Új privát üzeneted érkezett!

babancs, hajrá. hajrá. rendben lesz minden :)

hőmérőm jó. tuti. mértem én már 34,9et is :lol: :shock:
ha hülni kell, hát hülni kell..... :lol:
életemben először mértme végig egy hónapot rendesen. majd meglátjuk.

niki, sok sikert tűűhöz. :)

én az ilyen modern, új nevektől vagyok kész. Szintia :lol: :lol:

nekünk, ha lányunk lesz, Zsuzsi lesz :lol: mint az anyukája, meg az anyukája anyukája, meg az anyukája, anyukájának anyukája....és így tovább....hm. fő a változatosság.
fiút még nem tudjuk.
de majd meglátjuk.
dimet
 
 


Jajj, ha látnátok a Csöppöm!
Odamegyünk a tükörhöz böfizésnél. Gergő a vállamon, ránéz a tükörképére, felhúzza a szemöldökét, küld egy csibészes mosolyt, majd szégyenlősen befordul a vállamra, hozzámbújik és onnan les ki fél szemmel, h. a másik kiscsávó mit reagál! :lol: :lol: :lol:
Meg kell zabálni!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


:lol:
dimet
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszönöm a segítséget, jövő csütörtökre már be is jelentkeztem Tűű-höz!
Dimet, nem fogunk összefutni mert csak 4 órára tudtak időpontot adni, utána már nem volt szabad hely. :cry:

Ezek az új nevek nekem sem jönnek be, mikor szültem a kórtermünkben az egyik babát Éduának hívták. :o
A Blanka név nekem is tetszik! :oops:

Lánykánknál jó nagy meccs volt Apával a névválasztásnál, bele sem akarok gondolni mi lesz a következőnél...
anyoooka
 
 


nemtom hogy vagytok vele, de iszonyatosna álmosító idő van ma :roll:
majd elalszok.....

anyoooo, akkor majd legközelebb :)

rambóka, tegnap feltettem a marcipánt spanyolul. megtaláltad? :)
dimet
 
 


elalszoooooooooooooooooooooooooooooooooooooook
dimet
 
 


Dimet én aludtam is! :roll: :lol: Most ébredtem, pedig már több hete nem alszom délután.

hogy haladsz a macskákkal?nem akrják megtanulni, hogy a szőnyeg fúj, nem-nem? :lol: :lol: ezen olyan jót nevetttem! :D vess be valami jó pedagógiai trükköt.hátha macskáknál is beválik.

Kép

Kép
rejo
 
 


ja, valami motivációra gondolsz?

pl.: negatív motiváció (tanár-diák domináns módszer): nincs vacsi, ha a cica csacsi és a szőnyegen van a baj: a macskahaj :lol: 8)

pozitív motiváció: ha nem mentek a szőnyegre, akkor kimegyünk sétálni. tök nagyot sétálunk, megnézzük a csiripleő madarakat, meg a kibújni készülő tulipánjaimat, amik a tavaszi napsütés helyett a novemberi meleget válaszották a megszületésnek :lol: (basszus, majd veszek mulcsot és letakarom)
(persze azt nem mondom el a macskáknak, ha lesz séta, akkor lesz fürcsi,mert koszos lábbal nem lépünk a szőnyegre :lol: )

oké, igen. kész vagyok. valóban aludnom kellene....
dimet
 
 


ja, valami motivációra gondolsz?

pl.: negatív motiváció (tanár-diák domináns módszer): nincs vacsi, ha a cica csacsi és a szőnyegen van a baj: a macskahaj :lol: 8)

pozitív motiváció: ha nem mentek a szőnyegre, akkor kimegyünk sétálni. tök nagyot sétálunk, megnézzük a csiripleő madarakat, meg a kibújni készülő tulipánjaimat, amik a tavaszi napsütés helyett a novemberi meleget válaszották a megszületésnek :lol: (basszus, majd veszek mulcsot és letakarom)
(persze azt nem mondom el a macskáknak, ha lesz séta, akkor lesz fürcsi,mert koszos lábbal nem lépünk a szőnyegre :lol: )

oké, igen. kész vagyok. valóban aludnom kellene....
dimet
 
 


ja, valami motivációra gondolsz?

