Új privát üzeneted érkezett!

Ildi! Nagyon köszi, de vettem tegnap fülmelegítős sapit, végül kaptam Leányfalun. Eggyel nagyobb, mint kéne, de meg lehet jól kötni, és legalább van:

Kép

Az orrfolyással meg az a helyzet, hogy NINCS. De egyáltalán. Még az eggyel korábbi fülgyuszi előtt volt, de még azelőtt kb. egy héttel megszűnt, mielőtt a fülfájás jött. Még gondoltam is, hogy milyen tutin szívtuk az orrát, végre egyszer nem hetekig húzódik, hanem letudtuk 1,5 hét alatt. És mi is mindig úgy is szívjuk neki, hogy egyik lyukba spricc, a másikat szívni, mert tavaly töbször volt gond az orrmandulájával, és a doki ajánlotta, hogy előzzük meg így, ezzel az átmosással a nagyobb bajt és a fülgyuszit. Akkor sikerült, most meg nem.

Még alszik szegénykém, kíváncsi leszek, hogy hogyan ébred.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Várjál Ildi, most úgy érted, hogy ha hetek óta nem folyik a gyerek orra, akkor is fújjam be neki a Fluimarral és szívjam meg porszival?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ja, ha nem folyik neki, akkor nem tudom.De a folyás abbamaradása után is folytatást javasoltak.
Na, akkor nem írtam hülyeséget az átmosással, ha nektek is ezt javasolaták.
Infralámpátok van??
vas
 
 

 
 

Hú, még reagálni akartam, csak mostanában én is mindig a magunk bajával vagyok elfoglalva...

Rita! Nem nevetek a pocidon, ne hülyéskedj! Csak hát nem kaptam még pirivit :wink:

Nem rossz az a 3 kg egyáltalán a 14 hétig (hát nem semmi, hogy már ott tartasz), én büszke vagyok rád!

Mikiket és a további ajándékokat én a szagelszívó melletti szekrénybe tettem :wink: , és meg is úszta a dolgot, viszont csak 2 csokimikit vettem, egyet az uramnak (szoktam neki tenni a cipőjébe), egyet meg Miksának. De elfelejtettem, hogy a vasárnapi csomagba is tettem Miksának, úgyhogy az uramnak nem jutott :oops: Aki örült ennek, mert neki nem volt ideje venni. Amúgy a Mikulás nekünk nagy ünnep, 6 éve ezen a napon költöztünk ide, vagyis aludtunk először kint. Vagy 7 :oops:, most összezavarodtam. Az urammal a kompon találkoztunk aznap este, fura volt, hogy két autóval állunk föl. Mindketten rohantunk, de vettünk csokimikit, viszont egyikük sem kapott zacsit hozzá :wink:
Esett vagy 30 centi hó másnap, és én akkor jöttem ki életemben először egyedül, esti műszak után, kocsival, körbe a hídon. Szentendrétől még autónyom sem látszott, keresni kellett az utat, és jött szembe a baromira nagy szemű hó, már csak csíkokat láttam a végén. Aztán reggel felkeltett a szomszéd, hogy álljak arrébb, mert nem fér el a hókotró (nem bírtam beállni, mert a kapunyitáshoz lapátolni kellett volna). Nem is tudtam addig, hogy jár itt a hókotró. De olyan szép volt minden, hogy nem hiszitek el: nem fújt a szél egy kicsit sem, szikrázott a nap és vastagon állt a hófehér hó a fenyőágakon. No, jól elkalandoztam :wink:

Motiot! Eszméletlen a szomszédasszonyod, hogy ennyire nem veszi észre magát! :shock: :roll: De mér nem megy normális időpontban, ha már annyira pletyózhatnékja van? Végülis ha a gyerekeknek jó ez, akkor neked is jó, te sem haragudnál érte, csak nem alvásidőben, nem?

Kisfiú: tényleg nem mondok semmit... ugye ez a pár nem akar több gyereket?

Hajadról kérjük a képet!

Lassan fölkelhetne Miksa, szeretném, hogy kialudja magát az éjszaka után, ezért nem mentem be. De megfognám a homlokát szívesen azért... Bár ha felmegy neki a láza, akkor felébred.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Bioptronunk van, ezt is mondta a doki, hogy jó. Szoktuk is használni, orrnál is.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ha van sapka, lámpa, akkor oksi :wink:

Micsoda romantikus sztori :wink:
Elhiszem, hogy minden évben megemlkékeztek róla :D

Rita, már nem tudom, ám, hogy mit írtam tegnap, pedig jó sok volt.Olyan dühítő volt, kimegyek az udvarra, visszajövök, erre valami hülye üzenet fogadott, és akkor vettem észere, hogy a hozzászólásom sehol.
3 kiló hízás tényleg nem rossz.
nem tudom, mit aggódsz :D
Én végre 64 vagyok(vagyis csak 64,10 :lol: )
De ma már csokiztam :lol:

Biztos édesek voltak a te gyerkőceid is télapó csomag bontás közben :D
Majd rakok fel képeket az enyémekről :D

Motiot, tényleg nem semmi a szomszédasszonyod, és azt mondod, az összes német ilyen pofátlan?
mammográfia jó, hogy rendben.
nekem is fel kéne hívnom a dokimat holnap este a rákszűrésem miatt(mindig elfelejtem)

Kicsit kivagyok, mert az uram anyja(kedvenc anyósom) akar az öregnek gépet venni.
Vagyis már megvan, mert a Gábor tegnap megvette.
Aztán az ÉN monitoromat, amit 3 éve vettem 120 ezerért nekik adja csak úgy!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Jó, oké vett helyette tegnap egy újat, mert állítólag a miénk elavult volt. :shock:
Mi a fene van elavult egy lapos monitoron???? :roll:
Ja, és én jótékonykodjak velük.
Mitha imádnám őket!
Lóf**t!!!
Erre, még mi visszük el nekik, 220 km-re.
És a brenya pénzzel mi lesz????
Ezen duzzogok két napja :x

Gyerekeim csokit zabálnak reggel óta :lol: :roll:

midjárt jövök

vas
 
 


Gabi, szegény Lacus, még mindig pocakfájós??
Olyan ari a képeken.
nem haragszom ám, senkire.
De bármit csinálok, bármikor rakom a szájába, ugyanaz a szitu.
Este reggel már tápizik ,és baromi jól alszik éjjel.Ma is 7.10-kor ébredt először.
Kap este egy kis főzit, vagy gyümit, aztán kb.100-130 ml tápit+ egy kis vigaszcici altatásnak, aztán így alszik reggelig.
Valószínű baromi kevés volt neki a tejci, azért is ébredhetett fel.
Mindegy, felfogom sikernek ezt a 8,5 hónap szopit is, de még ez a napi 1-2 szopi talán talán valamegddig megmarad.(bár, nem igényli) Meglátja a kanalat, aztán majdnem kiugrik a hordozóból(mert még abba etetem), oylan édi.
De dög, mert előnybe részesíti az üveges kajákat, amit eddig én főztem neki, annak 90%-át a kukába dobtam :roll:


Szirom, jók a képek rólatok :D

Márti, mégegyszer sajnálom, de ahogy Rita is írja, majd jön, ha ő akar.Ez Sziromnak is szól. :wink:

Rita, azért a kép ne maradjon el. :wink:

Taliról annyit, hogy én is akartam javasolni, mivel Anikó jelentkezett az iwiw-en, és írta, ha tartunk talit, szóljunk neki is.
Én majdnem szerveztem a héten keddre egy minitalit(bár utólag nem tudom eltdtatok-e volna jönni)
Mentem volna az ikeába kedden a barátnőmmel, de mivel Levente is lázas volt, meg az ő lánya is, így maradtunk a seggünkön. :roll:

natika alszik, nyugi van, a két tökös meg tv-t néz :shock: (minimax)
kicsinyítek képeket, aztán felrakom őket :D
vas
 
 


Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
vas
 
 


Hahó!

Ildi! Annyira szépek a gyerekeid, hogy őrület :lol: És hogy rázuhantak a csokikra tényleg, főleg Olivér, ahogy tartja mindkét kezében a csokit :wink: Levente a Natika melletti képen most nagyon rád hasonlít (ez mostanában a mániám úgy látszik :lol: ), Natika meg álomszép!

