Új privát üzeneted érkezett!

Keditke
nekem is karácsonykor lesz elvileg pé :wink: ha már + teszt nem lesz a fa alatt, akkor legalább foganjon meg szenteste :D
No persze pár vizsgálaton túl kéne esni addig :?

Kép
gaby25
 
 


Szia Gaby!!

Akkor együtt izgulhatunk jajj de izgi,aztán minden bele kell adni Karácsonykor :wink: ,hogy együtt pocakosodjunk!!Na mit szolsz hozzá???
Neked is megjött normálissan?
Vendég
 


Sziasztok!

Vica,
köszi, jó, hogy benéztél, gyere, ha tudsz! :)

Beu,
Boti nagyon édes! :) :) :)

Hajni,
na igen, én is mindig belefutok a babás hírekbe, úgyhogy most már én akarok végre bejelenteni!!! :) Jó lenne ha te is hamarosan jelenthetnél a két öreglánynak! :wink:

Editke, Gaby,
sajnálom :(

Nálam is 1.cn, de én ezt most vártam! :)
Holnaptól szúrok! :lol:
angel37
 
 

 
 

Hajny!!

Neked is ilyen rosszul esik ha valaki babás lesz a társaságba,ahol dolgozol ! Attol vagyok kész mikor a tv be mondják,hogy Csisztu ,Szulák Andi babár vár én a hirreségektöl kapok frászt!!


De most egész jol birom a mai napot :lol: :lol: ,nem vagyok letörve,talán azért mert az vigasztal már csak 1 napot kell dolgoznom és mehetek vásárolni Karácsonyra,ez lesz az elsö igazi karácsonyunk !OLyan jo dolog most minden fenyödiszt beszerezni :lol: !
Már tervezük,hogy alakitjuk át a nappali a fának ....na befejezem!!


Sziasztok!!!
Vendég
 


Angel!!

Ez most komoly te is ma vagy az 1 cn-en??
Drukkolok a szurikhoz ++ Akor 3-an pocakosodunk??? Benne vagy?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Keditke
benne vagyok :D megjött normálisn fene vigye, a hőm reggel mélyrepült csinált :(

Kép
gaby25
 
 


Tényleg alig várom már hogy jelenthessek. Nem is tudom hogy fogom kibírni a 12 hetet :). Az a legnagyobb baj, hogy nem elég hogy végighallgatod, még örülni is kell neki, meg gratulálni :). Ráadásul a nyafogást is végighallgatni. Pedig ők akarták :). Ja és most az utóbbi esetben kitalálta a csaj, hogy valami iszonyat szagú izét párologtat, amitől a hajam az égnek áll, csak hogy ne legyen annyi baci a levegőben :lol: Szóval kész vagyok. Ráadásul mindig mikor így összezavarodik a ciklusom bízom benne, hogy valami előjel, és biztos a kövi hónapban sikerül. Most is egy merő frászban vagyok. Meghülyülök.

Na nem fárasztalak benneteket megyek segítek a páromnak homokot hordani :).
vkhajni
 
 


Angyal,
király, akkor holnaptól szúrhatsz megint! :D

Kamilla,
drukk a szentesti inszemhez! :wink:

Hajni,
sziaaaaa. Dejó, hogy jöttél! :D

Vica,
már a 30. ??? :shock: :shock: :)

Beu asszony,
Boti ügyesen megüli a rénszarvast! :lol:

Pihi,
király és gyerek minél előbb! :wink:
potter_76
 
 


Anita,
sajnálom, hogy műtét... Nem akarod más doki véleményét is kikérni???
potter_76
 
 


Sziasztok

Beuka a táblához adat, május 26.-án születtem. Vizsgálatok foyamatban (hormon 3., 21. napi és UH)

Ja, és csatlakoznom a barnázgatós klubbhoz!
h-boglarka
 
 


Sziasztok!

Gaby! 1 cn :( sajnálom

Editke! Úgyszintén nagyon sajnálom! Tök jó, hogy szabin leszel!

Angel! Holnaptól szurka-piszka :) Nagyon drukkolok!

Húú de igi lesz a karácsony!!! EGy csomó peteérés, meg tesztelés :) :wink: :wink:

Már én is nagyon szeretném, ha a "vizuális" barátosnéim közül valaki (ILLETVE MINDENKI) bejelentené, hogy babás!!!

Bogi! Akkor Te most is barnázol, vagy mi van? Nem jött még meg? Nem értem :oops:

Hajni! Te a rövid cuklusod miatt holnaputántól már megint izgulhatsz :) DRUKK++++++++++++

Köszönjük a bókokat! :oops: :oops:

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggel!

