Új privát üzeneted érkezett!

Norka!

Tudom, h. nem érsz rá, de ugye megkapod az emiljeimet?
Csak annyit írj, h. igen, ha igen. Nehogy feleslegesen küldözgessem a cikkeket!
Egyre érdekesebb dolgokat találok!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Dimet!

Gratulálok a teszthez és őszintén nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen innen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
jokaliza
 
 


ja, én is így gondolom. férjem itt nevetett tegnap.imádja az erőspaprikát.én meg elettem előle :lol:
dimet
 
 

 
 

Dimet!Kép KépGratulálok!Vigyázz magatokra! :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szisztok lányok

Először is:

Dimet
Nagyon-nagy Gratula :D ...hát komoly ennyi liba és nem vettük észre?! :shock: :lol: :lol:
Jó egészséget továbbra is!!!!!


Visszaolvastam,de lehetetlenség mindenkinek lereagálni majd másfél hetet....

Kincs
Még 3 nap....vagy meddig birod ki??? :D

Kavicska
Sajnálom h a párodnál találtak gubancot,de gyógyszerekkel tudnak segiteni....remélem minél hamarabb nálatok is beköszönt a gólya!!!!Azért gyere hozzánk,el ne vessz :!:

Okrisz
Olyan sokat gondolok rátok..amint megvizsgálták a babát ugye jössz a hirekkel!!?Szoritok nektek!!!

Beteg babáknak,kismamiknak és mindenkinek jobbulást!!

Velünk oks minden,leszámitva h keményedek napi párszor...ma voltunk a 28.hetes uh-n,mindent rendben találtak, kis tökösöm szépen nő..1353g :shock: ..lehet h nagy baba lesz??? :shock: :lol: :lol:
Ja és medencefekvésű....eddig fejvégű volt...pénteken éreztem h megfordul..kicsit kényelmetlen volt.....mindenki kiakadt h mi van ha nem fordul meg...egyedül én nem parázok :!: :)
Lakás halad és nagyon szép már..csomót gyönyörködök!

Jó éjszakát!
Pussz
Vendég
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Nahat, micsoda hireket latok :lol: :lol: :lol:

Szivtol gratulalok ujdonsult kismaminknak!!!


Dimet, fantasztikus milyen gyorsasaggal hatott nalad az adimet :lol: ...Ugy latszik a nevvalasztas nem volt veletlen ...Nem lehet, hogy Te mar akkor tudtal valamit tudat alatt? :wink:

Kincsecske, ugye meg 3 nap? Vagy mikor tesztelsz? Annyira szeretnem, hogy Toled is lassunk egy ketcsikosat :lol:

Most pedig ugrok az agyba, mert olyan faradt vagyok, hogy duplan latom mar a betuket!

Mindenkinek jo ejt!!!

Alice
alice27
 
 


ella, nektek is újlakás? konyha milyen? én ma azt rendezgettem. a kíváncsi tekinteteknek teszek majd fel képet, ha sikerül a telómról leszedni.
na, mostmár lépek. kidolgoztam mára magam.
már a hasam is ritkábban fájdogál.
jó éjt
dimet
 
 


Dimet! Nagyon nagyon boldog vagyok én is! Gratulálok nektek!
És ha nem csalnak a megérzésemi, baba eső várható Decemberre! Igazi karácsonyi ajándékocskák! :D
mamint
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


kandi, tök jók ezek a mozgó ábráid :D

kérdezhetek vmit :oops: ha esetleg bármi baj van, vagy ilyenek. akkor ugye észre lehet venni?? :oops:
legszívesebben minden nap csinálnék tesztet, mert mi van ha egyszerűen megszűnik 8) tudom,hogy ez nem így működik...de, na....
mert 2 napja nem is fájdogál annyit a hasam. reggelente sem vagyok rosszul.
megmértem a cukrom, szerencsére jó. 4,9. ah.

uh, mamint, te is jó sokáig voltál fent.
holnap jön a mikulás.
ja, felteszem a görbémet, mert kincs kérte.mindenkinek szép napot!!
dimet
 
 


az első kép, a múltkori. akkor még hamarabbra tette a pé-t....
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1161109684.18.jpg[/img]
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1165304078.68.jpg[/img] [/img]
dimet
 
 


szerintem 11-e körül volt inkább pé-m....
dimet
 
 


Dimet, nagyon sok szeretettel gratulálok!
Érdekes, az elején én is mindig azt hittem, egyszer csak felébredek, és elmúlik. Aztán mostmár akkora, hogy nem félek ilyenektől. :D
Kincsecske, Te vagy a következő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyukák, ti hogy aludtatok a terhesség végén? A múltkor az UHn fejjel lefelé feküdt, most valahogy megint oldalt fekhet, mert mind a 2 oldalamat nagyon nyomja. Namármost a háton fekvést nem ajánlják, oldalt fáj, hason meg nem alhatsz. Akkor hogyan? Azéárt agyonnyomni se szeretném a gyereket.
Ha így marad, az császár?

