Új privát üzeneted érkezett!

Sikerült bescannelni képeket a kisasszonyról:

Kép Rékapanka -12.06

Kép és még egy :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Snoopyéknak nagy gratula!

Verusék

Kép
verus
 
 


Snoopy,
sok szeretettel gratulálok én is :)
jamina
 
 

 
 

Sziasztok!


Snoopy!

Gratulálok a kislányhoz és jó babázást kívánok!

Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Snoopy, gratulálunk Hanga babához!!!! Ugy látom ez sem egy mindennapi szülés volt!

Winnie,
jók lettek a 4d-s képek!

Beszti, nem haragszom egyáltalán, hiszen neked mégiscsak több a tapasztalatod, én meg még csak próbálkozom. Egyébként, amikor nagyon sírt azóta, akkor kb 90 gramot evett egyszerre magától, az nem sok egy máfél hetes babának???
a másik cicim, nem ilyen produktív:)

csernusn
 
 


[/color]Gratula Hanga babához. Snoopy neked még a szülésed sem egyszerű :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Először is Snoopy: Nagy nagy gratula a kis Hangához!!! Siessetek haza, és képet rögtön tegyél fel!!!

Azért helyzetjelentek én is , hátha valakit érdekel...
Tegnap hazaengedtek a kórházból.
Hétfőn voltunk szívuh-n az I-esen, hála az égnek nincs komoly baj! Valóban üt extrákat a kis szíve, de a doktornő is azt mondta, hogy ezek nem veszélyesek, és 99%-ban szülés után el is múlnak. Remélem így is lesz ,de ha mégsem, akkor sem keseredek nagyon el, gyógyszerrel helyrehozható.
Egyébként minden más rendben van, a dokinéni közölte, hogy copfos kislányunk van! :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kedves Snoopy!

Az első lány topikbabának!
Kép

És ezt neked:
Kép
ilgya1
 
 


Mágnes, tök jó, hogy minden ok.
Egy ismerősöm nyáron született babójának is volt / van szívritmuszavara, ő is gyogyit kap, és ettől teljesen jól van, és jó eséllyel kinövi, azt mondták :) úgyhogy bizti nem lesz nálatok sem baj!

Ilgya, Ti hogy vagytok? vagy ne kérdezzem, úgyis értesülünk az eseményről ;)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Snoopy, gratulálok, sok erőt és tejcsit kívánok nektek!

Ági,
örülök, hogy mégsincs nagy baj. Most tudtátok meg, hogy kislány?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Snoopy, na végre :-) Gratula Hangához és jó babázást :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Wnnie27

Máté szeme azért volt betakarva, mert szolizott :-)) amúgy minden baba, aki besárgul, ugyanilyen "napszemüveget" kap :-)

a feje meg azért volt bekötve, mert ott volt véna és ott kapta az infuziót.... más baba ids így kapja, ha ott jó a véna....

holnap oltást kap máté, 3 hónaposat + rotarix... már 5390 gramm a szépségem :-) :D :D :D

megyek pumpálni, mert megint bedurrant a csecsem

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


deszilvi

lányok tettek fel címeket a honlapra

vásárlás ezerrel??? csak óvatosan

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok,

Deszilvi,

A mikulás apa képében jött és hozott egy cumisüveget,ami hőmérős,nekem meg csokit .:)
Mondtam a páromnak, hogy amíg nem használjuk, mert én nem szeretném, addig nem bontjuk fel, aztán vagy továbbadjuk, vagy visszacseréljük.:)

csernusn
 
 


Snoopy: hatalmas gratula az itteni első kislányhoz és gyöngyörű nevet választottatok!!!!!!!!!!!!! Akkorát nevettem, mikor elolvastam az esetkocsit...! :lol: :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
tinu
 
 


Snoopy: gratula Hanga babához, már nagyon vártuk ezt a gólyahírt. Minden jót kívánok, amit ilyenkor csak lehet!

Mágnes: örülök hogy újra otthon vagy, és nincs semmi komoly baj. A lényeg, hogy te nem parázol, ez már félsiker minden téren. Most már maradhatsz otthon, vagy vissza kell még menned? Pihenj sokat, csak óvatosan, és semmi stressz!

Niki: szóval akkor ott volt a Mikulás bácsi. Tök jó, hát már csak az ilyen örömökért is alig várom Ákos babát, hogy majd pár év múlva hatalmas csillogó szemekkel nézze a télapót meg a fenyőfát, meg keresse a tojásokat, elfújja a szülinapi gyertyát.....

