Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Meliz,
bp Kaáliba járunk, teljesen jó, szuper a doki is! :D

A "karácsonyi ajándék" már csak azért sem érkezhet, meg fogigátlón vagyok! :roll:

Kamilla,
szorítok, minden drukkom a múltkori 17-esé! +++++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok!

Angel,
féltem egy kicsit most ,hogyan modosulnak a törvények a kórház választás miatt de ha nem sikerül a köv. lombik sem akkor szerintem mi korh. váltunk vagy bp.- györ.Olyan jókat hallottam már róluk.
Ha szabad akkor majd megkérdem melyik dokihoz érdemesebb menni.
A fogigátló az elösegiti a teherbe esést? :shock:
Nem is tudtam!
Akkor nekem a dokim miért nem írt ilyet. :evil:
Na megint jól vagyok.Meg a pozitiv gondolkodás...?

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!!

Kamilla!! :)

Mennek a drukkjaim. :wink:

Pihi!! :wink:

Örülök,hogy sikerült beszélni a dokival!!!!Szerdára++++

Nem is írom le,hogy jártam,de már tele van a hócipőm magammal... :cry: :cry: Hogy nem bírok ebből a nyavajából kilábalni.Ha nem fáj a derekam fáj a lábam,ha nem fáj a lábam,fáj a derekam. :twisted: :twisted:
csanita
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a drukkokat, de sajnos, ahogy azt sejteni lehetett, ebben a hónapban nem jön össze az inszem. A 17-es megrepedt tegnap vagy tegnap előtt, a többi meg nem nőtt egy milimétert sem.
A 17-esről sajnos lekéstünk, mert vasárnap voltunk együtt utoljára.

Viszont a clostylbegytről átállunk a szurira januártól, mert azt mondta nem kielégítően reagálok rá. Nem csak egy tüszőnek kellett volna beérnie tőle.

Hát akkor most parkoló pálya.

Csanita! Úgy sajnálom, hogy nem jön helyre a derekad / lábad.
Küldök gyógyító energiákat. ++++++++++++++++++++++++++

Pihi drukk a HSG-hez!

Reni mikor tud jönni legközelebb? Remélem már jól van.

Beu! Az a kép rólatok nagyon-nagyon aranyos! Tényleg nem látszik rajtad, hogy most szültél!
Puszi Botinak!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Meliz,
írok privit!

A fogigátló az egyik fajta prokoll része! Neked biztos másmilyen volt! :wink:

A szabad kórház ill. dokiválasztás állítólag marad!

Kamilla,
nem a legjobb hírek :?
Utálom a parkolópályát :roll:

Akkor marad a január! A jövő évben minden bizodalmam, de év végére babaát akarok tartani a kezemben!!!
angel37
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat!

Anita, mi történt? :roll:

Kamilla, kár, hogy kimarad most ez a hónap. :( A rosszban egy kevés jó: kibzulizhatod magad lelkiismeretfurdalás nélkül! :lol: Bár gondolom szívesen kihygatad volna. :oops:
pihi
 
 


Csatolok még egy totál-képtelenség hőgörbét.
Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!:(

Pedig én is nagyon drukkoltam....mennyi Clostilt szedtél?
Lehet vasárnapról maradt egy túlélő....

Breni hétfőn már jön, és akkor mesél!

Pihi drukk a HSG-hez!!

Anita...remélejük hamarosan teljesen meggyógyulsz....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angel,
nagyon köszönöm a segítséged. :P
Ha januárban semmi akkor megyünk a bp kaáliba.
Sajna én semmit nem kaptam lomb. elött.Az idegeskedésen kivül. :shock:
Remélem igy is sikerül a dolog.
Jövöre mind a ketten babázni fogunk. :P
Küldöm a pozitiv energiákat mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Meliz, Anita, Zsu, Ancsa, Angel, Editke, Vica, Pihi, Kamilla!
Köszönjük szépen a bókokat, és adícséreteket :) :oops: :oops: :oops:
Már én is nagyon szeretném dícsérni a Ti Babóitokat!!! HAJRÁ 2007!!!!

Anita! Igen, zömmel 56-os ruráh hord, de Te tudod mennyire nagy különbségek vannak gyártók között :? Egyébként még van 50-es rucija is :) eddig 1 body van, amit már nem tudok ráadni. Pedig rengeteget nőtt! Jaj úgy sajnálom, hogy most megint vacakol valamelyik testrészed :( :(
Ja és várjuk részetekről a csajokat!!!!

Ancsa! A vakondot egy itteni bababoltban vettem ilyen habszilikát, vagy micsoda, nem tudom ki a gyártó, valami utazó hozta a csajnak. Elég borsos ára votl egyébként :? :?
Na akkor januárban meglesz a lapar, tök jó!

Bogi!
ELőször mindenki úgy érzi, aki idecsöppenm, hogy ez a csapat már öszeszokott, de mindenki volt itt "kezdő", úgyhogy ne tessék feszélyezve érezni, sokat kell írni, és akkor beszoksz :) már emgvettetek mindent karácsonra :shock: :shock: nem semmi! Irigyellek!

