Új privát üzeneted érkezett!

Anita!
Megnéztem a neten a fotóját, hogy tudjam kit is kell keresni majd és olvasgattam is róla! Persze csak jókat :)
Nem idős, inkább úgy mondanám :)
sonjus
 
 


Na ez nekem nem megy!!!

KIválasztottam,de nem tudodm,mit hová illesszek,meg tegyek.
csanita
 
 


Sziasztok!

Mi is a babát tervezők közé tartozunk, már egy éve.
Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy kb. a ciklus közepén kisebb szúró fájdalmat érzek azon a területen, ahol a petefészek van. (Illetve szerintem ott az van. :) ) De nem minden hónapban, és csak a jobb oldalon. Tehát normális dolog e maga a fájdalom, és ha igen, nem kellene éreznem néha a bal oldalon is?
Lehet, hogy már beszéltetek ilyesmiről, de nincs türelmem mindent végigolvasni. :)

Nyusz
kicsinyuszi
 
 

 
 

Anita!
Dehogy nem megy!!!A profilodban az alairas reszt megtalatad?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Drumka,Kicsinyuszi!
Sziasztok!Mielobbi sikert kivanok nektek!

Drumka!
Az jelezheti a peteerest!Ha erzed akkor az azt jelenti hogy van!!!!Van aki megerzi es van aki nem!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Adig sikerült eljutnom,hogy kiválasztotam a vonalzót,most nézem pont olyat mint a Tied,rajta van,hogy hányadik napon járok.És ott van 3 sor,ami tele van mindenféle irományokkal.Talán kodokkal.Megtaláltam azt a BBc nevú kodot.Na onan mit csináljak?????
Mert nem tudom azt sehová beilleszteni.
Profilomba megvan az aláírás rész.
csanita
 
 


Azt a kodot kell kimasolni!!!(eger jobb gomb,masolas)Bemesz a profilba es ott az alairashoz bemasolod(jobb gomb,beillesztes)Ha ez megvan akkor a profil aljan van az hogy elkuld!Azt ne felejtsd e!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!

Köszi, ez megnyugtató. Én is azt tippeltem, hogy a szúrás peteérést jele.
És az, hogy bal oldalon nem érzem, szerintetek nem gond?

Nyusz
kicsinyuszi
 
 


Jajjj de figyelmetlen vagyok!! :oops: :oops: :oops:
Tenyleg te kerdezted,bocsi!!!
Azt nem tudom hogy miert nem erezheted a masik oldalon! :? :shock:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Anita, majd küldök SMS-t, a doki azt mondta, hogy estig bent leszek, úgyhogy dolgozni nem fogok.
Bár most eléggé megkérdőjeleződött a hétfői nap. Iszonyú fülfájásom van. Tegnap voltam fogorvosnál, hogy talán a bölcsességfogamtól sugárzik a fájdalom, de NEM. Ma voltam a fül-orr-gégészeten.Gyulladást nem találtak, csak:
- a dobhártyámhoz beszorult a levegő, ezért be van tapadva???vagy valami ilyesmi
- a mandulacsonkom meg van duzzadva
-plussz van egy ödémám.

Gyógyszert nem írtak. Orcseppet kell használnom és kálcium pezsgőtablettát.ennyi. Éna zért vettem fülcseppet is. ALíg bírok nyelni, annyira fáj és nagyon félek az éjszakától. Reggel labor. Kiváncsi vagyok, hogy tényleg nincs e gyulladás. Ha van, akkor HSG kizárva. ( A labort a HSG-hez kérte a nőgyógyász).

Másik dolog: mensi: még mindig semmi mensis fájdalom. És nincs is meg rendesen. Az állaga sem olyan, mint szokott. Ha higiéniai okok miatt nem cserélnék, elég lenne egy tampon egész nap. Sőt egy fél is. Lehet, hogy a barnázás helyett van ez és holnap, vagy holnapután megjön rendesen. De akkor kérdéses, hogy elmúlik e hétfőig. És ráadásul az utolsó pillanatban visszamondani, az nagyon ciki lenne. :(
Sehogy sem akar ez nekem most sikerülni.