pl.: negatív motiváció (tanár-diák domináns módszer): nincs vacsi, ha a cica csacsi és a szőnyegen van a baj: a macskahaj :lol: 8)

pozitív motiváció: ha nem mentek a szőnyegre, akkor kimegyünk sétálni. tök nagyot sétálunk, megnézzük a csiripleő madarakat, meg a kibújni készülő tulipánjaimat, amik a tavaszi napsütés helyett a novemberi meleget válaszották a megszületésnek :lol: (basszus, majd veszek mulcsot és letakarom)
(persze azt nem mondom el a macskáknak, ha lesz séta, akkor lesz fürcsi,mert koszos lábbal nem lépünk a szőnyegre :lol: )

oké, igen. kész vagyok. valóban aludnom kellene....
dimet
 
 


bocsi, behalt a babanet az előbb :(
dimet
 
 


Tegnapelőtt néztétek az RTLKlubon a Fókuszban a Csodálatos gyógyúlás bejátszásban a TARTÓS (SZÁLBEÜLTETÉSES)AKUPUNKTÚRát.

http://www.online.rtlklub.hu/player/?vk ... dasid=2233


Megdöbbentő! Lehet, hogy ez lenne a megoldás számunkra???

http://www.yamamoto.hu/index.php?menuid ... d=mch_4_12

Hallottatok valamit erről a gyógymódról vagy talán próbálta már valaki?
Erősen gondolkozom ezen a kezelésen!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Hat, bonya, en nem tudom, hogy vajon hasznal-e mindez...A termekenysegi kozpontban, ahova jarok, van tb altal finanszirozott acupuntura, de en nem probaltam...Allitolag a dokim egyes esetekben eloszeretettel ajanlja, nekem csak megemlitette az elejen, hogy ilyen is letezik...Na, de lehet jo is, hogy nem probaltam , mert igy is tul lettem stimulalva :cry:

Babancs, akkor drukkolunk, hogy minden rendben legyen :lol: ...(de renben lesz!!! :wink: )

Dimet, jo ez a Zsuzsis csaladi lanc. :lol: ..Engem is ugy hivnak, mint anyut, eppen ezert, mivel sohasem tudtuk kinek szolnak, en ugy dontottem, nalunk valtozas lesz... :lol: Hu, hogy Te milyen hoket mertel? Akkor lehet az en homerom a rossz? De ha igy visszagondolok, en meg eletemben nem mertem 36 alatti hot...

Kavicska, nalad ugye van uh-s kovetes a Closti-bol kifolyolag?

Ramboka, tunderi lehet Gergo :lol: ...

Norka, mi van veled? Se ujabb blog, se forumos bejelentkezes :?: Irj par sort stp...

Pogika, voltatok vasarolni? Hmm, remelem a bolt elnyerte tetszeseteket... :lol:

Nalunk ujdonsag, hogy megjott a lombikrol a zarojelentes...Na, sok erdekes nincs benne, csak szaraz tenyszeru adatok...de egy valami megragadta a figyelmunket. A ferjem a lombik elott "Maca Vibe"-t szedett lassuk mit tud a medve alapon...Nahat, ez a szer tud valamit!!!! :lol: Ezennel mindenkinek figyelmebe ajanlom!!! :idea: A kiskatonakat ugy felturbozta, hogy meg is lepodtunk :shock: ...( Tenyszeruen : 110 millioan voltak, es ebbol 95% elo, es 75% mobilité 1 es 2, virgoncon mozgott) ...Csak neztunk :shock: , mert ilyen meg nem volt...Raadasul pont a vizsgalat elott iszonyu stresszes idoszak volt a mhelyen, szoval azt sem lehet mondani, hogy pont jo formaban volt a parom...En ezt az eredmenyt egyertelmuen a szernek tulajdonitom...Eljen a "Mace Vibe"!!! :lol:
alice27
 
 


Vaklárma volt, bár szerintem viccnek is ocsmány!

http://index.hu/homar/index.php?title=e ... &tb=1&pb=1
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok! :)

Csak gyors bekukk, gyalogkakukk! :lol:

Alice!
Ezt a szert megszerzem magamnak.

Meglett a párom eredménye.
Lassú banda! Van strepto is. Kis számban, de kitenyészett. Holnap beszélek a dokimmal.
Akkor majd többet fogok tudni! :)

Dimet!
GYanús vagy nekem ezzel az álmossággal!!!

Többre nincs erőm, jók legyetek. :)

Cuppp!
Mindenkinek!