Keditke!
A fenébe :evil: pedig nagyon szorítottam!!!!!

Beuka!
Botibaba nagyon ügyesen rénszarvasozik :) elvileg lovas nemzet volnánk vagy mi...

Angel!
hurrá és hajrá szuri!

Vica!
Tényleg nagyon megy az idő :) Már a 30.!!!
Hogy is szokták írni? Pocisimit neked! És csak nyugodtan egyél és pihengess és olvasgass :) neked most ez a dolgod, nem? :)

Ez meg a görbém :?
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 003.71.jpg
sonjus
 
 


Helló Lányok!

Angel!

DRUKKKKKKKKKKKKKKK! Szuper, hogy korábban kezditek! :)

Kamilla!

Hajrá a karácsonyi babáért!

Móni!

Gratula a vizsgához, sajnálom a fertőzést.

Vica!

Már átlépted a 30. hetet! Akkor teszteltél pozitívat, amikor bevonultam a kórházba.... hogy telik az idő. :) Pihengessél sokat.

Nálunk semmi extra, kétnaponta nincs telefonvonal, már kicsit unjuk a dolgot. Karácsonyi ajándékok megvannak, gyorsan lerendeztük.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok Lányok!

Vagyok újra. :)
breni
 
 


Sziasztok!

Szombaton leesett a hőm 36,8-ra, délelőtt meg is jött rendesen. Úgyhogy ma 3 cn-n vagyok. Akkor mi is a Karácsonyi babagyártásra gyúrunk. :wink:

Igyekszem majd még visszaolvasni.

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


Kata :D
Az E vitamint szedem kb. 3 hónapja, először 200 mg-osat szedtem, most meg már a második adag 400-asat szedem. (Cocától vettem a tippet).

Beu :D
Nagyon aranyos Boti baba! :D

Keditke, Gaby :)
Sajnálom, hogy nektek is megjött. Na de új hónap, új lehetőség. Hajrá karácsonyi pé!!!

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


Sziasztok csajok.
Angel,
Jó szurkálást és sok peteérést. :D

Beuka,
Boti baba nagyon aranyos.Igazi karácsonyi hangulat van nálatok. :D

Gaby,Keditke
sajnálom,hogy most nem jött össze de kívánom karácsonyra,hogy síkerüljön. :D

Pihi,
miújság veled,hogy érzed magad a vizsgálat után.Nem fájt nagyon a hasad?Lehet,hogy már írtad csak átsiklottam fellette .Akkor bocsi. :oops:

Nekem nem sokára kiderül miújság velünk.De valamiért olyan érzésem van,hogy nem sikerült.Már megint. :(

Kép
Kép
meliz
 
 


Na, ma nagyon ügyi voltam :P reggelbementem az sztk-ba nőgyogyihoz 3. napi hormonszintvizsgálat miatt, meg is kaptam a beutalót, holnap vérvétel (jaj :? ). Aztán felhívtam egy maszek dokit uramnak, aki szerződésben van az egészségpénztárammal, holnap reggel 9.15-re kell vinni a kiskatonákat, 15ezerért nézegeti. Szóval hamarosan okosabbak leszünk :D
Mikor kell még hormonvizsgálat, a 21. napon?

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok Lányok!

Hajni, nagyon jó hogy itt vagy újra!(egyéb nagyon drukkolok)
nem emlékszem a párod eredményei jók lettek? mondjuk az nem számít nagyon lást Beukát :lol: :lol:

Beu, nagyon édes Boti!

Breni, de jó hogy újra itt vagy! Remélem jól is vagy!!Most Te a 28. napon vagy?? :oops: :oops:

Vica, és is Szentesben bízom, szenteste:)

Nekem sok a melom , nagyon , jövő héten leltár. talán akkor egy picit könnyebb lesz.

zsuzska80
Szombathely
 
 


lást=lásd

2 kamion után már írni sem tudok nagyon... :lol: :lol:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sonjus,
már annyiszor meg akartam kérdezni? Mit ábrázol a kis képe a hszeid mellett? :?: :?: :?: Megmutatnád nagyban is?
Tippem: sellőlány halat eszik, és lábat növeszt??? :lol:
potter_76
 
 


Sziasztok!

