Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most tudtam xsak jönni mert egész nap vidéken voltam.Már megint.Még enni sem volt idöm.De holnaptol már SZABAD vagyok!

angel,
nagyon örülök a jó hirnek.
Remélem jövöre már pocaklakod lesz. :D

pihi,
de jó,hogy minden renben van nálad.
De úgye nem fájt nagyon?

A télapos kicsik nagyon aranyosak.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Ma olyan jó idő volt, hogy egész nap szinte kinn voltunk, nem volt időm jönni :)

Hihetetlen ez az idő! Remélem idecsábítja a zebrákat!! :wink: :wink:

Hajni! Gondolom milyen napjaid lehettek az elmúlt ciklus végén :) csináltál akkor tesztet vagy csak vártál?

Melincsi! Csak nem már a kistesóra gyúrtok? :)

Ancsa! Marci hihetetlenül jóképű :)

Pihi! Nagyon ügyes voltál!! És a lényeg, hogy minden rendben. Akkor most hormonvizsgáltat következik?

Kamilla! NAGYON NAGYON DRUKKOLOK a gyógyszer nélküli inszemhez, (vagy spontánhoz) még karácsonyig :)

Angel! Ez nagyon jó hír!! Nem csoda, hoyg pörögsz! NAGYON DRUKKOLOK!!!

Kata! Lett volna közlebb is kórház, de a szüléshez a Bajait választottam. Hajrá a "dolgos" napokhoz!

Boti kezd mosolyogni rám! Még csak úgy finoman olyan kis huncutosan, de nagyon jó!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Meliz, egyáltalán nem vészes! :)
Köszi Kata neked is!!! Remélem jönni fog!
Ancsa, Marci nagyon helyes fiúcska :wink: Hamarosan a lányok kedvence lesz.
pihi
 
 

 
 

Meliz! Nem küldtél nekem adatokat!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kata, Kamilla, Meliz,
kösziiiiii! :) :) :)

Kamilla,
drukk, hogy meglegyen az inszemed! :)

Ancsa,
hétfőtől mennek a szúrkák és a pár szem Klion, 18-án UH, innentől csak valószínűsíteni tudom ez előző alapján, hogy 21 punkció, 24 transzfer! :D
angel37
 
 


Beu,
neked is köszönöm, és Botinak is! :P
angel37
 
 


Angel, annyira jó olvasni, hogy boldog vagy, szinte szárnyalnak a soraid!

Beu, hál istennek nagy szerencsétek van az idővel, hogy nincs nagyon hideg, így sokat tudtok sétálni! Már értem hogy miért kellett ennyit utaznotok!
Mi meg belehúzunk apával! :lol:

Kamilla, mennek a drukkjaim az inszemhez, meg ahhoz, hogy babó legyen belőle!++++++++++++++

Vica, most van már egy pár heted szülés előtt, hogy kipihend magad otthon! Azért én is várom jelentkezésed!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!!!!!

Kata!!

Írtam privit,fontos lenne!!!!!!

Januárban műtét... :cry: :cry: :cry: :cry:
csanita
 
 


Angel!!! :) :)

Jaj de örülök,jó olvasni a soraidat!! :wink:

Kamilla!!! :)


Drukk az idei inszemhez.

Pihi!!

Itt is örülök,hogy jó híreket kaptál!!!Lessz itt baba. :wink:

Beu!!

Itt is jó idő van ma,remélem nem lesz böjtje.Elég furcsa,hogy mindjárt itt a karácsony és plussz 15 fok van.De ez neketek most kedvez,jókat lehet sétálni.
csanita
 
 


Csanita, válaszoltam remélem megkaptad!

Kép
kata05
 
 


Itt is köszi,aranyos vagy!!!!!
csanita
 
 


Csanita, közben láttam, hogy elment az üzi!
Jó érzés segíteni, olyannak akinek v.milyen problémája van!

Mennem kell mára, megyek angolórára!

Üdv!

Kép
kata05
 
 


beuka
elküldtem újra az adatokat remélem most megkaptad öket. :?

Kép
Kép
meliz
 
 


Kata,
jól érzed! :wink:
Ki hinné, hogy egy rakat szuri így feldobja az embert! :lol:

Anita,
köszi, aranyos vagy! :)

Műtét? :( :(
angel37
 
 


Anita, műtét???? :( :( Írj egy kicsit bővebben!
pihi
 
 


Sziasztok!

Angel :)
Nagyszerű hírek! Mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Anita
Műtét :( De remélem, hogy eredményes lesz és teljesen felgyógyulsz.