Bunny: köszi, amikor utokjára néztem még nem volt semmi, de most meg is nézem akkor a honlapot.
Vendég
 


Bunny: húúú ez rengeteg cím, ezért kérdeztem, hogy hova érdemes menni????,Nem akarunk sok helyre elmenni, ezért valami nagy boltot keresünk, ahol sok minden kapható!!!
Várom az ötleteket!

Winni: jaj de tündéri Réka baba, nagyon édes arca van, és milyen jól látható!! Úgy csináltatnék én is újra 4D-t, de hát azért annyira nincs fölösleges 15 ezrem....nagyon klassz lett a kép!
Vendég
 


deszilvi

nekünk mákunk volt, mert mindent kaptunk, de tényleg... A mérlegen kívül semmit nem vettem :-) na jó meg a bútorok...

úgy tudom, hogy a visegrádi utcában a mária nagyker jó, a lehel téren is van egy nagyker, meg a soroksárin is... ja és a minimanó azuglóban.

A kérdés, hogy mit akarsz venni...

A fránya csomóm nem akar távozni :-(

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Snoopy
Minden szepet es jot a kislanyhoz.Hiaba neked sima korhazi szules mar nem dukal. :lol:

Winnie
Szerintem egy meretbol eleg kb 8 db,ne aggodj.
Huha szuloszoba ugyben emgfogtal,mert en egyben voltamaz az szep felujitott,sima sziba jellegu.Abbol szerintem van vagy 3-4,es hatul meg egy kozos vajudo,abban par agy.De ott meg nem lattam senkit,szerintem rogton a szuloszobara mennek a paciensek.A csaszi elott is ott keszitett elo a szuleszno.
A kadas szuloszobabaol szerintem csak egy van.
Hat a muto az nem teccett 9de neked azt nem kell amjd latnod :wink: ,annyira meleg volt mintegy szaunaban es a Radio1 szolt :roll: ...Szoltam, hogy halkitsak le,megtettek :D
Amitmeg elmondanek,az az 1 agyas mellett szol.Halas vagyok hogyezt valaszottam,nem kell senkihez alkalmazkodni csak akkor jon bevalaki ha en akarom,es velem vegig ott aludt hol a ferjem hol anyukam,ami nagyon jol esett akkor.Ja es a csecsemosok mellett van kozvetlenul,a tobbi szoba meg jo messze.Tobbszor takaritottak,es emberi idoben nem hajnalban.
Hallottam olyat is novertol hogy egykisebbsegi anyuka csaladja miatt egy 1!napos csaszis sajat felelossegre hazament,mert nem birta az atjarohazat.En emgneztem a 3 agyasokat,hat eleg kicsik.Nem sokkal nagyobbak mint az 1 agyas.Aki teheti (szerintem 40ezer ilyen esetben megeri) valassza ezt.
En pl ezt kertem karira anyuektol :wink:
Ezek a kepek nagyon szepek,annyira kiscsajos rajta a baba!!!

Cic
Igen apuka bemegya Bakats terre,de nem az Okmanyirodaba hanem az Anyakonyvi osztalyra,ez a meroleges epulet a hivatalra.Ott megkapja a kivonatot+lakcim martyat is.
A Teve utcaba elmegyes kb 5 perc alatt kesz a TAJ kartya,kulon ablak van az ujszulotteknek.

Szilvi
Festohoz sok erot,de jo :lol:
En is a Maria Nagykert mondanam ,meg barmelyik Kenguru Goldot.

Viki
Szegeny te a korhazban,de lenyeg hogy mostmar bujjon ki az a fiucska!!

Magnes
Ezek szuper hirek,ha ottezt mondtak tuti minden rendben a babaval.

Bunny
Drukk az oltashoz,nagyon szep nagy mar Mate,ugyes vagy hogy sikerult igy szoptatni.
Csomokra neke mnagyon bejott ameleg borogatassal valo maszirozas.

Nekem emgjott az eredmenyem a tejmintabaol,sima borbakteriumom voltami a sebbol felment es a steril tejre hatott.Penicilin uti ki ugyhogy jofajta gyogyit szedek.

Brigo
Mi ujsag? Elhavazodtal???

Na pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Először is

SNOOPY!
HATALMAS GRATULA A CSAJSZIHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT!!!

Winnie!
Nagyon édes a leányzó a képeken! :)

Mágnes!
Ez szuper hír!!! Jázinak is volt szívzöreje, de csak rá kell nézni, hogy lássa az ember, semmi baja!