Mit lehet tenni, hogy megforduljon? Masszírozgatom a kisujjamat, meg jóga híd, arra egyszer el is fordult, aztán vissza.

Rambóka, nekem a coldrex nagyon bejött. Ha az elején náthás voltam, és 1-2 napig szedtem, akkor mindig altűnt, és megúsztam az antibiotikum-kúrákat.

Kandika, hogy vagy? Írj bővebben magadról egy kicsit!

Ti vásároltok már karácsonyra? Nekem egy kicsit teher ez az egész, és nem is szeretem. Valszínű mewgpróbálok 1 nap alatt elintézni mindent, nem tudom.

Szép napot Nektek!
csillagfény
 
 


Dimet!

Neked ilyen hegymászós PÉ-d van!
Gyerekkorunkban apám mindig azt mondta, amikor elfáradtunk kirándulás közben, h. "Látjátok, már csak AZT a hegyet (és közben megmutatta a soron következő hegyet) kell megmászni!" Persze amint felértünk, volt egy következő hegy! :lol:
Na a te Pé-d is így alakult valahogy! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jó reggelt,

drága Dimetkém, annyira de annyira örülök neked, nektek !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Végre egy igazi jó hír !!! :lol:
zsizsik
 
 


Csillagfény!

Nekem sajnos a metformin kezdésével ekvivalens hatású a Coldrex, fosok és levert vagyok tőle, meg fáj a fejem is! De szedem, mert vmit szedni kell!

Csemetédnek még van 1 hónapja forgolódni! Nálam egy ideig fejvégű volt, aztán faros, végül mégis befordult fejvégűre. Azt olvastam, h. a medence méretétől függ, h. meddig tud forogni. Ha kevés a hely, akkor nem tud befordulni fejvégűbe és marad faros, akkor is, ha minden nap fejen állsz! Kérdezz rá a dokidnál, szerintem ők már tapasztaltabbak ebben.
Egyébként vannak dokik, akik még járatosak a baba beforgatásának műfogásaiban, de máshol meg azt írták, h. annak is vannak kockázatai (lepényleválás, köldökzsinór megcsavarodása), úgyhogy sok esetben biztonságosabb a császár!
Azt mondom, ahelyett, h. pánikolnál, készülj fel arra is, rengeteg irodalom van róla a neten (ha gondolod én is válaszolhatok a félelmeidre), maximum kellemesen fogsz csalódni, ha a gyerek végül normál úton születik meg!

Alváshoz nekem jó volt egy nagy dundi párna a térdem közé és átkarolva, ettől vhogy több volt a hely. De megpróbálhatsz úgy is aludni, h. - fal mellé tolt ágynál - a bal oldaladra feküdve nekidőlsz a hátad mögé felstócolt párnáknak és így félig háton fekve talán kissé kényelmesebb.
Nekem mondjuk inkább az volt a rossz, ha oldalfekvéskor a pocim nem volt alátámasztva, mert olyankor az volt az érzésem, h. letépi a felül levő szerveimet és a bőrömet.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Dimet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratulálok :) Ugy orulok neked :)

Gina
Vendég
 


Dimet :P GRATULÁLOK :D :D :D , de jó. Vigyázz nagyon magadra. Ne félj ha bármi baj van észre fogod venni, de úgysem lesz :D .

Kincs :D , olyan kedves vagy, mindig annyira odafigyelsz rám :D , nagyon jól esik. Mennek a drukkok ezerrel, mikor akarsz tesztelni? Sajnos otthon nincsen netem, majd ha otthon maradok biztosan lesz. Meddig fogok dolgozni? Hát szerintem ameddig bírok. Szerencsére magánvállalkozó vagyok. Az előző multi cégemtől összeálltam pár kollégámmal és velük dolgozunk most együtt. Ezért vagyok nagyon lelkes munka téren :D . Otthonról is fogok dolgozni ahogy tudok. Persze azért első a baba :D .


