Új privát üzeneted érkezett!

Benedekbaba imádnivalóan édes, komoly kisfiú! (Bencének lesz becézve?)

nálunk a helyzet változatlanul nyügi, valszin alakulnak a nappali ébrenléti szokások, mert az eddigi mennyiséget mostanában nem hajlandó megaludni. valójában álmos, de nem alszik, így nyűgös- elfárad, leteszem de nem alszik és ezt játszuk. elég unalmas a sírást hallgatni meg igen-igen fárasztó. viszont sajnos a 1.5 óra alvás 2 részletben nem elég neki- sír, sír, sír. (nem a foga jön, mielőtt bárki-mondjuk jómagam-erre tippelne, nem.) azzal semmi baj nem lenne ha nem aludna semmit, de vidám lenne. de nem az.
na megyek füldugót venni :P :lol: :D
kerekpocak
 
 


Kata, édes Lizi, és milyen hosszúak a pillái, igazi nőőőő!!! cukorfalat!!

Zsófi, mi Bendének becézzük, eredetileg úgy tudom, hogy Benedeknek igen Bence a beceneve, így ha valaki Bencézni fogja az sem baj :)

de igaziból én is csak gyönyörű szerelmemnek szoktam hívni :oops: :lol:
mangó
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan, mert megyek az oviba, közös gyertyaöntés lesz.... :D

Lizimizi gyönyörű, kimondottan szép vonásai vannak a csajnak, a szája pl eszméletlenül szép formás, de mindene extra :wink: .

Bende egy cukorfalat, jajjj megzabálnám legszívesebben. Kis morgó medve... :lol:

Niki kisasszony az első két képen teljesen más mint az eddigi fotókon. Már olyan nőcis, és az a frizu....csak nem növeszti a haját??? Dönölűűűűűűű!!!és azok a ruhaköltemények, no meg a popó....haláli a csaj.

Farkasról régen láttunk képeket!!!!!

Timcsiék? Judy meg már olyan régen nem jelentkezett :?: Kriszta???csodaszép Nórikáról is rég láttunk fotókat :!:
Edu, jobban érzed magad? Gyógyulj meg mielőbb!!

puszi csajok, Zsóka

Nóri, Marci mostanában már ritkábban csikorgatja a fogait, már nem olyan érdekes a dolog, ráunt. Farkasnak még újdonság. Iszonyat hangja van, én is mindig a falra másztam ha csinálta, és persze amikor rászóltam, annál jobban csinálta :lol: :lol: Borzalmasak ezek a pasik (de imádnivalók) :wink:

KépKép
logi
 
 

 
 

Húúú mennyi szóismétlés :oops:, bocsi!!!!!!!!!!
logi
 
 


Zsóka, megbocsituk ! :lol:
jaaaj gyertyátönteni tök jó! én legalábbis szeretem... és gyerkőcökkel együtt ? vagy vmi karácsonyi vásárra készültök?

Zsófi már épp gondoltam rátok az előbbi bekukkantásomnál hogy mizu lehet... de erre tippeltem hogy ma is rossz napja van a csodás-kacajú Samunak! :? majd csak beáll... hát sírást hallgatni :x :? ... szóval majd csak ez is elmúlik...
tényleg: kaja ügy? normalizálódott a helyzet akkor végül?

Mangó, én is szerelmemnek hívom Lizit.........
és valóban extrém szempillákat növesztett, én nemtom hogy csinálta de amikor hazajöttünk alig volt neki, tök csutka volt és azt sem lehetett látni, olyan szöszke. MOst meg haláli dús, visszapöndörödő hosszú és majdnem fekete.. :shock: :lol:


Lizi viszont megint elaludt... olyan kisdrágacukorborsó! :lol:
annyira csípem amikor dumcsizunk, majd lemegyek mondjuk ebédelni (másodszor :oops: :oops: :lol: ), felmegyek és már alszik is.... ilyenkor kistündéres nagyon 8)

na pusszantások, megyek fotót feltölteni előhívás célja végett :wink:
lmkata
 
 


BOLDOG HÓFORDULÓT LIZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na végül kajabálás abbamaradt és most alussza a 3. 1 óráját, szal egy szavam se lehet...

az újabb pólós kép: Kép

a sárga csíkos az új, azt kell nézni.
kerekpocak
 
 


kicsit borzas, de utána fésülködött!
kerekpocak
 
 


ja, és reni köszi megnéztem, tényleg tuti jó ruhák vannak! és NIKINEK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!!
kerekpocak
 
 


Lizibaba, boldog hófordulót!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
mangó
 
 


Samu, nagyon csábos!!!!!!!!!! :D
mangó
 
 


LIZACICÁNAK BOLDOG 2. HÓFORDULÓT!!!!!