Kavics
(19cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Ezt most találtam lehet ismeritek..

http://mek.oszk.hu/02700/02775/02775.pdf

480-as oldaltól pco
Vendég
 


Hi!

Kavics!

Pü ment. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Hallottátok? Mégis marad a szabad orvos és kórház választás! :D

Rambóka, Gergő ennivaló lehetett! Kár, hogy kép nem készült.

Hurrá, nekem migrénem van... jaj de jól érzem magam! :evil:
mamint
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Cicckafark teát naponta hányszor kell inni?? Ha jól tudom PÉig kell, utána a palástfű, ugye?? És a premens? Napi 1?

Annyira irigyellek titeket! Én még annyira sem merek optimista lenni, hogy fantáziáljak, milyen név lenne jó a babának :oops:

Mára ennyi voltam :)

Dimet..nekem is gyanuska :)

Gina
Vendég
 


Kavics PÉ gyanus vagy ..ma??
Vendég
 


Jó estét,

ne haragudjatok rám, hogy ilyen rövid leszek... sajna nem érem magam sem utol! :?

Bonya, kérdezted ezt a szálbeültetéses akupunktúrát. Nekem volt
benne részem háromszor. :roll: Megmondom őszintén, nekem eredményt nem hozott, viszont kemény mellékhatásai voltak. 1. baromi fájdalmas. Azt hiszem annak idején Almodo is megpróbálta egyszer, és nyüszített kínjában... de én se voltam semmi, harmadjára már annyira reszketve feküdtem fel az asztalra, hogy az addig mellőzött helyi érzéstelenítőt kaptam utána hozzá 2. a fejembe is tettek sok helyen, és utána napokig kínzó fejfájásom volt tőle. 3. lágyékos részekre is tettek a végtagjaimba, ennek eredményeként egy napig szinte fogni sem tudtam az ujjaimmal, térdelni sem.
Egyszóval, szerintem ez egy állatság. És a mai napig megvan a helye a kis varratoknak, ott a testemen több helyen barna pontocskák maradtak meg. Volt a Kaális topikban egy lány, elájult utána.

Kavicska, írok püt.

Dimet, hatott az Adimet? :)

Pogi, őszinte elismerésem a blogodért, ha néha bekukkantok oda (ha időm engedi), kicsit elvarázsolva érzem magam, olyan hangulata van. Gratulálok hozzá!

Rejoka, a kislányod még meg sem dicsértem, amikor megláttam a képet, tényleg az villant be, hogy nicsak egy hajasbaba az álombeli mesebolt kirakatából! :)

Tegnap megnézte Bogit neurológus, nagy baj nincs, csak az, hogy nem gyakorol semmit szerinte itthon, hiába a Dévény, nagyon határozottan tornáztassam naponta 2-3-szor, megmutatta, hogyan. Persze a 9 kg-s kis harcost ő se nagyon tudta lefogni...
:?

Kincsecske, mikor kell majd tesztelni? lemaradtam...

puszka mindenkinek
Vendég
 


Norka,
hát elégé elrémisztettél!
Lehet, hogy nem is akarom kipróbálni?!
Ezek elég komoly dolgok, nem is gondoltam, hogy fájdalmas.
Mondjuk én eleve rosszulvagyok a tűtől, igaz már kezdek hozzá szokni a 3 év alatt.
A vérvételnél már el sem ájulok. Sőt már adta maganak a hasfalba is szurikát.
Utána olvasok még és meglátom mit csináljunk.
Nagyon köszike !!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Hallottátok az új infót?

http://www.online.rtlklub.hu/hirek/haza ... 0611236187

Én azt gondolom azért gyűjtsük csak tovább a petícióhoz az aláírásokat, mert ahogy változnak a döntések , még akár jövőhéten újra bejelenthetik az eredeti verziót.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Lara!
pü nem jött át (ha esetlkeg írtál!)

Norka!
Mailt megkaptam! :) Köszönöm!!!

Most ennyi vagyok!!!

Puszika Nektek!!! :)


Kavics
(20 cn.)

Pé nincs! Ugrott ez a ciklus!
De nyugodtan biztathattok, mert úgyis tök mindegy! Kép
Vendég
 


kavics, biztatlak, biztatlak :D

egyik kolléganőm is el akar menni erre a cérnás izé akupunktúrára. átküldtem neki a web oldalakat, és a norka véleményét.

nem vagyok gyanúsított. vádlott vagyok :D nemisnemis.
türelem, türelem. rózsát terem :D

zsizsik, vagy már?? beeeeee és a többiek?