Teganapi uh nagyon jó volt. Minden rendben van a kicsivel. Amúgy megvan a neve Vilmos lesz :D . A méhlepényem még mindig mélyen hátul van, de nincsen rajta a méhszájon, így azt mondják nem lesz gond vele. Van képem is, du felrakom.

Mindenkinek szép napot!
nóra1
 
 


Sziasztok!

Dimet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratula!!!!
Azta! Mindenki az erdőt nézte, s nem láttuk a fát! :lol:


Köszönöm a szaunásvaló kapcsolatos észrevételeket!!!!
Mindenkinek természetesen.

Lányok, lányok....... valami gond van az agyammal. :roll: :oops:
Elhagytam a slusszkulcsom. A lakásba valahol. Pedig kupi sincs, kicsi is a lakás, s a kulcs is nuku. :roll:
Már lassan egy hónapja vagyok ilyen "amnéziás".

Bee
beebeey
 
 


beebeey
 
 


Tudna valaki segíteni, hogy mikor lesz a következő UH-m?
18 vagy 19. héten? Sajna a dokim most nem hívott be, csak kiadták a táppénzes papírt, így fogalmam sincs mikor menjek vissza hozzá.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Nóra, örülök, hogy minden rendben van.

Rambóka, megfordíttatni én sem akarnám a porontyot. Inkább császár. ott megkatétereznek? az fáj?
Nem tudom, nekem nincs bajom a császárral, nincs több, mint a rendes szüléssel, valahogy meg túl kell rajta esni.

Én is párnával alszom, csak valahogy azért mégiscsak nyom, szerintem a bordáim alatt van a feje, meg a lába, vagy nem tudom, de mind a két oldalon nyom.

A neocitrant próbáltad? Vagy az is ua?
csillagfény
 
 


Dimet!
Gratulálok!!! :)

Lányok!
Megszámoltam, hogy kereken 30-an vagyunk a táblázatban, és ebből 15-en vagy terhesek, vagy már megszültek... :)
50%!

Vöcsök
vöcsök
 
 


Beebeey!

Régebben voltak olyan kis kütyük, amik visszafütyültek, ha fütyültél nekik (ha valaki talál ilyet, szóljon mert nekem is kellene egy tucat legalább! :!: :oops: ), ez jelentősen megkönnyítené a kismamák dolgát. Főleg most, h. olvasom én is a hármasikres anyuka blogját és kiderült, h. a kölykök bizony eldugdosnak dolgokat! Erre eddig nem is gondoltam! :lol:

Babancs!

Nekem betöltött 16. hetet követően volt UH meg AFP, utána betöltött 20. hetet követően volt az ún. "genetikai" UH szűrés, ahol a fejétől a talpáig tüzetesen átvizsgálták, h. minden rendben van-e.
Nem tudom máshol mi a rendszer.

Csillagfény!

Igen megkatétereznek és le is borotválnak (hacsak otthon ezt te meg nem teszed előtte :wink: ), de mindenre megesküszöm neked, h. ott abban a szituációban ez cseppet sem érdekelt és nem is zavart, szinte észre sem vettem! Nem fáj? Vagy csak más jobban fáj? Nem tudom. Mindenesetre semmiféle kellemetlen élmény nem fűződik hozzá!
Az sem volt vészes, amikor kivették. Vett az ember egy nagy levegőt és már kinn is volt!
Az sokkal rosszabb volt, h. utána viszont fel kellett kelni pisilni! :evil: De az is csak az első 1,5 napban rossz, utána fürgébb voltam, mint a gátmetszésesek!!!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Nem, több mint 50% a kismamák javára, mivel Rejót, aki 2 sort foglal el, kétszer számoltam be... :)
vöcsök
 
 


Sziasztok.

