzök, utána engem 2 napig nem lát senki a konyhába az tuti.
Nah, megyek is nem szeretném nektek is elrontani a karácsonyi készülődés hangulatát.
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Jó készülődést kívánok én is mindenkinek.
Mi nemsokára megyünk kari ünnepségre Violkával a m.helyemre, oda sütögettem délelőtt!
Mézes kalács már kész, végre meg is puhult, fincsi lett, csak lehet, hogy karácsonyra nem lesz már belőle! :shock:

Még előttem van a nagybevásárlás :? , már összeállt a menü, csak legyen időm megcsinálni! :)
Szerencsére mi jól vagyunk, remélem már nem is leszünk betegek az ünnepekre!

Marcsy!
Nektek is jobbulást!

Ezt nézzétek meg, szerintem nagyon aranyos!

www.icq.com/img/friendship/static/card_7944_rs.swf
www.icq.com/img/friendship/static/card_18991_rs.swf

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Nálunk nem egészen úgy alakult a karácsonyi készülődés ahogy terveztük, mert a Máté mégsem a foga miatt volt lázas. Hétfőn délben már hányt is, délután voltunk orvosnál, azt mondta, valószínűleg valami vírus, de azért kaptunk egy beutalót a fülészetre is, biztos ami biztos. Szegény Máté egész hétfő délután olyan lázas volt, hogy semmit nem tudott csinálni, még felülni sem gyakorlatilag. Semmiféle lázcsillapítás nem hatott, végig 39 fok felett volt a láza. Kedden reggel mentünk a fülészetre, de akkor már nem volt láza, éjszaka kiizzadta szerintem a betegséget. Nem is találtak nála semmit, így ma már egész jól érzi magát. Voltunk lent kicsit sétálni is.

A nagybevásárlás, elmaradt ajándékok vásárlása, sütés, takarítás minden egyéb hétvégére marad. Remélem holnap már tudok takarítani legalább, a vásárlást meghagyom péntekre, mivel délelőtt megyek fodrászhoz, akkor majd utána bevásárolok a belvárosban.

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

üdv
Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!
Reggel jól kipanaszkodtam magam, utána meg elmentem vásárolni. :lol:
Vettem rajztáblát a nagyoknak, ruhát mind a 3-nak, a Dávid megkapja a pisztolyt, ami remélem tényleg nem olyan hangos, a Domcsinak meg szombaton este a férjem veszi meg a hajas babát, mert bejártam a fél várost és nem kaptam olyat amilyet kér. Talán a Tescoba lesz olyan. Sajnos Hisztikém "csak" ruhát kap, meg cumisüveget, cumit, bébiételt. (ez is több ezer forint volt) Anyuék is elküldték az ajándékokat, úgyhogy úgy vagyok vele, nem érdekel a betegség, ideje nekiállni készülődni.
A Domcsi már csak holnap megy az oviba, ünnepély lesz, az lezajlik jön haza, utána már csak 8.-án viszem.

Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Marcsy!

Jobbulást mindenkinek! :lol:

Jevi!

Jók nagyon amiket küldtél! :D :D

Netty!

Jó,hogy Máté már nem lázas! Reméljük most már nem lesz gond, és tudsz kicsit karira készülődni.

Mi is készülődünk ezerrrel. Ma és holnap férjem szabin van, így azért könnyebb. Ma megvettük a fát is. Még Zsófinak szeretnék egy szép aranyfülbevalót, aztán már "csak" a takarítás van vissza, illetve még egy nagybevásárlás. Meg persze utána a főzöcskézés. Hihetetlen,hogy mindenhol mekkora tömeg van már délelőtt is!

Mindenkinek további jó készülődést!

Sziasztok: Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!