én is örülök,hogy a sok hülye bevezetés mellett legalább a szabad orvosválasztást meghagyták. iszonyat micsoda rendelkezések vannak. a közgyógyban is, meg a vizitdíj, vagy mi a szösz. és rendes az állam: ad a nyugdíjasoknak 300 Ft pluszt havonta, hogy ki tudják fizetni a vizitdíjat. EGYSZER. de mi van, ha ötször megy. ááá, nem is idegesítem magam.

juj, még mindig nem mentem nőgyogyóhoz. még mindig nem tudtam dönteni. de így,hogy a szabad orvosválasztás megmarad, így jobb. de így sme tudok dönteni :oops: :lol: mérleg vagyok, na....
dimet
 
 


kavics, miért ne lehetne pé még a 20. nap után. a fránya interf. nekem is áttette a 23. napra :D
dimet
 
 


Sziasztok!

Norka olyan szépeket írtál Johannáról, még apának is megmutattam! :lol:
Én Bogival kapcsolatban nem aggódnék a helyedben. Egy csomó gyerek "lusta", megkésik a mozgásfejlődése, és azt vettem észre ismerősök gyerekeinél, hogy a jó húsban lévő gyerekek nehezebben fordulnak(illetve egyáltalán nem), nem másznak, és később indulnak el. Egyik ismerős vasgyúró fia nem fordult, nem mászott és 16 (!) hónaposan kezdett járni, de akkor is csak immel-ámmal. Bogi mennyi idős is? (nincs tickered róla!! :roll: )fél éves? És kilenc kiló? :shock: ez nagyon sok, szóval nehéz ám ekkora testet mozgatni! :lol:

Kavicska! :D
hát egy ilyen ütős mondat után csak jót nevetni lehet (amit meg is tettem) de biztatni??? :lol: :lol:
Írdd majd meg mit mondott a dokid, azt mondatd ma lesz végleges eredmény a párodról, meg beszélsz a dokiddal.

Kép

Kép
rejo
 
 


Igen tök csomóan nem írnak, espero, Csakegy, Backa, Mir meg eszembe sem jut, szóval tessék jelentkezni !!!Irgum-burgum!

Kép

Kép
rejo
 
 


barátnőmék is meg voltak ijedve, mert a gyerkőc nem kúszott-mászott-forgolódott. most 14 hónapos és szaladgál :D hát, kimaradt az életéből 1-2 dolog. ő is jó vasgyúró :D

ja, csakhogy a kétkedőket meggyőzzem: a macskáim kezdik megtanulni a "szőnyeg, fúj, nem-nem"-et. bizony ám!
Most a konyhapultot másszák meg :? :lol:
de tanuljok annak a tiltását is. de a konyhapult szó sokkal nehezebben megy nekik:))))
(még jó,hogy még nincs meg a végleges munkalap:)...addig még van mit tanulni...)
dimet
 
 


Okr!!Okr!!

Okr!!

csak annyit írj, jól vagytok!

ma megyünk oltásra Johannával egy óra múlva, úgyhogy lassan én el is dugulok.
drukkoljatok hogy megússzuk nagyobb balhé nélkül!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok !

Tegnap voltam Tűű dokinknál.
Kaptam Norculutot és ha megjön, akkor lesz egy kis rásegítés, (closti/serophene). 2 hónapot javasolt ilyen módon, illetve újra meg kell nézetni a terheléses vércukor, inzulinszinteket. Ha továbbra is magas, akkor én is Zsizsik "sorsára" jutok és az új gyógyszert fogom kapni. De hátránya, hogy 3 hónapig nuku babaproject :?

Egyébként nagyon aranyos volt a doki, ellátott mindenféle recepttel és még beutalót is kaptam !!!
mniki
 
 


Niki, neked milyenek voltak az eredményeid? írtad ide? nem emlékszem...
dimet
 
 


Dimet, az éhgyomri normál volt
30-60-90-120 perces 100 és 87,5 között mozgott.

Most kapom be az első Norculutot :? (nagyon utálom...) :roll:
mniki
 
 


mármint az inzulin...juj
és a hormonkáid?
dimet
 
 


Sziasztok!

Jelentem, én azért nem jelentkeztem, mert már alig bírom követni az eseményeket.
Beteg voltam vagy egy hónapig, és szinte már nem tudok senkiről semmit, és visszaolvasgatni meg nincs időm.