Ilgya!
Meg sem köszöntem, hogy nekem is ilyen szép csokrot küldtél a szülés alkalmából! :)

Rólunk:
Zsombi tegnap volt 4 hetes (hihetetlen hogy repül az idő!!!), 4240gr, és olyan kis aranyos! :D Tejem még van, szopik is ügyesen a nagylegény, már a fagyasztóba is raktam el.
Időm semmi, főleg most, hogy a párom is dolgozik, és egyedül vagyok a gyerekekkel. Tegnapi napom 1/2 7-től este 11-ig tartott, de nem is tudom hogyan telt el, mert észre sem vettem. :( 11-kor aludtam el, éjfélkor ébresztett Zsombi, aztán 2-kor aludt el, majd 3/4 5-kor megint keltett, utána meg már Jázmin ébredt. Így aztán alig pihenek, remélem a tejem nem látja kárát!!!!
Jázi nagyon szereti Zsombit, állandóan puszilgatja, simogatja, de azért oda kell figyelni!

Szerintetek a haskötőt érdemes volt szülés utáni 3. héttől hordanom, vagy ilyenkor már mindegy? Egyébként én meg tudtam venni 2.590-ért recept nélkül :)


Igyekszem minden nap feljönni, és elolvasni titeket, de úgy érzem, hogy lehet, hogy lemorzsolódom tőletek :(


Két kép, egyelőre alvósból van sok:


asszem ez az első rugi, amit kinőttünk:
Kép


Kép


Puszi mindenkinek,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Hello!

Vagyok én is :)
Snoopynak nagy gratula :) Nem is ő lenne, ha nem mentőben vagy otthon szülne :)

Nálunk is beindult valami: 2222 a méhszáj :lol: :lol:
Dokker szerint találkozunk ezen pár nap valamelyiként, de ha más nem, akkor kedd reggel és akkor tuti a kezemben lesz Léna :) apa szülinapja :)

Na megyek fürdetek.

Ja, és kb háromkila :lol: a gyerek, mint Gergő volt :) Megnyugtatott, hogy óriásbébi nem lesz, és nem lesz nagy feje sem. Szóval anyabarát. Bár remélem nem téved :shock:
Naszóval ha van valami, szólok, ha nem, akkor kedden reggeltől tessék értem szorítani :)


Pussz, cic

Kataa! Köszi az infot.
cicmerák
 
 


Brigó: azért ne mondj le rólunk! :roll: Gyere, mikor tudsz és örülni fogunk annak a kevésnek is! :D
Cic: akkor mennek a drukkok! Szuper hír!

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!


Snoppy! Gratulálok a kislányhoz! Sok boldogságot az egész családnak!!! :D

Akkor egy kis jelentés:
Még mindig egyben.
Ma voltam dokinál. Volt ctg, meg vizsgálat.Szerinte még a héten semmi nem esedékes, talán a jövő héten.. :roll:
Úgyhogy átvariáltam a vonalzómat is.
Kissé türelmetlen vagyok, de úgy látszik a kisasszonynak nem akaródzik még kibújni! :)

Cic!
Megy a drukk!

Szép estét mindenkinek!

Zsuzsi

Kép
zsuzsu74
 
 


Sziasztok!

Köszike megvagyunk,holnap megyek már a 6. Nst-re a kórházba,ez egy kicsit fárasztó,de babuciért mindent.
Enyhe fájásaim már nekem is vannak,de nagyon kértem a kis Réka babaucit,hogy szombatig várjon még,mert akkor vizsgázok angolból,egyelőre úgy tűnik neki se sietős,majd meglátjuk....

Sőt a dokker bácsi se lesz a hétvégén,és a szülésznőm se ezen a héten :x szóval mindenképpen várnia kell......... :roll:

Nagy táska,kis táska bepakolva indulásra készen állok,de ma még elmentünk vásárolgatni is karácsonyra,többen állították,hogy milyen bátor vagyok :wink: :D de valahogy érzem,hogy még nincs itt a mi időnk.


Winnie!
Köszi a tippet nátha ügyben,nagyon jó volt a hagymatea( köszi Viki!!!)
Te mikor jársz ctg-re? összefuthatnánk,vagy lehet,hogy már taliztunk is,csak nem tudunk róla?

Sok sikert kívánok a költözéshez,hajrá.......mindjárt itt a péntek! :D

A Suttogó nekem is bejött,sőt szerintem első babásoknál nagyon jó segítség!!!!

Nagyon kis kreatív vagy,ez a szívlekvár nagyon kedves ajándék!

Nagyon helyes Rékapanka,igazi kislányos arca van!!! :D

Niki!
Jó volt a szüléstörténetedet olvasni! És picurkád valami gyönyörűséges!!!A szopi miatt ne aggódj,mindent nagyon jól csinálsz!!!

Zsanett!
Nagyon ügyes vagy azzal a 9 kilóval,nem tudom,hogy csináltad??? :D és ne aggódj a baba súlya miatt,igaza van a Katának,te se vagy egy nagydarab,igazi anyabarát baba( ala Cic :D )

Mágnes!
Drukkolok nektek a baba szívecskéje miatt és ne aggódj minden rendben lesz Pankával.
Ja és küldtem egy csomó képet a honlapra és linkeket is! :? Megkaptátok?