Editke! hajrá ikrek :lol: bár én most látom igazán, hogy nagyon nehéz dolog lehet ketővel :?

Vica! Örülök, hogy nem keveredett el a könyv, megkönnyebültem. Igen, hasznát vettem, nagyon szépen köszönöm, én könyvekből lestem el a légzési teknikát, és a szülésznő meg is dícsért, hogy milyen ügyes vagyok :)

Pihi! Jól tetted, hogy átrakattad a HSG-t, ha ilyen későn indult be eza rohadt miku :( kitartás, addig is drukkolok!!!

Kamilla!
Jaj úgy sajnálom :( ráadásul akkor zek szerint a spontán is kizárva. De még lehet karácsonykor, vagy szilveszterkor fogant bab is, nem (mármint spontán)?

Vica, Kamilla! köszönöm Nektek a rám vonatkozó bókot :oops: :oops: igen, nagyon szerencsés alkat vagyok, nem maradt meg semmi. De szerintem rajtatok sem fog :wink: :wink:

Kép
Kép
beuka
 
 



Kép

Pihi! Most nézem csak, télapó napi HSG :D csak meghozza a sikert!

Móni! Eszembe juttott itt a nagy fiú-lány támában, hogy mit szeretnél? tudom, nem ez a lényeg, de érdekelne, hisz neked már mindkettőből van minta :) :wink: :wink:

RÉGI KATA (Kata 1977)! Olvasol még bennünket?? Mi van Veled?
Ne haragudj, hoyg így megkéstem (de még 8 napon belül) BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Pihi! :lol:

Hogy mi történt??? :roll: :roll: Alig bírok állni,na nem mintha ülni jobb lenne,mert a derekam leszakad.Nem bírok ki egyenesedni,úgy megyek mint aki be@rt. :shock: Ráadásul kicsit meg vagyok fázva,és tüsszögök.na gondolhatod,érdekes művelet.Még az a szerencse nem akkor jön rám mikor állnom kell vagy megyek valahová,mert a csillagok potyognak... :evil:

Kamilla!!


Hát nem ilyen hírekre vártam :cry: De jó lesz az jövőre is nem de???? :wink:

Beu!! :wink:

Én is kivagyok már ettől a sok itt-ott fáj dologtól.És amíg nem múlik el rendesen addig baba téma félretéve.Mert szedem ezt a sok nyavajás gyógyszert,csak azt nem tudom minek.. :roll:

Ancsa!!!

Mi újság???Januári laparnak örülök.
csanita
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy így eltűnök mindig :oops: Mindjárt írok pár sort magamról is, de először Veletek akarok képbe kerülni. Picit visszaolvasok.

Pihi :D Szorítok a HSG-hez! Örülök,hogy jobban vagy és jó a vérkép. Nekem HSG előtti nap hőemelkedésem volt kis nátha miatt,de a süllyedésem jó lett. Gondolom csinálnak Neked is előtte nap ilyet.

Bea :D Tök jó, hogy már sétálgattok!!! Mikor kezdtétek és milyen volt az első? Olyan mázli volt ez a jó idő, ugye? Köszi ,hogy beírtad Ervin babát a táblába, elvileg jan. 21-re vagyunk kiírva, de sztem jan. 10-ig kb megszületünk:) Megmutattam a férjemnek is a kis Botit, neki is nagyon tetszett, főleg , hogy már újszülöttként olyan szép volt. Olyan fura,hogy már Boti is egy hónapos. Milyen volt az első egy-két hét? Éjjel hányszor keltek? Vissza tud aludni? Rajtad aztán nem látszik, hogy most szültél! Hány kg-t híztál és mennyi maradt rajtad-ha nem titok :)

Ági :D Utólag is boldog feledik szülinapot Petinek! Jóég, hogy rohan az idő. Mekkora most a fiatalember?

Móni :D Örülök,hogy minden ok volt az UH-on. Már ilyenkor is nézik a nyaki redőt, vagy 12 hetesen is megnézik? Milyen lett a baba sztárfotója?

Vica :D Gratulálok a kis Attilához!!! Úgy tűnik, ez igazi fiús csapat. Amúgy én az elejétől éreztem, hogy kisfiúnk lesz, főleg mikor már olyan korán mocorgott, de azért az utolsó pillanatig reménykedtem,hogy hátha kislány. Ennek ellenére nagyon örültem annak, hogy kispasi, meg amúgy is a tényfeltáró 20 hetes UH-nál az érdekelt leginkább, hogy egészséges legyen, el is felejtettem megkérdezni a nemét, a dokinak jutott eszébe:) Majd a köv. forduló...

Reni :D Jobbulást! És drukk a babásodáshoz!

Ancsa :D Drukk a januári laparhoz!

Angel :D Meddig kell fog.átlót szedni? Utána mikor jön a folyt.?

