Új privát üzeneted érkezett!

Zoriann,
lehet,hogy ott láttam a suli környékén,mert én arra lakom.
Nektek ki a védőnő és a gyerek orvos?

Kép
mano83
 
 


Mano,
úgy néz ki, hogy igen, ma már nem váladékozott neki, ezért nem is cseppentek bele olyan sokszor
a köhögésre kaptunk ambroxol szirupot, de ettől meg annyi nyála lett mint akinek jön a foga és nyálzik, mondjuk kaja után mikor böfizik eléggé slejmes trutyi jön vissza szegénykémnek.

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Timi,
Jobbulást kívánok Bernadettnek!

Jövő héten kedden Levi megkapja a 3 hónapos oltását! Kép
Remélem olyan ügyes lesz,mint múltkor!!

Kép
mano83
 
 

 
 

Mano,
nekünk 21-én lesz esedékes a 2 hónapos, Bencét pedig hétfőn viszem a 3 éves oltásra :? már most sajnálom :(

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


És Bence szokott sírni oltásnál?
Amúgy most mindenhová ki van téve az orvosoknál,hogy van vmi újfajta vírus és lehet kérni ellene védőoltást.Állítólag a tudőgyulladásnak vmi vírusa. :roll:
Ti hallottatok már róla? Vagy kért már valaki?

Kép
mano83
 
 


Mano
Fodor Csilla a körzeti védőnőnk de 2 hónapja mindig helyettesítik
illene megnéznem de ha szerdánként a rendelőbe kell sétálnom csütörtökön én nem várok senkire 1 órát hogy megmérje a vérnyomásom és sírjom egyet a súlyomon.
Hogy én milyen öntörvényű lettem :oops:
Na majd talán jövőhéten megnézem.
a gyermekorvosunk Dr Egyed Erika.

KépKép

Kép
zoriann
 
 


Czakocza!
Nemá, hogy nem lehet ilyenkor egy jó forró fürdőt venni.
Pont erre készültem a mai este folyamán.
:cry:
De akkor inkább nem teszem, mert most már szeretném kihúzni keddig.

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga

Holnap jön a hidegfront 8) !

KépKép

Kép
zoriann
 
 


Zoriann,
mi is az Egyed doktornőt választottuk és nem bántuk meg!!! :lol:
Te merre laksz Monoron?

Kép
mano83
 
 


Mano

Küldtem 1 privit
Mi lehet a többiekkel?

KépKép

Kép
zoriann
 
 


Hááát,nem tudom mi lehet velük!
De azt hiszem,hogy elkezdődött a hétvégi pihi! :lol:
Nálunk Levi ma szinte egész nap alszik,azért vagyok itt sűrűn!
Most is horpaszt,mondjuk meg tudom érteni,éjjel szinte semmit nem aludt! :evil:
Én is küldem privit!
Megyek aludni én is,amíg lehet! :lol:
Kép

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is!!!
Khajni: Nagy Klaudia néven megtalálsz!!!! :D
Giga, az én szülésznőm sajna már nincs ott, elragadta őt a jobban fizető profi szakma (asszem orvoslátogató lett). amikor vajúdtam nála a szülőszobán, akkor mondta nekünk titokban, hogy pályázik, mert imádja a munkáját, de nem lehet belőle megélni... régebben ő is írogatott ide bába néven, szerintem a régiek ismerik is (Becsi talán?). Egyébként Zitának hívták, és nagyon imádtuk. Viszont szerintem Andi is ilyen homeos bogyós, mert ők jóban vannak. De nyilatkozzanak a többiek, én őt nem ismerem!
Ezek szerint te végig forró fürdőztél????? :o

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka!
Én simán fürdőztem. Semmi hatással nem volt rám. Annyira jól esett mindig. Persze, mindig csak addig maradtam benne, amíg jól esett. Általában ez csak néhány perc volt (max 10.).

Vasárnap tartjuk a szülinapom, már mindenki arra tippel a családból, hogy meg sem lesz tartva... :wink: Legalábbis nem itthon. :lol:
Hát én jobban örülnék, ha még itthon lennék.
Este betonra keményedett a hasam, de szerencsére még nem kellett menni. Pihizek a hétvégén, és akkor talán még kihúzzuk... :lol:
Szép napot Nektek!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!