Beszti!
Hajrá!!!

Beus!
Köszönjük a linket és a biztatást! :D

Viki!
Örülünk,hogy jól vagy,kitartás!!!
Nagyon jó lett a babaszoba!Igazi kis otthonos,meleg színek!

Sziszike!
Igértél fényképeket! :wink:

Kataa!
Hogy megy a szopi? :D
Te aztán nem tétlenkedsz.....már vissza is fogytál,ez igen!

Leon nagyon szép baba!

Tinu!
Tök jó lehet az az erszény!Elképzeltem amint a játékbabát paszírozod bele :D :D :D

Alexa!
Üdv itt újra!

Bunny!
Tényleg szépen fejlődik a kis Máté!!!Nagyon ügyik vagytok!!!


Andykamama!
Olyan keveseket irsz nekünk mostanában....mi van veled????Hiányoznak a beszólásaid!

Szana!
Hajrá!!!! :D

Cic!
Tetszik az a bögrés karácsonyi ötlet!
Hajrá neked is,lehet,hogy összefutunk a szülőszobán! :D


Zitaanyu!
Remélem az álmod valóra válik!

Szilvi!
Majd kérünk fényképet a babaszobáról! Milyen a tapéta?

Brigó!
Szívesen! Te legalább észrevetted!
Nagyon édes Zsombi bébi,hogy megy az idő,már tiszta nagyfiús!!! :D

És ne érezd azt légyszíves,hogy lemorzsolodtál,mert még össze se csiszolodtunk rendesen,szerintem. :?

Itt Mindenkire szükség van!!!!

Puszi:ildikó
ilgya1
 
 


Zsuzsu!

Kitartás!!Mennek neked is drukkok ezerrel!!!
Milyen volt a vonalzód? Én pont ilyenre emlékszem. :oops:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Brigó, tök jó, hogy egyáltalán tudsz jönni baba mellett, ne érezd úgy, hogy morzsolódsz!!! szerintem kibújás után nyilván nehezebb a net előtt lógni, majd mi is megtapasztaljuk.... aztán ha kicsit megnőnek a babák, megint lehet jobban aktívkodni :)

Köszi a dicséreteket a kisasszonyra, nekünk is nagyon tetszik :)

Kata, köszi az infókat!
Én még tanakodom, de szerintem első gyereknél nem kérem az 1 ágyasat..... elég parás leszek ahhoz, hogy nekem szükségesm lesz szerintem arra, hogy a szomszédok tudjanak segíteni. aztán majd második babónál megyünk oda. meg bent aludni sem nagyon tudna ki.... páromnak az lesz a legzűrösebb idő a munkában (jól időzítettünk :wink: ), az apaszabi meglesz, de előtte azért kell dolgoznia, és anyu is inkább csak nappal ön majd, aput nem szívesen hagyja otthon éjszakára, na meg apu sem díjazná :)
de még meglátjuk.

na megyek teázni, folytköv :)
és már csak egy hét meló!!!!!!!

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Hol van a kenguru gold bababolt? Megtaláltama honlapot, de egy darab cím nincs rajta!!??
Vendég
 


Szilvi!

Van Budaörsön egy depójuk, van a Savoya Parkban is egy XI.kerület. Nem mondanám egy olcsó helynek. Mit vennél ott?
cicmerák
 
 


Szilvi:

www.kengurugold.hu , utána a baloldali menüsoron bolthálózat :)

és ott az összes :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


még az elefáni babadiszkont is jó, az a kosztolányin van.
www.elefani.hu - ott a cím, Bocskai u 38-40.

Meg, mint fentebb volt a Minimanó az bazinagy, Zuglóban, www.minimano.hu

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


köszi lányok az infókat.
Cic: hát mindent...még csak babakocsit vettünk, semmi márst, meg pár bodyt, úgyhogy minden érdekel még az ágyneműtől a lázmérőig, a kiságytól a törölközőig, ágybetét, ....minden kell! úgyhogy vastag pénztárcával kell menni. persze nem holnap akarunk mindent megvenni, de ha látunk jó dolgot, jó áron, akkor megvesszük.
Tök jó, készül a babaszoba...!!!
Vendég
 


Szilvi,

a kenguru gold nem ocsó....

amúgy van az árkádban is, meg a stop shopokban... hol/merre lesz pesten dolgotok???