Kamilla :D Szerintem a megrepedt tüszőt is befoghatta egy kóbor kissrác. Amúgy két nappal utána még simán jó lehet ám! Úgyhogy én a helyedben még rágyúrnék kicsit. Én anno, mikor összejött, szedtem clostyt és bosszankodtam, mert nekem nélküle is nőtt egy tüsző és a nyh. is jó volt, clostyval meg 2 nőtt, de nagyon lassan és doki szerint ugrott a hónap, mert 17. napi Uh-on a nagyobb is csak 16*19 mm volt, szerinte nem fog repedni, hát 19. napon éreztem a pocifájást, két hét múlva pozítívat teszteltem. Szóval ne add fel!!!

Úgy látom, sokaknak lesz januárban izgalmas vizsálat-beavatkozás. Nekem jan-ban volt méhszájsebműtétem, márc-ban HSG és utána húsvétkor jött meg utoljára. Most meg jan-ban már -ha minden jól megy- babázunk. Tehát drukk a jó évkezdethez! :lol:

Kép
nolina 25
 
 


Sziasztok!

Ma dolgozok utóljára. :D :(
Egyik szemem sír, a másik nevet. Nagyon jó lesz ár otthon, alig vártam már, de Ti nagyon fogtok hiányozni.
Azért amíg meg nem születik Ati-baba, igyekszem kb olyan sűrűséggel jöni, mint Betti vagy P.Ági. Utána meg majd lesz valahogy. Hátha lesz otthon akkor betárcsázós net.
Itt a mélcímem, ha valaki szeretne írni, ezt legkésőbb 3 naponta megnézem, vagy Apa hazahozza a munkahelyéről:
vica1982@citromail.hu
Na, nem akarom csöpögősre venni a figurát, hiszen nem végleg lépek le, csak kissé más rendszerben fogok jöni, és ritkábban, mit eddig.

Minden babára várónak mielőbbi zebrásodást és csodaszép 9 hónapot, a kismamiknak jó egészséget, szépen növögető babát és könnyű szülést, a babázóknak pedig sok tejecskét, egyre ügyesedő csemetéket és a várt időben érkező kistestvért kívánok.

Minden jót és jövök amikor csak tudok!

Sok puszi: Vica és Ati-babaKép Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hi!

Vicus!

Amilyen sűrűn tudsz, gyere!! :D
Aztán nem tulzásba vinni a munkát otthon!
Pihenj is!!
(nem úgy mint az első trimeszterben!!)Emlékszem ám!! :)

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Húú, jó sokat termeltetek, vissza sem tudtam rendesen olvasni. Mi betegek voltunk/vagyunk (az egész család), ezért csak pár percekre tudtam a gép elé jönni.

Vica!
Ugyan már mindenki gratulált Atibébihez, de azért még gyorsan én is beállok a sorba :)
És gyere, ahogy csak bírsz!

Anita!
Úgy sajnálom, hogy nem jössz rendbe. Nem mondanak erre semmit, hogy ez normális-e, hogy ennyi ideig tart vagy mi van?

Kamilla!
Azért tényleg lehet, hogy maradt egy túlélő kisfickó a vasárnapi akcióból...szorítok nagyon!!!

Pihi!
Én is drukk a hsg-hez és a jó eredményhez!!!
Asszem még Te kérdezted, hogy hogyhogy már babás voltam amikor meg akarták csinálni nekem a hsg-t?! Úgy volt, hogy a doki azt mondta, hogy kb. a ciklus közepén kell megcsinálni és előtte kell még pár vizsgálat. Akkor ugye meg akartam kérdezni egy másik orvost is, hogy Ő milyen vizsgálatot javasol. Csak két héttel későbbre kaptam időpontot, addig az előző dokit nem hívtam, hogy kezdjük el a vérvételt, stb.-t. És mire mentem a kettesszámú dokihoz, addigra már pozitív lett a teszt. Nem tudom érthetően írtam-e le, ha nem és van még kérdésed, kérdezz!

Rólunk:
Voltunk pénteken uh-on. Olyan drága volt a Kicsike, mocorgott is. Már van keze, lába, dobogott a kis szíve. A méretei alapján 1 héttel idősebb, mint a számított kora, most 3cm a fejétől a popójáig. Szonjám először csak nézte a monitort, majd közölte, hogy neki nem tetszik (gondolom másra számított, amikor mondtuk neki, hogy megnézzük a kistesóját és nem egy fekete-fehét számára értelmezhetetlen pacára).

Jövő héten tanulok ezerrel, szigorlatom lesz közgazdaságtanból és ezen a héten elő sem tudtam venni, nyamvadt voltam a takonytól.

További szép hétvégét Mindenkinek

Kép
szonibaba
 
 


SZIASZTOK CSAJOK!