Tegnap jöttünk haza, minden oké velünk. Csabi egy tündér baba, a nővére után el sem tudtam képzelni, hogy ilyen is létezik: eszik, alszik, nézelődik. :)) Tejem meg vagy négynek elég lenne, kis golyónk hízik is tőle rendesen. Tündi egyelőre meglepően jól viseli a helyzetet, de ugye még ne szóljam el. :)



Majd ha lesz egy kis időm, írok szüléstörténetet, meg megpróbálok visszaolvasni... Addig itt egy kép az ifiúrról:

Kép


Addig itt van két kép az ifiúrról:

Kép

Kép
sikati
 
 


ööö, a lényeg:

2006. december 4-én, 18 óra 18-kor megszületett Tábor Csaba, 4430 g-mal, és 60 cm-rel, hüvelyi úton, álomi szülés során.

(anyukája meg egy kicsit szétszórt még:) )
sikati
 
 


Sikati

Gratulálok a babához nagyon szép kisfiú. 8)

KépKép

Kép
zoriann
 
 


Jéééé, ti már tudjátok! :) Thenus, te honnan tudtad? Minden esetre köszönöm, hogy beírtad! :)

És mindenkinek köszönjük a gratulákat is!



Giga, drukkolok ám!
sikati
 
 


Huhú, de hatalmas fiatalember!!!! Nem semmi! :)
Nagyon helyes, formás!

Nagy gratula hozzá! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Sikati,
GRATULÁLOK MÉGEGYSZER!!!!!
Kép

Kép
mano83
 
 


Sikati!
Hatalmas gratula a hatalmas bébikéhez!!!

Gyönyörű kisbaba!
Várjuk ám a történetedet nagyon!!! :lol:
Én is mennék már, de jó lenne csak a jövőhéten.
Bár mostanság elkezdtem fájogatni, ami mint tudjuk semmit nem jelent, sokszor volt már, aztán mindig abbamaradt.
Hátha most is így lesz... :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sikati,
gyönyörű ez a hatalmas picifiú :wink: le a kalappal előtted mégegyszer nagy gratula és várjuk, hogy jelentkezz

Giga,
helyzet, egyben vagytok még :?:

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Sziasztok!

Sikati, gyönyörű a kisfiad, még egyszer gratulálok! :lol:

Giga, nekem Andi volt a szülésznőm, ő adott bogyókat, állítólag a tágulást segíti. (Azért mondom, hogy állítólag, mert nem tudom, milyen lett volna nélküle)a szülőszobán kaptam, minden fél órában kellett bevenni ötöt. A férjem volt a bogyófelelős :lol: ő adogatta nekem. Mikor már elkezdődtek a fájások(10 percesek), és felhívtam Andit, mondta, hogy nyugodtan üljek bele a kádba, még maradjunk otthon még. Ez nyolc körül volt, 11-re mentünk be a kórházba, reggelre lett meg Sára, szóval nálam nem siette el. De sose lehet tudni...

Lányok, engem is megjelölhettek nyugodtan, Györéné Csengeri Katalin vagyok.

Tegnap voltam suliban, először, mióta Sára megszületett. Egytől fél hétig nem voltam itthon. Kisleánykám meg nem volt hajlandó cumisüvegből enni az apukájával. Pedig máskor már etette, mikor nem voltam otthon. Csak sírdogált, aludt is egy keveset. Aztán mikor hazaérkeztem, nagy mosollyal fogadott, és egy kiadós cicizés után szent volt a béke :lol:

Kati, Sára jövő hét pénteken fogja megkapni a három hónapos szurit. Nem tudom, hogy fogja viselni, de van egy sejtésem, hogy úgy, mint az előzőt. Ordított :cry:

Pilla, hogy telnek a hétköznap délelőttök Laurával kettesben? Számomra nagyon gyorsan repülnek a napok. Nem tudom, más is így van vele?

Szép estét mindenkinek!
Üdv:Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Igen, Ichtus, mindenki. Elcsó mindjárt 7 hónapos, és szinte most született!!!
Giga, utólag én is nyugodtan fürödhettem volna, ugyebár nem tágultam... viszont egy ismerősöm mesélte, hogy egy 3 hónapos csaj a melegvizes medencében vetélt el a strandon... hát én inkább mindig dideregtem a zuhany alatt. :lol:
Ja, és a legfontosabb: NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK CSABIKÁHOZ SIKATI!!!!!! Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen nagy babát álomszépen hoztál a világra!!!!
Jó éjszakát a csöppeknek és a nagyobbacskáknak is!