Máté ma kap szurit, meg megkapja a második rotavírus elleni anyagot :-)

A csecsem még mindig be van durranva, 3. naoja, nem főáj, de nem akar múlni a csomó... Egy mellből szoptatok :-( A másikra mindig ráteszem, a kincsem meg lelkesen szív, de nem jön belőle semmi... Olyan drága, hogy látszik próbálkozik, de semmi... a csomó meg marad

Ma adtam neki laveolacot. Hátha ez segít a széklet problémán, most, hogy vasat is ennie kell :-(

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok!

Snoppy! Gratulálok a kislányhoz! Sok boldogságot nektek..:)

Annyira várom már énis, így elkezdtem számolgatni.:)

Zsolti hétőn,Anna vasárnap született, Zsebi szombaton fog?!!:)

Zsolti 8napot, Anna 16napot késett, Zsebi: 4nappal jön hamarabb?!

Nagyon kíváncsi vagyok, bejön-e..mert akkor szombaton szülés!

Majd írok, puszi.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Tegnap írtam, és a hülye oldal lefagyott....
Szóval.
Tünde:
Tudtuk már, hogy kislány lesz, csak azt nem, hogy van neki haja.Én úgy megörültem, hogy nem lesz kopasz, mint az anyja hasonló korában! Nekem ugyanis volt 5 szál hajam.... Bár a párom azt mondja, azt is be lehet fonni, és egyébként is a kopasz babák aranyosak:)

Megvolt a muffigazítás a múlt héten.... Bevittük a hokedlit a tusolótálcába, zacskót húztunk a székre, én meg ráültem és nekitámaszkodtam a csempének. Olyan volt, mint egy szülőszéken. Gondolom...:) Apa nekilátott ügyködni, és meg végigröhögtem, annyira csikis volt.. Közölte is, hogy ezt így nem lehet csinálni, úgyhogy próbáltam komoly képet vágni a dologhoz. Persze mondanom sem kell, hogy a nagy mű elkészülte után a doki meg sem vizsgált.. :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes

látom készülödsz :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


bunny: jaj szegény Máté, remélem nem fog nagyon sírni, és nem is durran be utána a helye, azt meg pláne, hogy nem fog belázasodni.
Budaörsnél fogunk beérni a városba, utána csak egész nap shopping, de csak nyugisan, egyenlőre semmi terv, aztán majd este lesz program, a keresztfiunkhoz megyünk mega barátainkhoz, de ők is csak este érnek haza Pestre, ezért megyünk mi korábbna. Ottis alszunk, úgyhogy annyira nem lesz vészes a nap. Ha meg kidőlök, akkor leülünk valahova pihizni, enni, inni. Semmi rohanás. Ami tuti, hogy a Westendbe be kell menni sajnos.

Mágnes: nagyon készülsz már, nekem még megy egyedül az igazítás...nem hiszem hogy férjen túl boldogan bevállalná..sőt..hát ez a hokedlis dolog mókás lehetett!

Sziszi: szeretnél holnap szülni? hát akkor drukk ezerrel. kocsikkal mindenok?
Vendég
 


Szilvi!

Na látom már megkaptad az összes címet, pont most akadt a kezembe a prospektusuk, akkor már nem pötyögöm be.

Ha vásárolni mentek, én is inkább a Mária bababoltot ajánlom, ha Westendbe is mentek, akkor nincs messze. Meg a Lehel téren a Babakocsi diszkont fedőnév alatt futó üzlet is elég jó áron vannak.
De pl ágynemű, pelenkázólap terén na meg még sok más is van nekik a Helimex is jó, bár nem Pesten van, hanem érden. Neten is megtalálod, de nincs minden a lapjukon.
cicmerák
 
 


Sziasztok!
Eltűntem pár napra, ügyintézkedtem egész nap, elég is volt.

Ági!
Ami a fazonigazítást illeti, mi ugyanígy jártunk. Apa leizzadt, mire levakarta rólam a bundát, a doki meg még csak ingert se érzett rá, hogy p....t lásson. :? :) De legalább apa kapott egy csinosabb kivitelt. :D

Snoopy!
Sok szeretettel gratulálok a kislányhoz. Végre! Hát csak nem maradt bent. :) És az esetkocsi nagyon hangulatos lehetett.... :D

Ami engem illet, azt hiszem, én is elkezdem összecsomagolni a nagytáskát lassan, mert mostanában az ismerőseim jópáran említették, hogy hiába voltak ikszedikére kiírva, a gyerkőc eltévesztette a hónapot és meglepte őket... Kezdek tartani tőle, nehogy nálunk is rájöjjön a kisasszonyra a sietség és nekem az összes holmim még szanaszét van. Vagyis a legfontosabbak (betét, meg ilyen "apróságok") még meg sincsenek! :shock:

Andi


Kép
andykamama
 
 