Elmentem ma a dokimhoz a mensi előtti barnázgatás miatt, megvizsgált, mondta, hogy igen, jön egy kis barnás folyás a méhszájból, de ne izgasson, teljesen rendben vagyok, csináljuk azt a babát nyugodtan. Hát én nem nyugodtam meg, mondtam neki, hogy már kb. 2 és fél éve barnázgatok, nem rendeződik magától, aggaszt, hogy mitől van. Nagy nehezen adott egy labor beutalót hormon profil vizsgálatra. Érdekes módon azt mondta, hogy két mentstruáció között bármikor elmehetek amikor nem vérzek. Szerintetek? Mintha azt olvastam volna, hogy általában a 3. és a 21. napon küldik el az emberlányát. Na most nekem van egy darab beutalóm. Szerintetek mikor menjek? Mivel a barnázgatás progreszteron hiányra utalhat, talán 21. cn-n kellene elmenni. Légyszíves segítsetek.
Köszi.

Beuka :)
Babasétáltatáshoz ideális ez az idő, de lassan jöhetne egy kis hó, hogy fehér karácsonyunk legyen. :wink:

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Úgy örülök, hogy minden o.k. volt a hsg-n. Akkor most a "minden rendben tudat" nyugalmával hajrá a babára!!!

Angel!
Nektek is nagyon-nagyon szorítok, szép kis Karácsonyotok lesz és reméljük emlékezetes!!!

Ancsa/Angel!
Jól rámhoztátok az oldallukadást. Nem tudtam elképzelni, hogy miről társalogtok itt (ki olyan büdös, mint a görény?) de aztán leesett.

Kata!
10. hét igen, de nekem nem tűnik úgy, hogy gyorsan menne az idő. Persze nem is akarom sürgetni, mert ki akarom élvezni minden percét, valszeg többet már nem leszek babás őutána. Csak azt várom nagyon, hogy mozogjon már...vagyis, hogy érezzem, mert mozogni most is mozog, láttam az uh-n.

Anita!
Mégis műteni kell?! Sajnálom. Végül, hogy jutott a doki erre az eredményre? De legalább jó helyen vagy!

Úgy átéreztem a helyzetedet, hogy Nekem is kiújult tegnap este a derékfájásom úgy, hogy alig bírtam elvonszolni magam a fürdőkádig. A melegvíztől kicsit jobb lett, de éjjel és ma is egész nap katasztrófa.

És még azzal akartam mindenkit bíztatni, hogy a környezetemben most 4! csajszi is babás lett, szóval vmi van a levegőben, Mindenkinek mennek a megantikus drukkjaim!!!

Kép
szonibaba
 
 


[b]Csajok annyira édesek vagytok!!!!![/b]

Voltam ma megint vizsgálaton,volt megint Mr is ,ami nem lett jó,és gerinc rtg.Nagyon rossz helyen van asérv,.nyomja az ideget.Amivel nem lehet játszani.Azért fáj eszeveszetten a lábam de csak a bal,mert ugye a bal oldalon van a probléma,és már nagyon zsibbad is.Estére alig bírok megmozdulni.És ma konzultált több doki,erre jutottunk,hogy januárban műtét.Nagyon be vagyok @va :( de Kata Apukáját is az Én doktorbácsim műtötte,és tüneményes,szimpatikus,megbízom benne.Holnap megyek vissza és megbeszéljül a továbbiakat,néz időpontot is.Ma ilyenre nem volt idő,mert 2 műtét között vizsgált meg.Közben majd intéznem kell az ekg-t,vérvételt stb..

Szóval már kicsit jobb a kedvem,beszéltem Férjecskémmel is,Imádom.. :wink: (Holnap jön haza)
Ezt megkell csinálni ahhoz,hogy újabb babát válalhassunk,így nem menne.Így most a gyógyulás a legfontosabb,hogy aztán jöhessen hozzánk a gólya.

Emese!!!

Látom haladnak a hetek szépen. :wink:
csanita
 
 


Sziasztok!

Hogy ti mennyit tudtok írni :). Az elején még jegyzeteltem, de a végén már belétek merültem :).

Angel
Úgy örülök, hogy így haladtok. Hihetetlen erőd van. Én minden szint után megpihenek pár hónapra, így soha nem jutunk el a végéig. Jó volt olvasni, hogy ennyire örülsz.

Pihi
Érdekes, hogy ilyen sokára engedtek el. Megkérdezhetem hogy hova jársz? Azért jó, hogy nem fájt olyan nagyon.

Bea
Tényleg szörnyű volt a múlt ciklus, de végig tudtam, hogy csak késik. Kicsit görcsölgetett a hasim. Azért ott bújkált a kisördög :). Tesztet nem csinálok csak egy hét után, de most úgy döntöttem, hogy megvárom a hétvégét, hogy otthon legyen a párom. "Szerencsére" addigra megjött és nem kellett elsőként negatívat látnom.
Olyan édes lehet a baba. Nagyon megdögönyözném.

Anita
Jó hogy ilyen jól fogod fel a műtétet. Ezek szerint tényleg nem szabad játszani vele. Én tudom, hogy minden rendben lesz és szuperul fogod érezni magad.

Nagyon fáradt vagyok. Most jöttem meg melóból. Nem bírom én már ezt az egész napozás dogot. Pedig még dokihoz is el kellene mennem. Képzeljétek, olyanokat produkálok, hogy magam is megijedek. Először nagyon tetszett, most már nagyon rossz. Csikiz a gyomrom, mintha izgulnék aztán elkezd dobogni a torkomban a szívem, mintha ki akarna ugrani. Lassan két hete csinálja. Pedig én utálok a dokimhoz menni. Ott olyan sokan vannak.