Nem nagyon írogatok , de rendszeresen olvasom a babanetet. Egy kérdésem lenne hozzátok. Kb. 3 hete kiderült, hogy mindkét petefészkemen lánban ciszták találhatók és a dokim clostyt írt fel nekem. Az az igazság, hogy kb.másfél éve nem védekezünk, hogy ha jönn akkor nagyon jó alapon, de mostmár beláttam, hogy magától nem fog ígz kerültem dokihoz. De ahogy megtudtam mi a gondom, kezdtem utánna olvasni a dolognak és egy pár helyen azt olvasom, hogy nem épp ez a legjobb kezelés erre a problémára. A dokim ugy vázolta fel, hogy 3 hónap closty aztán hsg aztán a többi, de vérvétel nuku, csak a gombákat nézte meg papa tesztre küldött el. Nem akarok parázni feleslegesen, de valahogy furcsa előérzetem van ezzel kapcsolatban. Réadésul 28 éves vagyok és már annyira szeretnék kisbabaát, gondolom ezzel nem mondok újat , mert itt ti mindannyian azt szeretnétek.
Kérlek segítsetek, hogy ha felesleges ne parázzak itt idejekorán.
Előre is köszi.
Moncsi
moni978
 
 


Szia Moncsi!

olvass bele, itt sok hasznos infót találsz: www.pcos.hu


clostyval nekem nincs tapsztalatom, de úgy tudom, van humánusabb mód is, hogy pé-d legyen. (metformin) :D
Ha az nem segít, akkor talán érdemes hormonozni. De előtte szerintem tedd helyre a szervezeted.

Szerintem jól érzed, hogy valami nem stimmel. Vérvizsgálat nélkül bármibe belekezdeni elég merész dolog a dokidtól!
mamint
 
 


Csillagfény, imádják a fényt már ebben a korban, majd meglátod mi lesz később!!

Johanna fényimádó, teleraktam a lakást karácsonyi fényekkel, megbűvölten nézi őket órákig, hogy a tűz fényéről ne is beszéljek. A Kikában órákig meg se nyikkant, és kicsvarodott fejjel nézett felfelé. :lol: :lol:

Szóval Győrffy doki tanácsa szerint a praxisból kislámpát kell tartani az alhasad felé, mert akkor arra akar fordulni a picúr.
De egyik ismerősümnek szülés előtt két nappal fordult be, addig végig faros volt, úgyhogy még nincs mit izgulni.

Dimet sztem 14. nap körül volt Pé-d. onnantól már nem ment vissza nagyon, 11. nap után mégegyszer nagyon lement.

Rohannom kell, mert Mikulás ma délután oviban, holnap reggel csizmába, holnap délután nálunk a lakásban...(zsolti haverja már alig várja, hogy beöltözhessen :lol: ), vendégsereg hegyek, kergetem az itteni papot igazolásért, komolyan mikor dolgoztam és iskolába jártam nem volt ilyen sűrű időbeosztásom! :lol: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Ismered az ikerszüléses viccet?
" Doktorúr! Oltsa el a lámpát gyorsan, mert lehet, h. ezek a fényre jönnek!" :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Dimet!!!!

Óriási gratula!!! Istenem, milyen nagyon örülök nektek!!! :)


Ahogy Rambóka is írta, sejtett valamit, de nem mer már semmit sem mondani! :lol: Ezzel nem csak ő van így! :lol:

Az a 40-es progi abban a mértékegységben óriási volt. :D

És titkoltad előlünk!!!
Nem is akarok hallani róla! Kép De megértelek! :D

Végre egy pozítiv teszt! Kép És ez pont a Tiéd!!! :D

Cupp Mindenkinek!

24cn.
Vendég
 


Sziasztok!

Várom hogy a gyerekem elaludjon és be tudjam tenni a mikuláscsomagot a csizmájába. :lol:

Az előbb tettem egy próbasétát a gyerekszobában a fügöny körül, de még fent van. Mondtam megnéztem a csizmáját, de még nem tett bele semmit a mikulás. :lol:

Sztori:a rádióban hallottam valamikor, de ezen minden évben könnyesre röhögjük magunkat zsoltival ezen az éjszakán:
apuka ajándékokkal és mikuláscsomagokkal megrakodva evickél át a gyerekszoba tengerén (ami ugye nem is olyan könnyű a sötétben, játékok közt lavírozva), amikor is megbotlik az ablak felé tartva, és elesik. Esés közben megpróbál megkapaszkodni a konvektorban, ami leszakad nagy robajjal. gyerekek persze rögtön felébrednek, és néznek rá tágra nyílt szemmel. Apuka ártatlanul: Majdnem sikerült elkapnom a Mikulást! :lol: :lol: :lol: :lol:

na megyek megnézem mi van a mikulásunkkal!jóéjt!

Kép

Kép
rejo
 
 


:D :D :D MINDENKINEK BOLDOG TÉLAPÓ NAPOT :D :D :D
krumplis pogácsa
 
 


hepi miki mindenkinek[/url]
dimet
 
 


Jó reggelt,

7KINCS, MI ÚJSÁG?????????
Vendég
 


Sziasztok!!