Miksa kivette a csomagból Emily mozdonyt és a tejesvagont, a csokikat meg már ki se rámolta, ment tologatni :wink: Pedig nagyon szereti az édességet. Még Gabinak akartam írni, hogy Miksa cukrot nem evett még sose, és végigkérdezi mindig a boltban, hogy ebben is vannak fognyűvő manócskák, meg ebben is, meg ebben is ...?

Motiot! Szita az agyam, akartam írni, hogy nagyon örülök a mammográfiádnak :lol: Bocsi, hogy csak most mondom.

Képzeljétek, Miksa fél 11-ig aludt. Persze nem bírtam ki, fölmentem megtapizni a homlokát, de nem volt meleg és föl sem ébredt rá. Vigyorogva kelt, egész jó kedve van, láza nincs, gyogyit bevette szó nélkül, sapkát kibírta 25 percig, kisvakondot visszakapta, de csak félórára és mégse nyekergett, amikor kikapcsoltam, ebédre benyomott 2 bélszínrolót és egy halom finomfőzeléket, minimál műsor után volt pisi is, elég volt két mese és most szó nélkül alszik :shock: El se hiszem :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Bocs, egy hétig nem volt netem (csak kétszer nagyon rövid időre kukkantottam be úgy, hogy a párom mobiljáról neteztünk), de mam már megint van.
Este vagy holnap megpróbálok írni bővebben.
Baba még nincs, egyenlőre jel sincs, pénteken lejár a hivatalos időpontom (a ticker az általam számított időt mutatja, de orvosilag 8-ra vagyunk kiírva), úgyhogy kezdődnek a sűrűbb vizsgálatok, bár 18-áig kaptam haladékot.

Pusz, mindenkinek!!! :):):):)

Márti!

Nagyon sajnálom :(:(y még nem lett baba, pedig nagyon ígéretes volt minden!

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


ILDI, ZABÁLNIVALÓAK!!!!!!!!!
Nati szembenézős képe.... eszelős szép gyerekek mind!
Nálunk is megy a csokizaba reggel óta, (ráadásul az iskolában is jött, meg Maja az uszodából is kapott, meg az oviban kettőt kaptak...bevallom ezt kissé túlzásnak érzem, de mit tegyek). Sajnos, bár nem igényeim szerint, de én is bekapcsolódtam... Senki nem alszik :shock: , úgyhogy én is bekapcsoltam a tévét (kockásfülű... :) ) de még eközben is megy a duma, olyan fárasztóak! :lol:
Délelőtt a barátnőmmel és összesen három gyerekkel voltunk a Váci utcában meg a Vörösmarty téren, nagyon jó volt, hogy milyen finom tud lenni a forró tea! Meg a perec (ebéd... :oops: )
Nem sokára megint elmegyünk, balettra, meg kapok kölcsön anatómia könyvet, de jó lesz, ma este már tanulhatok!! :? (a született feleségek után... :oops: )

Szirom, a lámpa tényleg nagyon jó, nekünk infra van, szuper!
Love-story... :) :) :) Én (is) csak az emlékeimből élek... :D , meg majd a gyermekeim szerelmében gyönyörködhetek... :) (de sem az emlékeimet, sem a mostani életemet el nem cserélném semmiért!)
Milyen jó lenne most is egy kis hó!!!!!!!!! Dehát 12 fokban nincs rá sok remény...
Kezdem unni a kockásfülű cincogó zenéjét...

Gabi, rendeltem péntekre a Teletáltól, kíváncsi vagyok!
Ezt a részét feladtam, a mai perec után csak zacskósleves lett az itthoni ebéd, ennél bármi csak jobb lehet. :roll:
Restellem, de ez van, nincs energiám mindenre... Hátha ettől nagyobb rend lesz itthon! :wink:

Mostan megyek, még jövök, és egyszer a hasfotót is küldöm, minden érdeklődőnek... :lol: :wink:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Nagy az összhang!! :lol:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita! Lehet, hogy félreértettél, nem tudom :lol: Szóval nem a kompon ismerkedtünk meg, hanem úgy értettem, hogy régebben mindig együtt, egy autóval jöttünk az épülő-készülő házhoz, akkor meg mindkét kocsi telepakolva a holmikkal, és jöttünk, hogy mától itt lakunk :wink: .

A love story még tart :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Köszi a dícséretket a csöppjeimre(büszke ám a mejjem) :lol: :lol:
Szirom, Leventét tényleg rám hasonlítja mindneki, a két kicsit meg inkább egymásra, Oli persze kiköpött apja :D
Szóval Rita, csokizaba van nálatok is??? :shock:
(nyugi, én se bírtam ki, hogy ne kapjak be egy -kettőt)

MIND A HÁROM ALSZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beszti, gyere és mesélj, hoyg tellnek az utólsó naok???? :D

jajj, micsoda romantikus csapat!!!!
Nálunk ippen a napokban volt, hogy 13 éve tart a lamúr :D

bakker, valaki kiabál(Oli ébredt fel)
vas
 
 


Csak két mondat:OLivér volt a bőgőgép, aki aztán felébresztette Natasát, aztán meg Leventét,
Vége a délutáni idillemnek egymagamban :lol:
vas
 
 


Szirom, csak egy mondat: NEM értettelek félre, tudtam, hogy nem ott ismerkedtetek meg, sőt azt is tudom hol igen :lol: .
Csak olyan kedves volt ez a kis nosztalgia...
Meg akkor éljen az évforduló! (a nem tudjuk hányadik... :D ).

Ildi, köztünk is tegnap került szóba éppen, hogy 13 éve ismerjük egymást (így ősszel), és tavasszal lesz 12 éve, hogy
Kép ... :) :) :)
De volt délutáni idilled... Nekem ma nem jutott... :?
Megyek lángost sütni és páncélsisakot készíteni... :shock:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Akkor jó, Rita! :wink: Nem voltam biztos ám benne, csak úgy éreztem, hogy benne van a félreértés lehetősége.

Én is csináltam lángost valamelyik nap :wink: Bár nem kéne, mert nálunk tragédia van súlyügyben. nem mondom meg, hogy mennyi vagyok, mert elájultok, legyen elég, hogy majdnem elértem azt a baromira magas számot, amivel Miksával terhes lettem. Rájöttem közben, hogy az utóbbi időben azért nem vettem komolyan a fogyókúrát, mert tudat alatt valahogy arra hajtottam, hogy az nekem a jó súly a babásodáshoz. Pedig ez marhaság, de valahol meg megnyugtat. Már nem az, hogy bálna vagyok, hanem hogy ezzel a súllyal sikerült annak idején. Röhejes, tudom, már régóta akarom nektek mondani, csak nem tudtam, érthető-e, ezért nem akartam. De muszáj, mert ti okosak vagytok, ez meg egy fogyis topik, ahová már nem nagyon illek :wink: De ki se tudnátok rúgni :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
értem én, amit mondasz, és annyi igazság lehet ám benne, hogy a fogyókúra bizony nem használ a teherbeesésnek! Mármint a kemény fogyi biztos nem. A light-os, lassú súlycsökkenés szerintem nem ártalmas.
Hát, én is hasonló helyzetben voltam: amikor már a vége felé közeledtem Lacussal a terhességnek, örültem, hogy nem értem el azt a súlyt, mint Zsoltikával :) Aztán Lacus csak nem akart kibújni, én meg híztam tovább, és a végén pontosan ugyanúgy elértem a 73 kilót, mint Zsoltika születésénél...

Rita,
szerintem nagyon jól tetted, hogy rendeltél :) Én sem bírok főzőcskézni, és így legalább eszünk levest is minden nap, mostanában (valszeg a szopi miatt) különösen örülök ennek!
Remélem, ízleni fog holnap a kaja!

Beszti,
gyere hamar, amíg még lehet :):):) Nagyon sokat gondolok Rátok!!!