Ma szerintem szereztem megint egy piros pontot magamnak a háziorvosnál... Azt ígérte, hogy délelőtt jön beoltani Mátét. Most van 1 óra és még nem ért ide... Olyan szép idő van és sétálni mennék Törppel... Felhívtam, és megkérdeztem, hogy mégis mikor ér ide... De tök kedves volt és mondta, hogy várjak... Most várunk és lassan lemegy a nap :-(

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Zsuzsu,

nekem a hét elején még semmi nem volt, a hét közepén uh-ztak akkor sem mondtak semmit, majd pénteken, azt mondták, hogy hétfőig talán meg lesz a baba, és én még aznap megszültem, 39 hetesen, szóval a természet úgyis elrendezi.:)

Brigó,

Ne morzsolódj le rólunk, igaz az, hogy gyere ha keveset is, de hallass magadról.

Én elvileg a jövőhéttől lennék egyedül, de nem tudom be merjem-e vállalni egy kéthetes babával. Velem semmi baj nincs, csak félek, nekem a szopiztatás még bonyolult sok előkészületet igényel, vagy én bonyolítom túl.:)

Olvastam, hogy Kata visszafogyott!!! Rákontrázhatok??? Én a terhességem előtti súly alá mentem, pedig rendesen eszem nincs diéta. csoki, főtt étel, minden játszik.:)

Ja és képzeljátek, tegnap este meg mertük kockáztatni, hogy elmenjünk moziba, amíg anyu vigyázott Danira. Megfürdettük megetettem, és utána büfi, és elaludt, lerakta, volt 10 perc hogy odaérjünk, persze közel volt a mozi. A film alatt írtam azért smst anyunak hogy mi van, de ő aludt édesen, és mikor hazaértünk, akkor ébredt fel, mintha tudta volna, hogy akkor már otthon vagyunk.:) Igaz a 3 óra egyhuzamban alvásnak az lett az eredménye, hogy etetés után nem aludt és fenn volt velem, de nem bánom, mert jó vele fenn lenni.:) Csak ne sírjon.:(

Persze erre a kettesbenlétre nem tudom mikor lesz lehetőségünk mégegyszer, mert most már egyre jobban magamra leszek utalva, meg a páromra.:)

Lassan gyarapszik Dani, nem egy hízógép, de eddig növekszik a súlya.


Drukk megy ezerrel mindenkinek aki szeretne már szülni, vagy épp időpont már úgy kívánja.


Már csak a honlapra rakjátok a táblát? annak mi is a címe?


Daniról egy pár kép.: http://kep.tar.hu/csernusn

csernusn
 
 


Sziasztok!

Mindenki babája csodaszép ,megnéztem a képeket!Úgy irígykedem!
Vasárnap töltjük a 40. hetet, úgyhogy remélem a hétvégén Martinka kibújik! :D Ezen a héten mindig fáj a derekam. :?

Tegnap voltam vizsgálaton, a méhszáj most is 3222-es.Hétfőn kell legközelebb NST-re menni, és lehet,hogy magzatvizet is néznek. Nem egy ismerősömnek ez beindította a szülést. Hát én sem bánnám,ha így járnék! :D A vérnyomásom rendetlenkedik,másfél hete kaptam rá gyógyszert.Remélem szülésnél nem lesz vele gond! :(

Snoopynak gratula a kislányhoz!!! :D :D :D

Mindenkinek jó hétvégét,remélem lesz "babaeső"!!
alexa2006
 
 


Cic, a kedd az miért tuti nálad?

Ildi, nem találkozhattunk még, mert én 19-én megyek először CTG-re, addig szerintem / remélem Te már bőven babázol. Max úgy talizhatunk, hogy mi szerintem jövő szombaton megyünk szülőszobalátogatni, akkor még bent lehetsz majd :)

Niki, gratula a fogyáshoz, ez nem semmi teljesítmény!!!
Meg a mozihoz is! Tök jó, hogy így sikerült!
Eddig volt a mamád, és a hét végén megy haza? és ki tudna segíteni még, ha ő hazamegy?

Alexa, jó, "babás" hétvégét! :)

Voltam ma gyógyszertárban, kellett vennem vasat, és akkor már beszereztem egy-két ilyen odlgot, mint Tena betét, hálós bugyi, melltartóbetét, papír WC-ülőke.
Szerintetek hány csomag betét kell? én egy csomag normált vettem, meg egy csomag 2 db-os bugyit egyelőre. De tök jó fej volt az eladó, a lánya is nemrég szülhetett, és tökre mondta, hogy mit vett ő is, meg mit hogy ajánlott. És bár eég soká álltam ott, volt sor is, valahogy mindenki mosolygott, meg nézte a pocakomat, tök kellemes élmény volt :)

Fazonigazítás: hát mi még nem szántuk rá magunkat, még megy is egyedül.... de kell a teljes borotválás az eseményre, vagy az is jó, ha "rövidre" nyírjuk? mert ha az egész le van borotválva, az utána iszonyatosan szúr / viszket / gyullad, nem? már bocsi az ilyen intim részletekről, de idegenkedem.....