Vagyok :) de jó hírek nélkül ,csak egy csík..:( Mensi még nincs,görbét teszek:
Kép
Vendég
 


Sajnálom kincs :-(
Sajnos nekem is csak egy csík lett :-(
krumplis pogácsa
 
 


Kincs
Ne mááár! :cry:

Babancs
Elv a 18. héten van a genetikai uh....én már majdnem a20 .héten voltam,mert akkora kaptam meg az afp-t,lényeg h azzal az erdménnyel menjél..nálunk igy van!

Dimet
Az teljesen norm. h aggódsz,De annak inkább örülj h nem fáj a hasad+ nem vagy rosszul,attól a babád még jól van!Ne aggódj elkezd nőni ..húzodnak a szalagok, fájni fog...na akkor meg azért fogsz aggódni,meg most már végig! :lol: :wink:
Egyébként én 4 tesztet csináltam! :D

Ja vki kérdezte :oops: ....nem új lakás,csak azzá próbáljuk varázsolni! :wink:

Boldog Mikulást Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Klassz, vidám Mikulásos napot mindenkinek!

Szia Moncsi! itt biztos találsz neked szimpi dokit, aki a rendes kezelést választja. hihetetlen, hogy egy ennyi nőt érintő betegségnél, még mindig csak itt tartanak!

Ella, szerintem nem is olyan nagy. Az enyémet a 31. héten tippelték 1600 g-ra, és azt mondták, ez átlagosan 29 hetesnek felel meg.

Jó fejek ezek a fényimádó gyerekek.


Tegnap voltunk együtt egy papás-mamás tornán. Nagyon klassz volt, hogy végre töviről hegyire elmondtak mindent, mégha egy másik kórházban is.

Holnap megyek a dokihoz. Szerintetek megkérdezzem a szülésznőt, hogy kit ajánl? Nem tudom, nekem nagy fenntartásaim vannak.

Izgi lehet ez a mikulás gyerekekkel. :D
1. Nem biztos, hogy aki neki szimpi, nekem is.
2. A védőn azt mondta, szerinte a szülésznők 99%a tök profi.
3. Jó, hogy mindent ő csinál, de ez rutin dolog, mint a vérvétel, nem? A védőnő azt mondta, a doki a lényeg.
4. Nekem attól, hogy bárki azt mondja, kiss piroska jó szülésznő, azt nem mond semmit. Ha mosolyog rád kettőt, és minden renben, akkor mindenki jó.
Szóval nem tudom. Az egyetlen ami a választás mellett szól, hogy nem akarom, hogy ne törődjön velem senki, mert nem fizetek.

Espero, hol vagy? Vöcsök? Asszem Te is Ácsos vagy, nem? Te választasz szülésznőt?
csillagfény
 
 


ella, én kérdeztem :)
a hasam fáj picit, meg ma a derekam is, de csak ha sokat állok :(
nemtom mi a normális :(
hányinger, ilyenek nincsenek. szerencsére.
dimet
 
 


Boldog Mikulást mindenkinek!

Dimet! Hatalmas nagy gratula!!! És ne félj, semmi baj a babával! (de ismerem ezt az érzést, Dorkával én ötször teszteltem hogy ott van-e még a csík :) )
anyoooka
 
 


Csillagfény!

Szerintem fontos a szülésznő, nekem legalábbis rengeteget segített. Hetekkel a szülés előtt találkoztunk, addigra összeírtam egy csomó kérdést, amiket meg akartam kérdezni.
Vannak olyan kérdések, amikre a dokid egyszerűen nem tudja a választ, vagy mert férfiból van, vagy mert ő akkor még v. már nincs ott, amikor egyes dolgok történnek. A szülésznőd olyan kérdéseket is meg fog válaszolni, amik benned fel sem merülnek! Őt fogod először felhívni, amikor megindul a szülés, h. akkor ez most AZ? Ő fog téged várni a kórház bejáratánál. Ő segít mindenben, hiszen ő ismer téged is, meg a kórházi rendszert is, ő hangolja össze a kettőt. Ő lesz az aki, ha úgy látja, h. már érdemes, akkor behívja a dokidat, vagy éppen rohan segítségért, ha úgy látja, h. baj van!
Nekem nagy biztonságérzetet adott, h. volt egy ember, akire minden körülmények közt számíthattam. Még a műtőbe is bejött, pedig oda elvileg nem szabadott volna, de ott volt és fogta a kezem, visszahozta megmutatni a babámat, pedig itt ez valamiért nem szokás!
Nekem első perctől szimpatikus volt, ismerős ajánlotta, de megkérdeztem a dokimat és ő is őt javasolta (az is fontos, h. ő meg a szülészed jóba legyenek!).