Ildi,
mindenképp siker az eddigi szopi, nagyon is büszke lehetsz! Lehet ám, hogy nálunk is másképp lesz Lacussal, mert látja majd, hogy a bátyó is kanállal eszik, és ő is fogja nagyon kérni :) Natika ügyi, hogy ilyen jól alszik, irigyellek ám! :D És tényleg gyönyörűek a gyerekek! Úgy látom, Olivér megnyúlt egy kicsit, nem? Picikét vékonyabb az arca, és magasabb is, mint mikor utoljára láttam róla fotót (persze, hisz folyamatosan nő).
Natika szemei gyönyörűek! És az a pofi :D
Gtatula a súlyodhoz! Ügyi vagy :) Mostanában én is csokizok :(

Motiot,
én is örülök, hogy a mammográfiával minden rendben!
Próbáltam venni chamomillát, amit javasoltál is, de nem tudom, milyen higitásban kéne. TE milyet szedtél?

Húha, talira mi is mennénk nagyon szívesen :) Ki kéne próbálnom, hogy kendővel hogyan tudok közlekedni az utcán. Egyenlőre még csak itthon használtam (de itthon sokat,m ost is rajtam szuszog persze Lacus).
Az a gond, hgoy ha kendő van rajtam, akkor valami irdatlan nagy kabát kell, amibe Lacus is belefér, és ugye egy jó kis hátizsákot is cipelnem kell, a két gyerek cuccaival (váltóruha, kaja, pelus, ilyesmi). Babakocsival nem merek nekiindulni, mert a kocsink elég nehéz, aztán amíg kűzdök vele a felpakolással, Zsoltika megszökik... A kendő lenne a legjobb megoldás!

Boldog évfordulókat mindenkinek :) Először ledöbbentem, hogy milyen régóta ismeritek már a párotokat, aztán rájöttem, hogy bizony mi is 12 éve ismerkedtünk meg :D

Mennem kell, közben felébredt Lacus...

pgaboka
 
 


Natika alszik, a másik kettő( :lol: ), meg fennt randalírozik.
Én meg kifestettem 2 üvegmatricát :D
Csak az a gáz, hogy elfogyott a fehérem, és mivel a télapó szakálla, bajsza is fehér, meg a havas téli tájakhoz is kell, meg a szarvashoz nincs barnám, kb.8 kép még csak ki van kontúrozva.
Úgyhogy be kell szereznem festékeket.Amik eddig kész vannak, azok iylenek:
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép
Kicsit bénák, de ez van.(némelyik homályos is )
Ennyire telik tőlem.

Gabi, neked is köszi :D
Igen, szerintem is megnyúlt Olivér, olyan magas.
Natika kis pofikáját meg imádom, olyan kis édi :D

Na, akkor itt lesz az idő kipróbálni a kendőt élesben.
Persze majd ha nyugi lesz mindnenhol(egy szép, nyugodt csöndes januári napon)
Na, látod, ti is 12 éve ismeritek egymást :D
Mi meg 13 éve szeressük egymást, de már előtte 2-3 éve jó haverok voltunk :roll:
Időpontot nem tudok, hoyg mióta vagyok együtt, mert szép lassan rájöttünk, hoyg nem tudunk egymás nélkül élni :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: , de valamikor okt-nov. környékére tehető az első csók :oops: :oops:
(hi-hi)

Lángos.................nyami-nyami


Szirom, én is éretem a teóriádat.
Igenis, teljesen érthető.
Persze, hoyg kemény fogyókúra alatt nehezebb a teherbeesés.
Én is most ollllllyyyyyyyyyyyyan lassan haladok lefele!
De már elhagytam a 64-et!!!!!!!!!!!!!!!
De az a gáz, hogy hétvégén nagy banzáj lesz nálunk, az uram lesz holnap szülinapos, szombaton Natasa névnap, aztán a haverunk Feri, névnapja volt, és szülinapja lesz, meg Oli névnapját se ünnepeltük meg.
És itt alszanak a barátnőmék.Tegnap az uram hozott piát:
Southern Comfort(Veszprémben kóstoltuk, vagyis én csak tényleg megnyaltam), ez egy whiskey féle likőr, fűszer aromákkal, gyömbérrel felöntve isteni.Aztán hozattam vele Cointreau-t, hú, az nagyon fini, narancslikőr(abból lehet cosmoplitan , meg orgazmus koktélt gyártani) :lol:
Mielőtt terhes lettem Natikával, akkor kezdetem belemélyedni a koktélok készítésébe.Sex on the beach volt a kedvencünk.De azt hiszem eljön megint az én időm!!!!!!!!!!!!! :wink: :roll:
Kép

Na, puszóka, ha Natika felébred, megyünk vissza Leventével dokihoz, meg bemegyünk a suliba tanulnivalóért(baromira unatkozik már itthon, lehet, holnap elküldöm suliba), attól füg, mit mond a doki.
Kép
vas
 
 


Sziasztok,
tegnap nem tudtam jönni mégse, mert a kisfiú itt is aludt :( , pontosabban az anyja fél tizenegykor jött érte aztán hazavitte amúgy alva...
Ábel meg itt aludt a mi szobánkban, úgyhogy nem is tudtam jönni.
Délelött meg vettem egy két karácsonyi ajándékot Ábinak, persze ott volt ö is, de nem érdekelte, hogy mi van a kocsimban, meg el is fordítottam a cuccokat, hogy ne lássa öket. Vettem neki egy porszívót, mert állandóan a naggyal akar takarítani :lol: , ezekívül kapott egy nagy autót, amit szerintem nem tud azonnal szétkapni, elég robosztusnak néz ki, aztán van itthon egy színesceruzacsomag, meg 4 db könyv, egy angyalkás, egy állatlexikon gyerekeknek, egy mi micsoda: színek, meg egy másik a testrészekröl. Aztán jövö szombaton jönnek anyukámék, már kinéztem, hogy tölük mit fog kapni :lol: :lol: Nerm akarnak otthonról hurcolni ajándékot, hanem majd itt együtt megvesszük és akkor nincs félreért´ßes. Kap tölük egy pár ruhát, nacit, pulcsit, hosszú ujjú pólót, meg talán egy kis tüzhelyet kellékekkel. Tudom, hogy ez egy kicsit lányos, de az oviban mindig úgy eljátszik vele, meg tegnap a játékboltban is ott ült elötte és játszott sokáig. De majd lehet, hogy barkácskészlet lesz belöle :wink:

Szirom, értem én is, hogy mit mondasz, valahogy így vagyok én is, nem akaródzik a fogyókúra, mert úgy vagyok vele, hogy a drasztikus nem jó a babának, vagy baba elött, a lassú meg nem ér semmit, vagyis ér valamit, de addig úgy sem megy le sok, akkor meg minde gyötörjem magam? Na persze, én most tuti biztos vagyok benne, hogy azonnal összejön a bébike, ami korántsem biztos, tehát nyugodtan nekiállhatnék egy fogyinak, de valahogy nem visz rá a lélek :lol: :lol: Pedig ha azt nézzük, hogy Ábellel 54 kilósan lettem terhes, akkor azért van mit ledolgoznom addig :lol: Csak kedvem nincs.Föleg most mikuláskor, meg karácsonykor...
Szóval értem én, mit mondasz, ne is aggódj, majd lemegy a baba u´tán :wink:

Gabi, chamomillát c6 olásban szedtem, asszem kétszer 4-5 globulit. Remélem segít! Próbáld ki!
Kendöt én sem tudtam nagyon kint használni, ugye Ábel is téli baba volt, én mondjuk bevásárlóközpontokban meg ilyen helyeken vittem kendöben, ode meg ugye kocsival mentem, aztán ott kötöttem magamra, na meg othon, mint te is. Nagyon szerettük, csak az a baj így télen, hogy kint elég nehéz megvalósítani a kabát miatt :lol: Bár én itt láttam erre a célra használatos "erszényes" kabátot, de nem tudom hol lehet kapni.

Ildi, szerintem vidd Levit nyugodtan suliba, ha unatkozik otthon. Akkor gondolom már nem lehet annyira beteg sem! :wink: Matricák szépek, én még ilyet sem tudnék festeni!
Gyerköcökre pedig nem is reagáltam, bocsi, de álomszépek!!!

Rita, pihizz!!!!!!!!!