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék? Igaz, én már több, mint 1 éve szültem kistarcsán, de tervezünk kistesót! Szült valaki Várkonyinál? Én meg voltam vele elégedve... Zita volt a szülésznő, nagyon aranyos volt! Ezek szerint már nincs? :( Nekem 9 napos túlhordás, 4 nap bentfekvés után indították a szülést, a burokrepesztés kevés volt, utána 4 órával bekötötték az oxitocint, 1 órával később már 3 perceseim, gyorsan sűrűsödött, 4 óráig tágultam, utána fél óra alatt kint volt Csanád! 3930 gramm és 57 cm volt! Szóval nem kicsi... Fél évesen már 9,5 kg volt, most 11,10 körül, 3 hónapja nem hízott, csak nyúlt... Szerencsére! :lol: :D

Gratulálok a babához Sikati! Gyönyörű kisfiú! Kinél szültél? Én már a fél kórházat ismerem, sajnos 9 napot bent kellett töltenem.

Igaz, hogy nem mehet már látogató a szobákba? Végre!!!! :wink: Olyan kellemetlen volt kitessékelni a szobatársam (ő még akkor nem szült) hozzátartozóit szopiknál!

Mi a véleményetek a csecsmősökről? Én Terike nénin kívül inkább nem is minősíteném őket... Gáz... Nagyrészt nekik köszönhetem, hogy még egy napot rá kellett húznunk odabent...

Most megyek, mert elég késő van, ha nem bánjátok, jövök máskor is!

Jó éjt!
Éva

Kép
csanómanó
 
 


Ja, még akartam valamit!
Klauszka! Szerintem aki állapotosan bemegy a meleg vízbe a strandon (sőt a hidegbe is), hááááááát... Na inkább mégsem írok semmit!

Jó éjt!

Kép
csanómanó
 
 


Sajna én nem ismerem ezeket a homeos bogyókat. Majd csak megleszek nélkülük is, mert ugyebár nekem nincs választott szülésznőm, aki segítsen ebben.

Klauszka!
Én nem hallottam ilyen történeteket a meleg vízről, szerintem ezért is mertem fürdeni benne. Sőt... Lehet, hogy most meg fogtok kövezni, de én a nyár elején még csúszdaparkban is voltam. :oops:

Csanómanó!
Üdvözlet közöttünk!
Irogass sűrűn!

Ja! Egyébként fájogattam du. rendesen, de nem lett belőle semmi. Utána még vásárolni is el mertem menni (bár kicsit féltem tőle...).
Remélem a holnapi napot most már kihúzzuk. :wink: :lol:

Jó éjt Mindenkinek!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Csanómanó,
üdv köztünk!

Giga,
fú,de izgi!
Már csak 2 nap a kiírt időpontig!
Nemsokára Te is babaázhatsz! :lol:

Katica,
hogy vagytok?
Remélem Levi jól fogja viselni az újabb oltást! :wink:

Lányok,
Nektek nem hullik a hajatok?
Mert nekem nem hullott a hajam,csak azóta hullik,mióta szültem! :twisted:

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Szép advent 2. vasárjapját mindenkinek! :D

Csanómanó, üdv itt köztünk!

Klauszka, még én is ismertem Zitát, akkortájt catlakoztunk a fórumra(azért csatlakoztunk, mert elején a férrjem íogatott, mint "kisapuka" 8) Ő mutatta meg a szülőszobákat. Szerintem őt választottam volna, ha marad a kórházban.

Kati, olvastam valahol, hogy azért olyan szép dús a kismamák haja, mert a megemelkedett hormonszint miatt megáll a haj természetes hullása. Szülés után, mikor a hormonszint (nem tudom melyik :oops: ) visszaáll, akkor azok a hajszálak hullanak ki, amik akkor nem. Szerintem egy idő után megszűnik magától. Nekem legalábbis már megállt a drasztikus hullás.
Jól vagyunk, Sára nő, mint a bolondgomba, már 68-as ruhákat hord. Annyira élvezem, ahogy kommunikál velünk, olyan értelmes baba. Írja ezt egy elfogult anyuka :wink:

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Katica,
akkor tényleg stépen növekszik Sárika! :lol:
Levi még a 62-es ruhákat hordja! :wink:
Köszi az infot a hajhullásról! :D

Kép
mano83
 
 


klauszka, ichtus megjelöltelek benneteket! Nagyon édik a babók a képeken!!! :D
Sikati mégegyszer óriási gratula a kisfiadhoz! Nagyon szép kisfiú! :D
Giga Hogy vagy?
Csanómanó Üdv köztünk!