Drukkolok minden babásodni készülőnek.

Akupunktúra: szerintem ha jó dokid van, akkor a rendes akupunktúra is használ, nem kell szálbeültetéses.

Nekem iszonyúan fáj valahol a bordáim alatt / illetve között szinte az egész oldalam. Köhögésnél, orrfújásnál csillagokat látok, de egyébként is rossz. Lefeküdni, felkelni se nagyon megy.
Remélem nem maradok így, mert így nem tudok szülni, néha még mozogni is alig. Most ez van egy hete.

sziasztok, szép napot mindenkinek!
csillagfény
 
 


Apropos, én nem hallottam az orvosválasztást.
Ez azt jelenti, hogy januártól mégsem kell fizetni, ha a saját orvosodhoz mészt, egy akármilyen kórházba?
csillagfény
 
 


Csillagfény, jobbulást kívánok !
Én még nem találkoztam olyan kismamával, aki a terhessége alatt ne lett volna tök beteg. Gondolom az immunrendszer nem győzi :roll:

Dimet, a hormonjaim fsh/lh : 4,7 / 17,33 és a tesztoszteron is kicsit magasabb. A cukrot azért nem is írtam, mert az tök normál volt.

Alice drága, nagyon ügyes a párod, igazán szép eredményeket produkált !
mniki
 
 


Sziasztok,

jó sokat írtatok ám !!

Rambóka: a marcipán spanyolul: mazapan, a spanyolos kolléganőm egy honalpot is küld neked:

http://www.enfemenino.com/w/receta/r244/mazapan.html

Mniki: csuda vigye el, nehogy már neked is ugyanaz legyen,m int nekem.... :cry: :cry: :cry: Ilyen gázosból elég egy is....
Egyébként elkezdtem szedni az új gyógyszert és állítom, jobban vagyk, mint a marckforminnál. Bizakodom, hogy jó lesz. Már csak ez a remény maradt. Hogy ez javít rajtam. Hormonzavaros tyúk vagyok, mint ti..... :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Norka, jo hogy irtal :lol: ...Ez a kezeles kesz horrornak hangzik :shock: ...nem semmi amit csinaltak. Hatalmas akaraterovel kell hogy rendelkezzel, ha haromszor is sikerult raszannod magad. Bogirol kaphatnank kepet?

Kavicska, biztatas repul az eterbe :lol: ...Volt uh, hogy ilyen biztosan tudod, hogy nem volt pe?

Ginuska, neked pedig optimizmus kuldve az eterbe...Komolyan, Te is nyugodtan tervezheted a neveket, mert itt aztan soha nem tudjuk, ki lesz a kovetkezo..... Szamomra ez total fuggetlen attol, mit mondanak a dokik....Tetszik a kis hopelyhed...legalabb itt latok hopelyhet, mashol nem valoszinu...

Dimet, Te nekem gyanus vagy a tegnapi almossaggal meg a gyonyoru gorbevel :lol: ....

Kincsecske, koszi a linket, en beleneztem, erdekes volt...

Niki, drukkolunk, hogy hatasos legyen a rasegites!!! Meg nem jott meg a konyvem, de mar uuugy varom, mert eppen most nincs mit olvasnom estenkent...Mondjuk ez pontatlan, mert eppen lenne, csak valami olyasmit szeretnem, ami illik is a mostani lelkiallapotomhoz.

Rejo, szegeny Johanna, drukkolunk neki, hogy ne fajjon a szuri. :wink:

Mindenkinek szep napot!!!

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!

Szálbeületéssel kapcsolatban:
Nekem már az gyanús volt, amikor azt mondták, h. gyógyítja a Down kórt, ami egy genetikai elváltozás, ezért GYÓGYÍTHATATLAN!!!!! :evil:

Dimet!

Köszi szépen! Még nem értem rá megnézni, de meg fogom!

Kavicska!

Ne keseredj el! Speed??? :wink:

Na megyek, mert Gergő nagyon köhög, elkapta tőlünk ezt a nyűgöt! Viszem dokinénihez! :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


kavicskám annyira sajnálom :-(

mamint ugye már jól vagy? brrr.. de utálom a migrént! nekem is szokott lenni, és akkor csak ugy tudok túlélni ha teljes csönd és sötétség, és megvárom mig hányok, csak akkor leszek jobban. általábna lezajlik egy fél nap alatt, de a sógoromnak néha napokig is eltart

Norka, köszi :-) én meg a tiedet olvasgatom, és az is nagyon tuti! bogi biztos odalesz érte ha nagy lesz :-)
Egyébként brutál amit a cérnaakupunktúráról írtál! nem gondoltam hogy ennyire durva, csak azt hogy egyszerűen humbug, mert rambókához hasonlóan a dani is felhördült attól hogy a dawn kórt is gyógyitja.