Csajok, én úgy kiakadtam ma! A szomszédasszonyomon, persze. Elmentünk Ábellel sétálni és a bejárat elött ott állt egy babakocsi. Azt hittem, hogy a másik szomszéd tolta ki, mert kellett neki a hely a pincében, mert ott is áll egy. Aztán mikor egy óra múlva hazaértünk, a kocsi még mindig kint állt, a lépcsöházban meg hallom, hogy zeng a ház a szomszéd gyerekektöl, meg idegen gyerekhangok is voltak, meg egy másik csajsziét is felismertem. Szóval a szomszédasszonynál voltka vendégek, egy másik német csajszi a kislányával, akikkel néha szokott sétálni is. Mi itt lakunk lassan 9 hónapja, eddig összesen kétszer voltunk náluk, kétszer mondta, hogy menjünk föl játszani. Ehhez képest ö minden nap becsönget, a ygereke pofátlanul azonnal bent van, cipövel ugrál az ágyon meg a kanapén, jön-megy mindenhol, nyitogatja a konyhaszekrénst meg mindent, itt eszik, végignézik, hogy a párom hazajön délben ebédelni, a gyerekek sorbanállnak mellette, hogy ök is kérnek, itt ülnek állandóan, ö meg csak annyit mond a gyereknek, hogy "oh, Samuel, gyere már, mert Ábel biztos álmos" ezenkívül nem tesz semmit, tehát a gyerek is tudja, hogy úgysem fog semi történni, tehát játszik tovább, anyját le se *****. Aztán mikor Ábel már üvölt a féradtságtól én meg már lehúztram a redönyt, vagy délután megyünk valahová és már felöltözve állunk az ajtóban, hogy akkor indulnánk, na akkor nagy nehezen elmennek. Szóval azt akarom ebböl kihozni, hogy ök állndóan itt vannak hívás nélkül, nekem meg kellemetlen, ha esetleg fel merek menni, mert nagy kegyesen meghív. Bezzeg a német barátnö sokszor jön. Délután kávézni, reggelizni is sokszor, mert sokszor látom a kocsit kint állni, de eddig nem foglalkoztam vele, azt hittem, hogy a pincéböl való. De m aléttam elmenni a csajszit a kislánnyal, szóval egyértelmüen ök vannak itt mindig. Annyira kiakadtam, hogy bezzeg a magyarokhoz lehet menni randalírozni meg hívatlanul, de mi meg soha nem mehetünk hozzájuk. Ennek örömére mától kulcsra zárom a bejárati ajtót, hogy ha csöngetnek Ábel ne tudja kinyitni. Nem érdekel, hogy sértödés lesz-e belöle, vagy sem, ez van. Soha nem tudom csinálni a dolgomat mert itt ülnek. Ennek mától vége. Ha pedig a kiskölyök mégis be akar jönni, akkor kipenderítem és elmondom neki, hogy nem jöhet be csak úgy, mert nem itt lakik. Én sem megyek csak úgy be hzzájuk. Gondolom megérti, hiszen két és fél éves.
Bocsi, hogy ennyit írtam most erröl, de olyan ideges lettem, hogy ki kellett írnom magamból.
De remélem nem baj??
A másik meg az, hogy például a magyar család ezt soha nem csinálná meg Ábellel, hogy ö legyen úgy ott náluk, mint ahogy akisfiú volt nálunk tegnap. Ez is megint tipikus. Velünk mindent lehet. Szegény Ábelt meg nem tudom senkire esem rábízni, mert nincs aki vigyázzon rá jószívvel. De hát ilyen az élet :cry:

Na befejezem, mert csak ontom a nehezteléseket.

megyünk aludni Ábival, ha felkeltünk jövök megint!

Márti, merre vagy?? Ígérted, hogy írsz!!

puszi

Motiot
motiot
 
 


Hahó!

Ildi! Szépek ezek, nem bénák egyáltalán! Nekem is kéne már, de nálam még mindig a kisvakondok állnak sorban megkontúrozva :wink: És ha nem akkor csinálom, amikor Miksa alszik, akkor ő is akar festeni, sőt, volt is már rá példa, hát ne tudjátok meg... :roll: :lol:

Gabi! Én télen kívülre tettem ám Miksát a hordozóval! Rendesen adtam rá overált meg mindent és kívülre kötöttem föl. Valamikor régen tettem föl képet is. Kicsit nagyobbra kellett állítani a kabát miatt, mintha dagadtabb lenne az ember, de rendesen működik a dolog! Nem próbálod úgy ki?

A hátizsákot azt értem, de Zsoltika cuccait már nyugodtan teheted Zsoltika hátára egy kis hátizsákba! Miksa imádja vinni, sőt, műsor van, ha nem teszem a hátára. Neki úgyse kell olyan sok, könnyű a zsák! És annyival is kisebb a tiéd!

Motiot! Ne húzd föl magad ezen, úgy tűnik, ők ilyenek! Ha te szívesen mennél hozzájuk, akkor szerintem legyél jó fej meg illedelmes, és ha mondjuk délelőtt összefuttok boltból jövet, akkor szóljál a csajnak, hogy délután fölugranátok. Magyarul te mindig jelentkezz be, hátha észreveszi magát. Mondjuk abból, amit írsz, lehet, hogy ő nem lepődne meg, ha hívás nélkül becsöngetnél. Próbáld ki egyszer, ne égjen a képed. Ha ő úgy megy be hozzátok, akkor neked is lehet!
A kiscsávóra meg szóljál rá nyugodtan, én nem engedek meg olyat a vendégnek sem, amit Miksának nem lehet. Még sose sértődött meg senki. Cipővel az ágyra menni nem lehet.

No, majd még jövök!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el ám az éterben de a halál sem tudna most megtalálni. Egész héten a Keresztapámnál matekozom. Basszus, tényleg meg lehet érteni. Pedig 1 hónapja azt hittem, hogy ez lesz a világ 8. csodája ha én meg értem ezt a sok zagyvaságot.
Hogy ne unatkozzam 6-ra megyek micrós tanárhoz.

Jövő héttől szabin leszek és már csak a 2 ünnep között fogok dolgozni.

Na, akkor baba téma: Mint már írtam, hogy nekem nagyon gyakoriak a menstruációim. a 21. napon kezdődik olyan kis barnás vérezgetéssel majd a 24 nap körül úgy rendesen. Na ehhez képest most a 21. napon nem volt semmi, én marha megmár elkezdtem reménykedni, hogy tuttira terhes vagyok, még azt is kiszámoltam, hogy mikor lenne a szülés, meg a vizsgák, meg a nyári nyaralás, meg mindent. Aztán a 22., 23.,24. napon sem volt még csak jele sem. Azt hittem, hogy kiugrok a bőrömből, még Nektek sem akartam írni, mert attól féltem, hogy csak elkiabálom a szerencsémet. Aztán vasárnap este egyedül voltam itthon, elmentem pisilini és hááát, olyan maradt a papír. akkorát bőgtem a fürdőben...
Azt volt ám a baj, hogy annyira bele éltem magamat az egészbe és ígyért olyan trauma ként.

Most már persze túl vagyok rajta, lehiggadtam.

A Férjem megy szerdán fügyök vizsgálatra (kész van, ne tudjátok meg), én meg csinálom a 3. Closybegit kúrát, meg azt a gyógyszert ami elnyújtja a ciklusomat. Aztán ha a Férjemnél minden rendben és ebben a hónapban sem jön össze, akkor petevezeték átfúvás jön. Már azt is kiszámoltam, hogy jan. első hetében lenne, szombaton meg matek vizsga, de lesz*om.

Nem tudtam elolvasni idő hiányában a leveleket, csak a képekben gyönyörködtem inkább. De pótolom a hiányt és reagálok majd, vmi. love storyt olvastam, meg Motiotéknál volt vmi. mikulás action (de lehet, hogy hülyeséget írok).

Na most búcsútzom Csajok, hiányoztok. Holnap is jövök lehetőségeimhez mérten.