Én egész terhesség alatt kádban fürcsiztem és nem lett semmi bajom! Jó igaz, hogy nem órákat pancsiztam, mint azelőtt! És én voltam strandon is és vadvíznél is uszikáztam kb. 5 percet. Állítólag az a lényeg, hogy ne melegvizes termálvízban uszizzon az ember!

Megyek főzök tovább!

Mindenkinek további szép napot!

Hajni

Kép
khajni
 
 


Köszi Mindenkinek az érdeklődést, még egyben vagyunk.
Egész nap pihizni fogok. Döglök az ágyikóban és olvasgatok, meg dvd-zek. Hátha mégkibírjuk holnapig.
Holnapra meg azt terveztem, hogy ha hazajött a férjem a melóból elmegyünk egyet sétálni, utána meg egy forró fürdőbe befekszem. Hátha megteszi hatását... :lol:

Szép vasárnapot Mindenkinek!

Kép
Kép
giga1
 
 


Én a 20. hétig kb. simán strandoltam, tengerben, Balcsiban, hideg vizű strandon... mondjuk a természetes víz a legjobb, a tenger az kifejezetten jót tett a hőségben. :)
Meleg vízbe viszont nem mentem egyáltalán...

Hát, most már én is kezdek lélekben rákészülni, hogy ez a gyerkőc bizony hamarosan kibújik... valahogy olyan távolinak tűnik még... pedig már mindenféle külső nyomásra összepakoltam a kórházi csomagot, össze van állítva a kiságy is... elvileg jöhet a Babó, ha akar...
Vendég
 


Sziasztok!

Ichtus nekem is gyorsan telnek a napok, bár ezen a héten nem voltam egyedül, mert itt volt a hugom, hogy segítsen. Az a legszörnyűbb, hogy a hétvégék még gyorsabban telnek, amikor együtt a család.
Laura 56-os ruhácskákat hord, de már eléggé végigér a lába bennük, viszont a 62-es meg baromi nagy még rá.
Manó üdv köztünk!
Sikati gratulálok! Gyönyörű formás "kis"fiú Csaba!
Giga nagyon drukkolok már neked! Célegyenesben vagy, nemsokára babázol már te is.

Mi jól vagyunk, bár Laurának még mindig picit vérzik a köldöke. Valószínűleg valahol egy icipici helyen még nem száradt össze. Alkoholozzuk és hintőporozzuk, remélem most már rendbejön.
Olyan szép idő volt az elmúlt napokban, hogy sokat sétáltunk, amit nagyon élvezett a kisasszony. Menet közben olyan áhitattal szívta a cumikáját! :D
Nemsokára itt a karácsony és én azt sem tudom, hogy fogok vásárolni. Bár a párom hétvégén tud vigyázni a babóra, de a legnagyobb tömegben semmi kedvem tolakodni. Lehet, hogy idén nem kap senki semmit és karácsonyi vacsora sem lesz. :shock:

Pilla
Vendég
 


Szia csanómanó!

Én Várkonyi doktornál szültem és azt kell mondanom, hogy "rutinrudi". És az biztos, hogy összekapja magát az ember, ha nála szül (egy fájás alatt 3 nyomás simán... :D ). Szóval a szülőszobán gördülékenyen mentek a dolgok (nekem sajnos előtte voltak problémák), habár ez nemcsak az ő érdeme, hanem a szülésznőké is.

Üdv Mindenkinek

Mali
Kép
Kép
mali
 
 


Szia Pilla!

Ti ilyen sz.. időben kimentek sétálni? Azért téged kérdezlek, mert egyidősek a babyk. Én tegnap egy nagyot sétáltam a poronttyal, mára megint olyan csipás lett a szeme, hogy nem tudta kinyitni. Múltkor is ez volt, amikor egy kicsit hosszabb ideig voltunk a levegőn. Ja és tiszta pötty a gyerek arca, elvileg akne (okos könyvben olvastam) és nem kell vele semmit csinálni. Holnap jön a doktornéni, kifaggatom.

Üdv Mali

Mali
Kép
Kép
mali
 
 


Sziasztok,

Sikati, még1x gratuklálok a kis (nagy) fiadhoz ! Csudaszép baba !

Én is Várkonyinál szültem, mondjuk én nagyon régen ismerem így maximálisan megbíztam benne, és Ignáthné Évi volt a szülésznőm.Vele is maximálisan elégedett voltam.