Na mostmár tényleg én vagyok. Az előző üzit Norbi másolta be, de ahogy látom nem sikerült a legszebben. :shock: :D

Nekem szerencsére nem kell a karácsonyi főzéssel foglalkoznom, mert mindennap megyünk majd valahova. 24-én anyuhoz, 25-én Norbi szüleihez, 26-án meg apáékhoz. Mindenhol van valaki aki kajával fog várni minket, úgyhogy én megmenekültem. :D Sütni viszont én is fogok. Tervben egy Bomba torta nevű, még sosem próbált süti van, amit a leírás szerint egyszerű nagyon elkészíteni (nem kell sütni sem :D) és krémes és szép. Nálunk ez a lényeg, a "száraz" sütik nem jönnek be. :)

Tegnap volt céges évvégi bulink és bár én Norbi miatt olyan 10 óra körül eljöttem, így is kómás vagyok. Ma kell 9-re menni dolgozni... Kíváncsi vagyok hogy a többiek hogy fognak kinézni, mert ilyenkor náluk hajnalig szokott menni a dajdaj. :)
Lehet hogy a szép új függönyöm is meglesz karácsonyig. Hiába ha az ember ilyen helyen dolgozik ki kell hogy használja az adandó lehetőségeket. :wink: :D

A két ünnep közt sajna végig fogok dolgozni, már megint megszívtam ilyen szempontból a munkahely váltást, nyáron is egész végig dolgozhattam. Irigyellek benneteket hogy otthon vannak veletek a gyerkőcök, nagyon jó lehet így hangolódni a karácsonyra. Szerencsére Kata velünk lesz végig... úgyhogy én is gyerekezhetek majd egy kicsit. Várom már... 23-án együtt feldíszítjük a karácsonyfát. Tök jó lesz! És már csak kettőt kell addig aludni. :D

Norbi tegnap eltörte a jobb kezén a nagy ujját, uh. könyékig begipszelték. Most lehet öltöztetni, cipőt kötni neki 28-áig, amég le nem veszik és ki nem derül hogy hogyan tovább. Még élvezem. :D A sofőr is most én lettem, mert nem tud azzal a kezével fogni.... :D:D:D:D

Szép ünnepeket mindenkinek!
Lehet hogy még sikerül addig beugranom!

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Kép

Kép
zóra
 
 


Sziasztok!

Marcsy!
Remélem már jobban vagytok!

Netty!
Sajnálom, hogy Máté beteg volt, remélem túl vagytok rajta!

Mamavica!
Örülök, hogy jelentkeztél, nagyon édesek a gyerkőcök!

Zóra!
Andrisnak ez a mosolya! Haláli! :)

Monee!
Kicsit irigyellek a főzés-megúszás miatt, bár nekem is csak Szentestére kell készülnöm! :wink:
Hogy érted, hogy Kata végig veletek lesz? Szenteste, meg karácsony napjain is? Bocsi, de tényleg nem tudom, hogy szokott ez elnni! :shock:

Mindenkinek további jó készülődést, sajna nekem is van még mit!
Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Kata nálunk lesz holnaptól egészen 27-ig. Ez nem egy "normális" dolog elvállt szülőknél (bár mi nagyon örülünk neki! :D). Csak azért van így, mert Kata édesanyja visszatért a régi vallásához (jehova) és náluk nem tartják a Karácsonyt.

Nekem is furcsa volt hogy nem akar az anyukája 10 év után ezen a napon-napokon vele lenni, de ez van, ő szerette volna így, mi nem mondtunk semmit csak azt hogy jöhet amikor jónak látja.

Nálunk amikor én még gyerek voltam az volt a trend hogy 24-én mindig kettesben voltunk anyuval és vagy 25-én vagy 26-án mentem apáékhoz attól függően hogy hogy alakult a családok programja. Általában 26-án és akkor a téli szünetben maradtam még egy pár napot, de akkor még kisiskolás voltam. :D

Ha nem történik valami furcsaság a nettel itt, akkor holnap még jövök!

Sziasztok!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!
Én még nagyon új felhasználó vagyok!