RENI, NAGYON SZORÍTOK!!!!!! :wink: :wink:

Beuka, első séta!!! Nagyon izgi!!!! :) :)

Drumka, Kicsinyuszi! Üdv köztünk! Meséljetek egy kicsit magatokról:vizsgálatok, ilyesmi.....

Kicsinyuszi: Egyszer jobb, egyszer a bal oldalon érik a vezér tüsző. A legnagyobb. Ezt érezheted. Lehet, hogy Neked mindig a bal oldalon. Ez nem baj, ha a baloldali petevezetéked átjárható. És miért ne lenne az?:)
pihi
 
 


Próba
csanita
 
 


Na csak sikerült,nem vagyok olyan béna!!!!De örülök!!!Pedig dolgoznom is kellene. :wink:

Pihi!!! :)

Várom az sms-t!!!De ezek nem valami jó hírek!!!Bízzunk a legjobbakba,hogy mensi megjön és nincs semmi gyulladás és lesz hétfőn HSG.Manduláid megvannak még???Ödéma??Hol????Dokit nem hívtad,hogy mi van ilyenkor????
Ez a doki csinál inszemet is??????Nem kell nála fizetni????Vagyis gondolom van maszekrendelése csak ott.

REnivel mi lehet????Senkinek nem küld SMS-t???

Üdv az újjaknak!!!!
csanita
 
 


Pihi!

akkor ez még a barnázás lehet? vagy milyen színű??(bocsi)
Reméljük elmúlik hétfőre, akármi is az...

képzeld megjött a könyv!! sztem aranyos. Megmutattam itt a cégnél, és most mindenki ben van idulva :D :D :D

zsuzska80
Szombathely
 
 


Pihi!! miért kell estig benn maradnod??

HSG után meddig kell pihnni? vagy hogy van az??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Anita!
Na latod!Ugyi vagy!! :D :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Anita!
Na latod!Ugyi vagy!! :D :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lányok! semmi barna! Szép piros, világos.

Anita, ez a doki csinál inszemet is. Mind a HSG, mind az inszem TB-re megy a SOTE II-n. A magánrendelőjében a nőgyógyászati viszgálatért, az UH-ért és konzultációért kell fizetni.

Manduláim nincsenek meg. A jobboldali mandulacsonk van megduzzadva. Ödéma a torkomban.
Én nem tudom, hogy mi van, de iszonyatosan fáj és olyan mintha soha nem akarna elmúlni. :(

zsuzska, Örülök, hogy tetszik a könyv. :)
pihi
 
 


Zsuzska, reggel felvesznek betegnek. Aztán ha dél körül megvan a dolog, akkor délután még megnézik, hogy van e lázam, vagy ilyesmi. Azért remélem, hogy nem lesz belőle este. Jó lenne már reggel túlleni a vizsgálaton, de gondolom, sok a beteg. Ez kórház, nem meddőségi Intézet.
pihi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, tényleg a bemutatkozással illet volna kezdeni. :oops:
Szóval 34 éves vagyok, Debrecenben élek. Egy éve próbálkozunk a babaprojecttel. Eddig volt egy hormon vizsgálatom, amiből két dolog derült ki. Az egyik, hogy minden bizonnyal van peteérésem, amit a jelek szerint érzek is. A másik, hogy alulműködik a pajzsmirigyem. Erre kaptam gyógyszert, de az első 3 hónap után még nem rendeződött. És sajnos ez gátló tényező lehet. :(
Egyelőre itt tartunk.

Nyusz
kicsinyuszi
 
 


SZia Kicsinyuszi!