Kép

KépKép
logi
 
 


Lizunak Boldog Hófordulót!!!!!!

Benedek baba gyönyörű, igazi férfike!!! :)

Szegény Samu próbál vagánykodni, hogy nem alszik, hisz ő alapította a TIMAEL-t, de csak becsúszott az a 3 óra délután. :) Nagyon édes ő is, de hát ezt tudtuk eddig is!!! :)

Farkasról mostanában nem csináltam képet. Egyik barátunk csinált tök jókat, de egyelőre csak papírképen kaptuk meg, ha meglesz cd-n akkor teszek fel.

Farkó ismét egyedül aludt el, a pózon azonban még van mit csiszolni: ült az ágyban, előre dőlt és úgy maradt. :)

Na megyek, jó éjt.

Nóri

Kép
nóri8
 
 


Bende írtó cuki!!!!

LIZÁNAK BOLDOG 2. HÓFORDULÓT!!!

Samu édi nagyon!!!

Mangó!
Írtam privit! (remélem meg is kapod :roll: )

Köszönjük a dícséreteket :mrgreen:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Farkas haláli!!!! ezen nagyon nagyot nevettem!!!!
kerekpocak
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!

Jaj Nóri, engem is megnevettettél, elképzeltem Farkast, nagyon édes lehetett.. :lol: :lol: :lol:

Kis borzaska iszonyat aranyos :D !! A csíkos pólón van még egy r.ujjú is, vagy ez ilyen 2 in1. Cukorfalat! Nagyon szépen tartja magát a fiatalúr.

Jól sikerült a tegnapi ovis készülődés a karácsony jegyében, gyönyörű gyertyákat csináltunk Borival, és annyira jó technikákat mutattak az óvónénik, hogy csuda. Ma délután folytatjuk itthon...

Képzeljétek, tegnap mi történt. Odatettem Marci kajáját főzni, és teljesen elfelejtettem :oops: . Lementünk sétálni és kb fél óra múlva jutott eszembe, hogy atyaég, a kaját a tűzön hagytam...
Húúúú, vért izzadtam, mire hazaértünk. Totál leégett a kaja és szörnyű büdös lett az egész lakásban, de szerencsére nem lett nagyobb baj. Nagyon durva volt az a pár perc, míg haza nem értünk, minden szirénázó autóra azt hittem tűzoltók... :roll:
(most is nyitva a teraszajtó, ez a fránya égett szag nagyon nehezen akar kimenni..)

Pusszancsok, Zsóka

KépKép
logi
 
 


sziasztok anyucik! :wink:


nagyon köszi a gratukat, bizony a "pisis" egy hónapos kor már a múlté :lol: :lol: :lol: kérem mi már komoly 2 hónaposak lettünk...

Zsóka, átérzem... ez nagyon brutál feeling lehetett... :roll: :roll:
nagy szerencse h nem lett nagyobb baj! a szag majdcsak kimegy.. :?

Jaaaaj pici Farkas! De éééééédes, hát megzabálom!!!!!!!! tudod Nóri vizuális típus vagyok mint azt már írtam korábban :lol: :lol:

épp egy ismerősöm mesélte tegnap h neki meg a kisfia (3éves) az oviban ebéd közben aludt el és a dadusnéni úgy ugrott oda h elkapja mielőtt beledől a tányérba a feje... :lol:


Lizu lehet h megfázott kicsit. Szörcsög, már elég régóta de mindig reggel főleg és eddig nem tulajdonítottam neki jelentősséget, a száraz levegőre meg a porra fogtam. de csinál újabban olyat mintha meg akarnak fulladni, mintha a torkán akadna valami. köhög nagyokat aztán észhez tér. :? :shock:
arra tippelek h vmi kis trutyi folyhat le a torkára és ezért :shock: :roll: :?:

ma veszünk sterimart, hétvégén meg porszívós orrszívót mert csak elektromos van de az sz@rt se szív ki.... :evil: már elnézést :?

amúgy egy tündér, tegnap voltak vendégek és el voltak ámulva h milyen erős :lol: hogy tartj magát meg figyel piszkosul :lol:
én meg dagadtam - mármint a mellényem :lol: :lol:

szép napokat, én ma fodrászhoz megyek végre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
este remélem tudok majd jönni élménybeszámolni..

pusszok
lmkata
 
 


Szia Kata!
Édes kis Cukorborsód, bizti folyik a trutymák a torkára és azért köhécsel. Az elemes orrszívót mi sem használjuk, semmit sem ér, viszont a porszívós nagyon tuti, mondjuk a hangjától szegény manók falra másznak..