Első babámat várom és egy kis segítséget kérnék tőletek!
Az én orvosom Dr. Tóth Zsolt !Citrom utcában van rendelője, és a Megyei Kórházban dolgozik!

Kérdésem az lenne hogy mi a véleményetek a megyei Kórházról és ismeri-e valaki Dr.Tóth Zsoltot és róla is mi a véleményetek?!

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Kiss Annamária
kissancsa
 
 


Szia Annamari!

Én a Megyeiben szültem, összességében jók a tapasztalataim.
Kultúráltak a szobák, a szülésznők és a dokik is normálisak. Van egy két hülye csecsemősnővér, de a többség azért aranyos.
Tóth Zsoltot én csak annyira ismerem,hogy ő vizsgált meg hazamenetel előtt, és a császármetszés varratait ő szedte ki. Ennyiből nehéz véleményt mondani róla, de velem nagyon kedves volt.
További jó és problémamentes terhességet kívánok!

Szia: Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!
Javulgatunk, gyógyulgatunk. A gyerekek nagyon várják a Jézuskát, ma nekiálltak megint a nagytakarításnak a szobájukba. Én még csak a közelébe sem mehetek, kíváncsi leszek az eredményre. Felporszívóztam, felmostam nekik, a többit ők akarják csinálni.
Tegnap volt az oviba az ünnepély, nagyon aranyos műsorral leptek meg minket. Vinnem kellet a Dávidot meg Hisztikét is, aki nagyon nagyon rendesen viselkedett. Ismerkedett a szülőkkel, mindenkire teli szájjal vigyorgott, egy hangja nem volt :lol:
Ma meg holnap még egy utolsó rohanás vásárolni, utána már csak a főzés sütés van vissza és utána csak az édes pihenés.
Ha nem jönnék addig akkor szeretnék mindenkinek Kellemes, békés, boldog ünnepeket kívánni :)
Marcsy
marcsy
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1166790406.94.gif[/img] [size=18]Mindenkinek nagyon boldog, békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok![/size

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


BÉKÉS ÜNNEPEKET, NYUGODT PERCEKET, MOSOLYGÓS GYEREKEKET KÍVÁNOK NEKTEK!

Én már nem jövök többet, remélem lassan mehetünk haza.

Sziasztok!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Kedves noviandi!
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!


Békés,Kellemes Karácsonyi ünnepeket és Boldog új évet kívánok neked és családodnak!



Tisztelettel:Kiss Annamária
kissancsa
 
 


Sziasztok!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Mindenkinek!

Lehet én sem jutok addig már géphez :(

Jevi!

Neked még Boldog Névnapot is kívánok így előre, nehogy elmaradjon! :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Ma még én is gyorsan beugrottam! Még 1000 dolgom van, de Tökmagocska folyton pihit parancsol :lol: ! Bizti pasi lesz, és már agyon kényezteti anyukáját :wink: :D !
Tegnap megérkeztek a familia legszebb karácsonyi ajándékai!
16:02 Petike 53cm 3090g (hüvelyi úton), és 17:22-kor Palika 59cm és 3720g-mal (császárral). Ők a férjem unokatesójának a babái.
Rólunk röviden ennyi!

Annamari!

Sajnos én nem ismerem a Tóth Zsoltot. Én most mentem át a Megyeibe és a Hartmann Tamáshoz járok.
Mikorra várjátok a babát?
Én június 16-ra vagyok kiírva.

Jevi!
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Netty!
Jó hogy mindent rendben találtak a férjednél!!!!!

Zóra!
Andrisodnak a mosolya tündéri :D !

Még annyi mindent akartam de most nem jut az eszembe :cry: .
További jó készülödést mindenkinek!
Sziasztok
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


"Küldök egy lángocskát, szívem melegéből,
Elviszi egy angyal, ki eljön az égből.
Füledbe súgja mit szívemből kívánok,
De leírom én is:
SZÉP, BOLDOG KARÁCSONYT!"