Jajj lányok :(
Ennyi rossz hírre jönni. Pedig olyan izgatottan ültem le, még tegnap, de akkor nem tudtam írni, csak olvasó üzemmódban voltam.
Akkor hajrá a termékeny szép Karácsonyért!!!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok tudtok nekem segíteni abban hugy mikor van pé ha lemegy a hő vagy ha emelkedik :oops: :?:

Szioka
tibu
 
 


Sziasztok!

Zsuzska

Köszi, a drukkok mindig jól jönnek. Nem is hiszed el hányszor jutottatok eszembe. Én is örülök hogy végre itt lehetek. Csak most meg ez a fránya sok munka nem enged ide :).
A párom eredménye itt Tatabányán teljesen jó lett, Győrben sajna már kicsit gyenge. Nem tudom mitől függhet. Igazából már azt sem tudom mi a helyzet. Én is nagyon bízom Beáék példájában :).
Veletek mi van mostanában? Egyszerűen nincs időm visszaolvasni :(.

Bea, reménykedem de egyátalán nem izgulok. Szerintem tudom az eredményt :(. De hátha mégsem. Tudod én még bízom abban hogy ketten össze tudjuk okoskodni :).
A másik izgalmas hogy a 10-11. napon éreztem pét.

Jajj, lenne hozzátok egy kérdésem. Petefészek gyulladásnál mit érez az ember. Nem tudom ki emélékszik, de nekem már két éve fáj valami a bal petefészkemnél. Megnézettem az összes dokival akinél voltam, de mind csak azt mondta hogy az UH-n nem lát semmit. Ennyivel le is volt tudva. Most próbálok kitalálni minden baromságot.

Puszi
Hajni
vkhajni
 
 



Sziasztok!
Drukkolok, hogy tényleg karácsonyi babaeső legyen! De van egy tippen! Gyertek el Sz.helyre, mert itt jövőre baby-boom lesz! Eddig 5-en voltunk közel egykorú kismamik, most csatlakozott még egy topictársunk, sőt várjuk a 7.-et is nagyon! :lol:

Vica!
Örülök, hogy jöttél, és sokat írtál! Pihizz tényleg sokat! És hihetetlen, hogy már a 30. hetet is betöltötted! Én nagyon vártam, hogy 200 alá menjen a hátralevő napok száma. Na ez már megtörtént, most meg azt várom, hogy 100 alá menjen... :lol:

Zsuzska!
remélem a sok munkának meg lesz a gyümölcse! :wink: :lol:

Beu!
Boti tüneményes!

moni
 
 


Sziasztok :)

Belekotyogok:

Hajni :)
A petefészekgyulladás az borzalmasan fáj. Nekem volt. Visszatérő. :? Se ülni, se állni nem tudtam. Görnyedve tudtam járni. Mikor megvizsgált a doki, elájultam a fájdalomtól. Szóval nyugi, Neked biztos nincs olyan! :wink:
Vendég
 


Gyugyi

Köszi szépen a segítséget, akkor ezt kilőttük. Most megint gondolkodhatom :). Ugy szeretném tudni hogy mi baja lehet :(.
vkhajni
 
 


Hajni, velem semmi nics, már kétszer szedtem Clostilt eredméyntelenül.Most ebben a hónapban pihi oszt januárban HSG. aztán a többit még nem tudom...
mi az hogy T.bányán jó lett, Győrben meg rossz? szám szerint?

zsuzska80
Szombathely
 
 


No lányok jó reggelt!
Van újra gépem :)
itt meg a görbém :)

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4330.9.jpg

Potter drága!
Az sem rossz, amit te írtál :lol: de ez egy angyalka, akit magam mellé fogadtam, hátha segít :) Nem tudom mit eszik... :) felőlem maradhatunk a halnál :) de szerintem stikában tetkót csináltatott a bokájára és azt nézegeti :)

Kép [/i]
sonjus
 
 


Sziasztok!

Hello Hajni! Jó, hogy újra vagy!

Nálam már nagyon év vége van. Valahogy semmi kedvem dolgozni. (Bár valószínűleg ez januárban sem fog változni)

Most, hogy teljesen "tiszta" vagyok, egész jól alakul a görbém. Most épp mélyrepülésben van, de most ott is kell lennie. Pénteken megyek megint megkukucskálni, hogy növekszik-e valami odabenn. Jó lenne!

Beu! Miért vagyok 22 napon a tábliban? Ma 7cn van.
Ja, elfelejtettem a tickeremet korrigálni. Szegény Lilypie magától nem jön rá, hogy 17 napon jött meg!