Dimet juuuujjj ;-)

télleg egy csomóan nem írnak! Bacekom hóóóó vagy???

Rejó! Bon courage a kishölgynek a szurihoz!!
Rambóka ugyanazt Gergőnek is a dokinénihez! remélem nem komoly!

Mniki, te is norclut? én is sorstárs! (bár nekem duphaston, de a cél ugyanaz :-()

Csillagfény jobbulást!!

Alice sajna nem voltam a boltban ert a daninak kellett az autó, de holnap elmegyünk, ugyis szombat és nagy élet az egész városban, kezdődik a január 7.-ig tartó karácsonyi vásár meg ünnepségsorozat, már szétvet az izgalom olyan jónak igérkezik :-) minden csupa feszült várakozás holnapra :-)
Te szoktad nézni az incroyable talent-et?
krumplis pogácsa
 
 


Ja és mindenkinek Boldog December Elsejét és Boldog December Másodika Előtti Napot!!!

(csak mert decemberben minden nap boldog kell hogy legyen! :wink: )
krumplis pogácsa
 
 


Pogika, ami kesik, nem mulik :lol: ...Tudod ez a bolt majdhogynem eletfilozofiava valt...Egyszer betettuk oda a labunkat (barati javaslatra), es azota ott vasarolunk...Ezzel valahogy kifejezesre juttatjuk a tomegtermeles, tomegfogyasztas, kornyezetszennyezes iranti csomorunket...Mondjuk minket sajnos meg nem erint, de csalados barataink a babaknak szinte kivetel nelkul ott vasarolnak...nem veletlenul.

Nalunk is kezdodik a karacsonyi vasar sorozat, de a napos, enyhe ido miatt nalam meg nem jott meg a karacsonyi hangulat :cry: ...

Csillagfeny, sok pihit es jobbulast kivanok en is!!! :lol:

Niki, ugye a hatad mar nem faj? Haat, sztem a jo eredmeny nem kifejezetten a ferjem erdeme, mert szegenykem pont akkor elegge le volt strapalva, hanem a "Maca Vibe" dolgozott :lol: :lol: :lol: ....Total rajongoi lettunk ennek a szernek!!! :lol: :lol:

Ramboka, ilyen pici babanak, mint Gero, mit adnak kohogesre?...remelem nem szurit?

Zsizsik, orulok, hogy jobban vagy az uj gyogyszertol...ez jo jel!!! :lol:
alice27
 
 


Sziasztok!Kép Kép



Beíratkoztunk a Kaáliba!

Később még leszek, pussz Mindenkinek!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Látom hellyel-közzel mindenki el van havazva.... :lol:
Jelentem elolvastam az elmaradt heteket! 8)

Mit ne mondjak hogy Johanna és Gergő babákért oda meg vissza vagyok! :lol: .....olyan tündérkék......

Csakegy pocakján is meglepődtem. Jó nagy. :lol:

Kavics! Akkor már jó kezekben vagytok!

Gondoljátok el, hogy szerdán megyek terheléses cukor és inzulin vizsgálatra :lol: Fél évemben került, mire rájöttem hogy van egy ismim akik tud benne segíteni. :lol:

Olvastátok az informed.hu-n a híreket? Mert PCO-val kapcsolatban megjelent ott egy cikk, de sajnos dokik érhetik el csak. :cry: Ilyesmi a beharangozója: Simvastatin szerepet játszhat a polycystás ovarium (PCO) szindróma.

Tényleg! Okriszti minden rendben?

Kérdeztétek, hogy mi az "utolsó fellépésem". A dolgok jelenlegi állása szerint kirúgták mindkét főnökömet, s én is várom a sorsom. Még minden bizonytalan. Ez így évvége / karácsony táján tök frankó. :roll:

Mélységesen megdöbbentem......gondoljátok el! F o g y t a m. Én. Hihetetlen. Olyan érzésem van, hogy ennek beindításában van egy kis szerepe a heti egyszeri masszírozásnak.