Külön üdv az ötyék között! :)

Én is mindig csak jobb oldalon éreztem a PÉ-t! :wink:

Pajzsmirigy sztem csak közvetve gátol, ha van pé-d, akkor olyan nagy baj nem lehet, de persze a dokid ezt biztos jobban tudja, és remélem hamarosan rendeződik ez is!
angel37
 
 


Szia Angel!

Köszi a biztatást! Remélem, valóban azokak lesz igazuk, akik szerint csak túlságosan akarom a babát, és nincs szervi akadály. De nem tudom nem akarni. Bár egy év próbálkozás után szerintem mindenki türelmetlenné válik, ráadásul én alapból azonnal szeretnék mindent. :)

Nyusz
kicsinyuszi
 
 


Sziasztok.
pihi én is voltam már egyszer igy mint ahogy te menszizéssel.
Egyáltalán nem fájt a hasam és alig volt valami vérzésem.Azt hittem,hogy esetleg terhes vagyok de sajna nem.Nálad talán másként alakul a dolog.Milyen nagy meglepi lenne.
Azért szóritok a hétföi vizsgálathoz.

Szia drumka az én fiam is nyolc éves és már négy éve azon vagyunk,hogy össze jöjjön valami.Kisebb nagyobb sikerel.Már sok mindenen tul vagyunk.Inszeminációkon És 1 lombikon is+ egy fagyis babán.Remélem nektek simában megy majd a dolog.
Kívánok mindenkinek sok ++++++++ teszteket.
meliz
 
 


Pihi,
jobbulást. Szerintem mondd meg a nőgyógyászodnak, hogy fáj a torkod.

Kicsinyuszi,
én is csak néha éreztem vmi szurkát és mindig jobb oldalon. Szerintem nem jelent semmit, max jót.
potter_76
 
 


sziasztok

Múltkorjában írtam, hogy úgy néz ki lemaradunk a peteérésről, mert párom külföldön van. Hát nagyon rendes petém van, megvárta :) szemléltetem a görbémen.

Kép

Most két hét várakozás. És ha most sem, akkor biza több vizsgálatra is szükség lesz már. Tavaly nov. nekem volt átjárhatóságim, és átment, igaz a baloldalon volt letapadás, de átfújták. Remélem nem tapadt vissza. Párom mek a külföldre utazások miatt ezen a héten sem tud elmenni andrológiára :?

Mindenkinek drukk, hogy baba legyen karácsonyra :D

Kép
gaby25
 
 


Hello Lányok!

BRENI HÍRADÓ!!!!

Jól van, a műtét rendben ment, fáj a hasa egy kicsit de nem vészes.

Breni gyógyulj meg!! :) :)


elkotty valamit.
tegnap a Vica volt UH-n. Lehet találgatni mi lesz. majd a végeredményt ő fogja elmondani!

Szép Napot Mindenkinek!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Vica!
????????????????? De izgi!!!!!!!!!!! Megmondod?????????????

Reni!
Gyógyulgass, és gyerek mihamarabb!!!!
sonjus
 
 


AZ ELŐZÓ HSZ-T ELÍRTAM, MERT AZT AKARTAM ÍRNI, HOGY GYERE MIHAMARABB, DE EZ VALAMI ELSZÓLÁS LESZ TUTI!!!!!
RENI! BABA LESZ OTT MIHAMARABB :)


És megint elírtam, de most kijavítottam, mielőtt elküldtem!
Mi van velem? :)
sonjus
 
 


majd a Vica jön és elmondja, de lehet hogy csak délután lesz. de addig szavazásra bocsátom a dolgot!!:-)(remélem nem hari meg érte :shock: )

zsuzska80
Szombathely
 
 


Üdv Csajok!

Üdv Drumka és Kicsinyuszi!

Anita!

Megnézem a ládámat!

Reni!

Gyógyulgass!!!

Angel!

Hazafelés sikerült elcsípnem egy combinot, hát elég szűk. Viszont láttam a Ági kis pasiját!!!! Édes nagyon!

Ági!