Ilyen gyertyákat csináltunk Borival, persze javarészt Ő csinálta, én csak néha segítettem.. :) Kép

KépKép
logi
 
 


jaj de szépségesek!!!!
nagyon ügyik vagytok!!! húúúú nem semmi kis sztori az odaégetős!!!
kata szeretnénk látni az új frizurát!!!!

szép napot mindenkinek!
marcsi!!!timi!!!!???????????????????
kerekpocak
 
 


sziasztok!

Bende nevében köszönöm a dicséreteket!!!!! :lol: :oops: :D

Nóri, nagyon édes lehetett a pici Farkas!!!!!! :lol: :lol:

Zsóka, nagyon ügyik vagytok!!! Amúgy néha macinak is hívom a nagyfiút, pont ezekért a pofikért :)

Kata!!!! én meg holnap megyek fodrászhoz, már nagyon várom!!!!!! rámfér már nagyon!!!!

Reni, írtam!

pusz
mangó
 
 


Zsófi, köszönöm az infót!!!! :wink:
mangó
 
 


Sziasztok!

Zsóka, nagyon szép gyertyákat csináltatok! Ügyesek vagytok!!!!
Az égetős történet nagyon kemény, én is mindig félek séta közben, hogy bedugva hagytam a vasalót.

Szegény Lizus, biztos hamar kigyógyul, az anyatej majd segít neki.

Most megyek aludni, mert alig tudok írni olyan álmos vagyok...

De felteszek egy képet kb egy hete csináltuk, kicsit (nagyon) bemozdulós, de nem töröltük ki mert olyan édes pofát vág Farkas. :)

Jó éjt, nóri

Kép

Kép
nóri8
 
 


JAJ DE CUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

imádom az ilyen cuki pocis, karos képeket!! húúúúú de meggyömöszölném!!!!! még még kérünk képeket!!!!
kerekpocak
 
 


Naaaaaaaaaagyon édes, cukimaci kisfiú ez a Farkas!!!!!
Indulhatnának Marcival egy grimaszversenyen!!! :lol: :wink:


Kata, ügyesen-okosan, és jelentkezz, ha megjöttetek!!
A fotókat ne felejtsd otthon!

pusssssz,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Tényleg, Marcsi is rég nem jelentkezett. MAAAAAAAAARCSI!!!!!???
logi
 
 


sziasztok!

csak egy villámlátogatás kávézás(koff mentes) közben,mielőtt készülődök :)

köszi Zsóka h gondoltál ránk!! :wink:
nem nyomtattunk képeket úgyhgy azt nem tudok vinni de különben azt beszéltük h őszintén megmondom úgy istenigazából nem nagyn érdekel mit mondanak, én látom Lizut nap mint nap hogy fejlődik, ügyesedik.... :roll:

most ez a megfázás zavar nagyon, nehogy valami komoly legyen belőle... de végülis még nem vészes az sem...
éjjel 4x volt fent :roll: huhhhh..kicsit nem esett túl jól :? :lol:

na majd jövök most csak ilyen önzőn magunkról írtam... :oops:

pusszok!
lmkata
 
 


KATA!!!!!!!!!!!!!!MI IS GONDOLUNK RÁTOK! MINT MÁR BESZÉLTÜK, MINDEN RENDBEN LESZ!!!!!!!!!!!!!ÜGYES CSAJ EZ A LIZUS!!!!!!!!!!!!MAJD MEGMUTATJA NEKIK!!! :P

most rohanunk az oviba, még jövünk! 8)

addig is pusszok:e
mazsolák
 
 


kata nagyon gondolunk rátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! samu sok nyálas puszit küld!!!!!!!!!!!!!!!!!

(képzeljétek a fiatalember 8-f8ig aludt egyhuzamban! és aztán még f10ig visszaaludt!!!!!! új rekord!!!!!!!!!!!!!!!!!)
kerekpocak
 
 


Kedves Anyukák!