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A DRUKKOKAT,NAGYON JÓL ESETT HOGY GONDOLTATOK RÁM. :)

JÓL VAGYOK,FÁJ A KÖLDÖKÖM DE MAJD ELMÚLIK.REMÉLEM.
NAGYON STRESSZES VOLT A MŰTÉT NAPJA,NAGYON FÉLTEM.10 ÓRAKOR KERÜLT RÁM A SOR,DE MINDEN OKÉ VOLT.A PCO-T MGESZÜNTETTÉK,DE A SÖVÉNYT NEM,MIVEL NEM TUDTÁK A 2 MŰTÉTET EGYSZERRE MEGCSINÁLNI.JANUÁRBA LESZ KIVÉVE,DE CSAK ÉRZÉSTELENÍTÉST KAPOK.KB.OLYAN LESZ MINT EGY RÁKSZŰRÉS.UTÁNA EGY ÓRÁT KELL BENT MARADNOM.ANNYI A JÓ BENNE HOGY AZ UH NEM JÓL MUTATTA KI A SÖVÉNYT,EGYÁLTALÁN NINCS A MÉHEMEN,CSAK FELETTE HELYEZKEDIK EL,HOZZÁ SEM ÉR,DE AZÉRT A DOKI ELTÁVOLÍTJA.EZ A JÓ HÍR.
NEM TUDTAM VISSZAOLVASNI.SAJNÁLOM.

PUSZILOK MINDENKIT.RENI :lol:
breni
 
 


Sziastok!

Breni örülök,hogy megcsinálták a pco-at.A hasad biztosan nem fog fájni soká.
Nekem is csak az elsö pár nap volt kellemetlen de a második napon már autot vezettem.Biztosan neked is jobb lesz.
Az eredményeid remélem jók lettek.Most nem csináltak nálad laparoszkopot is? :oops:
Mielöbbi jobbulást.

Kép
Kép
meliz
 
 


Reni!

De jó, hogy rendben vagy. Köldököd gyógyuljon hamar!
Ez tök jó hír, amit a sövényről írtál.
Van vmennyi várakozási idő a babaprojektre? Gondolom a januárt mindenképpen ki kell várni, nem? Meg most biztos egy porcikád sem kívánja még az akciózást?

Kép
szonibaba
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Szép jó reggelt!

Nolina! Örülök, hogy még jöttél! Mikor kell befeküdnöd? Jaj most Te vagy a következő, olyan izgi! Amikor babaszületést látok a tv-ben (mostanában annyi van :shock: ) akkor mindig előtörnek bennem az emlékek (mintha olyan rég lett volna :wink: )
Kb két és fél hetes lehetett Boti, amikor először mentük ki sétálni. Nagyon kifogtuk az időt, az biztos. A november is ajándék volt, és még most is milyen jó idő van :)
Az első 1-2 hét, nos nagyon jó volt úgy gondolom. Botond nagyon kól viselkedett, éjjelente aludt, napközben beállt 2-3 órás szopizásra, idáig (kopp.kopp) nem volt hasfájása sem.
Éjjelente 4 óránként kel enni, de utána szépen visszaalszik a saját ágyában. Én 47 kg-ról kezdtem a terhességet, 55-ig mentem, és még a kórházban szülés után méreckedtem, akkor 46 voltam. Most nem tudom mennyi lehetek, de nem sok maradt fönn :)
Nálad sem fog!
Mikor kell befeküdnöd? Remélem jössz még addig!

Emese! JAj nem jó hallani, hogy betegek vagytok, mielőbbi jobbulást!!!! Jó lehetett az UH! Majd később biztos Szoninak is tetszeni fog :) Nagyon sok drukk a közgáz szigorlathoz!!!!

Reni! Örülök, hogy minden OK volt, elmúlt a PCO- és a sövény sem olyan gáz. Most már zöld a lámpa :) :wink: :wink:

Kép
Kép
beuka
 
 


Jóóóó reggelt Mindenkinek!

Beu!
Megnéztem Boti képeit...tüneményesek. Olyan drágapofa.

Sikeresen feljelentkeztem az összes előttem álló vizsgára, már csak tanulni kéne.

Szonjival du. leslattyogunk a dokihoz, mert szegény nem nagyon javul.

Képzeljétek szombaton felhívtam a védőnőnket, hátha van vmi ötlete, hogy mit adjunk a gyereknek. Csöngcsöng, nem veszi fel, próbálom újra. Ezt eljátszottuk egy párszor, mire ír egy sms-t, hogy "bocs, de nem tudom ki vagy". Na gyorsan hívom újra, gondoltam biztos már csak a nem fogadott hívást látja a telefonon. Erre kinyomott, majd küldött egy újabb sms-t: "ha megírod ki vagy, felveszem". Hát mondjátok meg: Normális? Először jót röhögtünk Apával ezen, de ahogy jobban belegondoltam milyen gáz, nem? Akkor ne adja meg a mobilját, ha nem veszi fel, csak ismerősnek. Milyen gyerekes hozzáállás, hogy "írd meg ki vagy és felveszem". Ja és mindez egy kb. 25 éves csaj. Nem tudom, hogy gondolja, hogy ezek után komolyan veszi bki is?!
Szerintetek lehet másikat kérni?

Kép
szonibaba
 
 


Sziiiasztok!