Jó volt kicsit dumcsizni és kispasizni. Azért itthon kaptam a gyermektől egy kis "bosszúműsort". :o Egész délután egy angyal volt anyunak, aludt 2 órát, apjának örült mikor hazajött, nekem meg levágott egy jó kis bömbit!!! :?

Betti
betti73
 
 


Vica!


Hú, de izgi!!! Gyere minél hamarabb.

Betti
betti73
 
 



Sziasztok!

Bocsi, hogy iylen ritkán jövök, de sz.tem most mégritkábban fogok, mert kezdődik a ZH időszak, meg a vizsgaidőszak is... :cry:

Tegnap voltam UH-n! Hát hogy miylen édes babó lett manócskánkból! Először aludt, így jól meg tudta drbácsim mérni mindenét. Persze férjem ezer kérdést tett fel, jókat nevettünk. Mjad lefotóztuk, és közben felébredt. Hogy miylen aranyosan kalimpált ez a csöpp maszat! Elolvadtunk tőle teljesen. Komolyan, mitnha első gyerekes anyuka lennék, magamon is meglepődtem. 3.2cm a CRL, nyakiredőt is nézett, az meg 1,63, ami jó. Eddig is imádtam, de most még jobban! :lol:

Vicának lánya lesz gondolom...

moni
 
 


KISFIUNK LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!!!! Gratula a kis Atihoz!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eldőlt a szavazás.... :lol:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Vica!

Fiúra tippeltem, bár tudom, hogy lányra számítottál!!!! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon elfiúsodott a topik! :)

Apa örült? Láttad a kis kukacot?

Betti
betti73
 
 


SZiasztok!

Vica,
gratula a kis tökösötökhöz! :D

Reni,
jobbulást, és gyere(k) mihamarabb! :)

Sonjus,
tetszett az elszólásod! :lol:

Betti,
ugye jó kispasi? :D Bár neked van otthon egy hasonló példány! :wink: Egy kis bosszúműsör belefér! :roll:

Kicsinyuszi,
na igen, én sem vagyok a türelem szobra :? Ettől csak nehezebb, főleg az üresjárat hónapokban...
Ja, nem akarni nem lehet! Ahogy nem lehet nem rágondolni sem.
Hátha nem kell már soká várni :wink:

Gaby,
az időzítéssel nincs gond! :)
angel37
 
 


Vica!
Gratulálok a tököshöz! :D

Kép
sonjus
 
 


Hali!

Vica!!!!!!!!!!! Gratulálok a Kisatihoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De most akkor, hogy is van ez a megérzésekkel?
Tök fura, mert neked valahogy én lányt képzeltem. Meg Bettinek is. Áginak és Beukának viszont fiút.

Reni! Jobbulást kívánok! És természetesen egy babókát is az új évre!

Csanita! Köszi az érdeklődést. Az esküvővel nagyon jól állunk. Helyszín, kaja, pia, zenekar, templom leszervezve. A többit meg majd jövőre. Most egy kis pihi időszak van. De már nagyon várom a nagy napot!

Hát nekem nincsenek túl jó híreim. Most jövök UH-ról. Van egy 17mm-es tüszőm meg kb. 3-4 10mm-es. Csináltunk egy LH tesztet is, de csont negatív lett, úgyhogy azt mondta a Forgács doki, hogy a héten biztos nem lesz inszem. Pénteken újra kell mennem, talán hétfőre össze lehet, hozni egyet, de nagyon bizonytalanra mondta. Viszont, ha most kimarad, akkor csak januárban lehet a következő, mert decemberben pont két ünnep közé fog esni a pé-m. Hát szerintem nekem idén már nem lesz gyerekem. A magas hőmre azt mondta egyébként, hogy a gyógyszer is bezavarhat, de az is lehet, hogy előző ciklusból maradt egy vezér tüsző, ami rögtön ciklus elején repedt meg és azért ment fel a hőm. Végülis tök mindegy.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!!!