Köszönöm szépen az érdeklődést Mindenkinek, és a jobbulásos kívánságokat. :) Most már jobb, bár az elején végül kellett gyógyszert is bevennem, mert a „csak” tea nem segített. Aztán apát is kiütötte a vírus...A srácok valamivel jobban vannak, de még nem az igazi. :? Főleg szegény zsombor szenved, nagyon köhög, és nem igazán tud aludni emiatt. :cry:

Gyerekek gyönyörűek: :lol:

Kezdjük a csajokkal:
- Niki nagyon szép, és egyre jobban nagylányosodik!
- Borcsi továbbra is gyönyörű kislány! Ezen a képen meg kimondottan már kész nagylány!
- Lizit csak fokozni tudom!!!!!!!!!!Gyönyörűség, csodapillákkal!

Aztán a pasik:
- Márk nagyon szép a télapói képeken! Micsoda komoly tekintet!
- Marci továbbra is nagy kópé! Még a nagyi kezében is milyen csibészesen tud nézni!
- Samu nagyon csinos a rucikban. Igazi jó ízlésre vall a ruhatár!
- Farkas édes, annyira aranyosan mosolyog! Látszik rajta, h fürcsi time! (Apuka is nagyon jól néz ki! :oops: :oops: 8) )

Mircike, én is szerettem volna írni a cumis dologhoz, h ne aggódj, azért Mirkó még csak 1,5 éves! De lehet, h ahogyan most letette majd ezt teszi 2,5-3 évesen is, és akkor már sokkal érettebb lesz, és el tudod magyarázni=megérti, h ő már nagyfiú és nem kell neki a cumi...Valszin én is visszaadtam volna. :wink:

Most röviden ennyi. Ha még eszembe jut valami, akkor leírom. 8)

Sajnos most nem tudok nagyon aktivkodni, mert közben pakolnom kell, jövő hét hétfőn már odahaza leszek....Kicsit izgulok, mert most még csak én megyek a 2 pasival, apa csak pénteken jön utánunk. Az agyamban már 1000 lista... :roll: :oops: :shock:

Marcsi, hogy vagytok? Költözés? Pakolás...?

Timcsi? Gondolom sok saját készítésű aji készül, ami miatt most el vagy havazva... Majd ünnepek után tegyél ám fel képeket a remekművekről! :)

Ja gen, BOLDOG 2. HÓFORDULÓT LIZINEK!!!!!!!!!!!!

Zsóka, Borcsi! Gyönyörű gyertyákat készítettetek. Nagyon nagyon szépek! Ügyik vagytok! :)

Na most mennem kell, mert zsombor nagyon nyűgöl, még jövök!8)
mazsolák
 
 


Kata, folyamatosan rátok gondolok, írj ám, ha már otthon lesztek! :roll: :wink:

na pusszok
mazsolák
 
 


na még egy uccsó, ami lemaradt: Nóri, megmutatja a fiad, hogyan lehet összeszorítot szájjal mosolyogni! Annyira édes! Ja alvási póz! Zsiga ugyanígy aludt el a délutáni játékaiban, és néha este. Zsömle még nem adta elő, de ő is furcsa poziturákban alszik el..győzöm utána "kisimítani".

na most már tényleg léptem...
mazsolák
 
 


edu remélem jobban lesznek hamar a pasik és te meg könnyedén átvészeled a csomagolást, készülődést és az ezekkel járó stresszt!!!!! pusza
kerekpocak
 
 


Zsófi, köszönöm! Mintha ismernél! :roll: :oops: 8) :lol: :wink:

Kata, remélem, minden ok, csak azért nem jelentkeztél, mert sűrűre sikerült a program! :P

Pusszok Mindenkinek! :)
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket, aranyosak vagytok! :)

Edus, tök jó, egy csomó mindenben hasonlítanak a fiaink. :) (már régebben is írtál hasonló dolgokat).
Örülsz, hogy jöttök haza igaz? Zsigu is örül? Várja már? Zsombesznek gondolom még mindegy, hogy hol van. :)

Zsófi, Samu alvásrekordjai hihetetlenek!!!! Farkas szerintem 16 éves korában egy átbulizott éjszaka után fog ennyit aludni. :) (te jó ég,bulizni is fog??? meg nők???....jaj, inkább erre még nem gondolok...