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Snoopy!

Gratulálok! :) :) :)
Esetkocsi! :D:D Hol voltatok épp, amikor megszületett?? :D

Winnie!

Nekem Tenából 2 csomag kellett korábban (a második már nem fogyott el).
Viszont én nagyobbat vettem a normálnál, lehet, hogy másoknak jó, de én nem szeretnék összevérezgetni dolgokat (amikor vettem a gyógyszertáros eleve az extrát ajánlotta, hogy azt szokták), jobban biztonságba érzem magam, ha nagyobb van.
Mondjuk a második csomag már nem létszükséglet, ahelyett jó lehet egy sima betét nagyobb mérete is.
Mondjuk elég sokig véreztem Hannával, csak 8 hetesen tudtam elmenni kontrollra, már majdnem végetért, amikor úgy nézett ki, mintha megjött volna a menzeszem. De utána még 1 évig nem tette! :D
Viszont hálós bugyim van 7 db, jól összegyűlt! Most nem is vettem! Lehet elég kettő is, de lehet, hogy kellhet még 1 csomag (ha csak ezt használsz).
Body, rugi: erre is csak azt tudom mondani, hogy kitapasztalod! :D:D Mivel nekem hetente min. 4-5 mosógépnyi ruha van mosni, szárítani, vasalni, ezért nem fér bele, hogy kétnaponta még babaruházzak is. Eredetileg volt kb. 4 hosszúujjú bodynk, most vettem még 4-et, de van egy csomó rövidujjú is. Rugi (hosszúujjú, ujjatlan vegyesen), kisnadrág is volt, de ahhoz is vettem még 3-at. Ha nem lesz elég, akkor még majd veszek (Hannával is az első utaink között volt a babaruhabolt (csak ugye pont azok közül ajándékoztam)).
De pont a kicsi méretből nem is érdemes sokat venni, ki tudja mekkora lesz a babácska (de esetleg meg lehet mutatni az apukának, hogy szükség esetén miből vegyen még).
Igaziból az lenne a legjobb, ha ajándékba vagy kölcsön kapnánk mi is, de sajnos ezidáig csak mi ajándékoztunk, kapni nem kaptunk. Pedig otthonra nem kell vadiúj, csak 1-2 legyen, ha orvoshoz akarod vinni...
Mondjuk én amúgy is felültervezős vagyok, van 30 textilpelusunk is, pedig soha nem használtam pelenkázásra. Viszont így hátha megúszom heti 1 babaruhamosással! :):)
Fazonigazítás: csak legalul kell leborotválni tejesen a gát környékét. Ha egyébként nem szoktad máshol leborotválni, akkor máshol maradhat, csak talán érdemes rövidebbre nyírni. Ha császár lenne, akkor úgyis tovább borotválnak még a vágás helyén is.

Cic!

2222? :shock: Én azt hittem, hogy az utolsó három szám csak 0 v. 1 lehet aszerint, hogy zárt vagy nyitott. Mit jelent a 2?
Mondjuk az én dokim ilyenkor már nem ír számokat, csak szöveget.
Akkor neked kedden mindenképpen indítja?

Ilgya!

Karácsonyi vásárlás: bátor! :D:D Ja, vagy csak a lovas viccel: vak! :D:D
Na, nem megbántani akarlak, de ez olyan hülye szöveg másoktól, nem? Én nem vagyok bátor, pl. hogy vezetek, csak a szükség így hozza, lévén senki nem tud helyettem elmenni a kórházig, meg vissza, sofőröm meg nincsen. Így nagy "bátran" :D:D elvezetek odáig.

Niki!

Mit csinálsz "bonyolult dolgokat" szopi előtt? :shock:

Velünk minden rendben, voltunk tegnap flowUH-n és CTG-n is. A dokim el is keserített, mert mégis úgy gondolja, ha szerdáig nem jön a baba, akkor meg akarja indítani (eredetileg 18-át mondott), de én meg (bár türelmetlen és kíváncsi is vagyok) nem akarok indított szülést még, főleg hogy szerintem csak kedden jár le a terminusom. Egyáltalán nem tűnik úgy, mintha túlhordanám, látszik, hogy még a testem sem gondolja úgy, hisz egy hete csütörtökön még 3000-es méhszájjal tök zárt voltam.
Ja, és megtettük az utolsó előkészületeket is, vettem egy cuki kispulcsit hazahozáshoz (ez volt a kevésbé fontos :D), meg a párom szerzett végre házassági anyakönyvi kivonatot (ez nekünk újdonság volt, ezért mindig kiment a fejemből (korábban nem kellett, mert a Mávban szültem (VI. kerületben van) és mi a VI. kerületben házasodtunk, így elintéztésk "egymás között"). Bár akár szülés után is megtehette volna, mert összesen 10 percébe telt kiváltani! :)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti,