Dimet! Hullik még a hajam. Viszont voltam fodrásznál - felújítotattam a vörös csíkjaimat - s megnyugtatott a fodrász: rengeteg új kis hajam van.

Kellemes hétvégét nektek - mindenkinek!!!!

ui: nemsokára finisbe érnek a kismamáink. :lol:

Bee
beebeey
 
 


Sziasztok lányok!

Látom hellyel-közzel mindenki el van havazva.... :lol:
Jelentem elolvastam az elmaradt heteket! 8)

Mit ne mondjak hogy Johanna és Gergő babákért oda meg vissza vagyok! :lol: .....olyan tündérkék......

Csakegy pocakján is meglepődtem.

Kavics! Akkor már jó kezekben vagytok!

Gondoljátok el, hogy szerdán megyek terheléses cukor és inzulin vizsgálatra :lol: Fél évemben került, mire rájöttem hogy van egy ismim akik tud benne segíteni. :lol:

Olvastátok az informed.hu-n a híreket? Mert PCO-val kapcsolatban megjelent ott egy cikk, de sajnos dokik érhetik el csak. :cry: Ilyesmi a beharangozója: Simvastatin szerepet játszhat a polycystás ovarium (PCO) szindróma.

Tényleg! Okriszti minden rendben?

Kérdeztétek, hogy mi az "utolsó fellépésem". A dolgok jelenlegi állása szerint kirúgták mindkét főnökömet, s én is várom a sorsom. Még minden bizonytalan. Ez így évvége / karácsony táján tök frankó. :roll:

Mélységesen megdöbbentem......gondoljátok el! F o g y t a m. Én. Hihetetlen. Olyan érzésem van, hogy ennek beindításában van egy kis szerepe a heti egyszeri masszírozásnak.

Dimet! Hullik még a hajam. Viszont voltam fodrásznál - felújítotattam a vörös csíkjaimat - s megnyugtatott a fodrász: rengeteg új kis hajam van.

Kellemes hétvégét nektek - mindenkinek!!!!

ui: nemsokára finisbe érnek a kismamáink. :lol:

Bee
beebeey
 
 


Uuuuuh :lol:

Még nem cseréltem tickert! Elnézést! Pótolni fogom.
beebeey
 
 


Csajok!

Legújabb felfedezésem, h. 3 hónaposnál fiatalabb gyereknek jószerivel semmit nem lehetne adni! :evil:
Se az Augmentin szirupot, se az ACC 100-ast. Ugyanis ezeket írta fel a doktornő, de a gyógyszerismertetőjükben az van, h. nem lehetne adni.
Beszéltem a gyerekklinika ügyeletesével, ő megnyugtatott, h. adhatom nyugodtan!

Addig oké, h. gyerekeken ne nagyon kísérletezzenek, de vhogy tényleg ki kéne deríteni, h. most akkor mi van?
Nemrég olvastam egy cikket, ami arról szólt, h. mivel nincsenek lezavarva a megfelelő kutatások, ezért a gyerekgyógyászok általában a felnőtt adag felét írják gyerekeknek, ugyanakkor senki nem tudja, h. ezáltal egyáltalán elérik-e a terápiás dózist v. nem haladják-e meg a toxikus dózist, hiszen a gyerekek vese és májfunkciója nem azonos a felnőttekével. Ezért szorgalmazzák a gyerekeken való dózismeghatározás mielőbbi elindítását!
Mától mélyen egyetértek!!!!!

Kavicska!

Mik a tervek? Inszem?
Vagy megpróbáljátok a párodat gyógyszeresen helyrerázni?
Maca Vibe?
Nagyon le van törve? Én nagyon féltem, amikor a páromnál csinálták a vizsgálatot, h. mi lesz, ha rossz eredményt kapunk!
Ne keseredjetek el! Hidd el nagyon drukkolunk nektek!
Norkáék dokijához mentek?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Teszek fel egy képet a kis beteg Csöppömről:

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Bee, gratula a fogyashoz!!! :lol:

Kavicska, gyere meselj...Kicsit meglepodtem ezen a hiren...

Ramboka, ez nem tul megnyero, hogy igy hasrautes szeruen hatarozzak meg, hogy egy kisbabanak ugymond fel adag felnottgyogyszer jar :shock: ....Szegeny Gergo, szomoruak a kis szemei a kepen...gondolom megviseli elegge ez a nyavalya...
alice27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?