KATA!!!! MI VOLT????

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


KATA!!!!!!!!!????????????????
kerekpocak
 
 


na sziasztok!

köszi az érdeklődést, de hazaértünk 14 körül, ettem, majd Lizi evett, majd aludtunk mindketten, aztán este lett, fürcsi, evés és most itt vagyok. :wink:

naszóval megpróbálok tömör lenni: megint sikerült engem padlóra küldeni, a neurológus drnő úgy látta h nagyon feszes az izomtónusa Lizinek és nem tartja jól a fejét, a törzsét és még sok nagyon rosszat mondott. Mindezt úgy állapította meg h Lizi konkrétan ordított lila fejjel kifeszítve magát.... azt mondja nem tudja tartani a fejét. mondom nézzen már rá h akkor most mit csinál a karomban????? erre ő: jó, de nagyon hátrafesztíi. mondom persze mert sír és tolja el magát tőlem :shock:
meg hgy hát jó lenne ha hason is fel tudná emelni a fejét. mondom de hát felemeli magasra (már még jobban mint a múltkori képen amit mutattam nektek) és tartja, számoltam direkt múltkor hogy 15 mp volt!! és nem is tette ő ott ma hasra Lizit :shock:
de szegény tényleg iszonyat sírt. mondja nyugtassam meg. szopiztunk, de amint hozzáért ez a nő megint ordított. ja, amúgy úgy kezdődik a vizsgálat h bodyra levetkőzni (már ez is nemszeretem a baba részéről ) majd elkezdni nyomkodni a fejét, a kutacsát, forgatja a kezében. na ekkorra már céklafejjel ordít szegénykém azon a panaszos síráson :cry: :cry:
kicsit azért vagyok ki mert ez a drnő állítólag nagy szaktekintély......
na az van h hétfőn befekszünk a svábhegyi kórházba eeg meg mittomén milyen vizsgálatokra amik az agyhullámokat meg reakciókat nézik. valszin 3-5 nap. remélhetőleg befekhetek vele. ha nem akkor is ott alszom :arrow: hálózsák... :?
ebbe azért mentem bele mert egy ismerősöm fogyatékos gyerekekkel foglalkozik és ezekkel a svábhegyiekkel dolgozik együtt ezer éve. és azt mondja h ők a leglegleg. módszerekben, meg minden. ha van is valami (most már inkább úgy állok hozzá h van, de minél kisebb legyen) akkor még így h ilyen pöttöm és elkezdjük a tornát akkor minden teljesen rendehozható.
akinél ma voltunk azt meg megint nemtom hova tenni miért mondtt ilyen negatívakat, annak ellenére h Lizi amíg a karomban volt nézegette a lámpát, gőgicsélt!!!! de úgy h elsőre a drnő is odakapta a fejét és csodálkozva nézte. én úgy gondolom h elkönyvelték h súlyosak ezek a dolgai és kész.
valóban elég kusza dolgok vannak a buksiban de úgy gondolom pont nem elkönyvelni kéne hanem minden apró fejlődésnek meg mozdulatnak örülni. mondtam h már átrakja a fejét!! ami tényleg nagyn szupi mert azelőtt soha! erre sem örült. mondtam nézi a kutyáját. semmi. lehet el sem hitte. (tudom, képek!! :roll: de sztem az sem győzte volna meg) meg igazából nem is az érdekel meggyőzi e vagy sem hanem megint amiket és ahogy mondott........másfél órát voltunk bent.. :roll: Lizi az elején jól bekakilt (még a pelusba). így indított :lol: ezt nektek! :lol:


na mégis hosszú lett bocsi, tényleg visszafogtam magam.

úgyhogy holnap telefonálok h hétfőn hányra menjünk... jó kis karácsony, azaz már csak ezt remélem h ez lesz a kari ajándékunk h némiképp pozitívabb képet adnak.
mondjuk itt ez a vizsgálat legalább már konkrétabbakat mond, el tudja különíteni h melyik területen lehet gubanc, mit kell fejleszteni.
az mr csak az agyszerkezetet nézte......

annyi pozitívat azért mondott ez a drnő is h az hogy így gőgicsél és szopizik rendesen az nagyon jó.

na ez van, már azért jobban vagyok.. tudjátok, muszáj.. :lol:

de addig még jövök közétek +++energy-ért :lol:
pusszok!!!!!!
lmkata
 
 


bocsi a hibákért, stb de siettem na meg lehet h kicsit összevissza csapongok de még nem ülepedett le h értelmesebben össze tudjam foglalni ... :roll: :? :D


Samu alvásrekordja hihetetlen, el is újságoltam itthon :lol: csak néztek nagyot h van ilyen :lol: :lol:

Edus, huhhh akkor nagyon ügyik legyetek a srácokkal az úton! de tuti jól megoldod a dolgot :wink: de elsősorban mostmár jobbulást ebből a nyavajából nektek!!