Ja, valaki kérdezte, hogy mikorra tervezzük a dokikeresést. Igazából nem tudom, hogy kész vagyok e rá, de januárban gondoltam. Úgyis megyek rákszűrésre és utánna járok miként lehet folytatni. Jó lenne ha nem kellene máshova menni, megtudnák csinálni itt is. De ebben a hülye városban semmit nem lehet.

Na jó abbahagyom, kicsit már megint sokat írok.


Majd el felejtettem, cukik a kismikulások :).
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Tegnap elfelejtettem táblát hozni :oops:

Kép

Most megint van miért izgulni, LÁNYOK OTT A TÁBLA ZÖLD RÉSZE TETEJÉN EDITKE, ZSU, BOGI, GABY Mi újság???

Ja és aki még nem adta meg a születési dátumát (és nem titkos) azt is kérném :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Angel! De jó lenne egy karácsonyi transzfer! Én is nagyon drukkolok hogy igen emlékezetes karácsonyotk legyen! Ja és nem nekifogni ám transzfer után bejglit sütni! :lol:

Anita! Jaj ez baromira nem jól hangzik! Nem győzöm elégszer mondani, hogy mennyire sajnálom. Ez borzasztó! Nem csodálom, hogy be vagy sz@rva!!! Ez nem semmi műtét, de nagyon nagyon drukkolok, hogy rendbehozzanak, és jöhessen végre a Babó!!MA jön a Férjecskéd haza :) majd biztos felvidít! Kitartás!

B.Ági! Én is mindig barnáztam, nekem sem mondtak semmi konkrét kot. A hormoneredményeim nem adtak rá okot különösebben. Remélem nálad sincs semmi okat, bár tudom, hogy mennyire idegesítő ez a barnázás. Én nem tudom pontosan melyik napon kellene menni, de szerintem jóra gondoltál. Igen jó lenne karácsonyra egy kis hó!

Emese! Derékfájás :( most marhára nem jókor jön (bár gondolom az semmikor nem jó :()

Hajni! Megértem, hogy nem teszteltél, de hogy a bánatban bírtad ki???? :shock: :shock: :shock: :lol:
Ne haragudj, nem emlékszem, hogy mikor van a szülinapod.
Még mindig ott dolgozol, ahol régen?
Nem hangzik jól, amit írtál a gyomrodról, meg a szívedről :? :?
DOKI????

PetianyukájaÁgi! Mi van Veletek?

Tegnap Boti kapott egy tornázót, meg egy kenguru. Ez utóbbit nagyon élvezte :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok Lányok!

Hát nekem ma megjött, egyenlőre barni van, oszt majd ma vagy holnap beindul.
de hát nagyon nem is vártam mást, úgyhogy ne sajnáljatok!!! :lol: :lol: :lol:
Karácsonykor lesz legközelebb pé!!

Hajni!!! De jó hogy itt vagy!!! aztán most sűrűbben jönni ám!!!

Csanita! Ezt nem hsizem el!!!sajnálom nagyon, de műtété után minden o.k. lesz!! :D

meg írni akartam de most elfelejtettem mindent!!

szép napot Mindenkinek, és ne felejtsük el péntek van!!!
:wink: :wink: :wink:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Búboskemence,
köszi! :)

A dokid elmondhatta volna pontosabban a dolgokat! :?
Nem mindegy, hogy melyik nap! 2-5 nap között a következőket szokták nézni: FSH, LH, ösztrogén, prolaktin, esetleg tesztoszteron. A progit 21-24 nap között érdemes, legjobb a PÉ után 7 nappal.

Én is méhszájból pecsételek mensi előtt, semmi progihiány! :wink:

Szoni,
köszi neked is! :)
Ja, akkor leesett kiről-miről beszélünk Ancsával! :lol:

Anita,
sajnálom, hogy így alakult, de ha már elkerülhetetlen a műtét, akkor jobb minél hamarabb túllenni! Minden jót kívánok! :)

Hajni,
köszi! :)
De ti most hol tartotok???

Beu :)
hű, jó így látni magamat a táblában! :)
Ó, semmi macera, beülti után jól fogok bánni magammal! :wink:
Jó kaják (evése, nem sütése!), és az előírt napi vörösbor! :lol:
angel37
 
 


nekem még nem jött meg, de ma reggeli teszt negatív lett :( 13 dpo van ma, aki hőmérőzik érti :wink: ovuláció után 13. nap van. ha ma holnap nem jön meg, vasárnap újra teszt

mindenkinek drukkolok, hogy 2007-ben már babázhasson :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!!

Tegnap este nem tudtam feljönni a b.netre!!Szerintem az oldalt frisitették :(

Sziiaaa Hajny!!!
Dejooo hogy itt vagy :D !!