Puszi Mindenkinek: Márti
mártus
 
 


Halihóóó!
megint elaludtam Ábellel, pontosabban elöbb is, mint ö :oops: :oops:

Márti, sajnálom nagyon a dolgot, gondolom milyen rossz lehetett, miután már beleélted magada dologba. De azt, hogy késöbb jött meg, fogd fel már egy kis haladásnak, talán a gyógyszer miatt, ami erre való. Már ez is haladás szerintem. Remélem hamarosan babásodsz te is ( meg én is :wink: meg Szirom is :wink: )

Szirom, a csajszira csak annyit, hogy nem ez a helyzet, hanem kétszer voltunk eddig nála, mikor ö mondta, hogy menjünk. De még így is kb fél óra múlva olyan volt, hogy na akkor most már húzzatok a fenébe. Ahogy mondtam, hogy lassan megyünk, felállt és elkezdett az ajtó felé tessékelni minket, szóval nem nagyon szereti, ha ott vagyunk. Egyszer meg hívatlanul felmentem Ábellel, mert annyira hisztizett, hogy játszani akar Samuellel, hát mit ne mondjak, nem örült. Közölte, hogy na jó, de épp itt a férje ( nem élnek együtt )én mondtam, hogy jó, nem hozzá jöttünk, nem érdekel. Szóval NEM akarja, hogy felmenjünk. Soha nem ér rá olyankor, pofátlanul mondja is, hogy most dolga van, de azért jöjjünk be. Nálunk meg nem veszi észre magát, még akkor sem, ha én is így viselkedek vele. Szóval ez a baj, nem az, hogy állandóan jön, hanem hogy hogyan és hogy mi nem mehetünk, mert nem nged be majdhogynem.
Nna, ezt kitárgyaltunk asszem.

Asszem ma este tornázok egy kicsit, ha Ábel elaludt, apa úgyis edzésre megy. Béres Alexandra lesz asszem. De vettem egy üveg sört magamnak, lehet, hogy inkább az csúszik le :lol: :lol: :lol:

Többiek??

Ildi, mi volt a dokinál?


motiot
motiot
 
 


Motiot! Értem már, akkor hagyd a fenébe ezt a szomszédasszonyt, nem érdemes rajta idegeskedni. De te se érj rá, ha be akar menni.

Ildi! Mit mondott a doktor?

Miksa az előbb fölhívott, azt hittem szomjas vagy ilyesmi. De kupacot épít plüssállatokból a paplanján, hogy kibújhasson belőle a vakond :roll: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Bocs, nem sikerült napközben jönni, voltunk reggel UH-n és CTG-n (alaposan megvárakoztattak :( ), aztán pár dolgot intéztünk.
Nem szoktam ilyet csinálni, mert szeretek topikra szabottan írni, de ha nem haragszotok, akkor most csak átmásolom, amit máshová írtam, mert ez a mai nap eseménye:

"Még egyben, ki tudja meddig.
Most éppen mérges is vagyok, meg el is vagyok keseredve. Írtam a múltkor, hogy kaptunk 10 nap haladékot 18-áig, de pont ma az orvosom megállapította, hogy nem szeretne annyit, csak 13-áig, és az már 5 nap túlhordás.
Ez engem több okból is elkeserít:
1. Szerintem ő elszámolta az időpontot, és utálom, hogy kitalálnak valami állítólagos időpontot, amikor szerintük ki kellene jönnie a babának, aztán mindent hozzá kötnek. Én nem vagyok hülye, ismeretek nélküli ember. A baba előtt 3 hónapig hőmérőztem, tuti nem a 14. napon van peteérésem, soha nem volt azon, mert nekem soha nem volt 28 napos ciklusom. Hanem a 19-20. napon. Ráadásul a 30. nap csináltam egy totál negatív tesztet (érzékeny teszttel), aminek ugye akkorra pozitívnak kellett volna lennie, ha tényleg a 14-16. nap körül fogan. Én voltam ott, meg a párom a fogantatásnál, miért nem hisz mégsem az embernek az orvos??? Szerintem csak 12-e lenne a terminus.
Ráadásul az 1. UH is engem igazolt, mert jóval kisebb volt, mint a menzesz szerinti terhesség lett volna. Sőt a 20. héten is még napra pontosan akkorra jelzett a gép szülési időpontot, mint ahogy én számolok.
2. Nem akarok indított szülést. Nekem soha nem volt pikk-pakk szülésem (és fájdalommentes se ), már elindult szülésnél is min. 4 óra kellett a szülőszobán. Nem tudom, mennyi lenne egy még el nem indultnál. Csak az orvosom miatt váltottam kórházat, és be kell valljam, semmi nem vonz a Rókusban, hogy ott töltsek egy csomó időt. Sőt most már félek, tartok a szüléstől (eddig nem tettem).
A szülőszoba átalakítása miatt 2 db 2 ágyas (függönnyel elválasztott ágyakkal) szülőszobájuk van. Én nem akarok állandó CTG-zést, ágyhoz kötést, oxitocint. Itt a környezetből adódóan nem nagyon van mód járkálásra, márpedig járkálva még kibírom a fájdalmakat, de ülve, fekve, stb. iszonyú lenne. A Mávban az is már-már elviselhetetlen volt, amikor egy 5 perces CTG erejéig kellett nyugton maradnom. És nem akarok fájdalomcsillapítást csak azért, mert nem tudok normálisan vajúdni a környezet miatt. Félek tőle, hogy másoknak leszek kiszolgáltatva.
És mi van, ha emiatt a félelmem miatt egy indított szülésnél nem akar a testem majd együttműködni, és esetleg nem tágulok és császár lesz???
3. A baba semmilyen olyan jelet nem mutat, hogy ki akarna jönni vagy akár lassan túl lenne hordva. A mai CTG, flowUH teljesen tökéletes. Ugyan volt egy császárom (erre is hivatkozik a doki), de már kettővel ezelőtt, nem tudom, ez miért most számít ennyire, amiatt nem hordhatom túl, hisz Hannánál ez még senkit sem izgatott, hegvastagságot sem mért a doki, csak most jött valamiért rá. A baba nem túl nagy (ma a változatosság kedvéért csak 3100 g-nak becsülte a gép (ez egy másik volt) a múltkori 3500 g-mal szemben), de különben is, Hanna 3800 g-mal is simán kijött.
Már az is megfordult a fejemben, hogy ha az orvosom jövő kedden is köti az ebet a karóhoz, hogy szerdán indítana, akkor nem megyek be, hanem majd valahol ügyeletben szülök (pl. a Mávban, hisz ott már legalább a környezetet ismerem, és esetleg még szülésznőm is lehet (volt fogadott szülésznőm az előző terhességnél is)). "


Holnap tényleg igyekszem jönni, de megint felgyűlt némi házimunka (többek között vasalnivaló :shock: ), azzal is meg kell küzdenem... :lol:

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti! nagyon-nagyon megértem az érzéseidet, tudod, túlhordásban otthon vagyok :wink: Nem tudnál vele időpontot módosíttatni mondjuk a hőgörbéd alapján? Nekem a dokim megtette, igaz, csak pár nappal sikerült, és az is csak azért volt fontos, hogy a fődoki megnyugodjon.
A másik: nem akarlak idegesíteni, de én úgy tudom, hogy előzetes császárnál nincs indítás. Ez akár jó is lehet, ha nem piszkálnak, de nehogy programcsaszira játsszon a doki :?

Drukkolok! És igyál málnalevélteát, annyian esküsznek rá! Vagy iszod már? Meg a homeós bogyókat is dicsérik! Az újpesti topikba írnak szülésznők is, ők el szokták küldeni mélben a listájukat, hogy amit ajánlanak!