Nóri :arrow: bulizás, csajok! :roll: :lol: :lol: bizony az is eljön majd de akkor már mi sem itt a babanet berkeiben dumcsizunk majd :wink: :wink: legalábbis hülyén nézne ki :lol:

puszákok!
lmkata
 
 


KATA SZTEM LIZU FANTASZTIKUS KISCSAJ ÉS TUTI H SEMMI KOMOLY BAJA NINCS!!!! NE KESEREDJ EGY PERCIG SE!!! LIZI 3 HETESEN MÁR ÁTFORDULT!! OLDALRA FORDUL, NYÚL A DOLGOÉRT, NÉZ, MOSOLYOG, TARTJA MAGÁT!!! TÖKÉLETES!!! SAMU ENNYI IDŐSEN MÉG SEMMIT NEM CSINÁLT!!! OLDALRA MEG VÉGKÉPP NEM FORDULT MÉG MINDIG!!!


LIZU A LEGJOBB ÉS NEM LESZ SEMMI BAJA!!!! CSODALÁNYKA!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
SZERETÜNK LIZUBABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Kata! most olvasom soraidat, és csak zsófi szavait tudom erősíteni: így van, így igaz. Tök ügyes kiscsaj Lizi, és ez ki is fog derülni a kórházban. :P De én is inkább mennék, ha már így felhúztak, akkor járjunk a dolgok végére alapon. Barátunk kisfiát ott kezelték hasonló betegsége van, mint zsignek volt, asztm.hörgh. , és nagyon profik-. Sőt most, h írom, zsig is volt bent! Apjával volt bent, és itt mondja a háttérbe, h nagyon klassz a szoba, ő - mivel pasi -külön szobát fizetett, 7000 ft volt. (Akkor már megszületett Zsombor, aki cicifüggő volt, így én nem tudtam bemenni zsiggel. A kiutazásunk előtt meg egy kontroll kellett, anélkül nem akartam kijönni, ott mondták, h sokat javult zsig állapota!) Szóval, minden klassz lesz, és legalább más terület szakemberei modják ki, h minden rendben a csodalánykával!!!) :P :P :P

Nóri hazautat várjuk nagyon! :D Főleg zsig, aki mamát, papát, tigát - tesóm - hiányolja nagyon! De képzeld, zsombor az aug-szept. otthonlétünkor végigsírta az első éjszakát, mert ő “nem ott nőtt fel”, kereste az általa meszokott helyet, tárgyakat… :roll: :oops: :cry: Szóval, most nem tudom, milyen lesz.. :shock: :roll: Bár először keveset leszünk otthon, mert a szüleimhez megyünk, aztán jövünk fel pestre. Sűrű les a program. :roll: :oops: 8)

Samu alvásrekordját én is meg szerettem volna dícsérni,nagyon ügyes kissrác!!!!!!!!!! :P és ebben meg Nórihoz csatlakoznék…Na jó, Zsiga már elég jól alszik, kiszs a szűkkeresztmetszet.. na de majd talán. :roll: :oops: 8) A csajokra majd én is kiváncsi leszek…, milyen nőket hoznak majd “fel”… :oops: 8)

ja és ma felrepedt kiszs szája, mert vagányul célozta meg a dobozt, és nem úgy jött össze neki..., ne tudjátok meg, h elkezdett vérezni egyből a szája. Gyorsan fogellenőrzés, de inkább a vérzés volt erősebb,utána hamar elmúlt a baj. Mintha nem lenne elég "gondom".:shock: :roll: :oops: :cry:

Na megyek, mert lázadnak a háttérben.. :oops: 8)
mazsolák
 
 


KATA! Igen, jó, hogy bementek egy kivizsgálásra, hátha lesz ott tényleg egy türelemesebb szakember. Meg az is lehet, hogy ha több napig figyelik, akkor megnyugszik, és produkálja a kis tudományait.