Igérem ha lesz idöm , irok mindenkinek,ezer bocs de nincs idöm visszaolvasni!! :oops:

Nekem már 4 napja van pár csepp barni,most várakozok ,hogy mégis mi lesz :oops: ,de megesz a kiváncsisság (minden reggel futok a wc-re hogy megjött-e) de eddig semmi,a hasamon se érzem jeleket!! Jaa mig maszatolok nem akarok tesztelni ,mert téves is lehet!
Hétfön egész nap dolgozok,keddtöl 1 hétig szabin leszek,takaritást és karácsonyi bevásárlást tervezek! : D



Sziasztok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzska, nem sajnállak, csak azt sajnálom, hogy megjött és nincs baba a pocidban. Majdnem egyidőben kezdtük el a próbálkozást és az már nagyon régen volt. :( Ígyhát gyorsan bele kellene húzzunk!

Hajni, a SOTE II.-n csinálták a vizsgálatot. A dokinak a magánrendelésén voltam és ő a Klinikán dolgozik. Ott csinálja ezeket a vizsgálatokat TB-re. (+ inszemet is :) )

Gaby, még korai is lehetett! Láttam a görbéd nagyon szép!

Beuka, kérdezted a hormonvizsgálatot: igen, az következik. A 19. és a 24. napon vesznek vért. Hát kiváncsi leszek. A Forgácsban a 21 napon vették és állítólag rendben volt ( az eredményt nem láttam). De ennek a dokinak nagyon nem tetszett a rövid ciklusom a hosszú barnázgatással, pecsételéssel. Egy kicsit gyanakvó. :wink: mint én!
pihi
 
 


Editke, hiszen már két napja késik!!!!! Tesztre fel!!!! Meddig akarod húzni?Akár 3 hónapig is maszatolhatsz! :wink: :wink:

Persze ahogy érzed! Mindenesetre mennek a drukkok a zebrához!!!!! :lol: [/img]
pihi
 
 


Szia Pihi!!

Micsoda 3 hónapig??? Jajjj ne már, ez a kevés is idegre tesz,alig van pár csepp de mégis zavar :oops: !!! Tesztelni még nem merek, félek a téves + vagy - eredménytöl !!!Most futok dolgozni :( :( de ahogy idöm engedi ,jövök és mondom a fejleményeket!!!


Szia
Vendég
 


Sziasztok!

Keditke, Pihi, Beuka, Angel :)
Ti mindannyian pecsételtek/tetek mensi előtt? Én meg már azt hittem, hogy én vagyok ilyen "nem egészen jól működő". Akkor elmegyek a 21. ciklusnapon egy vérvételre.
Pihi
Akár 3 hónapig lehet pecsételni? Hát kiverne a frász végig. Bár ha a kezemben lenne egy papír, hogy rendben vannak a hormonok, akkor talán megnyugodnék.

Beuka
Megpróbáltam küldeni neked egy privit. Megnézem, hogy elküldte-e már a bnet.

Keditke:D
Mennek a drukkok a zebrához tőlem is.

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


Na ezt a három hónapig tartó pecsételést ne vegyétek készpénznek! Az akkor lehet, ha babás valaki. Az elején sokáig maszatolhat. (Meg a végén is).

Editke, Te nem is szoktál barnázgatni egyáltalán???? AKkor reggel tesztelj! Nem viccelek, ha babás vagy, akkor adni fognak valamit a barnázgatás ellen, hogy jól tapadjon a bébi!

B. Ági, sokan szenvedünk ettől. :(

Ja lehet, hogy lekéstük a Pé-t . Doktorbácsi azt mondta, hogy hétvégéig ne éljünk nemi életet. De ma nagy mennyiségű tojásfehérjém van. :oops: Tegnap még vérezgettem és a pocim is feszülgetett. Gondolom azért megmacerálták rendesen a belső dolgokat. MA a párom céges buliba megy, úgyhogy nagy esély van rá, hogy kimarad ez a hó. És a doki tanácsa alapján ma még nem szabadna együtt lennünk, bár nem hiszem, hogy baj lenne. Hm
pihi
 
 


Pihi! Én úgy tudom hogy Keditke szokott barnázni előtte! meg én is..meg Te is , meg sokan mások!
keditke! Sztem is csinálj tesztet, mert lehet hogy baba van a dologban. ez a 4 nap már sok barnázásból nemm??


Buboskemence! Én voltam vérvételen, de mindenem jó volt a progeszteronom kimondottam jó volt, de mégis barnázom.
az egyik doki ( a sok közül) írt fel Norculot-t, de attól megvonásos vérzés jelentkezik. na attól megjött rendesen, de utána vagy 5 napig barnáztam...szóval az sem jó....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Pihi!! ebben a hónapban próbálkozhattok? vagy csak most pár napig nem??? ma is vérzel??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Azt mondta a doki, hogy még a hétvégéig ne! most azt nem tudom, hogy hogyan mondta, hogy még hétvégén sem, vagy akkor már lehet. :oops: Mondta, hogy egy pár napig furi folyásom lesz. Már nem vérzek, tegnap délután már csak barnáztam.Mostmeg tojásfehérje.