Vica! Ma már tényleg írok!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Betti! Húú akkor Te nagyon ügyes vagy az ajándékokkal! Én még sehogy sem állok :(

B.Ági! Sajnálom, hogy megjött :( De legalább Te is beállhatsz a karácsonyi pé-sesek közé! :)

Gaby! Kiskatonák, hogy szerepeltek??

Hajni! Ha 10-11.napon éreztél pé-t, akkor... NAGYON DRUKKOLOK!!

Sonja! Szerintem tuti a göréd, és látom rajtatok nem múlott :) :wink: :wink:

Kamilla!! Ne haragudj :( :oops: :oops: Ez a korai miku annyira meglepett engem is, hogy elfelejtettelek javítani

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Gaby!!

Nagyon BOldog Névnapot!!!



Megy a drukk mindenkinek,nincs nagy kedvem írni,elkezdődött a műtét előti kivizsgálás,megvolt melkas rtg és a gerinc rtg,ma a vérvétel,jövőhéten megyek uh-ra és kedden már talizo az altató orvossal is,és ha Ő rendben talál mindent és az összes vizsgálatom jó akkor januárban műtét.Tegnap a doki bácsi elmagyarázott mindent,nagyon jó fej volt.De azért seggemben a félsz!!!Nem kicsit... :cry: :cry: Szóval most ilyen kedvű vagyok :cry:

De majdnem mindenkinek megvan az ajándék,már csak 1 emberke hiányzik.Aztán lehet csomagolni.

28-án megyünk kicsit Welneselni,már nagyon várom/várjuk,jó lesz pihenni kipihenni ezt a sok idegeskedést.

Beu!!!

Boti annyira édes!!!!!Gyönyörű baba.Írok mélt....

Pusszantás mindenkinek!!!
csanita
 
 


na megjöttünk apa vizsgálatáról. hát nem lett valami jó az eredmény :(
10millió/ml - 70% nem mozog és genny is volt benne, ami akadályozza a mozgásban, arra kapott most gyógyszert, amit 4-6 hétig kell szedni. Most elég stresszes volt, reggel kilépett a cégtől, mert átverték fizetés ügyben, ez is befolyásolhatja számát, nem?
Ez van sajna :( Tömöm továbbra is vitaminnal, meg majd szedi a gyógyszert, és megígérte hogy csökkenti a cigit.

köszönöm a névnapi köszöntéseket :D

Kép
gaby25
 
 


Gabi!
Boldog névnapot!
Apába tömjél maca-vibét. 3*1 naponta csodákat művel. Nálunk 30 millióból 70 lett három hónap alatt. (És a férjem is cigizik)

Kép

Kép
kamilla306
 
 




Sziasztok!!

Gyors bekuk :lol: !!

Gaby!!

Boldog Névnapot!!

Csanita!!

Én is izgulnák a helyedbe ,28-án rád fér a pihi!!


Sonjus!!

Szuper a görbéd :wink: :wink: drukkolok+++++!!


Reni!!

Jo hogy megint itt vagy!!


Meliz!
Mennek a drukkjaim neked is!!!!

Angel!

Hogy vagy a szuritol?? Drukkolok,hogy sikeres legyen! :wink:


Kamilla!!

Ügyi a párod ,hogy meg tudod etetni vele a macát,én még az E vitamint se tudom beszedetni vele! Öt hagyam békén a hülyeségekkel :lol: ez a válasza!Na nem is eröltettem kb 1 hétig tudtam bevetetni vele :lol: azt ennyi!! De én szedem minden nap 1 db E vitamin!

Betti!!

A sogornöméknél is az volt hogy megcsinálták a telefonvonalat azt aznap délután megint elszállt :( :( !! Nekem épp ezért nem kellenne vezetékes telo,én behülyünék !!


Azt hiszem mindeninek irtam :D bocs ha mégsem!! Na ma végeztünk a nappalival van uj szönyeg ,és átrendeztük,hogy a karácsonyfa is elférjen na nem mintha nagy lenne 150 cm müfenyö lesz :lol: tesco gazdaságos + hozzá a diszeket is ott vettük egész nap boltbol boltba mentünk elég volt ere az évre ,jo sokat költötünk,és még anyunak a meglepit meg se vettük,valami készletet gondoltam neki karácsonyra!


Jaa képzeljétek valami tényleg lehet velem tegnap is alig volt menyus ma meg csak pár csepp :oops: ,huu a fene se érti!

Gaby,Angel!
Ti hogy vagytok vele,nektek normális??
Bocsi hogy ezzel nyagatlak benneteket!!
Na befejezem ,mert sokat irtam !!