Emlékszem itt a babaneten Judy tette fel a képeket a 3 hónapos Zsombiról, aki tök tutin hason kinyomta magát. Én meg itthon paráztam, egyfolytában fényképeztem Farkast, hogy ő mennyire nyomja ki magát. De 3 hónapos kora előtt alig nyomta. Mit akarnak ezek a pici Lizitől???? Majd elő is keresem a képeket és felteszem neked.

Szóval ne idegeskedj, bízni kell Lizusban, tudja ő hogy mi a dolga. :)

Szegény Zsombesz mindig történik valami a kis fogacskákkal, meg szájacskával. Kár hogy puszi jel nincs, így most csak szóban küldök neki egy nagy puszit! :)

NA, hogy vidámabbak legyetek teszek fel egy pár grimaszképet Farkóról, aztán rohanok mert mindjárt indulnom kell a 6 hós kontrollra az orvoshoz....:(

Kép ez nem grimasz, csak egy művészfotó (nem mi csináltuk, azért merem ezt írni :) )

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép "Ekkora halat fogtam!" (a szülők egy picit fáradtak :) )

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok Lányok!

Kata, tegnap még 9-kor is benéztem, hátha jelentkeztél, tovább nem bírtam.
Még nekem is rosszul esett, amit Lizusól mondtak, nemhogy Nektek. Megmondom őszintén, én azt hittem, el lesznek Tőle ájulva, hogy mennyit fejlődött és hogy milyen ügyes kislány.
Nem is értem, miért mondtak róla ennyi negatívumot. :?: :roll: :?:
Szerintem is jó, hogy bementek a svábhegyi kórházba, én csak jókat hallottam erről az intézményről, és a lényeg, hogy nyugodt körülmények között, magát adhassa Lizu, és így biztos meg fognak titeket nyugtatni. Szegény LizaCica, jól megkínozták.. :cry:

Farkas gyönyörűűűűűűű! Az első képe eszméletelen, mint egy babamodell. Nóri, Ti csináltátok a képet, vagy profi fotós?
..és milyen ügyesen áll!!!

puszi

KépKép
logi
 
 


Ilyen szivacskockája Marcinak is van.. :lol:
logi
 
 


Ja, még annyit, hogy drága Kata, ne keseredj el, a LÁNYOD EGY TÜNEMÉNY, FANTASZTIKUS KISCSAJ, BÜSZKE LEHETSZ RÁ!!!!!!
nektek mindent megcsinál, korához képest szuper ügyes, akit meg nem csíp, annak nem produkálja magát. Őszinte emeberke :wink: .
puszi,Zsóka

(majd amikor az orvosin írja a szakdoliját a saját történetéből.... :wink: :wink: :wink: :!: )

KépKép
logi
 
 


Nóri, puszit átadtam, köszönjük!!!!!!!!!!!! :P Ma már sokkal jobb! Hát igen, aki sose ül meg a se...-gén... :roll: :oops: 8) :cry: Farkas csodaszép!!!!!!!!!!!!Annyira jó az első képe, tényleg művészi!!!!!!!!!!!!!!!A többin meg tök jó arcokat vág! Nagyon bírom!!!!!!!!!!!!Édes nagyon! és valóban nagyon ügyesen áll! :D :D (Azért ezen már én is elgondolkodtam, h tud egy ekkora törpe leszívni 2 felnőtt ember energiáját, h mi kidőlve, ájulva nézzük, ahogy ezek meg pörögnek/rohangálnak??!! Honnan veszik az energyt, főleg úgy, h az enyémek alig esznek... :roll: :oops: 8) :wink: )

Zsóka, annyira jót írtál te is! :D Ezt én is akartam még tegnap írni, csak a fáradtság, h a gyerekek direktbe ugyse produkálják magukat, Meg utálják, ha macerálják őket, utána még adja elő magát...bbbbbbbrrrrr. :roll: :evil: :evil: Szóval így igaz, majd nyudogdtabb, megszokotabb körülmények között oldódik és megmutatja, h milyen klasz kiscsaj!!!!!!!!!!! :D Nem tudom, orvosok mért keserítik el, az amúgy is tele kétségekkel levő kismamákat...na mindegy, kár ragozni! :evil: :x Mi tudjuk, és KÉSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Na ismét rohanok, meg télapó buli lesz nagyZs-éknél..... 8) ha tudok, még jövök..
mazsolák
 
 


Szia Edu! Jó télapó bulit!!!!!! KisZs-t is viszed? (na most ez jó hüle kérdés volt, hol hagynád :?: :idea: )
Meddig lesztek itthon?