Pilla, véletlenül nem sétáltál csütörtökön vagy pénteken (már nem emléxem) a Vágóhíd utcán, délelőtt kb fél 12körül ?

Mali, én januárban szültem, és 5 naposan már kinn sétáltunk, második héten már kinn aludt a babakocsiban, nekünka dokinéni azt mondta, kifelé a levegőre.

Na megyek, szétszedik a házat.

Sziasztok

Timi
kismaszat
 
 


Mali ma nem voltunk kint, mert a drágám átaludta a sétáló időt, de a héten minden nap voltunk. Tegnap és tegnapelőtt majdnem 1 órát (20 percet mondott a dokinő).
Laura arca is pöttyös a tejtől. Tiszta patti... Serdül a drágám! :D
Kismaszat nem tudom melyik az a Vágóhíd utca, de mi főleg itt a Rozmaring környékén sétálunk.
Vendég
 


Sziasztok!

A sétáról csak annyit,hogy én nem viszem ki menden nap Levit!
Ma például nagyon bolond szél fújt,nem akartam hogy beteg legyen,így bent maradtunk! :?
Ha kicsit rosszabb az idő,én már nem viszem ki!
Sokak szerint az sem jó,ha ennyire féltem! :wink:
Jó éjszakát mindenkinek!
Kép

Kép
mano83
 
 


Mano, én voltam bőrgyógyinál a hajhullás miatt, azt mondta, totál természetes, szülés után vedlik az ember lánya. :lol:
Szedd az Elevitet, vagy amit szedtél anno, és rendbe jön. A fodrászom a múltkor majdnem hanyatt esett, mikor meglátta, mennyi babahajam nőtt!!! Én is. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Giga, ilyenkor a végén már én is tűkön ültem... Annyira vártam a szülést... Most én is irigykedem... :lol:

Tegnap még olvasgattalak benneteket. Hát igen, bosszantó, mikor mindenki mást mond ugyanazzal a dologgal kapcsolatban. A szoptatásról is... Ha felét is megfogadtam volna a hülyeségeknek (pl. itassam teával/vízzel mellette, stb.), akkor már régen nem lenne cicizés. Persze nyáron, kánikulában elképzelhető, hogy kell mellette a víz (nekünk össz-vissz ha 3x kellett, sokat mondok)... Szerencsére még most is van bőven tejem, de kell is, mert a kisfiam cicifüggő! :lol: Még napközben 4x, + éjszaka párszor kéri. Erről jó lenne leszoktatni. Csak most megint jön a foga! :cry:

Manó, hogy teszed be ezeket a képeket? Szerintem sem biztos, hogy jobb, ha annyira félted. Ki lehet vinni rosszabb időben is, jól fel kell öltöztetni. Nálunk sétánál csak a nagy szél és az eső/hó akadály, meg ha a délutáni alvás rosszul jön ki. Az erkélyen elvan esőben/hóesésben is! Nekem tavaly is kb. 2-3 hetes kora óta napi szinten kint alszik az erkélyen Csanád, persze vad mínuszokban nem rakom ki (ami nem sokszor volt tavaly), de azért kb. -5 fokig igen. Nyáron nem tudtam kint altatni, mert déli fekvésű a lakásunk, és pokol volt az erkélyen, de most 2-3 hónapja megint kint alszik napközben. Nagyokat szundít a levegőn (amikor pici volt, akár 3-4 órát is egyszerre, most 1,5-2 órát). És utána még sétálunk, ha az idő/útviszonyok engedik... Nekünk bejött a sok levegőzés. Sokkal jobb lenne családi házban, még többet lehetne kint, de talán majd egyszer...

Nekem is nőtt rengeteg babahajam. És a terhesség alatt egyáltalán nem hullott, utána annál jobban. De nem aggódtam, csak levágattam, mert nagyon zavart. Minden tele volt a hajammal... :? De nem lett kevesebb, mint régebben volt!

Jó éjt!
Éva

Kép
csanómanó
 
 


Sziasztok!

Klauszka,
én a magnéziumon kívűl csak folsavat szedtem,ilyen magzatvédő vitaminokat nem!
Ezt most is fel lehet íratni?Mert a héten akarok menni Toldi dokihoz,hátha fölírná! :roll:

Éva,
kizárólag GIF formátumú képeket töltök le a netről és azokat töltöm fel ide (mellélket feltöltése)
Amin a nevünk van azt meg a www.imegechef.com oldalon lehet csinálni,ha kész,elmented és utána fel tudod rakni!