Mindenkinek kívánok nagyon jó hetet akiknek tesztelni kell azoknak sok zebrásodást akik vizsgálatra mennek azoknak nagyon jó eredményeket. :P

Küldök egy kis poz. energy-t:+++++++++++++++++++++

Nekünk is meg volt tegnap az inszem. állatira de nagyon fájt úgy görcsöltem mint amikor szülés elött tágultam.Mondtam páromnak milyen jó úgy is régen láttam már csillagokat.Utána nem kellett kétszer mondania,hogy pihenjek szó nélkül lefeküdtem estig ki sem másztam onnan de még akkor is elégé görcsöltem.
Hál'istennek már nem fáj a hasam. :D
Remélem meg lesz az eredménye.

Kép
Kép
meliz
 
 


Hi!

Reni!

Örülök, h jól vagy a lapar után!

Meliz!

Pihenj sokat!! xxxxxxxxxxxxx


Voltam UH-n:
7.cn-on: bal: 12mm, 10mm,10mm jobb: 13mm,13mm endo-m: 6mm.
10.cn-n: bal: 20mm jobb: 18, 18 mm endo-m: 7,5mm.
Kiváncsi vagyok melyik fog bepasizni. :lol:
Holnap már kapom a Choragont.

Kép
lara26
 
 


Kamilla,
remélem azért 7végén rahajtottatok a repedt sejtedre. :wink: az még lehet karácsonyi bónusz.

Vica,
növeszd a pocakod boldogságosan! Jelentkezz azért!

Nolina,
szuper, hogy minden okés. :D
potter_76
 
 


Nolina,
Peti 74 cm és 7550g.

Reni,
csatlakozom, gyere(k) minél előbb! :lol: :wink:
potter_76
 
 


Helló Csajok!

Vica!

:( :) Nagyon fogsz hiányozni! Azért néha kukkants be. Pihenj sokat otthon, használd ki! :)

Nolina!

Klassz, hogy minden OK!

Lara!

Drukk a 20-asnak! :) :wink:

Kamilla!

Azért még tényleg lehet karácsonyi bónusz!

Meliz!

DRUKKKKKKKKKKKKKKKK!

Beuka!

Nagyon szépek vagytok! Írigykedem, hogy ilyen soványka vagy, bár én sem panaszkodom, mert már minden régi ruhám rám jön, sőt.... (nem hiába gyalogolok minden nap 2 órát dombnak fel és le Bendivel :lol: ) Persze cici terén megfigyelhető némi gyarapodás.

Reni!

Sajnálom, hogy fáj a köldököd, de hamarosan már jöhet a bébi.

Szoni!

Drukk a közgáz szigorlathoz. Csodállak, hogy gyerek mellett tudsz tanulni.

Anita!

Sajnálom a fájdalmakat! Mi lehet az oka?

Betti
betti73
 
 


Sziasztok csajok!

Mindenkimek szépjó reggelt!

Lara, én a 20-ra tenném, le a voksomat.
Remélem zebrásodni fog.++++++++++

Kép
Kép
meliz
 
 


Köszönöm a biztatást mindenkitöl.
Remélem lesz foganatja.

Kívánok mindenkinek sok egészslges kisbabát.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!
Nem jó a gépem még mindig, így csak lopva írok a kolléganő gépéről :)

Lara!
Choragonhoz drukk!!!!!!!!

Meliz!
Neked a sikeres inszemhez drukk!!!!!!!!!!!!!!!!

És mindenkinek akinek jól jöhet!!!
Nekem hőhullámaim vannak, nem tudom miért! Hideg a radiátor én meg megfulladok a melegtől. :shock: :?:

A görbém még mindig nem nagy szám, de hátha lassan azért elindul felfelé!
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 782.04.jpg
sonjus
 
 


Szia sonjus,a höhullám az jót jelent szerintem.Néztem a högörbédet és mostanság van a pé. vagy rosszul láttom? :oops:

Remélem minnél hamarabb megjavul a géped mert a többiek is el vannak tünve.
Lehet,hogy karácsony elötti hajásba vannak.

Csajok merre vagytok? :roll:

Kép
Kép
meliz
 
 



Sziasztok!
Olvasni azért olvasok, de írni nem nagyon van időm, és sz.tem ez így lesz addig amíg dolgozom. Már bejelentettem a munkahelyemen, az ig. gratulált, d ekérte ballagásig ha lehet maradjak. Ha a szívemre hallgatok, akkor márc.-tól már nem dolgoznék, ha az eszemre, akkor meg csak ballagás után maradnék itthon. Nem tudom mi legyen. SZ.tem majd a helyzet eldönti, nem tervezek inkább semmit.

AKi ciklus vége előtt áll annak nagyon drukkolok!!!

AKi betegeskedik, vagy fáj valamilye annak jobbulást kívánok!

Velem nem sok minden van. Vasárnap volt este utoljára vukk, mondtam neki, hogy költözzön már valaki olyanhoz aki nagyon várja, nekem már uncsi... Remélem hallgatott rám. :wink:

Ma zh-t írok, csüt.-ön zh-t írok, jövő csüt.-ön szintén, és 22-én lesz egy vizsgám... Meg még jan.-ban 2, amiből az egyik szigorlat... Már szeretnék jan. végénél tartani...