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Beszti,´én is megértelek, ne hagyd magad,tényleg próbáld meg a högörbéd alapján az orvost megdumcsizni. Hiszen te, vagyis ti tudjátok, hogy mikor voltatok együtt, nem igaz? :oops:
Nehogy már tényleg megindítsák a dolgot, mikor még nem is jött el az ideje!
Én ehhez a kórházváltásos - dokis dologba nem tudok beleszólni, mert itt a németeknél úgy van, hogy a választott nögyógyászod a terhesség alatt, elött után kezel és veled van, a szülés pedig egy általad kiválasztott kórházban vagy szülöházban vagy otthon zajlik, annál az orvosnál, aki épp akkor ügyeletben van. Itt nincs ilyen válaszottt dokinál szülés meg hasonlók. Persze akkor igen, ha a dokid épp abban a kórházban dolgozik, ahol szülni szeretnél és épp ügyeletben van, vagy olyan rendes, hogy ha szülsz bejön és megnéz, de ez nem a norma. Az enyém pl. magándoki, nem dolgozik kórházban, így nem is tudok nála szülni :wink:
De tényleg ne hagyd magad, pláne a császáros dolog miatt se, ha eddig két gyereknél ezt abszolút figyelembe sem veték!! Ha kell, akkor tényleg válts! Vagy mondd ezt meg így a dokinak!
Drukkolok én is, remélem minden simán megy majd!

Szirom, igen, asszem hagyom a szoms´zédasszonyt, majd jár hozzá a másik barátnö, öt ugye szívesen látja, nem úgy, mint minket. Majd akkor ö is mehet a másik nöcihez, az én ajtóm ezentúl nincs nyitva!

Figyi, Szirom, épp nézegettem a topikokat és a várandósság topikban a 2006 végétöl próbálkozunk, vagy valami ilyesmi a címe az utolsó lapon fent van egy Jónás féle naptár használattal együtt, próbáld meg, hátha bejön. Csomó embernek bejött, de persze ez nem mindig van így. Én pl. kiszámoltattam magamnak a decemberi termékeny idöszakot, ami mellesleg lánykát ígér :lol: , szerintem meg is próbáljuk :lol: :lol: :lol: .

Na mentem, mert apa hazakött edzésröl és kajás. ( én persze sört ittam a torna helyett :lol: :lol: :lol: :oops: - Ildi, most kövezz meg! én nem vagyok olyan kitartó és vasakaratú, mint te, csodállak érte!!!! )

na húzok

motiot
motiot
 
 


2006 végén kezdünk próbálkozni a topik címe - megnéztem

Miksa kisvakondtúrása :lol: :lol: :lol:

Motiot
motiot
 
 


Köszi Motiot, mindjárt megnézem. Bár egyszer már kiszámoltam valami holdnaptárral vagy mifenével, és a hőgörbémhez képest teljesen fals időpontokat adott meg. Azér megnézem, sohase lehessen tudni :wink: Bár asszem ma van pém (kis szerencsével tegnap volt), szerinted éjszakás-e az uram? :roll: :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Igen, ez van meg nekem is. Azt mondja, hogy pé után (ha a sárga jel tényleg azt jelöli) 13-15. napon kell huncutkodni. Nekem akkor már meg kellene jönnie! (Vagyis nem kellene :wink: ). Hogy lenne ebből gyerkő? Úgyhogy ezt én hülyeségnek minősítem, vagyis rám nem érvényes szerintem. Fiút ír egyébként decemberre, de oly mindegy nekem...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jó reggelt!

Ma minden gyerekem itthon, nem tudom, hogy fogok jönni...


Beszti, örülök, hogy jöttél, de nagyon sajnállak! Úgy megértelek, nekem egyszer lebegett a fejem fölött a befektetés meg a császár, de annyira nem akartam...
Figyelj, ha a dokid ilyen jól ismer, akkor talán hinne neked, ha görbékkel meg értelemmel bebizonyítod neki, hogy a te számításod helyes! Nem kérdezted, vagy nem mondta miért ragaszkodik ennyire a saját igazához?? Eddig ez szóba sem került, most miért változtatott a véleményén??
Próbálj beszélni vele, elhiszem, hogy tegnap sokkolt a dolog...
Egyébként meg ne félj!!!
Akárhogy is alakul, meglátod, ügyesek lesztek, és valahogy mégis jól fog alakulni a szülés! Ha nem kérsze nem adnak fájdalomcsillapítót! Én is szültem függönyösben kétszer is, tényleg jobb a külön szoba, de ha éppen egyedül leszel, akkor még sétálgathatsz is...
És ha ezúttal NEM lesz időd semmire?? :) Ez is megtörténhet!!

Többiek, még jövök!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok,
Szirom, én ugye nem mérek höt, nem tudom, hog< úgy hogy jönne ki a görbém meg a pé-m.
Viszont a jónás naptár szerint is, meg ahogy kiszámoltam is, pont úgy kell akcióznunk. Na jó, nekem ugye tényleg mindig pontosan jött meg eddig :wink:
De a sárga jel szerintem a teliholdat jelöli, most legalábbis így volt ebben a hónapban, 4-5-6-án.
Na mindegy, én kipróbálom, hiszen nem veszíthetek semmit :lol: :lol: :lol:

Hát, akkor az nem túl jó, ha az urad éjszakás volt! :(

Rita, aztán gyere is egy kicsit!!

Ildi, doki?

motiot
motiot
 
 


Hahó!

Márti! Neked még nem írtam, hogy fel a fejjel, menni fog! Nagyon jó, hogy már az orvosi támogatásnál tartotok! Vérvizsgálatot nem csinálnak neked? Majd a férjvizsgálatról meséljél, mert ha nálunk gond lenne végül, az elég nagy akadálynak tűnik nekünk is :wink:

Motiot! Jó, hogy nem hőmérőzöl, de abban azért te sem bíznál, hogy a mensi megjövetele előtt egy-két nappal lezavart együttlétből lehet baba :roll:

Ritám! Rég meséltél :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Mit meséljek Szirom?? :)
Du jövök!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Natika épp most aludt el, van egy kis időm.
Doki semmi extrát nem mondott, jól van Lev, már szép a mandulája, de hétfőn nagyon csúnya volt, tiszat vérbő, meg duzzadt, lepedékes...stb.
Ma még maradt itthon, hétfőn mehet.
Holnap meg megyünk Mikulás-túrára ide az Erzsébet-parkba.Ráadásul egy barom vagyok, mert ugye az uram szk. tag lett, és én meg beválllatam, hogy sütök sütit a kölköknek.Szerintetek ha két tálca muffinnal odaállítok, az nem ciki, ugye?
Semmi extrát nem akarok,Valami kis teasütire gondoltam, de nem állok neki linzerezni megint, jó a muffin, az legalább hamar megvan.
Meg az uramnak ugye ma van a szülinapja, holnapra kéne inkább sütnöm tortát, de ha délelőtt mikulás túrázunk, mikor lesz rá időm???
Aztán fél 1-től meg már ő is itthon van, előtte meg csak nem süthetek neki.6-ra meg jönnek a barinőmék. :roll:
na, majd kitalálom.

Most meg már 20 perce felküldtem a Leventét, hogy öltözzön fel, meg mosson fogat, aztán jöjjön le elmaradt leckéket csinálni.Szerintetek itt van??? :shock:


Beszti, nagyon sajnálom, hogy így gondolja a dokid.Elhiszem, hogy nem értesz vele egyet.Szerintem mindneki tök tudja, hogy mikor kéne megszületni a bébinek.Én még a fogantás időpontját is tudtam :roll:
Pl.Olivérnél 28 napos ciklusaim voltak, 2 nappal előbb lett meg( középtájban fogant)
Natasa a 7. napon készült, de vele 25-26 napos ciklusaim voltak.Ő persze emiatt 10 nappal előbb született.
Levenetéére meg nem emlékszem, ő 1 héttel előbb lett.
Én ilyen előbb szülő vagyok :lol: :lol:
Túlhordásról szerencsére nem tudok mesélni.
De szerintem próbálj meg beszélni vele, hátha megért, hiszen ő az orvos. :D