Kép
mano83
 
 


rosszat írtam :oops:
www.imagechef.com

Giga,
mi van veletek?

Kép
mano83
 
 


Manó!
Köszike jól vagyunk.
Egész sima éjszakánk volt. Csak egyszer keltem fel wc-re, aztán még a párocskám nagy örömére nekiálltam nudlit enni, mert olyan éhes voltam... :D
Jó lenne, ha ma este már beindulnának itt a dolgok... :lol:
Hát majd meglátjuk.
Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok,

én sajnos csak most akadtam rá erre a fórumra.
Pedig már nagyon a vége felé vagyunk.
Mi december 29-re várjuk a kislányunkat, akinek Lelle lesz a neve.
A kistarcsai kórházban fogunk szülni, Surányi doktornál.
Nagyon sok kérdésem lenne majd, mert nektek már ahogy visszaolvasgattam, nagyon sok tapasztalatotok van és már sokan szültetek ott. Kérlek Benneteket segítsetek majd nekem egy kicsit.
Mindenkinek nagyon aranyos babukája, babukái van/vannak.

Szép napot kívánok Mindenkinek!

Üdv: Pimpoka






Kép
pimpoka
 
 


pimpoka, mi még akár össze is futhatunk... én ugyan jan 5-re vagyok kiírva, de ki tudja. :) Nekem is Surányi a dokim, és szintén lányunk lesz. :)
Én is nagyon sok segítséget és tanácsot kaptam már az itteni anyukáktól, akik már túl vannak a szülésen! :)
Vendég
 


kedes verna, igen, lehet még az is, hogy ott találkozunk.
Szeretném, ha a kiírt dátumon születne, mert az apukájának
akkor van a szülinapja és az olyan jó lenne!

Adna valaki felvilágosítást a kórházi szobákkal kapcsolatban?
Kell-e foglalni, mert valami ilyesmit hallottam, hogy ha két ágyasban
szeretnék lenni, akkor oda fel kell íratkozni. Hogy van ez?
Mennyit kell érte fizetni? Vagy ez így automatikusan megy, hogy
szülés után betesznek épp oda, ahol van hely?

Hmmm?

Kép
pimpoka
 
 


Sziasztok!

Pimpoka: Ha mi kislányt várnánk, nekünk is Lelle lenne a neve, de egyenlőre úgy tűnik, hogy egy kis Kristóf van a pocakomban. De majd következőre (reméljük a következő baba kislány lesz majd)
De hát először ez a kis picurka szülessen meg aztán majd meglátjuk.
Egyébként nekem is a Surányi a dokim.

Kép
tami2900
 
 


Pimpoka,
Üdv köztünk! :lol:
Ha 2ágyas szobában szeretnél lenni,azt az orvosodnak kell jelezni(igyekezz vele),és majd ő beírja a nevedet egy füzetbe,így tudni fogják,hogy igényt tartasz ilyen szobára.
Ezeknek a szobáknak az ára 3000 Ft/éj,vagy van családi szoba,ami 10000 Ft/éj.
Ha nagyon teltház van amikor szülsz,akkor lehet,hogy 1 éjszakát a 6ágyasban kell eltöltened,amíg üresedés nem lesz.
Nekem mindent a szülésznőm intézett.Amikor én szültem nem volt hely,nagy harcok mentek a 2ágyasokért,de szerencsére mire megszültem kiharcolt nekem 1 helyet! :lol:
Ha bármi kérdésed van,kérdezz bátran,ha tudok,válaszolok!

Kati

Kép
mano83
 
 


Én meg azt hallom mindenkitől, hogy fel lehet ugyan iratkozni két ágyasra, de sok értelme nincsen, mert semmi garancia arra, hogy pont aznap születik a gyerkőc. :) Azért majd én is szólok a szülésznőnek...
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért csak érdeklődni szeretnék, mert látom sokan szültetek mostanában a Flór Ferenc kórházban. Gratulálok a babucikhoz! Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy melyik szülésznőt javasolnátok, mert akinél 2,5 éve szültem ( BAkosné Zita) sajnos elment. Pedig nagyon ari volt és nagyon sokat köszönhetek neki. A dokim Erdélyi Zsolt. Van esetleg olyan védőnő akit ajánlani tudtok? Ja és még márciusban is legyen ott!)

zsuzsibo
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?