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csillagfény, olvasd csak vissza Rejoka szülését. Egy jó szülésznő kincset ér. És nincsen rosszabb, mint amikor műszakváltás van, és mert nincs fogadott szülésznőd, egyik után jön a másik! :(

A doki pedig csak óránként jön vizsgálni, amíg nincsenek 1 perces fájásaid, nem ő lesz ott veled, tartani benned a lelket!
Azt el se tudtam volna képzelni, hogy a dokitól kérdezzem meg azt, hogy "ugye most nem jön belőlem a kaka?" :oops:

Az hülyeség, hogy "de majd a férjem" ott lesz, mert nekem ugyan ott volt a férjem, meg anyám is, de bizonyos pillanatokban rosszabbul néztek ki mint én! :?

Bogi születése után még 2-3 héttel is felhívtuk, mert még a szoptatásban és a sárgasággal kapcsolatban is mertük tanácsért zaklatni (a védőnőmet már bemutattam... mobilja, az nincs).

Szerintem fogadj szülésznőt, és tényleg érdemes a dokidat is megkérdezni erről, mert általában vannak jól összedolgozó párosok.
Vendég
 


Rambóka, Ella!

Köszi Uh-ügyben a segítséget!
Közben kinyomoztam, nálunk a betöltött 19. héten csinálják meg a genetikai UH-t. 15 hetesen voltam AFP-n, azt mondták 2 hét múlva eredmény..szóval addigra meg kell lennie.

Csillagfény!

Szülésznő ügyben még én is vacilálok. Állítólag nálunk jók a szülésznők és nem érdemes nagyon fogadni. Az orvos akinél szülök jó ismerősünk, így valószínű inkább őt fogjuk hívogatni mobilon, ha eljön az idő. Még a dúlán gondolkoztam..de rájöttem, hogy inkább a férjemmel szeretnék szülni. :lol:
Én nem vallom azt, hogy feltétlenül pénz kérdése lenne, hogy jó kezekbe kerüljünk. Talán inkább amit Rambóka írt, első szülés, bizalom, biztonságérzet miatt lehet fontos fogadni szülésznőt..

Kép
babancs
 
 


Babancs!

Mi a fenét kerestél 15 hetesen AFP-n?????? :shock:
Amikor azt a BETÖLTÖTT 16. hét után kell csinálni!!! :!:
Nálunk a 16 hetet igazoló UH eredmény nélkül meg sem csinálják a vérvételt!!!
Aztán meg majd ijesztgetnek a rossz eredménnyel v. elküldenek amniocentézisre???? Hát ezek tiszta hülyék!!! Miért kell eleve parázásra késztetni kismamákat, egy rossz időben kivitelezett vizsgálattal????? :evil: :evil: :evil:

Bocs nem téged akarlak ijesztgetni, csak szólok, h. ha netán rossz eredmény jönne ki, nem feltétlenül beteg a babád!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


a sokmarkeresen is 15 hetesen veszik le az AFP-t... elvileg a 15. héttől már szabad... csak stimmelnie kell a kornak... elvileg
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat.
Holnapig meggondoljuk.
Nekem csak az a bajom, mi van ha a doki mond valakit, és nekem nem szimpatikus az illető?????????
Akkor meg már nem mondhatsz nemet, ha megkerested, mert a ha netán ő az ügyeletes, megszívod nagyon.
Mennyibe kerül egy szülésznő?

A dokit meg kell kérdezni a tarifáról, vagy inkább majd a csajokat a kórházban. Meg gondolom ez függ attól is, mennyi dolga van, nem? Nem tudom, félek megkérdezni is, meg attól is, hogyha nem kérdezem meg, akkor meg azt hiszei nem kap valami sokat, és nem jön el.

Mennyi idő telik általában az 5 perces fájásoktól az egypercesekig? Az a legkeményebb időszak, nem? Ahogy tegnap beszéltek róla, a szülésfelkészítőn, azt hiszem az 5 percesekig még elviselhető.

Tök jó, hogy vagytok csajok!
csillagfény
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?