Motiot, te meg DOBD Ki a német nőt!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy lehet már valaki ilyne pofátlan, beállít állandóan, szerintem te is állíts oda hozzájuk valamikor, aztán ragadjatok ott egy jó darabig.Pl. mikor Ábel éhes, kérjetek még kaját is tőle :shock: :shock: :lol: :lol:
Sörözgetünk.sörözgetünk???
Kép
Hoyg tudjátok meginni azt a büdi löttyöt???
Én egyszer fogadtam az urammal 5 ezer ft-ba, hogy meigszom a fél üveg sörét, asszem csak 2-3 ezret kaptam meg belőle.(annak arányába, hoyg mennyit itam meg).
Na, igen, én ha diétázok, akkor számomra nincs mellé nasizás este.
Persze délelőtt(délután)azért kiélem magam-Ma reggelre megettem egy zsömit, sonka, sajt, majonéz , paradicsom, aztán egy szelet tiramisu is lecsusszant, meg egy kis kit-kat télapó.
Ebéd:rántott sajti lesz.
Aztán este kuss.
Tegnap 2 virsli volt magában, aztán éhes maradtam megettem még 3 szelet canadai bacont 2 tükörtojással(persze a gyermekeim itt tobzódtak körülöttem) :roll:

Egyik este viszont majdnem elcsábultam én is, az uramnak csináltam olyan szendvicset, hogy bacon szalonnát pirítottam meg, ezt raktam a zsömibe, erre újhagymit, meg majonézes tormát, annyira jó illata volt, hogy majdnem besz*tam tőle.
Hát, ki kellett hagynom.Miért??
Mert imádom, mikor a mérleg minden reggel 10-20 dekával kevesebbet mutat. :lol:

Mártus na látod, megy neked a matek is!!!
Aztán a végén ebből is ötösre vizsgázol!!!!!!!!!!!!! :D :D
Ó, szegény ksi férjecskéd!!!
Sajnálom :roll: :lol:
(csak zárójelen merem megjegyezni, hogy ennyi "szenvedést" ők is kibírnak) :lol:
sose tudják, meg, hogy milyen érzés egy kis fejecskét kinyomi azon a kis lyukon :wink:
nekik ez a vizsgálta meg még kellemes is :lol:

Szirom, Motiot, Jónás szerint nekem mindkét fiam lány :lol: , meg a lányom is lány :lol: (na, ő téynleg az)
Napokat nem tudtam, mikro kell szexelni, ezzel nem foglakoztam, csak azt tudtam, hogy kb. melyik hónapokban lesz lány.De mivel ugye a két fiamat is lánynak írták, nem is érdekelt annyira. :roll:

na, elvonulok a konyhába.

még el kéne menni bevásárolni, de anniyra utálom, hoygy minden héten min.15 ezert fizetek egy bevásárlás alkalmával, inkább ma nem megyek sehova, meg három gyerekkel nincs is kedvem :?

csá


vas
 
 


sziasztok,

Szirom, teljesen igazad van egyébként, csak gondoltam megnézheted, hátha segít a dolog :wink:

Ildi, engem is zavar, hogy minden héten egy csomó pénzt otthagyok a boltban, ezért eldöntöttem, hogy ezentúl apa megy majd vásárolni, mert ö csak azt veszi, amit felírtam neki, én meg a dupláját :lol: Sajnos :(
Örülök, hogy Levi rendben van.

Lányok, ma olyan depis vagyok, nem tudom miért, de az vagyok. Pedig gyönyörü idö van, kb 18 fok és napsütés, az elöbb pólóban álltam kint a teraszon és süttettem magam, olyan jó volt. De ma annyira feketén látok mindent, hogy az nem is igaz. :( :( :(
Ilyenkor még azt sem tudom, hogy van-e egyáltalán értelme az életnek.

megyek is, nem osztom itt a rosszkedvet

motiot
motiot
 
 


Nemá, Motiot! Mi a baj? Jobban vagy már?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó!

Csak úgy bejelentkezem :wink:

És panaszkodom: annyira fáj a torkom, hogy őrület. Élesen vágják belül, ha nyelek, és kezdek takis is lenni. És gyenge, végtagfájdalmas közérzet. Csak a gyerek ne kapja el...

Mennem kell ébreszteni, megyünk oviba, majd még jövök. Bár azt hiszem, délelőtt feküdni fogok...

Beszti, egyben vagytok még?

Többiek?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Mi a helyzet kedveskéim???
Mindenki szabin van??
Csak nincs baj??

Szirom, jó volt a hétvége? Jobban vagy??

Én a hosszas írogatás alól kis felmentést kérek, kedd-szerda-csüt egész nap iskola és ma estétől jövő szerda estig csak az anatómiának élek (bakker... :x ).
Viszont már van két négyesem amiknek igen-igen örvendezek.

Gyertek, mert olvasni azért szeretnék!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Ezt jól eltaláltad Rita. Szabin vagyok 2 hetet. Persze, hogy tanulok mint egy kisangyal.
Pénteken élettan, dec. 22. közgáz vizsga (na az már gyilkos lesz) :evil:

Szegény Gyereknek még SEMMIT nem vettünk. Se szaloncukor, se ajándék. A lakásnak szombat du. nekiugrottam. Egész jó lett már csak egy kis fürdő csempe lemosás, meg Apának szekrény teteje törölgetés.

Baba téma: Szegény Apa szerdán megy a nagy megjelenésre. Annyi könnyebbség lesz a dologban, hogy itthonról is lehet vinni a "vizsgálandó mintát". Azt kérdezte, hogy nem elég ha én elviszem a dokinak? Kérdeztem, és a többiről meg fényképet viszek, meg mesélek róla? Na ott teljesen kiakadt, hogy meg is fogják vizsgálni a büszkeségét.
Írtóra sajnálom szegényt, Ti is remélem.

Na, most megyek kicsit olvasgatok.

Gyertek majd.

Sziasztok: Márti
mártus
 
 


Sziasztok,
végre ideértem én is, gyerköc alszik, apa playstation-özik :lol: én meg egy kicsit netezek.

Szirom, hogy vagy? Remélem jobban vagy azért! Algopyrin, aszpyrin, esetlen grippostad c, vagy valami ilyesmi, torkodra nem tudom, hogy otthon van-e ilyen, hogy mucoangin. Az nagyon jó.
Gyerköcre vigyázz, nehogy elkapja, bár ezt könnyü mondani, hiszen mindig veled van.
Milyen volt a hétvége? Remélem jól sikerült.

Én egyébként már jobban vagyok, csak valahogy néha elkap ez a depi, föleg, mikor rossz idö is van, (vagy megnéztem a számlánkat :lol: ) de hamar elmúlik. Este átjöttek a magyar ismerösök a kisfiúval, hoztak négy akkora pizzát, mint a ház, hát ez kicsit helyretette a lalkivilágomat egy pohár jó vörösborral :wink: Csak aztán másnap reggel omlottam össze a mérlegen :lol: :lol:
De most éppen úgy vagyok vele, hogy nem érdekel a dolog, csak ne hízzak még hozzá.
Jelentem beszedtem az utolsó fogigátlómat is, most várom a mikulást, aztán mehet a babaprojekt! Hónap vége fele megy élesben a dolog, aztán január közepe fele derül ki az elsö hónap igazsága.

Márti, sanálom a férjedet, de nem árt az ilyesmi, ha ez kizárva, akkor legalább tudjátok a dokiddal, hogy merre kell elindulni. Ha meg beletrafáltok, akkor legalább idejében elkaptátok a dolgot :wink: Tényleg, nálatok András mennyi idö alatt jött össze?
Én azért szeretnék 6 hónapon belül teherbe esni. Persze ez nem kívánságmüsor ugyebár :wink:
Neked most mi a következö lépés?

Én azért már vettem Ábelnek pár játékot, épp most telefonáltunk annyóssal, mondta, hogy munkapadot vett Ábinak, tehát akkor arról is le van a gond :wink: Anyukámékra akkor már csak egy kis apróság meg pár ruhanemü maradt.
Szaloncukrott otthonról hozatunk, ahogy írtad, hogy ti még nem vettetek, akor ugrott be, hogy azért kéne nekünk is egy kevés. Köszi!
Vizsgáknak hajrá! Tanulj csak, meglesz úgyis minden, ügyi vagy!

Rita, fel vagy mentve, de azért jelentkezz néha, hogy mi van veled. Jó? Ha csináltál magadról pocis képet, akkor én is szeretnék kérni belöle priviben, jó?