Sziasztok!


Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzska
Itt Tatabányán 70 M/ml, 50% jól mozgó, Norm. fertilitás volt a papíron. Teljesen megnyugodtam, örültem, hogy az én hormonjaim nem jók. Felmentünk Győrbe ott újabb vizsgálat (természetesen kis láz, miegymás, amilyen a mi szerencsénk) nem annyira tudok kiigazodni ezen a hülye papíron de szerintem 20 M, van itt mindenféle % fogalmam nincs melyik mit jelent. Itt nem írnak magyarul :). Aztán PCT teszt: első frakcióban látóterenként 1-5 kizárólag mozdulatlan spermium látható, második frakcióban a kép hasonló. De csak annyit írt véleménynek, hogy a meddőség cervicalis oka felmerül. Szóban is csak annyi, hogy nem lehetett pontosan megállapítani. Volt még egy vizsgálat de azért már nem mentünk vissza, ott egyből azt mondta, hogy kicsit javult de nem fényes az eredmény. Szóval ezt hámozd ki. Most akkor kinek mi a baja? :) Szeretnék hinni az itteni dokinak.
Akkor ti most léptek a kivizsgálások közepébe?
Pedig azt hittem már senki nem lesz itt a régiek közül.

Bea
igazából nem tudom ám hogy jól éreztem e. Kicsit furi. Meg az is hogy holnapután kellene megjönnie normál idő szerint de semmi érzés. De még belehúzhat. A multkor is úgy örültem hogy nem görcsöl már előre a hasam, na másnap nem is aludtunk éjszaka semmit. Azt hittem az összes festéket leszedem a falról. Szóval inkább nem örülök előre :).
Megnéztem a képeiteket végre. Olyan cukorfalatok :). Nem győztem mutogatni a páromnak milyen babát kell csinálnia :wink: .

Húúúú, megint jó bő lére eresztettem :). Bocsika
Csöndbe is maradok.

Puszi
vkhajni
 
 


Jajj, Gaby kifelejtettelek. Bocsi. Én is boldog névnapot neked :).
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Én is Boldog Névnapot!!! Bár ez az eredmény most nem éppen kedves névnapi ajándék, de ha kapott rá gyogyit, akkor minden rendben lesz és látod Kamilla is mit írt!

Anita!
Kérlek ne kenődj el most, amikor már a végénél jársz! Csak pozitívan! Meglátod minden rendben lesz és ez tök jó, hogy ilyen hamar túl leszel rajta. Fájni sem fog utána és a bébi előtt is nyitva lesz az út.

Móni!
Lehet, hogy lemaradtam, de Nektek nem mostanság kell a 12.hetes uh-ra menni? Vagy már voltatok? Ha igen, mi volt?

Sonjus!
Ez a kép gyönyörű. Én azt hittem ezelőtt, hogy vmi sasmadár féle. A hőd pedig szépségesen elindult fölfelé, szorítok neki!!!

Lszi Én is kérek mindenkitől egy jó nagy adag szorítást holnapra(Igaz nem olyan komoly dolog, csak egy szigorlat, de nagyon jó lenne, ha sikerülne, akkor nem kéne még januárban is stresszelnem magam miatta. És egyébként is akkor is lesz egy, másik tárgyból).
Megyek is vissza még egy kicsit olvasgatni.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok

Gaby
Holnap megy a párom katona vizsgálatra. Itthonról visszük. Mire lehet számítani. Fizikális vizsgálat is van? Párom kicsit izgul. szeretnénk tudni mire lehet számítani! :shock:

Beuka
Köszi, hogy mindent szépen beírtál a táblába. Még mindíg nem jött meg, egyelőre nem is barnázgatom, de sokat görcsölget a hasam.
h-boglarka
 
 





Szia Hajny!!


Én amit irtál egy kukott nem értek :oops: bocsi végülis konkrétan mi is a baj?? Bocs ilyen kuka vagyok,hogy a meddöség cervicalis oka felmerül? ez most mit jelent? Tényleg nem derült ki a valodi ok ,vagy én olvastam valamit félre!!
Akkor neked meg van az esélyed hogy ne jöjjön meg,hogy te legyél a decemberi zebra" bocsi csajok" :lol: :lol: ,kivánom teljes szivemvöl,hisz olyan régota próbálkoztok már!!!!DRUKK++++++++++++++++++++++
Szia,most mennem kell a párom már hiányol!