Gondolom, ha nem fáj az együttlét akkor nem lehet baj! :wink:

Azt mondta, hogy szabad teherbeesni ebben a hónapban! :wink:
pihi
 
 


Egyforma vonalzónk van! :oops: :oops: :lol:
pihi
 
 


basszus olvasni sem tudok!!! :lol: :lol: :lol:

azt olvastam először hogy nem szabad, de akkor a mosolygós jelet miért tetted oda...aztán megírtam a kis szövegemet, el akarom küldeni, aztán elolvastam még egyszer aztán látom hogy SZABAD!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
nem baj péntek van!!! :lol: :lol: :lol:

zsuzska80
Szombathely
 
 


jaja egyforma!!!:)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Halihó!

Beuka!
Tök jó lehet, hogy Boti baba már ficereg :) meg nézgelődik :)

Keditke!
Ne zavaríts meg, tesztelj nekem egy pozitívat lécccike
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
neked is volt Gynevac kúrád és nekem is, így nagyon bízom benne, hogy neked most összejött, így én is reménykedem, hogy nálunk is így lesz!!!!

Angel!
Ti nagyon jól viselkedhettetek ebben az évben, ha ilyen jó karácsonyi ajándékot kaptok :)

Pihi!
Én konkrétan rákérdeztem a dokinál HSG után, hogy akkor kell-e védekezni, vagy kihagyni időt, mire azt mondta, hogy a vizsgálat után nagy esély van arra, hogy összejöjjön a bébi, mert ugye a kis letapadást is felnyitják ilyenkor, és hát ha gyereket szeretnénk, akkor talán nem célravezető védekezni :lol: így ha tojásfehérjéd van, szerintem húzzatok bele!!!
sonjus
 
 


Halihó!

Elfelejtettem mit kérdeztetek :).

Bea,
1983.02.01. a születésem napja. Vagy nem kellett volna a teljes? Mindegy. A tesztelést könnyen bírom, nagyobb a félelmem egy negatívtól, mint az igzatottságom. Meg sajna tudom az eredményt.
Nem tudom mikor tudok elmenni dokihoz, ahhoz képest hogy munkanélküli vagyok folyamatosan valamelyik melóban ülök. (holnap is :() Ha az Apeh-re gondolsz akkor már nem ott dolgozom. Most egy könyvelő irodában rögzítgetek. Remélem mást nem kérdeztél.

Angel
inszemre készülődünk lelkileg. Az a legnagyobb baj, hogy magam sem tudom mit akarok :).

Zsuzska
szerintem meg is fogtok unni. :)

Pihi
köszi. Te legalább normális helyet találtál.

Képzeljétek, már dugja ki a fejét a nárciszom! Érdekes egy időjárás :).
vkhajni
 
 



Sziasztok!

Hajni!
Üdv ismét köztünk! De jó, hogy ismét írogatsz!

Angel!
Ez szuper, szuper szuper!

Pihi!
Örülök, hogy simán ment, és gond sincs! Remélem most már jönni fog neked is a pocaklakó!

Beu!
Most már megírom a szülinapom, mert elmondtam már a babát, így ha v.ki rámismerne akkor sem ciki. 09.07.

Zsuzska!
Örülök, hogy nem vagy szomorú, és nagyon bízom abban, hogy neked sem kell már sokáig várni!

Editke!
Izgulok érted.

Gaby!
Azért érted is, bár én a negatív teszt utána sohasem bíztam, hogy pozitív lesz, de azért van rá bőven ellenpélda!

Velem annyi, hogy megint visszatért a bakteriális folásom, így ismét Klion kúpozok... Babóval minden oké.

moni
 
 


jó reggelt

miki még nem jött, felteszem a görbém

Kép

Csanita
drukkolok hogy a műtét után minden a legnagyobb rendben legyen Kép :D

Moni
köszi a drukkot, jó lenne ha én lennék az egyik ellenpélda :wink:

Pihi
köszi a görbe dícséretet :D tegnap a 37 hő nagyon korán lett mérve, 4.15-kor :?

Kép
gaby25
 
 


Moni,
nekem a dokim azt mondta (mivel én sajna fogékony vagyok a nő.-i fertőzésekkel szemben) hogy ha terhes leszek akkor készüljek fel, hogy végig lesz fertőzésem. De remélem nálad nem, (és nem ijeszgetni akartalak!) Nekem a Canesten kúpot mondta, hogy majd azt fog felírni.

Buboskemence, én is barnáztam mensi előtt, miután abbahagytam a fogigátlót, de az E vitamin teljesen elmulasztotta, így már nincs barnázás előtte!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!!

Most értem haza melobol ,nincs itthon még a párom gondoltam benézek :)!!