Képet megpróbálok holnap feltenni. Mind az UH-ról, mind a pocakomról.

Persze állandóan parázok,most éppen a folyásom miatt... Totál olyan vagyok, mint egy első gyerekes kismama...

Mindenkinek sok puszi! Ha tudok jelentkezem, és bocsi, hogy nem reagáltam senkinek név szerint!

moni
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál. Ctg-n minden ok volt, Ervin baba majd szétrúgta az oldalamat. Ráadásul még UH is volt. Szegénykémnek nem igazán tetszett- nekem se. Kaptunk még egy hetet. 20 . hét óta kb hetedszer mentünk a bőrönddel, élesben ez az 5. bónuszhetünk. Minden ok, csak továbbra is kisebb a BPD-nk, a többi értéke jó, de azért aggódom a súlya miatt kicsit. Méhszáj talán nem romlott, és már kb 4 hónapja medencevégű a fekvés. A vérképem jó, 23 -as a vasam, az éhgyomri cukrom 5, terhelésre 4,9. :D Viszont vérnyomásom -védőnő szerint kicsit magas. Szerintem meg belefér még. Ált 125-130/80, ritkán 135.
Amúgy aranyos és igen mozgékony baba. De sosem dorbézol éjjel, csak amíg elmegyek pisilni. Szereti a vízcsobogást, a babazenét, meg a hintaszékezést, meg talán azt is,ha én énekelek Neki. :D

Emese :D Remélem már meggyógyultál! Kitartás a tanuláshoz! Még karácsony előtt lesz a szigorlat? Gratulálok a 3 cm-s Babához! A védőnő meg nagyon gáz!!! Óvatosan érdeklődj, lehet esetleg mást kérni, bár itt nálunk körzetenként van a beosztás. Vagy esetleg, ha vmelyik bnőd védőnője jó, hátha telefonos-védőnőséget vállalna, ha kérdésed van.

Bea :D Meddig lehet sétálni a babával, mármint hőmérsékletileg? Mínusz fokban már nem? A táblában tök jó felül lenni :D Elvileg jan. 21-re vagyunk kiírva. Tök jó Nektek, hogy ilyen szépen alakultak az első hetek! Már én is nagyon várom! Bár pár dologban picit bizonytalan vagyok.

Ági :D Nem semmi ,hogy ilyen nagyfiú Peti!!! NEm emlékszem, mekkora volt a születési súlya-hossza? Tejcsit kap, vagy már mindenfélét? Szeretnék kérdezni az EDA-val kapcsolatban egy-két dolgot, ha nem gond. Akár mailben is.

Betti :D Két órát sétáltok a Kisfiaddal? Kétszer, vagy egyszerre? Tök jó lehet, már úgy várom ezt is! A dombon nem lehet könnyű tologatni a kocsit! Nem csoda,ha már sikerült leadni a pluszkg-kat. De inkább szeretném dombok közt tologatni, mint a kipufogógázban. Közel hozzánk van két kisebb park, játszótér is van,de mindkettő egy forgalmas főúttól pár méterre. :(

Lara :D Nagyon jók az értékek!!! Kaptál vmit stimulációra? Szuri megvolt? NAgyon drukkolok!!!

Reni :D Örülök,hogy pco-t megszűntették és hogy a sövény is kiiktatható , meg hogy jó helyen van. Nekem a kétszarvú méhnél sajnos nem lehetett vágni, de éppen tegnap olyan helyen rúgott meg Ervin, a bal bordámnál, ahol még sosem volt, gondoltam,ott a csökevényes szarv és most lehet,hogy a Kisfiam eltolta, vagy csak befért a lába?Mindenesetre jó hír, mert talán van elég helye.

Kép
nolina 25
 
 


Sziasztok!!

Csak gyors bekuk !!


Vica!!

Azért néha kukkants be!!

Reni!

Örülök, h jól vagy a lapar után!

Karácsi ajándékötlet??Én nem tudom hogy kinek mit vegyek,jövö héten szabin leszek addig ki kell találnom!!
Ezért alig van idöm netezni:( , ha nem dolgozok akor mindig megyek valamerre!!!
Velem semmi extra holnap holnaputánra várom a menyust,nem bizok benne hogy babás lennék,tul szép lenne,ha az lenne a karácsonyi ajándékl! :lol:

Mindenkinek további szép napot!!!

Sziasztok!!

Kép [
Vendég
 


sziasztok!

Beu, tényleg nagyon szépek vagytok!!!! És a ladott kilókért még így babátlanul is irigyellek. Az ember hajlamos elengedni magát, mikro babára készül. És én már lassan két éve elengedtem magam. :( Azóta csak jönnek a kilók.

Szoni, eszméletlen ez a védőnő. Azt hiszem én is váltanék!