A bonyolult dolgok közé tartozik a tisztába tétel, mert közben sír, utána mivel sír nem teszem le, de megmosni a mellemet meg a bimibóvédőt előkészíteni, mérni is szoktam a babát néha, szóval gyakorolni kell még, pl hogy megfordítom a sorrendet., először előkészülök, majd tisztába rakom Danit, de ha alvásból ébred, akkor már sír a ciciért, és mivel én nem szeretem ha sír, ezért iparkodnom kell.:)

Szerintetek, az hogy a széklete nem krémes aranysárga, hanem kicsit hígabb és vannak benn darabok (olyan mint a túró, de nem sok), az mire utal? Mondta a dokinő hogy ha reggel 9-ig beszólok kijön megvizsgálni, de jön a hétvége, és hátha ti már találkoztatok ilyennel. Egyébként most nem megy a hasa, egy széklete volt még csak ma.

csernusn
 
 


Niki,

a székletről is ír elég sokat a www.lll.hu

szerintem jó tanácsokt, érdekes dolgok olvashatók az oldalon :-)

nekünk fekete darabkák vannak a székletbe - ez a vas miatt....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


idézet:
A szoptatott babák széklete általában laza és formátlan, mint a borsóleves, és sárga-sárgászöldtől a sötétig minden előfordulhat. Sok babának hathetes kortól kezdve kevesebbszer van széklete

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Snoopy!


Sok szeretettel gartulálok!


Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Snoopy! Gratulálok az ismételten nem mindennapi szüléshez... :lol: Soksok boldogságot nektek!

Mi még mindig egyben, sőt mostanában valószínűleg semmi esemény nem várható. Tegnap reggel bementem a kórházba vizsgálatra és nst-re; s hazaküldtek, hogy nincs szabad ágy a szülőszobán :shock: Na persze mindenki szül csak mi nem :?
Délután visszamentem, nst rendben - volt közben 1db fájás...; de magzatvíz vizsgálatot nem tudott csinálni a doki, ugyanis teljesen zárt vagyok. Bár érthetetlen számomra, hogy 2110-ből hogy lesz 3000 a méhszáj :shock: Szóval a mi kislányunkat sem a frontok, sem a telihold nem érdekli, jól érzi magát odabenn, nem kíváncsi ránk. Hétfőn kell mennem újra, remélem akkor jobb híreket kapok.

Szülés előtt állóknak hajrá!!!

Brigó, Niki, Kata, Bunny!

Szépek a kiskrampuszok!

Kép
Kép
szana80
 
 


Ja és persze tegnap miután hazajöttünk a kórházból teljesen elkeseredve min. 3 olyan tv-csatornát találtunk, ahol épp szült valaki... Még az animal planet-en is egy csimpánz személyében...én persze kiakadtam, hogy azért ez mégis csak túlzás, férjem pedig jót röhögött. Szóval a lelkiállapotom kissé hogyismondjam fantasztikus ?!

Kép
Kép
szana80
 
 


Sziasztok,

Bunny,

Köszi a borsóleves hasonlatod megnyugtatott, bár a fehéres darabkák engem arra emlékeztetnek, hogy nem tudja megemészteni rendesen az anyatejet. Most egy időre nem is iszom tejet, hátha zavarja. (doki mondta...)


H jól látom 3 már túlhorják a babát nem? a régi táblám szerint. Szana, Kviki, és Zsuzsu. Hát hajrá nektek, biztosan meg akarnak már születni, csak még félnek az ismeretlentől.


Brigó, Kata, Bunny,

Nektek két evés közt mit csinál a manótok?van olyan hogy két evés közt csak kézben hajlandó elleni??? még Wc-re sem tudok így elmenni, ha egyedül lennék. A párommal már beszereztettem rengetek müzliszeletet, mert azt sebtiben fél kézzel is meg lehet enni. A hasfájós korszak nem most kezdődik?

Most úgy aludt el, hogy a cicimen elaludt és nem is büfiztettem, inkább "őrködök" felette, és most alszik, ha megbüfiztetem, akkor biztosan felébred, és akkor nem tudok semmit csinálni.

Nektek miben segít a párotok, és mikortól voltatok egyedül otthon?

csernusn
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?