KépKép
logi
 
 


sziasztok!

köszi köszi mint mindig a pozitív szavakat!! arik vagytok nagyon! :wink:
most olvastam el reggel amit írt véleményt a drnő tegnap: és az van benne h koponyaforma egyik oldalt lapos, túl feszes izomtónus, asszimetrikus törzs és fejtartás, bizonytalan szemmozgások, egyik szemgolyó kisebb. és a végén ez szó szerint: "a vizsg. alatt nagyon sír, a "valós" állapota nehezen ítélhető meg."
naszóval igen. akkor miről beszélünk?? (amúgy ma reggel tök bizonyosan nézett a szemembe és gügyögött úgy hogy a buksiját a nehezebb oldalra fordította... :roll: :lol: )
na majd ott a svábhegyen remélem pozitívak lesznek a vizsgálatok.
persze azért fosok nagyon.........
hétfőn 10-től lehet menni, és így elsőre amit mondtak h engem valami másik épületben szállásolnának el. :arrow: éjjel akkor hogy szoptatok??? de leráztak nagyon kedvesen a telefonban h majd lesz tájékoztató és ott mindent elmondanak.
jajjjj már lennénk itthon !!!!!!!!!! :? :roll:

Farkasról nagyon szupik a fotók!!! Annyira cukor azon a képen ahol átöleli a járóka rácsait :lol: de a többin is csak azon nagyon :lol:

Szegény piciZs-nek sok pussz a szájára! :wink:

Megyek ebédelni :)
lmkata
 
 


Kata, engem is teljesen kiborít amit veletek csinálnak az orvosok. Hát még téged!
Jövő héten csak rátok fogunk gondolni és küldjük a pozitív energiákat.++++++++++++++

Zsóka, a képeket nem mi csináltuk, egy barátunk, nem profi, de amatőr profi. Néhány képet ezek közül bekeretezve adunk karácsonyra a nagyszülőknek, keresztszülőknek, dédpapinak. :)

Jaj, én ma egész délelőtt rohantam (orvos, aztán meg mkhelyem, aztán villámvásárlás). Voltam kontrollon,rákszűrésen. Minden rendben van, de az egyik mellem be van gyulladva. Kívülről meg lassan bőrgyógyászati téma lesz(Ha nem múlik el a garmastantól el kell vele mennem. :( )
Tényleg csajok akinek fogas babája van: titeket nem harapnak meg szopi közben? Farkasnak ez az új programja, hogy szopi végén rászorít a cicire. Asszem nem kell részleteznem mit érzek. :shock:

Na megyek eszem vmit én is.

Puszi

Kép
nóri8
 
 


Kata, itt Farkas 2 hónapos és 10 napos. (én tettem hasra, nem magától ment, és kb. 1 percet bírt így ki, utána ordított)

Kép

Itt meg 2 hónapos 16 napos.

Kép

kb. 1 cm-re emeli ki a fejét. az elsőn meg az állát még támasztja. szóval ennyit arról, hogy mit kéne.....

Kép
nóri8
 
 


Húúúúúú Nóri, ezt a harapás dolgot marci is csinálta, amíg ki nem jött felül is a két metszője. Azóta abbamaradt... Iszonyat érzés. volt, hogy olyan hangosan rákiabáltam, hogy sírvafakadt :oops: .
..és érdekes módon csak akkor harapott, ha már nem volt éhes, ahogy Te is írod....Rafinált pasik ezek.. :lol:

Kata, szerintem a telefonos kisasszony nem vette a lapot, hogy Lizi még csak két hónapos. Nem hiszem, hogy külön kéne aludnotok, hiszen még szopizik a csajszi éjjel.
NYUGI!!!! Tudom, könnyű mondani, de tényleg próbálj kicsit megnyugodni és bízz a lányodban!

pusza

KépKép
logi
 
 


Nóri, a melled Farkas harapásai miatt gyulladt be?
logi
 
 


"na milyen a járgányom? Most kaptam Aputól Karácsonyra. Én kibírtam volna addig, de Apu össze akarta rakni.Méghogy én vagyok a gyerek..."

Kép

KépKép
logi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?