Sok szeretettel kívánunk gyönyörű ünnepeket!

Erzsó és családja

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Monee!

Köszi a lapot, nem írtam vissza, mert nem tudom megkapod-e. Norbinak jobbulást kívánok és örülök, hogy Kata is veletek lesz! :D

Mamavica!

Szép nagy legény már Ádám! Nagyon édes! :P

Marcsy!

Örülök, hogy jól sikerült az ünnepély és Krisztike is jól viselkedett. Aranyosak lehetnek a srácok, ahogy takarítanak. :wink:

Jevi!

Remélem nektek is jól sikerült a munkahelyen az ünnepély! Boldog névnapot! :)

Netty!

Jó, hogy végül nem lett betegebb Máté, de azért sajnálom az elviselt kínlódás miatt. :cry:

Andi!

Kaptatok fülbevalót? Majd tegyél ám fel képet! Mi holnap rakjuk be neki, még be is csomagoltam. :lol:

Zóra!

Szép a képeslap, nagyon aranyos Andrisod! :)

Erzsó!

Gratulálok a babákhoz a rokonságban! :P :P :P :P Kár, hogy azért mindkét fajta szülés volt. :? Nagyon szép a versike! :)

Én is mindenkinek BOLDOG KARÁCSONYT kívánok!

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Kedves Erzsó!
Május 8-ára várjuk a babát!


Szeretnék további szép,zökkenőmenetes terhességet és persze Kellemes Karácsonyi és Boldog Új Évi ünnepeket kívánni!


Tisztelettel:

Kiss Annamária
kissancsa
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!
Megpróbálok feltenni egy-két képet, remélem sikerül.

Annamari!

Én a Megyeiben szültem, és csinált a végefelé 1-2 vizsgálatot a dokid, szerintem szakmailag jó, de nagyon hangulatember és fura megjegyzései is vannak időnként. Nekem ennyi vele a tapasztalatom, mert nem ő volt az orvosom.

Netty
Kép
Kép Kép Kép

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk mindenkinek! :)
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Netty!
Nagyon jók a képek, látom Máté kapott szép ajándékokat! :)

Én is teszek fel képeket:
Íme, az új fülbevaló:
Kép

Anyával:
Kép

A nagyival:
Kép

És egy hasalós:
Kép

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Timi!

Nagyon szépek vagytok! Tami fülikéje is nagyon csini! A kedvencem az utolsó kép, azon nagyon csajos! :wink: :D

Netty!

Látom Mátének is hozott jó sok ajándékot a Jézuska! :lol:

Erzsó!

Gratulálok férjed unokatesójának! Nagyon nagy babák lettek, ahhoz képest, hogy ikrek! Sajnálom, hogy nem tudta megúszni csak az egyik fajta szüléssel! :( De a lényeg, hogy mindenki egészséges! sok boldogságot a kicsikhez!
Remélem nálatok is jól teltek az ünnepek, és Te is jól bírtad a gyűrődést! :D

Mi túl vagyunk a nagy rohamon, tegnap volt itt mindenki! :) Ma pihi van, már amennyire Peti engedi, de ő most alszik :wink: :lol:

Petinek nagyon tetszett a fa, az első dolga az volt, hogy levett róla két gömbdíszt, és odaadta apjának! Szóval a fa alján azért nem láttok majd díszeket, mert azokat én felköltöztettem abba a magasságba, ahol ő már nem éri el! :wink:

Egy két kép:
Kép Kép Kép Kép

További jó ünneplést mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól telik nálunk a karácsony!
Most csak pár képet dobok fel!

Kép Apával
Kép
Kép
Kép Új fülbevalóval

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!
Sajnos teljesen elhavazódtam az ünnepek előtt, alatt, csak most tudok mindenkinek kellemes ünnepeket kívánni! :oops:

Nagyon jól teltek, majd rakok fel képeket, ha feltöltöttem őket!

Kép

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntőket is!

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntőket is!
Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?