Vendég
 


Editke
Számomra sem derült ki igazából semmi. A lényeg hogy júniusban mehettünk volna inszemre. Arra alkalmasak vagyunk. De azt mondtam, hogy elfogyott a pénz, meg különben sem vagyok én még kész erre. Meg még nagyon bízom a spotánban, tudom hogy hülyeség ennyi idő után , de..... Ebben a hónapban különben nem nagyon bízom. Bár a remény mindig meg van. Azért köszi a drukkokat
Megyek én is mert éhesen halok.
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Gaby
Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!Plusz
1++++tesztet. :D

Angel
hogy vagy?Mennek a szúrikák?

csanita egy nagy kalapal a műtéthez.

keditke köszi a drukokat de néha már a remény is néha elfogy. :(
lesz még jobb is nem igaz?
A többieknek is sok-sok DRUK!!!!

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Gabi
Kép
Boldog Névnapot Kívánunk!!!

Hajni
Már hiányoztál ám. Remélem még idén babás leszel. Én drukkolok!

Mindenkinek sok sikert az idei babásodáshoz , még nem csúsztatok le!!!
Babásoknak meg kitartást , eddig volt a könnyebb része most jön a neheze.

Marci szülinapját megtartottuk előre, mert máshogy nem tudtuk összehozni. Én is ritkábban jövök, de hát sok feladatot kapok a kisfőnöktől. :lol:
Kép Kép Kép

Mindenkit Puszilunk, ha lesz időm jövök többször is.

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


jó reggelt
köszönöm a bíztató szavakat és a névnapi köszöntéseket
Az még a baj, hogy párom dohányzik, és nem úgy néz ki, mint aki csökkenteni akarja, pedig a doki is mondta neki. Az egyik gyógyszernek amit felírtak annyi mellékhatása van mint égen a csillag Rantudil retard. A másik gyógyszer Ciprobay.
Adom neki a maca vibe-t, meg C és E vitamint.

Boglárka
hát a golyóit is megszorongatják kicsit, hogy tapintásra minden rendben van e. Páromnak nem csinált prosztata vizsgálatot, de pl. a sogoromnak csináltak. Zolinak sem ártott volna szerintem, főleg hogy genny volt a mintában.

Keditke
ha a menzire gondoltál, az nekem normális

Kép
gaby25
 
 


Mindenkinek kitartást, aki a teszt előtt áll és sok-sok zebrát!!!
Én nagyon remélem, hogy az idei karácsonyt Mikibá otthon tölti! Valahol az északi sarkon!!!

Szonibaba!
drukkk a szigorlathoz!!!!

Hajni!
Azért ezt érdekesnek tartom, hogy letudják annyival, hogy nem lehet potosan megállapítani! Erre való a vizsgálat nem, hogy megállapítsák! Szerintem azt kellett volna mondaniuk, hogy ha az első vizsgálat nem mutatta meg konkrétan, akkor csinálnak min. még egyet! Ez olyan hülyén hangzik és a nesze semmi fogd meg jól! Nem? Olyan mintha azt mondanák, hogy elvégezték a vizsgálatot és arra jutottak, hogy vagy minden ok, vagy nem! Ezt eddig is tudtátok!

Na jó, nem zsörtölődök csak néhány orvost nem értek :evil:
sonjus
 
 





Sziasztok!!

Hajny!!
Én azért drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!
MI több mint 2 éve probálkozunk de még dokihoz se mentünk el :lol: én (is) bizom a spontánba ,tudom hogy egyszer eljön az én idöm is!!!Bár azt beszéltük meg hogy januárba elmegyünk kivizsgáltatni magunkat ,hát nem tudom nagyon félek töle :( !!

Inci!!

Nagyon édes Marci ,és Boldog Szülinapot kivánnok neki!!!


Angel!!
Hogy vagy ?

Megyek mert éhes vagyok,de a babanet volt az elsö :lol:!!!!Utánna anyunak kellenne vásárolnom,de olyan köd van kinnt semmi kedvem kimenni!!Jaj csajok olyan jo itthon lenni azt csinálni amit akarok nem kell mindig futnom melozni mert elkések....stb!! Ez a szabi nagyon rám fért!!
Sziasztok!!












Vendég
 


Gaby

Köszi! Most megyünk 11 órára. Azt hiszem, a golyó fogdosást nem említem neki :D

Incike

Nagyon édes, boldog babád van! Kópé az arcocskája! Tévedek?
h-boglarka
 
 



Szoni!
Egy hét múlva csüt.-ön megyek. Itt 13 hetesen csinálják.

moni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?