Pihi!
Igen szoktam barnázni de csak 2 napig,a 3. már meg szokott jönni!!
Sajna már nem csak pár csepp barni van,hanem tiszi is kell!!Lehet ,hogy 1-2 nap és megjön rendessen !! Nem akarok tesztelni ,mert lehet téves is ! Ha keddig nem jön meg akor tesztelek (de elöbb semiképpen nem tudok beszerezni mert itt már gyógyszertár is zárva és csak plusz van nyitva de ott nem lehet venni,hétfön reggel 6-18 ig dolgozom )MARAD A KEDD ha addig nem jön meg!!


Sziasztok!!
Vendég
 


Bocsi az elöbb lemaradt!!!


Angel!
Ez szuper, szuper szuper!


Gaby!!

Szuper a görbéd :wink: , ha nem jön meg akor várj 2-3 napot és tesztelj megint !!!Drukkolok +++++++++++++++++++++++


Sziaa Sonjus !!

Háááttt emlékszel még rám :D ,örülök neki ,én lennék a legboldogabb ha babás lennék (ennyi probálkozás után). De nincs olyan szerencsém ,hogy most sikerüljön :( !!A teszteléstöl meg kezem lábam remeg, a januári (3 db) + tesztek után :( ,de biztos emlékszel ráá!!! Félek hogy megint megismétlödik inkább nem is hozom elö!! Bocsi!!
A gynevacrol nem is rudok mit mondani ,nem vettem észre változást!! Neked viszont nagyon drukkolok ,hogy sikerüljön !!

Zsuzska!
Örülök, hogy nem vagy szomorú, és bízom abban, hogy neked sem kell már sokáig várni!!!!

Beuka!
Olyan jo lehet, hogy Boti baba már ficereg meg nézgelődik !! :D

Moni!!

Köszi ,hogy te is izgulsz értem!!

Kata!!

Én is szedem az E vitamint de én ugyan ugy barnázom mensi elött,vagy mennyi idö kell hogy használjon????


Csanita
Remélem, hogy a műtét után minden a legnagyobb rendbe lesz!!

Azt hiszem mindenkinek irtam,bocs ha valaki kimaradt!!

Jo hétvégét mindenkinek!!!!!!!

Ma vagyok a 34 cn -en huu de rég volt ilyen hosszu!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Úristen, mennyit írtatok!!!! Részántam egy órát, hogy bejövök a boltba és netezek (ilyenkor zárva vagyunk, de nekem van kulcsom:wink: ) de már fél óra eltelt és még csak most kezdek neki írni... :)

Angel!
Ez nagyon-nagyon szuper!!!!! Olyan jó volt olvasni, hogy felpörögtél és suhgárzol a boldogságtól! Nagyon szeretném, ha ez a Karácsony minden babára várónak meghozná a várva várt "csomagocskát".
Sokan vagytok most esélyesek erre. :wink:

Móni!

Nagyon csini a pocakod, hihetetlen, hogy mennyire telik az idő. Lassan túlleszel a viszgákon is, aztán krácsony, újév, tavasz, nyár és már 5-en lesztek a családban! :D

Kata!
Köszönöm a kedves sorokat. Ha hioszed, ha nem, most én vagyok irígy-irígy Rád, az esküvő szervezés miatt! Én anno nagyon élveztem! :)

B.Ági!
Hát nem semmi ez a doki. Bocsánat, ha elmhamarkodott a kijelentésem, de szerintem nem vesz Téged komolyan. A vérvételnek pont az a lényege, hogy pont akkor kell levenni, amikor, azt előírják (igen, többnyire a 3. és 21. napokon). Nem is tudom mi lenne, ha nem volnál ilyen tájékozott, és nem tudnád, hogy mikor "illik" ilyesmire elmenni.

Anita!
Basszus! Nagyon elszomorodtam, hogy végül tényleg műtét lesz a vége, de úgy látszik ezzel nem szabad játszani, még jó, hogy eddig nem történt valami nagyobb baj. Bár gondolom Neked elég volt ez is...
De ha a pozitív oldalát nézzük, akkor még jó, hogy most kiderült, és nem már Babával a pocakban kezdett el fájni, amikor nem szedhetnél rá semmit, és a műtét is kockázatos lenne.
Nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi maradandó, és egészségesen kezdhetsd majd az új évet.

Zsuzska!
Nem tudtam jönni pénteken, pedig úgy izgultam érted, de már látom, megjött. Pihizzél, itt a Karácsony, leálltok a cégnél is, ne izgulj, jönni fog az a Szentesti-baba. (Nem szentesi... :wink: )

Editke!
Nagyon nagyon drukkolok! A héten már szeretnék egy bazi erős + tesztre jönni! Kezem-lábam keresztben! Ha pedig + lesz, akkor azonnal irány a doki, mert akkor nem vicc a barnázás!