Meliz, szorítok a zebráért! Vasárnap csináltak inszemet? Holk ilyen rendesek a dokik? És fájt? Jééééééééé, ilyet most hallok először.

Móni, addig maradj, míg jól érzed magad!
És gyere gyakrabban, ha tudsz! klimax? :lol:

Betti, a legjobb mozgás amit el tudok képzelni. Erre én is szívesen rávenném már magam!

Keditke, mindjárt gyűjtök ajándé-ötleteket! :) És azért bízz a szép karácsonyi ajándékban. Agykontroll!!!! :lol: :lol:

Lányok, holnap nekem HSG. Nagyon para vagyok. :roll:

Reni, örülök, hogy sikerült a lapar. várunk, gyere minél hamarabb!

Nolina, nagy drukk Nektek!!!!

Sonjus Te is nagyon ritkán vagy!
pihi
 
 


Szóval ajándékok:

Én tavaly a férjemnek National Geographic újság-előfizetést ajándékoztam. Megvettem az aktuális példányt és hozzá az előfizetés megkötését igazoló papírost. Bár ez szülinapjára volt, nem Karácsonyra, de nagyon örült neki.

A szüleimnek, most az Ikeában veszünk paplant, mert nagyon régiek vannak nekik és nehezek és össze vissza megy bennük a töltelék. És amikor nálink alszanak mindig mondják, hogy milyen jó paplanjaink vannak. Az Ikeában most van olyan akció, hogy 1 hideg paplan+ 1 meleg paplan+1 párna 5990 Ft( 11990 Ft helyett) ebből veszünk két garnitúrát és a szülőknek meg is van az ajándék. Rögtön 4 paplant kapnak. :)

A férjemnek most az új U2 albumon gondolkozom. 2 CD+DVD 6200 Ft a neten. Lehet, hogy megrendelem.

A sógornőmnek egy kabátot vettem, mert ismerős hozta nagyker áron (mert butikja van) magamnak vettem és gonoltam, hogy az neki is tetszene. 4600 Ft volt így, de a boltban 10 fölött lenne.

Apósomék különleges (félemetes)WC ülőkét szeretnének. Ki érti ezt? :lol: :lol:

A többieknek még nem tudom. Főleg a bátyámnak.

Remélem valamit tudtam segíteni.
pihi
 
 


Sziasztok!!!


Mindenkinek mennek a drukkok,kismamiknak,leendő kismamiknak is!!!!

Pihi!!!

Neked holnapra,gondolni fogok rád és várom az sms-t!!!!!!!

Editke!!

Még mi sem vettünk senkinek semmit de legalább addig eljutottunk,hogy tudom kinek mit.Majd hétvégén neki indulunk.


Tegnap voltunk orvosnál,gerinc rtg,megint Mr vizsgálat.Sajnos nem kaptunk jó híreket.Gerincsérvem van. :cry: :cry: Nagyon bízom benne,hogy nem kell műteni,doki szerint ha műtve lesz akkor se lenne jobb,mert max a fájdalom csillapodik de kiújulhat.Szóval kész vagyok,mert már elegem van,hogy mindig van valami.. :( :( :evil:

Betti!!

Megvan az oka!! :cry: Köszi az éredklődést.

Apa vidéken dolgozik,pénteken jön haza,rossz egyedül.. :cry:

És így a baba kérdés is félretéve,amíg nem jövök helyre. :cry:

Na nem panaszkodom,hisz nem azért van a topik!!!

Puszi mindenkinek.
csanita
 
 


Jajj, az a klimaxos dolog Sonjusnak akart menni, nem Móninak! :lol:
pihi
 
 


Pihi!!

Különleges Wc ülőke?? :lol: :lol: Nálunk is nagy sláger,Férjem feni rá a fogát,Praktikerbe vannak nagyon jók,Én azt veszek neki.
csanita
 
 


Dehogynem Anita, azért is van, hogy itt kipanaszkodjuk magunkat Anyukámnak is gerincsérve van, így látom, hogy milyen sz@r dolog. Úgy sajnállak!!!!! És neki is azt mondták a dokik, hogy míg tud járni, addig semmi esetre sem javasolják a műtétet. Mondjuk lehet, hogy fiatalabbaknál máshogy van a javaslat. De borzastó lehet ez a mindig kiújuló fájdalom. :( :(
Remélem helyrejön magától! Jobbulást! És holnap írom az SMS-t!
pihi
 
 


Sziasztok!

Anita! Jaj úgy sajnálom, ez borzasztó! Ráadásul a műtét sem segítene? Akkor mit lehet tenni! Nem élhet az ember ilyen fiatalom fájdalomcsillapítókon! RÁadásul egyedül vagy a héten :(

Emese! Köszönjük a bókot : :oops: Nagyon durva a védőnő :evil:

Meliz! Nagyon drukkolok, hogy eredménnyel záruljon az inszem!!! Sajnálom, hogy fájt :( főleg, hogy olyan tágulási fájásokkal, nem lehetett semmi :(

Lara! Szép tüszők!! Nagyon drukkolok!!!!