Vica!!!

Hatalmas gratula a Tököshöz!!!!SEnki nem akar leányzót szűlni????

Zsu!!!

Köszi REniről a híradót!!!Jobbulást neki!!!

Pihi!!!

Miki megjött rendesen ugye????Fülecskéd jobban van????REmélem ma minden oké lesz a laborba és hétfőn a lovak közé véghattok!!!
csanita
 
 


Kamilla, akkor majd jövő héten tuti meglesz!! én nagyon drukkolok hogy most sikerüljön. Mennyi Clostilt szedtél?

Csanita! mi va veled, olyan régen beszéltünk! :lol: :lol: :lol:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsu!!!

Majd ma írok!!!!Csak van 1-2 dolgom oké??????

Kamilla!!! :cry: De ahogy Zsuzska írta bízzunk a jövő hétben.
csanita
 
 


Én az elejétől fogva Vicának fiút gondoltam, de most Zsuzska írása megzavart, azt gondoltam hogy bejött Vica megérzése. HATALMAS GRATULA VICA!!!! SOK BOLDOGSÁGOT KISATIHOZ![/color]

moni
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én is gratulálok a kislegényhez!
Remélem, hamarosan egyre többen csatlakozunk a pocakosok táborához.

Nyusz
kicsinyuszi
 
 


Vica
Gratula a kiskukachoz :D Szerintem nekünk is az lenne, ha most összejön, mert pont az pé napján voltunk együtt :wink:

Kép
gaby25
 
 


Vica! Gratulálok a fiúcskához!!!!! :lol: Ennyit a mi híres női megérzéseinkről! :lol:

Kamilla, ez nem túl jó hír, de bízzunk benne, hogy hétfőn oké lesz! Addig enned kéne valami petenövelőt! :)

Lányok, köszönöm a jókívánságokat! TUDTAM VÉGRE ALUDNI! El sem hisztitek, hogy ez mennyire jó érzés! Sokkal jobban vagyok, nme múlt el. Fáj azért, de nem kell gyógyszer, hogy bírjak létezni! :)

Mensi: még mindig nem indult el. Néha egy-egy csepp. Le is mondtam a tamponról. Csak tisztaságit használok. ítegnap azért kellett tampon mert a kórházban kezdetm a napot és nem karatam, hogy meglepetés érjen.

Ma levették a vért. [size=12]Nem ájultam el[/size]!:) :)
Reggel lesz eredmény remélem!


Reni, várunk nagyon! :)
pihi
 
 


Gabi, ügyesek vagytok, hogy ezt így össze tudtátok végül hozni. ennek így kellett történnie. :wink:
pihi
 
 


Vica:D

Gratulálok a kis Attilához! :) :) :) Nagyon fiús ez a topik.

A másik topik ahová még írogatok pedig lányos. :) Így kiegyenlített a mezőny.

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


Kamilla,
a franc :( pedig drukkoltam, na de nem ehhez :roll:

Nagy szurok péntekre!!! A 17-esből kell, hogy legyen vmi!!!

Pihi,
azt hiszem vhol elmaradtam... mihez vettek vért?
Drukk hozzá! :)
angel37
 
 


Angel, a HSG-hez. Csak akkor csinálja meg a doki, ha nincs semmi gyulladás a szarvezetembe. Ehhez kell a vérkép. Attól tartok, hogy van ez a fülfájás-torokfájás és lesz valami bibi a vérképemmel. :(
pihi
 
 


OK, tényleg! :)

Bízzunk benne, hogy nem lesz bibi! A punkció előtti vérvételnél fájt a torkom, és rákérdeztem direkt, hogy belezavarhat-e a vérképbe, és mondta a néni, hogy ahhoz komolyabb dolognak kell lennie, ne aggódjak! Drukk! +++++
angel37
 
 


Sziasztok.
Vica
Gratulálok a kislegényhez én is.

Kép
Kép
meliz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?