Gaby!
Nagyon igéretes a görbéd! Sztem korai volt a teszt, nekem a 16. napon lett + (igaz, előtte nem csináltam) de akkor már délután az lett. És nem is olyan ahvány. Drukk Neked is!!! :wink:

Kamilla!
Ne haragudj, kedden akartam Neked is írni, csak a cetli hátuljára írtalak fel mónival együtt és elfelejtettem megfordítani. :oops:
Nem semmi ez a 17. napi mensi. Akkor Neked szó szerint jött is a Mikulás, a fene a dolgát...
Nagyon szorítok Neked is, hogy Karácsonykor összejöjjön a Baba! (Mennyi Karácsonyi bébi :wink: , augusztusban baba eső lesz!)

Pihi!
Dejódejódejódejó, hogy minden rendben volt a HSG-n! Végül sikerült elkapni Apát?
Tök jó, hogy nem is fájt a beavatkozás, és ilyen gyorsan ment. :D

Hajni!

Azért nem semmi, hogy így váltjuk egymást. Itt kuksolok másfél évig, erre mikor lelépek, akkor jössz Te! :wink:
Tényleg érdekes amit írsz, hogy évek óta vártok babára, de mégis olyan türelmed van, mert minden lépés előtt és után is vártok. Meg írtad, hogy nem is tudod mit akarsz. Lehet, hogy nem is dokira van Nálad szükség, csak egy kis "fejmunkára".
Bár gondolom, töprengsz eleget.
Házikóról küldesz képeket? Sokat!!! :wink:
Mélcímem tudod.

Beu!
Tééényleg! A csuklást főleg lent érzem, meg egy kissé oldalt néha. Olyan jó, egyre erősebben lehet érezni, bár most is nagyon picikék még a rángások. Tegnap 20 percig (!!!) csuklott szegénykém. Úgy sajnáltam, már elindultam sétálni is, hátha attól jobb lesz neki, és elmúlt. :D
Toll a fülükbe az ilyen viszgáltokért a dokiknak, hogy szinte tök feleslegesen kellett utaznototk egy csomót. De ha végül is Boti jól bírta, akkor nem volt rossz. Hogy milyen álom-baba ez a fiú! Én is ilyet akarok!!! :lol: Köszönöm, hogy beírtad Attilát a tábliba. Aranyos vagy! :D Küldesz majd egy mosolygós képet, ha sikerül elkapni?

Betti!
De jó lehetett az ejtőernyős Miukulás. Bezzeg a mi időnkben még a kéményen át érkezett... :lol:

Kicsit magunkról(maradt 6 percem az egy órából :wink: ):
Kissé nyűgös vagyok, tegnap este lángos vacsora volt Mamámnál és ez megfeküdte a gyomrom, és pocsék éjszakám volt. Megfázás is kerülget, szóval gyenge vagyok mint a harmat. De egész héten a házat sikáltam, ma pihenőt tartok, semmit se csináltam, csak ettem, meg Kismama újágot olvastam. :wink: Jó volt, mert tényleg nem volt erőm másra. Néha majd kicsattanok az erőtől, néha meg mint a csiga. Attila is nagyon aktív, olykor kissé izgulok is, ha nem mozog pár órát, de aztán mindig bepótolja. Mint például ma éjjel. :? :)
Kedden a 30. hetet töltöm. Nagyon-nagyon telik az idő... :)
Néha be is tojok, hogy "Jézusmária, mindjárt itt ez a gyerek, és még semmi sincs kész". De aztán nyugtatom magam, hogy van még időm, és meglesz minden mire kell.

Na mennem kell, nagyon hiányoztok, igyekszem jönni minél előbb!
(Azt a mindenit, de hosszú lett!:o)

Sok puszi: Vica és Attila

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Keditke,
nekem az első hónapban helyre tett mindent, én ajánlom neked habár biztos mindenki másképp reagál rá! 400 mg-osat szedek minden nap! Druukkk hogy ne jöjjön meg 9 hónapig!!!

Vica,
örülök hogy minden rendben van veletek, de azért nehogy megeröltesd magad a takarítással!! Már vigyázni kell magatokra, így a 30. hét tájékán! Pihengess sokat mint ma! Én örülök az esküvőnek, de nem szeretek szervezni, nem olyan típusú vagyok. Mondjuk azért élvezem! Főleg hogy kitűztük ápr. 7-re és az étteremben szóltak hogy az húsvét szombatja, nekik ugyan van helyük, de a templomban nem fognak összeadni minket a körmenet előtt! Így úgy néz ki márc 31-én lesz!! sokan azt mondják el vagyunk késve a szervezéssel de én nem érzem annak!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Végre hazaértem :). Hihetetlenül elfáradt az agyam, csak olvastalak benneteket, de szerintem nem sokat fogtam fel :O.

Vica, kár hogy váltottuk egymást. Ezek szerint 30 hét lemaradásba vagyok :). Mikor fogom én ezt behozni :). Azért nem tudom mit akarok, mert semmit nem erősödött a vágyam a három év alatt (vagy már négy? magam sem tudom), indőnéknt úgy érzem meghalok egy babáért, máskor meg nem is baj hogy még nincs. Szóval kicsit hülye vagyok.
Olyan jó, hogy jól vagytok. Majd csinálok képeket a házikóról és külödm. Én is szeretnék a babaszobáról kapni, már ha lesz benne valami :). Különben is mit izgulsz, a földön is elalszik a baba, onnan legalább nem esik le :lol: .
Örülök, hogy jól vagytok.