Holnap megyünk a szomszédasszonyomhoz, kivételesen ö hívott meg minket, mert a kissebbik gyerköc most volt egy éves. Kapunk biztos egy csésze kávét meg egy szelet sütit :lol: Nem hiszem, hogy sokáig maradunk, de azért felviszem neki az ajándékot, amit vettem, aztán meg jövünk. Asszem kicsit visszafogom a kontaktot vele, mert a gyerek már tényleg jobban otthon érzi magát nálunk, mint otthon. Képzeljétek, még a férjemnek is azt mondja, hogy apa, mármint így, hogy apa, magyarul, mert többet beszél magyarul, mint németül :lol: :lol: :lol:

Itt most baromira hideg lett, ma nem is nagyon voltunk kint, holnap viszont megyünk oviba délelött,úygogy megint csak késön jövök.

Ildi, te merre vagy?

Beszti, egyben vagy még?? Nem tud valaki valamit Besztiröl?

puszi
Motiot
motiot
 
 


Motiot!

Én tudok Besztiről:D:D, még egyben van!!


(Holnap jövök, ha addig is...)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Jó reggelt!!!

Önző módon csak magunkról pár mondatban:
tegnap nem voltunk itthon, Ikea, Árkád, Bp.
Hétvégén Mikulás túra(na, arról mesélek :evil: )
Este "ereszd el a hajam!!" :lol: :lol:

Most meg olyan hulla vagyok még mindig,úgyhogy majd jövök. :wink:

kakiszagú csaj kúszik felém :lol: :lol:
vas
 
 


Gabi, nagyon boldog névnapot!!!!!!!!!!!!

Kép

vas
 
 


Hahó!

Gabi! Boldog névnapot neked!

Ildi! Kíváncsi vagyok a mesédre :wink: Meg azt is meséld el, hogy mennyien voltak az áruházakban, és hánykor, jó? Még semmit se vettünk. Eddig a gyerek volt beteg, most én vagyok dögrováson... :oops:

Márti! Drukkolok az uradnak. Bár meg kell mondjam, hogy nem értem a pasasokat. Minket amennyivel többször vizsgáltak ilyen-olyan helyzetben...
Ez már nem kapcsolódik szorosan ide, de én egyébként úgy kezdeném a nőgyógyászképzést, hogy feltenném őket egy vizsgálóasztalra pár percre gatya nélkül... Valami kis vizsgálat is mehet...

Rita! Gratula a négyesekhez! Köszi, hétvége jó volt :wink:

Motiot! nem akarok semmit beszedni, tudod, a szokásos, hátha... Megy a C-vitamin, a Gravida, meg forró teázok. Mondjuk tegnap este bedobtam egy Algopyrint, azt lehetne, úgy tudom. És fekszem basszus, mert alig bírok fent lenni, még mindig végtagfájdalmak, szédülés, didergek egész nap és 35,9-et mértem épp az előbb :shock: Elég szemét vírus ez. Este az uram fürdette meg Miksát és mesélt neki, reggel meg elvitte az oviba. (Azért a vacsit megfőztem :wink: ) Mondjuk most holnap estig nem lesz, úgyhogy jobb, ha összekapom magam. Most zuhanyoztam, úgyhogy most jobban vagyok, és mindjárt megyek az oviba. Olyan ciki, hogy bemegyek betegen a gyerekek közé, de hát most micsináljak?

Beszti! Semmi fejlemény?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,

Gabi, boldog névnapot kívánunk mi is!!!

Ildi, történet hol marad? Merre jársz?

Szirom, megértelek, szerintem én sem szednék be semmit, ha épp terhes is lehetek :wink: Algopyrin mehet, én is szedtem be néha terhesség alatt. A többit sajna nem tudom, hogy lehet-e szedni, de inkább ne tedd. Majd csak jobb lesz. Az elsö két nap a legrosszabb ilyenkor. Holnapra már jobban leszel.

Hát igen, ezt én is megcsinálnám a nögyógyászokkal, az elején mindjárt egy kis kezelés fekvö helyzetben, terpeszben :lol: :lol:
Dahh érezzék ök is, milyen kiszolgáltatott helyzetben vagyunk!

Mi nem voltunk oviban déleött, egyszerüen nem volt kedvem,meg Ábelt is kérdeztem, hogy menjünk-e, azt mondogatta, hogy nem, hanem itthon játszizzunk :wink:
Aztán jól le is szidtam a kölyköt, mert nem akart aludni. Nem tudom miért, egyszerüen nem aludt el, hisztizett, mert elöször megpróbáltam egyedül altatni, kimentem, aztán olyan hisztit levert, hogy csak na. Akkor melléfeküdtem, pikk pakk el is aludt, aztán ki akartam menni, erre felébredt. Na onnantól nem volt alvás. kb 5 percet aludt így. Tuti tiszta hiszti lesz nemsokára.
Most meg mindjárt megyünk fel a kedvenc szomszédasszonyomhoz, odaadom neki az ajit aztán szerintem jövünk is le, mert apa is jön lassan és inkább vele vagyunk, mint velük :wink:

Beszti, egyben? Vagy szétválva????

motiot
motiot
 
 


Köszi Motiot! Asszem Miksa is beteg lesz. Most kezd takizni és köhécselni, és nyűgös is :cry:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


megpróbálok jönni.

Szóval a pasi vizsgálatról csak annyit, hogy én már múltkor kifejtettem a véleményemet. :lol: Teljesen egyetértek Szirommal.

Itt nyivákolnak holmi kis spermavizsgálattól, csak egyszer élnék át azt, amit mi már minden egyes vizsgálatnál érzünk. :roll:
(bocs, Márti).Sajnálom az urad :wink:
Elhiszem, hogy nem lehet kellemes, de én erre csak azt tudom mondani, hogy próbáljanak meg egy kisebb dinnyét feldugni a s........-ön :lol: :lol: :lol: :lol:
na, mindegy. :wink:

ma délután elaludtam az altatásnál, 2-kor felébredtem, nekiálltam rohamléptekkel csomagolni, egyszercsak Olivér elkezdett nyivákolni.
Mondom várjon meg, felmegyek hozzá.
Erre lejött egyedül.Sohasem jön le mostanában egymaga alvás után.
Na, most igen.
Be kellett csuknom a konyhaajtót, szegény nem mehetett be. Alig tudtam zavaromban eldugdosni az ajándékokat. :roll:

Mi tegnap nyitásra mentünk az ikeába, abszolút nem volt tömeg, aztán 11-kor mikor kijöttünk, már sokan voltak, átmentünk az Árkádba, na ott alig volt parkolóhely, viszont bennt nem volt oylan sok ember.
Inkább a nagyobb helyeken, Douglas, c&a,zara...ilyne helyeken voltak többen.
De 12-kor már itt is végeztünk.Akartam magamnak venni egy swarowski gyűrűt, ha már fater nem vesz, erre olyan nyeszlett kis ujjaim vannak, hogy minden gyűrű nagy volt rám.Állítólag 52-es kéne, az meg nem volt :(

Sajnos mennem kell, folytatom holnap, ígérem
Szirom jobbulást neked!!
Motiot, neked meg ne legyen világvége kedved :wink:

Holnap mesélek
vas
 
 


Ildi! Köszi, akkor nekünk is reggel kéne menni, ha az még viselhető. Csak hát az elmúlt két hétben Miksa volt beteg, most meg én (most kezdem érezni, hogy jobban vagyok), de már Miksa is takizik megint. Pedig irtó sok helyre kéne menni, nemcsak vásárolni, hanem ügyintézni is. Ha minden úgy marad, ahogy szerveztük, akkor anyuék jönnek 23-25-ig, 26-án pedig az uram családja nagy karácsonyi ebédre. Ez sok készülődést jelent, de legalább nem utazunk Szekszárdra, úgyhogy ez nekünk így nagyon megfelel.

Motiot! Ábel nem lett beteg? Mi vót a szomszédasszonynál?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok :)

Remélem, hamarosan tudok rendesen írni, de most még az olvasás sem megy :( Annyit látok, hogy vannak betegeskedők, nekik jobbulást kívánok!

Sajnos mi is betegek vagyunk: Zsolti a hasmenésével szenved, nagyon nehezen javul, nekem a torkom fáj. A gyerekek nem betegek (kop-kop) szerencsére :)

Bocsi, most csak ennyi, próbálok pihenni.

pgaboka
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?