Ági! Bocsánat, picit megkésve, de BOLDOG FELEDIK SZÜLETÉSNAPOT Petinek!!! Szép méretei vannak :) GRATULÁLOK!

Betti! köszönjük a bókot :) nem lehet nálad sem baj, ha mindened rádjön! A szoptatás, meg a napi 2 óra séta meghozza az eredményt :) a cici meg csak vonzóbbá tesz.
Ma reggel a férjem akkorát ézett, amikor meglátta a cicijeimet (felcsillant a szeme :D )

Móni! NAGY NAGY DRUKK a zh-khoz!

Nolina! Na ez tök jó, hogy még egy hét! Tuti akkor kell majd befeküdnöd, amikro nem lesz nálad bőrönd :) magas vérnyomás :( viszotn a cukor szuper! mennyi a BPD-je, és a súlya? Akkor nálad valószínű a császár? (bocsi, ha már írtad) Úgy tudom -5 fokig lehet kivinni a bébiket. ELhiszem, hoyg bizonytalan vagy. én is az oltam, de aztán mindent megoldottunk. Persze ehhez az is kellett, hogy Boti ilyen jó baba :) Ervin is biztos az lesz, ha már most hagy aludni :)

Editke! NAgyon drukkolok, hogy meglegyen a karáncsonyi meglepetés :) :)

Pihi! Köszönjük a bókot :) nem baj, ha elengeded magad (bár gondolom nincs azért olyan nagybaj :)) hisz most van elég bajod :( nagyon szorítok Neked holnap!!!!
Ügyes vagy, hogy már így kitatáltad az ajándékokat!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka, hogy Neked még a táblára is van energiád! nem semmi! :wink:

Lányok, aki volt már HSG-n: éhgyomorra kell menni? Ugye nem? ezt elfelejtettem megkérdezni és ilyen apróságokkal már nem hívnám fel a dokimat!

Köszi
pihi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jövök, de rengeteg a munka. :?

Beus :D
Nagyon szépek vagytok Botival! :)

Anita :(
Sajnálom a gerincsérvet :(

Pihi :)
Holnapra mennek a drukkok, hogy minden rendben menjen.

Vica :)
Pihenj sokat, próbálj meg gyakran jönni, hiányozni fogsz.

Lara :)
Hajrá 20-as!

Meliz :)
Drukkolok, hogy összejöjjön a sejt-találkozó! ++++++++++++++++++++++++++++

Keditke :)
Legyél egy kicsit pozitívabb!

Most mi is várakozunk, igyekszem optimista lenni, szombatra nem várom.

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


Kép

Remélem mindenki jó Kislány volt!!!! :wink:
csanita
 
 


Sziasztok!

VÉGRE ÚJRA KÖZTETEK :D :D :D !!!

Bocsi, senkiről semmit nem tudok, még nem tudom, hogy hogy de megpróbálok mindent behozni. Nem lesz egyszerű. De végre minden nap tudok jönni. Úgy hiányoztatok.

Köszönöm mindenkinek, aki hiányolt, Bea írta, jó sokan voltatok. Megható, hogy ennyi idő után még eszetekbe jutottam.

Na megyek, megnézem a méleket, aztán még beugrok.
vkhajni
 
 


Most nézem, hogy van még táblátok. Visszakerülhetek? A 19. napon vagyok.

Pihi
Én HSG előtt ettem, ráadásul nem sokkal. Szerintem jobban viseled, de nem tudom mit mondanak a többiek. Ráadásul nekem Flector port kellett innom, és éhgyomorra nem is hatott volna.

Na tényleg megyek.
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Nagyon drukkolok holnapra! Aztán gyere és mesélj, hogy mi volt!

Anita!
Sajnálom a gerincsérvet :(
Anyósom tippje (doki), hogy nézd meg a Királyhágó-Alkotás sarkán a Gerinc sebészeti intézetet (vagy vmi ilyesmi neve van), mert ott van vmi olyan műtéti eljárás, ami sehol máshol az országban (kisebb vágással) és ott tutira meg tudják mondani, hogy kell-e műteni a Te esetedet.

A védőnő dolgot megoldottam: tegnap lementem hozzá és szépen beolvastam neki. Még sírva is fakadt, pedig nem voltam durva.

Betti!
Taulással kapcs. azért jó solgom van, mert amikor vizsgákra készülök, Anyós mindíg vigyáz a Manóra.

Móni!
Neked is nagy drukkok a vizsgákhoz!

Kép
szonibaba
 
 


Pihi,elfelejtettem írni,hogy holnap nagyon szóritok és jó eredményeket kívánok neked. :D

Remélem megírod miújság.

Szonibaba,
szerintem teljesen igazad van.Emlékszem mikor én voltam ottnon a fiúnkal a 3 év allatt legalább háromszor cserélödött a brigád náluk.Nem voltunk éppen megelégedve velük. :evil:

Kép
Kép
meliz
 
 


Beuka én is fel kerülhetek majd a tábládra? :wink:

Kép
Kép
meliz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?