Edit
izgulok ám érted nagyon. Remélem te rosszabul érzed meg a dolokat mint én szoktam. Azért látom te is kibírod a tesztelést :).

Gaby
nekem nagyon ígéretesnek tűnik a görbéd.

Erről jut eszembe, képzeljétek annyira kikapcsoltam amíg nem beszéltem veletek, hogy már csak a hasamról tudtam, hogy meg fog jönni. Sokkal jobban éreztem a pé-met is így, nem befolyásolt hogy hányadik napon vagyok, és rájöttem, hogy nem is a 14-en van mindig. A hőmérőt is csak az utcsó hosszú ciklusba vettem elő. A PG-met meg már nem is tudom hova tettem. Szóval alakulok.

Na jó, mert már csak én jutok eszembe. És meg fogtok unni fél perc alatt.

Bocsi
Puszi
vkhajni
 
 


Halihóó!

Zsu! Nemsokára itt a január!! :) :wink: DRUKKOLOK!

Gaby! Egész jó ez a görbe!! :wink: :wink: NAGYON DRUKKOLOK!

Editke! szintén NAGYON DRUKKOLOK!! Érthető hogy félsz a teszttől, de ha még sokáig csak barna lesz, akkor lépni kellene :)

Pihi! Jaj remélem azért el tudtátok csípni!

Hajni! HA hiszed, ha nem én a szülés előtt (sőt apa is) többször bepánikoltam, hogy most mi lesz, már nincs visszaút. Persze ezek csak a félelem miatt voltak. Na de egy szó mint száz, ennyi év próbálkozás már csak meg kellene hogy hozza a gyümölcsét :wink: :wink: TE szegény, még mindig ennyit dolgozol :( (ráadásul be sem vagy ezek szerint jelentve :shock: )

Vica! Ráadásul a csuklás meg is marad utána is. ÁLlítólag Őket nem zavarja, ezt azért kétlem :? JAj ahogy közeledsz (és már nagyon közeledsz) újra átélem én is :) ja és nyugodj meg, olyan úgyesem lesz, hogy azt mondod, na minden megvan, mehetünk szülni :wink: :wink: tényleg hogy áll a kiságy?


TOVÁBBI JÓ HÉTVÉGÉT!

Kép
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok

Kép

hát ez biza negatív lett, és mélyrepülés a hőben, és már pecsétel is ez van. MA megjön rensen nemsokára, és 1cn

a szabolcs utcán kívül hol érdemes még próbálkozni kiskatonavizsgálattal? Múlt hétre pont nem jelentettem be párom, mert azt hittem úgysem lesz itthon, eddig már kétszer le kellett mondanom. Olyan hely kéne, ahol 1-két napon belül tudnak adni időpont, és ha itthon van gyorsan bejelentkezünk. Nekem meg nőgyogyihoz kell menem, először megyek csak az sztk-ba, de másik dokihoz mint múltkor voltam, mert az azt mondta, hogy ő már nem tud csinálni semmit, menjek meddőségibe, holott hormonvizsgálatom még nem is volt. Lehet hogy az a baloldali vezetékem visszatapadt tavaly óta, most bal oldalon volt pé.
Mindenesetre érdekes hogy pszichésem mi mindent tudok produkálni magamnak leállítom magam amíg nem figyeltük így hogy mikor volt pé, addig nem figyeltem annyira a tüneteket sem, meg akkor még nem is voltam így kiokosodva

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!!

Sajna tegnap este nagyon görcsöltem , és reggelre csak ugy "ömlöt belölem" bocs :oops: :oops: !! A karácsonyi ajándéknak löttek :lol: !! Szerintem valami nincs rendbe velem!
De egy jó hir Karácsonykor lesz pém!!! :)

Gaby!!
:( :( :( neked ez a 2. teszted volt? Irigylem az idegeidett én tiszta kész lennék ,ennyi - teszt után :( !!

Beuka!!

Jajjjjjjjjjj de édes Boti baba :D !!

Légyszike tegyél a tábla aljára ,ma vagyok az 1 cn!!


Szia Vica !Örülök hogy néha benézel :D

Hajny!!

Megmondom öszintén a tesztelésbe nem bizom!! Max ha késik 2-3 hetet akor azt mondom oké ,föleg nálam sose lehet tudni :lol: !!

Bocsi ha valakit kihagytam!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Helló!

Bea, olyan édes a kis kópé.
Igazából már megint dolgozom ennyit, de remélhetőleg lassan pici szünet.
Már nem annyira bízom az ennyi év utánban. Különben is én akárhova megyek, akármilyen társaságba keveredek, valaki bejelenti hogy babás. Most kiváncsi vagyok itt ki fogja, mert két öreglánnyal dolgozom együtt :).De majd biztos találok valakit :):):)

Gaby, sajnálom, pedig olyan jónak tűnt.
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?